WIESIOŁEK Paweł
1991-08-13
KS Warszawianka W-wa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Jan 2003-06-01 UKS Otrębusy MAZ
2 ABRAMOWSKI Rafał 1995-02-23 AZS-AWF Warszawa MAZ
3 ADAMCZYK Jakub 1998-05-11 OSOT Szczecin ZPO
4 ADAMCZYK Maksym 1997-01-21 AZS-AWF Gorzów LBU
5 ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 KS Agros Zamo¶ć LBE
6 ALEKSANDROWICZ Kamil 1995-06-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
7 AMBROZIEWICZ Marek 1994-02-04 RKS Skra Warszawa MAZ
8 ANDREJEWICZ Hubert 1991-01-11 KS Podlasie Białystok POD
9 ANDRZEJAK Krzysztof 1975-01-10 BKS Bydgoszcz KPO
10 ANDRZEJCZAK Ignacy 2006-09-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
11 ANDRZEJCZAK Jakub 1998-06-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
12 ANDRZEJCZAK Patryk 1998-06-12 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
13 ANDRZEJEWSKI Paweł 1992-01-08 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
14 ANTCZAK Sławomir 1990-04-09 LKS Olimpic Szczecin ZPO
15 BABULA Maciej 2003-08-09 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
16 BACHAR Patryk 1992-11-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
17 BACZEWSKI Julian 1998-03-16 UKS SMS Warszawa MAZ
18 BAGIŃSKI Cezary 1989-02-06 AZS-AWF Warszawa MAZ
19 BALCERZAK Mikołaj 1991-01-01 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
20 BALISZEWSKI Łukasz 1992-08-25 KS Orzeł Warszawa MAZ
21 BARAN Grzegorz 1986-05-26 KS AZS AWF Kraków MLP
22 BARAN Patryk 1998-04-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
23 BARANOWSKI Szymon 1993-02-13 MKS Durasan Płońsk MAZ
24 BARZOWSKI Karol 1991-08-05 SKLA Sopot POM
25 BASAJ Szymon 2004-02-18 UKS Kresy Otwock MAZ
26 BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
27 BASTEK Igor 1994-03-11 OKLA Ostrołęka MAZ
28 BASZCZYŃSKI Mariusz 1993-05-19 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
29 BAUWENS Dennis 1992-02-05 UKS Sprint PrzeĽmierowo WLP
30 BEDNARCZYK Maciej 2006-02-08 RLTL Optima Radom MAZ
31 BEDNAREK Sylwester 1989-04-28 RKS ŁódĽ LDZ
32 BEDNARSKI Dariusz 1954-04-23 MUKS Płock MAZ
33 BERNARD Jacek 1990-01-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
34 BIAŁOGOŃSKI Karol 2007-05-16 KKL Kielce SWK
35 BIELCZYK Michał 1984-06-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
36 BILIŃSKI Bartłomiej 1996-01-01 MKS Durasan Płońsk MAZ
37 BŁASZCZYK Mateusz 1994-01-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
38 BOCER Adrian 1992-03-03 ZLKL Zielona Góra LBU
39 BOCH Jakub 1992-08-05 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
40 BOCHENEK Dominik 1987-05-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
41 BODUŁA Karol 1988-06-23 RLTL ZTE Radom MAZ
42 BODZEK Tomasz 1988-11-29 WKS Wawel Kraków MLP
43 BOGDAN Patryk 1992-01-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
44 BOGUSZ Karol 1993-05-18 WLKS Nowe Iganie MAZ
45 BONECKI Bartosz 1992-08-21 AZS ŁódĽ LDZ
46 BORKOWSKI Jakub 2001-06-26 MKL Jurand Szczytno WMZ
47 BORKOWSKI Jakub 1997-03-14 UKS LA Basket Warszawa MAZ
48 BOROŃ Aleksy 2000-06-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
49 BOROWIK Krzysztof 1991-05-17 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
50 BOROWIK Rafał 1992-04-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
51 BOROWSKI-BESZTA Patryk 1993-03-10 UKS Czwórka Białystok POD
52 BORZĘCKI Paweł 1992-11-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
53 BOŻKO Arkadiusz 1993-05-22 KS Podlasie Białystok POD
54 BRZEZIŃSKI Alan 1999-03-29 MKLA Łęczyca LDZ
55 BRZEZIŃSKI Artur 2004-02-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
56 BRZEZIŃSKI Maciej 1993-03-27 KS AZS AWF Kraków MLP
57 BRZOZOWSKI Krzysztof 1993-07-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
58 BUCZEK Łukasz 1991-05-17 MMKS Start Skierniewice LDZ
59 BUDYTA Mikołaj 1993-06-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
60 BUDZISZEWSKI Mirosław 1995-03-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
61 BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
62 BUJAK Jakub 2000-12-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
63 BUKOWIECKI Konrad 1997-03-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
64 BULWAN Dawid 1998-04-22 KS Żak Wałcz ZPO
65 BYCUL Jakub 2004-05-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
66 CELMER Damian 1987-10-02 RKS ŁódĽ LDZ
67 CETLICER Filip 2001-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
68 CHALABALA Michał 1984-03-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
69 CHŁOND Kacper 1994-05-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
70 CHMARA Sebastian 1999-12-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
71 CHMIELAK Hubert 1989-06-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
72 CHMIELEWSKI Michał 1993-11-03 MKS MOS Wrocław DOL
73 CHMIELIŃSKI Mateusz 1992-01-22 AZS-AWF Warszawa MAZ
74 CHMIELNICKI Jakub 1994-01-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
75 CHMURA Łukasz 1993-08-24 MUKS Płock MAZ
76 CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
77 CHOĆKO Maciej 1991-08-18 KS Podlasie Białystok POD
78 CHODORSKI Łukasz 1997-04-22 MKS Bank BS Płońsk MAZ
79 CHOJNOWSKI Antoni 2005-04-13 SKLA Sopot POM
80 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
81 CHORO¦ Bartłomiej 1998-06-17 KS Warszawianka W-wa MAZ
82 CHRAPAN Marcin 1988-01-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
83 CHRUSTNY Daniel 1996-04-10 KS Warszawianka W-wa MAZ
84 CHRUSTOWSKI Radosław 1994-10-19 MUKS Płock MAZ
85 CHYBZIŃSKI Mateusz 1991-01-01 MKS Sambor Tczew POM
86 CIESIELSKI Karol 1995-07-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
87 CYGLER Robert 1991-03-08 OKS Skra Warszawa MAZ
88 CYRANKA Przemysław 1990-06-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
89 CZAJKOWSKI Bartłomiej 1993-10-24 RLTL ZTE Radom MAZ
90 CZAK Jakub 2001-05-29 MKL Szczecin ZPO
91 CZAPIEWSKI Szymon 1989-05-19 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
92 CZARNECKI Radosław 1996-10-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
93 CZARNY Jarosław 1990-05-11 ZLKL Zielona Góra LBU
94 CZEREMCHA Kamil 1991-06-03 UKS Czwórka Białystok POD
95 CZERNIAK Norbert 1991-05-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
96 CZERNIAK Przemysław 1984-03-27 SL Olimpia Poznań WLP
97 CZERWIŃSKI Przemysław 1983-07-28 OSOT Szczecin ZPO
98 CZERWIONKA Norbert 2003-02-26 KS Wejher Wejherowo POM
99 CZYKIER Damian 1992-08-10 KS Podlasie Białystok POD
100 DAMASIEWICZ Aleksander 1993-11-23 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
101 DANILUK Łukasz 1998-02-10 UKS SMS Warszawa MAZ
102 DARGA Marcin 1989-07-02 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
103 DAROSZEWSKI Jakub 1991-11-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
104 DˇBROWSKI Jan 1992-01-26 UKS Kusy Warszawa MAZ
105 DˇBROWSKI Krzysztof 2006-04-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
106 DˇBROWSKI Piotr 1993-02-25 STS Pomerania Szczecinek ZPO
107 DEPTA Szymon 2004-01-02 AML Słupsk POM
108 DĘBSKI Ignacy 1999-09-30 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
109 DIAK Mateusz 1991-03-21 SKLA Słupsk POM
110 DŁUTEK Mateusz 1992-01-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
111 DOBROWOLSKI Michał 1998-01-13 KS Gwardia Piła WLP
112 DOŁĘGA Szymon 2009-01-04 SKS Feniks Siedlce MAZ
113 DOMAGAŁA Patryk 1988-01-20 MUKS Płock MAZ
114 DOMAŃSKI Emil 1999-06-09 KS Gwardia Piła WLP
115 DOMINO Jan 2000-08-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
116 DONACKI Adam 2002-02-21 SKS Feniks Siedlce MAZ
117 DRÓŻDŻ Marcin 1983-03-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
118 DRYK Mateusz 1991-01-01 KS Wisła Puławy LBE
119 DUCZMAL Sebastian 1992-01-25 MLKS Echo Twardogóra DOL
120 DUDA Michał 1990-02-11 ZLKL Zielona Góra LBU
121 DUDEK Krzysztof 1995-07-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
122 DUDZIŃSKI Mateusz 1991-05-09 LKS Olymp Błonie MAZ
123 DYGAS Rafał 1989-01-10 AZS-AWFiS Gdańsk POM
124 DYGUDA Bartosz 1992-02-02 SKS Start ŁódĽ LDZ
125 DYJAS Jakub 2002-05-24 AML Słupsk POM
126 DYNOWSKI Michał 1996-03-27 UKS Mokotów MAZ
127 DZIAŁOWSKI Jan 2001-07-20 KKL Kielce SWK
128 DZIEDZIC Sebastian 1982-08-06 KS AZS AWF Kraków MLP
129 DZIKOWICZ Damian 1999-07-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
130 DZIUBA Szymon 1999-10-20 KS AZS AWF Warszawa MAZ
131 DŻAMAN Borys 1996-09-17 OSOT Szczecin ZPO
132 ESTAL Piotr 1991-01-01 MKLA Łęczyca LDZ
133 FARAJ Emil 1995-11-29 OKS Skra Warszawa MAZ
134 FARAJ Rami 1992-08-01 WKS Gwardia Warszawa MAZ
135 FARAJ Wiktor 2002-05-02 OKS Skra Warszawa MAZ
136 FARMUS Aleksander 1993-09-30 AKL Ursynów Warszawa MAZ
137 FEDOROWICZ Dawid 1993-05-24 ULKS Muflon Bielawa DOL
138 FILIPIAK Damian 1992-01-01 UKS Misiaczki Pruszków MAZ
139 FLORCZAK Jakub 2002-11-05 MKLA Łęczyca LDZ
140 FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
141 FRˇCZKOWSKI Bartosz 1991-05-01 KS Jeziorak Iława WMZ
142 FRY¦NY Artur 1998-06-12 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
143 FURSEWICZ Eryk 2003-02-24 KS AZS AWF Kraków MLP
144 GABRYEL Dorian 1992-03-13 RKS Skra Warszawa MAZ
145 GADŻAŁA Paweł 1992-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
146 GAJEWSKI Karol 1999-08-31 OKS Skra Warszawa MAZ
147 GALIK Wojciech 2002-04-10 WKS Wawel Kraków MLP
148 GALIKOWSKI Michał 1997-01-17 KS AZS AWF Kraków MLP
149 GAŁAMON Wojciech 1991-01-01 MKLA Łęczyca LDZ
150 GAŁˇZKA Sebastian 1993-01-23 UKS Kusy Warszawa MAZ
151 GAŁDA Damian 1988-04-15 KKL Kielce SWK
152 GAWENDA Michał 2005-06-15 KS Warszawianka W-wa MAZ
153 GAWRONIAK Marcin 1990-03-14 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
154 GAWRYJOŁEK Kamil 1997-02-07 KS Wisła Puławy LBE
155 GˇBKA Bartosz 1999-05-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
156 GELO Patryk 1994-08-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
157 GERAS Krystian 1992-04-10 MLKL Płock MAZ
158 GĘBSKI Mariusz 1978-05-05 W-MKLAM Olsztyn WMZ
159 GIEDREWICZ Jakub 2001-01-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
160 GIELARSKI Mateusz 1999-05-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
161 GIERYSZEWSKI Albert 1995-01-04 UKS Kusy Warszawa MAZ
162 GIZA Maciej 1986-06-05 KS AZS AWF Kraków MLP
163 GIŻYŃSKI Bartosz 1995-10-11 MKS Durasan Płońsk MAZ
164 GLAUBERT Marcin 1983-06-05 MKS Truso Elbl±g WMZ
165 GŁOWACKI Bartłomiej 1996-01-30 UKS Kusy Warszawa MAZ
166 GMERCZYŃSKI Kamil 1991-09-28 ZLKL Zielona Góra LBU
167 GNAT Krystian 1991-04-18 LKS Stal Mielec PDK
168 GODLEWSKI Wojciech 1994-01-05 MKS Pułtusk MAZ
169 GOŁAWSKI Łukasz 1990-01-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
170 GOŁˇB Jarosław 2000-03-15 LKS MOSiR Sieradz LDZ
171 GOŁĘBIEWSKI Cezary 1992-01-01 MKS Durasan Płońsk MAZ
172 GORLEWSKI Artur 1994-05-14 KS Podlasie Białystok POD
173 GORZELAŃCZYK Jędrzej 1991-10-20 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
174 GO¬DZIK Bartłomiej 2000-05-20 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
175 GÓRSKI Karol 1995-07-31 RKS Skra Warszawa MAZ
176 GRABARCZYK Konrad 1991-01-13 MKLA Łęczyca LDZ
177 GRADOLEWSKI Maciej 1994-01-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
178 GRADZIK Damian 1997-02-13 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
179 GRADZIK Patryk 1995-02-08 KKL Kielce SWK
180 GROCHOWSKI Krzysztof 2007-01-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
181 GRUCHOT Dawid 1995-08-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
182 GRUDNIEWSKI Piotr 1993-03-02 RKS Skra Warszawa MAZ
183 GRUSZCZYŃSKI Kacper 2004-02-08 UKS Otrębusy MAZ
184 GRZˇKA Dawid 2004-04-30 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
185 GRZELAK Mateusz 2001-01-18 RLTL Optima Radom MAZ
186 GRZESZCZUK Łukasz 1990-03-03 KS Warszawianka W-wa MAZ
187 GRZESZCZUK Piotr 1992-06-04 niest. Warszawa MAZ
188 GRZYBOWSKI Marcin 1990-01-01 KS Gwardia Piła WLP
189 GUDRO Andrzej 1994-04-08 WLKS Nowe Iganie MAZ
190 GZYLEWSKI Kacper 2005-05-16 AML Słupsk POM
191 HAŁA Kacper 2003-10-16 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
192 HANTKIEWICZ Patryk 1996-08-30 MUKS Szok Bojanowo WLP
193 HARASIMOWICZ Łukasz 1992-09-24 AZS-PWSZ Gorzów LBU
194 HARATYK Michał 1992-04-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
195 HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
196 HULISZ Michał 1993-10-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
197 HULISZ Szymon 1991-10-28 MKL Toruń KPO
198 HUPAŁO Anatol 1994-03-09 UKS Młodzik Warszawa MAZ
199 JABŁOŃSKI Jacek 1992-01-01 Bemowo MAZ
200 JABŁOŃSKI Sławomir 1998-08-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
201 JACKOWSKI Tomasz 1994-02-17 MKS Pułtusk MAZ
202 JACKÓW Krzysztof 1980-06-08 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
203 JACKÓW Michał 1978-04-11 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
204 JAGIELSKI Janusz 1995-11-19 MKS Pułtusk MAZ
205 JAGUSCH Miłosz 1993-03-03 UKS Czapla Białe Błota KPO
206 JAGUSZEWSKI Paweł 1986-02-19 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
207 JAKIMOWICZ Marek 1992-05-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
208 JAKÓBCZAK Mikołaj 1998-05-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
209 JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 KS Agros Zamo¶ć LBE
210 JAKUBIAK Adam 1987-09-08 KS Orzeł Warszawa MAZ
211 JAMIOŁKOWSKI Daniel 1993-08-17 OKS Start Otwock MAZ
212 JANKOWSKI Marcin 1999-10-24 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
213 JANOWSKI Ludwik 2000-12-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
214 JAREK Grzegorz 1986-01-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
215 JAROSZEK Paweł 1995-02-14 MKS Polonia Warszawa MAZ
216 JARZˇBEK Sebastian 1992-03-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
217 JARZĘBSKI Robert 1992-05-19 AZS-AWF Warszawa MAZ
218 JASIŃSKI Bartosz 1988-04-07 KS Orzeł Warszawa MAZ
219 JASIŃSKI Patryk 1991-04-12 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
220 JASIŃSKI Szymon 2003-07-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
221 JASTRZĘBSKI Dawid 1993-09-13 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
222 JASTRZĘBSKI Kacper 2000-07-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
223 JASZCZUK Tomasz 1992-03-09 AZS-AWF Katowice SLK
224 JAWORSKI Oskar 2003-05-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
225 JELIŃSKI Michał 1990-05-29 KS Warszawianka W-wa MAZ
226 JĘDRZEJEWSKI Damian 2005-05-30 MMKS Gdańsk POM
227 JOPEK Jakub 2003-12-17 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
228 JOPEK Mateusz 1996-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
229 JÓZEFIAK Dawid 1993-08-05 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
230 JÓZEFOWICZ Adrian 1993-06-19 AZS-AWF Warszawa MAZ
231 JUNG Marcin 2004-03-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
232 JUNIEWICZ Jakub 1993-05-28 STS Pomerania Szczecinek ZPO
233 JUSTYŃSKI Mikołaj 1992-07-19 AZS ŁódĽ LDZ
234 KACPERSKI Michał 1994-04-01 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
235 KACPRZAK Mateusz 1992-06-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
236 KADYŁO Adam 2003-07-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
237 KALBARCZYK Bartłomiej 1996-12-23 WLKS Nowe Iganie MAZ
238 KALINOWSKI Daniel 1995-01-26 MKS Pułtusk MAZ
239 KALINOWSKI Jakub 2000-08-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
240 KALINOWSKI Michał 1993-08-31 GKS Olimpia Grudzi±dz KPO
241 KALIŃSKI Dominik 1994-05-25 UKS Starówka Radom MAZ
242 KALUŻNY Paweł 1998-08-16 UKS SMS Warszawa MAZ
243 KAMIŃSKI Damian 1993-12-15 AZS UMCS Lublin LBE
244 KAMIŃSKI Marcin 1992-04-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
245 KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
246 KANIA Dawid 1999-02-19 UKS SMS Warszawa MAZ
247 KANIA Krystian 1989-07-22 KS Piaseczno MAZ
248 KAŃSKI Norbert 1998-11-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
249 KAŃTOCH Leszek 1991-01-01 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
250 KARAPEICHYK Artem 2004-04-25 UKS Gepard Warszawa MAZ
251 KARCZEWSKI Adam 1994-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
252 KARCZEWSKI Mateusz 1992-07-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
253 KARGULEWICZ Artur 1989-03-15 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
254 KARKOWSKI Krzysztof 1999-05-22 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
255 KARLICKI Piotr 1992-07-25 LKS Olymp Błonie MAZ
256 KAROLEWSKI Marcin 2002-12-16 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
257 KARWACKI Łukasz 1998-02-07 MKLA Łęczyca LDZ
258 KASZAŃSKI Jakub 1998-01-21 KS Warszawianka W-wa MAZ
259 KASZUBA Paweł 1994-09-10 LUKS Hańcza Suwałki POD
260 KAWALER Wojciech 1998-01-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
261 KA¬MIERCZAK Krystian 1999-02-09 MKLA Łęczyca LDZ
262 KA¬MIERCZUK Artur 1992-02-01 UKS Kusy Warszawa MAZ
263 KEMPSKI Filip 2002-09-12 KS AZS AWF Katowice SLK
264 KĘDRACKI Maciej 1991-10-08 KKL Kielce SWK
265 KĘDZIERSKI Łukasz 1990-05-24 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
266 KĘPIŃSKI Bartłomiej 2003-08-01 OKS Start Otwock MAZ
267 KIECANA Szymon 1989-03-26 KS Agros Zamo¶ć LBE
268 KIELAN Adam 2000-06-30 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
269 KIENDZIERSKI Maciej 1993-01-19 MKLA Łęczyca LDZ
270 KILJAN Krzysztof 1999-12-30 KS AZS AWF Warszawa MAZ
271 KISZCZAK Paweł 1992-01-01 PG 11 Radom MAZ
272 KITTA Rafał 1992-07-08 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
273 KLYTA Tomasz 1991-12-07 MKS Ustroń SLK
274 KŁOPOTOWSKI Maciej 1997-01-01 MKS Polonia Warszawa MAZ
275 KŁOS Jakub 1991-11-04 AZS-AWFiS Gdańsk POM
276 KŁOSIŃSKI Szymon 2001-06-19 MKLA Łęczyca LDZ
277 KNOP Juliusz 1998-02-05 UKS Azymut Pabianice LDZ
278 KOBIAŁKA Franciszek 2000-10-04 KS Warszawianka W-wa MAZ
279 KOBIELSKI Norbert 1997-01-28 MKS Inowrocław KPO
280 KOLASA Maciej 1993-06-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
281 KOLASIŃSKI Hubert 2003-01-03 RLTL Optima Radom MAZ
282 KOLASIŃSKI Robert 1992-03-04 MULKS MOS Sieradz LDZ
283 KOŁAKOWSKI Przemysław 1993-09-09 UKS 55 ŁódĽ LDZ
284 KOŁODZIEJSKI Mateusz 1991-06-25 MKL 12 Jelenia Góra DOL
285 KOŁODZIEJSKI Mateusz 2002-06-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
286 KOŁTUNIAK Ireneusz 1995-08-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
287 KOMENDACKI Bartosz 1994-01-01 KS Agros Zamo¶ć LBE
288 KOMOROWSKI Patryk 1991-01-01 MKS Durasan Płońsk MAZ
289 KONDEJ Dominik 1994-05-09 WLKS Nowe Iganie MAZ
290 KONDEJ Piotr 1998-03-21 WLKS Nowe Iganie MAZ
291 KONDRACIUK Karol 1987-01-22 KS AZS AWF Kraków MLP
292 KONIK Piotr 2008-08-26 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
293 KOPALA Igor 1997-08-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
294 KOPKA Rafał 1996-04-09 UKS Mokotów MAZ
295 KORDOŃSKI Adrian 1999-04-13 LKS Fenix Słupsk POM
296 KORYCIŃSKI Kacper 2004-04-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
297 KOSOVEROV Andrii 2006-05-16 AZS ŁódĽ LDZ
298 KOSTEK Dawid 1996-06-06 STS Pomerania Szczecin ZPO
299 KOSTYRA Kamil 1989-09-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
300 KO¦CIÓW Dawid 1990-06-05 LKS Jantar Ustka POM
301 KOWALCZYK Krystian 1992-02-12 UKS Kusy Warszawa MAZ
302 KOWALCZYK Rafał 1993-06-28 LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa MAZ
303 KOWALSKI Łukasz 1991-07-26 OKLA Ostrołęka MAZ
304 KOWALSKI Mariusz 1992-02-17 MKS Durasan Płońsk MAZ
305 KOWALUK Dariusz 1996-04-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
306 KOWNATKE Rafał 1985-03-24 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
307 KOZAK Gracjan 2001-11-19 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
308 KOZELAN Hubert 2003-06-01 AZS UMCS Lublin LBE
309 KOZIEŁ Paweł 1991-01-01 KS Wisła Puławy LBE
310 KOZIOŁ Jakub 1999-04-16 RKS ŁódĽ LDZ
311 KOZŁOWSKI Grzegorz 1994-01-01 UKS Kusy Warszawa MAZ
312 KOZŁOWSKI Karol 1992-01-01 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
313 KOZŁOWSKI Mariusz 1994-04-17 AZS-AWF Warszawa MAZ
314 KOZŁOWSKI Mateusz 1991-01-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
315 KOZŁOWSKI Mateusz 1993-05-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
316 KRAJEWSKI Łukasz 1994-08-01 MKS Durasan Płońsk MAZ
317 KRASOWSKI Mariusz 1991-03-07 ZLKL Zielona Góra LBU
318 KRAWCZYK Jakub 2009-12-17 LUKS Podium Kup OPL
319 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
320 KROCZ Bartosz 1989-01-03 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
321 KRÓL Tomasz 1987-12-28 KKL Kielce SWK
322 KRUKOWSKI Marcin 1992-06-14 KS Warszawianka W-wa MAZ
323 KRUPA Patryk 2002-04-21 AZS UMCS Lublin LBE
324 KRUPIŃSKI Patryk 1998-10-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
325 KRUSZYŃSKI Konrad 1988-06-10 MUKS Płock MAZ
326 KRY¦ Kamil 2003-10-09 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
327 KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 RLTL Optima Radom MAZ
328 KRZEMIŃSKI Łukasz 1990-05-19 MUKS Płock MAZ
329 KRZEMIŃSKI Robert 1986-06-09 AZS-AWF Gorzów LBU
330 KRZESZEWSKI Rafał 1990-04-12 AZS-AWF Warszawa MAZ
331 KRZYSZCZAK Konrad 1999-12-21 UKS 55 ŁódĽ LDZ
332 KSIĘŻOPOLSKI Mateusz 1990-05-23 MKS Pogoń Siedlce MAZ
333 KUBASZEWSKI Mariusz 1982-07-11 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
334 KUBAT Paweł 1989-08-04 AZS-AWF Katowice SLK
335 KUCH Andrzej 1991-10-27 AZS UMCS Lublin LBE
336 KUCHARCZYK Karol 1994-03-30 UKS Technik Radom MAZ
337 KUCZEWSKI Mateusz 1993-08-06 KL Lechia Gdańsk POM
338 KUĆ Dariusz 1986-04-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
339 KUKLA Karol 1998-05-19 UKS Orlęta Warszawa MAZ
340 KULA Michał 1991-03-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
341 KUNDERA Paweł 1992-06-29 KKL Kielce SWK
342 KUPCZAK Adrian 2002-01-27 UKS Olimp Mazańcowice SLK
343 KUPIS Tobiasz 1998-04-12 UKS LA Basket Warszawa MAZ
344 KURACH Dominik 1993-02-12 OKS Start Otwock MAZ
345 KUZIO Mateusz 1998-11-15 MKS Junior Złocieniec ZPO
346 KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 MKS Juvenia Białystok POD
347 KWIATKOWSKI Nikodem 2006-05-19 LKS Zantyr Sztum POM
348 LALA Krystian 1990-01-05 KS Gwardia Piła WLP
349 LASKOWSKI Wiktor 1991-01-28 ZLKL Zielona Góra LBU
350 LASKUS Łukasz 1998-10-12 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
351 LATAŁA Bartosz 1990-07-20 MKLA Łęczyca LDZ
352 LEBIEDZIŃSKI Gabriel 2007-11-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
353 LEMAN Damian 1991-02-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
354 LEMAŃCZYK Leon 2005-07-23 UKS Lipusz POM
355 LEMPACH Jakub 2001-08-21 AZS UMCS Lublin LBE
356 LENTOWICZ Jarosław 1992-04-25 LKS Stal Mielec PDK
357 LEWANDOWSKI Krzysztof 1986-11-08 WKS Wawel Kraków MLP
358 LEWANDOWSKI Maciej 1995-02-08 UKS Młodzik Warszawa MAZ
359 LEWANDOWSKI Michał 1992-09-29 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
360 LEWANDOWSKI Michał 1993-05-10 MKS Durasan Płońsk MAZ
361 LISEK Piotr 1992-08-16 OSOT Szczecin ZPO
362 LISIAK Adam 1990-05-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
363 LISIECKI Damian 2001-06-11 MUKS Szok Bojanowo WLP
364 LUBAŃSKI Szymon 1994-03-15 RKS Skra Warszawa MAZ
365 LUTY Przemysław 1992-07-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
366 ŁABSZ Karol 2004-02-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
367 ŁAKOMIEC Kamil 2003-03-29 KL Lechia Gdańsk POM
368 ŁEMPICKI Maciej 1997-07-31 OKS Skra Warszawa MAZ
369 ŁO¦ Mateusz 1989-05-18 KS AZS AWF Wrocław DOL
370 ŁUCKI Oskar 2002-04-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
371 ŁUKASIAK Michał 1984-03-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
372 ŁUKOMSKI Adam 2001-09-06 KS AZS AWF Wrocław DOL
373 ŁUKSZO Sebastian 1994-07-29 AZS UMCS Lublin LBE
374 MACHOWSKI Michał 1992-03-27 MLKL Płock MAZ
375 MACIERZYŃSKI Łukasz 1999-05-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
376 MADEJ Mateusz 1996-11-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
377 MAJCHER Krzysztof 1989-07-24 KS Gwardia Piła WLP
378 MAJEK Jakub 1991-02-03 MKS MOS Wrocław DOL
379 MALINOWSKI Alan 1994-06-11 STS Pomerania Szczecinek ZPO
380 MAŁACHOWSKI Piotr 1983-06-07 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
381 MAŁACZYŃSKI Rafał 1991-01-10 AZS-AWF Gorzów LBU
382 MAŁECKI Mateusz 1993-12-19 RKS Skra Warszawa MAZ
383 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
384 MARCINIAK Wiktor 2000-03-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
385 MARCINIEWICZ Bartosz 2002-11-24 KS AZS AWF Katowice SLK
386 MARCINIEWICZ Mateusz 1998-06-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
387 MARCINKOWSKI Kacper 1992-06-28 RKS Skra Warszawa MAZ
388 MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 O¦ AZS Poznań WLP
389 MAREK Vincent 1998-03-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
390 MARKOWSKI Łukasz 1995-05-23 OKS Start Otwock MAZ
391 MAROK Wojciech 2001-09-12 MKL Jurand Szczytno WMZ
392 MASŁOWSKI Łukasz 1991-06-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
393 MAZANEK Andrzej 1995-07-17 UKS Kusy Warszawa MAZ
394 MAZUR Szymon 1998-09-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
395 MENCFEL Marcin 1996-05-04 KS AZS AWF Kraków MLP
396 MIARA Krzysztof 1994-06-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
397 MICHALAK Kamil 1994-06-23 UKS Kusy Warszawa MAZ
398 MICHALSKI Mateusz 2001-02-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
399 MICHALSKI Michał 1996-12-18 SL Olimpia Poznań WLP
400 MICHAŁOWSKI Szymon 1990-02-20 LUKS Hańcza Suwałki POD
401 MICHNIEWSKI Olgierd 2000-11-18 RLTL Optima Radom MAZ
402 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
403 MIELKE Sebastian 1987-02-05 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
404 MIKOS Mateusz 1987-04-10 AZS UMCS Lublin LBE
405 MIKULSKI Paweł 2000-02-05 GKS Wilga Garwolin MAZ
406 MIKUŁA Marek 1994-01-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
407 MIKU¦KIEWICZ Emilian 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
408 MILEWSKI Artur 1994-02-12 OKLA Ostrołęka MAZ
409 MILEWSKI Piotr 1991-10-02 KS Podlasie Białystok POD
410 MISIOŁEK Adrian 1996-02-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
411 MISZCZYSZYN Bartosz 2004-03-08 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
412 MISZKE Patryk 2003-06-02 SKLA Sopot POM
413 MI¦KÓW Kasjan 2003-10-14 MKS Osa Zgorzelec DOL
414 MŁYŃSKI Krzysztof 1997-09-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
415 MOCZYDŁOWSKI Paweł 1994-12-02 STS Pomerania Szczecinek ZPO
416 MOŁCZAN Adam 1992-05-28 UKS Kusy Warszawa MAZ
417 MORDYL Jakub 1996-01-15 KS AZS AWF Kraków MLP
418 MOSIONEK Jakub 2007-03-09 RLTL Optima Radom MAZ
419 MOSTEK Marcin 1991-09-05 RLTL ZTE Radom MAZ
420 MRZYGŁÓD Cyprian 1998-02-02 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
421 MUCHA Krzysztof 1996-02-08 KS Warszawianka W-wa MAZ
422 MUCHLADA Patryk 1999-11-11 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
423 MULKITYN Sylwester 1992-02-06 UKS MOSiR Działdowo WMZ
424 MURIAS Mateusz 2002-01-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
425 MUŻDŻYŃSKI Krystian 1994-04-17 RKS ŁódĽ LDZ
426 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian 1997-06-25 RKS ŁódĽ LDZ
427 MYSZKOWSKI Igor 1997-12-03 OKS Skra Warszawa MAZ
428 NABIAŁEK Łukasz 1989-12-26 KS Podlasie Białystok POD
429 NABOŻNY Jacek 1989-07-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
430 NADARZYŃSKI Szymon 1988-12-07 STS Pomerania Szczecin ZPO
431 NAKIELSKI Piotr 1991-01-01 MKS Agros Chełm LBE
432 NAŁĘCZ Bartłomiej 1991-01-31 AZS-AWF Warszawa MAZ
433 NASIŁOWSKI Andrzej 1993-03-10 WLKS Nowe Iganie MAZ
434 NASZKO Andrzej 1994-05-09 PKS Gwardia Szczytno WMZ
435 NAWARA Michał 1993-01-01 KKL Kielce SWK
436 NAWOCKI Piotr 1970-02-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
437 NAWROCKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca LDZ
438 NAWROT Sławomir 1990-05-09 MLKS Echo Twardogóra DOL
439 NICPOŃ Jakub 1998-05-06 KSI Start Szczecin ZPO
440 NIEDZIELA Jakub 2002-06-28 UKS LA Basket Warszawa MAZ
441 NIED¬WIECKI Damian 2000-09-09 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
442 NIEGOWSKI Filip 1990-06-22 KS Warszawianka W-wa MAZ
443 NOGA Artur 1988-05-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
444 NOGAL Kamil 1993-12-15 MLKL Płock MAZ
445 NOWAK Igor 2001-02-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
446 NOWAK Krzysztof 1993-02-09 MLKL Płock MAZ
447 NOWAK Maciej 1996-03-15 KS Orzeł Warszawa MAZ
448 NOWAK Oliwier 2007-07-07 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
449 NOWAK Oskar 2003-03-03 LKS Jantar Ustka POM
450 NOWAK Paweł 1995-05-22 MUKS Płock MAZ
451 NOWAKOWSKI Mateusz 1990-05-16 KKL Kielce SWK
452 OBŁĘKOWSKI Maksymilian 2002-11-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
453 OCHAB Łukasz 1994-06-23 KKL Kielce SWK
454 OCYPA Patryk 1994-02-24 OKS Start Otwock MAZ
455 OGIŃSKI Maciej 1998-03-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
456 OGONOWSKI Szymon 1985-07-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
457 OLAK Hubert 1997-02-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
458 OLBIŃSKI Adrian 1997-07-29 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
459 OLESZCZYSZYN Piotr 1997-06-06 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
460 OLSZEWSKI Adrian 1986-09-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
461 OLSZEWSKI Jakub 2005-03-06 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
462 OLSZEWSKI Marek 1969-03-22 W-MKLAM Olsztyn WMZ
463 OLSZEWSKI Oliwier 2003-09-03 OKS Start Otwock MAZ
464 OLSZEWSKI Remigiusz 1992-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
465 OMELKO Rafał 1989-01-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
466 OPCZYŃSKI Marek 1998-12-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
467 ORDYŁOWSKI Gustaw 2003-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
468 OSEWSKI Bartosz 1991-03-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
469 OSIŃSKI Dariusz 1990-03-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
470 OSIŃSKI Jan 2005-11-09 AML Słupsk POM
471 OSIŃSKI Marcin 1994-04-28 KS Orzeł Warszawa MAZ
472 OSIPIUK Arnold 1993-08-20 UKS Kusy Warszawa MAZ
473 OSTATEK Adam 2004-05-13 OSOT Szczecin ZPO
474 OWCZAREK Konrad 1987-12-11 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
475 OZDARSKI Łukasz 1994-01-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
476 PACIOREK Marcel 2003-04-22 GKS Wilga Garwolin MAZ
477 PAKUŁA Patryk 1990-01-01 RKS Skra Warszawa MAZ
478 PALICKI Maciej 1996-04-22 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
479 PAROL Jan 1995-11-11 WLKS Nowe Iganie MAZ
480 PATRZYK Adam 2002-01-23 BKL Bełchatów LDZ
481 PAWLIK Karol 1994-03-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
482 PAWŁOWSKI Jakub 1994-02-12 MLKL Płock MAZ
483 PAZDERSKI Marcin 1990-04-17 STS Pomerania Szczecinek ZPO
484 PEDRYCZ Rafał 1989-01-01 KKL Kielce SWK
485 PEPLIŃSKI Kacper 1999-04-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
486 PERUCKI Bartłomiej 1993-06-10 WKS Wawel Kraków MLP
487 PERUCKI Krzysztof 1991-06-25 RKS Skra Warszawa MAZ
488 PETELEWICZ Karol 1991-06-15 UKS Trójka Sandomierz SWK
489 PĘDZIWIATR Jakub 1999-09-11 LKS MOSiR Sieradz LDZ
490 PIˇTEK Przemysław 1997-10-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
491 PIECZARKA Patryk 1992-12-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
492 PIENIEK Kacper 1994-05-13 MKS Durasan Płońsk MAZ
493 PIERÓG Paweł 1992-05-09 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
494 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
495 PIETRZAK Aleksander 1992-01-01 LZS Płock MAZ
496 PILARCZYK Adam 2001-03-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
497 PILICHOWSKI Marek 1994-06-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
498 PIOTROWICZ Przemysław 1987-09-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
499 PIOTROWSKI Arkadiusz 1994-01-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
500 PIS Paweł 1990-03-16 MKL 12 Jelenia Góra DOL
501 PITER Damian 2000-04-20 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
502 PITER Marcin 1997-03-06 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
503 PLASKOTA Krzysztof 1985-11-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
504 PLENER Marcin 1990-08-22 RKS Skra Warszawa MAZ
505 PLEWIŃSKI Krystian 1993-05-20 UKS Kusy Warszawa MAZ
506 PLUTA Konrad 2000-02-16 MKS Pogoń Siedlce MAZ
507 PŁACZEK Łukasz 1983-07-04 SKLA Sopot POM
508 POPOWNIAK Patryk 1991-10-30 RKS ŁódĽ LDZ
509 PO¦PIECH Paweł 2006-09-06 SL Olimpia Poznań WLP
510 PROKOP Adrian 1991-05-11 UKS Trójka Sandomierz SWK
511 PROKOP Wojciech 1991-01-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
512 PROKOPCZUK Łukasz 1990-01-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
513 PRZYBYLSKI Łukasz 2001-02-06 MKS Durasan Płońsk MAZ
514 PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
515 PRZYBYŁ Marcin 1989-03-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
516 PRZYBYŁA Adrian 1995-05-06 WKS Flota Gdynia POM
517 PRZYSTALSKI Michał 1993-01-20 KL Kopernik Toruń KPO
518 PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
519 PTASIŃSKI Radosław 1999-09-07 UKS SMS Warszawa MAZ
520 PUDŁOWSKI Szymon 1989-07-20 KS AZS AWF Katowice SLK
521 PUSZKAR Oskar 1992-03-08 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
522 PYCIARZ Kacper 1997-01-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
523 PYRA Dawid 1987-03-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
524 PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
525 RADASZKIEWICZ Mateusz 1989-07-23 MLKL Płock MAZ
526 RADZISZEWSKI Jacek 1988-01-01 KKL Kielce SWK
527 RADZISZEWSKI Krzysztof 1987-09-20 KKL Kielce SWK
528 RAJCZAK Kamil 1991-05-24 MKS Durasan Płońsk MAZ
529 RAJTAK Szymon 1993-07-28 KS Agros Zamo¶ć LBE
530 RAKOWIECKI Gabriel 2001-06-06 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
531 RASIŃSKI Michał 1990-03-31 AZS-AWF Warszawa MAZ
532 RASZCZUK Paweł 1990-02-28 ZLKL Zielona Góra LBU
533 RAUHUT Norbert 1990-01-17 KS Agros Zamo¶ć LBE
534 REGIN Andrzej 1994-02-21 PKS Gwardia Szczytno WMZ
535 REGIN Paweł 1992-02-27 PKS Gwardia Szczytno WMZ
536 REJMUS Michał 1991-09-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
537 RENDASZKA Rafał 1998-01-06 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
538 RESZKA Kamil 1992-01-01 KS Orzeł Warszawa MAZ
539 REWI¦ Jakub 1992-09-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
540 ROBACZEWSKI Nikodem 2007-01-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
541 ROGOWSKI Rafał 1989-01-01 UKS Impuls Warszawa MAZ
542 ROMANIUK Jakub 2000-06-21 BKS Bydgoszcz KPO
543 ROMANOWSKI Amadeusz 1990-01-01 MKS Polonia Warszawa MAZ
544 ROMEK Paweł 1992-04-07 RKS Skra Warszawa MAZ
545 ROSIAK Dominik 1994-04-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
546 ROSIK Cezary 1998-09-04 UKS SMS Warszawa MAZ
547 ROSIK Karol 1992-02-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
548 ROSŁAN Sebastian 1993-09-05 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
549 ROSŁONIEC Krystian 1989-11-25 KS Orzeł Warszawa MAZ
550 ROSZKOWSKI Daniel 1992-02-12 ZLKL Zielona Góra LBU
551 RÓZGA Kamil 1995-09-19 UKS Kusy Warszawa MAZ
552 RÓŻAŃSKI Jakub 1990-01-01 MUKS Kadet Rawicz WLP
553 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
554 RÓŻYCKI Mateusz 2000-04-07 BKS Bydgoszcz KPO
555 RUCIŃSKI Kacper 2002-10-23 MKL Jurand Szczytno WMZ
556 RUDNICKI Marcin 1992-10-18 KS AZS AWF Kraków MLP
557 RUDNIK Kacper 2001-03-24 MKL Toruń KPO
558 RUMIJOWSKI Radosław 1989-12-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
559 RUMIŃSKI Dawid 2003-01-24 LUKS Orneta WMZ
560 RUTKOWSKI Jarosław 1991-08-11 WLKS Nowe Iganie MAZ
561 RUTKOWSKI Przemysław 1992-07-05 MLKL Płock MAZ
562 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 KS AZS AWF Katowice SLK
563 RYBARCZYK Paweł 2001-01-15 MKLA Łęczyca LDZ
564 RYDLEWSKI Adam 2008-03-29 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
565 RYNGWELSKI Mikołaj 2005-01-31 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
566 RYŃSKI Patryk 1997-06-04 UKS LA Basket Warszawa MAZ
567 RYŻ Daniel 1992-02-26 MKS Osa Zgorzelec DOL
568 RYŻEWSKI Stefan 1990-01-01 KS Podlasie Białystok POD
569 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
570 SAŁATA Piotr 1994-01-01 UKS Misiaczki Pruszków MAZ
571 SAMULAK Aleksander 2002-06-10 OKS Skra Warszawa MAZ
572 SAMULEWICZ Jan 2003-11-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
573 SANTKIEWICZ Wiktor 1998-07-16 STS Pomerania Szczecinek ZPO
574 SCHUBERT Kacper 1995-07-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
575 SEKUŁA Jakub 2003-03-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
576 SERAFIN Adrian 1992-01-04 MKS Hermes Gryfino ZPO
577 SEWIŁO Eryk 2003-06-22 MKLA Łęczyca LDZ
578 SĘK Karol 1995-03-01 OKLA Ostrołęka MAZ
579 SĘKTAS Adam 1991-05-04 WKS Gwardia Warszawa MAZ
580 SIDYA Cezar 2004-04-24 GKS Olimpia Grudzi±dz KPO
581 SIEMIENKIEWICZ Mateusz 1991-03-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
582 SIERADZAN Tomasz 1993-04-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
583 SIEROCKI Michał 1999-09-12 AZS UMCS Lublin LBE
584 SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 KS Wda ¦wiecie KPO
585 SIKORA Kamil 1996-02-04 AZS-AWF Gorzów LBU
586 SINIŁO Krystian 2000-10-02 KS Podlasie Białystok POD
587 SIWAK Mateusz 1990-01-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
588 SKWIERCZ Mateusz 1994-02-18 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
589 SŁOWIKOWSKI Przemysław 1993-11-20 MKL Szczecin ZPO
590 SMOLIŃSKI Jakub 1992-07-21 RLTL Optima Radom MAZ
591 SNOPEK Marcin 1999-02-21 KL Gdynia POM
592 SOBCZAK Błażej 1996-01-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
593 SOBCZAK Błażej 2004-12-30 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
594 SOBCZAK Jaromir 1989-06-02 MLKS Echo Twardogóra DOL
595 SOBCZYK Radosław 1998-06-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
596 SOBERA Robert 1991-01-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
597 SOBIECH Jakub 1990-03-02 KS Sprintwarsaw MAZ
598 SOBORA Łukasz 1978-11-23 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
599 SOCHA Jan 1998-07-20 KS Sprintwarsaw MAZ
600 SOCHOŃ Jan 1998-01-01 niest. Warszawa MAZ
601 SOJKA Grzegorz 1991-05-18 UKS-MOS Opole OPL
602 SOKÓŁ Paweł 1990-01-01 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
603 SOMMER Paweł 2001-02-27 MKS Sambor Tczew POM
604 STACHERA Tomasz 1989-01-12 KKL Kielce SWK
605 STACHNIK Oskar 1998-03-01 AZS UMCS Lublin LBE
606 STANISŁAWSKI Jakub 1990-01-01 MKLA Łęczyca LDZ
607 STANISZEWSKI Hubert 1989-07-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
608 STANISZEWSKI Jakub 2001-08-09 MKLA Łęczyca LDZ
609 STAŃCZUK Łukasz 1989-11-08 RKS Skra Warszawa MAZ
610 STAŃCZYK Jan 1993-01-01 UKS Orlęta Warszawa MAZ
611 STARZAK Marcin 1985-10-20 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
612 STA¦KIEWICZ Dominik 1993-04-05 STS Pomerania Szczecin ZPO
613 STEFAŃSKI Rafał 1994-08-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
614 STĘPIEŃ Dominik 2002-01-16 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
615 STOLC Mikołaj 2002-04-16 AZS-AWFiS Gdańsk POM
616 STÓJ Bartłomiej 1996-05-15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
617 STRZAŁKOWSKI Adrian 1990-03-28 MKL Szczecin ZPO
618 STRZELCZYK Marcin 1988-01-25 RLTL ZTE Radom MAZ
619 STRZELECKI Maciej 1994-02-28 KS Wisła Puławy LBE
620 STYŁA Aleksander 1991-12-05 MUKS Kadet Rawicz WLP
621 STYPA Wojciech 1990-11-20 STS Pomerania Szczecinek ZPO
622 STY¦ Radosław 1992-01-01 niest. Warszawa MAZ
623 SUCHORAB Sławomir 1998-06-20 KS Gwardia Piła WLP
624 SUCHOROWSKI Jan 2001-10-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
625 SUMIŃSKI Wojciech 1994-01-14 KS AZS AWF Warszawa MAZ
626 SUPROŃ Paweł 1996-03-28 KS Podlasie Białystok POD
627 SUTY Kacper 2003-03-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
628 SWATOWSKI Hubert 1996-04-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
629 SYPNIEWSKI Maksym 1991-12-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
630 SYPNIEWSKI Tomasz 1984-08-10 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
631 SYZDEK Mariusz 1989-10-29 UKS Czwórka Żory SLK
632 SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
633 SZADE Grzegorz 1993-05-04 AZS-AWF Katowice SLK
634 SZCZEPAŃSKI Marcin 1990-08-13 OSOT Szczecin ZPO
635 SZCZYGIEŁ Kacper 1992-02-25 UKS Kusy Warszawa MAZ
636 SZEWCZYK Dominik 1986-08-11 KKL Kielce SWK
637 SZEWCZYK Piotr 1994-08-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
638 SZEWCZYK Stanisław 1997-03-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
639 SZUBA Michał 1995-03-16 MKS Polonia Warszawa MAZ
640 SZULAWIAK Michał 1992-01-27 UKS Misiaczki Pruszków MAZ
641 SZUMNY Michał 1999-03-27 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
642 SZWEDZKI Dawid 1991-04-18 KS Gwardia Piła WLP
643 SZYMAŃSKI Jakub 2002-07-22 SKLA Sopot POM
644 SZYMAŃSKI Marcin 1995-04-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
645 SZYMAŃSKI Miłosz 1998-09-07 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
646 SZYMAŃSKI Oliwier 1997-03-19 UKS SMS Warszawa MAZ
647 SZYMOSZEK Krzysztof 1994-03-01 UKS Czwórka Żory SLK
648 SZYSZKOWSKI Jakub 1991-08-21 KS AZS AWF Katowice SLK
649 ¦LADOWSKI Jan 1996-02-18 AZS-AWF Warszawa MAZ
650 ¦LED¬ Bartłomiej 1992-05-21 STS Pomerania Szczecinek ZPO
651 ¦WIATCZYŃSKI Maciej 1997-03-05 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
652 ¦WIDERSKI Adrian 1986-09-27 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
653 ¦WIECZKA Jakub 1990-06-05 KS Orzeł Warszawa MAZ
654 ¦WIERGOCKI Eryk 2001-10-26 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
655 ¦WINIARSKI Damian 1991-02-11 MULKS MOS Sieradz LDZ
656 ¦WISTAK Michał 1990-01-01 RKS ŁódĽ LDZ
657 TALIK Konrad 2007-11-04 MKS Tempo Kęty MLP
658 TAMA Kacper 2000-06-06 KS Agros Zamo¶ć LBE
659 TARADAJ Bartosz 2001-12-22 KS AZS AWF Katowice SLK
660 TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
661 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
662 TARNOWSKI Piotr 1989-04-11 WKS Wawel Kraków MLP
663 TIETIERIN Paweł 1993-02-16 KS AZS AWF Kraków MLP
664 TOCZEK Radosław 1986-12-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
665 TOMALIK Damian 1993-12-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
666 TOMASIAK Krzysztof 1990-04-03 UKS Junior Kamesznica SLK
667 TOMCZAK Aleksander 1999-03-26 OSOT Szczecin ZPO
668 TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 KS Podlasie Białystok POD
669 TOPOLEWSKI Maciej 1995-04-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
670 TORKOWSKI Rafał 1992-09-12 OSOT Szczecin ZPO
671 TRACZEWSKI Bartłomiej 1991-03-23 UMKS Junior Pionki MAZ
672 TREDER Szymon 2001-08-12 WKS Flota Gdynia POM
673 TROJANOWSKI Michał 1990-02-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
674 TRO¦CIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
675 TRZECIAKOWSKI Hubert 1988-10-29 UKS Cyprianka KPO
676 TURLEJ Michał 1994-01-15 RKS Skra Warszawa MAZ
677 TYLMAN Igor 1991-01-27 KS Warszawianka W-wa MAZ
678 UHERA Roman 2000-09-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
679 URBANEK Robert 1987-04-29 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
680 URBANOWSKI Patryk 1992-09-30 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
681 URBAŃSKI Kacper 1994-05-08 MKLA Łęczyca LDZ
682 U¦CIŃSKI Kacper 2004-01-22 OKS Skra Warszawa MAZ
683 WACŁAWIAK Michał 1992-01-09 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
684 WALCZAK Mateusz 1993-04-09 KS Warszawianka W-wa MAZ
685 WALENDA Michał 1997-07-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
686 WARSZAWSKI Kornel 2000-01-11 KS Agros Zamo¶ć LBE
687 WARSZYCKI Konrad 2001-04-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
688 WASIAK Jarosław 1984-01-28 AZS ŁódĽ LDZ
689 WASIK Mateusz 1991-03-26 KKL Kielce SWK
690 WASZKIEWICZ Krystian 2001-01-01 O¦ AZS Poznań WLP
691 WA¦KIEWICZ Norbert 2000-05-05 MKS Juvenia Białystok POD
692 WAWRZYNIAK Dawid 1996-05-20 MKLA Łęczyca LDZ
693 WˇSOWICZ Maciej 2006-10-15 WKS Wawel Kraków MLP
694 WEBER Adrian 1996-03-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
695 WEGNER Dawid 2000-04-23 LUKS Start Nakło KPO
696 WESOŁOWSKI Krzysztof 1999-08-15 OSOT Szczecin ZPO
697 WIECZOREK Kacper 2001-12-06 WLKS Wrocław DOL
698 WIECZOREK Tomasz 1984-07-03 KKL Kielce SWK
699 WIELOSZ Mikołaj 2004-07-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
700 WILCZYŃSKI Mateusz 1992-05-08 UKS Sprint PrzeĽmierowo WLP
701 WILK Mateusz 1991-04-28 UKL Ósemka Police ZPO
702 WILKIN Paweł 1994-05-20 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
703 WIŃSKI Jakub 2002-06-05 MKS Bank BS Płońsk MAZ
704 WI¦NIEWSKI Aleksander 1992-07-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
705 WI¦NIEWSKI Jacek 1991-01-29 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
706 WI¦NIEWSKI Karol 2001-06-28 LUKS Start Nakło KPO
707 WI¦NIEWSKI Mateusz 1993-01-01 MKS Pułtusk MAZ
708 WITCZAK Dominik 1992-03-10 RLTL ZTE Radom MAZ
709 WITEK Mirosław 1967-04-24 AML Słupsk POM
710 WITKOWSKI Łukasz 1995-04-25 RLMKS Orlęta Radom MAZ
711 WITKOWSKI Piotr 1996-10-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
712 WŁODARCZYK Michał 1994-02-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
713 WŁÓDARSKI Maciej 1997-03-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
714 WOJCIECHOWSKI Marcin 1998-11-20 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
715 WOJCIECHOWSKI Paweł 1989-06-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
716 WOJNAROWSKI Krzysztof 1990-07-03 KS Warszawianka W-wa MAZ
717 WOJTASIŃSKI Rafał 1994-06-09 AZS-AWF Warszawa MAZ
718 WOJTERA Bartosz 1999-09-25 MKLA Łęczyca LDZ
719 WOJTKOWSKI Maciej 1988-02-06 AZS-AWF Warszawa MAZ
720 WOJTU¦ Krzysztof 1993-02-17 MKS Osa Zgorzelec DOL
721 WOLIŃSKI Stanisław 2004-08-10 MKS MOS Wrocław DOL
722 WOŁOSZYN Piotr 2007-07-14 SL Olimpia Poznań WLP
723 WO¬NIAK Konrad 1991-02-12 WLKS Nowe Iganie MAZ
724 WO¬NIAK Marceli 1998-04-03 MKLA Łęczyca LDZ
725 WÓJCIK Mateusz 1998-08-07 AZS ŁódĽ LDZ
726 WRÓBEL Łukasz 1992-04-19 BKS Bydgoszcz KPO
727 WRÓBLEWSKI Kamil 1992-04-27 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
728 WRÓBLEWSKI Kamil 1991-05-23 KKL Kielce SWK
729 WRÓBLEWSKI Maksymilian 2000-03-11 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
730 WRÓBLEWSKI Michał 1993-01-04 MUKS Szok Bojanowo WLP
731 WYDRA Arkadiusz 1992-01-01 MKS Pułtusk MAZ
732 WYPŁOSZ Tymoteusz 1998-08-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
733 WYRZYKOWSKI Krzysztof 1990-03-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
734 WYSOCKI Maciej 1991-01-12 UKS Kusy Warszawa MAZ
735 WYSZYŃSKI Paweł 2001-08-03 KS Podlasie Białystok POD
736 ZABOROWSKI Mikołaj 2001-03-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
737 ZACZEK Adam 1992-02-17 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
738 ZACZEK Artur 1989-02-28 O¦ AZS Poznań WLP
739 ZADROŻNY Dawid 1992-04-14 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
740 ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 AML Słupsk POM
741 ZALEWSKI Karol 1993-08-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
742 ZALWERT Maciej 1991-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
743 ZARYCHTA Michał 1993-03-21 KKL Kielce SWK
744 ZARZYŃSKI Filip 1998-02-06 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
745 ZATYLNY Kewin 1997-07-01 MKS Osa Zgorzelec DOL
746 ZAWADZKI Jacek 1997-09-23 OKS Skra Warszawa MAZ
747 ZAWADZKI Jakub 1990-01-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
748 ZAWADZKI Sebastian 1984-01-01 RKS Skra Warszawa MAZ
749 ZDUŃCZYK Patryk 1991-11-19 AZS-AWF Warszawa MAZ
750 ZELMA Tomasz 1997-02-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
751 ZGODZIŃSKI Marcin 1992-04-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
752 ZIAJA Michał 1994-04-04 KS AZS AWF Kraków MLP
753 ZIEMIŃSKI Krzysztof 1993-01-01 KS Orzeł Warszawa MAZ
754 ZIENKIEWICZ Adam 1991-01-01 KS Orzeł Warszawa MAZ
755 ZIMNIAK Kacper 2004-04-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
756 ZIMNIEWICZ Grzegorz 1991-10-13 UKS Achilles Leszno WLP
757 ZIÓŁKOWSKI Oskar 1995-09-28 GKS Olimpia Grudzi±dz KPO
758 ZIUŁKOWSKI Piotr 2006-02-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
759 ZŁOCH Konrad 2008-08-16 KL Gdynia POM
760 ŻAK Łukasz 1997-05-31 AZS UMCS Lublin LBE
761 ŻEBROWSKI Dawid 1997-01-08 RLTL Optima Radom MAZ
762 ŻEBROWSKI Karol 1992-04-11 OKLA Ostrołęka MAZ
763 ŻEWŁAKOW Kamil 1992-12-31 AZS-AWF Warszawa MAZ
764 ŻMIJEWSKI Jakub 1991-07-11 KS Warszawianka W-wa MAZ
765 ŻUKIEWICZ Maciej 1991-03-03 UKS Kusy Warszawa MAZ
766 ŻUREK Mateusz 1993-10-07 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
767 ŻYCHOWSKI Robert 1994-04-27 RKS Skra Warszawa MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.5140509605408sekund