KUCH Andrzej
1991-10-27
AZS UMCS Lublin
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Kacper 1998-02-01 LKS Polkowice DOL
2 ABRAMOWSKI Rafał 1995-02-23 AZS-AWF Warszawa MAZ
3 ALEKSANDROWICZ Kamil 1995-06-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
4 ANDRZEJCZAK Jakub 1998-06-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
5 ANTONIEWICZ Kamil 2000-09-29 GKS Piast Gliwice SLK
6 AUGUSTYNIAK Paweł 1993-01-07 MULKS MOS Sieradz LDZ
7 AUGUSTYNIAK Paweł 1990-01-01 niest. Łódź LDZ
8 BABULA Maciej 2003-08-09 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
9 BACHAR Patryk 1992-11-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
10 BACZEWSKI Julian 1998-03-16 UKS SMS Warszawa MAZ
11 BAGIŃSKI Cezary 1989-02-06 AZS-AWF Warszawa MAZ
12 BAŁDYGA Rafał 1993-01-01 niest. Łódź LDZ
13 BANASIAK Patryk 1998-03-15 AZS Łódź LDZ
14 BANASIAK Patryk 2005-06-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
15 BARANOWSKI Szymon 1993-02-13 MKS Durasan Płońsk MAZ
16 BARSKI Bartosz 1994-02-15 MLKS Sokół Lubin DOL
17 BARSZCZ Mikołaj 1998-01-02 LUKS Dwójka Namysłów OPL
18 BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
19 BĄCZYK Jarosław 1988-03-02 UKS Lisy Zgierz LDZ
20 BEDNAREK Adrian 1993-05-06 MKLA Łęczyca LDZ
21 BESZTAK Adam 1990-02-23 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
22 BIAŁEK-MONTEIRO Eryk 2003-10-26 RKS Łódź LDZ
23 BIOŁY Jan 1996-12-23 LUKS Podium Kup OPL
24 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
25 BŁASZCZYK Mateusz 1994-01-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
26 BODZEK Tomasz 1988-11-29 WKS Wawel Kraków MLP
27 BOGUSZ Karol 1993-05-18 WLKS Nowe Iganie MAZ
28 BONECKI Bartosz 1992-08-21 AZS Łódź LDZ
29 BORKOWSKI Paweł 1992-01-01 niest. Łódź LDZ
30 BORKOWSKI Radosław 1994-09-05 MKS Ekonomik Nysa OPL
31 BOROŃ Aleksy 2000-06-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
32 BRACKI Jakub 2003-03-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
33 BROŻEK Tobiasz 2003-11-04 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
34 BRYŁA Piotr 1994-04-22 LKS Pszczyna SLK
35 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń KPO
36 BRZEZIŃSKI Marek 1995-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
37 BRZOSTOWSKI Wojciech 1997-01-17 MKS Piast Głogów DOL
38 BULAK Orest (UKR) 1984-08-15 KS Agros Zamość LBE
39 BURZAK Rafał 1996-07-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
40 BYCUL Jakub 2004-05-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
41 CETLICER Filip 2001-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
42 CHŁOND Kacper 1994-05-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
43 CHMIELARSKI Maksymilian 1989-09-14 MKS Piast Głogów DOL
44 CHMIELEWSKI Kevin 1999-03-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
45 CHMIELEWSKI Stanisław 1959-07-02 WKS Gwardia Warszawa MAZ
46 CHMIELIŃSKI Mateusz 1992-01-22 AZS-AWF Warszawa MAZ
47 CHMURA Łukasz 1993-08-24 MUKS Płock MAZ
48 CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
49 CHODORSKI Łukasz 1997-04-22 MKS Bank BS Płońsk MAZ
50 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
51 CHRZANOWSKI Łukasz 1992-05-31 ULKS Technik Trzcinica PDK
52 CIESIELSKI Jakub 2003-01-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
53 CIEŚLAK Miłosz 2001-08-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
54 CIEŚLAWSKI Bartosz 1993-02-12 OŚ AZS Poznań WLP
55 CIEŚLIKOWSKI Marcin 1997-01-08 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
56 CIEŚLUKOWSKI Przemysław 1988-04-05 KS Podlasie Białystok POD
57 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
58 CIUNEL Olaf 2005-08-11 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
59 CYBIŃSKI Paweł 1995-07-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
60 CZAK Jakub 2001-05-29 MKL Szczecin ZPO
61 CZAPIEWSKI Szymon 1989-05-19 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
62 CZARNOCKI Damian 2000-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
63 CZUPIEL Paweł 1985-04-01 STS Pomerania Szczecinek ZPO
64 DAROSZEWSKI Jakub 1991-11-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
65 DATA Szymon 2002-09-27 MLKS Sokół Lubin DOL
66 DĄBROWSKI Dawid 1993-02-25 UKS Vis Skierniewice LDZ
67 DĄBROWSKI Patryk 1994-05-02 MLKS Rakowice DOL
68 DELIMATA Wojciech 1990-03-05 MKL Toruń KPO
69 DŁUGOSZ Adam 1999-01-01 MKS Piast Głogów DOL
70 DOBRZYŃSKI Kacper 2001-06-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
71 DOMAŃSKI Kamil 1997-03-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
72 DONACKI Adam 2002-02-21 SKS Feniks Siedlce MAZ
73 DRZEWSKI Artur 1991-01-01 niest. Łódź LDZ
74 DUDA Szymon 2006-12-29 MKS-MOSM Bytom SLK
75 DUDEK Krzysztof 1995-07-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
76 DUDEK Marcin 1986-08-11 KS Podlasie Białystok POD
77 DUDKIEWICZ Rafał 2004-04-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
78 DULA Tomasz 1989-09-04 KS Warszawianka W-wa MAZ
79 DUMAŃSKI Krzysztof 2004-02-08 KL Ziemia Kłodzka DOL
80 DUSIŃSKI Nikodem 1995-04-14 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
81 DWILEWICZ Jacek 1999-01-19 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
82 DZIEŁAKOWSKI Gabriel 2004-03-27 BKS Bydgoszcz KPO
83 DZIEŁAKOWSKI Gustaw 2010-04-09 BKS Bydgoszcz KPO
84 DZIUBIŃSKI Adrian 1991-01-01 AZS Łódź LDZ
85 DZIWNIEL Michał 1991-12-30 ZLKL Zielona Góra LBU
86 DZIWORSKI Jakub 1993-01-01 AZS Łódź LDZ
87 EWKOWSKI Rafał 1997-04-03 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
88 FABISZEWSKI Kacper 1997-01-05 BKS Bydgoszcz KPO
89 FIGAT Piotr 1993-08-19 MKS Durasan Płońsk MAZ
90 FIGAT Tomasz 1995-11-14 MKS Durasan Płońsk MAZ
91 FIKUS Bartosz 2004-02-10 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
92 FLAK Gracjan 1993-11-16 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
93 FLEJTERSKI Mariusz 1993-12-22 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
94 FRĄTCZAK Bartłomiej 2008-04-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
95 FRUKACZ Piotr 1990-01-01 LKS Omega Kleszczów LDZ
96 FUDZIAK Kamil 1996-03-22 WLKS Wrocław DOL
97 FYSTYK Piotr 1991-01-01 niest. Łódź LDZ
98 GABRYSIAK Szymon 2003-03-14 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
99 GADZIŃSKI Piotr 1998-07-21 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
100 GAJDA Marcin 1993-12-05 ULKS Technik Trzcinica PDK
101 GAJEWICZ Aleksander 1997-11-06 AZS Łódź LDZ
102 GAJEWSKI Mateusz 1988-04-14 AZS Łódź LDZ
103 GAPIŃSKI Mikołaj 2001-05-27 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
104 GARBACZEWSKI Karol 2004-06-16 MLKS Sokół Lubin DOL
105 GARBIEC Patryk 2000-03-07 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
106 GĄBKA Bartosz 1999-05-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
107 GELO Patryk 1994-08-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
108 GEMBALCZYK Aleksander 1994-09-20 TL ROW Rybnik SLK
109 GEZ Jakub 1994-08-14 LUKS Podium Kup OPL
110 GLAPIŃSKI Sławomir 1994-03-16 AZS Łódź LDZ
111 GLIED Emanuel 2002-06-27 LUKS Podium Kup OPL
112 GŁASZCZKA Szymon 2005-01-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
113 GŁOWACKI Michał 2007-03-08 NKS Start Namysłów OPL
114 GŁOWACKI Sambor 2003-04-11 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
115 GŁOWALA Michał 2005-04-10 UKS Kresy Otwock MAZ
116 GŁUCHOWSKI Kamil 1999-02-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
117 GÓRALCZYK Adrian 1993-04-04 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
118 GÓRALSKI Marcin 1995-11-27 BKL Bełchatów LDZ
119 GÓRECKI Marcin 2008-08-27 MKS-MOS Katowice SLK
120 GÓRECZNY Filip 2003-03-07 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
121 GÓRNIAK Rafał 1992-07-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
122 GÓRSKI Dawid 1995-02-22 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
123 GRADZIK Damian 1997-02-13 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
124 GREMPKA Jakub 1998-03-17 LKS Górnik Wałbrzych DOL
125 GROCHOWSKI Krzysztof 2007-01-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
126 GRODECKI Arkadiusz 1993-02-15 MLKS Rakowice DOL
127 GRYCZYŃSKI Szymon 2005-07-24 UKS Ares Nowa Sól LBU
128 GRZĄŚLEWICZ Paweł 1989-10-29 GKS Olimpia Grudziądz KPO
129 GRZELAK Kornel 2004-08-03 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
130 GRZELAK Mateusz 2001-01-18 RLTL Optima Radom MAZ
131 GRZELAK Mieszko 1996-01-19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
132 GRZELAK Tomasz 1991-01-01 RKS Łódź LDZ
133 GUTEK Michał 1991-09-24 SL GKS Olsza Olszyna DOL
134 GWIAZDA Kacper 2000-03-24 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
135 HADRYŚ Emil 1993-09-27 MULKS MOS Sieradz LDZ
136 HAJDASZ Dominik 2000-10-17 LKS Górnik Wałbrzych DOL
137 HAŁA Kacper 2003-10-16 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
138 HERL Wojciech 1990-01-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
139 HLADYLCHENKO Mykyta 2000-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
140 HOFFMANN Karol 1989-06-01 AZS UMCS Lublin LBE
141 HONISZ Gracjan 1998-08-02 LKS Górnik Wałbrzych DOL
142 HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
143 HORYD Mateusz 1994-08-19 MKL 12 Jelenia Góra DOL
144 IGNACZEWSKI Michał 1994-03-30 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
145 ILSKI Mateusz 1991-08-25 MULKS MOS Sieradz LDZ
146 JABŁOŃSKI Tomasz 1990-07-31 AZS Łódź LDZ
147 JAGUSCH Miłosz 1993-03-03 UKS Czapla Białe Błota KPO
148 JAKIEL Krystian 2001-08-22 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
149 JAKÓBCZAK Mikołaj 1998-05-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
150 JANIA Mateusz 2003-11-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
151 JANIAK Michał 1995-06-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
152 JANKOWSKI Oliwer 2003-03-02 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
153 JAŃCZAK Szymon 2006-07-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
154 JAREMKO Grzegorz 2005-05-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
155 JAROSIŃSKI Teodor 2006-02-09 UKS-MOS Opole OPL
156 JAROSZ Szymon 2003-09-15 MKL 12 Jelenia Góra DOL
157 JASTRZĘBSKI Kacper 2000-07-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
158 JASZCZUK Tomasz 1992-03-09 AZS-AWF Katowice SLK
159 JAŚCZAK Artur 1991-07-07 AZS Łódź LDZ
160 JETTER Łukasz 1994-08-28 UKS Cyprianka KPO
161 JEZIORSKI Marcin 1990-01-01 niest. Łódź LDZ
162 JOPEK Mateusz 1996-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
163 JÓZEFOWICZ Adrian 1993-06-19 AZS-AWF Warszawa MAZ
164 JÓŹWIAK Paweł 1997-02-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
165 JUNG Marcin 2004-03-19 MLKS Agros Żary LBU
166 JUSZCZAK Tomasz 1997-12-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
167 JUSZCZYK Dominik 2008-01-05 MKS-MOS Katowice SLK
168 KACPRZAK Jan 1995-01-17 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
169 KACPRZAK Marcin 1995-02-09 AZS Łódź LDZ
170 KACPRZAK Michał 1996-07-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
171 KACZMAREK Mikołaj 2007-07-22 UKS Dąb Suchy Las WLP
172 KACZOR Marcin 2004-02-12 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
173 KADZIMIERZ Alex 2010-01-21 MKS-MOSM Bytom SLK
174 KALINOWSKI Michał 1993-08-31 GKS Olimpia Grudziądz KPO
175 KAMIŃSKI Michał 1994-04-09 RKS Łódź LDZ
176 KANIA Robert 1994-03-15 LKS Pszczyna SLK
177 KANTOR Amadeusz 2000-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
178 KAŃSKI Norbert 1998-11-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
179 KARASIŃSKI Bartosz 2001-07-22 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
180 KARWAT Krystian 1994-01-01 niest. Łódź LDZ
181 KARWIK Kamil 1997-01-11 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
182 KAWALER Wojciech 1998-01-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
183 KAŹMIERSKI Dawid 1994-03-08 KS Agros Zamość LBE
184 KEMPA Igor 2008-10-06 TL Athletics Jastrzębie SLK
185 KĘDROŃ Łukasz 1990-01-01 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
186 KĘDZIA Krzysztof 2000-11-14 UMLKS START Wieruszów LDZ
187 KIENDZIERSKI Maciej 1993-01-19 MKLA Łęczyca LDZ
188 KLAPA Łukasz 1993-02-17 LKS Olimpic Szczecin ZPO
189 KLEMENS Kamil 1996-06-14 LUKS Podium Kup OPL
190 KLESZCZYŃSKI Kamil 1999-06-08 MKS Osa Zgorzelec DOL
191 KLIMCZAK Adam 1991-01-01 AZS Łódź LDZ
192 KLISZKA Paweł 1991-05-01 MKS Piast Głogów DOL
193 KLUGIEWICZ Kacper 1999-05-11 MKS MOS Wrocław DOL
194 KNOP Juliusz 1998-02-05 UKS Azymut Pabianice LDZ
195 KOBIELA Bartłomiej 1993-01-01 MULKS MOS Sieradz LDZ
196 KOCZERA Jakub 2001-02-28 KS Komunalni Sanok PDK
197 KOCZUR Karol 2007-02-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
198 KOKOSZKIEWICZ Tymoteusz 2005-05-19 UKS 55 Łódź LDZ
199 KOŁAKOWSKI Przemysław 1993-09-09 UKS 55 Łódź LDZ
200 KOŁODZIEJ Adrian 1999-03-29 MKL 12 Jelenia Góra DOL
201 KOŁODZIEJSKI Jakub 2004-01-30 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
202 KOMAR Patryk 1991-01-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
203 KONOPSKI Radosław 1991-07-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
204 KONSTAŃCZUK Arkadiusz 1979-05-30 KS Podlasie Białystok POD
205 KOPEĆ Bartłomiej 1997-12-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
206 KOROCH Krystian 2006-07-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
207 KOSIERADZKI Daniel 1993-01-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
208 KOSIOR Michał 1995-07-30 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
209 KOSTRZEWSKI Bogdan 1999-12-12 UKS LA Basket Warszawa MAZ
210 KOTOWSKI Jędrzej 2005-04-07 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
211 KOWAL Wojciech 2009-06-21 MKS-MOSM Bytom SLK
212 KOWALCZYK Mateusz 1992-01-01 niest. Łódź LDZ
213 KOWALSKI Adam 1991-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
214 KOWALSKI Piotr 1991-01-01 niest. Łódź LDZ
215 KOZIK Jakub 1992-03-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
216 KRAM Maks Marcel 1999-09-06 SSMKS Parasol Wrocław DOL
217 KRASNOBORSKI Alan 1992-04-04 LKS Olimpic Szczecin ZPO
218 KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 AZS Łódź LDZ
219 KRAWCZYK Mateusz 2004-06-10 AZS Łódź LDZ
220 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
221 KRYSIŃSKI Kamil 1991-01-01 MKLA Łęczyca LDZ
222 KRYSZTOFIAK Jakub 2004-09-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
223 KRYWULKO Paweł 1996-02-19 LKS Górnik Wałbrzych DOL
224 KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 RLTL Optima Radom MAZ
225 KRZEMIŃSKI Łukasz 1990-05-19 MUKS Płock MAZ
226 KRZESZEWSKI Rafał 1990-04-12 AZS-AWF Warszawa MAZ
227 KUBIAK Bartosz 2008-07-13 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
228 KUCHARCZYK Karol 1994-03-30 UKS Technik Radom MAZ
229 KUCHARSKI Antoni 2006-01-28 MKL Toruń KPO
230 KUCZEWSKI Mateusz 1993-08-06 KL Lechia Gdańsk POM
231 KUJAWA Eryk 1997-01-30 SSMKS Parasol Wrocław DOL
232 KUJAWIAKOWSKI Oskar 2005-05-05 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
233 KULKA Jakub 1995-01-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
234 KURASZYK Kamil 1991-04-25 UKS Achilles Leszno WLP
235 KURDUN Anton 1996-08-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
236 KURDZIEL Jeremiasz 2006-10-27 KS Victoria Trzebinia MLP
237 KUROSZ Rafał 1990-01-01 LKS Zantyr Sztum POM
238 KUSTRA Piotr 1994-02-21 TL ROW Rybnik SLK
239 KUŚ Bartłomiej 2000-03-03 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
240 KUŚMIEREK Damian 2007-10-31 UKS Skoczek Władysławów WLP
241 KUŹNIK Konrad 1998-02-19 UMLKS START Wieruszów LDZ
242 KWIATKOWSKI Bartłomiej 1994-05-24 RLMKS Orlęta Radom MAZ
243 KWIATKOWSKI Piotr 1996-01-20 SL GKS Olsza Olszyna DOL
244 LASKOWSKI Mikołaj 2002-09-21 RMKS Rybnik SLK
245 LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
246 LENTOWICZ Jarosław 1992-04-25 LKS Stal Mielec PDK
247 LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
248 LEWANDOWSKI Krzysztof 1986-11-08 WKS Wawel Kraków MLP
249 LEWANDOWSKI Michał 1993-05-10 MKS Durasan Płońsk MAZ
250 LINCHARD Marcin 1993-03-25 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
251 LISEK Michał 2009-04-07 NKS Start Namysłów OPL
252 LISIECKI Damian 2001-06-11 MUKS Szok Bojanowo WLP
253 LUBAŃSKI Szymon 1994-03-15 RKS Skra Warszawa MAZ
254 LUDWICZAK Krzysztof 2004-10-14 TL ROW Rybnik SLK
255 ŁADO Tomasz 1988-11-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
256 ŁASKI Mateusz 1994-01-01 niest. Łódź LDZ
257 ŁOŚ Mateusz 1989-05-18 KS AZS AWF Wrocław DOL
258 ŁUCZYŃSKI Dominik 2002-10-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
259 ŁUKASIAK Michał 1984-03-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
260 ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 KS Prefbet-Sonarol POD
261 MACHOWSKI Michał 1992-03-27 MLKL Płock MAZ
262 MAGIERA Mateusz 1993-07-21 TL ROW Rybnik SLK
263 MAJCHRZAK Michał 1992-06-24 AZS Łódź LDZ
264 MAKOWSKI Adam 2000-12-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
265 MALINOWSKI Alan 1994-06-11 STS Pomerania Szczecinek ZPO
266 MALINOWSKI Michał 1983-09-17 KS Dynamic Łódź LDZ
267 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
268 MARCINIAK Dawid 1998-03-12 MKS MOS Wrocław DOL
269 MARCINIAK Wiktor 2000-03-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
270 MAREK Michał 2001-06-14 MLKS Agros Żary LBU
271 MARKOWSKI Mariusz 1993-09-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
272 MASŁOWSKI Łukasz 1991-06-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
273 MATEUSIAK Łukasz 1988-08-03 KS AZS AWF Kraków MLP
274 MATUSZOK Marek 1996-03-11 LUKS Podium Kup OPL
275 MATYJEWICZ Grzegorz 1994-05-09 MKS Olavia Oława DOL
276 MAZAN Sergiusz 1997-09-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
277 MAZIARZ Paweł 2001-01-29 SL GKS Olsza Olszyna DOL
278 MAZUR Adam 1999-08-30 MKL 12 Jelenia Góra DOL
279 MICHALAK Jakub 1986-04-17 MKS Siechnice DOL
280 MIELCAREK Bartosz 1993-06-15 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
281 MIKOŁAJCZAK Mikołaj 2000-05-20 MUKS Szok Bojanowo WLP
282 MIKULSKI Paweł 2009-12-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
283 MIKUŁA Marek 1994-01-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
284 MIKUŚKIEWICZ Julian 2001-09-19 LUKS Namysłów OPL
285 MIKUŚKIEWICZ Lucjan 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
286 MINECKI Dawid 2001-08-29 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
287 MINKLEJ Adrian 2005-03-04 MKL Toruń KPO
288 MIŃCZUK Mateusz 2000-03-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
289 MIRA Filip 1999-07-24 BKS Bydgoszcz KPO
290 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
291 MŁOCZKOWSKI Jakub 1997-03-18 MKS Piast Głogów DOL
292 MŁYNARCZYK Łukasz 1992-01-19 LKS Maraton Turek WLP
293 MŁYNARCZYK Michał 1991-01-01 niest. Łódź LDZ
294 MŁYŃSKI Krzysztof 1997-09-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
295 MROCZEK Kamil 1997-04-26 AZS Łódź LDZ
296 MROWIEC Witold 1995-06-10 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
297 MUCHLADA Patryk 1999-11-11 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
298 MUDYNA Patryk 1995-08-29 UKS-MOS Opole OPL
299 MURIAS Mateusz 2002-01-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
300 MUSIAŁ Jakub 1997-11-19 KS Gwardia Piła WLP
301 MUSIAŁ Wiesław 1957-10-20 MKS-MOS Śrem WLP
302 MUSZTAFA Mateusz 1997-09-21 MKL 12 Jelenia Góra DOL
303 MYSIALA Bartłomiej 1996-02-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
304 MYSTEK Kamil 1997-11-29 UKS Gminy Brzeszcze MLP
305 NADARZYŃSKI Szymon 1988-12-07 STS Pomerania Szczecin ZPO
306 NAPIERAŁA Krzysztof 1991-01-11 LKS Orzeł Namysłów OPL
307 NETZEL Jan 2009-04-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
308 NIEKRASZEWICZ Kajetan 2004-04-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
309 NIEZNALSKI Kacper 2000-01-16 GKS Start Długołęka DOL
310 NIEZNAŃSKI Przemysław 1990-03-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
311 NOCOŃ Konrad 1993-05-21 LUKS Zabrzeg SLK
312 NOGA Daniel 1996-08-18 MKS MOS Wrocław DOL
313 NOGAL Kamil 1993-12-15 MLKL Płock MAZ
314 NOWACKI Adrian 1995-10-27 MUKS Kadet Rawicz WLP
315 NOWACKI Łukasz 1995-10-26 WLKS Wrocław DOL
316 NOWACKI Maciej 1994-07-07 MKS MOS Wrocław DOL
317 NOWAK Krzysztof 1993-02-09 MLKL Płock MAZ
318 NOWAK Michał 1997-06-12 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
319 NOWAK Paweł 1993-03-03 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
320 NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 MKLA Łęczyca LDZ
321 NOWICKI Damian 1992-06-10 MKS Durasan Płońsk MAZ
322 NOWICKI Patryk 2002-07-07 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
323 O A 1999-01-01 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
324 OCHYRA Marcin 1998-08-25 LKS Górnik Wałbrzych DOL
325 OLEJNIK Grzegorz 1998-04-29 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
326 OLEK Grzegorz 1994-04-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
327 OLSZEWSKI Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów DOL
328 OLSZEWSKI Maksymilian 2003-10-07 LUKS Podium Kup OPL
329 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
330 ORLIŃSKI Michał 1994-01-02 MKS Piast Głogów DOL
331 OŚLAK Grzegorz 1996-05-11 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
332 OWCZAREK Kamil 1997-01-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
333 PABICH Łukasz 1990-01-24 CKS Budowlani Częstochowa SLK
334 PACAN Marcin 1991-09-28 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
335 PACHOCKI Patryk 2004-01-25 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
336 PACIOREK Marcel 2003-04-22 GKS Wilga Garwolin MAZ
337 PAGELS Dawid 2005-03-15 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
338 PANEK Paweł 1995-01-19 RKS Łódź LDZ
339 PASZCZUK Bartosz 1990-08-28 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
340 PATER Maciej 1998-01-17 WLKS Wrocław DOL
341 PATRZYK Adam 2002-01-23 BKL Bełchatów LDZ
342 PAWŁOWSKI Daniel 2007-04-04 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
343 PAWŁOWSKI Filip 2001-04-26 LUKS Namysłów OPL
344 PAWŁOWSKI Marcin 1992-02-20 MKL 12 Jelenia Góra DOL
345 PAZIK Aleksander 2009-03-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
346 PĄPERSKI Bartłomiej 1993-02-02 RKS Łódź LDZ
347 PEDA Daniel 1993-01-01 MKLA Łęczyca LDZ
348 PIĄTEK Przemysław 1997-10-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
349 PIECZARKA Marek 2000-06-16 MKS Piast Głogów DOL
350 PIECZARKA Patryk 1992-12-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
351 PIEJKO Michał 2004-01-04 KL Bałtyk Koszalin ZPO
352 PIEKARCZYK Patryk 2000-04-27 AZS-AWF Katowice SLK
353 PIENIEK Kacper 1994-05-13 MKS Durasan Płońsk MAZ
354 PIETRZAK Tomasz 1992-07-30 AZS Łódź LDZ
355 PILICHOWSKI Marek 1994-06-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
356 PIOTROWICZ Krzysztof 1991-01-01 MKS Piast Głogów DOL
357 PLASKOTA Krzysztof 1985-11-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
358 POBLOCKI Jan 1997-06-08 MKS Osa Zgorzelec DOL
359 PODESZWIK Mateusz 2001-07-31 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
360 PODGÓRSKI Konrad 1989-06-01 MKS Durasan Płońsk MAZ
361 PODSIADŁY Adam 2000-04-07 AZS-AWF Katowice SLK
362 POPŁAWSKI Kacper 1999-01-14 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
363 PORTIANKO Dawid 1996-06-12 MLKS Sokół Lubin DOL
364 POSTUMENT Dariusz 1999-02-08 MKS MOS Wrocław DOL
365 PROKOP Wojciech 1991-01-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
366 PRZYBYŁ Marcin 1989-03-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
367 PRZYBYŁ Sebastian 1993-01-09 LKS Maraton Turek WLP
368 PRZYGODZKI Bartłomiej 2003-01-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
369 PRZYSUCHA Jakub 1993-01-01 MULKS MOS Sieradz LDZ
370 PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
371 PUSZKAR Oskar 1992-03-08 WKS Śląsk Wrocław DOL
372 PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
373 RABOWSKI Adrian 1989-04-21 WKS Śląsk Wrocław DOL
374 RACHUBIŃSKI Piotr 1994-08-24 RKS Łódź LDZ
375 RADASZKIEWICZ Mateusz 1989-07-23 MLKL Płock MAZ
376 RAJCZAK Kamil 1991-05-24 MKS Durasan Płońsk MAZ
377 RAJTAK Szymon 1993-07-28 KS Agros Zamość LBE
378 RAK Filip 2003-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
379 RAK Jakub 2000-10-20 MKS MOS Wrocław DOL
380 RAKOWIECKI Gabriel 2001-06-06 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
381 REJMUS Michał 1991-09-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
382 RENTFLEJSZ Maciej 1991-08-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
383 RINKE Łukasz 2007-05-23 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
384 ROBASZKIEWICZ Szymon 1993-01-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
385 ROBOTNIKOWSKI Jakub 2004-05-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
386 ROGALA Jan 2004-06-25 WLKS Wrocław DOL
387 ROKOSZ Mateusz 2006-02-21 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
388 ROMANOWSKI Filip 2004-06-06 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
389 ROSIAK Michał 1986-05-09 LKS Vectra Włocławek KPO
390 ROSŁONIEC Krystian 1989-11-25 KS Orzeł Warszawa MAZ
391 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
392 RÓŻYCKI Mateusz 2000-04-07 BKS Bydgoszcz KPO
393 RUDZKI Seweryn 1994-01-01 LKS Omega Kleszczów LDZ
394 RUSZKOWSKI Bartosz 2001-02-16 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
395 RUTKOWSKI Maciej 1993-01-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
396 RUTKOWSKI Michał 1998-01-08 RKS Łódź LDZ
397 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 KS AZS AWF Katowice SLK
398 RYBA Kacper 2002-11-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
399 RYBUS Patryk 1997-06-27 UKS Vis Skierniewice LDZ
400 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
401 SAJUR Jakub 1991-05-23 niest. Wrocław DOL
402 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
403 SEMEGIN Bartosz 1994-01-31 MLKS Agros Żary LBU
404 SEMIK Łukasz 1991-05-21 MKS Piast Głogów DOL
405 SIEDLECKI Marek 1995-07-01 UKS 55 Łódź LDZ
406 SIEMEK Damian 2001-03-02 KS Warszawianka W-wa MAZ
407 SINGH Kewin 2004-01-23 MLKS Agros Żary LBU
408 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
409 SIWIK Maciej 1982-01-09 KS AZS AWF Kraków MLP
410 SIWIŁO Jakub 2006-08-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
411 SKAWIŃSKI Cezary 1998-08-05 MKS Piast Głogów DOL
412 SKOCZYLAS Mateusz 2009-08-12 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
413 SKRZYPACZ Adrian 1990-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
414 SKRZYPACZ Krystian 1998-12-29 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
415 SKRZYPIŃSKI Maciej 1991-05-22 KS AZS AWF Wrocław DOL
416 SKUBINA Paweł 1992-12-09 KS Podlasie Białystok POD
417 SŁOMCZYŃSKI Damian 1992-02-22 RKS Łódź LDZ
418 SMAK Jakub 1994-04-01 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
419 SMOLAK Jacek 1993-04-14 WLKS Nowe Iganie MAZ
420 SOBCZAK Błażej 1996-01-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
421 SOBCZYK Kacper 2005-10-11 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
422 SOBCZYK Krystian 2003-03-31 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
423 SOBKOWICZ Michał 1999-01-19 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
424 SOBORA Łukasz 1978-11-23 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
425 SOKOŁOWSKI Maciej 2001-04-30 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
426 SOKOŁOWSKI Mariusz 2001-08-05 GKS Start Długołęka DOL
427 SOKULSKI Jakub 1992-05-13 ULKS Technik Trzcinica PDK
428 SÓJKA Kamil 1994-01-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
429 STANISZEWSKI Jakub 2001-08-09 MKLA Łęczyca LDZ
430 STAŃCZUK Łukasz 1989-11-08 RKS Skra Warszawa MAZ
431 STARZAK Marcin 1985-10-20 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
432 STĘPNIEWSKI Damian 1992-02-05 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
433 STRZAŁKOWSKI Adrian 1990-03-28 MKL Szczecin ZPO
434 STYCZEŃ Marcin 1993-03-11 KKL Kielce SWK
435 STYPA Wojciech 1990-11-20 STS Pomerania Szczecinek ZPO
436 SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
437 SUMIŃSKI Michał 2001-03-12 KS AZS AWF Warszawa MAZ
438 SUPIŃSKI Kamil 1992-02-12 KS Podlasie Białystok POD
439 SUWARA Wiktor 1996-07-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
440 SYGUŁA Konrad 1995-07-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
441 SYSKI Marcin 1998-03-07 MKL Toruń KPO
442 SYZDEK Mariusz 1989-10-29 UKS Czwórka Żory SLK
443 SZAL Szymon 2004-09-15 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
444 SZATANIK Mateusz 1994-03-01 LUKS Zabrzeg SLK
445 SZCZEPANEK Konrad 1994-01-31 RKS Łódź LDZ
446 SZESTAŁO Piotr 1991-05-07 WKS Wawel Kraków MLP
447 SZEWCZYK Maciej 2004-01-23 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
448 SZEWCZYK Piotr 1994-08-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
449 SZEWERA Daniel 2000-10-30 WKS Śląsk Wrocław DOL
450 SZEWERA Paweł 1973-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
451 SZKRAPKO Kacper 2000-08-10 MLKS Sokół Lubin DOL
452 SZMAJA Przemysław 1992-10-29 UKS 12 Kalisz WLP
453 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
454 SZWARC Daniel 2001-02-02 MLKS Agros Żary LBU
455 SZYMAŃSKI Artur 1992-01-01 RKS Łódź LDZ
456 SZYMAŃSKI Cezary 2003-02-05 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
457 SZYMAŃSKI Marcin 1995-04-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
458 SZYMCZAK Filip 2006-03-25 MKL Toruń KPO
459 SZYMOŃSKI Michał 2007-03-09 MKS Żywiec SLK
460 SZYMOSZEK Krzysztof 1994-03-01 UKS Czwórka Żory SLK
461 ŚCIRA Paweł 2002-05-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
462 ŚCIUBEŁ Marcin 1976-03-16 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
463 ŚLEDŹ Bartłomiej 1992-05-21 STS Pomerania Szczecinek ZPO
464 ŚNIEGULA Damian 2000-03-23 UKS 12 Kalisz WLP
465 ŚWIDERSKI Adrian 1986-09-27 WKS Śląsk Wrocław DOL
466 ŚWIERCZYŃSKI Adrian 1987-08-28 KS AZS AWF Poznań WLP
467 ŚWIERGOCKI Eryk 2001-10-26 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
468 ŚWIĘTOSŁAWSKI Łukasz 1994-06-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
469 ŚWITOŃ Kacper 1999-08-31 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
470 TALIK Konrad 2007-11-04 MKS Tempo Kęty MLP
471 TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
472 TARCZOŃ Damian 1996-02-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
473 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
474 TERESHCHENKO Viktor 2001-06-26 AZS Łódź LDZ
475 TŁUSZCZ Jacek 1992-05-15 LKS Polkowice DOL
476 TOMALIK Damian 1993-12-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
477 TOMASIAK Krzysztof 1990-04-03 UKS Junior Kamesznica SLK
478 TOROŃCZAK Kamil 1993-01-12 ULKS Młodzik - Ziemia Oławska DOL
479 TRACHIMOWICZ Błażej 1994-05-25 STS Pomerania Szczecinek ZPO
480 TRELIŃSKI Michał 1987-05-25 AZS-AWF Katowice SLK
481 TREPKA Szymon 1999-04-24 MKS MOS Wrocław DOL
482 TRZASKOWSKI Mikołaj 1998-04-10 LUKS Podium Kup OPL
483 TRZCIŃSKI Jarosław 1996-08-16 MLKS Sokół Lubin DOL
484 TUCZYŃSKI Jakub 2003-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
485 TUROWSKI Arkadiusz 1993-03-23 WKS Śląsk Wrocław DOL
486 URBAŃSKI Kacper 1994-05-08 MKLA Łęczyca LDZ
487 URBAŃSKI Kamil 1991-01-01 niest. Łódź LDZ
488 URBAŃSKI Mikołaj 1996-12-09 MKLA Łęczyca LDZ
489 URIASZ Marcin 1997-03-25 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
490 UWIJAŁA Krzysztof 1990-11-27 MKS Sambor Tczew POM
491 VARANOVICH Pavel 1994-10-10 KS AZS AWF Wrocław DOL
492 WACHOWSKI Filip 1992-01-01 MSZS Piotrków Trybunalski LDZ
493 WACŁAWIAK Michał 1992-01-09 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
494 WADELSKI Józef 1997-07-12 MOSM Tychy SLK
495 WALCZAK Marcin 2005-02-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
496 WALĘCKI Wiktor 1997-07-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
497 WALNICZEK Sebastian 1999-01-14 MKS MOS Wrocław DOL
498 WARDENCKI Michał 1995-06-30 LLKS Bielawianka DOL
499 WASIAK Jarosław 1984-01-28 AZS Łódź LDZ
500 WASIK Mateusz 1991-03-26 KKL Kielce SWK
501 WASILUK Piotr 1991-06-17 WLKS Nowe Iganie MAZ
502 WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 GKS Start Długołęka DOL
503 WAŻYŃSKI Przemysław 1993-06-07 MLKL Płock MAZ
504 WEBER Adrian 1996-03-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
505 WEICHERT Marcin 1999-06-13 MKS Piast Głogów DOL
506 WĘGRZYN Jakub 2002-11-28 MKS Osa Zgorzelec DOL
507 WIECZOREK Jan 2004-04-17 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
508 WIECZOREK Piotr 1988-06-29 AZS Łódź LDZ
509 WIERZBICKI Jacek 1983-01-11 TS AKS Chorzów SLK
510 WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 KS Warszawianka W-wa MAZ
511 WIETESKA Tomasz 2001-10-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
512 WINIARSKI Patryk 1999-10-16 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
513 WIŚNIEWSKI Dawid 2003-02-15 TL Athletics Jastrzębie SLK
514 WITCZAK Konrad 2001-02-27 WLKS Wrocław DOL
515 WŁODARCZYK Natan 2007-04-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
516 WŁÓDARSKI Maciej 1997-03-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
517 WOJCIECHOWSKI Maciej 1999-05-18 WLKS Wrocław DOL
518 WOJCIECHOWSKI Remigiusz 2001-03-06 LKS Górnik Wałbrzych DOL
519 WOJCIECHÓW Damian 1993-05-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
520 WOJTYSIAK Bartosz 2002-09-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
521 WOLIŃSKI Stanisław 2004-08-10 MKS MOS Wrocław DOL
522 WOŹNIAK Maciej 2001-05-07 SL GKS Olsza Olszyna DOL
523 WOŹNIKIEWICZ Tobiasz 2000-11-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
524 WÓJCIK Bartosz 1997-12-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
525 WÓJTOWICZ Adrian 1993-02-05 MKS MOS Wrocław DOL
526 WRÓBEL Łukasz 1992-04-19 BKS Bydgoszcz KPO
527 WRÓBLEWSKI Michał 1993-01-04 MUKS Szok Bojanowo WLP
528 WRZESZCZ Oskar 1990-06-18 BKS Bydgoszcz KPO
529 WYPŁOSZ Tymoteusz 1998-08-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
530 WYSZYŃSKI Paweł 2001-08-03 KS Podlasie Białystok POD
531 ZACHARA Jakub 2006-05-27 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
532 ZAHORSKI Bartosz 2001-03-18 MKS Piast Głogów DOL
533 ZAKOPIEC Jakub 2007-09-24 MKL Toruń KPO
534 ZALEGA Paweł 1991-11-17 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
535 ZAMOJSKI Kacper 2003-04-24 MKS-MOSM Bytom SLK
536 ZARÓWNY Adrian 2001-09-16 MKS Osa Zgorzelec DOL
537 ZARZYCKI Mateusz 2005-03-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
538 ZAZULA Michał 2003-10-23 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
539 ZGODZIŃSKI Marcin 1992-04-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
540 ZIAJA Michał 1994-04-04 KS AZS AWF Kraków MLP
541 ZIELIŃSKI Paweł 1994-05-11 LUKS Dwójka Namysłów OPL
542 ZIEMBA Piotr 2001-03-01 MLKS Sokół Lubin DOL
543 ŻAK Mariusz 1995-02-12 RLTL ZTE Radom MAZ
544 ŻOŁDOWICZ Marcin 1993-11-15 LKS Zantyr Sztum POM
545 ŻYŁA Rafał 2002-10-09 KS AZS AWF Wrocław DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.2252960205078sekund