RIEMER Krzysztof
2006-01-26
KS Pro Athlete Grudziądz
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANIEĆKO Miłosz 2008-11-21 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
2 ANTONOWICZ Jan 2005-05-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
3 BEDNARCZYK Igor 2006-06-16 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
4 BETHER Wikta 2011-01-03 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
5 BOCHEŃSKI Kacper 2011-03-15 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
6 CERSKI Wiktor 2008-05-27 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
7 CHUDY Julian 2008-11-17 KM Aktywni Sochaczew MAZ
8 CICHACKI Tymoteusz 2006-01-02 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
9 CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
10 CZERWIŃSKI Adrian 2007-06-25 MKS Unia Hrubieszów LBE
11 DRĄG Jędrzej 2011-05-12 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
12 DUTKIEWICZ Jakub 2007-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
13 FRĄCZAK Błażej 2008-05-30 LKB im. Braci Petk Lębork POM
14 GAJDUS Michał 2008-01-10 LKB im. Braci Petk Lębork POM
15 GIERACH Jakub 2009-08-11 BKS Bydgoszcz KPO
16 GODLEWSKI Łukasz 1982-05-10 niestowarzyszony POL
17 GÓRECKI Kuba 2005-07-14 MKL Tlen Mogilno KPO
18 GÓRECKI Wiktor 2006-10-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
19 GRAFF Tymoteusz 2006-04-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
20 GRZEGOREK Cyprian 2007-02-02 UKS 12 Kalisz WLP
21 GRZEŚKOWIAK Tomasz 2006-07-15 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
22 HEJDYSZ Bartosz 2006-06-16 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
23 HELAND Grzegorz 2006-10-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
24 KADŁUCZKA Kacper 2006-12-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
25 KANIEWSKI Maksymilian 2006-08-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
26 KOBZA Kacper 2006-10-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
27 KOSICKI Kajetan 2007-06-25 AML Słupsk POM
28 KOWALSKI Jakub 2007-07-30 MLKS Agros Żary LBU
29 KULPA Jakub 2007-09-07 PLKS Gwda Piła WLP
30 KUSZ Marcin 2006-05-22 LKS Znicz Biłgoraj LBE
31 MARGOWSKI Hubert 2007-06-23 PLKS Gwda Piła WLP
32 MIZIKOWSKI Tomasz 2008-03-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
33 NOWAKOWSKI Maciej 2008-04-30 AML Słupsk POM
34 PAWŁOWSKI Franciszek 2006-07-01 PLKS Gwda Piła WLP
35 PIĄTEK Alan 2006-02-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
36 PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
37 REETZ Szymon 2007-07-20 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
38 SIEBERT Sylwester 2010-05-22 GKS Olimpia Grudziądz KPO
39 STARCZEWSKI Jan 2008-03-02 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
40 STOPA Kacper 2006-01-17 RLTL Optima Radom MAZ
41 SZWED Dominik 2006-02-16 MMKS Gdańsk POM
42 SZYMAŃSKI Wojciech 2007-07-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
43 TULEJA Jakub 2001-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
44 TYRKA Norbert 2007-06-06 MKS Agros Chełm LBE
45 WACHOWIAK Remigiusz 2006-08-22 PLKS Gwda Piła WLP
46 WIŚNIEWSKI Tymoteusz 2009-04-14 MKL Toruń KPO
47 WÓJCIK Piotr 2008-06-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
48 WSZELAK Filip 2007-12-13 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
49 ZYGARYN Brian 2008-01-28 MKS-MOSM Bytom SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.31720590591431sekund