JASTRZˇBEK Jakub
2012-09-10
MMKS Kędzierzyn-KoĽle
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABDELMONEIM Adam 2012-01-30 MKS Piast Lwówek ¦l±ski DOL
2 ABRAMEK Antoni 2013-02-23 SKS Kusy Kraków MLP
3 ALBINIAK Leszek 1971-03-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
4 BALCER Adam 2015-06-21 SKL Sucha Beskidzka MLP
5 BARANOWSKI Gabriel 2012-05-29 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
6 BEDNARCZYK Piotr 2012-01-19 SKS Kusy Kraków MLP
7 BŁASZCZUK Filip 2012-06-17 MKS Polonia Warszawa MAZ
8 BRYZEK Stanisław 2012-08-02 ULKS Bielgim Bielany MLP
9 BRZOSKA Tymoteusz 2011-07-19 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
10 BULIK Borys 2010-04-06 SKS Kusy Kraków MLP
11 BURCHARD Mikołaj 2015-08-05 KS Start Trzebinia MLP
12 CHRZˇSZCZ Szymon 2012-11-19 SKS Kusy Kraków MLP
13 CHWIERUT Igor 2013-12-03 ULKS Bielgim Bielany MLP
14 CZARNECKI Jakub 2012-06-15 WKS Wawel Kraków MLP
15 ĆWIKŁO Szymon 2009-02-11 KS AZS AWF Kraków MLP
16 DEPTA Dawid 2012-11-07 SKS Kusy Kraków MLP
17 DŁUGOSZ Bruno 2012-02-28 SKL Sucha Beskidzka MLP
18 DRZEWIECKI Zbigniew 2002-10-08 GKS Piast Gliwice SLK
19 DUCHNA Tomasz 2012-06-04 UKS MOSiR Działdowo WMZ
20 DZIURA Kamil 2012-11-17 KKL Stal Stalowa Wola PDK
21 FABJAŃSKI Adam 2010-05-26 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
22 GAWRON Mateusz 2006-07-29 MKS Żywiec SLK
23 GOCAL Aleksander 2008-12-04 MOSM Tychy SLK
24 GOMÓŁKA Nikolas 2009-09-21 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
25 GRĘDA Sławomir 2011-02-18 UKS-MOS Opole OPL
26 GRODOWSKI Hubert 2013-12-22 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
27 GRYBO¦ Adam 2012-10-01 UKS Lider Siercza MLP
28 GRZYBOWSKI Wojciech 2011-10-20 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
29 HARZ Tomasz 2007-04-01 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
30 HETMANIOK Karol 2012-05-28 TL Athletics Jastrzębie SLK
31 HYJEK Eryk 2013-03-01 SKL Sucha Beskidzka MLP
32 JANKOWSKI Jakub 2012-02-21 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
33 JAREMKO Grzegorz 2005-05-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
34 JASTRZˇBEK Kacper 2010-04-11 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
35 JEDYNAK Jakub 2010-05-29 KS Victoria Trzebinia MLP
36 JELEŃ Jakub 2012-09-18 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
37 JĘDRZEJEWSKI Szymon 2012-03-29 LKS Vectra Włocławek KPO
38 JOP Maksymilian 2012-07-11 KS Olkusz MLP
39 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
40 KACZMAREK Bartosz 2011-11-19 NKS Start Namysłów OPL
41 KAPS Michał 2012-09-20 Opolskie OPL
42 KLEPACKI Krzysztof 2013-03-22 SKS Feniks Siedlce MAZ
43 KLUCZNY Alan 2006-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
44 KOCHMAŃSKI Adam 2011-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
45 KOCZUR Karol 2007-02-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
46 KOŁODZIEJ Nikodem 2014-05-10 SKL Sucha Beskidzka MLP
47 KONEFAŁ Mateusz 2012-01-06 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
48 KOZIEŁ Igor 2013-03-20 TL Athletics Jastrzębie SLK
49 KOZIOŁ Szymon 2011-09-27 KS Victoria Trzebinia MLP
50 KRAIEVSKYI Artiom 2012-08-23 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
51 KRAKOWIAN Brunon 2013-04-18 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
52 KRZEMOWSKI Jan 2013-11-14 NKS Start Namysłów OPL
53 KUBAS Wiktor 2012-09-15 SKL Sucha Beskidzka MLP
54 KUBIAK Bartosz 2008-07-13 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
55 KUDYBA Paweł 2013-12-31 LUKS Podium Kup OPL
56 KUFLIK Bartosz 2013-01-22 KS Victoria Trzebinia MLP
57 LAMCH Nataniel 2013-03-11 NKS Start Namysłów OPL
58 LE¦NIAK Daniel 2014-04-22 KS Victoria Trzebinia MLP
59 LISZKA Jakub 2012-08-26 KS Victoria Trzebinia MLP
60 MACZURA Miłosz 2013-03-11 UKS-MOS Opole OPL
61 MAINKA Dawid 2013-02-24 Opolskie OPL
62 MAKOWSKI Krystian 2012-10-30 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
63 MALCZYK Mikołaj 2012-03-29 UKS-MOS Opole OPL
64 MALEC Wojciech 2013-07-11 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
65 MATUSZCZYK Iwo 2014-08-29 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
66 MERMER Korneliusz 2013-09-18 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
67 MICHALAK Piotr 2013-02-28 UKS Przełaj Żerków WLP
68 MICHAŁOWSKI Piotr 2013-03-09 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
69 MIREK Jakub 2012-08-14 UKS Jedynka Tokarnia MLP
70 MISIAK Fabian 2012-03-11 UKS Orlica Domaniów DOL
71 MIZERA Mikołaj 2012-06-30 UKS Jedynka Tokarnia MLP
72 MORYŃ Dominik 2012-03-22 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
73 MOSTEK Szymon 2012-08-27 UKS Gepard Warszawa MAZ
74 MOSTEK Tymek 2012-08-27 UKS Gepard Warszawa MAZ
75 MURAWSKI Kacper 2008-03-20 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
76 MUSZAK Oskar 2012-04-01 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
77 NIEDOBA Jan 2012-02-03 UKS-MOS Opole OPL
78 NOWAK Mikołaj 2012-09-18 SKS Kusy Kraków MLP
79 OLEJARZ Kacper 2009-05-05 MKS Tempo Kęty MLP
80 OLEKSÓW Maciej 2012-03-23 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
81 OWCZARCZYK Oskar 2009-08-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
82 PABI¦ Marcel 2012-08-02 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
83 PIECUCH Mateusz 2009-06-22 MKS Tempo Kęty MLP
84 PIETRZAK Oskar 2013-01-01 niest. Warszawa MAZ
85 PIKORSKI Wiktor 2012-06-01 TL Athletics Jastrzębie SLK
86 PITUCH Antoni 2012-08-07 SKS Kusy Kraków MLP
87 PLUTA Nikodem 2012-03-17 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
88 PODBIELSKI Arkadiusz 2012-05-18 SKS Kusy Kraków MLP
89 PONIKŁO Iwo 2012-02-17 Małopolskie MLP
90 PORĘBSKI Antoni 2012-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
91 PSICA Bartosz 2010-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
92 PUPKIEWICZ Szymon 2012-04-11 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
93 PYRA Kacper 2012-07-02 LUKS Start Nakło KPO
94 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
95 RETMAŃCZYK Dominik 2011-03-28 UKS-MOS Opole OPL
96 RUSINEK Krystian 2012-10-25 TL Athletics Jastrzębie SLK
97 SALAWA Kasjan 2012-05-26 UKS Lider Siercza MLP
98 SAMSEL Adam 2012-10-19 UKS-MOS Opole OPL
99 SARNA Oskar 2012-01-03 UKS-MOS Opole OPL
100 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
101 SIWIŁO Jakub 2006-08-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
102 SŁOBODA Maksymilian 2012-10-25 Kraków Athletics Team MLP
103 STANISZ Tomasz 2012-04-30 KS Limanowa Forrest MLP
104 STASZKIEWICZ Tymon 2013-08-04 Kraków Athletics Team MLP
105 STUDZIŃSKI Brajan 2012-10-29 Zachodniopomorskie ZPO
106 SYSAK Igor 2012-09-05 ULKS Bielgim Bielany MLP
107 SZADA Marcel 2011-03-22 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
108 SZEWCZYK Igor 2010-08-28 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
109 SZOPA Piotr 2008-11-25 MKS Tempo Kęty MLP
110 SZUL Alan 2012-08-18 KB Kro¶cienko Wyżne PDK
111 SZYSZAK Michał 2012-09-06 NKS Start Namysłów OPL
112 ¦WITAŁA Denis 2010-10-01 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
113 TARASENKO Matvii 2012-08-18 Lubuskie LBU
114 TEREMBUŁA Maciej 2007-05-23 KS AZS AWF Kraków MLP
115 TOMASZEK Mateusz 2000-06-05 GKS Piast Gliwice SLK
116 TOMCZYK Aleksander 2012-02-08 UKS Gminy Brzeszcze MLP
117 TYLKOWSKI Franciszek 2013-08-07 KS Olkusz MLP
118 WALA Tomasz 2013-10-06 TL Athletics Jastrzębie SLK
119 WALASZCZYK Antoni 2010-01-07 LUKS Podium Kup OPL
120 WˇS Michał 2013-09-08 KS Olkusz MLP
121 WILCZEK Marcin 2006-10-05 TS AKS Chorzów SLK
122 WILMAN Maciej 2012-10-12 MUKS Gim 2 Nysa OPL
123 WOŁEK Jeremiasz 2010-05-19 UKS-MOS Opole OPL
124 WORON Marcin 2012-07-12 KS Podlasie Białystok POD
125 WO¦ Karol 2006-01-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
126 WO¬NICKI Jan 2012-03-15 MKS Bank BS Płońsk MAZ
127 WRÓBLEWSKI Jan 2012-02-02 SKS Kusy Kraków MLP
128 ZABORSKI Krystian 2012-01-08 SKS Kusy Kraków MLP
129 ZAJˇC Mieszko 2013-07-01 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
130 ZAJˇCZKOWSKI Jakub 2013-09-18 SKS Kusy Kraków MLP
131 ZALESKI Antoni 2012-12-30 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
132 ZARZECKI Szymon 2012-04-05 Podlaskie POD
133 ZIĘCINA Gabriel 2013-08-22 UKS Gminy Brzeszcze MLP
134 ŻARSKI Jędrzej 2008-11-01 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
135 ŻARSKI Konstanty 2011-04-07 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.10741591453552sekund