NOWICKI Wojciech
1989-02-22
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BALCERSKI Grzegorz
1992-03-16
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BAŁAMUCKI Adrian
1989-01-31
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BARAN Grzegorz
1986-05-26
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BELTER Artur
1989-04-09
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BŁACHOWSKI Bartłomiej
1989-02-13
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BODANKA Łukasz
1990-01-05
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BOJKO Artur
1988-12-15
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BOROWIEC Dominik
1992-03-30
MKS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BRYK Michał
2002-08-07
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BUCKI Patryk
2001-08-14
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
CIEŚLAK Damian
1990-06-16
KS Żak Wałcz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
CISZEWSKI Rafał
1993-09-07
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
CZAJKOWSKI Łukasz
1997-11-05
LUKS Atletic Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CZERŻYŃSKI Piotr
1989-02-05
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
DOBKOWSKI Sebastian
1993-08-09
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
DOBOSZ Adrian
1990-08-03
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
DOMARADZKI Daniel
1986-03-23
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
DOROSZCZYK Rafał
1984-08-30
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
DREGER Maciej
1991-11-08
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
DWORAKOWSKI Bartłomiej
1998-01-26
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
FAJDEK Paweł
1989-06-04
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
FERNÓWKA Marcin
1982-07-23
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
FURMANEK Tomasz
1991-03-23
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
FURMAŃCZYK Paweł
1989-04-02
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
GAŁĄZKA Mariusz
1988-02-29
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
GOŁDYN Bartosz
1984-07-21
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
GOŁUŃSKI Patryk
1990-01-01
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
GRABIŃSKI Karol
1989-01-01
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
GRACZ Sebastian
1990-01-24
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
GRUDZIEŃ Adam
1987-03-29
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
GRZYWNOWICZ Mateusz
1986-05-24
MKS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
HOŁUBOWICZ Cezary
1988-02-09
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
JAGIEŁŁO Ireneusz
1973-07-06
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
JANUSZ Sebastian
1995-12-21
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
JENDRYSKO Jarosław
1990-05-02
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
JESZKA Wojciech
1994-10-01
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
JUCHNOWICZ Maciej
1994-08-18
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KACZOROWSKI Michał
1987-06-19
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KALINOWSKI Jacek
1990-04-22
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KAPUŚCIŃSKI Patryk
1987-01-01
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KLIMCZAK Maciej
1989-01-01
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KŁOS Eryk
1992-05-16
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
KOLANO Paweł
1999-02-25
MKL Sparta Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
KONDRATOWICZ Wojciech
1980-04-18
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
KOPAŁA Dawid
1996-07-04
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
KOPAŃKO Rafał
1991-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KOSIOROWSKI Marcin
1991-04-01
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KOWAL Dawid
1983-05-04
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KOWALSKI Bartosz
1999-05-11
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KOWALSKI Łukasz
1991-07-26
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KOZŁOWSKI Karol
1993-01-01
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KOŹBIAŁ Marcin
1993-08-02
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
KRAHEL Mateusz
1989-04-03
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
KRĘCKI Sławomir
1995-12-23
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
KRUPA Bartłomiej
1991-02-26
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
KRYSIUK Kamil
1988-03-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
KRZYWOSZ Bartosz
1988-01-06
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
KUCZYŃSKI Maurycy
1990-01-01
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
KUTRYBA Wojciech
1997-02-03
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
KUŹNIAREK Marcin
1996-05-27
MKS Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
LACH Patryk
1995-10-20
LUKS Atletic Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
LEONIEWSKI Miłosz
1990-06-17
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
LESZCZYŃSKI Artur
1996-08-10
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
LIĆWINKO Michał
1987-01-31
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
LUTY Kamil
1989-06-13
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
MAZUR Michał
1999-06-25
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
MAZURKIEWICZ Kordian
1990-05-28
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
MIELKE Sebastian
1987-02-05
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
MIKA Andrzej
1990-01-01
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
MILCZAREK Łukasz
1990-06-03
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
MILKIEWICZ Arkadiusz
1987-08-13
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
MISIASZEK Paweł
2001-12-24
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
MODRZEJEWSKI Mateusz
2002-01-09
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
MOLENDA Bartłomiej
1988-07-16
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
MOSSOŃ Michał
1987-10-10
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
MROCZEK Karol
1992-07-14
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
MROZIK Andrzej
1984-02-29
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
MUSZYŃSKI Adrian
1997-08-02
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
MUZYKA Karol
1984-05-06
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
NIEMKIEWICZ Marcin
1991-03-19
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
NITNER Mateusz
1994-07-09
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
NOGA Piotr
1989-02-06
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
NOWAKOWSKI Mateusz
1990-05-16
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
NOWICKI Sebastian
1994-08-26
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
OGONOWSKI Radosław
1987-03-02
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
ORZEL Michał
1997-10-21
LUKS Atletic Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
OSTAPKOWICZ Damian
1990-05-15
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
PACZKOWSKI Adrian
1991-01-15
MKS Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
PAŁYSZKO Maciej
1978-01-02
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
PASTUSZKO Marcin
1991-05-17
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
PIETRASZKO Michał
1988-04-12
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
PIETRZAK Paweł
1990-01-01
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
PIŁAT Dawid
2002-02-06
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
PIOTROWSKI Mateusz
1993-05-08
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
PLEWIŃSKI Adam
1988-01-01
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
PŁÓCIENNIK Marcin
1997-01-10
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
PTAK Adam
1998-10-26
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
RADZISZEWSKI Paweł
1991-05-04
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
RADZIWON Piotr
1987-09-26
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
RATAJCZYK Tomasz
2002-09-20
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
RAUHUT Norbert
1990-01-17
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
ROCH Bartosz
1990-03-27
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
ROGOWSKI Arkadiusz
1993-03-30
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
ROSZCZYC Tomasz
1990-01-01
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
ROSZKOWSKI Paweł
1996-08-12
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
SABAJTIS Gracjan
2000-01-03
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
SAWKO Michał
1995-02-03
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
SEWASTIANOWICZ Paweł
1991-06-27
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
SKORUPA Dawid
1993-02-17
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
SKÓRSKI Wojciech
1991-07-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
STASIAK Szymon
1997-08-04
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
STEFANIAK Radosław
1997-09-23
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
STEFAŃCZUK Krzysztof
1989-01-04
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
STERNICKI Piotr
1989-01-19
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
STUPSKI Adrian
1991-07-24
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
SUCHOCKI Mateusz
1989-07-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
SULEJEWSKI Karol
1994-05-05
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
SWANCAR Kamil
1998-07-20
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
SYGIT Tomasz
1990-01-09
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
SZALAST Maciej
1993-03-04
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
SZALECKI Krzysztof
1991-02-13
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
SZEWCZYK Dominik
1986-08-11
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
SZEWCZYK Marcin
1983-09-01
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
SZYDŁOWSKI Karol
1989-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
TRUPKIEWICZ Marcin
1990-02-02
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
TUZ Damian
1997-07-25
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
TYMIŃSKI Mateusz
1997-11-27
LUKS Atletic Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
USAREK Jan
2002-06-24
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
WAL Jacek
1992-01-27
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
WALCZAK Mariusz
1971-02-27
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
WARCHOŁ Patryk
1999-12-27
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
WESOŁOWSKI Damian
1989-02-23
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
WĘGRZYN Piotr
1989-10-19
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
WIERCIOCH Michał
1986-10-06
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
WITKOWSKI Mariusz
1991-11-04
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
WOJCIECHOWSKI Emil
1991-03-17
MMLUKS Sprint Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
WOJSZKO Karol
1989-04-03
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
WROTYŃSKI Marcin
1996-03-11
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
WRÓBLEWSKI Dawid
1989-02-17
MKS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
WRZAŁKOWSKI Kacper
1995-09-20
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
ZAWALICH Łukasz
1990-01-01
I LO Bielsk Podlaski
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
ZIELONKA Adam
2001-10-20
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
ZIENTARA Adam
1992-01-30
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
ZIĘBA Rafał
1988-02-09
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
ZIÓŁKOWSKI Adam
2002-10-16
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
ZIÓŁKOWSKI Szymon
1976-07-01
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik