TABAKA Marcin
2007-10-24
CWKS Resovia Rzeszów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Bartłomiej 2007-06-13 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
2 ADAMSKI Kacper 2006-04-08 WKS Wawel Kraków MLP
3 ARTYM Jakub 2004-06-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
4 AUGUSTYN Michał 2006-05-21 LKS Stal Mielec PDK
5 AYDINER Denzel 2006-12-23 OŚ AZS Poznań WLP
6 BABICZ Wiktor 2001-06-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
7 BABULA Brajan 2007-08-14 MKS Stal Nowa Dęba PDK
8 BABULA Krystian 2007-08-14 MKS Stal Nowa Dęba PDK
9 BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 LKS Vectra Włocławek KPO
10 BEŁZAK Patryk 2005-12-06 KKL Stal Stalowa Wola PDK
11 BEMBENEK Jakub 2006-12-28 KKL Stal Stalowa Wola PDK
12 BIEGAJ Filip 2007-05-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
13 BOLKA Wiktor 2008-02-03 KKL Stal Stalowa Wola PDK
14 BRYLOWSKI Fabian 2007-01-09 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
15 BRYŁA Hubert 2005-06-12 LKS Stal Mielec PDK
16 BURKIEWICZ Norbert 2008-10-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
17 CIUPA Mateusz 2007-04-12 KS Wisła Puławy LBE
18 COULIBALY David 2006-09-02 KS AZS AWF Kraków MLP
19 CZAJKOWSKI Jacek 2007-02-01 MLKS Sokół Lubin DOL
20 DRYJAŃSKI Ksawery 2010-03-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
21 FILICIAK Antoni 2008-12-17 KS AZS AWF Kraków MLP
22 FRĄCKOWIAK Oliwier 2007-08-15 MUKS Kadet Rawicz WLP
23 GALIK Wojciech 2002-04-10 WKS Wawel Kraków MLP
24 GAWLAK Oliwier 2009-01-09 ULKS Technik Trzcinica PDK
25 GĘSIAK Kacper 2000-01-09 KKB MOSiR Krosno PDK
26 GOC Kacper 2002-10-01 KS AZS AWF Kraków MLP
27 GOLA Alan 2011-04-02 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
28 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
29 GORZAŁCZANY Tomasz 2009-07-28 WKS Wawel Kraków MLP
30 GOWGIEL Kacper 2007-03-29 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
31 GRĘBOSZ Dorian 2006-06-05 KS AZS AWF Kraków MLP
32 GRODEK Łukasz 2006-04-10 MKL Szczecin ZPO
33 GURGUL Jakub 2000-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
34 HAEHNE Damian 2007-06-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
35 JAKUBOWSKI Adam 2000-11-21 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
36 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
37 KATA Jakub 2008-02-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
38 KAWALEC Igor 2007-10-31 CWKS Resovia Rzeszów PDK
39 KILIAN Rafał 2009-01-06 LKS Stal Mielec PDK
40 KLEIBA Maciej 2008-01-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
41 KLINGER Rafał 2006-01-21 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
42 KOCHMAŃSKI Mateusz 2005-06-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
43 KOLASIŃSKI Hubert 2003-01-03 RLTL Optima Radom MAZ
44 KOPEĆ Kamil 2007-01-30 MKS Stal Nowa Dęba PDK
45 KOSELA Kacper 2006-01-03 KS AZS AWF Kraków MLP
46 KOŚCIELNIAK Jakub 2006-06-12 KKB MOSiR Krosno PDK
47 KOZŁOWSKI Mikołaj 2009-11-24 KKL Stal Stalowa Wola PDK
48 KPORHOTOR Derrick 2006-10-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
49 KRAWIEC Bartosz 2006-03-24 PZS Gontyniec Chodzież WLP
50 KRĘBLEWSKI Mateusz 2008-10-27 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
51 KRUPA Bartłomiej 1998-05-26 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
52 KUFEL Maksymilian 2002-08-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
53 KULIŃSKI Igor 2006-09-16 CWKS Resovia Rzeszów PDK
54 KULPIŃSKI Bartłomiej 2008-10-30 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
55 KUTA Mateusz 2007-01-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
56 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
57 LATOSIK Kacper 2006-04-06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
58 LEPIONKA Adrian 2006-04-20 KS Agros Zamość LBE
59 LIBURA Jakub 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
60 LIGAS Mateusz 2010-05-20 KKL Stal Stalowa Wola PDK
61 LUBOWIECKI Tomasz 2006-05-13 MOSM Tychy SLK
62 ŁAKOMSKI Bartosz 2007-10-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
63 ŁAKOMY Jan 2007-04-17 MKS-MOSM Bytom SLK
64 ŁUCZKA Mikołaj 2006-02-01 KS Komunalni Sanok PDK
65 ŁUCZYŃSKI Igor 2007-05-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
66 MACKIEWICZ Piotr 2003-07-22 KS Komunalni Sanok PDK
67 MALAREK Michał 1998-09-07 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
68 MALATYŃSKI Tristan 1999-11-04 WKS Wawel Kraków MLP
69 MALINOWSKI David 2008-03-22 MKL Szczecin ZPO
70 MŁYNARCZYK Wojciech 2007-03-05 WKS Wawel Kraków MLP
71 NOWAK Norbert 2008-05-12 KKL Stal Stalowa Wola PDK
72 OKOŃ Aleksander 1993-06-22 AZS UMCS Lublin LBE
73 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
74 ORECHWO Michał 2009-03-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
75 PALEŃ Szymon 2010-06-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
76 PRUŚ Jakub 2006-06-20 AZS UMCS Lublin LBE
77 PRZETACZNIK Adrian 2007-09-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
78 RADWAN Patryk 2007-10-02 AZS UMCS Lublin LBE
79 RODZINKA Filip 2008-10-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
80 ROSSA Antoni 2007-07-20 KS AZS AWF Kraków MLP
81 RÓG Jakub 2004-08-22 LKS Stal Mielec PDK
82 SAWICKI Ignacy 2007-03-17 KS Czempion Warszawa MAZ
83 SAWUŁA Bartosz 2006-04-22 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
84 SEJLER Patryk 2006-07-31 LKS Stal Mielec PDK
85 SIEMASZKO Daniel 2007-07-18 KS Podlasie Białystok POD
86 SIKORA Adam 2006-11-05 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
87 STALA Wiktor 2007-01-06 AZS Łódź LDZ
88 STAWIARZ Jan 2007-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
89 STOPA Maksymilian 2007-02-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
90 STRZELECKI Stanisław 2007-01-21 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
91 SUDOŁ Maciej 2009-06-12 KKL Stal Stalowa Wola PDK
92 SZAKOŁA Jakub 2006-01-18 MLKS Agros Żary LBU
93 SZUMEŁDA Olaf 2009-02-20 KKL Stal Stalowa Wola PDK
94 SZYMCZYK Szymon 2003-01-06 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
95 TAMA Kacper 2000-06-06 KS Agros Zamość LBE
96 TEREMBUŁA Maciej 2007-05-23 KS AZS AWF Kraków MLP
97 TYBOROWSKI Antoni 2008-10-23 UKS Herkules Sulejówek MAZ
98 WALCZAK Grzegorz 2007-03-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
99 WĄSOWICZ Maciej 2006-10-15 WKS Wawel Kraków MLP
100 WIDEŁ Marek 1968-01-26 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
101 WIĘCEK Michał 2007-07-23 ULKS Technik Trzcinica PDK
102 WOJTAS Bartosz 2007-07-05 ULKS Technik Trzcinica PDK
103 WÓJCIK Adam 2007-03-08 KKL Stal Stalowa Wola PDK
104 WYSOCKI Aleksander 2008-02-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
105 ZIEMBA Kacper 2006-06-26 KS AZS AWF Kraków MLP
106 ZIĘTEK Michał 2012-05-31 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
107 ZIMNIAK Nikodem 2007-06-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
108 ZYGO Hubert 2008-03-29 WKS Wawel Kraków MLP
109 ŻAK Łukasz 1997-05-31 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.4465160369873sekund