ZAWAL Maciej
2007-03-09
UKS Herkules Sulejówek
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Bartłomiej 2007-06-13 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
2 BADEŃSKI Bernard 2005-10-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
3 BASAJ Kazimierz 2009-01-21 Akademia Sportu Otwock MAZ
4 BIAŁECKI Paweł 2006-05-19 UKS Piorun Barczewo WMZ
5 BIEŃKOWSKI Marcin 2007-03-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
6 BIGAJ Dawid 2007-05-27 KS Pointer Siercza MLP
7 BRYLOWSKI Fabian 2007-01-09 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
8 BUDEK Adrian 2007-09-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
9 CHARDYKOW Nikolas 2005-02-16 KS Czempion Warszawa MAZ
10 CHOJNOWSKI Antoni 2005-04-13 SKLA Sopot POM
11 CHUDY Julian 2008-11-17 KM Aktywni Sochaczew MAZ
12 CYGLER Robert 1991-03-08 OKS Skra Warszawa MAZ
13 CZUŁEK Adrian 2009-03-13 UKS Filipides Teresin MAZ
14 DOBEK Paweł 1987-12-12 KS Sprintwarsaw MAZ
15 DOBROWOLSKI Jan 2007-08-28 RK Athletics Warszawa MAZ
16 DURA Łukasz 2007-08-02 BKS Bydgoszcz KPO
17 DWORCZYK Antoni 2009-03-11 Akademia Sportu Otwock MAZ
18 FALKOWSKI Hubert 2008-12-10 UKS Otrębusy MAZ
19 FERENIEC Maciej 2006-02-08 UKS Kusy Warszawa MAZ
20 GOWGIEL Kacper 2007-03-29 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
21 JAKUBIEC Krzysztof 2008-07-12 UKS Orzełki Warszawa MAZ
22 JANKOWSKI Stanisław 2007-05-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
23 JAWOREK Stanisław 2009-02-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
24 JEŻAK Tomasz 2000-04-11 KU AZS WAT w Warszawie MAZ
25 KARSKI Mateusz 2007-02-07 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
26 KIJEWSKI Michał 2005-10-25 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
27 KRYSIAK Iwo 2003-09-02 AZS Łódź LDZ
28 KUREK Maciej 1994-07-25 KS Sprintwarsaw MAZ
29 LEWANDOWSKI Norbert 2008-12-19 RK Athletics Warszawa MAZ
30 MALINOWSKI Adrian 2007-01-23 UKS Atos Woźnice WMZ
31 MALINOWSKI David 2008-03-22 MKL Szczecin ZPO
32 MAZUR Jan 2007-10-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
33 MENDEL Stefan 2008-03-05 AZS UMCS Lublin LBE
34 MIROWSKI Adam 2007-08-17 AZS Łódź LDZ
35 NOWAK Tymoteusz 2008-03-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
36 ORZĘDOWSKI Jakub 2007-07-05 AZS UMCS Lublin LBE
37 RATAJCZAK Eryk 2007-04-21 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
38 ROZKOSZ Wiktor 2007-04-18 PTT Delta Płock MAZ
39 SADUŁA Piotr 2007-11-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
40 SAMUL Jan 2008-02-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
41 SAMULAK Aleksander 2002-06-10 OKS Skra Warszawa MAZ
42 SIEJKA Mariusz 1977-03-23 KS Sprintwarsaw MAZ
43 SKOCKI Piotr 2007-06-29 KS Zamek Kurzętnik WMZ
44 SKOROCH Jakub 2007-02-06 PTT Delta Płock MAZ
45 SKROBIŃSKI Arkadiusz 2000-10-01 KS Sprintwarsaw MAZ
46 STOPA Gabriel 2006-11-07 MKS MOS Wrocław DOL
47 SZARAPO Jakub 2006-02-13 BKS Bydgoszcz KPO
48 ŚMIGIELSKI Szymon 2007-08-29 UKS Herkules Sulejówek MAZ
49 URBANOWICZ Iwo 2008-04-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
50 WIECZOREK Bartosz 2006-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
51 WRÓBEL Adam 2001-10-24 UKS Herkules Sulejówek MAZ
52 WRÓBLEWSKI Paweł 2007-07-13 UKS Herkules Sulejówek MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.30595707893372sekund