SIEPAK Julia
2008-08-13
MLKS Sokół Lubin
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANDRZEJEWSKA Hanna 2009-05-06 Akademia Biegowa Żary LBU
2 ANGIER Iga 2010-09-23 MUKS Szok Bojanowo WLP
3 BALICKA Kalina 2010-07-16 MKS Piast Głogów DOL
4 BARAN Wiktoria 2010-03-30 MLKS Agros Żary LBU
5 BARTKOWIAK Amelia 2010-04-07 UKS Sprint Przeźmierowo WLP
6 BARTOS Hanna 2009-03-09 KS Herosi Świebodzin LBU
7 BAWOROWSKA Milena 2010-01-31 MLKS Agros Żary LBU
8 BEJTLICH Hanna 2009-07-15 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
9 BENEDYKCIŃSKA Natalia 2000-01-22 MUKS Kadet Rawicz WLP
10 BERNAD Hanna 2010-12-27 MUKS Kadet Rawicz WLP
11 BŁAWAT Zuzanna 2008-04-22 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
12 BOBOŃSKA Aleksandra 2009-12-20 LKS Ziębice DOL
13 BOBOWSKA Maja 2008-05-26 MKL 12 Jelenia Góra DOL
14 BUDZIŃSKA Magdalena 2009-10-17 GKS Start Długołęka DOL
15 BUJNICKA Julia 2010-06-05 UKS Ares Nowa Sól LBU
16 BURDZY Lena 2008-02-26 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
17 BURMAS Emilia 2007-06-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
18 BUTKIEWICZ Hanna 2010-03-21 KS Herosi Świebodzin LBU
19 CHASS Alyona 2005-08-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
20 CHMIELAK Anita 2008-09-04 ZLKL Zielona Góra LBU
21 CHOMIK Anna 2006-04-26 MKS Piast Głogów DOL
22 CIESIELSKA Kaja 2009-07-03 UKS Ares Nowa Sól LBU
23 CYBRUCH Jagoda 2009-06-27 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
24 CYMBALISTA Paulina 2006-08-25 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
25 CZARNECKA Iga 2010-03-31 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
26 CZARNECKA Marianna 2008-08-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
27 CZERNIAK Antonina 2005-11-14 MKS Osa Zgorzelec DOL
28 CZUBALA Maria 2008-12-14 LKS Ziębice DOL
29 CZUPRYŃSKA Julia 2007-08-06 MKS MOS Wrocław DOL
30 DĄBSKA Luiza 2010-01-01 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
31 DERLATKO Amelia 2010-07-24 MUKS Szok Bojanowo WLP
32 DOBRYCHŁOP Oliwia 2009-07-27 MKS Piast Głogów DOL
33 DONIEC Natalia 2009-02-12 SAS AZS AWF Kraków MLP
34 DOSZCZAK Antonina 2009-09-10 UKS Ares Nowa Sól LBU
35 DUDZIŃSKA Aleksandra 2009-01-22 MUKS Kadet Rawicz WLP
36 DYNAK Barbara 2004-02-24 UKS Ares Nowa Sól LBU
37 DZIAŁAK Zofia 2011-02-04 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
38 DZIURZYŃSKA Julia 2008-03-03 LKS Górnik Wałbrzych DOL
39 EINBACHER Julia 2007-12-29 UKS Ares Nowa Sól LBU
40 EINBACHER Zuzanna 2007-12-29 UKS Ares Nowa Sól LBU
41 FILIPOWSKA Paula 2007-08-16 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
42 FRASZCZYK Iga 2011-09-16 WKS Sobieski Omega Systems Żagań LBU
43 FRASZKO Karolina 2010-02-02 ZLKL Zielona Góra LBU
44 FRĄCKOWIAK Julia 1999-11-06 MCKiS Jaworzno SLK
45 GAIK Aleksandra 2010-06-18 KS Herosi Świebodzin LBU
46 GAWLAK Kornelia 2007-02-17 MLKS Agros Żary LBU
47 GAWRYŁO Vanessa 2009-12-14 MKS Osa Zgorzelec DOL
48 GOGOL Marta 1987-01-30 MKS Osa Zgorzelec DOL
49 GOLISZEWSKA Helena 2010-07-16 UKL Ósemka Police ZPO
50 GREFLING Wiktoria 2007-10-26 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
51 GRUDZIEŃ Maja 2010-07-05 MKS Piast Głogów DOL
52 GUSTYN Emilia 2010-03-25 MOSiR Łaziska Górne SLK
53 GUSZPIT Wiktoria 2005-02-12 MLKS Agros Żary LBU
54 GUZMAN Maja 2010-01-21 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
55 HAJDUK Anastazja 2010-12-21 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
56 HAJDUK Liwia 2007-01-26 AZS-AWF Gorzów LBU
57 HAJKOWICZ Nina 2008-02-29 ZLKL Zielona Góra LBU
58 HAMERA Nina 2009-05-06 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
59 HEINRICH Zofia 2006-03-14 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
60 HIBNER Emilia 2012-08-25 UKS Sprint Przeźmierowo WLP
61 HOC Zuzanna 2008-07-02 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
62 HOROWSKA Iga 2008-12-03 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
63 HRAB Milena 2009-03-22 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
64 IGNASIAK Julia 2008-02-13 MUKS Kadet Rawicz WLP
65 JABŁOŃSKA Anastazja 2011-06-17 UKS Sprint Przeźmierowo WLP
66 JAKUBIAK Paulina 2007-06-21 UKS LA Basket Warszawa MAZ
67 JANCZAK Dagmara 2007-09-02 LKS Polkowice DOL
68 JANECKA Maja 2008-12-01 LKS Polkowice DOL
69 JANKOWIAK Barbara 2010-12-15 ZLKL Zielona Góra LBU
70 JANUSZEWSKA Aleksandra 2007-07-11 MKS Osa Zgorzelec DOL
71 JARKA Daria 2012-05-28 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
72 JARMOŁOWICZ Nikola 2009-02-25 WKS Sobieski Omega Systems Żagań LBU
73 JASIŃSKA-JASZCZYSZYN Natalia 2012-04-01 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
74 JODKO Maja 2010-02-01 UKS Sprint Przeźmierowo WLP
75 JOKŚ Nadia 2008-02-26 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
76 JONAS Julia Maja 2009-08-07 RUN4FUN Oleśnica DOL
77 JÓZEFOWIAK Joanna 2014-01-01 MUKS Szok Bojanowo WLP
78 JUREK Konstancja 2006-04-04 SL GKS Olsza Olszyna DOL
79 KACZMAREK Estera 2009-07-28 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
80 KACZYŃSKA Antonina 2012-03-15 MUKS Szok Bojanowo WLP
81 KADYS Klaudia 2008-07-30 KL Ziemia Kłodzka DOL
82 KALICIŃSKA Anna 2010-03-08 MKS Piast Głogów DOL
83 KALIŃSKA Oliwia 2006-12-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
84 KANDULSKA Julia 2009-05-07 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
85 KANICKA Lena 2007-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
86 KARBOWSKA Pola 2009-11-16 UKS OSoT Szczecin ZPO
87 KARCZMARZ Julia 2009-05-22 AZS-AWF Gorzów LBU
88 KARGOL Zofia 2009-04-09 LKS Górnik Wałbrzych DOL
89 KARPIK Lena 2008-03-26 MKS Piast Głogów DOL
90 KARPIŃSKA Dominika 2012-11-01 MUKS Szok Bojanowo WLP
91 KAVULYCH Anna 2010-02-17 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
92 KAZALSKA Michalina 2009-09-03 WKS Sobieski Omega Systems Żagań LBU
93 KAŹMIERCZAK Liwia 2006-12-15 MUKS Szok Bojanowo WLP
94 KAŹMIERSKA Anna 2010-01-23 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
95 KĘDZIA Klaudia 2010-01-01 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
96 KICUŁA Daria 2008-04-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
97 KISZKOWSKA Julia 2009-07-22 KS ADEA Team Gliwice SLK
98 KLEMCZAK Zofia 2015-01-01 MUKS Szok Bojanowo WLP
99 KLEMCZAK Zuzanna 2007-05-23 MUKS Szok Bojanowo WLP
100 KLESZNO Maja 2006-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
101 KLUZIAK Emilia 2006-10-12 ZLKL Zielona Góra LBU
102 KOMAR Amelia 2008-01-22 WKS Sobieski Omega Systems Żagań LBU
103 KORDASIEWICZ Karolina 2007-09-20 MKS Osa Zgorzelec DOL
104 KOSMALA Maja 2009-04-07 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
105 KOŚCIAŃSKA Wiktoria 2012-12-06 MUKS Szok Bojanowo WLP
106 KOWALA Nikola 2012-08-27 WKS Sobieski Omega Systems Żagań LBU
107 KOZŁOWSKA Aleksandra 2010-08-01 UKS OSoT Szczecin ZPO
108 KRAVCHENKO Sofia 2006-10-20 KS AZS AWF Katowice SLK
109 KRAWCZAK Karolina 2005-11-23 UKS Achilles Leszno WLP
110 KRAWCZYK Julia 2007-12-25 ZLKL Zielona Góra LBU
111 KRAWCZYK Lena 2009-09-24 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
112 KRAWIEC Joanna 2010-03-17 MUKS Szok Bojanowo WLP
113 KROK Agnieszka 2004-08-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
114 KRUCZKOWSKA Hanna 2010-01-01 MLKS Sokół Lubin DOL
115 KRYSZTAŁOWICZ Maja 2007-06-20 MKS Hermes Gryfino ZPO
116 KRZESAK Patrycja 2007-01-04 MKS Żywiec SLK
117 KSIĄG Jagoda 2009-02-15 MLKS Agros Żary LBU
118 KSIĘŻUK Julia 2008-07-12 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
119 KUBALA Maria 2007-05-21 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
120 KUBAT Milena 2012-04-23 MLKS Agros Żary LBU
121 KUBIS Agata 2010-03-08 MUKS Szok Bojanowo WLP
122 KUBIS Paulina 2004-03-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
123 KUBIS Pola 2011-03-30 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
124 KULTYS Marta 2010-05-01 WKS Sobieski Omega Systems Żagań LBU
125 KUMOROWSKA Kamila 2010-05-28 SAS AZS AWF Kraków MLP
126 KUNICKA Oliwia 2010-09-18 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
127 KUREK Ewa 2002-09-04 SL GKS Olsza Olszyna DOL
128 KUŹMIAK Rozalia 2010-10-04 MLKS Agros Żary LBU
129 KWAŚNIAK Weronika 2006-01-12 MLKS Agros Żary LBU
130 KWIATKOWSKA Adrianna 2002-03-29 MLKS Agros Żary LBU
131 LASKOWSKA Kinga 2010-02-18 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
132 LATOŃ Matylda 2010-01-22 MLKS Sokół Lubin DOL
133 LEWANDOWSKA Katarzyna 1990-05-28 KL Iskra Białogard ZPO
134 LIPIŃSKA Lena 2008-10-12 MKL Szczecin ZPO
135 LOC Pola 2009-02-06 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
136 LORENZ Nikola 2009-06-10 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
137 LUDWINIAK Hanna 2008-10-05 UKS Ares Nowa Sól LBU
138 ŁOMOĆ Gabriela 2009-06-10 MLKS Sokół Lubin DOL
139 MAĆKOWIAK Dominika 2011-06-12 MUKS Kadet Rawicz WLP
140 MAJ Hanna 2008-05-06 WKS Sobieski Omega Systems Żagań LBU
141 MAJDA Anna 2009-08-21 ZLKL Zielona Góra LBU
142 MALARA Aleksandra 2006-06-26 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
143 MALCZEWSKA Julia 2009-01-22 WLKS Wrocław DOL
144 MAŃCZAK Martyna 2005-09-16 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
145 MARCINIAK Patrycja 2007-01-26 MKS Piast Głogów DOL
146 MARSZAŁ Anastazja 2008-04-30 LKS Polkowice DOL
147 MASTALERZ Amelia 2009-04-23 UKS Achilles Leszno WLP
148 MASZTALERZ Martyna 2009-04-01 LLKS Osowa Sień LBU
149 MATECKA Julia 2006-10-27 niestowarzyszona POL
150 MATUSZAK-STENCEL Zofia Anna 2010-07-22 ZLKL Zielona Góra LBU
151 MATYSIAK Oliwia 2007-08-15 GKS Piast Gliwice SLK
152 MAZURKIEWICZ Kornelia 2006-03-15 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
153 MIKOŁAJCZAK Iga 2012-01-01 MUKS Szok Bojanowo WLP
154 MIKOŁAJCZAK Weronika 2012-09-12 MUKS Szok Bojanowo WLP
155 MIKULSKA Natalia 2009-04-12 MKL 12 Jelenia Góra DOL
156 MILCZAREK Oliwia 2007-12-25 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
157 MILEWSKA Klara 2007-02-06 KKL Kielce SWK
158 MISZKIEŁO Aleksandra 2009-02-18 WLKS Wrocław DOL
159 MIŚTA Małgorzata 2007-01-16 KKL Kielce SWK
160 MRUGALSKA Amelia 2008-09-25 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
161 MUCHA Malwina 2010-03-30 MUKS Szok Bojanowo WLP
162 NIECKARZ Magdalena 2006-04-12 MKS-MOSM Bytom SLK
163 NOBIK Julia 2005-03-03 OŚ AZS Poznań WLP
164 NOWACKA Oliwia 2006-08-27 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
165 NOWAK Helena 2008-10-09 GKS Start Długołęka DOL
166 NOWAK Nadia 2004-03-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
167 NOWICKA Julia 2007-12-04 ZLKL Zielona Góra LBU
168 OCHMAN Barbara 2007-11-06 MLKS Agros Żary LBU
169 OGONOWSKA Amelia 2010-06-04 WLKS Wrocław DOL
170 OLEJNICZAK Bianka 2011-08-18 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
171 OMASTA Marta 2009-05-27 MKS Siechnice DOL
172 ORŁOWSKA Nina 2008-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
173 OSTROWSKA Klaudia 2010-07-28 MLKS Agros Żary LBU
174 PAŁKA Zuzanna 2012-01-01 MLKS Agros Żary LBU
175 PANEK Wiktoria 2012-05-06 MLKS Agros Żary LBU
176 PAPETA Mariia 2008-02-09 KS AZS AWF Katowice SLK
177 PAPIERSKA Martyna 2006-02-13 WLKS Wrocław DOL
178 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
179 PESTA Gabrysia 2009-03-25 LKS Polkowice DOL
180 PIECH Iga 2009-11-08 ZLKL Zielona Góra LBU
181 PIECHACZEK Olga 2009-04-08 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
182 PIOTROWSKA Blanka 2009-06-13 MUKS Szok Bojanowo WLP
183 PIOTROWSKA Klaudia 2008-02-28 MUKS Szok Bojanowo WLP
184 PISARSKA Agata 2010-03-05 MLKS Agros Żary LBU
185 PISARSKA Agata 2010-11-07 MLKS Sokół Lubin DOL
186 PITYŃSKA Amelia 2006-05-04 WKS Sobieski Omega Systems Żagań LBU
187 PIWKO Magdalena 2009-03-18 LKS Górnik Wałbrzych DOL
188 PŁACHTA Anastazja 2011-02-05 LKS Górnik Wałbrzych DOL
189 PŁONKA Oliwia 2006-02-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
190 PNIAK Natalia 2009-11-02 GKS Start Długołęka DOL
191 PODŁUŻNA Roksana 2009-04-21 MKS Osa Zgorzelec DOL
192 PODRUCZNA Julia 2005-04-03 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
193 POPŁAWSKA Nadia 2010-03-20 LKS Atleta Gniezno WLP
194 POŚLEDNIK Martyna 2005-04-17 ZLKL Zielona Góra LBU
195 POWICHROWSKA Emilia 2009-02-09 ZLKL Zielona Góra LBU
196 POWROŹNIK Natalia 2006-10-20 KS AZS AWF Kraków MLP
197 PROCHERA Katarzyna 2010-07-09 MKS MOS Wrocław DOL
198 PROZOROWSKA Aleksandra 2011-05-13 MUKS Szok Bojanowo WLP
199 PRZYBYSŁAWSKA Lena 2013-05-20 LKS Atleta Gniezno WLP
200 PSIUCH Eliza 2008-01-03 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
201 PYTEL Jagoda 2006-06-21 WLKS Wrocław DOL
202 RACHWAŁ Laura 2009-10-23 MKS Piast Głogów DOL
203 RACKO Lena 2009-02-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
204 RASIŃSKA Marta 2010-10-11 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
205 RASŁAWSKA Joanna 2008-11-26 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
206 RATAJCZAK Lena 2012-12-08 MUKS Szok Bojanowo WLP
207 RATAJCZAK Maja 2011-09-04 MUKS Szok Bojanowo WLP
208 RATAJCZAK Natalia 2009-02-15 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
209 RATAJCZAK Zofia 2007-06-24 MUKS Szok Bojanowo WLP
210 REWERS Magdalena 2009-06-04 AZS-AWF Gorzów LBU
211 ROSIŃSKA Amelia 2008-06-21 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
212 ROZMYS Marcelina 2007-04-30 MLKS Agros Żary LBU
213 RUDNICKA Marika Monika 2009-08-13 LKS Górnik Wałbrzych DOL
214 RUDNIK Julia 2007-07-12 niestowarzyszona POL
215 RUDYŃSKA Lena 2012-04-01 MUKS Szok Bojanowo WLP
216 RYBAK Julia 2006-02-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
217 RYBAK Kalina 2009-11-18 MLKS Agros Żary LBU
218 RYBIŃSKA Weronika 2008-02-17 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
219 RYCIAK Arancia 2006-07-13 MKS Piast Głogów DOL
220 SADOWA Wiktoria 2010-01-01 MLKS Agros Żary LBU
221 SAŁDAN Julia 2008-08-18 MLKS Agros Żary LBU
222 SEJNIK Nina 2008-01-22 LKS Lubusz Słubice LBU
223 SEMENIUK Gabriela 2011-05-18 LKS Górnik Wałbrzych DOL
224 SERAFIN Oliwia 2009-02-21 MUKS Szok Bojanowo WLP
225 SĘKOWSKA Amelia 2009-12-05 WLKS Wrocław DOL
226 SIERADZKA Antonina 2006-07-06 MKS Osa Zgorzelec DOL
227 SIEWIERA Amelia 2008-06-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
228 SIKORSKA Jagoda 2014-01-01 ZLKL Zielona Góra LBU
229 SINIECKA Klaudia 2009-06-30 MKS Osa Zgorzelec DOL
230 SIPURZYŃSKA Lena 2011-06-04 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
231 SKIBA Blanka 2011-02-14 MKS Piast Głogów DOL
232 SKOWRON Marta 2010-06-01 KS Herosi Świebodzin LBU
233 SKÓRZAK Natalia 2008-03-16 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
234 SOCHACKA Julia 2007-04-25 GKS Piast Gliwice SLK
235 SPENDOWSKA Kinga 2008-07-03 MKS Osa Zgorzelec DOL
236 SPYCHAŁA Joanna 2008-03-08 ZLKL Zielona Góra LBU
237 SROCZYŃSKA Ewa 2012-06-26 KS ADEA Team Gliwice SLK
238 STACHOWIAK Nicola 2010-07-08 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
239 STANKIEWICZ Weronika 2008-09-29 MKS Osa Zgorzelec DOL
240 STAWSKA Arina 2007-12-17 MLKS Sokół Lubin DOL
241 STEC Małgorzata 2009-04-29 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
242 STERENGA Martyna 2005-11-01 LKS Górnik Wałbrzych DOL
243 STRYKHAR Anna 2004-08-06 MKS-MOSM Bytom SLK
244 SULIŃSKA Maria 2010-05-07 WKS Wawel Kraków MLP
245 SUSZEK Laura 2008-10-23 MKS Osa Zgorzelec DOL
246 SYPNIEWSKA Amelia 2007-04-10 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
247 SZAWŁOWSKA Michalina 2011-07-27 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
248 SZLACHTA Olga 2006-08-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
249 SZMYT Michalina 2009-02-24 WKS Wawel Kraków MLP
250 SZOPA Weronika 2009-04-08 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
251 SZTUKA Michalina 2005-09-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
252 SZUMILAS Julia 2009-11-22 UKS Ares Nowa Sól LBU
253 SZUMNA Nikola 2012-11-15 MUKS Szok Bojanowo WLP
254 SZWED Nadia 2012-01-01 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
255 SZYDŁO Zuzanna 2009-05-06 WLKS Wrocław DOL
256 SZYMAŃSKA Julia 2010-10-11 MUKS Szok Bojanowo WLP
257 SZYMAŃSKA Nela 2011-11-07 SL GKS Olsza Olszyna DOL
258 SZYMAŃSKA Oliwia 2007-03-11 MLKS Agros Żary LBU
259 SZYMCZAK Maria 2008-08-19 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
260 SZYMSKA Amelia 2006-03-21 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
261 ŚLUBORSKA Gabriela 2009-08-18 AZS-AWF Gorzów LBU
262 ŚWIĄTKOWSKA Natalia 2008-09-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
263 TACIAK Bianka 2007-02-13 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
264 TARNOWSKA Pola 2011-09-15 MKS Piast Głogów DOL
265 TATAREK Oliwia 2012-08-18 MUKS Szok Bojanowo WLP
266 TEREFENKO Joanna 2009-09-21 MKS Piast Głogów DOL
267 TĘCZA Paulina 2008-12-05 MLKS Agros Żary LBU
268 TOMASZEWSKA Nikola 2009-07-26 ZLKL Zielona Góra LBU
269 TRZECIAK Kinga 2010-01-15 WKS Sobieski Omega Systems Żagań LBU
270 URBANOWICZ Julianna 2012-07-27 WKS Sobieski Omega Systems Żagań LBU
271 WACHOL Julia 2007-08-15 MKS Bank BS Płońsk MAZ
272 WAJS Maja 2009-09-27 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
273 WARYAS Emilia 2010-03-18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
274 WARZECHA Julia 2009-11-16 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
275 WASILEWSKA Adrianna 2008-05-20 MLKS Agros Żary LBU
276 WASILEWSKA Natalia 2006-03-06 WLKS Wrocław DOL
277 WASYŁECZKO Monika 2008-12-16 MLKS Sokół Lubin DOL
278 WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 OŚ AZS Poznań WLP
279 WERESZCZYŃSKA Aleksandra 2010-05-27 LUKS Namysłów OPL
280 WĘCKOWSKA Emilia 2009-01-26 MKS Osa Zgorzelec DOL
281 WĘCŁAWIK Vanessa 2008-03-04 LLKS Osowa Sień LBU
282 WICHMAN Hanna 2010-09-17 UKS Ares Nowa Sól LBU
283 WINDAK Zoja 2011-01-12 ZLKL Zielona Góra LBU
284 WINIARSKA Sandra 2011-05-05 MUKS Szok Bojanowo WLP
285 WISS Ida 2009-05-08 MLKS Polonia Środa Śląska DOL
286 WIŚNIEWSKA Katarzyna 2000-10-11 LKS MOSiR Sieradz LDZ
287 WOLAK Maja 2011-11-27 SL GKS Olsza Olszyna DOL
288 WOŚ Natalia 2010-02-22 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
289 WOŹNIAK Gabriela 2010-09-28 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
290 WÓJS Lena 2006-02-09 MKS Hermes Gryfino ZPO
291 WRÓBEL Lena 2008-09-01 RKS Łódź LDZ
292 WZIĄTEK Nadia 2011-12-20 MLKS Rakowice DOL
293 ZAGAJEWSKA Jessica 2007-05-20 MKS Osa Zgorzelec DOL
294 ZAGÓRSKA Wiktoria 2009-10-01 MOSM Tychy SLK
295 ZAIKOVA Anna 2006-06-18 KS AZS AWF Katowice SLK
296 ZAREMBA Eliza 2009-11-09 MLKS Agros Żary LBU
297 ZAREMBA Natalia 2011-03-01 MLKS Agros Żary LBU
298 ZAWADZKA Oliwia 2010-01-10 MLKS Agros Żary LBU
299 ZDANOWICZ Hanna 2008-06-29 GKS Piast Gliwice SLK
300 ZDANOWICZ Zuzanna 2008-01-01 MKS Osa Zgorzelec DOL
301 ZIELIŃSKA Lidia 2009-09-24 Akademia Biegowa Żary LBU
302 ZIOŁO Alicja 2011-08-29 MKS Piast Głogów DOL
303 ZUTER Małgorzata 2010-05-09 MUKS Szok Bojanowo WLP
304 ZYBER Alicja 2012-11-20 MUKS Szok Bojanowo WLP
305 ŻUK Magdalena 2008-02-22 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.30685710906982sekund