ADAMIEC Franciszek
2009-09-19
NKS Start Namysłów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMEK Jakub 2008-02-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
2 ALEKSANDROWICZ Oliwier 2010-04-10 MUKS Kadet Rawicz WLP
3 ANTKOWIAK Szymon 2008-11-27 NKS Start Namysłów OPL
4 BACZYŃSKI Jakub 2008-01-07 LKS Pszczyna SLK
5 BARANIAK Tomasz 2009-07-29 LUKS Namysłów OPL
6 BARTO¦ Ignacy 2009-12-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
7 BIELSKI Arkadiusz 2012-01-11 GKS Start Długołęka DOL
8 BRODZISZ Wojciech 2011-04-28 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
9 BURBAN Wojciech 2008-06-02 NKS Start Namysłów OPL
10 CHĘCIŃSKI Wojciech 2010-02-28 UKS Sprint PrzeĽmierowo WLP
11 CHRAPEK Wiktor 2009-03-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
12 CINCIO Gabriel 2008-08-21 TL ROW Rybnik SLK
13 CZERCHLAŃSKI Marcel 2009-07-13 LKS Victoria Olesno OPL
14 CZYŻ Paweł 2009-02-04 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
15 DANKÓW Antoni 2009-05-06 UKS-MOS Opole OPL
16 DUDZIK Jan 2012-02-28 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
17 DUDZIK Krzysztof 2008-03-10 LKS Pszczyna SLK
18 DZIDOWSKI Jakub 2008-10-07 LUKS Namysłów OPL
19 DZIEMIDOWICZ Jakub 2009-08-16 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
20 FRACH Jakub 2008-06-10 LUKS Podium Kup OPL
21 FRAŃCZUK Krzysztof 2008-01-12 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
22 FUCHS Bartłomiej 2010-02-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
23 GŁOGOWSKI Stanisław 2010-04-21 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
24 GOHLA Amadeus 2009-05-26 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
25 JAŃCZAK Szymon 2006-07-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
26 JASZCZYK Adam 2008-06-25 TL Athletics Jastrzębie SLK
27 JĘDRZEJCZAK Karol 2008-08-19 LKS Zarzewie Prudnik OPL
28 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
29 KEMPA Igor 2008-10-06 TL Athletics Jastrzębie SLK
30 KONOPKA Oskar 2008-07-31 UKS Achilles Leszno WLP
31 KOPYTO Oliwier 2010-01-21 MLKS Rakowice DOL
32 KRAWCZYK Jakub 2009-12-17 LUKS Podium Kup OPL
33 KUBIS Mateusz 2009-09-26 WLKS Wrocław DOL
34 KULA Krzysztof 2011-08-30 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
35 KUNICKI Adam 2011-01-04 LUKS Podium Kup OPL
36 KUNICKI Wiktor 2009-06-09 LUKS Podium Kup OPL
37 KUROWSKI Wiktor 2008-09-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
38 LALIK Tymoteusz 2010-01-22 MUKS Kadet Rawicz WLP
39 LESIK Alex 2008-03-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
40 LYSY Jan 2009-10-16 LKS Victoria Olesno OPL
41 ŁUCZAK Bartłomiej 2007-07-24 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
42 MAŁECKI Bruno 2010-12-12 UKS Sprint PrzeĽmierowo WLP
43 MENDRAK Olgierd 2008-04-16 MKS-MOS Katowice SLK
44 MICHALIK Maciej 2008-10-12 MKS-MOS Katowice SLK
45 MIEDZIŃSKI Bartosz 2008-11-30 LUKS Namysłów OPL
46 MIKU¦KIEWICZ Emilian 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
47 MIKU¦KIEWICZ Lucjan 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
48 MURAWSKI Kacper 2008-03-20 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
49 NICIECKI Filip 2008-07-27 NKS Start Namysłów OPL
50 NOWAK Filip 2010-08-31 MUKS Kadet Rawicz WLP
51 OKUNIEWSKI Dawid 2009-07-03 UKS-MOS Opole OPL
52 OLSZA Krzysztof 2009-03-13 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
53 OSTROWSKI Bartosz 2008-12-21 UKS Olimpia Zabrze SLK
54 PAWŁOWSKI Cezary 2010-06-08 GKS Start Długołęka DOL
55 PIETRUSIŃSKI Kevin 2008-01-27 TL ROW Rybnik SLK
56 PŁÓCIENNICZAK Jakub 2008-01-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
57 POLOCZEK Kamil 2008-08-08 UKS Olimpia Zabrze SLK
58 REJNO Jakub 2011-08-29 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
59 RINKE Łukasz 2007-05-23 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
60 RONCZEWSKI Leon 2009-04-14 WLKS Wrocław DOL
61 ROSIŃSKI Kacper 2009-04-12 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
62 RUSNAK Tymoteusz 2008-04-04 UKS-MOS Opole OPL
63 RYCHLIK Patryk 2008-06-29 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
64 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
65 STARYGA Oskar 2009-04-15 BKL Bełchatów LDZ
66 STODÓŁKA Konrad 2011-03-18 GKS Start Długołęka DOL
67 SZOPNIEWSKI Jacek 2009-06-02 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
68 SZUTA Adam 2008-11-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
69 ¦WISTEK Oliwier 2009-10-13 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
70 ¦WITAŁA Patryk 2008-08-13 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
71 URBAŃSKI Wojciech 2008-10-14 MKS Iskra Pszczyna SLK
72 WALCZAK Stanisław 2011-01-03 UKS-MOS Opole OPL
73 WALCZYŃSKI Wojciech 2008-05-09 MKS-MOSM Bytom SLK
74 WOJDYŁO Mateusz 2009-08-30 TL ROW Rybnik SLK
75 WOLAK Filip 2008-10-22 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
76 ZAKRZEWSKI Wojciech 2009-01-22 GKS Start Długołęka DOL
77 ZYGARYN Brian 2008-01-28 MKS-MOSM Bytom SLK
78 ŻARSKI Jędrzej 2008-11-01 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.08580493927002sekund