BOROWIEC Michał
1985-08-02
TS Start Lublin
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKI Jan 2008-01-05 AZS Łódź LDZ
2 ADAMCZYK Jakub 1979-09-26 MKS Polonia Warszawa MAZ
3 AMBROZIAK Marcin 1985-05-15 LKS Korab Olecko WMZ
4 ANDERS Damian 2006-08-02 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
5 BANACH Konrad 1985-12-11 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
6 BANY Seweryn 2008-09-25 UKS Filipides Teresin MAZ
7 BARANOWSKI Patryk 1986-06-02 AZS Łódź LDZ
8 BARAŃSKI Kamil 1985-07-25 KS Warszawianka W-wa MAZ
9 BĄK Michał 1985-01-01 ZKS Unia Tarnów MLP
10 BEHRENDT Paweł 1987-11-23 niest. Opole OPL
11 BIEGALESKI Adrian 1998-04-27 UKS Gimnazjon Płońsk MAZ
12 BIGAJ Dawid 2007-05-27 KS Pointer Siercza MLP
13 BIŃCZYK Jarosław 1966-01-18 W-MKLAM Olsztyn WMZ
14 BŁOCH Witold 2005-07-23 KS Czempion Warszawa MAZ
15 BOGUSZEWSKI Michał 2004-11-24 AKL Ursynów Warszawa MAZ
16 BRĄGIEL Krzysztof 1987-01-23 niestowarzyszony POL
17 BRYLEWSKI Mateusz 1986-05-15 niest. Poznań WLP
18 CELIŃSKI Robert 1973-01-30 KS AZS AWF Warszawa MAZ
19 CHRUST Krzysztof 1981-03-10 KS AZS AWF Wrocław DOL
20 CZERWIŃSKI Adam 1988-10-02 UKS Lider Siercza MLP
21 CZYŻ Radosław 1988-01-07 WKS Wawel Kraków MLP
22 DAWID Sebastian 1984-06-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
23 DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 Kraków Athletics Team MLP
24 DOBEK Paweł 1987-12-12 KS Sprintwarsaw MAZ
25 DOMŻAŁ Tadeusz 2002-06-25 Akademia Sportu Otwock MAZ
26 DUDEK Bartosz 1992-02-25 MKS Juvenia Białystok POD
27 DYCZKO Piotr 1984-04-18 TS Olimpia Poznań WLP
28 DZIADCZYK Antoni 2004-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
29 FLAGA Przemysław 1983-01-27 KB Sporting Międzyzdroje ZPO
30 FRĄTCZAK Jerzy 2003-04-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
31 GAWENDA Bartłomiej 2006-09-13 UKS 48 Warszawa MAZ
32 GĘBICKI Jakub 2006-02-01 MKS Agros Chełm LBE
33 GOLENIOWSKI Dawid 1984-01-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
34 GONTARCZYK Rafał 1989-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
35 GÓRA Daniel 1992-02-01 AZS Łódź LDZ
36 GROTKOWSKI Krzysztof 1963-07-26 UKS Herkules Sulejówek MAZ
37 ILCZUK Mariusz 1983-03-14 niest. Warszawa MAZ
38 JAJUGA Paweł 1987-05-11 KS AZS AWF Kraków MLP
39 JAKUBIEC Krzysztof 2008-07-12 UKS Orzełki Warszawa MAZ
40 JANKOWSKI Bartosz 2009-04-07 MKS-MOSM Bytom SLK
41 JANOWSKI Tomasz 1986-08-11 MKS Unia Hrubieszów LBE
42 JENDRYCH Marek 1984-01-06 KS Czempion Warszawa MAZ
43 KACZMAREK Michał 1986-04-21 KS AZS AWF Kraków MLP
44 KIEWRA Grzegorz 2009-10-29 KS AZS AWF Warszawa MAZ
45 KITA Piotr 1987-01-03 UKS Lider Siercza MLP
46 KLIŚ Mateusz 2005-01-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
47 KLUKA Jakub 2007-03-10 KUKS Remus Kościerzyna POM
48 KŁOS Grzegorz 1984-02-16 OKS Start Otwock MAZ
49 KNYCH Kamil 2007-01-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
50 KOBIAŁKA Konrad 1978-01-08 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
51 KOBUS Mariusz 1985-04-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
52 KOCERKA Jacek 1976-10-07 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
53 KOĆ Dominik 1985-04-26 SKLA Sopot POM
54 KOMOREK Jan 2012-05-31 Ducla Academy Warszawa MAZ
55 KOŃCZAK Kacper 2008-05-24 UKS Otrębusy MAZ
56 KORTAS Mateusz 2004-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
57 KORZENIOWSKI Maksymilian 2009-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
58 KOWALCZYK Andrzej 1987-07-28 niest. Poznań WLP
59 KOWALCZYK Krzysztof 2001-07-25 Kraków Athletics Team MLP
60 KOWALCZYK Wojciech 2005-09-09 UKS Orzełki Warszawa MAZ
61 KRAIEVSKYI Andrii 2008-07-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
62 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
63 KUNZ Konrad 1986-03-07 KS Warszawianka W-wa MAZ
64 KUPŚĆ Antoni 2009-03-04 UKS Bieniewiczanka Błonie MAZ
65 KUŚMIREK Piotr 1985-10-12 KS Wisła Puławy LBE
66 KUTERBA Piotr 1987-07-17 KS Pointer Siercza MLP
67 KWIATKOWSKI Nikodem 2006-05-19 LKS Zantyr Sztum POM
68 KWIETNIEWSKI Marcin 1984-01-01 MKS Start Lublin LBE
69 LESICZKA Karol 2001-07-25 AZS UMCS Lublin LBE
70 LIETZ Mateusz 2006-04-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
71 LIPECKI Artur 1986-01-01 KS Wisła Puławy LBE
72 ŁADA Nikodem 2007-06-07 KUKS Remus Kościerzyna POM
73 ŁYBACKI Dominik 2008-04-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
74 MAJDA Bartosz 1986-08-22 KS AZS AWF Poznań WLP
75 MAJKA Dominik 2008-04-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
76 MAKOWSKI Michał 1986-04-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
77 MAKURAT Kamil 2007-07-21 GKS Cartusia Kartuzy POM
78 MAŁECKI Piotr 1981-06-29 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
79 MARCZAK Mateusz 2006-11-09 KS Czempion Warszawa MAZ
80 MAROSZ Szymon 1999-08-02 KKB MOSiR Krosno PDK
81 MATUSZCZAK Jakub 2002-07-12 RLTL Optima Radom MAZ
82 METERA Konrad 2009-05-22 LKB im. Braci Petk Lębork POM
83 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
84 MIROSŁAW-PYDA Łukasz 2004-01-15 AZS UMCS Lublin LBE
85 MROZEK Krystian 1981-03-16 TS Olimpia Poznań WLP
86 NAGAJSZCZYK Łukasz 1985-01-01 LKS Górnik Wałbrzych DOL
87 NIEDZIELSKI Rafał 1984-03-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
88 NOWAKOWSKI Igor 2005-04-21 LKS Osuchów MAZ
89 NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 LKS Jantar Ustka POM
90 OGONOWSKI Szymon 1985-07-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
91 OLEJNIK Filip 2010-09-20 UKS Filipides Teresin MAZ
92 OSIKA Dawid 2008-03-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
93 OSTROWSKI Rafał 1985-02-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
94 PAWSKI Wawrzyniec 1984-01-31 KS AZS AWF Kraków MLP
95 PAŹDZIERZ Adam 2000-09-11 KS AZS AWF Katowice SLK
96 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
97 PIĄTKOWSKI Piotr 1983-08-08 Kraków Athletics Team MLP
98 PIECH Jakub 1986-03-14 MKS Żak Biała Podlaska LBE
99 PIETRZAK Waldemar 1959-08-24 MKLA Łęczyca LDZ
100 PIOTROWSKI Filip 2001-03-26 BKS Wataha Warszawa MAZ
101 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
102 POLCZAK Łukasz 1985-03-10 niest. Katowice SLK
103 POTYRA Damian 2008-05-09 UKS Olimp Kozienice MAZ
104 RADZIEWICZ Mateusz 1985-01-01 PLKS Gwda Piła WLP
105 RODZIEWICZ Jan 2003-02-17 UKS Herkules Sulejówek MAZ
106 ROMAŃSKI Marcin 1985-01-25 WKS Wawel Kraków MLP
107 ROZMIANIEC Paweł 1987-02-20 MKS Unia Hrubieszów LBE
108 RUDOWSKI Rafał 1986-11-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
109 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
110 RYSIEWSKI Robert 1984-01-02 SKL Filippides Starogard Gdański POM
111 SADOWSKI Jan 2005-06-01 UKS Diamond Athletics Białołęka MAZ
112 SKRZYPCZAK Kamil 1991-12-31 KS Dynamic Łódź LDZ
113 SPLITT Dawid 2006-09-21 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
114 SZEWCZYK Szymon 2006-03-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
115 ŚWINIARSKI Mariusz 1985-11-12 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
116 TĘCZA Damian 1985-04-24 KS Sprintwarsaw MAZ
117 TOMALA Michał 1979-10-01 TS AKS Chorzów SLK
118 TOMCZYK Piotr 1987-03-28 Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna SLK
119 TRELA Kacper 2007-09-18 UKS Olimp Kozienice MAZ
120 TRYBUŁA Grzegorz 1986-03-25 MKL Szczecin ZPO
121 TULEJ Marcin 1979-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
122 USTOWSKI Igor 2009-01-26 GKS Cartusia Kartuzy POM
123 WAŻNY Krzysztof 1985-05-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
124 WIECZOREK Adrian 1998-09-19 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
125 WINIAREK Karol 2007-03-20 MKS Polonia Warszawa MAZ
126 WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 KB Witar Tarnobrzeg PDK
127 WOJTASZEK Ignacy 2005-11-14 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
128 WOJTKOWSKI Jan 1986-09-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
129 WOŹNIAK Tomasz 1987-06-05 KB Sporting Międzyzdroje ZPO
130 WÓJCIK Cezary 2005-08-14 OKS Start Otwock MAZ
131 WRONOWSKI Rafał 1986-10-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
132 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
133 ZABOROWSKI Lucjan 1983-04-21 TS AKS Chorzów SLK
134 ZALESKI Konrad 2007-01-22 KS Prefbet-Sonarol POD
135 ZIÓŁKOWSKI Jan 2010-02-04 UKS 48 Warszawa MAZ
136 ZNYK Stanisław 1984-10-11 UKS GOK Zduny LDZ
137 ZOMERFELD Przemysław 1991-03-19 KS Dynamic Łódź LDZ
138 ZOSIUK Łukasz 1985-06-23 MKS Unia Hrubieszów LBE
139 ZYGARYN Brian 2008-01-28 MKS-MOSM Bytom SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.47510409355164sekund