KOWALCZYK Rafał
2005-04-27
Athletics Team Radomsko
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMSKI Jakub 2009-04-22 KS Zawkrze Mława MAZ
2 ARNDT Marek 2006-06-05 UKS Przełaj Żerków WLP
3 ARTYM Jakub 2004-06-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
4 BAJRASZEWSKI Wojciech 2009-04-11 LKS Vectra Włocławek KPO
5 BAUER Dominik 2004-02-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
6 BAZANIAK Bartek 2005-03-18 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
7 BORKOWSKI Dawid 2009-06-19 RKS Łódź LDZ
8 BRYLL Ignacy 2004-05-23 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
9 FILAR Igor 2004-03-25 OŚ AZS Poznań WLP
10 GANCARZ Mikołaj 2005-02-14 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
11 IŁOWIECKI Marcel 2009-01-10 RK Athletics Warszawa MAZ
12 JOŃSKI Igor 2009-02-19 UKS Olimp Kozienice MAZ
13 KEMPA Igor 2008-10-06 TL Athletics Jastrzębie SLK
14 KĘPSKI Mateusz 2008-03-06 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
15 KIENIGSMAN Jakub 2006-01-08 MKL Jurand Szczytno WMZ
16 KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 MLKS Sokół Lubin DOL
17 KOŁODZIEJ Kacper 2005-04-18 MKL Toruń KPO
18 KOWALCZYK Wojciech 2005-09-09 UKS Orzełki Warszawa MAZ
19 KRAKOWIAK Kacper 2009-05-20 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
20 KUBASZKO Michał 2004-12-16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
21 KWAPISZ Adrian 2006-03-08 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
22 LAMPARSKI Adam 2009-01-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
23 ŁYZIŃSKI Marcel 2008-07-16 LKS Vectra Włocławek KPO
24 MAGIERA Wiktor 2009-02-09 LUKS Boguszyce LDZ
25 MAJEWSKI Michał 2006-02-05 OKS Skra Warszawa MAZ
26 MAKSYMIUK Piotr 2004-01-13 KS Podlasie Białystok POD
27 MELER Mateusz 2006-04-18 LUKS Orkan Września WLP
28 MIZIOŁEK Wiktor 2002-06-27 RKS Łódź LDZ
29 NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 LKS Jantar Ustka POM
30 PAWLAK Patryk 2008-07-02 UKS 55 Łódź LDZ
31 PETROSYAN Artur 2005-01-06 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
32 PIECHOL Wiktor 2010-03-26 UKS Lisy Zgierz LDZ
33 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
34 RACEWICZ Aleksander 2005-08-01 MKS-MOS Katowice SLK
35 RAJZER Konrad 2008-03-06 UKS Orzełki Warszawa MAZ
36 RONCZEWSKI Mikołaj 2006-10-25 WLKS Wrocław DOL
37 RUCKI Filip 2005-05-01 MKS Pilica Białobrzegi MAZ
38 RYCZYŃSKI Mikołaj 2005-11-24 LKS Maraton Turek WLP
39 SADOWSKI Oskar 2005-02-20 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
40 SIECH Bartosz 2005-11-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
41 SIWEK Tymoteusz 2015-04-02 TS AKS Chorzów SLK
42 SOBCZAK Szymon 2008-04-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
43 STARYGA Oskar 2009-04-15 BKL Bełchatów LDZ
44 STEFAŃCZYK Jakub 2004-03-15 KS Prefbet-Sonarol POD
45 STENKA Kamil 2005-03-06 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
46 STOJANOWSKI Piotr 2004-10-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
47 SZCZYGIELSKI Oliwier 2008-09-11 RKS Łódź LDZ
48 SZYMAŃSKI Daniel 2005-05-22 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
49 TRÓJCA Maciej 2015-10-07 TS AKS Chorzów SLK
50 WALCZAK Franciszek 2009-12-17 AZS Łódź LDZ
51 WARSZAKOWSKI Artur 2009-09-30 AZS Łódź LDZ
52 WILIŃSKI Jakub 2004-06-02 AZS Łódź LDZ
53 WINIECKI Igor 2006-10-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
54 WOJTASZEK Ignacy 2005-11-14 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
55 WÓJCIAK Adrian 2005-07-11 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
56 WÓJCIK Kacper 2005-01-23 AZS Łódź LDZ
57 WYMAZAŁA Bartłomiej 2000-03-07 KS SMS Szklarska Poręba DOL
58 ZAPAŁOWSKI Krystian 2010-10-29 TL Athletics Jastrzębie SLK
59 ŻWIROWSKI Adam 2002-01-28 MMKS Gdańsk POM

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.14281797409058sekund