ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna
1992-12-03
KS AZS AWF Katowice
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AUGUSTYN Dominika 1994-12-03 AZS-AWF Katowice SLK
2 BAĆMAGA Dominika 1995-11-21 KS AZS AWF Warszawa MAZ
3 BAJOR Roksana 1993-03-26 MKS-MOSM Bytom SLK
4 BAK Diana 1991-02-12 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
5 BALIŃSKA Ewelina 1995-03-20 MKS-MOSM Bytom SLK
6 BAŁŁA Dominika 1999-04-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
7 BANACH Joanna 1992-08-28 KS AZS AWF Kraków MLP
8 BANIAK Joanna 1991-01-23 LLKS Pomorze Stargard ZPO
9 BARANIK Angelika 1992-04-16 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
10 BARSZCZ Aleksandra 1997-11-06 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
11 BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
12 BARTOSIEWICZ Natalia 1996-05-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
13 BAUMGART-WITAN Iga 1989-04-11 BKS Bydgoszcz KPO
14 BEDNAREK Agata 1988-06-28 AZS Łódź LDZ
15 BENEDYK Alicja 1990-02-17 SL GKS Olsza Olszyna DOL
16 BHEBHE Urszula 1992-02-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
17 BIAŁEK Joanna 2001-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
18 BINKE Berenika 1991-01-01 SKLA Słupsk POM
19 BŁASZKOWSKA Anna 1992-06-26 MKL Toruń KPO
20 BOTOR Daria 1990-11-22 LKS Pszczyna SLK
21 BRANDYK Agata 1992-10-07 TS AKS Chorzów SLK
22 BRĄGIEL Wioletta 1992-09-11 ULKS Technik Trzcinica PDK
23 BRODA Julia 2000-07-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
24 BRONIEWICZ Magdalena 1991-04-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
25 BRZEZICKA Justyna 1994-11-30 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
26 BRZEZIŃSKA Iwona 1986-05-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
27 BUCZKOWICZ Aleksandra 1995-04-04 MKS-MOSM Bytom SLK
28 BUJNICKA Patrycja 1993-07-21 MLKS Ostróda WMZ
29 BUJNOWSKA Małgorzata 1985-09-06 AZS UMCS Lublin LBE
30 BUL Julia 1999-10-06 GKS Piast Gliwice SLK
31 BZDAK Oliwia 1995-08-30 TL ROW Rybnik SLK
32 CEBULA Anna 1998-03-23 MKS-MOSM Bytom SLK
33 CHMIELEWSKA Katarzyna 1994-08-29 KS AZS AWF Kraków MLP
34 CHOJKA Weronika 1997-06-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
35 CHRZAN Karolina 1991-07-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
36 CIESIELSKA Karolina 1996-02-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
37 CIEŚLAR Marta 1992-10-08 MKS-MOSM Bytom SLK
38 CIEŚLAR Noemi 1998-05-12 MUKS SZS Cieszyn SLK
39 CUBER Karolina 1997-05-20 KS AZS AWF Kraków MLP
40 CURYŁO Małgorzata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
41 CZĘSZ Weronika 1996-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
42 CZICHY Agnieszka 1992-10-23 UKS Olimpia Zabrze SLK
43 CZWORDON Martyna 2009-06-21 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
44 DALKE Helena 1997-01-17 OŚ AZS Poznań WLP
45 DĄBROWSKA Karolina 1992-08-22 KS AZS AWF Wrocław DOL
46 DĄBROWSKA Martyna 1994-04-05 KS Podlasie Białystok POD
47 DEPCZYŃSKA Alicja 1996-04-06 MKS-MOSM Bytom SLK
48 DEPTUŁA Magdalena 1987-08-24 TS AKS Chorzów SLK
49 DĘBIŃSKA Monika 1992-08-08 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
50 DMOCHOWSKA Monika 1993-12-28 KS Podlasie Białystok POD
51 DRABIK Kamila 1997-04-28 RLTL ZTE Radom MAZ
52 DROZD Wiktoria 2001-09-20 AZS UMCS Lublin LBE
53 DRYJA Marta 1991-05-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
54 DRZEWIECKA Monika 1997-06-01 GKS Piast Gliwice SLK
55 DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
56 DURASIEWICZ Martyna 1993-01-01 TS AKS Chorzów SLK
57 DURZYŃSKA Katarzyna 1990-01-01 MKS-MOSM Bytom SLK
58 DYRCZ Justyna 1993-07-08 niest. Kraków MLP
59 DZIEDZIECH Izabela 1991-07-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
60 ELLWARD Syntia 1993-03-03 WKS Flota Gdynia POM
61 ENNAOUI Sofia 1995-08-30 AZS UMCS Lublin LBE
62 FARINA Vanessa 1994-05-31 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
63 FIGURA Sylwia 1991-02-28 WKS Śląsk Wrocław DOL
64 FORC Wiktoria 2002-08-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
65 FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
66 FORMELLA Aleksandra 2001-10-27 SKLA Sopot POM
67 FURMAŃSKA Marta 1992-09-29 UKS-MOS Opole OPL
68 GACKA Kinga 2001-10-25 BKS Bydgoszcz KPO
69 GADOMSKA Julia 2001-01-14 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
70 GAJDA Diana 1996-02-01 AZS-AWF Katowice SLK
71 GAJDA Karolina 2001-06-03 WKS Wawel Kraków MLP
72 GAJOS Aleksandra 2001-09-24 RLTL ZTE Radom MAZ
73 GAMBUSZ Agata 1994-12-21 MKS-MOSM Bytom SLK
74 GAWĘDA Katarzyna 1993-01-23 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
75 GAWLAK Katarzyna 1996-04-25 LKS Pszczyna SLK
76 GAWORSKA Aleksandra 1995-11-07 KS AZS AWF Kraków MLP
77 GĄSIOR Adriana 2001-10-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
78 GIELATA Marlena 1992-05-13 AZS-AWF Katowice SLK
79 GIZA Karolina 1989-04-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
80 GŁOWACZ-MOCHEREK Marta 1987-06-30 MCKiS Jaworzno SLK
81 GMYZ Gabriela 1993-01-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
82 GOLEC Lena 2009-07-21 LKS Górnik Wałbrzych DOL
83 GORZKOWSKA Anna 1993-09-17 MKS-MOSM Bytom SLK
84 GORZKOWSKA Magdalena 1992-04-30 TS AKS Chorzów SLK
85 GOZDEK Natalia 1992-07-13 LKS Delfin Połaniec SWK
86 GÓRNY Katarzyna 1993-12-09 TS AKS Chorzów SLK
87 GRANASZEWSKA Marlena 1998-06-08 KS Podlasie Białystok POD
88 GRYC Anna Maria 1999-10-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
89 GRZEGORCZYK Karolina 1995-06-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
90 GRZESIK Katarzyna 1993-11-14 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
91 GULCZYŃSKA Natalia 1997-01-31 RAZ Szczecin ZPO
92 GUZIK Justyna 1997-04-05 MUKS SZS Cieszyn SLK
93 GUZOWSKA Anna 1980-01-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
94 GWIAZDOŃ Katarzyna 1993-05-13 AZS-AWF Katowice SLK
95 HAJDA Teresa 1998-09-27 KS AZS AWF Katowice SLK
96 HAJNOSZ Barbara 1993-11-10 ULKS Technik Trzcinica PDK
97 HAŁASA Monika 1992-04-05 UKS Olimpia Zabrze SLK
98 HANDZLIK Jolanta 1989-04-27 AZS-AWF Katowice SLK
99 HELBIK Joanna 1993-05-29 LKS Pszczyna SLK
100 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata 1992-10-30 AZS UMCS Lublin LBE
101 ILNICKA Karolina 1990-01-01 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
102 INDEKA Sylwia 1997-06-19 LKS Pszczyna SLK
103 JACNIAK Ewa 1990-11-27 AZS UMCS Lublin LBE
104 JACNIAK Małgorzata 1990-11-27 AZS UMCS Lublin LBE
105 JAKÓBCZAK Aneta 1985-07-03 OŚ AZS Poznań WLP
106 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna 1995-04-16 AZS UMCS Lublin LBE
107 JARGUZ Żaneta 1992-03-26 MKS-MOSM Bytom SLK
108 JAWORSKA Kinga 1992-02-21 MKS Polonia Warszawa MAZ
109 JAŹWIŃSKA Aleksandra 1998-12-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
110 JERZMANOWSKA Karolina 1993-02-07 KS AZS AWF Kraków MLP
111 JEZIORNA Agnieszka 1993-01-30 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
112 JÓŹWIK Ewa 1990-01-01 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
113 JÓŹWIK Joanna 1991-01-30 KS AZS AWF Warszawa MAZ
114 JUSIŃSKA Marta 1994-03-20 OKS Start Otwock MAZ
115 JUSIŃSKA Monika 1994-03-20 OKS Start Otwock MAZ
116 KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 MKS Juvenia Białystok POD
117 KACZMAREK Natalia 1998-01-17 KS Podlasie Białystok POD
118 KAHS Natalia 1992-02-16 KS Wejher Wejherowo POM
119 KAJTOCH Jolanta 1984-06-02 AZS-AWF Warszawa MAZ
120 KALINOWSKA Dominika 1991-09-30 Akademia Sportu Otwock MAZ
121 KALISZ Magdalena 1993-09-25 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
122 KARAŚ Klaudia 1999-09-05 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
123 KARAŚ Mariola 1996-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
124 KARAŚ Paulina 1994-06-06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
125 KARCZMARCZYK Agnieszka 1993-04-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
126 KARPIESIUK Agnieszka 1982-04-17 AZS-AWFiS Gdańsk POM
127 KASJANOWICZ Sylwia 1993-04-28 SKLA Sopot POM
128 KASPEREK Oliwia 1995-09-20 MKS-MOSM Bytom SLK
129 KIEŁBASIŃSKA Anna 1990-06-26 SKLA Sopot POM
130 KINDER Karolina 1990-01-01 MKS-MOSM Bytom SLK
131 KIŚLUK Elżbieta 1992-09-20 UKS Czwórka Żory SLK
132 KNULL Marta 1993-08-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
133 KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
134 KOŁODZIEJCZYK Ewa 1991-10-01 KKL Kielce SWK
135 KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 LKS MOSiR Sieradz LDZ
136 KONIECZNA Ewelina 1994-06-02 TS AKS Chorzów SLK
137 KORCZUK Natalia 1998-10-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
138 KORZUCH Julia 1995-12-27 KS AZS AWF Katowice SLK
139 KOSMAN Magdalena 1993-11-05 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
140 KOSTRUBA-RÓJ Izabela 1984-01-08 KS Agros Zamość LBE
141 KOŚCIELNIAK Marzena 1989-12-28 SL Olimpia Poznań WLP
142 KOTELA Monika 1989-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
143 KOTWICA Ewa 1993-12-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
144 KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 RLTL Optima Radom MAZ
145 KOWALSKA Agata 1992-06-19 OKS Start Otwock MAZ
146 KOWALSKA Hanna 1991-08-16 AZS-AWF Katowice SLK
147 KOWOLIK Sandra 1997-08-15 MKS-MOSM Bytom SLK
148 KOZOK Aleksandra 1993-01-12 TS AKS Chorzów SLK
149 KRAUZE Aleksandra 2000-07-11 AZS-AWF Katowice SLK
150 KRYSTA Sylwia 1991-01-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
151 KRYSZTOFORSKA Angelika 1999-10-09 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
152 KUCŁO Marta 1992-01-01 GKS Piast Gliwice SLK
153 KUKLIŃSKA Natalia 2000-07-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
154 KULIGOWSKA Dagmara 1992-01-01 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
155 KUROWSKA Katarzyna 1991-09-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
156 KUŚ Joanna 1984-01-04 AZS-AWF Katowice SLK
157 KUTA Bianka 1994-07-27 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
158 KWIATKOWSKA Alicja 1995-03-23 WKS Wawel Kraków MLP
159 LÄCHELE Susane 2000-07-10 OŚ AZS Poznań WLP
160 LEMPART Anna 1992-06-10 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
161 LESIEWICZ Kornelia 2003-08-14 AZS-AWF Gorzów LBU
162 LESZCZYŃSKA Agnieszka 1987-10-25 SPSiT Na Fali w Międzyzdrojach ZPO
163 LESZCZYŃSKA Zuzanna 1989-04-01 SKLA Sopot POM
164 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka 1986-03-19 KS AZS AWF Kraków MLP
165 LINKIEWICZ Joanna 1990-05-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
166 LINKIEWICZ Małgorzata 1992-06-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
167 LISOWSKA Aleksandra 1990-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
168 LONCIERZ Magdalena 1993-01-19 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
169 LUBSZCZYK Izabela 1991-01-05 UKS Czwórka Żory SLK
170 LUCACI Diana 1992-01-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
171 ŁĄCZNA Emilia 1991-02-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
172 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
173 ŁUKASZYŃSKA Katarzyna 1997-05-19 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
174 MADEJCZYK Angelika 1991-03-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
175 MAK Ewa 1993-03-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
176 MALISZEWSKA Aleksandra 1994-06-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
177 MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
178 MAMROT Paulina 1993-11-22 UKS 55 Łódź LDZ
179 MANIECKA Julita 2002-08-15 GKS Cartusia Kartuzy POM
180 MARKIEWICZ Martyna 1992-01-01 TS AKS Chorzów SLK
181 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 KS AZS AWF Kraków MLP
182 MATUSIAK Aleksandra 1992-04-19 MKS MOS Wrocław DOL
183 MATUSIŃSKA Tina 1988-07-12 UKS Chromik Mysłowice SLK
184 MATUSZKA Anna 1992-12-17 LKS Pogórze Skoczów SLK
185 MAZGAJ Beata 1993-04-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
186 MĄDRY Małgorzata 1989-10-16 KS Warszawianka W-wa MAZ
187 MICHALAK Sandra 1987-04-01 Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna SLK
188 MIELNICZUK Marta 1995-01-03 UKS Olimpia Zabrze SLK
189 MIERZEJEWSKA Karolina 1993-11-01 KS AZS AWF Kraków MLP
190 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
191 MIKLER Anna 1993-01-28 KS AZS AWF Kraków MLP
192 MISTERKA Nikoletta 1997-09-19 AZS-AWF Katowice SLK
193 MŁYNARSKA Magdalena 1990-03-29 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
194 MOCHNIA Monika 1992-01-27 AZS-AWF Katowice SLK
195 MOREK Dominika 1996-01-22 BKS Bydgoszcz KPO
196 MSTOWSKA Aleksandra 1994-03-28 KS AZS AWF Kraków MLP
197 MUCHA Marta 1993-04-25 KS Energetyk Jaworzno SLK
198 MULARSKA Aleksandra 1991-03-09 LKS Vectra Włocławek KPO
199 NABIELEC Magdalena 1991-05-15 niest. Kraków MLP
200 NEUMANN Sara 2000-09-30 OŚ AZS Poznań WLP
201 NITYCHORUK Magdalena 1992-10-24 GKS Piast Gliwice SLK
202 NOGA Magdalena 1992-02-06 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
203 NOWACKA Nicoleta 1993-02-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
204 NOWAK Kamila 1991-08-09 AZS-AWF Warszawa MAZ
205 NOWAK Wioletta 1993-02-19 LKS Kłos Olkusz MLP
206 OLSZEWSKA Emanuela 1991-07-31 KS AZS AWF Kraków MLP
207 OLSZOK Oliwia 1998-01-10 RKS Łódź LDZ
208 OSIECKA Małgorzata 2000-10-25 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
209 PACHOLSKA Anna 1992-09-24 UKS Olimp Kozienice MAZ
210 PACYNA Magdalena 2000-07-16 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
211 PAKUŁA Oliwia 1997-08-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
212 PALUCH Justyna 1997-02-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
213 PAŁYS Anna 1995-03-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
214 PASEK Magdalena 1990-08-30 TS AKS Chorzów SLK
215 PIERZYNA Ewelina 1996-01-15 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
216 PIETRZAK Olga 1998-12-16 AZS-AWFiS Gdańsk POM
217 PŁUGÓW Katarzyna 1993-03-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
218 POBŁOCKA-DOBROWOLSKA Kamila 1990-06-07 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
219 PODSIADŁO Roksana 1992-08-27 WKS Wawel Kraków MLP
220 POLAK Julia 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
221 POLNIK Weronika 1993-12-10 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
222 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 1988-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
223 POŻAROWSZCZYK Karolina 1989-01-10 UKS Barnim Goleniów ZPO
224 PÓLKOWSKA Anna 1996-06-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
225 PSKIT Agata 1991-07-06 RKS Łódź LDZ
226 PTAK Ewelina 1987-03-20 WKS Śląsk Wrocław DOL
227 PUSCHHAUS Martyna 1993-08-12 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
228 PUTOŃ Zuzanna 1995-02-26 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
229 RABURA Marietta 1993-05-07 MUKS Szok Bojanowo WLP
230 RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 KS AZS AWF Katowice SLK
231 RAŻAKOWSKA Marta 1997-02-02 MKS-MOSM Bytom SLK
232 ROMANEK Aleksandra 1997-05-16 AZS UMCS Lublin LBE
233 ROMANOWICZ Anna 1991-11-13 SKS Start Łódź LDZ
234 ROMAŃCZUK Hanna 2011-05-31 KS SMS Szklarska Poręba DOL
235 ROMEJ Justyna 1994-06-19 MKL Szczecin ZPO
236 RYDZ Katarzyna 1986-10-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
237 RZĄDZIŃSKA Julia 1992-05-30 AZS Łódź LDZ
238 SADŁOWSKA Kinga 1990-10-24 ZLKL Zielona Góra LBU
239 SAGANIAK Justyna 1995-12-01 AZS Łódź LDZ
240 SAJDAK Renata 1995-10-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
241 SAMORDAK Magdalena 1998-09-22 RLTL Optima Radom MAZ
242 SĘTOWSKA-DRYK Ewelina 1980-03-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
243 SIWCZYK Angelika 1995-02-17 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
244 SKIBIEWSKA Magdalena 1993-08-20 TS AKS Chorzów SLK
245 SKIBIŃSKA Karolina 2000-12-30 KS AZS AWF Katowice SLK
246 SKOCZYLAS Ewelina 1991-09-03 SL Olimpia Poznań WLP
247 SODEL Kamila 1992-01-12 STS Skarżysko-Kamienna SWK
248 SOKÓLSKA Katarzyna 1993-08-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
249 SOSNOWSKA Izabela 1992-09-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
250 SPADARZEWSKA Małgorzata 1992-02-19 MKS Polonia Warszawa MAZ
251 STAŃKOWSKA Emilia 1992-01-10 KS Energetyk Jaworzno SLK
252 STAWICKA Alicja 1993-09-21 LKS Lubusz Słubice LBU
253 STAWIŃSKA Agata 1991-03-17 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
254 STĘPIEŃ Angelika 1993-04-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
255 STOPYRA Natalia 2001-07-08 TS AKS Chorzów SLK
256 STRUCIŃSKA Martyna 1995-03-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
257 SUCHOWIECKA Patrycja 1997-05-11 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
258 SUCHOWIECKA Paula 1989-05-09 niest. Kraków MLP
259 SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 UKS Filipides Teresin MAZ
260 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna 1999-04-03 KS Brda Bydgoszcz KPO
261 SZARZYŃSKA Kinga 1995-09-03 LUKS Podium Kup OPL
262 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra 1996-02-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
263 SZCZERBAK Klaudia 1990-10-11 CKS Budowlani Częstochowa SLK
264 SZCZĘSNA Monika 1987-12-20 AZS-AWF Katowice SLK
265 SZCZUREK Alicja 1994-09-07 UKS Olimpia Zabrze SLK
266 SZCZUREK Joanna 1994-09-07 UKS Olimpia Zabrze SLK
267 SZENDERA Marcelina 1991-05-26 UKS Czwórka Żory SLK
268 SZPYRA Martina 1995-05-25 TS AKS Chorzów SLK
269 SZYCH Klaudia 1993-09-05 RAZ Szczecin ZPO
270 SZYLAKOWSKA Justyna 1992-07-13 ZLKL Zielona Góra LBU
271 SZYMA Karolina 1993-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
272 SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
273 ŚLĘZAK Sylwia 1995-11-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
274 ŚLIWA Sabina 1992-06-22 KS Agros Zamość LBE
275 ŚWIOSTEK Katarzyna 1987-09-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
276 TABACZEK Angelika 1991-01-19 AZS-AWF Katowice SLK
277 TAPEK Natalia 1991-01-01 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
278 TARNOWSKA Edyta 1988-12-24 UKS Olimpia Zabrze SLK
279 TCHORZEWSKA Karolina 1993-10-09 AZS UMCS Lublin LBE
280 TOMZA Magdalena 1991-03-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
281 TRYKACZ Aleksandra 1992-01-18 KS Agros Zamość LBE
282 TRZOP Katarzyna 1988-04-23 KS AZS AWF Kraków MLP
283 TYTKO Sara 1998-03-27 MKS-MOSM Bytom SLK
284 WALICZEK Agnieszka 1992-01-21 LKS Pszczyna SLK
285 WALKIEWICZ Aleksandra 1992-01-16 LKS Vectra Włocławek KPO
286 WASILUK Agata 2000-12-07 AZS UMCS Lublin LBE
287 WDOWCZYK Patrycja 1996-04-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
288 WENDLER Maria 1996-11-26 UKS 55 Łódź LDZ
289 WERESA Sylwia 1991-03-13 MKS Polonia Warszawa MAZ
290 WESOŁOWSKA Katarzyna 1990-01-20 SKLA Sopot POM
291 WESOŁOWSKA Mirela 1989-07-04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
292 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
293 WIDOK Dominika 2002-09-08 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
294 WIECZORKIEWICZ Monika 1988-03-04 OŚ AZS Poznań WLP
295 WIERA Natalia 1995-05-13 LKS Pszczyna SLK
296 WIERUSZEWSKA Marta 1994-08-13 RKS Łódź LDZ
297 WIERZBICKA Weronika 1993-04-27 AZS UMCS Lublin LBE
298 WINCZEWSKA Ewa 1990-12-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
299 WINDER Sonia 1992-02-26 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
300 WITKOWSKA Justyna 1992-01-09 MKS Polonia Warszawa MAZ
301 WŁODARCZYK Nikola 2001-07-25 MOSM Tychy SLK
302 WOLSKA Marzena 1982-04-14 AZS-AWF Katowice SLK
303 WOSZTYL Natalia 1999-08-29 RLTL Optima Radom MAZ
304 WRONA-KUTRZEPA Alicja 1996-01-11 AZS UMCS Lublin LBE
305 WRONKA Magdalena 1995-01-01 AZS-AWF Katowice SLK
306 WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
307 WRÓBLEWSKA Wioletta 1991-02-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
308 WRÓBLEWSKA Zofia 1995-08-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
309 WYBRANIEC Aleksandra 1993-01-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
310 WYCISZKIEWICZ Patrycja 1994-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
311 WYKA-MAJECKA Weronika 1994-01-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
312 ZABOROWSKA Sonia 1994-11-03 KS AZS AWF Kraków MLP
313 ZACHWIEJA Agnieszka 1993-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
314 ZAGAJEWSKA Karolina 1993-04-05 AZS Łódź LDZ
315 ZAJĄC Julia 2002-07-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
316 ZAMORA Małgorzata 1999-10-06 MUKS SZS Cieszyn SLK
317 ZARĘBSKA Ewa 1990-01-26 OŚ AZS Poznań WLP
318 ZAWRONEK Natalia 1999-02-26 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
319 ZEZULA Wiktoria 1996-03-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
320 ZIĘBIŃSKA Olga 1992-05-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
321 ZYGMUNT Amelia 1992-09-23 MKS Start Lublin LBE
322 ZYZIK Agnieszka 1994-12-19 CKS Budowlani Częstochowa SLK
323 ŻELIŃSKA Gabriela 1996-07-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
324 ŻUREK Klaudia 1991-09-22 KS AZS AWF Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.99742913246155sekund