TRZECIAKOWSKI Hubert
1988-10-29
UKS Cyprianka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ABUNAHIA Damian
1990-01-01
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ANIŚKO Paweł
1994-04-08
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANTOSIK Piotr
1993-07-21
UKS Korabka Łowicz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BABULA Bartosz
1993-06-15
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BALUN Marcin
1995-03-05
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BARTOSIAK Damian
2003-04-18
LKS Maraton Turek
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BELZEROWSKI Paweł
1990-06-01
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BIAŁKOWSKI Krzysztof
1995-09-12
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BIELAWSKI Jakub
1997-08-26
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BOCH Jakub
1992-08-05
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BODUŁA Karol
1988-06-23
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BOJANOWSKI Piotr
1991-01-01
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BONDARENKO Krystian
1991-10-22
LKS Fenix Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BONECKI Bartłomiej
1997-10-11
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BOROWCZAK Dariusz
1986-12-11
AZS-PWSZ Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CELMER Damian
1987-10-02
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CHMIELAK Hubert
1989-06-19
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CHUDZIK Sebastian
2000-04-24
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CIECHELSKI Filip
1993-06-16
LKS Orkan Wlkp. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
CYRANKA Przemysław
1990-06-08
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
CYTLAŁ Artur
2003-01-09
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
CZARNECKI Radosław
1996-10-30
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
CZARNOLEWSKI Jacek
1996-08-14
MKS Inowrocław
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
ĆWIK Wojciech
1994-07-20
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
DAMSZEL Tomasz
1972-03-25
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
DANKOWSKI Piotr
1990-08-15
LKS Fenix Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
DOBROGOWSKI Kamil
1988-01-01
MKS Bielsk Podlaski
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
DOBROGOWSKI Konrad
1989-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
DOMAGALSKI Mateusz
2004-09-24
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
DREWNIACKI Mateusz
1987-04-23
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
FABISZEWSKI Kacper
1997-01-05
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
FALIŃSKI Filip
2003-08-23
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
FORMANIEWICZ Piotr
1998-07-06
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
FRĄCKIEWICZ Piotr
1989-03-22
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
GIEREK Rafał
1996-02-24
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
GODLEWSKI Mateusz
1991-09-21
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
GOŁĘBIEWSKI Łukasz
1995-05-02
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
GROMOWSKI Mateusz
1994-09-16
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
GRONKIEWICZ Marek
1967-07-20
KS Lider Grodzisk Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
GRZESZCZUK Łukasz
1990-03-03
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
GRZESZCZYK Paweł
1993-12-17
LKS Orkan Wlkp. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
GUTORSKI Piotr
1993-03-21
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
HAJDYSZ Piotr
1989-02-14
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
HAMERSKI Piotr
1992-06-09
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
HEWELT Łukasz
1992-08-14
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
HIKI Oskar
2005-05-15
UKS Ares Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
HOŁUBOWICZ Cezary
1988-02-09
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
HULISZ Szymon
1991-10-28
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
JACHIMOWICZ-GŁOGOWSKI Sebastian
1986-08-02
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
JAKIMOWICZ Karol
1987-06-15
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
JANIK Igor
1983-01-18
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
JETTER Łukasz
1994-08-28
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
JUCHNER Mateusz
1998-04-16
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
KALINOWSKI Alan Filip
1994-09-20
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
KALINOWSKI Michał
1993-08-31
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
KAMIŃSKI Artur
1999-04-10
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
KAMYK Piotr
1989-01-01
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
KAŃSKI Norbert
1998-11-11
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
KĄKOL Szymon
1986-09-23
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
KEMPNY Bartłomiej
1989-05-16
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
KLĘSK Jakub
1998-03-05
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KMIEĆ Witold
1997-09-16
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KOBYŁKA Bartosz
1989-02-24
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KOGUT Bartosz
1994-05-06
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KOLASIŃSKI Robert
1992-03-04
MULKS MOS Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KOŁODZIEJCZAK Eryk
2002-02-04
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KOPCZYŃSKI Bartosz
2000-02-25
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KOPER Karol
1994-06-01
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KOSIŃSKI Borys
1986-01-27
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KOŚCIÓW Dawid
1990-06-05
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KOTECKI Piotr
2000-05-31
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KRASIŃSKI Grzegorz
1975-01-11
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KRASNOBORSKI Alan
1992-04-04
LKS Olimpic Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
KRAWCZYK Jakub
2004-05-15
ULKS Tychowo
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
KRAWCZYK Kacper
2001-04-05
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
KRAWCZYK Michał
1992-09-08
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
KRĘPLEWSKI Damian
1989-08-09
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
KROPIDŁOWSKI Konrad
1992-01-15
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
KRUKOWSKI Marcin
1992-06-14
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
KRZEMIŃSKI Dawid
2000-04-05
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
KUJAWA Marcin
1989-05-08
MLKS Krajna Sępólno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
KULAS Gracjan
2005-04-19
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
KWAŚNIEWSKI Mateusz
1995-07-16
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
KWIATKOWSKI Bernard
1991-08-30
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
LATOCHA Krzysztof
2002-08-19
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
LEBIODA Piotr
1992-05-28
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
LESZCZYŃSKI Wojciech
1986-10-28
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
LEWIŃSKI Piotr
1998-01-01
GLKS Dobrcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
LIPIŃSKI Bartosz
1998-08-21
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
LUBERA Sławomir
1988-01-01
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
ŁABĘCKI Adam
1997-08-04
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
ŁABĘCKI Kamil
1999-04-03
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
ŁABIŃSKI Hubert
2003-03-23
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
ŁUKASIK Szymon
1996-05-22
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
MAJCHRZAK Michał
1998-11-27
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
MAJKRZAK Łukasz
1989-01-12
MLKS Rakowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
MALIKOWSKI Tadeusz
1990-10-25
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
MARACH Kamil
1996-02-28
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
MARĆ Grzegorz
1989-01-01
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
MAREK Vincent
1998-03-02
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
MASŁOWSKI Łukasz
1991-06-08
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
MERTKA Jonasz
1999-05-29
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
MERTKA Wiktor
1997-09-07
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
MICHALAK Karol
1988-09-23
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
MICHALSKI Patryk
1990-02-02
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
MICHAŁOWSKI Łukasz
1988-01-01
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
MIESZKOWSKI Bartłomiej
1999-06-08
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
MISZCZYŃSKI Patryk
1991-08-04
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
MRZYGŁÓD Cyprian
1998-02-02
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
MURAWSKI Krzysztof
1993-07-09
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
MYSZKA Dawid
1988-08-27
GKS Luzino
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
NAŁĘCZ Bartłomiej
1991-01-31
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
NIEZGODA Sławomir
1988-07-25
UKS Impuls Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
NIEZGODZIŃSKI Wiktor
1990-07-11
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
NIZIŃSKI Krystian
1988-04-17
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
NOWAKOWSKI Mateusz
1990-05-16
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
OLESZCZUK Kacper
1994-05-15
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
OSEWSKI Bartosz
1991-03-20
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
OSTAPKOWICZ Damian
1990-05-15
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
PAWLICKI Dawid
1991-05-01
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
PAWŁOWSKI Maciej
1996-02-26
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
PIASECKI Paweł
1991-01-01
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
PIELECKI Krzysztof
1990-04-24
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
PIWOŃSKI Norbert
1992-01-03
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
PLENER Marcin
1990-08-22
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
PORADZISZ Patryk
1991-04-13
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
PRUSINOWSKI Paweł
1990-10-26
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
PRZYBYŁ Marcin
1989-03-16
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
PRZYSTALSKI Michał
1993-01-20
KL Kopernik Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
PRZYŻECKI Dominik
2001-01-17
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
PUCHALSKI Wojciech
1998-04-23
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
PUDLISZEWSKI Przemysław
1989-01-01
TS Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
RAKOCZY Paweł
1987-05-15
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
RAKOWSKI Andrzej
1991-11-30
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
RĘGOCKI Patryk
1997-07-26
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
ROGIŃSKI Tomasz
1985-02-05
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
ROGOWSKI Rafał
1989-01-01
UKS Impuls Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
ROZIŃSKI Paweł
1987-07-11
SKLA Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
ROZUMCZYK Tomasz
1989-06-07
LKS Fenix Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
RÓŻAŃSKI Paweł
1995-11-10
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
RÓŻEWICZ Michał
1996-03-20
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
RUDEK Szymon
1998-02-23
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
RUSCHEWSKI Mateusz
1990-03-05
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
RZEPKA Miłosz
1986-07-01
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
SEIDEL Wojciech
1950-01-16
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
SIDEŁKO Tomasz
1990-08-18
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
SOŁTYS Marcin
1989-01-16
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
STĘPIEŃ Dominik
2002-01-16
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
SUMIŃSKI Michał
2001-03-12
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
SUMIŃSKI Wojciech
1994-01-14
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
SZAJDA Jakub
1988-07-13
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
SZALECKI Krzysztof
1991-02-13
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
SZCZĘSNY Damian
1988-01-01
MLKS Krajna Sępólno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
SZEWCZYK Mateusz
1987-07-05
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
SZKLAREK Sebastian
1987-12-04
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
SZPAK Robert
1989-12-31
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
SZYMAŃSKI Paweł
1989-10-30
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
ŚWINIARSKI Damian
1991-02-11
MULKS MOS Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
TOPOLEWSKI Maciej
1995-04-28
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
TREJGO Oskar
2000-05-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
TRZASKA Piotr
1992-09-09
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
WALKOWIAK Jędrzej
1995-01-28
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
WARCZYŃSKI Bartosz
1997-12-28
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
WASIAK Sebastian
1995-08-14
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
WDOWSKI Mateusz
1988-01-15
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
WEDER Krzysztof
1990-01-01
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
WEGNER Dawid
2000-04-23
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
WIELICHOWSKI Mateusz
1993-12-14
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
WIESIOŁEK Paweł
1991-08-13
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
WIĘCKOWSKI Krzysztof
1989-01-01
LKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
WISEŁKA Łukasz
2001-07-26
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
WIŚNIEWSKI Maciej
1978-04-13
niest. Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
WŁÓDARSKI Maciej
1997-03-25
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
WÓJCIK Tomasz
2000-10-19
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
WÓJTOWICZ Marcin
1995-07-03
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
WRÓBLEWSKI Paweł
1991-01-01
UKS Jedynka Łowicz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
WYGODA Krzysztof
1987-01-01
GLKS Dobrcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
ZACHACZEWSKI Bartosz
1997-05-24
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
ZAJĄC Patryk
1989-01-01
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
ZALEWSKI Daniel
1992-01-01
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
ZGLENICKI Michał
1997-04-29
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
ZIELIŃSKI Daniel
1989-11-23
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik