KUROWSKI Wiktor
2008-09-02
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKI Bartosz 2009-01-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
2 ADAMIEC Franciszek 2009-09-19 NKS Start Namysłów OPL
3 ARRAS Francesco 2007-10-09 RK Athletics Warszawa MAZ
4 BABIUCH Eryk 2003-04-23 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
5 BACZYŃSKI Jakub 2008-01-07 LKS Pszczyna SLK
6 BALCEREK Dawid 2008-03-13 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
7 BANDOS Leonard 2007-08-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
8 BARTUSEK Patryk 2009-07-21 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
9 BARTYZEL Michał 1984-03-22 UKS Lider Siercza MLP
10 BATOR Michał 2007-01-12 Atelier Sportu Konopiska SLK
11 BIZOŃ Karol 2002-03-15 MOSM Tychy SLK
12 BRATKOWSKI Fabio 2007-05-06 UKS Trójka Mikołów SLK
13 BRZUSZEK Kuba 2009-03-26 MKS-MOSM Bytom SLK
14 CHRAPEK Wiktor 2009-03-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
15 CZAJOWSKI Jakub 2009-06-30 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
16 CZERCHLAŃSKI Marcel 2009-07-13 LKS Victoria Olesno OPL
17 CZERNIK Wojciech 2007-08-13 UKS Olimpia Zabrze SLK
18 CZYŻ Paweł 2009-02-04 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
19 DANECKI Michał 2007-01-29 AZS ŁódĽ LDZ
20 DARLIŃSKI Dawid 2007-01-08 KS ADEA Team Gliwice SLK
21 DUDZIK Krzysztof 2008-03-10 LKS Pszczyna SLK
22 FILIPEK Jakub 2008-01-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
23 FRACH Jakub 2008-06-10 LUKS Podium Kup OPL
24 FRAŃCZUK Krzysztof 2008-01-12 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
25 GAJDUS Michał 2008-01-10 LKB im. Braci Petk Lębork POM
26 GALA Mateusz 2006-02-08 LUKS Namysłów OPL
27 GAWEŁ Michał 2008-04-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
28 GOŁDYN Jan 2008-01-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
29 GRZYMSKI Franciszek 2009-01-04 UKS Skoczek Władysławów WLP
30 GRZYWACZ Tomasz 2010-06-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
31 GULBINOWICZ Antoni 2007-03-06 UKS Barnim Goleniów ZPO
32 HAPEK Wiktor 2009-03-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
33 HERBU¦ Bartłomiej 2010-01-09 MKS Żywiec SLK
34 HERLICZKA Dominik 2008-12-08 GKS Piast Gliwice SLK
35 HOFFMAN Paskal 2008-02-07 PLKS Gwda Piła WLP
36 JARECKI Bartosz 2008-07-26 UKS 48 Warszawa MAZ
37 JASZCZYK Adam 2008-06-25 TL Athletics Jastrzębie SLK
38 KALISZ Maciej 2006-04-06 UKS Trójka Mikołów SLK
39 KAŁUŻNY Mateusz 2005-03-17 UKS Czwórka Żory SLK
40 KLIMCZAK Nikodem 2010-05-10 UKS Chromik Mysłowice SLK
41 KOWALSKI Marcel 2008-03-19 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
42 KRZYKAWSKI Nikodem 2008-04-25 PZS Gontyniec Chodzież WLP
43 KULESZA Łukasz 1985-07-06 TL ROW Rybnik SLK
44 KULPA Michał 2007-01-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
45 LANGIEWICZ Przemysław 2008-07-09 KS ADEA Team Gliwice SLK
46 LUBOŃ Szymon 2008-08-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
47 LUKOSZ Patryk 2009-07-31 MKS-MOSM Bytom SLK
48 MACHA Adam 2008-02-06 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
49 MARYJOSZ Przemysław 2008-07-10 UKS Czwórka Żory SLK
50 MATUSZNY Piotr 2009-05-27 LKS Pogórze Skoczów SLK
51 MENDRAK Olgierd 2008-04-16 MKS-MOS Katowice SLK
52 MIELIMˇKA Tadeusz 2005-05-30 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
53 MITO¦ Kamil 2011-01-01 MKS-MOS Katowice SLK
54 NIJAKOWSKI Mateusz 2007-07-19 UKS Skoczek Władysławów WLP
55 NOWAK Michał 2009-03-01 O¦ AZS Poznań WLP
56 OCHNIO Szymon 2009-08-27 MKS-MOSM Bytom SLK
57 OSTROWSKI Bartosz 2008-12-21 UKS Olimpia Zabrze SLK
58 PASOWICZ Miłosz 2005-05-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
59 PAWLIK Konrad 2007-03-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
60 PEREK Wojciech 2008-07-09 MKS-MOSM Bytom SLK
61 PIEŃKOWSKI Damian 2007-05-30 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
62 PISZ Mikołaj 2006-02-01 LKS Pogórze Skoczów SLK
63 POLOCZEK Kamil 2008-08-08 UKS Olimpia Zabrze SLK
64 PUDEŁKO Piotr 2009-01-28 UKS Chromik Mysłowice SLK
65 REETZ Szymon 2007-07-20 KS Pro Athlete Grudzi±dz KPO
66 REMISZ Dawid 2007-03-03 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
67 RYCHLIK Patryk 2008-06-29 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
68 SIMLAT Szymon 2007-05-21 UKL Feniks ¦widwin ZPO
69 SŁOWIKOWSKI Sebastian 2007-11-01 MKS-MOSM Bytom SLK
70 SOBOTA Konrad 2009-02-11 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
71 STĘPIEŃ Jan 2007-12-22 AZS ŁódĽ LDZ
72 STRZELCZAK Sebastian 1977-02-26 TL ROW Rybnik SLK
73 SUWALSKI Krzysztof 2008-02-04 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
74 SZYMURA Franciszek 2010-01-28 MKS Iskra Pszczyna SLK
75 ¦WIDER Konrad 2006-03-16 LKS Pogórze Skoczów SLK
76 ¦WITAŁA Patryk 2008-08-13 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
77 TOMASZEK Dominik 2008-04-28 MKS-MOSM Bytom SLK
78 TWARDAWA Jakub 1998-02-07 JKLA Jawor Jaworzno SLK
79 WALCZYŃSKI Wojciech 2008-05-09 MKS-MOSM Bytom SLK
80 WIELGOSZ Kacper 2008-04-16 UKS Olimpia Zabrze SLK
81 WILK Bartłomiej 2007-06-05 MOSM Tychy SLK
82 WOJTASZEK Piotr 2007-08-09 AZS UMCS Lublin LBE
83 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
84 ZACZYK Piotr 2010-08-11 MKS-MOSM Bytom SLK
85 ZARANKOWSKI Jakub 2010-03-24 KS ADEA Team Gliwice SLK
86 ZYGARYN Brian 2008-01-28 MKS-MOSM Bytom SLK
87 ŻOGAŁA Jan 2009-11-19 GKS Piast Gliwice SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.079572916030884sekund