HYŻ Kryspin
2008-09-22
LUKS Namysłów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 RKS ŁódĽ LDZ
2 BAGIŃSKI Bartłomiej 2008-02-20 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
3 BANASIAK Patryk 2005-06-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
4 BARANIAK Tomasz 2009-07-29 LUKS Namysłów OPL
5 BARAŃSKI Dawid 2009-02-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
6 BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
7 BECELA Piotr 2007-06-02 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
8 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał 2007-07-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
9 BRODZISZ Wojciech 2011-04-28 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
10 BRZEZIŃSKI Artur 2004-02-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
11 BRZOZOWSKI Wojciech 2009-12-15 UKS OSoT Szczecin ZPO
12 BURBAN Wojciech 2008-06-02 NKS Start Namysłów OPL
13 CABAN Kacper 2008-07-10 AL Międzyzdroje ZPO
14 CIAŁOŃ Tomasz 2009-01-25 MOSiR Łaziska Górne SLK
15 CINCIO Gabriel 2008-08-21 TL ROW Rybnik SLK
16 CZAPKA Dawid 2008-04-10 KS Agros Zamo¶ć LBE
17 CZARNECKI Jakub 2008-08-13 LKS Stal Mielec PDK
18 ĆWIERTNIA Piotr 2010-11-25 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
19 DAŁEK Piotr 2009-07-06 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
20 DANKÓW Antoni 2009-05-06 UKS-MOS Opole OPL
21 DOMASZEWICZ Philip 2008-02-25 KS Podlasie Białystok POD
22 DUDKA Miłosz 2009-11-21 MKLA Łęczyca LDZ
23 DUDZIK Jan 2012-02-28 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
24 DURKALEC Maciej 2005-08-14 WLKS Wrocław DOL
25 DYMIŃSKI Nikodem 2008-02-25 BKL Bełchatów LDZ
26 DZIDOWSKI Jakub 2008-10-07 LUKS Namysłów OPL
27 FRˇTCZAK Bartłomiej 2008-04-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
28 GABRYELSKI Marcel 2009-06-15 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
29 GAIK Teodor 2006-07-03 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
30 GOMÓŁKA Nikolas 2009-09-21 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
31 GÓRECKI Marcin 2008-08-27 MKS-MOS Katowice SLK
32 GRALAK Franciszek 2008-08-11 OSiR Wyspiarz ¦winouj¶cie ZPO
33 GRĘDA Radosław 2011-02-18 UKS-MOS Opole OPL
34 GRĘDA Sławomir 2011-02-18 UKS-MOS Opole OPL
35 HARZ Tomasz 2007-04-01 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
36 HNITECKI Mikołaj 2011-06-03 UKS Orlica Domaniów DOL
37 JAKÓBOWSKI Jakub 2008-10-13 ZLKL Zielona Góra LBU
38 JAMUŁA Krzysztof 2007-01-20 LKS Górnik Wałbrzych DOL
39 JANAS Grzegorz 2008-09-07 MLKS Echo Twardogóra DOL
40 JANDA Bartosz 1993-02-01 SKSG Korona Szczecin ZPO
41 JAREMKO Grzegorz 2005-05-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
42 JAROSZ Szymon 2003-09-15 MKL 12 Jelenia Góra DOL
43 JUNG Marcin 2004-03-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
44 JUSZCZYK Dominik 2008-01-05 MKS-MOS Katowice SLK
45 KAŁUŻNY Miłosz 2010-09-07 LUKS Namysłów OPL
46 KAŁUŻYŃSKI Marcel 2009-09-21 AML Słupsk POM
47 KARP Antoni 2010-06-08 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
48 KEMPA Igor 2008-10-06 TL Athletics Jastrzębie SLK
49 KIERES Wojciech 2010-05-04 MKS Siechnice DOL
50 KIERMASZ Dawid 2007-08-24 MKS-MOSM Bytom SLK
51 KLĘK Konrad 2006-02-16 niestowarzyszony POL
52 KOGUT Kamil 2009-11-14 LKS Górnik Wałbrzych DOL
53 KOŁODZIEJ Wojciech 2009-03-06 MUKS Gim 2 Nysa OPL
54 KONOPKA Oskar 2008-07-31 UKS Achilles Leszno WLP
55 KOTLARSKI Mateusz 2005-06-11 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
56 KOVALCHUK Oleg 2007-11-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
57 KOWAL Wojciech 2009-06-21 MKS-MOSM Bytom SLK
58 KOŻAK Filip 2010-03-13 UKS Orlica Domaniów DOL
59 KRAKOWSKI Eryk 2008-12-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
60 KRAWCZYK Jakub 2009-12-17 LUKS Podium Kup OPL
61 KRAWICZ Piotr 2008-09-16 MKL 12 Jelenia Góra DOL
62 KUBACZYK Maksymilian 2007-08-12 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
63 KUBIAK Bartosz 2008-07-13 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
64 KUCH Andrzej 1991-10-27 AZS UMCS Lublin LBE
65 KUCIŃSKI Paweł 2008-10-17 LKS MOSiR Sieradz LDZ
66 KULIG Igor 2010-10-17 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
67 KUNICKI Adam 2011-01-04 LUKS Podium Kup OPL
68 KUREK Mikołaj 2010-02-22 WLKS Wrocław DOL
69 KU¦MIERCZYK Filip 2009-06-16 PUKS Jedynka Łosice MAZ
70 LASECKI Kornel 2008-08-14 WKS Ole¶niczanka Ole¶nica DOL
71 LISEK Michał 2009-04-07 NKS Start Namysłów OPL
72 LUDWICZAK Krzysztof 2004-10-14 TL ROW Rybnik SLK
73 LYSY Jan 2009-10-16 LKS Victoria Olesno OPL
74 MAJEWSKI Bartosz 2012-03-12 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
75 MATYJEWICZ Radosław 2008-07-22 UKS Orlica Domaniów DOL
76 MAZUR Jakub 2008-06-22 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
77 MˇCZYŃSKI Stanisław 2009-03-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
78 MĘTLAK Tomasz 2008-03-29 KS Gwardia Piła WLP
79 MICHALAK Jakub 1986-04-17 MKS Siechnice DOL
80 MIKULSKI Paweł 2009-12-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
81 MIKU¦KIEWICZ Emilian 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
82 MIKU¦KIEWICZ Lucjan 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
83 MISIAK Fabian 2012-03-11 UKS Orlica Domaniów DOL
84 MISZCZAK Mateusz 2008-09-25 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
85 MIZGAŁA Mateusz 2009-03-08 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
86 MURAWSKI Kacper 2008-03-20 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
87 NETZEL Jan 2009-04-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
88 NOWIŃSKI Kamil 2009-07-01 KS Podlasie Białystok POD
89 OLSZA Krzysztof 2009-03-13 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
90 OLSZEWSKI Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów DOL
91 OSIKA Bartłomiej 2004-06-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
92 PANYŁO Patryk 2006-12-16 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
93 PASTUSZKA Adam 2007-08-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
94 PAWŁOWSKI Szymon 2006-03-12 MKLA Łęczyca LDZ
95 PIASKOWY Karol 2006-05-17 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
96 PIETRUSIŃSKI Kevin 2008-01-27 TL ROW Rybnik SLK
97 PIÓRKOWSKI Jakub 2008-06-29 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
98 PIÓRKOWSKI Tomasz 2008-10-03 NKS Start Namysłów OPL
99 POLAK Dominik 2010-02-21 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
100 POSMYK Mateusz 2009-04-24 AZS-AWF Gorzów LBU
101 PROTASEWICZ Jakub 2008-01-27 O¦ AZS Poznań WLP
102 PRZEPIÓRSKI Krzysztof 2007-05-25 LKS Górnik Wałbrzych DOL
103 PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
104 REJNO Jakub 2011-08-29 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
105 RINKE Łukasz 2007-05-23 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
106 RODZINKA Filip 2008-10-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
107 ROMANOWSKI Filip 2004-06-06 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
108 ROSIŃSKI Kacper 2009-04-12 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
109 RUDNICKI Oskar Marek 2008-06-10 LKS Górnik Wałbrzych DOL
110 RYDLEWSKI Adam 2008-03-29 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
111 RYT Jan 2012-05-05 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
112 SALWA Sebastian 1998-02-22 SKSG Korona Szczecin ZPO
113 SAMUL Jan 2008-02-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
114 SIKORA Kamil 2009-10-08 LKS Polkowice DOL
115 SINGH Kewin 2004-01-23 MLKS Agros Żary LBU
116 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
117 SKOCZYLAS Mateusz 2009-08-12 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
118 SOBCZYŃSKI Hubert 2008-04-11 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
119 SOBIERALSKI Kacper 2009-06-28 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
120 STACHOWSKI Mateusz 2008-08-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
121 STAJKOWSKI Cezary 2009-02-27 MOSiR Łaziska Górne SLK
122 STASIACZEK Mateusz 2008-05-02 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
123 STEFANEK Kuba 2006-06-11 LUKS Namysłów OPL
124 STROJNY Jan 2009-03-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
125 SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 MKLA Łęczyca LDZ
126 SZOSTAK Mikołaj 2006-08-08 UKS OSoT Szczecin ZPO
127 SZPILA Filip 2011-06-28 UKS Orlica Domaniów DOL
128 SZREMSKI Daniel 2008-10-24 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
129 ¦WITAŁA Michał 2008-11-21 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
130 TOMASZEK Mateusz 2000-06-05 GKS Piast Gliwice SLK
131 TROCKI Piotr 2008-10-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
132 TURNO Patryk 2008-01-28 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
133 TYLEC Mikołaj 2008-02-19 KU AZS AWP w Lublinie LBE
134 URBAŃSKI Wojciech 2008-10-14 MKS Iskra Pszczyna SLK
135 VLASOV Artem 2009-05-17 WKS Ole¶niczanka Ole¶nica DOL
136 VYNNYK Oleh 2008-01-08 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
137 WALA Jakub 2008-08-26 MKS Iskra Pszczyna SLK
138 WALASZCZYK Antoni 2010-01-07 LUKS Podium Kup OPL
139 WAWRZYNIAK Krzysztof 2008-12-23 MKLA Łęczyca LDZ
140 WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 GKS Start Długołęka DOL
141 WAWRZYŃCZYK Jakub 2007-01-07 MKS-MOSM Bytom SLK
142 WINIARSKI Mateusz 2008-09-13 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
143 WITKOWSKI Piotr 2009-08-22 WLKS Wrocław DOL
144 WŁADYKA Michał 2008-11-21 MKS Siechnice DOL
145 WOJDYŁO Mateusz 2009-08-30 TL ROW Rybnik SLK
146 WOŁEK Jeremiasz 2010-05-19 UKS-MOS Opole OPL
147 WORMICZEK Wiktor 2009-11-27 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
148 WO¦ Karol 2006-01-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
149 WYGODA Sebastian 2007-09-20 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
150 ZARÓD Kajetan 2008-04-05 WLKS Wrocław DOL
151 ZDRAJKOWSKI Dominik 2008-03-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
152 ZIELIŃSKI Wiktor 2008-06-10 MKS Pułtusk MAZ
153 ŻARSKI Jędrzej 2008-11-01 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
154 ŻYWICA Krystian 2008-03-05 MKL Toruń KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.24923396110535sekund