STRÓŻEK Miłosz
2005-10-13
AZS UMCS Lublin
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BANASIAK Patryk 2005-06-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
2 BANIA Nikodem 2004-08-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
3 BEDNARCZYK Maciej 2006-02-08 RLTL Optima Radom MAZ
4 BĘBEN Oskar 2005-07-05 KL Lumel Zielona Góra LBU
5 BIEGAJ Filip 2007-05-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
6 BIELASKA Albert 1998-09-16 KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie LBE
7 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
8 BITEL Yahor 2003-09-30 KU AZS Politechniki Lubelskiej LBE
9 BŁAŻEJCZYK Kacper 2000-07-13 KU AZS Politechniki Lubelskiej LBE
10 BOBAK Oliwer 2009-10-04 KS Komunalni Sanok PDK
11 BOBRZYK Stanisław 2011-02-16 TS Start Lublin LBE
12 BOĆ Szymon 2007-03-18 KS Agros Zamość LBE
13 BOLIBOK Rafał 2009-03-04 AZS UMCS Lublin LBE
14 BROŻONOWICZ Leon 2009-07-15 LKS Stal Mielec PDK
15 BUTRA Tobiasz 2005-06-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
16 BYCUL Jakub 2004-05-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
17 CHOMICZ Marcel 2006-02-07 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
18 CICHY Tymoteusz 2008-02-14 KS AZS AWF Kraków MLP
19 CIESIELSKI Maksymilian 2002-06-12 MKS-MOS Śrem WLP
20 CZAPKA Dawid 2008-04-10 KS Agros Zamość LBE
21 CZARNECKI Jakub 2008-08-13 LKS Stal Mielec PDK
22 DANKOWSKI Błażej 2005-01-08 LUKS Start Nakło KPO
23 DRWAL Wiktor 2004-04-27 KU AZS Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie LBE
24 DRZEWIECKI Łukasz 2001-07-31 KU AZS Politechniki Lubelskiej LBE
25 DUBIS Adam 2010-04-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
26 DURKALEC Maciej 2005-08-14 WLKS Wrocław DOL
27 DWORCZYK Antoni 2009-03-11 Akademia Sportu Otwock MAZ
28 DYŃSKI Igor 2008-07-19 AZS UMCS Lublin LBE
29 FAC Bartosz 2006-03-24 AZS UMCS Lublin LBE
30 FEDONIUK Tomasz 1998-06-13 KU AZS Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie LBE
31 FORMA Maciej 2010-07-03 SKS Kusy Kraków MLP
32 GIDZIŃSKI Krzysztof 1959-01-17 KS AZS AWF Kraków MLP
33 GŁASZCZKA Szymon 2005-01-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
34 GŁOWALA Michał 2005-04-10 UKS Kresy Otwock MAZ
35 GRALEWSKI Marcin 2005-05-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
36 HOŁUB Jakub 2002-01-13 KU AZS AWP w Lublinie LBE
37 HOROSZKO Rafał 2008-08-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
38 JANISZEWSKI Franciszek 2007-05-21 WKS Wawel Kraków MLP
39 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
40 KAMIŃSKI Daniel 2005-01-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
41 KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
42 KARVATSKI Yauheni 2005-01-26 KU AZS Politechniki Lubelskiej LBE
43 KHOZIN Artem 2006-06-06 AZS UMCS Lublin LBE
44 KMIECIK Miłosz 2009-04-24 ULKS Lipinki MLP
45 KOSTKIEWICZ Filip 1999-05-14 KS AZS AWF Kraków MLP
46 KOTOVSKYI Maksym 2005-04-23 KU AZS Politechniki Lubelskiej LBE
47 KOTOWSKI Jędrzej 2005-04-07 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
48 KOWAL Konrad 2008-08-20 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
49 KOWALSKI Bartosz 2007-04-25 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
50 KOZACZUK Jakub 2009-03-18 AZS UMCS Lublin LBE
51 KOZIOŁ Szymon 2011-09-27 KS Victoria Trzebinia MLP
52 KRASOWSKI Jakub 2005-06-29 KKL Stal Stalowa Wola PDK
53 KUBALA Ernest 2010-09-15 CWKS Resovia Rzeszów PDK
54 KUZDRA Karol 2006-10-08 KS Agros Zamość LBE
55 LEWANDOWSKI Dominik 2009-03-13 TS Start Lublin LBE
56 LEWANDOWSKI Jonasz 2006-12-28 WLKS Wrocław DOL
57 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
58 MAŁEK Kewin 2005-05-10 AML Słupsk POM
59 MATOGA Franciszek 2009-02-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
60 MAZUR Jakub 2008-06-22 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
61 MIELNICZUK Jan 2007-06-24 KU AZS AWP w Lublinie LBE
62 MINKLEJ Adrian 2005-03-04 MKL Toruń KPO
63 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
64 MOTYLEWSKI Kornel 2005-04-02 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
65 MULARCZYK Michał 1990-01-27 KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie LBE
66 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
67 PANYŁO Patryk 2006-12-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
68 PELC Patryk 2005-03-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
69 PŁACHTA Norbert 2002-08-24 KU AZS Politechniki Lubelskiej LBE
70 PROĆ Wiktor 2006-03-01 TS Start Lublin LBE
71 PRUŚ Jakub 2006-06-20 AZS UMCS Lublin LBE
72 PRZYBYŁA Sebastian 2007-01-31 AZS UMCS Lublin LBE
73 PTASIEWICZ Jakub 2005-09-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
74 ROGOWSKI Szymon 2008-08-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
75 ROMANOWSKI Filip 2004-06-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
76 RÓG Jakub 2004-08-22 LKS Stal Mielec PDK
77 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 KS AZS AWF Katowice SLK
78 RYDZIK Kamil 2006-07-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
79 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
80 SAMUL Jan 2008-02-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
81 SERGA Andrii 2003-06-14 KU AZS Politechniki Lubelskiej LBE
82 SIDYA Cezar 2004-04-24 GKS Olimpia Grudziądz KPO
83 SIEMBIDA Krzysztof 2010-05-16 KKL Stal Stalowa Wola PDK
84 SIWIŁO Jakub 2006-08-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
85 SKOCZYLAS Alex 2010-04-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
86 SOBORA Łukasz 1978-11-23 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
87 STASIACZEK Mateusz 2008-05-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
88 STAWIARZ Michał 2003-01-05 KU AZS LAW w Dęblinie LBE
89 STRĘCIWILK Mateusz 2008-02-07 KKL Stal Stalowa Wola PDK
90 SUDOŁ Maciej 2009-06-12 KKL Stal Stalowa Wola PDK
91 SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 MKLA Łęczyca LDZ
92 SZTUKA Igor 2006-01-07 LKS Stal Mielec PDK
93 SZULER Kamil 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
94 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
95 SZWEDO Patryk 2007-02-08 KKL Stal Stalowa Wola PDK
96 TAMA Kacper 2000-06-06 KS Agros Zamość LBE
97 TITTINGER Dominik 2011-08-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
98 TRACZYK Radosław 2006-06-30 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
99 TYLEC Mikołaj 2008-02-19 KU AZS AWP w Lublinie LBE
100 WALECKI Jakub 2005-08-20 WLKS Nowe Iganie MAZ
101 WĄSOWICZ Maciej 2006-10-15 WKS Wawel Kraków MLP
102 WIDEŁ Marek 1968-01-26 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
103 WILCZEWSKI Jakub 2006-02-25 AML Słupsk POM
104 WŁODARCZYK Kacper 2005-11-15 MKS Pułtusk MAZ
105 WOŚ Karol 2006-01-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
106 WÓJCIK Daniel 2008-09-20 ULKS Lipinki MLP
107 WÓJTOWICZ Ignacy 2006-08-09 TS Start Lublin LBE
108 ZAJĄC Aleksander 2011-03-07 UKS Lider Siercza MLP
109 ZALEWSKI Igor 2007-09-28 OKS Skra Warszawa MAZ
110 ZDUŃ Hubert 2007-12-14 ULKS Technik Trzcinica PDK
111 ZIARNO Bartłomiej 2007-12-09 KKL Stal Stalowa Wola PDK
112 ZIARNO Marcin 2010-07-16 KKL Stal Stalowa Wola PDK
113 ZIEMKIEWICZ Krystian 2002-01-31 KU AZS LAW w Dęblinie LBE
114 ZUTER Franciszek 2005-06-28 MUKS Szok Bojanowo WLP
115 ŻÓRAWSKI Tymoteusz 2004-02-01 TS Start Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.13228297233582sekund