KRUKOWSKI Marcin
1992-06-14
KS Warszawianka W-wa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ABRAMOWSKI Rafał
1995-02-23
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ANIŚKO Paweł
1994-04-08
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANTOSIK Piotr
1993-07-21
UKS Korabka Łowicz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ANUSZKIEWICZ Maciej
1998-09-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BABULA Bartosz
1993-06-15
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BACA Szymon
1999-12-01
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BACH Grzegorz
2002-02-04
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BALUN Marcin
1995-03-05
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BAŁA Maciej
1991-01-01
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BANAŚ Adrian
1993-09-30
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BARAN Łukasz
1981-01-09
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BĘBENEK Tomasz
1989-08-25
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BODUŁA Karol
1988-06-23
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BONDARENKO Krystian
1991-10-22
LKS Fenix Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BUDYTA Mikołaj
1993-06-20
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BUKOWSKI Przemysław
2002-08-21
TS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CAREWICZ Paweł
1992-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CHEŁCZYŃSKI Norbert
1998-10-29
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CHMARA Sebastian
1999-12-06
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
CHMIELAK Hubert
1989-06-19
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
CHUDZICKI Jakub
1991-01-05
UKS WiR Łopuszno
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
CHUDZIK Sebastian
2000-04-24
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
CIERESZKO Łukasz
1993-01-29
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
CISKOWSKI Adam
1991-08-23
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
CIŻ Kamil
1992-01-01
UKS Impuls Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
CYRANKA Przemysław
1990-06-08
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
CYTLAŁ Artur
2003-01-09
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
CZAJA Remigiusz
1990-01-06
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
CZAJKOWSKI Marcin
1985-07-04
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
CZARNECKI Jakub
1993-03-27
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
ĆWIK Wojciech
1994-07-20
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
DAMSZEL Tomasz
1972-03-25
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
DANIELISZYN Patryk
1992-04-27
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
DANKOWSKI Piotr
1990-08-15
LKS Fenix Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
DOBRODUMOW Daniel
1998-01-20
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
DOBROWOLSKI Michał
1991-01-01
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
DRZEWIŃSKI Adam
1993-01-01
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
DUDZIŃSKI Paweł
1994-01-24
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
FALIŃSKI Dawid
1996-02-20
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
FALIŃSKI Filip
2003-08-23
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
FILIPEK Jacek
1991-07-10
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
FRĄC Maciej
1993-02-23
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
FRĄCKIEWICZ Piotr
1989-03-22
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
GIBA Mateusz
1991-01-01
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
GIEREK Rafał
1996-02-24
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
GMERCZYŃSKI Kamil
1991-09-28
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
GODLEWSKI Karol
1995-06-06
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
GODLEWSKI Mateusz
1991-09-21
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
GÓRAK Maciej
1992-02-20
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
GRZESZCZUK Łukasz
1990-03-03
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
GRZESZCZUK Piotr
1992-06-04
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
GUTORSKI Piotr
1993-03-21
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
HAJDYSZ Piotr
1989-02-14
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
HIKI Oskar
2005-05-15
UKS Ares Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
HNATÓW Gracjan
1992-06-15
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
HOŁUBOWICZ Michał
1991-01-10
UKS przy LO Sejny
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
HORBOWICZ Rafał
1998-04-01
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
HULISZ Szymon
1991-10-28
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
JACHIMOWICZ-GŁOGOWSKI Sebastian
1986-08-02
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
JAKIMOWICZ Karol
1987-06-15
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
JANIK Igor
1983-01-18
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
JANIKOWSKI Grzegorz
1993-03-13
KUKS Remus Kościerzyna
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
JARZĘBSKI Robert
1992-05-19
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
JELIŃSKI Michał
1990-05-29
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
JĘDRZEJAK Daniel
1992-01-01
LZS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
JURCZAK Dominik
1992-01-01
ULKS Jedlińsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KALINOWSKI Alan Filip
1994-09-20
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KALINOWSKI Rafał
1991-02-25
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KAMELA Paweł
1991-11-03
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KAMIONEK Patryk
2004-12-20
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KAPUSTA Arkadiusz
1992-01-07
UKS Jedlińsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KAROLCZUK Dawid
1992-11-17
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KAŹMIERCZAK Andrzej
1990-04-23
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
KEMPNY Bartłomiej
1989-05-16
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
KISIEL Paweł
1990-01-01
MKS Mechanik Włodawa
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
KOBYŁKA Bartosz
1989-02-24
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
KOC Radosław
1996-07-10
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
KOGUT Bartosz
1994-05-06
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
KOLASIŃSKI Robert
1992-03-04
MULKS MOS Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
KOŁODZIEJCZAK Eryk
2002-02-04
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
KOŁODZIEJCZYK Mateusz
1994-09-24
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
KOMARNICKI Jan
2001-01-14
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
KORDA Bronisław
1979-04-07
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
KORDA Marcin
1972-01-01
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
KORNIEWICZ Dawid
1993-01-01
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
KOŚCIÓW Dawid
1990-06-05
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
KOTECKI Piotr
2000-05-31
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
KOTUK Marcin
1993-04-04
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
KRASIŃSKI Grzegorz
1975-01-11
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
KRAWCZYK Jakub
2004-05-15
ULKS Tychowo
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
KRAWCZYK Michał
1992-09-08
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
KREKORA Dawid
1996-06-18
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
KRĘPLEWSKI Damian
1989-08-09
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
KROGUL Dawid
2000-03-27
SKS Feniks Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
KROPIDŁOWSKI Konrad
1992-01-15
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
KRUKOWSKI Michał
1969-03-14
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
KRZESZEWSKI Rafał
1990-04-12
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
KUBALSKI Mariusz
1991-01-01
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
KURCZAK Dominik
1992-01-01
ULKS Jedlińsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
KURIANOWICZ Grzegorz
1993-08-27
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
KWAŚNIEWSKI Mateusz
1995-07-16
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
KWIATKOWSKI Bernard
1991-08-30
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
LEBIODA Piotr
1992-05-28
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
LEWANDOWSKI Dawid
1992-01-01
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
ŁUKA Wojciech
1991-01-01
MMKS Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
MALINOWSKI Konrad
1992-01-18
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
MARACH Kamil
1996-02-28
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
MATELA Maciej
1992-01-01
UKS Impuls Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
MELA Przemysław
1991-09-29
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
MERTKA Jonasz
1999-05-29
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
MERTKA Wiktor
1997-09-07
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
MIARA Krzysztof
1994-06-11
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
MICHALAK Karol
1994-05-05
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
MICHAŁOWSKI Szymon
1990-02-20
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
MŁYNARSKI Krzysztof
1993-04-19
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
MŁYNEK Rafał
1992-01-01
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
MRZYGŁÓD Cyprian
1998-02-02
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
MUCHA Marek
2001-02-25
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
MURAWSKI Krzysztof
1993-07-09
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
NAŁĘCZ Bartłomiej
1991-01-31
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
NIEGOWSKI Filip
1990-06-22
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
NIEZGODA Sławomir
1988-07-25
UKS Impuls Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
NOWAK Krzysztof
1993-02-09
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
NOWICKI Jakub
1996-04-07
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
NOWOTARSKI Piotr
1992-12-10
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
NYCZ Paweł
1991-06-02
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
OLESZCZUK Kacper
1994-05-15
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
OLESZCZYSZYN Piotr
1997-06-06
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
OMIELAN Krzysztof
1992-01-08
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
OSEWSKI Bartosz
1991-03-20
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
OSIŃSKI Dariusz
1990-03-22
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
OSIPIUK Arnold
1993-08-20
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
OSTAPKOWICZ Damian
1990-05-15
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
OWSIANKA Paweł
1994-01-01
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
PAWELEC Mateusz
1998-02-28
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
PAWELSKI Marcin
1993-10-30
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
PAWŁOWSKI Maciej
1996-02-26
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
PIASECKI Paweł
1991-01-01
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
PIELECKI Krzysztof
1990-04-24
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
PIELOCH Dawid
2002-04-14
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
PIETRASIAK Damian
1992-02-11
MKS Calisia Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
PIETRUSZEWSKI Maciej
1999-02-11
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
PIETRZAK Aleksander
1992-01-01
LZS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
PIWOŃSKI Norbert
1992-01-03
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
PLENER Marcin
1990-08-22
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
PONIATOWSKI Mateusz
1992-01-16
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
PRACZUK Łukasz
1994-05-20
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
PROBORSZCZ Aleksy
1994-01-08
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
PRUSINOWSKI Paweł
1990-10-26
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
PRZYBYŁKA Mateusz
1992-05-24
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
PTAK Adam
1998-10-26
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
RAJCZYK Paweł
1993-07-07
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
RAKOCZY Paweł
1987-05-15
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
RAKOWSKI Andrzej
1991-11-30
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
RAWA Adam
1993-06-13
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
RILISZKIS Mateusz
1993-07-19
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
RIMKE Przemysław
1992-01-09
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
ROGOWSKI Arkadiusz
1993-03-30
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
ROGOWSKI Rafał
1989-01-01
UKS Impuls Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
ROSIK Karol
1992-02-25
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
ROSŁONIEC Krystian
1989-11-25
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
ROZIŃSKI Paweł
1987-07-11
SKLA Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
ROZUMCZYK Tomasz
1989-06-07
LKS Fenix Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
RUTKOWSKI Oktawiusz
1997-05-13
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
RUTKOWSKI Przemysław
1992-07-05
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
RYDZKOWSKI Piotr
1994-09-16
SRS Szansa-Start Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
RYDZKOWSKI Piotr
1991-01-01
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
RYŻ Daniel
1992-02-26
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
RZEPNICKI Radosław
1991-01-01
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
SADOWSKI Szymon
1999-04-25
LKS Fenix Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
SAŁABOŃ Wojciech
1991-01-01
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
SERAFIN Adrian
1992-01-04
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
SIDEŁKO Tomasz
1990-08-18
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
SIEWIERTOKA Patryk
1999-02-08
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
STEFAŃCZUK Paweł
1990-01-04
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
STRZESZEWSKI Mateusz
1997-11-13
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
STUPAK Dawid
1996-11-14
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
SUMIŃSKI Wojciech
1994-01-14
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
SYPNIEWSKI Tomasz
1984-08-10
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
SZALECKI Krzysztof
1991-02-13
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
SZCZĘSNY Adrian
1997-10-26
MKS Syrena Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
SZCZYGIEŁ Kacper
1992-02-25
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
SZOPA Michał
1992-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
SZPAK Robert
1989-12-31
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
SZTUL Łukasz
1991-03-21
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
SZTYLKA Karol
1999-03-13
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
SZYDLIK Andrzej
1994-01-15
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
SZYMCZAK Michał
1992-06-17
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
ŚLIWKA Maciej
1992-01-01
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
ŚNIATKOWSKI Maciej
1994-04-28
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
ŚWINIARSKI Damian
1991-02-11
MULKS MOS Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
ŚWISTUN Adrian
1995-10-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
TOPOLEWSKI Maciej
1995-04-28
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
TRAFAS Dariusz
1972-05-16
NKS Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
TREDER Krystian
1996-03-21
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
TREJGO Oskar
2000-05-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
TROJANOWSKI Michał
1990-02-26
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
TRZASKA Piotr
1992-09-09
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
TRZECIAKOWSKI Hubert
1988-10-29
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
WABIK Dominik
1999-11-14
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
WEGNER Dawid
2000-04-23
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
WIECZOREK Oskar
1992-01-01
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
WIELICHOWSKI Mateusz
1993-12-14
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
WIESIOŁEK Paweł
1991-08-13
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
WIEWIÓRSKI Aleksander
1999-09-08
niest. Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
WISEŁKA Łukasz
2001-07-26
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
WIŚNIEWSKI Maciej
1978-04-13
niest. Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
WITEK Mirosław
1967-04-24
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
WOJTYŁKO Dragomir
1992-03-02
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
WRÓBEL Łukasz
1992-04-19
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
WSZELAKI Artur
1979-07-01
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
ZADROŻNY Łukasz
1992-06-07
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
ZGLENICKI Michał
1997-04-29
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
ŻAKOWSKI Patryk
1996-01-07
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik