RYSZKA Piotr
2007-05-14
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Bartłomiej 2007-06-13 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
2 ANDRYSZCZAK Wiktor 2008-05-31 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
3 BAJOREK Konrad 2008-05-14 MKS MOS Wrocław DOL
4 BANASZEK Karol 2007-11-22 WKS Wawel Kraków MLP
5 BIEDRZYCKI Mikołaj 2007-10-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
6 BIELECKI Jakub 2007-10-03 RLTL GGG Radom MAZ
7 BIEŃKOWSKI Marcin 2007-03-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
8 BIZOŃ Artur 2004-11-10 MOSM Tychy SLK
9 BODZIANOWSKI Paweł 2008-12-11 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
10 BRACHANIEC Sebastian 2010-08-05 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
11 BUCK Dawid 1999-11-11 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
12 CICHY Tymoteusz 2008-02-14 KS AZS AWF Kraków MLP
13 CZERNEL Olivier 2006-06-27 GKS Piast Gliwice SLK
14 DROŻNIEWICZ Paweł 2008-12-04 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
15 DUTKIEWICZ Daniel 2007-01-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
16 DZAŁBA Wojciech 2007-07-16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
17 GARSTKA Bartłomiej 2007-10-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
18 GÓRKA Eryk 2006-04-05 KS AZS AWF Kraków MLP
19 GRZE¦KOWIAK Aleksander 2008-05-06 BOSiR Barcin KPO
20 GRZYBOWSKI Jeremiasz 2007-05-06 MKS-MOS Katowice SLK
21 HEJKE Tymon 2008-06-07 MKL 12 Jelenia Góra DOL
22 JĘDRZEJEC Michał 2010-07-15 GKS Piast Gliwice SLK
23 JORDAN Gabriel 2008-11-06 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
24 KAMIŃSKI Mirosław 2011-10-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
25 KARKUS Maksymilian 2011-01-21 GKS Piast Gliwice SLK
26 KASTNER Wojciech 2007-07-23 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
27 KĘDZIOR Kacper 2008-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
28 KŁOSOWSKI Filip 2007-03-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
29 KOCHANOWSKI Michał 2006-07-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
30 KOCHANOWSKI Wiktor 2006-07-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
31 KOCZKODAJ Wojciech 1998-08-29 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
32 KOLCZYK Miłosz 2007-01-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
33 KOSMACZ Filip 2007-07-01 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
34 KOWALSKI Stanisław 2006-02-22 LKS Górnik Wałbrzych DOL
35 KRĘBLEWSKI Mateusz 2008-10-27 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
36 KRÓLIKOWSKI Mikołaj 2011-09-18 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
37 KRUPKA Filip 2012-05-24 MLKS Rakowice DOL
38 KUBASZKO Michał 2004-12-16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
39 LE¦KIEWICZ Kajetan 2012-07-14 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
40 LINKIEWICZ Igor 2007-07-25 MKL 12 Jelenia Góra DOL
41 LIS Jakub 2010-02-24 MCKiS Jaworzno SLK
42 LORENC Łukasz 2007-03-28 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
43 LUBOWIECKI Tomasz 2006-05-13 MOSM Tychy SLK
44 MAJEWSKI Krzysztof 2008-01-05 AZS ŁódĽ LDZ
45 MARKOWSKI Mikołaj 2007-03-26 GKS Start Długołęka DOL
46 MATYKA Eryk 2008-12-02 WLKS Wrocław DOL
47 MAZUREK Maciej 2007-09-19 CWKS Resovia Rzeszów PDK
48 MIKU¦KIEWICZ Lucjan 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
49 MIZGAŁA Filip 2007-06-22 MCKiS Jaworzno SLK
50 MOSKAŁA Marcin 1980-08-18 TS AKS Chorzów SLK
51 NOLBERT Wiktor 2008-09-08 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
52 OPAŁA Piotr 2008-03-18 GKS Piast Gliwice SLK
53 PAŁATYŃSKI Karol 2008-04-02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
54 PASZKIEWICZ Borys 2006-12-30 TS AKS Chorzów SLK
55 PIASNY Adam 2008-09-06 GKS Piast Gliwice SLK
56 PILAWA Piotr 2008-02-22 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
57 PIWOŃSKI Filip 2008-03-14 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
58 PŁASZEWSKI Bartosz 2007-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
59 ROMANEK Adam 2008-06-06 GKS Start Długołęka DOL
60 ROTER Dawid 2006-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
61 RUDNICKI Oskar Marek 2008-06-10 LKS Górnik Wałbrzych DOL
62 RYDLEWSKI Adam 2008-03-29 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
63 SKOCKI Piotr 2007-06-29 KS Zamek Kurzętnik WMZ
64 SMARDZ Szymon 2008-02-22 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
65 STASZEK Igor 2009-05-20 WKS Wawel Kraków MLP
66 STĘPNIOWSKI Kamil 2007-08-08 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
67 STOPA Maksymilian 2007-02-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
68 SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
69 SZEDEL Szymon 2007-03-09 MKS-MOS Katowice SLK
70 SZOSTEK Krystian 2008-08-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
71 SZUMEŁDA Olaf 2009-02-20 KKL Stal Stalowa Wola PDK
72 SZWEDKA Nataniel 2008-01-31 AZS-AWFiS Gdańsk POM
73 WIECZOREK Borys 2006-10-31 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
74 WIĘCEK Paweł 2008-09-23 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
75 WINIARSKI Mateusz 2008-09-13 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
76 WRÓBEL Maciej 2008-03-07 UKS Czwórka Żory SLK
77 WRZOSEK Krzysztof 2009-01-07 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
78 ZAPAŁA Maksymilian 2006-02-07 WKS Wawel Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.0102579593658sekund