JASZCZUK Tomasz
1992-03-09
AZS-AWF Katowice
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ABRAMOWSKI Rafał
1995-02-23
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
AMBROZIK Przemysław
1988-07-19
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANDRYSIAK Tomasz
1993-03-19
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ANDRZEJCZAK Jakub
1998-06-13
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
ANDRZEJEWSKI Krystian
1992-04-09
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
ANDRZEJEWSKI Mikołaj
1992-01-01
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
ANUSZKIEWICZ Maciej
1998-09-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
AWTUCH Grzegorz
1998-08-06
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BACHAR Patryk
1992-11-16
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BACZEWSKI Julian
1998-03-16
UKS SMS Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BACZKOWSKI Michał
1991-02-19
MKS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BAGAN Karol
1997-10-10
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BAGIŃSKI Cezary
1989-02-06
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BAŁAJDA Michał
1993-01-24
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BARANOWSKI Szymon
1993-02-13
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BAREJA Filip
2003-06-25
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BARTNICKI Tomasz
2000-02-09
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BASAŁYGO Paweł
1995-06-10
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BĄCZYK Jarosław
1988-03-02
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BEDNAREK Sylwester
1989-04-28
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BEDNARSKI Jan
1998-01-04
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BEDNARZ Patryk
1994-02-06
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BESZTAK Adam
1990-02-23
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
BIAŁCZAK Adam
1993-01-01
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
BICHALSKI Miłosz
1995-09-22
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
BIECIUK Maciej
1993-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
BIELCZYK Michał
1984-06-05
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
BIELECKI Dominik
1996-09-12
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
BIELECKI Rafał
1989-01-01
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
BIENIAS Tomasz
1993-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
BILIŃSKI Bartłomiej
1996-01-01
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
BLUS Maciej
1991-01-01
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
BOBROWSKI Piotr
1995-11-25
niest. Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
BOĆKOWSKI Grzegorz
1992-01-01
SKB Kraśnik
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
BODUŁA Karol
1988-06-23
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
BODZEK Tomasz
1988-11-29
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
BOGUCKI Michał
1993-02-21
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
BOGUSZ Karol
1993-05-18
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
BONECKI Bartosz
1992-08-21
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
BORKOWSKI Piotr
1993-02-08
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
BRULIŃSKI Przemysław
1994-12-20
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
BRYL Kacper
1988-01-16
MKS Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
BRZEZIŃSKI Adrian
1998-08-24
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
BRZEZIŃSKI Marek
1995-05-12
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
BRZUCHALA Michał
1986-11-06
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
BULAK Orest (UKR)
1984-08-15
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
BURDZIŃSKI Kacper
1985-03-29
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
CAŁKA Radosław
1992-01-01
niest. Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
CELIŃSKI Marek
1994-04-07
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
CEMBALA Michał
1989-01-31
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
CENDROWSKI Marcin
1993-01-01
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
CETLICER Filip
2001-05-18
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
CHLEBOWSKI Paweł
1986-03-16
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
CHMIEL Jakub
2001-02-08
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
CHMIEL Paweł
1997-08-18
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
CHMIELEWSKI Krzysztof
1991-03-08
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
CHMIELIŃSKI Mateusz
1992-01-22
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
CHMURA Łukasz
1993-08-24
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
CHOCHOROWSKI Jacek
1996-09-18
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
CHOCZYŃSKI Dawid
1992-11-14
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
CHOJNOWSKI Bartłomiej
1993-09-24
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
CHOJNOWSKI Bartosz
1997-03-17
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
CHROMIŃSKI Mariusz
1993-01-01
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
CHRZANOWSKI Łukasz
1992-05-31
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
CHU Tien
1997-06-05
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
CHWEDCZUK Karol
1996-07-09
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
CHYLIŃSKI Daniel
1994-09-12
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
CIESIELSKI Łukasz
1993-07-30
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
CIEŚLUKOWSKI Przemysław
1988-04-05
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
CYGLER Robert
1991-03-08
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
CZAJKA Mateusz
1992-08-31
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
CZAJKOWSKI Bartłomiej
1993-10-24
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
CZAPIEWSKI Szymon
1989-05-19
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
CZARNOCKI Damian
2000-06-23
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
CZEKOŃSKI Karol
1993-10-21
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
CZERWIŃSKI Jacek
1989-06-20
MKS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
CZOLIJ Łukasz
1992-01-16
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
CZUBAJ Norbert
1987-01-01
WKS Gwardia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
CZYŻ Maciej
1990-02-13
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
DACH Mateusz
1991-02-27
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
DAROSZEWSKI Jakub
1991-11-18
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
DĄBROWSKI Dawid
1993-02-25
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
DĄBROWSKI Jan
1992-01-26
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
DĄBROWSKI Maciej
1997-05-01
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
DEREZIŃSKI Zachariasz
1990-08-22
TS Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
DERUS Michał
1990-09-21
TZSN Start Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
DIDUCH Mateusz
1990-12-08
MKS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
DŁUGOŁĘCKI Kamil
1993-05-13
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
DOBROWOLSKI Szczepan
1992-01-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
DOERING Bartłomiej
1992-01-01
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
DOMAGAŁA Łukasz
1987-01-13
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
DOMINIAK Bartosz
1992-01-01
niest. Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
DOMINIAK Konrad
1992-06-10
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
DOMŻALSKI Maciej
1992-08-20
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
DONACKI Adam
2002-02-21
SKS Feniks Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
DROŹDZIEL Jakub
1997-08-05
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
DUDEK Krzysztof
1995-07-10
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
DUDEK Marcin
1986-08-11
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
DULA Tomasz
1989-09-04
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
DUSZCZYK Jakub
1995-02-03
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
DYJECIŃSKI Adrian
1992-04-13
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
DZIAŁKOWSKI Łukasz
1993-03-08
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
DZIEDZIECH Miłosz
1999-05-18
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
DZIEŁAKOWSKI Gabriel
2004-03-27
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
DZIKOWSKI Paweł
1989-05-12
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
DZIUBA Szymon
1999-10-20
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
DZIWNIEL Michał
1991-12-30
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
DZWOLAK Łukasz
1991-01-01
SSA Legia 1926 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
FABIAŃSKI Paweł
1993-04-15
LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
FABISZEWSKI Kacper
1997-01-05
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
FARAJ Emil
1995-11-29
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
FARAJ Rami
1992-08-01
WKS Gwardia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
FARMUS Aleksander
1993-09-30
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
FIGAT Piotr
1993-08-19
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
FIJAŁKOWSKI Kamil
1988-04-17
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
FILIPEK Paweł
1992-01-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
FLACZEK Grzegorz
1992-01-01
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
FORMANIEWICZ Piotr
1998-07-06
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
FURTAK Paweł
1997-08-08
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
GAŁĄZKA Sebastian
1993-01-23
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
GAWEŁ Bartosz
1993-01-01
LKS Olimpic Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
GĄBKA Bartosz
1999-05-27
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
GELO Patryk
1994-08-25
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
GIEDYK Emil
1988-10-13
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
GIŻYŃSKI Bartosz
1995-10-11
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
GIŻYŃSKI Jakub
1990-07-03
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
GLAPIŃSKI Sławomir
1994-03-16
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
GŁADYSZ Artur
1995-10-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
GNUTEK Robert
1999-02-01
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
GOS Filip
1989-03-11
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
GÓRALCZYK Adrian
1993-04-04
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
GRADZIK Damian
1997-02-13
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
GRALEWSKI Maciej
1995-02-17
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
GRAŚ Filip
1992-01-28
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
GRELA Adam
1995-10-27
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
GRINIEWICZ Tomasz
1991-12-14
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
GRUDNIEWSKI Piotr
1993-03-02
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
GRYTA Jacek
2003-03-04
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
GRZĄŚLEWICZ Paweł
1989-10-29
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
GRZELCZAK Kacper
1999-01-13
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
GUIDON Francois-xavier
1991-02-28
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
GUZNOWSKI Przemysław
1993-01-01
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
GWIZDAŁA Mikołaj
1995-10-03
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
HAJDUK Jakub
1990-01-01
niest. Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
HOFFMANN Karol
1989-06-01
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
HULISZ Szymon
1991-10-28
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
HUPAŁO Anatol
1994-03-09
UKS Młodzik Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
IMIELA Tomasz
1986-09-12
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
IWAŃCZYK Ireneusz
1991-07-18
SG Legia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
JABŁONKA Kamil
1992-03-02
LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
JABŁOŃSKI Adam
1994-02-07
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
JABŁOŃSKI Tomasz
1990-07-31
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
JACKOWSKI Tomasz
1994-02-17
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
JAKIMOWICZ Marek
1992-05-30
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
JAKÓBCZYK Michał
1995-05-13
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
JANKOWIAK Paweł
1989-12-05
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
JAROSŁAWSKI Kamil
2000-03-17
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
JASIOWICZ Daniel
1992-01-01
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
JASZCZAK Damian
1991-01-14
LZS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
JASZCZUK Piotr
1992-08-10
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
JAŚCZAK Artur
1991-07-07
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
JAWORSKI Szymon
1992-02-02
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
JELIŃSKI Michał
1990-05-29
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
JOPEK Mateusz
1996-02-14
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
JÓZEFOWICZ Adrian
1993-06-19
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
JÓŹWIAK Tomasz
1991-08-16
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
JUSZCZAK Tomasz
1997-12-17
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
KACNER Sebastian
1990-01-01
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
KACPRZAK Jan
1995-01-17
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
KAJDA Piotr
1989-06-13
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
KAKAREKO Grzegorz
1990-07-05
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
KALBARCZYK Mateusz
1993-01-01
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
KALINOWSKI Michał
1993-08-31
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
KALISZ Patryk
1990-01-01
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
KALISZ Rafał
2002-02-16
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
KAMIŃSKI Adrian
1994-07-24
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
KAMIŃSKI Krzysztof
1998-09-29
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
KAMIŃSKI Maciej
1992-01-01
LKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
KAMIŃSKI Marcin
1992-04-28
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
KAMIONEK Patryk
2004-12-20
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
KAMOŃ Rafał
1992-01-01
UKS Odra Krosno Odrzańskie
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
KAŃCZOK Mateusz
1993-06-03
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
KAŃSKI Norbert
1998-11-11
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
KARCZEWSKI Mateusz
1992-07-26
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
KARNAS Kamil
1993-09-07
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
KARNAS Tomasz
1993-01-25
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
KAROLAK Damian
1989-07-21
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
KARPIK Konrad
1999-07-31
LKS Znicz Biłgoraj
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
KARPIŃSKI Maciej
2002-05-07
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
KASIBORSKI Bartosz
2002-06-21
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
KAWALA Michał
1991-03-01
MKS Calisia Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
KAŹMIERCZUK Artur
1992-02-01
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
KAŹMIERSKI Paweł
1989-05-30
LKS Olimpic Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
KĄDZIOŁKA Konrad
1998-10-09
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
KENING Adam
1995-01-01
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
KĘDZIERSKI Łukasz
1990-05-24
SSA Legia 1926 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
KĘDZIOR Paweł
1993-09-28
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
KĘDZIOR I Mateusz
1992-01-13
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
KĘPCZYŃSKI Jarosław
1993-03-03
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
KICIAK Jakub
1992-04-14
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
KIECA Piotr
2004-05-10
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
KISTER Jakub
2000-09-23
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
KLIMCZAK Adam
1991-01-01
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
KLUCZEK Szymon
2003-05-03
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
KŁOPOTOWSKI Maciej
1997-01-01
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
KOBEL Wojciech
1995-09-13
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
KOCON Tomasz
1992-01-07
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
KOŁODZIEJAK Mikołaj
2004-01-02
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
KOŁPAK Szymon
1999-06-19
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
KOMAR Patryk
1991-01-21
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
KOMOA Adam
1992-01-01
niest. Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
KOMOROWSKI Konrad
1991-01-01
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
KOMOSA Adam
1992-01-01
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
KOMUDA Artur
1994-01-24
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
KONDRACIUK Karol
1987-01-22
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
KONOPSKI Radosław
1991-07-04
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
KONSTANTY Mateusz
1998-11-12
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
KONSTAŃCZUK Arkadiusz
1979-05-30
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
KOPCIŃSKI Grzegorz
1990-02-13
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
KOPEĆ Bartłomiej
1997-12-03
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
KOPEĆ Dominik
1995-03-05
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
KORNELLI Kacper
1992-07-04
UKS Starówka Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
KOSIERADZKI Daniel
1993-01-01
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
KOSIOR Michał
1995-07-30
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
KOSK Jakub
1993-08-25
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
KOSSAKOWSKI Grzegorz
1991-02-05
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
KOSSOWSKI Daniel
1981-12-10
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
KOSZYK Rafał
1989-06-27
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
KOTOWSKI Grzegorz
1987-12-08
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
KOWALCZYK Kacper
1995-01-31
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
KOWALCZYK Michał
1994-12-05
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
KOWALCZYK Rafał
1993-06-28
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
KOWALIK Mikołaj
2004-09-13
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
KOWALSKI Adam
1991-05-15
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
KOWALSKI Konrad
1987-01-01
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
KOWALSKI Mariusz
1992-02-17
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
KOWALSKI Tomasz
1989-01-10
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
KOWALUK Dariusz
1996-04-16
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
KOZA Michał
2002-02-06
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
KOZIK Jakub
1992-03-02
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
KOZIOŁ Radosław
1991-01-31
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
KOZUB Adrian
1992-01-01
niest. Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
243
KRAJEWSKI Dominik
2002-05-08
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
244
KRAJEWSKI Łukasz
1994-08-01
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
245
KRASNOBORSKI Alan
1992-04-04
LKS Olimpic Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
246
KRAWCZAK Łukasz
1991-01-01
niest. Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
247
KRAWCZUK Łukasz
1989-06-15
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
248
KRAWCZYK Kacper
2001-04-05
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
249
KRAWCZYK Mateusz
2004-06-10
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
250
KRAWCZYK Michał
1992-09-08
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
251
KRAWIEC Paweł
1992-04-29
SKLA Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
252
KREFT Mariusz
1992-01-01
GULKS Barwice
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
253
KROCZAK Szymon
1995-02-28
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
254
KROGULEC Cezary
1992-07-14
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
255
KRÓL Konrad
1995-01-14
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
256
KRYSIAK Michał
1999-03-02
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
257
KRYSIAK Paweł
1992-03-17
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
258
KRZEMIŃSKI Dawid
2000-04-05
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
259
KRZEMIŃSKI Łukasz
1990-05-19
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
260
KUCH Andrzej
1991-10-27
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
261
KUCHARSKI Bartosz
1988-07-25
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
262
KUCZEWSKI Mateusz
1993-08-06
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
263
KULMACZEWSKI Jan
1995-04-22
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
264
KURASZYK Kamil
1991-04-25
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
265
KUSAK Wojciech
1991-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
266
KUŚMIREK Piotr
1985-10-12
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
267
LEMIESZEK Kacper
2000-11-13
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
268
LENDZION Maciej
1992-08-21
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
269
LENTOWICZ Jarosław
1992-04-25
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
270
LESIAK Mateusz
1991-08-21
UMKS Junior Pionki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
271
LESZCZUK Bartosz
2000-11-11
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
272
LEŚNIAK Cezary
1987-07-24
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
273
LEWANDOWSKI Krzysztof
1986-11-08
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
274
LEWKO Mateusz
2003-02-13
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
275
LIPIŃSKI Jakub
2004-01-18
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
276
LIS Piotr
1990-01-01
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
277
LISIAK Adam
1990-05-08
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
278
LIWOCH Juliusz
1994-01-03
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
279
LUBAŃSKI Szymon
1994-03-15
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
280
ŁAWRUSZKO Michał
1996-09-04
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
281
ŁAŹKO Adam
2002-02-07
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
282
ŁOBODA Patryk
1986-03-02
MKS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
283
ŁOPUCH Konrad
1994-09-13
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
284
ŁUCZYŃSKI Dominik
2002-10-11
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
285
ŁUGOWSKI Patryk
1992-01-01
UKS Międzybórz
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
286
ŁUKASIAK Michał
1984-03-07
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
287
ŁYSIK Piotr
1990-04-13
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
288
ŁYSKAWY Przemysław
1999-01-13
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
289
MACIĄG Cyprian
1991-01-01
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
290
MAJ Łukasz
1994-07-13
UKS Olimp Kozienice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
291
MAJCHRZAK Michał
1992-06-24
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
292
MAJKUSIAK Mateusz
1992-12-02
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
293
MALANOWSKI Łukasz
1996-10-08
KS Sprintwarsaw
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
294
MALUGA Daniel
2000-06-22
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
295
MANDZIUK Kamil
1997-01-03
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
296
MAŃCZUK Piotr
1998-04-25
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
297
MARCINISZYN Marcin
1982-09-07
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
298
MARCINKOWSKI Kacper
1992-06-28
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
299
MARCZYK Mikołaj
1990-04-12
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
300
MARKOWSKI Arkadiusz
1986-01-30
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
301
MARSZAŁEK Michał
1995-04-30
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
302
MARSZAŁEK Robert
1994-01-25
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
303
MASŁOWSKI Łukasz
1991-06-08
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
304
MATEUSIAK Łukasz
1988-08-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
305
MATEUSIAK Tomasz
1980-12-05
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
306
MATYSIAK Kamil
1991-01-01
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
307
MAZANEK Andrzej
1995-07-17
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
308
MAZUR Rafał
1987-01-01
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
309
MAZUREK Marcin
1988-01-01
niest. Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
310
MAZUREK Mateusz
1993-01-01
UKS Starówka Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
311
MELANIUK Krystian
2001-03-30
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
312
MELECH Marek
1990-06-11
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
313
MIARA Krzysztof
1994-06-11
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
314
MIASKOWSKI Rafał
1993-02-12
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
315
MICHALAK Mateusz
2000-07-12
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
316
MICKIEWICZ Mateusz
1988-02-16
LUKS Błyskawica Czartajew
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
317
MIECZKOWSKI Dominik
2000-02-02
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
318
MIELCAREK Bartosz
1993-06-15
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
319
MIERZEJEWSKI Marcin
1997-05-11
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
320
MIKLEWSKI Marcin
1993-07-14
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
321
MIKULSKI Maciej
1993-05-06
MKS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
322
MIKULSKI Paweł
1994-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
323
MIŁOSZ Daniel
1994-05-25
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
324
MIROSŁAW Cezary
1997-05-08
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
325
MISIO Mateusz
1992-02-16
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
326
MITKA Piotr
1994-08-22
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
327
MŁYNARCZYK Michał
1991-01-01
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
328
MOCZYDŁOWSKI Paweł
1994-12-02
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
329
MODZELEWSKI Rafał
1993-02-08
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
330
MOGIELNICKI Marek
1992-03-19
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
331
MOŁCZAN Adam
1992-05-28
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
332
MOSTEK Marcin
1991-09-05
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
333
MROZOWSKI Albert
1993-01-01
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
334
MURIAS Mateusz
2002-01-18
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
335
MUSEE Keith
1992-11-05
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
336
MUSIEJ Karol
1992-08-13
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
337
NAWROCKI Jakub
2005-04-04
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
338
NICIŃSKI Piotr
1993-01-18
WKS Gwardia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
339
NIEGOWSKI Filip
1990-06-22
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
340
NIEMIEC Sebastian
1992-01-29
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
341
NIESOBSKI Jacek
1991-01-01
LUKS Sokoły Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
342
NIEZNAŃSKI Przemysław
1990-03-15
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
343
NOGA Artur
1988-05-02
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
344
NOWAK Paweł
1995-05-22
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
345
NOWAK Paweł
1993-03-03
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
346
NOWAK Wojciech
1992-04-08
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
347
NOWAKOWSKI Dominik
2002-04-06
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
348
NOWAKOWSKI Grzegorz
1989-12-31
WKS Gwardia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
349
NOWICKI Damian
1992-06-10
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
350
NOWIŃSKI Aleksander
1994-04-11
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
351
OBŁĄKOWSKI Przemysław
1999-05-21
KS Zawkrze Mława
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
352
OGANIACZYK Piotr
1989-08-06
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
353
OLESZCZUK Jakub
1992-01-01
MKL Sparta Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
354
OLĘDZKI Kamil
1990-04-28
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
355
OLSZEWSKI Adrian
1978-07-28
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
356
OLSZEWSKI Remigiusz
1992-09-20
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
357
OLSZOWY Dawid
1993-07-30
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
358
OLSZÓWKA Mateusz
2001-01-12
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
359
ORDYŁOWSKI Gustaw
2003-04-02
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
360
ORLIKOWSKI Paweł
1995-04-08
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
361
ORŁOWSKI Andrzej
1991-01-01
niest. Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
362
OSADNIK Dawid
1993-02-24
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
363
OSTAPIUK Mateusz
1993-12-12
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
364
OSTRYSZ Mateusz
1995-05-25
SSA Legia 1926 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
365
OŚKO Krzysztof
1998-06-22
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
366
OTTO Damian
1993-09-27
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
367
OZDARSKI Łukasz
1994-01-15
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
368
PABICH Łukasz
1990-01-24
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
369
PACHOLCZAK Przemysław
1989-01-05
KS Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
370
PACHOLIK Adam
1994-03-15
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
371
PARLICKI Mateusz
1984-04-14
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
372
PARUZEL Olaf
1988-07-14
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
373
PASENNIK Emil
1987-05-08
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
374
PASZCZUK Bartosz
1990-08-28
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
375
PAWLUK Mateusz
1992-06-29
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
376
PAWŁOWSKI Adam
1992-03-22
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
377
PAWŁOWSKI Marcin
1992-02-20
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
378
PIECHOTA Rafał
1991-01-01
SKB Kraśnik
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
379
PIECHOTKA Tomasz
1989-01-01
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
380
PIECHOWSKI Dawid
1986-02-23
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
381
PIENIEK Kacper
1994-05-13
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
382
PIETRASZEK Michał
1993-01-01
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
383
PIETRUSZKA Karol
1998-08-05
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
384
PIETRUSZYŃSKI Jakub
1992-01-01
MUKS Olimpia Nowe Miasto
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
385
PIETRZAK Maciej
1993-01-01
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
386
PILARCZYK Krystian
1986-09-02
MUKS Olimpia Nowe Miasto
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
387
PLASKOTA Krzysztof
1985-11-06
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
388
PLEWIK Mateusz
1993-01-19
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
389
PLEWIŃSKI Krystian
1993-05-20
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
390
PŁACZEK Łukasz
1983-07-04
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
391
POCHOPIEŃ Przemysław
1982-01-27
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
392
PODGÓRSKI Konrad
1989-06-01
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
393
POLAK Tomasz
1997-06-18
niest. Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
394
POPOWNIAK Patryk
1991-10-30
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
395
PORZĄDNY Sebastian
1988-07-06
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
396
POSTAWA Jakub
1997-12-21
niest. Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
397
PROKOP Wojciech
1991-01-22
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
398
PROKURAT Konrad
1993-01-01
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
399
PRZYBYLAK Łukasz
1987-06-27
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
400
PRZYBYLSKI Damian
1990-02-23
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
401
PRZYBYŁA Wiktor
1992-08-06
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
402
PRZYBYSZEWSKI Paweł
1982-01-30
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
403
PUCHKOV Vladislav
1998-06-30
niest. Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
404
PYLYPCHUK Oleksandr
1996-11-07
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
405
PYRŻAK Bartosz
1990-01-01
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
406
PYTLARCZYK Paweł
1982-01-23
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
407
RADZIKOWSKI Hubert
1991-01-31
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
408
RAJCZAK Kamil
1991-05-24
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
409
RAJTAK Grzegorz
1999-01-05
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
410
RAJTAK Szymon
1993-07-28
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
411
RANIOWSKI Grzegorz
1992-01-01
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
412
RASIŃSKI Michał
1990-03-31
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
413
REJMUS Michał
1991-09-08
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
414
RENTFLEJSZ Maciej
1991-08-30
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
415
ROCZEK Maciej
1996-02-20
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
416
ROCZON Przemysław
1992-07-16
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
417
RODAK Hubert
1993-04-11
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
418
ROGALA Jan
2004-06-25
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
419
ROGOWSKI Damian
1991-01-05
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
420
ROGÓŻ Michał
1995-09-27
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
421
ROMEK Paweł
1992-04-07
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
422
RONEK Damian
1992-01-14
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
423
ROSIAK Michał
1986-05-09
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
424
ROSŁANIEC Maciej
1992-05-11
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
425
ROSŁONIEC Krystian
1989-11-25
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
426
ROSZKOWSKI Grzegorz
1989-07-11
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
427
ROWIEŃSKI Mateusz
1997-07-28
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
428
RÓZGA Kamil
1995-09-19
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
429
RÓŻAŃSKI Mateusz
1998-08-11
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
430
RUCKI Piotr
1992-09-26
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
431
RUKAT Cezary
1992-01-01
LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
432
RYBARCZYK Paweł
2001-01-15
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
433
RYDER Dawid
2000-03-07
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
434
RYŃSKI Damian
1989-03-18
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
435
RZEPKA Szymon
2008-07-30
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
436
SACHA Filip
1996-06-25
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
437
SACHANOWICZ Jakub
1992-01-19
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
438
SAJUR Jakub
1991-05-23
niest. Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
439
SARNECKI Paweł
1994-07-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
440
SATERNUS Szymon
1996-12-16
niest. Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
441
SENDERSKI Łukasz
1989-10-17
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
442
SERWATKA Bartosz
1992-01-01
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
443
SĘK Karol
1995-03-01
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
444
SĘKTAS Adam
1991-05-04
WKS Gwardia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
445
SIEDLECKI Marek
1995-07-01
UKS 55 Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
446
SIERADZAN Tomasz
1993-04-20
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
447
SIKORA Michał
1993-01-01
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
448
SIUBA Jakub
1992-10-11
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
449
SIUDA Jakub
1992-08-21
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
450
SIWAKOWSKI Wojciech
2003-01-11
MMKS Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
451
SKRZYPACZ Krystian
1998-12-29
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
452
SKRZYPIŃSKI Maciej
1991-05-22
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
453
SMOLAK Jacek
1993-04-14
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
454
SMOLEŃ Rafał
1994-02-26
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
455
SMOLIŃSKI Jakub
1992-07-21
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
456
SOBAŃSKI Damian
1991-01-01
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
457
SOBIŃSKI Grzegorz
1987-12-30
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
458
SOBORA Łukasz
1978-11-23
KS Lemiesz Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
459
SOBOTKA Michał
1989-06-03
KS Zawkrze Mława
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
460
SOBÓR Damian
1988-01-17
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
461
SOCHACKI Roman
1991-04-26
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
462
SOKULSKI Jakub
1992-05-13
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
463
SOŁTYS Patryk
1991-01-12
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
464
SOŁTYSIŃSKI Artur
1991-01-01
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
465
STACHÓW Krzysztof
1993-08-20
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
466
STANISZEWSKI Hubert
1989-07-08
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
467
STAŃCZUK Łukasz
1989-11-08
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
468
STARZAK Marcin
1985-10-20
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
469
STAŚKIEWICZ Dominik
1993-04-05
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
470
STEMPEL Paweł
1987-08-06
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
471
STEMPURSKI Daniel
1997-01-18
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
472
STRASZEWSKI Piotr
1995-03-29
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
473
STRZAŁKOWSKI Adrian
1990-03-28
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
474
STRZELCZYK Marcin
1988-01-25
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
475
STRZELECKI Adam
1992-01-01
niest. Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
476
STYPA Wojciech
1990-11-20
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
477
SULWIRSKI Rafał
1996-07-16
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
478
SUMIŃSKI Michał
1995-09-01
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
479
SUPIŃSKI Kamil
1992-02-12
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
480
SUPROŃ Paweł
1996-03-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
481
SUSKA Łukasz
1991-11-16
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
482
SUSZCZYK Paweł
1991-04-27
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
483
SUSZEK Marcin
1990-06-12
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
484
SYPNIEWSKI Maksym
1991-12-27
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
485
SYSKI Marcin
1998-03-07
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
486
SZADE Michał
1990-05-17
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
487
SZCZESIUL Kamil
1991-09-11
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
488
SZCZEŚNIAK Adrian
1992-10-30
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
489
SZCZYGIEŁ Kacper
1992-02-25
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
490
SZESTAŁO Piotr
1991-05-07
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
491
SZRAJNER Gustaw
2003-06-23
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
492
SZUBA Łukasz
1993-05-17
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
493
SZYMANIUK Rafał
1994-05-15
KU AZS Politechniki Warszawskiej
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
494
ŚLIWIŃSKI Piotr
1988-01-01
WAT Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
495
ŚMIECHOWSKI Tomasz
1993-02-12
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
496
ŚWIDERSKI Adrian
1986-09-27
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
497
ŚWIDERSKI Paweł
1983-08-11
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
498
ŚWIERCZYNA Bartosz
1998-02-09
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
499
ŚWISTAK Michał
1990-01-01
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
500
TALACHA Marcin
1996-05-22
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
501
TALACHA Przemysław
1995-03-09
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
502
TARCZOŃ Damian
1996-02-12
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
503
TARKOWSKI Piotr
1999-08-10
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
504
TARNOWSKI Łukasz
1993-01-06
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
505
TCHÓRZNICKI Mariusz
1993-08-16
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
506
TENDERENDA Maciej
1989-01-01
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
507
THEINER Wojciech
1986-06-25
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
508
TIETIERIN Paweł
1993-02-16
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
509
TOKARCZYK Mateusz
1992-01-01
UKS Dziesiątka Radomsko
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
510
TOMASIAK Krzysztof
1990-04-03
UKS Junior Kamesznica
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
511
TOMICKI Tomasz
1992-09-29
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
512
TOPA Andrzej
1990-11-19
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
513
TOPOLIŃSKI Kamil
1991-05-06
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
514
TRAPCZYŃSKI Dawid
1994-01-01
niest. Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
515
TRZASKOWSKI Grzegorz
1989-11-10
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
516
TUŁOWIECKI Artur
1992-05-31
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
517
TUROWSKI Arkadiusz
1993-03-23
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
518
TWARDOWSKI Adrian
1990-04-24
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
519
TWARDOWSKI Kamil
1992-01-01
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
520
TYKA Szymon
1998-08-08
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
521
TYLMAN Igor
1991-01-27
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
522
TYMA Kamil
1991-03-15
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
523
ULANOWSKI Szymon
2004-01-01
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
524
URBAŃSKI Kacper
1994-05-08
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
525
URBAŃSKI Mateusz
1991-11-22
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
526
UWIJAŁA Krzysztof
1990-11-27
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
527
VRUBEL Vitalij
1991-01-01
niest. Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
528
WAGNE Aliu
1989-01-01
SSA Legia 1926 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
529
WALA Sylwester
1988-03-23
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
530
WALCZUK Paweł
1994-01-07
UKS Młodzik Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
531
WAŁASZEK Nikodem
2003-01-12
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
532
WASIK Mateusz
1991-03-26
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
533
WASILEWSKI Artur
1996-09-08
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
534
WASILUK Piotr
1991-06-17
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
535
WASIŃSKI Przemysław
1993-01-01
UKS Olimp Kozienice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
536
WATOŁA Maciej
1991-02-19
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
537
WAWRZEŃCZAK Radosław
1984-03-14
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
538
WIECZOREK Piotr
1988-06-29
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
539
WIERCIŃSKI Michał
1993-02-21
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
540
WIERTEL Paweł
1994-05-29
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
541
WIERZBICKI Bartłomiej
1992-01-01
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
542
WIERZBICKI Jacek
1983-01-11
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
543
WIESIOŁEK Paweł
1991-08-13
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
544
WIKTORSKI Tomasz
1988-03-12
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
545
WILCZYŃSKI Dawid
1993-02-17
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
546
WISZNICKI Przemysław
1996-01-25
niest. Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
547
WISZNIEWSKI Rafał
1992-09-26
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
548
WIŚNIEWSKI Piotr
2000-05-17
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
549
WITKOWSKI Adam
1993-09-09
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
550
WITKOWSKI Amadeusz
1994-08-11
RLMKS Orlęta Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
551
WITKOWSKI Konrad
1995-04-29
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
552
WITKOWSKI Łukasz
1995-04-25
RLMKS Orlęta Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
553
WŁODAREK Damian
1990-11-10
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
554
WOJCIECHOWSKI Szymon
1992-01-31
MKS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
555
WOJCIECHÓW Damian
1993-05-13
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
556
WOJTYŁKO Dragomir
1992-03-02
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
557
WOŚ Jarosław
1988-04-23
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
558
WOŹNIAK Hubert
2005-09-29
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
559
WOŹNIAK Mariusz
1990-01-01
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
560
WÓJCIK Bartłomiej
1999-12-10
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
561
WÓJCIK Bartosz
1997-12-28
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
562
WÓJCIK Marcin
1993-02-14
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
563
WRĄBEL Jakub
2002-02-13
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
564
WRÓBEL Łukasz
1992-04-19
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
565
WRÓBEL Michał
1998-06-12
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
566
WRÓBLEWSKI Michał
1993-01-04
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
567
WYRODEK Paweł
2003-04-11
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
568
WYSOCKI Jacek
1993-02-27
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
569
WYSOTA Tomasz
1997-02-24
MULKS MOS Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
570
ZACHARSKI Paweł
1990-06-22
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
571
ZACHARUK Bartosz
1987-01-01
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
572
ZACZEK Artur
1989-02-28
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
573
ZADROŻNY Łukasz
1992-06-07
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
574
ZAGÓRSKI Mateusz
1991-07-16
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
575
ZALEGA Paweł
1991-11-17
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
576
ZALEWSKI Karol
1993-08-07
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
577
ZAMBRZYCKI Patryk
1993-11-09
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
578
ZAPARTY Bartosz
1997-09-18
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
579
ZATORSKI Mikołaj
1999-07-13
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
580
ZAWADZKI Robert
1996-01-01
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
581
ZDEBIAK Arnold
1993-05-11
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
582
ZGODZIŃSKI Marcin
1992-04-04
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
583
ZIAJA Michał
1994-04-04
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
584
ZIEJEWSKI Adrian
1992-09-25
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
585
ZIELIŃSKI Mateusz
1990-05-20
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
586
ZNYK Stanisław
1984-10-11
UKS GOK Zduny
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
587
ŻEBROWSKI Karol
1992-04-11
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
588
ŻEBROWSKI Patryk
1995-06-18
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
589
ŻOŁDOWICZ Marcin
1993-11-15
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
590
ŻUKIEWICZ Maciej
1991-03-03
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
591
ŻUKOWSKI Jakub
2001-05-01
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
592
ŻYGADŁO Bogdan
1999-08-12
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik