TOMASIAK Krzysztof
1990-04-03
UKS Junior Kamesznica
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 A A 1997-01-01 MOSM Tychy SLK
2 A E 2004-01-01 MOSM Tychy SLK
3 ADAMUS Sebastian 1994-05-14 ULKS Bielgim Bielany MLP
4 ALEKSANDROWICZ Kamil 1995-06-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
5 ANDRZEJCZAK Jakub 1998-06-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
6 BACHAR Patryk 1992-11-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
7 BACZKOWSKI Michał 1991-02-19 MKS Start Lublin LBE
8 BAGAN Karol 1997-10-10 KS Podlasie Białystok POD
9 BAGIŃSKI Cezary 1989-02-06 AZS-AWF Warszawa MAZ
10 BAJGER Łukasz 1998-01-01 LUKS Zabrzeg SLK
11 BAKALARSKI Szymon 1995-05-17 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
12 BANACH Mateusz 1998-05-05 LUKS Zabrzeg SLK
13 BANDOCH Krzysztof 1990-03-30 KS Podlasie Białystok POD
14 BANIA Nikodem 2004-08-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
15 BARANOWSKI Szymon 2004-11-09 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
16 BARZYK Kamil 1999-09-28 ULKS Technik Trzcinica PDK
17 BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
18 BAUMGART Paweł 1990-12-31 BKS Bydgoszcz KPO
19 BEDNARZ Paweł 1996-03-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
20 BERKOWICZ Piotr 1990-02-16 KS AZS AWF Kraków MLP
21 BESZTAK Adam 1990-02-23 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
22 BIEGUN Mateusz 1997-01-01 LUKS Zabrzeg SLK
23 BIELA Maksymilian 2007-09-03 MKS Iskra Pszczyna SLK
24 BIERAK Sebastian 1996-02-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
25 BINIA¦ Marcin 2003-01-01 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
26 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
27 BOCK Kamil 1998-03-28 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
28 BODZEK Tomasz 1988-11-29 WKS Wawel Kraków MLP
29 BOJDOŁ Damian 1997-07-26 MKS Iskra Pszczyna SLK
30 BONECKI Bartosz 1992-08-21 AZS ŁódĽ LDZ
31 BORKOWSKI Radosław 1994-09-05 MKS Ekonomik Nysa OPL
32 BORKOWSKI Rafał 1989-08-30 KS Podlasie Białystok POD
33 BOROŃ Sergiusz 1996-03-23 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
34 BRACKI Jakub 2003-03-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
35 BRODOWSKI Krystian 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
36 BROŻEK Tobiasz 2003-11-04 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
37 BRÓZDA Szymon 2010-09-21 TL Athletics Jastrzębie SLK
38 BRYŁA Kajetan 2010-11-09 TL Athletics Jastrzębie SLK
39 BRYŁA Piotr 1994-04-22 LKS Pszczyna SLK
40 BRZˇKAŁA Paweł 1996-01-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
41 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń KPO
42 BRZEZIŃSKI Marek 1995-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
43 BUBEL Krzysztof 1993-04-14 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
44 BUBEL Michał 1994-01-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
45 BUŁKA Dawid 1992-01-01 MOSiR Mysłowice SLK
46 BURY Tomasz 2008-02-15 MKS Żywiec SLK
47 BURZYWODA Wojciech 1998-01-01 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
48 BUSZ Sebastian 2004-06-15 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
49 BYLEDBAŁ Dawid 1992-01-01 MKS-MOS Katowice SLK
50 CHEŁCZYŃSKI Norbert 1998-10-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
51 CHLEBISZ Dawid 2000-02-15 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
52 CHŁOND Kacper 1994-05-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
53 CHMIELARSKI Maksymilian 1989-09-14 MKS Piast Głogów DOL
54 CHMURA Piotr 1998-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
55 CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
56 CHOCZYŃSKI Dawid 1992-11-14 KS AZS AWF Kraków MLP
57 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
58 CHOLEWA Jakub 1996-01-27 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
59 CHWAJA Błażej 2003-05-05 MKS Żywiec SLK
60 CHYNEK Łukasz 1998-01-15 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
61 CICHOŃ Łukasz 1996-01-01 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
62 CIE¦LAK Mikołaj 1995-01-01 BKL Bełchatów LDZ
63 CIE¦LUKOWSKI Przemysław 1988-04-05 KS Podlasie Białystok POD
64 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
65 CYBIŃSKI Paweł 1995-07-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
66 CYGAN Oskar 1997-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
67 CZAPIEWSKI Szymon 1989-05-19 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
68 CZARNOCKI Damian 2000-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
69 CZERNIK Adrian 1992-04-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
70 CZERNIK Karol 2006-02-01 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
71 CZOLIJ Łukasz 1992-01-16 RMKS Rybnik SLK
72 ĆWIK Kamil 1999-09-24 LKS Polkowice DOL
73 ĆWIK Mateusz 2006-05-06 MKS-MOS Katowice SLK
74 DACH Mateusz 1991-02-27 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
75 DANYLCHUK Danylo 2008-01-05 KS AZS AWF Katowice SLK
76 DAROSZEWSKI Jakub 1991-11-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
77 DEHNER Marcin 1990-01-01 MKS-MOSM Bytom SLK
78 DELIMATA Wojciech 1990-03-05 MKL Toruń KPO
79 DERES Łukasz 2005-04-08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
80 DEREZIŃSKI Zachariasz 1990-08-22 TS Olimpia Poznań WLP
81 DIAK Mateusz 1991-03-21 SKLA Słupsk POM
82 DIDYK Krystian 2003-08-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
83 DŁUTEK Mateusz 1992-01-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
84 DOERING Bartłomiej 1992-01-01 TS AKS Chorzów SLK
85 DOMALIK Łukasz 2002-04-22 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
86 DOMINIK Grzegorz 1991-01-01 MOSM Tychy SLK
87 DONIEC Andrzej 1989-10-23 KS AZS AWF Kraków MLP
88 DROŻDŻ Filip 1994-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
89 DRÓŻDŻ Marcin 1983-03-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
90 DUDA Grzegorz 1988-01-01 RMKS Rybnik SLK
91 DUDEK Daniel 2000-12-11 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
92 DUDEK Krzysztof 1995-07-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
93 DUDEK Marcin 1986-08-11 KS Podlasie Białystok POD
94 DUDZIAK Marcin 1996-09-22 MKS Tempo Kęty MLP
95 DULA Tomasz 1989-09-04 KS Warszawianka W-wa MAZ
96 DULEMBA Kamil 2000-02-25 SKS Kusy Kraków MLP
97 DUMAN Arkadiusz 1996-02-11 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
98 DURALEK Damian 1999-03-11 KS AZS AWF Kraków MLP
99 DUSIŃSKI Nikodem 1995-04-14 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
100 DYNEROWICZ Michał 1997-02-15 KS AZS AWF Kraków MLP
101 DZIDA Paweł 1999-04-13 KS AZS AWF Katowice SLK
102 DZIECH Janusz 1992-04-16 UKS Gminy Brzeszcze MLP
103 DZIEDZIC Sebastian 1982-08-06 KS AZS AWF Kraków MLP
104 DZIEŁAKOWSKI Gabriel 2004-03-27 BKS Bydgoszcz KPO
105 DZIUBA Szymon 1999-10-20 KS AZS AWF Warszawa MAZ
106 DZIUK Kamil 1998-01-27 MKS-MOS Katowice SLK
107 EKSTOWICZ Paweł 1992-08-18 WKS Wawel Kraków MLP
108 FABA Szymon 1995-01-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
109 FABISZEWSKI Kacper 1997-01-05 BKS Bydgoszcz KPO
110 FEDORUK Radosław 1997-08-27 KB MOSiR Jastrzębie SLK
111 FERDEK Mateusz 2010-01-27 SKL Sucha Beskidzka MLP
112 FIAŁA Adam 1991-12-23 MKS-MOSM Bytom SLK
113 FIEDEŃ Natan 1998-06-02 LKS Pszczyna SLK
114 FIGURA Michał 1995-06-12 KS AZS AWF Kraków MLP
115 FIJAK Tomasz 2004-01-20 MKS Żywiec SLK
116 FIJAŁKOWSKI Michał 2010-10-18 SAS AZS AWF Kraków MLP
117 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
118 FLIEGERT Filip 1998-08-17 UKS Czwórka Żory SLK
119 FOCH Jakub 1998-02-11 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
120 FRˇCZEK Kamil 1994-01-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
121 FUDALI Paweł 1999-07-16 CWKS Resovia Rzeszów PDK
122 FURTOK Dominik 1998-02-03 MKS Iskra Pszczyna SLK
123 GABRYSIAK Szymon 2003-03-14 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
124 GAJECKI Kacper 2000-08-28 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
125 GAJEWSKI Łukasz 1998-09-10 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
126 GALIK Wojciech 2002-04-10 WKS Wawel Kraków MLP
127 GAŁECKI Marcel 2000-07-03 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
128 GANSZCZYK Dawid 1997-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
129 GARBACKI Natan 1998-01-04 SKS Kusy Kraków MLP
130 GASEK Maciej 1989-06-04 KS AZS AWF Kraków MLP
131 GAWLICZEK Kamil 1997-05-12 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
132 GAWRON Mateusz 2006-07-29 MKS Żywiec SLK
133 GˇBKA Bartosz 1999-05-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
134 GEMBALCZYK Aleksander 1994-09-20 TL ROW Rybnik SLK
135 GIBAS Marcin 1999-06-20 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
136 GIDZIŃSKI Krzysztof 1959-01-17 KS AZS AWF Kraków MLP
137 GIL Filip 1999-01-09 WKS Wawel Kraków MLP
138 GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
139 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
140 GŁˇBEK Kamil 2000-03-27 MKS Iskra Pszczyna SLK
141 GNUTEK Robert 1999-02-01 AZS UMCS Lublin LBE
142 GOŁY¬NIAK Maksymilian 2003-08-23 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
143 GÓRAL Daniel 1997-06-08 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
144 GÓRALCZYK Adrian 1993-04-04 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
145 GÓRALCZYK Bartłomiej 1998-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
146 GÓRALSKI Marcin 1995-11-27 BKL Bełchatów LDZ
147 GÓRCZYŃSKI Jonatan 1999-10-01 TS AKS Chorzów SLK
148 GÓRNY Szymon 1998-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
149 GRABOWSKI Damian 1994-01-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
150 GRABOWSKI Marcin 1995-09-20 MOSM Tychy SLK
151 GRELA Filip 1997-01-23 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
152 GRĘBOSZ Dorian 2006-06-05 KS AZS AWF Kraków MLP
153 GROCHOWSKI Krzysztof 2007-01-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
154 GRODZICKI Piotr 1998-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
155 GRUBIAK Bartosz 1992-08-12 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
156 GRYGIER Adam 2000-01-01 MUKS SZS Cieszyn SLK
157 GRYGIERCZYK Rafał 2005-05-02 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
158 GRY¦ Przemysław 1998-03-22 BKL Bełchatów LDZ
159 GRZˇ¦LEWICZ Paweł 1989-10-29 GKS Olimpia Grudzi±dz KPO
160 GRZEGORCZYK Artur 1997-05-08 TKKF Czarni Katowice SLK
161 GRZESIAK Bartosz 1993-07-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
162 GRZYBOWSKI Marcin 1990-01-01 KS Gwardia Piła WLP
163 GRZYWA Dawid 1998-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
164 GRZYWNIAK Miron 1996-09-20 WKS Wawel Kraków MLP
165 GUMIELA Jakub 1998-08-16 CWKS Resovia Rzeszów PDK
166 GUT-BOROWY Klaudiusz 2001-04-18 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
167 HACZEK Jakub 1997-01-30 ULKS Bielgim Bielany MLP
168 HAŁGAS Damian 1993-03-15 GKS Piast Gliwice SLK
169 HAŁOŃ Patryk 1999-02-25 KS AZS AWF Kraków MLP
170 HARZ Tomasz 2007-04-01 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
171 HEĆKO Patryk 2002-02-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
172 HERL Wojciech 1990-01-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
173 HERÓD Bartek 1995-01-01 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
174 HLADYLCHENKO Mykyta 2000-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
175 HODER Patryk 2005-08-09 ULKS Bielgim Bielany MLP
176 HOFFMANN Karol 1989-06-01 AZS UMCS Lublin LBE
177 HOLEWIK Łukasz 1990-03-23 TS AKS Chorzów SLK
178 HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
179 HRYŃ Dawid 1997-01-01 TKKF Czarni Katowice SLK
180 HUĆ Patryk 1989-12-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
181 JABŁOŃSKI Kamil 1994-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
182 JABŁOŃSKI Łukasz 2000-06-19 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
183 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
184 JAKIMOWICZ Marek 1992-05-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
185 JAKUBIAK Marcin 1997-05-07 KS AZS AWF Kraków MLP
186 JAKUBIEC Łukasz 1992-01-01 LUKS Zabrzeg SLK
187 JAKUBOWSKI Mariusz 1989-01-07 niest. Katowice SLK
188 JANAS Dariusz 1993-08-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
189 JANIA Mateusz 2003-11-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
190 JANOTA Maciej 1994-01-01 MUKS SZS Cieszyn SLK
191 JAŃCZAK Szymon 2006-07-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
192 JARCZOK Bartosz 1999-02-26 KS AZS AWF Katowice SLK
193 JAREMKO Grzegorz 2005-05-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
194 JASIŃSKI Wojciech 1996-03-08 LKS Brzezina Osiek MLP
195 JASZCZUK Tomasz 1992-03-09 AZS-AWF Katowice SLK
196 JA¦CZAK Artur 1991-07-07 AZS ŁódĽ LDZ
197 JAWORSKI Krzysztof 1996-01-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
198 JAWORSKI Wiktor 2000-08-03 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
199 JEDYŃSKI Szymon 1997-05-04 LUKS Zabrzeg SLK
200 JONAS Grzegorz 1995-03-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
201 JOPEK Mateusz 1996-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
202 JÖRGEN Artur 1998-07-30 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
203 JÓ¬WIAK Kacper 2003-07-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
204 JUST Kacper 1995-01-01 MOSM Tychy SLK
205 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
206 JUSZCZAK Tomasz 1997-12-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
207 JUSZCZYK Maciej 1995-09-22 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
208 JUSZCZYSZYN Sebastian 1999-01-29 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
209 JUSZKIEWICZ Marek 1992-01-04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
210 KABACIŃSKI Jacek 1995-10-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
211 KACPRZAK Konrad 1998-04-01 RLMKS Orlęta Radom MAZ
212 KACZOR Marcin 2004-02-12 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
213 KALINOWSKI Michał 1993-08-31 GKS Olimpia Grudzi±dz KPO
214 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
215 KAMIŃSKI Daniel 2005-01-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
216 KAMIŃSKI Krzysztof 1998-09-29 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
217 KAMPIK Michał 1998-11-17 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
218 KANIA Robert 1994-03-15 LKS Pszczyna SLK
219 KANTOR Amadeusz 2000-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
220 KAŃCZOK Mateusz 1993-06-03 RMKS Rybnik SLK
221 KAŃSKI Norbert 1998-11-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
222 KAŃTOCH Leszek 1991-01-01 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
223 KAPICA Filip 2006-08-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
224 KAPŁON Jakub 1998-08-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
225 KARASIŃSKI Bartosz 2001-07-22 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
226 KARPOWICZ Beniamin 2000-02-06 RMKS Rybnik SLK
227 KASPRZYK Piotr 2000-08-26 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
228 KASTYAK Andrzej 1993-01-01 UKS Maraton Sękowa MLP
229 KASZA Artur 1998-07-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
230 KATAŃSKI Wojciech 1998-06-05 ULKS Bielgim Bielany MLP
231 KATARZYŃSKI Konrad 1980-07-16 KKL Kielce SWK
232 KEMPA Igor 2008-10-06 TL Athletics Jastrzębie SLK
233 KĘDROŃ Łukasz 1990-01-01 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
234 KĘPA Bogdan 1992-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
235 KIRYŁÓW Maksymilian 2002-10-09 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
236 KITA Jakub 2001-05-10 MKS Iskra Pszczyna SLK
237 KLOSE Dawid 2000-01-17 TL ROW Rybnik SLK
238 KLUSZCZYŃSKI Artur 1992-05-23 UKS Olimpia Zabrze SLK
239 KŁOCZKO Marcin 1991-01-01 MKS-MOSM Bytom SLK
240 KŁOPOTOWSKI Maciej 1997-01-01 MKS Polonia Warszawa MAZ
241 KŁOSIŃSKI Kamil 1999-05-07 SKS Kusy Kraków MLP
242 KOBEL Wojciech 1995-09-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
243 KOCZAR Krzysztof 2000-03-19 LKS Pszczyna SLK
244 KOD¬ Mateusz 1990-01-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
245 KOLAWA Michał 1992-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
246 KOŁODZIEJCZYK Maksymilian 1993-02-05 niest. Katowice SLK
247 KOŁODZIEJSKI Jakub 2004-01-30 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
248 KONDRACIUK Karol 1987-01-22 KS AZS AWF Kraków MLP
249 KONIECZNY Kamil 1999-03-21 KS AZS AWF Kraków MLP
250 KONIOR Bartłomiej 1998-03-09 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
251 KONSTANTYNOWICZ Wiktor 1999-01-31 AZS-AWF Katowice SLK
252 KOPIASZ Artur 1996-04-13 LUKS Zabrzeg SLK
253 KOPROWSKI Piotr 1989-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
254 KOPROWSKI Piotr 2004-06-18 WKS Wawel Kraków MLP
255 KOPYCIOK Igor 2004-07-27 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
256 KORCZYK Dawid 2006-07-07 UKS Sokół Zator MLP
257 KORONA Dawid 1997-03-25 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
258 KORZENIOWSKI Krzysztof 2006-01-31 KS AZS AWF Kraków MLP
259 KOS Marek 1989-05-12 UKS Czwórka Żory SLK
260 KOS Przemysław 1998-05-17 ULKS Bielgim Bielany MLP
261 KOSIOR Michał 1995-07-30 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
262 KOTALA Rafał 1995-01-01 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
263 KOTOWSKI Jędrzej 2005-04-07 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
264 KOTULSKI Przemysław 2000-01-01 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
265 KOWALSKI Adam 1991-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
266 KOZIOŁ Paweł 1994-03-25 MOSiR Mysłowice SLK
267 KOZŁOWSKI Dominik 2000-07-24 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
268 KOZŁOWSKI Jakub 1999-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
269 KOZŁOWSKI Jakub 1999-03-02 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
270 KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 KS AZS AWF Katowice SLK
271 KRAJEWSKI Mateusz 1994-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
272 KRAUT Sebastian 1995-01-25 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
273 KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 AZS ŁódĽ LDZ
274 KRAWCZYK Maciej 2002-12-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
275 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
276 KRAWĘTKOWSKI Bartosz 2002-06-27 UKS Gminy Brzeszcze MLP
277 KRĘBLEWSKI Mateusz 2008-10-27 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
278 KRYSKA Marek 1997-05-03 ULKS Bielgim Bielany MLP
279 KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 RLTL Optima Radom MAZ
280 KRZEMIŃSKI Łukasz 1990-05-19 MUKS Płock MAZ
281 KRZEMPEK Jakub 2002-02-28 UKS Brenna Górki SLK
282 KRZESZEWSKI Rafał 1990-04-12 AZS-AWF Warszawa MAZ
283 KRZYŻAK Szymon 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
284 KRZYŻANOWSKI Piotr 1986-04-04 KS AZS AWF Kraków MLP
285 KUBALA Paweł 1997-08-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
286 KUBANEK Przemysław 1994-03-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
287 KUBIAK Bartosz 2008-07-13 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
288 KUCH Andrzej 1991-10-27 AZS UMCS Lublin LBE
289 KUCZERA Artur 1999-01-04 RMKS Rybnik SLK
290 KUCZEWSKI Mateusz 1993-08-06 KL Lechia Gdańsk POM
291 KUDLA Nikodem 2000-07-24 MKL Szczecin ZPO
292 KULA Dawid 1998-01-26 TL ROW Rybnik SLK
293 KULA Michał 1991-03-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
294 KULESZA Oktawiusz 2001-06-05 MKS-MOS Katowice SLK
295 KULKA Jakub 1995-01-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
296 KULMACZEWSKI Jan 1995-04-22 KS AZS AWF Warszawa MAZ
297 KULPA Sebastian 1992-05-25 KS AZS AWF Kraków MLP
298 KUŁACZ Igor 1997-04-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
299 KUPIŃSKI Mateusz 1995-01-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
300 KURASZYK Kamil 1991-04-25 UKS Achilles Leszno WLP
301 KURDZIEL Jeremiasz 2006-10-27 KS Victoria Trzebinia MLP
302 KUROSZ Rafał 1990-01-01 LKS Zantyr Sztum POM
303 KURZDYM Wojciech 1995-02-21 KS AZS AWF Kraków MLP
304 KURZYDŁO Jakub 1990-05-07 MKS Tempo Kęty MLP
305 KURZYŃSKI Piotr 1998-08-18 WKS Wawel Kraków MLP
306 KUSTRA Mateusz 1988-06-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
307 KUSTRA Piotr 1994-02-21 TL ROW Rybnik SLK
308 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
309 KWA¦NY Jakub 2005-01-22 KS AZS AWF Kraków MLP
310 KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 KS AZS AWF Katowice SLK
311 KWIECIEŃ Michał 1999-06-18 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
312 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
313 LAKSA Dariusz 1984-08-08 WKB Meta Lubliniec SLK
314 LARS Dahl 1989-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
315 LASKOWSKI Mikołaj 2002-09-21 RMKS Rybnik SLK
316 LATAWIEC Dawid 1995-04-07 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
317 LATAWSKI Radosław 1999-01-14 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
318 LATOS Mateusz 2000-02-16 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
319 LECH Łukasz 1994-04-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
320 LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
321 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
322 LENTOWICZ Jarosław 1992-04-25 LKS Stal Mielec PDK
323 LE¦KÓW Maciej 1993-11-08 WKS Wawel Kraków MLP
324 LEWANDOWSKI Krzysztof 1986-11-08 WKS Wawel Kraków MLP
325 LEWICKI Patryk 1998-07-30 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
326 LINCHARD Marcin 1993-03-25 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
327 LIPA Krystian 2011-01-17 TL Athletics Jastrzębie SLK
328 LIPIŃSKI Krzysztof 1996-05-30 WKS Wawel Kraków MLP
329 LIPIŃSKI Patryk 1998-09-28 MKS-MOSM Bytom SLK
330 LISOŃ Patryk 1993-04-18 MKS-MOSM Bytom SLK
331 LISZKA Nikodem 2004-07-19 KS Victoria Trzebinia MLP
332 LONDZIN Marcin 1992-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
333 LUBAŃSKI Szymon 1994-03-15 RKS Skra Warszawa MAZ
334 LUDWICZAK Krzysztof 2004-10-14 TL ROW Rybnik SLK
335 ŁACH Mateusz 1995-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
336 ŁACHACZ Przemysław 1992-01-01 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
337 ŁAWRESZUK Marcin 1990-01-07 AZS-AWF Katowice SLK
338 ŁOPATKA Mateusz 1991-11-01 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
339 ŁO¦ Krzysztof 2000-09-26 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
340 ŁUCKI Bartłomiej 2005-11-08 GKS Piast Gliwice SLK
341 ŁUDZIEŃ Kamil 1984-12-11 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
342 ŁUKASIAK Michał 1984-03-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
343 MACHAJ Dominik 2000-02-07 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
344 MACHOCZEK Daniel 1995-01-01 RMKS Rybnik SLK
345 MACURA Grzegorz 2002-02-02 UKS Brenna Górki SLK
346 MADEJSKI Mateusz 1994-01-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
347 MAGIERA Jakub 1997-01-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
348 MAGIERA Mateusz 1993-07-21 TL ROW Rybnik SLK
349 MAJERCZAK Bartłomiej 2002-01-06 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
350 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 KS AZS AWF Katowice SLK
351 MAJEWSKI Konrad 2005-07-14 WKS Wawel Kraków MLP
352 MAJEWSKI Michał 1991-06-10 KS AZS AWF Wrocław DOL
353 MAKOWSKI Maciej 2003-08-26 KS AZS AWF Kraków MLP
354 MAŁEK Łukasz 1995-04-29 UKS Dziesi±tka Radomsko LDZ
355 MANDRYSZ Bogusław 1995-01-01 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
356 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
357 MARCYNIUK Michał 1999-04-27 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
358 MAREK Andrzej 1999-11-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
359 MARKIEL Rafał 1996-10-24 MKS Tempo Kęty MLP
360 MARKIEWICZ Kamil 2003-02-06 GKS Piast Gliwice SLK
361 MARSZAŁEK Marcel 1995-09-23 LUKS Zabrzeg SLK
362 MARTYNA Bogusz 1994-01-02 WKS Wawel Kraków MLP
363 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
364 MASŁOWSKI Łukasz 1991-06-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
365 MASTEJ Artur 1990-01-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
366 MATEUSIAK Łukasz 1988-08-03 KS AZS AWF Kraków MLP
367 MATIEJÓS Szymon 1995-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
368 MATKOWSKI Grzegorz 1990-09-01 MKS Tempo Kęty MLP
369 MAZAN Bartosz 1990-01-01 MKS Piast Głogów DOL
370 MAZUR Tobiasz 2004-12-28 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
371 MENDELSKI Dawid 1995-02-07 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
372 MICHALAK Jakub 1986-04-17 MKS Siechnice DOL
373 MICHALSKI Łukasz 1988-08-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
374 MICOR Dominik 1999-04-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
375 MIKITA Marek 1987-11-10 KS AZS AWF Wrocław DOL
376 MIKOŁAJCZYK Jakub 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
377 MIŁOŃ Kamil 1997-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
378 MINORCZYK Borys 2003-09-30 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
379 MIODOŃSKI Robert 1986-10-28 niest. Kraków MLP
380 MIRECKI Michał 2001-02-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
381 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
382 MI¦TAK Nikodem 2003-07-11 MLUKS Tarnów MLP
383 MIZERA Mateusz 2000-07-14 GKS Piast Gliwice SLK
384 MIZGAŁA Mateusz 2009-03-08 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
385 MLECZEK Karol 2007-02-21 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
386 MLECZEK Piotr 2005-02-21 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
387 MŁOTEK Mateusz 2005-02-26 MKS-R CENTRUM Dzięgielów SLK
388 MŁYNARCZYK Oskar 1992-11-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
389 MODELSKI Przemysław 1985-10-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
390 MOHL Karol 1997-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
391 MOLEK Mateusz 2004-07-20 LKS Stal Mielec PDK
392 MOROŃCZYK Andrzej 1989-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
393 MOSKAŁA Marcin 1980-08-18 TS AKS Chorzów SLK
394 MOSKWA Łukasz 1996-01-06 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
395 MO¦ Damian 1999-09-13 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
396 MOTYKA Sławomir 1999-01-01 UKS Junior Kamesznica SLK
397 MROWIEC Witold 1995-06-10 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
398 MRÓZEK Mikołaj 2003-05-20 GKS Piast Gliwice SLK
399 MUCHA Mateusz 2002-05-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
400 MURIAS Mateusz 2002-01-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
401 MUSIAŁ Michał 1996-03-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
402 MYRTA Szymon 1988-05-15 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
403 MYSTEK Kamil 1997-11-29 UKS Gminy Brzeszcze MLP
404 NABOŻNY Jacek 1989-07-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
405 NAPIERAŁA Krzysztof 1991-01-11 LKS Orzeł Namysłów OPL
406 NIECHCIAŁ Daniel 2009-06-04 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
407 NIEZNAŃSKI Przemysław 1990-03-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
408 NOCOŃ Konrad 1993-05-21 LUKS Zabrzeg SLK
409 NOCUŃ Łukasz 1997-04-09 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
410 NORAS Piotr 1990-11-05 SPLA Tychy SLK
411 NOWAK Mateusz 1991-01-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
412 NOWAK Michał 1993-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
413 NOWAK Michał 2009-03-01 O¦ AZS Poznań WLP
414 NOWAK Oskar 1996-08-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
415 NOWAK Patryk 1997-08-04 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
416 NOWAK Paweł 1993-03-03 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
417 NOWAK Paweł 1977-10-01 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
418 NOWAK Piotr 1996-06-30 TS AKS Chorzów SLK
419 NOWORYTA Konrad 1994-06-04 UKS Gminy Brzeszcze MLP
420 OBŁĘKOWSKI Maksymilian 2002-11-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
421 OCZKOWSKI Michał 1992-01-01 MUKS ILKUS Olkusz MLP
422 OKOŃSKI Czesław 1941-07-08 UTW Gliwice SLK
423 OKRZESIK Maksymilian 2007-11-08 MKS Żywiec SLK
424 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
425 OLE¦ Łukasz 1994-01-01 MKS Żywiec SLK
426 OLIFIROWICZ Mateusz 1997-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
427 OLSZEWSKI Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów DOL
428 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
429 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
430 OSTROMĘCKI Arkadiusz 1996-03-04 KS AZS AWF Kraków MLP
431 OWCZARCZYK Oskar 2009-08-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
432 PABICH Łukasz 1990-01-24 CKS Budowlani Częstochowa SLK
433 PACAN Marcin 1991-09-28 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
434 PAJˇK Jakub 2001-01-19 KS AZS AWF Katowice SLK
435 PAJˇK Mateusz 2001-04-25 MKS Iskra Pszczyna SLK
436 PAJˇK Rafał 1999-02-03 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
437 PAKOSZ Krzysztof 1993-02-02 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
438 PALA Dominik 2001-08-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
439 PALECZNY Bartosz 2005-06-16 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
440 PAŃTA Dominik 2003-06-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
441 PAPIEŻ Artur 1989-03-06 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
442 PARLICKI Mateusz 1984-04-14 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
443 PASZCZUK Bartosz 1990-08-28 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
444 PAWLIK Kamil 1998-08-23 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
445 PAWLUS Marek 1994-01-01 LUKS Zabrzeg SLK
446 PAWLUSIAK Kordian 2005-01-01 ULKS Bielgim Bielany MLP
447 PAWŁOWSKI Michał 2002-04-22 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
448 PERCHUCKI Konrad 1994-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
449 PERUCKI Bartłomiej 1993-06-10 WKS Wawel Kraków MLP
450 PETKA Kamil 2006-04-17 KS Victoria Trzebinia MLP
451 PĘCAK Kamil 1995-05-18 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
452 PĘDZIWIATR Marcin 2003-05-08 LKS MOSiR Sieradz LDZ
453 PIASNY Rafał 1996-02-10 GKS Piast Gliwice SLK
454 PIEKARCZYK Maciej 2000-03-14 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
455 PIEKARCZYK Patryk 2000-04-27 AZS-AWF Katowice SLK
456 PIEKORZ Szymon 1998-11-25 GTS Bojszowy SLK
457 PIERWOCH Jakub 2001-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
458 PIERZGALSKI Dawid 1996-01-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
459 PIETRUSA Michał 1998-05-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
460 PILICHOWSKI Marek 1994-06-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
461 PIOTROWIAK Kamil 1993-01-07 GKS Piast Gliwice SLK
462 PIOTROWICZ Przemysław 1987-09-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
463 PLASKOTA Krzysztof 1985-11-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
464 PŁACHECKI Robert 2001-08-07 MKS Iskra Pszczyna SLK
465 PŁACZEK Łukasz 1983-07-04 SKLA Sopot POM
466 PŁAZA Bartosz 2000-03-29 RLMKS Orlęta Radom MAZ
467 PŁOSZCZAŃSKI Piotr 1998-12-21 KS AZS AWF Kraków MLP
468 POCHOPIEŃ Przemysław 1982-01-27 KS AZS AWF Kraków MLP
469 PODGÓRSKI Konrad 1989-06-01 MKS Durasan Płońsk MAZ
470 PODOBIŃSKI Arkadiusz 1997-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
471 PODSIADŁY Adam 2000-04-07 AZS-AWF Katowice SLK
472 PODŻORSKI Patryk 1995-01-01 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
473 POGORZELSKI Michał 1993-04-13 GKS Piast Gliwice SLK
474 POLEWAJCZYK Adam 2001-01-26 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
475 POLOCZEK Kamil 1989-04-24 UKS Czwórka Żory SLK
476 POLOK Kamil 2000-01-20 UKS Gminy Brzeszcze MLP
477 PROKOP Wojciech 1991-01-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
478 PRUSACZYK Jakub 1996-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
479 PRYCIUK Paweł 2000-01-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
480 PRZYBYLSKI Wojciech 1995-01-04 KS AZS AWF Kraków MLP
481 PRZYBYŁ Marcin 1989-03-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
482 PRZYBYŁOWICZ Paweł 1990-02-18 STS Pomerania Szczecinek ZPO
483 PRZYWARA Dawid 1994-02-16 KS AZS AWF Kraków MLP
484 PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
485 PSZCZÓŁKA Szymon 2000-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
486 PTAK Krzysztof 1995-01-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
487 PULIT Dawid 1998-01-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
488 PYLYPCHUK Oleksandr 1996-11-07 KKL Kielce SWK
489 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
490 RADZIWOLSKI Mateusz 1993-01-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
491 RAJ Rafał 1998-01-01 ULKS Bielgim Bielany MLP
492 RAJTAK Szymon 1993-07-28 KS Agros Zamo¶ć LBE
493 RAJWA Jakub 1999-06-12 TS AKS Chorzów SLK
494 RASZKA Rafał 1997-01-01 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
495 RA¦ Stanisław 2006-06-17 KS AZS AWF Kraków MLP
496 RˇCZKOWSKI Mateusz 2002-07-05 UKS Kobylanka MLP
497 RECLIK Piotr 2003-06-10 RMKS Rybnik SLK
498 RECZEK Bartosz 1997-09-24 ULKS Technik Trzcinica PDK
499 REGIEL Igor 2004-04-08 KKL Kielce SWK
500 REJMUS Michał 1991-09-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
501 RENTFLEJSZ Maciej 1991-08-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
502 ROGOWICZ Kamil 2003-03-09 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
503 ROGÓŻ Marcin 1994-03-20 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
504 ROKOSZ Mateusz 2006-02-21 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
505 ROSIAK Michał 1986-05-09 LKS Vectra Włocławek KPO
506 ROSŁONIEC Krystian 1989-11-25 KS Orzeł Warszawa MAZ
507 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
508 RUDNIK Kacper 2001-03-24 MKL Toruń KPO
509 RUMIANOWSKI Przemysław 1989-01-01 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
510 RUTKOWSKI Wojciech 2005-09-17 SKS Kusy Kraków MLP
511 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 KS AZS AWF Katowice SLK
512 RZEPKA Szymon 2008-07-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
513 RZEWNICKI Szymon 1993-06-02 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
514 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
515 SADLAK Michał 1992-03-13 UKS-MOS Opole OPL
516 SAJEWICZ Igor 2010-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
517 SAKŁAK Maciej 2005-01-03 SKS Kusy Kraków MLP
518 SALASTOWICZ Sebastian 2000-02-07 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
519 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
520 SAPEK Szymon 1997-07-29 KS AZS AWF Kraków MLP
521 SATERNUS Szymon 2004-03-17 KS Victoria Trzebinia MLP
522 SAWCZYN Konrad 1992-12-16 MKS Ekonomik Nysa OPL
523 SˇCZAWA Jakub 1993-08-06 KS AZS AWF Kraków MLP
524 SERAFIN Dariusz 1990-01-01 LKS Stal Mielec PDK
525 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
526 SIWCZYK Daniel 1996-01-01 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
527 SIWIEC Adam 1991-01-01 LUKS Zabrzeg SLK
528 SIWIK Maciej 1982-01-09 KS AZS AWF Kraków MLP
529 SIWIŁO Jakub 2006-08-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
530 SKOCZYLAS Mateusz 2009-08-12 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
531 SKOWRONEK Bartłomiej 1993-03-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
532 SKRZYPIŃSKI Maciej 1991-05-22 KS AZS AWF Wrocław DOL
533 SKUBINA Paweł 1992-12-09 KS Podlasie Białystok POD
534 SKUPIN Noe 1997-12-07 ULKS Bielgim Bielany MLP
535 SKURA Bartosz 2002-11-01 LKS Pszczyna SLK
536 SMOLIŃSKI Piotr 1986-01-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
537 SMYCZEK Ernest 1996-06-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
538 SOBCZYK Radosław 1998-06-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
539 SOBIK Sebastian 2000-01-01 TL ROW Rybnik SLK
540 SOBOLAK Adrian 1996-08-16 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
541 SOBORA Łukasz 1978-11-23 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
542 SOBOTA Marcin 1995-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
543 SOKOŁOWSKI Władysław 2001-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
544 SOŁTYSIŃSKI Bartosz 2000-03-23 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
545 SOPORSKI Tomasz 2002-10-15 MKS-MOSM Bytom SLK
546 SPICH Aleksander 2010-03-17 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
547 SROKA Mateusz 2005-01-16 KS AZS AWF Kraków MLP
548 STAŃCZAK Janusz 1989-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
549 STAŃCZUK Łukasz 1989-11-08 RKS Skra Warszawa MAZ
550 STAROWICZ Adrian 1999-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
551 STARZAK Marcin 1985-10-20 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
552 STASIEK Grzegorz 1991-05-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
553 STEFANOWICZ Kamil 1998-12-04 MKS-MOSM Bytom SLK
554 STENCEL Krzysztof 1997-04-20 KB MOSiR Jastrzębie SLK
555 STĘPNIOWSKI Kamil 2007-08-08 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
556 STRUG Sławomir 1998-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
557 STRUZIK Radosław 1984-03-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
558 STRZAŁKOWSKI Adrian 1990-03-28 MKL Szczecin ZPO
559 SUFA Dominik 2008-03-22 MKS Żywiec SLK
560 SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
561 SUMIŃSKI Michał 2001-03-12 KS AZS AWF Warszawa MAZ
562 SUSZCZYK Paweł 1991-04-27 AZS UMCS Lublin LBE
563 SWOBODA Grzegorz 1995-08-03 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
564 SWOBODA Patryk 2000-06-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
565 SYGUŁA Konrad 1995-07-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
566 SYMOSZYN Michał 1998-01-01 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
567 SYZDEK Mariusz 1989-10-29 UKS Czwórka Żory SLK
568 SZATANIK Mateusz 1994-03-01 LUKS Zabrzeg SLK
569 SZCZE¦NIAK Michał 1996-01-01 MOSIR CzeladĽ SLK
570 SZCZOTKA Łukasz 1991-04-24 UKS Junior Kamesznica SLK
571 SZELIGA Kacper 1996-04-15 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
572 SZESTAŁO Piotr 1991-05-07 WKS Wawel Kraków MLP
573 SZEWCZYK Igor 2010-08-28 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
574 SZEWCZYK Maciej 2004-01-23 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
575 SZEWERA Daniel 2000-10-30 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
576 SZOPNIEWSKI Rafał 2005-03-07 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
577 SZROMEK Adam 1998-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
578 SZULER Kamil 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
579 SZULIKOWSKI Dariusz 1985-05-06 LKS Vectra Włocławek KPO
580 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
581 SZUMNY Michał 1999-03-27 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
582 SZWEDA Kamil 1997-01-01 LKS Pogórze Skoczów SLK
583 SZYMANEK Tomasz 1990-02-11 KU AZS Uniwersytet Gdański POM
584 SZYMAŃSKI Mateusz 1998-01-08 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
585 SZYMICZEK Michał 2006-02-27 UKS Czwórka Żory SLK
586 SZYMON Dawid 1998-01-01 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
587 SZYMOŃSKI Michał 2007-03-09 MKS Żywiec SLK
588 SZYMOSZEK Krzysztof 1994-03-01 UKS Czwórka Żory SLK
589 ¦CIRA Paweł 2002-05-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
590 ¦MIŁEK Przemysław 1996-05-29 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
591 ¦WIˇDER Daniel 1997-06-28 BKL Bełchatów LDZ
592 ¦WIDERSKI Adrian 1986-09-27 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
593 ¦WIDERSKI Paweł 1983-08-11 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
594 ¦WIERCZEK Szymon 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
595 ¦WIERCZYNA Bartosz 1998-02-09 KS AZS AWF Katowice SLK
596 ¦WIERCZYŃSKI Adrian 1987-08-28 KS AZS AWF Poznań WLP
597 ¦WIERZ Kacper 2003-01-31 UKS Kobylanka MLP
598 ¦WIST Jakub 1999-12-06 RMKS Rybnik SLK
599 TALIK Konrad 2007-11-04 MKS Tempo Kęty MLP
600 TARCZOŃ Damian 1996-02-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
601 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
602 TARNAWA Mikołaj 1994-04-06 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
603 TEBEL Pawel 2002-07-07 RMKS Rybnik SLK
604 THEINER Wojciech 1986-06-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
605 TOKARSKI Eryk 2005-08-21 WKS Wawel Kraków MLP
606 TOMASIAK Kacper 2003-01-05 UKS Junior Kamesznica SLK
607 TOMASZEK Adam 1997-01-01 LKS Pogórze Skoczów SLK
608 TOMASZEK Mateusz 2000-06-05 GKS Piast Gliwice SLK
609 TONDI Francesco 2003-01-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
610 TOPOLIŃSKI Kamil 1991-05-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
611 TRZEBOŃSKI Mateusz 1996-01-15 BKL Bełchatów LDZ
612 TRZEBUNIAK Antoni 2005-04-19 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
613 TUDZIEŻ Mateusz 2000-09-09 RMKS Rybnik SLK
614 TUROWSKI Arkadiusz 1993-03-23 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
615 TWARDOWSKI Adrian 1990-04-24 WKS Wawel Kraków MLP
616 TYMA Kamil 1991-03-15 BKS Bydgoszcz KPO
617 UCHEREK Kacper 2002-03-01 RMKS Rybnik SLK
618 URBANEK Sebastian 1997-01-06 KB MOSiR Jastrzębie SLK
619 URBANOWICZ Artur 1994-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
620 UWIJAŁA Krzysztof 1990-11-27 MKS Sambor Tczew POM
621 WACŁAWIAK Michał 1992-01-09 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
622 WADELSKI Józef 1997-07-12 MOSM Tychy SLK
623 WAJDZIK Kamil 2002-04-08 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
624 WAKSMUNDZKI Szymon 1997-07-09 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
625 WALA Sylwester 1988-03-23 KS AZS AWF Kraków MLP
626 WALATEK Kacper 2007-04-16 MKS Tempo Kęty MLP
627 WALCZAK Patryk 1998-05-04 MOSM Tychy SLK
628 WALCZAK Tymoteusz 2011-06-20 SAS AZS AWF Kraków MLP
629 WALESZCZYK Mikołaj 2005-07-31 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
630 WAŁASZEK Mikołaj 2001-03-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
631 WANAT Krzysztof 1990-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
632 WANDZEL Mateusz 1999-03-22 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
633 WANDZEL Szymon 1997-01-22 MKS Żywiec SLK
634 WARDECKI Krzysztof 1968-01-01 niestowarzyszony POL
635 WARECKI Adam 2003-02-17 MOSM Tychy SLK
636 WARMUZ Paweł 1995-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
637 WARWAS Damian 1994-01-01 MOSIR CzeladĽ SLK
638 WARZECHA Tomasz 1994-05-12 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
639 WASIAK Jarosław 1984-01-28 AZS ŁódĽ LDZ
640 WASILUK Piotr 1991-06-17 WLKS Nowe Iganie MAZ
641 WATOŁA Maciej 1991-02-19 TS AKS Chorzów SLK
642 WˇS Bartosz 1997-02-16 MKS Żywiec SLK
643 WˇSOWICZ Maciej 2006-10-15 WKS Wawel Kraków MLP
644 WENDZIK Karol 1996-03-24 TL ROW Rybnik SLK
645 WĘGLER Kamil 1995-07-15 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
646 WIATR Damian 1996-02-15 MKS Ekonomik Nysa OPL
647 WIDUCH Piotr 2002-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
648 WIECZOREK Jan 2004-04-17 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
649 WIECZOREK Piotr 1988-06-29 AZS ŁódĽ LDZ
650 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
651 WIERZBICKI Jacek 1983-01-11 TS AKS Chorzów SLK
652 WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 KS Warszawianka W-wa MAZ
653 WIETESKA Tomasz 2001-10-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
654 WIĘCKOWSKI-GAWRON Mateusz 1992-09-29 MKS-MOS Katowice SLK
655 WILK Cezary 2004-01-11 LLKS Pomorze Stargard ZPO
656 WINKLER Adam 2010-01-19 UKS Gminy Brzeszcze MLP
657 WI¦NIEWSKI Albert 1999-01-01 BKL Bełchatów LDZ
658 WI¦NIEWSKI Dawid 2003-02-15 TL Athletics Jastrzębie SLK
659 WITCZAK Konrad 2001-02-27 WLKS Wrocław DOL
660 WITOS Mikołaj 2004-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
661 WŁODARCZYK Michał 1994-02-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
662 WOJACZEK Tymoteusz 2010-01-24 TL Athletics Jastrzębie SLK
663 WOJCIECHOWSKI Jacek 2002-01-07 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
664 WOJCIECHOWSKI Jakub 1999-08-24 KKL Kielce SWK
665 WOJCIUCH Arkadiusz 1997-08-04 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
666 WOJCIUK Konrad 2002-04-25 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
667 WOJDYŁA Szymon 2002-07-16 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
668 WOJTAL Sebastian 2004-04-23 AZS-AWF Katowice SLK
669 WOJTAS Paweł 1992-06-01 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
670 WOJTKOWIAK Mateusz 2003-11-08 MKS-MOSM Bytom SLK
671 WOLANT Wojciech 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
672 WOREK Sebastian 1993-01-21 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
673 WOSZCZYNA Witold 1997-04-26 WKS Wawel Kraków MLP
674 WO¦ Karol 2006-01-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
675 WO¬NICA Patryk 1998-05-31 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
676 WO¬NIOK Łukasz 1992-08-08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
677 WÓJCIK Bartosz 1997-12-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
678 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
679 WRÓBEL Dominik 1995-01-01 MKS Żywiec SLK
680 WRÓBEL Łukasz 1992-04-19 BKS Bydgoszcz KPO
681 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
682 WRÓBLEWSKI Maksymilian 2000-03-11 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
683 WRZESZCZ Oskar 1990-06-18 BKS Bydgoszcz KPO
684 WYCZESANY Marek 1997-05-05 LUKS Zabrzeg SLK
685 WYSOCKI Dawid 1998-05-16 MKS-MOSM Bytom SLK
686 WYSZYŃSKI Paweł 2001-08-03 KS Podlasie Białystok POD
687 ZABŁUDOWSKI Oliwier 2005-06-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
688 ZACZYŃSKI Marek 1998-05-05 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
689 ZAJˇC Piotr 2004-01-24 KKL Kielce SWK
690 ZALEWSKI Michał 1998-07-07 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
691 ZAMOJSKI Kacper 2003-04-24 MKS-MOSM Bytom SLK
692 ZAREMBA Norbert 1998-07-24 WKS Wawel Kraków MLP
693 ZARĘBSKI Michał 2002-08-28 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
694 ZARZYCKI Kacper 1998-01-01 MCKS CzeladĽ SLK
695 ZATORSKI Mikołaj 1999-07-13 MKS Iskra Pszczyna SLK
696 ZIAJA Marek 1994-09-20 GKS Piast Gliwice SLK
697 ZIAJA Michał 1994-04-04 KS AZS AWF Kraków MLP
698 ZIEMBA Kacper 2006-06-26 KS AZS AWF Kraków MLP
699 ZIMNY Szymon 2006-03-29 KS AZS AWF Kraków MLP
700 ŻELAZNY Maciej 1994-02-02 LUKS Zabrzeg SLK
701 ŻYŁA Rafał 2002-10-09 KS AZS AWF Wrocław DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.1062939167023sekund