RADWAN Patryk
2007-10-02
AZS UMCS Lublin
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADLER Wiktor 2010-03-29 KKL Stal Stalowa Wola PDK
2 BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 LKS Vectra Włocławek KPO
3 BANASZEWSKI Maciej 2008-01-07 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
4 BAŃKA Łukasz 2003-04-18 AZS UMCS Lublin LBE
5 BARABAS Szymon 2008-08-08 KS Agros Zamość LBE
6 BOĆ Szymon 2007-03-18 KS Agros Zamość LBE
7 BRYLOWSKI Fabian 2007-01-09 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
8 BRYŁA Hubert 2005-06-12 LKS Stal Mielec PDK
9 BUCZYŃSKI Kacper 2006-04-07 MKS Bank BS Płońsk MAZ
10 BURDA Adam 1999-06-10 KS AZS AWF Katowice SLK
11 CHMIEL Jakub 2001-02-08 AZS UMCS Lublin LBE
12 CIUPA Mateusz 2007-04-12 KS Wisła Puławy LBE
13 CYGLER Robert 1991-03-08 OKS Skra Warszawa MAZ
14 CZECHOSKI Adam 1999-02-23 MKS Juvenia Białystok POD
15 DEMSKI Sebastian 1991-11-02 KS Sprintwarsaw MAZ
16 DYMIŃSKI Nikodem 2008-02-25 BKL Bełchatów LDZ
17 DYŃSKI Igor 2008-07-19 AZS UMCS Lublin LBE
18 FRĄCZYK Piotr 2007-07-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK
19 FRĄSZCZAK Rafał 2009-09-02 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
20 FUJAK Oliwier 2004-11-11 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
21 GAŁAT Konrad 2001-02-19 AZS UMCS Lublin LBE
22 GĘBICKI Jakub 2006-02-01 MKS Agros Chełm LBE
23 GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
24 GORZKOWICZ Michał 2005-05-21 WKS Wawel Kraków MLP
25 GROŃSKI Oskar 2003-03-03 AZS UMCS Lublin LBE
26 GRUSZKA Szymon 2006-02-15 AZS UMCS Lublin LBE
27 JANUSZANIS Szymon 2008-01-09 MKL Chełm LBE
28 KALINOWSKI Jakub 2000-08-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
29 KAWALEC Igor 2007-10-31 CWKS Resovia Rzeszów PDK
30 KHOZIN Artem 2006-06-06 AZS UMCS Lublin LBE
31 KLEIBA Maciej 2008-01-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
32 KOCZKODAJ Wojciech 1998-08-29 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
33 KOPEĆ Kamil 2007-01-30 MKS Stal Nowa Dęba PDK
34 KOSELA Kacper 2006-01-03 KS AZS AWF Kraków MLP
35 KOSSOWSKI Daniel 1981-12-10 RLTL Optima Radom MAZ
36 KOSTYRA Dawid 2007-05-17 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
37 KOŚCIELNIAK Jakub 2006-06-12 KKB MOSiR Krosno PDK
38 KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 AZS UMCS Lublin LBE
39 KOWALSKI Bartosz 2007-04-25 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
40 KOWALUK Albert 2004-02-11 TS Start Lublin LBE
41 KOZELAN Hubert 2003-06-01 AZS UMCS Lublin LBE
42 KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 KS AZS AWF Katowice SLK
43 KRAWIEC Bartosz 2006-03-24 PZS Gontyniec Chodzież WLP
44 KRAWIEC Jakub 2008-08-19 CWKS Resovia Rzeszów PDK
45 KRUPA Patryk 2002-04-21 AZS UMCS Lublin LBE
46 KRZĄSTEK Kamil 2011-10-23 KS Harpagan Tarnobrzeg PDK
47 KUCEWICZ Jakub 2009-08-18 PUKS Jedynka Łosice MAZ
48 KUFEL Maksymilian 2002-08-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
49 LACH Radosław 2006-03-02 MKL Toruń KPO
50 LATKOWSKI Kacper 2008-07-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
51 LATOSIK Kacper 2006-04-06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
52 LEMPACH Jakub 2001-08-21 AZS UMCS Lublin LBE
53 LEPIONKA Adrian 2006-04-20 KS Agros Zamość LBE
54 LIBURA Jakub 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
55 LIBURA Sebastian 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
56 LIGAS Mateusz 2010-05-20 KKL Stal Stalowa Wola PDK
57 ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 AZS UMCS Lublin LBE
58 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 KS AZS AWF Katowice SLK
59 ŁUCZYŃSKI Igor 2007-05-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
60 MALANOWSKI Łukasz 1996-10-08 KS Sprintwarsaw MAZ
61 MATULSKI Hubert 2006-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
62 MENDEL Stefan 2008-03-05 AZS UMCS Lublin LBE
63 MIROSŁAW-PYDA Łukasz 2004-01-15 AZS UMCS Lublin LBE
64 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip 2005-02-09 OKS Start Otwock MAZ
65 MUSIEJ Karol 1992-08-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
66 NAPIERAŁA Alan 1998-07-21 OŚ AZS Poznań WLP
67 OKOŃ Aleksander 1993-06-22 AZS UMCS Lublin LBE
68 OLESZEK Kamil 1998-04-11 AZS UMCS Lublin LBE
69 PASIONEK Antoni 2010-02-07 KS Komunalni Sanok PDK
70 PETRUCZEŃKO Michał 2003-09-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
71 PIASECKI Kacper 2006-09-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
72 POTRZESZCZ Michał 2007-04-17 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
73 PRUS Krystian 2008-07-29 KS Podlasie Białystok POD
74 PRZYBYŁA Sebastian 2007-01-31 AZS UMCS Lublin LBE
75 RAK Piotr 2006-02-26 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
76 RAUHUT Damian 2007-02-02 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
77 ROBACZEWSKI Nikodem 2007-01-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
78 RODZINKA Filip 2008-10-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
79 RUDNIK Błażej 2007-06-23 KL Lumel Zielona Góra LBU
80 RZĘTAŁA Szymon 2002-07-30 GKS Wilga Garwolin MAZ
81 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
82 SAMARCZENKO Dariusz 2000-02-28 AZS UMCS Lublin LBE
83 SARLEJ Jakub 2008-01-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
84 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
85 SEJLER Patryk 2006-07-31 LKS Stal Mielec PDK
86 SERGA Andrii 2003-06-14 KU AZS Politechniki Lubelskiej LBE
87 SIKORSKI Jakub 2001-09-01 KS AZS AWF Katowice SLK
88 SKÓRA Michał 2009-12-29 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
89 SŁOMSKI Kacper 2007-04-03 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
90 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
91 STALA Wiktor 2007-01-06 AZS Łódź LDZ
92 STEMPURSKI Daniel 1997-01-18 AZS UMCS Lublin LBE
93 STĘPKOWSKI Mateusz 2008-01-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
94 SUCHOROWSKI Jan 2001-10-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
95 SZAKOŁA Jakub 2006-01-18 MLKS Agros Żary LBU
96 ŚLIWIŃSKI Bartłomiej 2009-08-05 AZS UMCS Lublin LBE
97 ŚMIETANKA Jan 2005-09-21 MKS Unia Hrubieszów LBE
98 ŚPIEWAK Filip 2007-03-15 AZS UMCS Lublin LBE
99 TABAKA Marcin 2007-10-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
100 TAMA Kacper 2000-06-06 KS Agros Zamość LBE
101 TRELA Sebastian 2007-02-23 KS AZS AWF Kraków MLP
102 TYMIŃSKI Piotr 2000-02-21 MKS Juvenia Białystok POD
103 WANIA Patryk 1998-08-22 niest. Lublin LBE
104 WAŚKIEWICZ Norbert 2000-05-05 MKS Juvenia Białystok POD
105 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
106 WIDZ Kacper 2008-05-31 AZS UMCS Lublin LBE
107 WOJTASIK Aleksander 2007-08-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
108 WOLSKI Jakub 2008-07-14 UKS LA Basket Warszawa MAZ
109 WZIĄTEK Karol 2004-10-29 AZS UMCS Lublin LBE
110 ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 AZS UMCS Lublin LBE
111 ZEMBRZUSKI Antoni 2008-09-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
112 ZIELIŃSKI Stanisław 2001-10-14 AKL Ursynów Warszawa MAZ
113 ZIMNIAK Nikodem 2007-06-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
114 ŻAK Łukasz 1997-05-31 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.94280695915222sekund