KOWNATKE Rafał
1985-03-24
LKS Ziemi Puckiej Puck
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWSKI Rafał 1995-02-23 AZS-AWF Warszawa MAZ
2 ANTOSZEWSKI Dawid 1990-10-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
3 BALUKIEWICZ Paweł 1990-12-29 MKS Truso Elbląg WMZ
4 BARAN Grzegorz 1986-05-26 KS AZS AWF Kraków MLP
5 BARON Radosław 1985-11-14 MOSiR Łaziska Górne SLK
6 BARSZCZEWSKI Dariusz 1987-03-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
7 BASIŃSKI Tomasz 1983-07-07 ULKS Ilno Torzym LBU
8 BELTER Artur 1989-04-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
9 BEŁZ Kamil 1986-04-02 MKS Unia Hrubieszów LBE
10 BIS Mateusz 1990-01-01 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
11 BOCHEN Radosław 1985-01-01 niest. Z.Góra LBU
12 BOCHENEK Łukasz 1985-03-19 RLTL ZTE Radom MAZ
13 BOGUNIA Grzegorz 1986-04-14 MKS Calisia Kalisz WLP
14 BOJARSKI Arkadiusz 1980-06-01 LKS Lubusz Słubice LBU
15 BOJKO Artur 1988-12-15 MKL Szczecin ZPO
16 BONECKI Bartłomiej 1997-10-11 RKS Łódź LDZ
17 BORKOWSKI Daniel 1984-01-03 KKL Kielce SWK
18 BORKOWSKI Jakub 2001-06-26 MKL Jurand Szczytno WMZ
19 BOROWICKI Kordian 1998-01-06 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
20 BOROWSKI Sławomir 1975-10-18 AZS-AWFiS Gdańsk POM
21 BORULA Paweł 1985-06-03 LKS Lubusz Słubice LBU
22 BORZĘCKI Paweł 1992-11-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
23 BOSKO Michał 1988-07-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
24 BRZOZOWSKI Krzysztof 1993-07-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
25 BUCHWALD Jakub 2004-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
26 BUDNIK Marcin 1986-01-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
27 BUKOWIECKI Konrad 1997-03-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
28 BULSKI Paweł 1986-01-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
29 BULSKI Piotr 1986-01-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
30 BURYŚ Paweł 1984-03-30 ZLKL Zielona Góra LBU
31 CEGIELSKI Tomasz 1984-06-06 KS Energetyk Jaworzno SLK
32 CHALABALA Michał 1984-03-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
33 CHĘTNIK Artur 1981-01-26 KS Podlasie Białystok POD
34 CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
35 CHUSTECKI Maciej 1984-08-14 KS AZS AWF Poznań WLP
36 CUDAK Mariusz 1986-03-28 WKS Śląsk Wrocław DOL
37 CWALINA Sylwester 1980-08-25 AZS-AWF Gorzów LBU
38 CZARNAS Mateusz 1987-01-01 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
39 CZARNIK Marek 1981-01-30 LKS Polkowice DOL
40 CZARNOWSKI Konrad 1985-10-08 KS Podlasie Białystok POD
41 CZYŻ Rafał 1991-07-19 ULKS Lipinki MLP
42 DARGA Marcin 1989-07-02 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
43 DERDOWSKI Oskar 1986-01-01 ULKS Zielony Dąb Żarów DOL
44 DOMARADZKI Daniel 1986-03-23 AZS-AWFiS Gdańsk POM
45 DROZD Radosław 1984-02-24 AZS-AWF Katowice SLK
46 DRÓŻDŻ Marcin 1983-03-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
47 DURASIEWICZ Tomasz 1986-03-09 KS Warszawianka W-wa MAZ
48 DZIK Jakub 1999-06-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
49 GAŁĄZKA Mariusz 1988-02-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
50 GAWKOWSKI Adam 1986-04-14 AZS-AWF Warszawa MAZ
51 GĄSIOROWSKI Marcin 1981-08-02 KS AZS AWF Kraków MLP
52 GELO Patryk 1994-08-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
53 GERAS Krystian 1992-04-10 MLKL Płock MAZ
54 GIBASZEK Mateusz 1997-03-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
55 GIBES Wojciech 1984-12-15 WKS Wawel Kraków MLP
56 GIEDREWICZ Jakub 2001-01-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
57 GINDERA Robert 1984-02-26 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
58 GIŻA Jakub 1985-04-26 LKS Stal Mielec PDK
59 GOLBA Piotr 1986-07-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
60 GOŁASZEWSKI Igor 1985-01-01 SKLA Słupsk POM
61 GOŁDYN Bartosz 1984-07-21 LLKS Pomorze Stargard ZPO
62 GORLEWSKI Artur 1994-05-14 KS Podlasie Białystok POD
63 GOŹDZIEWICZ Piotr 2001-03-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
64 GÓRNIK Sławomir 1993-09-10 WKS Wawel Kraków MLP
65 GÓRSKI Rafał 2000-02-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
66 GÓRZYŃSKI Marcin 1985-11-04 SKLA Sopot POM
67 GRABCZYK Kamil 1993-05-09 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
68 GRĄDZKI Łukasz 1990-08-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
69 GROCHOT Krzysztof 1986-09-02 WKS Wawel Kraków MLP
70 GRUDZIEŃ Adam 1987-03-29 TS AKS Chorzów SLK
71 GRZEGORCZYK Kamil 1986-07-01 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
72 GRZENKOWICZ Grzegorz 1981-03-03 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
73 GUDRO Andrzej 1994-04-08 WLKS Nowe Iganie MAZ
74 GUTOWSKI Grzegorz 1984-04-16 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
75 HAŁA Kacper 2003-10-16 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
76 HARATYK Łukasz 1988-08-18 KS AZS AWF Kraków MLP
77 HARATYK Michał 1992-04-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
78 HELMAN Mateusz 2004-07-22 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
79 HODUN Michał 1983-02-17 AZS UMCS Lublin LBE
80 HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
81 JACHIMOWICZ-GŁOGOWSKI Sebastian 1986-08-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
82 JACKÓW Krzysztof 1980-06-08 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
83 JAMIOŁKOWSKI Daniel 1993-08-17 OKS Start Otwock MAZ
84 JANICKI Krzysztof 1997-06-20 KL Gdynia POM
85 JANUSZ Wojciech 1990-10-17 MKL Szczecin ZPO
86 JARZĘBOWSKI Krzysztof 1986-05-13 MKS MOS Wrocław DOL
87 JASIONEK Marcin 1976-09-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
88 JĘDREASZ Przemysław 1984-02-10 ULKS Technik Trzcinica PDK
89 JĘDRZEJEWSKI Krzysztof 1963-08-17 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
90 JÓŹWIAK Bartosz 1985-08-24 GKS Olimpia Grudziądz KPO
91 JÓŹWIAK Marcin 1986-06-16 AZS-AWFiS Gdańsk POM
92 JÓŹWIK Łukasz 1978-01-01 LKS Pomorze Stargard ZPO
93 JUREWICZ Kamil 1988-02-29 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
94 JUSIAK Krzysztof 1985-07-24 MUKS Kadet Rawicz WLP
95 KACZAŁKO Dawid 1987-12-03 niest. Wrocław DOL
96 KACZANOWSKI Marcin 1985-09-17 LKS Polkowice DOL
97 KACZMAREK Krzysztof 1978-11-18 MKS Zduńska Wola LDZ
98 KALINKA Radosław 1985-06-05 AZS-AWF Katowice SLK
99 KAMIŃSKI Damian 1993-12-15 AZS UMCS Lublin LBE
100 KARPUK Dzmitry 1999-11-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
101 KASZUBA Krzysztof 1970-06-02 MKS Truso Elbląg WMZ
102 KASZUBA Łukasz 1995-04-14 KKL Kielce SWK
103 KASZUBA Tomasz 1988-11-26 KL Gdynia POM
104 KAZUBOWSKI Marcin 1985-04-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
105 KĄKOL Filip 1989-09-26 GKS Luzino POM
106 KĄKOL Stanisław 1962-11-27 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
107 KĘPKA Adrian 1988-01-28 AZS UMCS Lublin LBE
108 KINAL Grzegorz 1981-01-06 KS AZS AWF Wrocław DOL
109 KIRYS Paweł 1989-01-01 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
110 KLEBS Łukasz 1977-12-07 GKS Olimpia Grudziądz KPO
111 KLIBER Artur 1979-01-01 SKLA Słupsk POM
112 KLON Marcin 1988-01-07 MLKS Krajna Sępólno KPO
113 KŁODZIŃSKI Paweł 1985-11-24 AZS-AWF Gorzów LBU
114 KOBIELLA Konrad 2000-02-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
115 KOBYŁKA Bartosz 1989-02-24 UKS 12 Kalisz WLP
116 KOKOSZEWSKI Oskar 2000-01-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
117 KOŁODZIEJ Grzegorz 1985-06-19 ULKS Technik Trzcinica PDK
118 KOMINEK Andrzej 1982-11-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
119 KOMINEK Łukasz 1984-01-01 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
120 KONIUSZEWSKI Łukasz 1985-05-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
121 KOPAŁA Dawid 1996-07-04 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
122 KORBUT Piotr 1985-06-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
123 KORCZAŁKO Dawid 1987-01-01 WKS Śląsk Wrocław DOL
124 KOREJBA Jakub 2003-03-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
125 KORSZLA Jakub 1986-01-01 KS Wisła Puławy LBE
126 KOSIŃSKI Borys 1986-01-27 WKS Śląsk Wrocław DOL
127 KOWAL Dawid 1983-05-04 AZS-AWF Gorzów LBU
128 KOWALCZYK Łukasz 1985-01-01 AZS Łódź LDZ
129 KOWALSKI Michał 1992-01-12 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
130 KOZAK Mirosław 1992-07-09 KS Wisła Puławy LBE
131 KOZAKIEWICZ Kamil 1993-03-25 KS Podlasie Białystok POD
132 KOZŁOWSKI Mariusz 1994-04-17 AZS-AWF Warszawa MAZ
133 KOZŁOWSKI Robert 1970-06-07 AZS UMCS Lublin LBE
134 KOZŁOWSKI Wojciech 1990-07-12 KS Podlasie Białystok POD
135 KRAWCZAK Przemysław 1989-09-04 AZS-AWF Warszawa MAZ
136 KRAWCZYK Andrzej 1976-04-11 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
137 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
138 KRÓL Paweł 1990-01-01 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
139 KRÓLIKOWSKI Arkadiusz 1984-02-03 KL Iskra Białogard ZPO
140 KRZESZEWSKI Rafał 1990-04-12 AZS-AWF Warszawa MAZ
141 KRZYWOSZ Bartosz 1988-01-06 KS Podlasie Białystok POD
142 KRZYWOSZ Krzysztof 1983-10-01 KS Podlasie Białystok POD
143 KRZYŻAN Dawid 1994-04-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
144 KUBACKI Mieczysław 1953-03-04 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
145 KULIKOWICZ Tadeusz 1966-09-21 Pomorski Klub Weteranów LA Sopot POM
146 KURACH Dominik 1993-02-12 OKS Start Otwock MAZ
147 KURACH Piotr 1986-01-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
148 KUSIAK Damian 1988-04-14 LKS Znicz Biłgoraj LBE
149 KUSKOWSKI Michał 1984-01-01 GKS Olimpia Grudziądz KPO
150 KUTEK Łukasz 1988-01-09 AZS-AWF Katowice SLK
151 KWAŚNIEWSKI Piotr 1985-02-09 AZS-AWF Katowice SLK
152 LEBIODA Piotr 1992-05-28 LUKS Hańcza Suwałki POD
153 LEMAN Damian 1991-02-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
154 LEWANDOWSKI Maciej 1994-06-07 MKL Szczecin ZPO
155 LEWNAU Łukasz 1984-01-01 SKLA Słupsk POM
156 LIĆWINKO Michał 1987-01-31 KS Podlasie Białystok POD
157 LISEWSKI Patryk 1988-12-31 GKS Olimpia Grudziądz KPO
158 ŁABĘCKI Adam 1997-08-04 UKS Cyprianka KPO
159 ŁABIENIEC Patryk 1994-04-17 KS Podlasie Białystok POD
160 ŁAZOWSKI Mateusz 1986-09-09 KS Warszawianka W-wa MAZ
161 ŁUKSZO Sebastian 1994-07-29 AZS UMCS Lublin LBE
162 ŁUNIEWSKI Michał 1986-01-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
163 MAJEWSKI Tomasz 1981-08-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
164 MAKURAT Wojciech 1998-02-01 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
165 MALECKI Jakub 1984-10-15 AZS-AWFiS Gdańsk POM
166 MALINOWSKI Dawid 1985-12-05 AZS UMCS Lublin LBE
167 MAŁACHOWSKI Piotr 1983-06-07 WKS Śląsk Wrocław DOL
168 MAŁKIEWICZ Krzysztof 1973-09-07 MKS Sambor Tczew POM
169 MARCHLEWICZ Dawid 1983-03-08 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
170 MARCHLEWSKI Szymon 1997-12-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
171 MAROK Wojciech 2001-09-12 MKL Jurand Szczytno WMZ
172 MATUSZAK Mateusz 1986-09-19 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP
173 MAZUR Szymon 1998-09-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
174 MAZURKIEWICZ Paweł 1977-02-16 SKSG Korona Szczecin ZPO
175 MECHLIŃSKI Adam 1992-02-14 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
176 MIARA Krzysztof 1994-06-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
177 MICHALAK Paweł 1985-11-22 SKLA Słupsk POM
178 MIELKE Sebastian 1987-02-05 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
179 MIKOS Mateusz 1987-04-10 AZS UMCS Lublin LBE
180 MIKULICZ Michał 1991-05-08 MKL Szczecin ZPO
181 MILKIEWICZ Arkadiusz 1987-08-13 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
182 MISZKURKA Daniel 1986-08-05 WLKS Nowe Iganie MAZ
183 MOSIĘŻNY Aleksander 1985-06-08 TS Olimpia Poznań WLP
184 MROZIK Andrzej 1984-02-29 LLKS Pomorze Stargard ZPO
185 MUCZYŃ Piotr 1993-06-08 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
186 MUNIAK Michał 1985-06-03 KS AZS AWF Kraków MLP
187 NASZKO Andrzej 1994-05-09 PKS Gwardia Szczytno WMZ
188 NIEDŹWIECKI Damian 2000-09-09 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
189 NIEGOWSKI Filip 1990-06-22 KS Warszawianka W-wa MAZ
190 NIEMKIEWICZ Michał 1986-12-28 SKLA Sopot POM
191 NIEWĘGŁOWSKI Paweł 1991-07-10 MKS Start Lublin LBE
192 NIJAKOWSKI Łukasz 1985-06-09 LLKS Osowa Sień LBU
193 NIKLEWICZ Nikodem 1986-01-01 GKS Olimpia Grudziądz KPO
194 OCHOCKI Michał 1984-03-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
195 OCYPA Patryk 1994-02-24 OKS Start Otwock MAZ
196 OLECH Maciej 1985-07-18 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
197 OLIZAROWICZ Krystian 1995-11-11 KS Podlasie Białystok POD
198 ORCHOLSKI Mikołaj 1993-03-25 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
199 ORZECHOWSKI Kamil 1991-04-13 WKS Śląsk Wrocław DOL
200 ORZECHOWSKI Michał 2003-10-29 LKS Jantar Ustka POM
201 OSTACHOW Przemysław 1996-06-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
202 OZIMEK Maciej 1973-06-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
203 PALECZNY Łukasz 1985-09-07 MKS Baszta Szamotuły WLP
204 PANKAU Grzegorz 1984-01-23 MLKS Krajna Sępólno KPO
205 PAROL Jan 1995-11-11 WLKS Nowe Iganie MAZ
206 PASIŃSKI Paweł 1993-03-06 MKL Toruń KPO
207 PAWELSKI Grzegorz 1968-02-14 AZS-AWF Gorzów LBU
208 PIEBAK Wojciech 1986-08-02 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
209 PIOTROWSKI Paweł 1985-09-24 WZSN Start Wrocław DOL
210 PIOTROWSKI Robert 1966-02-25 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
211 PISANKO Bartosz 1987-01-01 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
212 PIWOWAR Jarosław 1985-01-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
213 PLASKOTA Krzysztof 1985-11-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
214 PŁACZEK Łukasz 1983-07-04 SKLA Sopot POM
215 PŁOCKI Przemysław 1987-01-01 KL Lechia Gdańsk POM
216 PŁOSKI Przemysław 1977-07-04 KL Lechia Gdańsk POM
217 PŁUCIENNIK Łukasz 1984-04-14 MKS Durasan Płońsk MAZ
218 PRZYBYŁ Marcin 1989-03-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
219 PUKAJŁO Michał 1987-06-26 WKS Śląsk Wrocław DOL
220 PYDA Michał 1984-08-19 OŚ AZS Poznań WLP
221 RADZIO Radosław 1985-03-05 MLKS Krajna Sępólno KPO
222 RADZIWON Piotr 1987-09-26 KS Podlasie Białystok POD
223 RAKOWSKI Patryk 1993-05-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
224 RASIŃSKI Michał 1990-03-31 AZS-AWF Warszawa MAZ
225 RATAJCZAK Bartosz 1985-03-18 OŚ AZS Poznań WLP
226 REGIN Andrzej 1994-02-21 PKS Gwardia Szczytno WMZ
227 REGIN Paweł 1992-02-27 PKS Gwardia Szczytno WMZ
228 RENDASZKA Rafał 1998-01-06 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
229 RODAK Michał 1985-05-16 LLKS Osowa Sień LBU
230 RODZIAK Damian 2003-01-27 LUKS Orkan Września WLP
231 RODZIAK Karol 2004-08-16 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
232 ROGOWIEC Sebastian 1986-03-28 SKLA Sopot POM
233 ROGOWSKI Arkadiusz 1993-03-30 KS Agros Zamość LBE
234 ROZPORSKI Michał 1988-12-20 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
235 ROZUMCZYK Tomasz 1989-06-07 LKS Fenix Słupsk POM
236 RUCIŃSKI Kacper 2002-10-23 MKL Jurand Szczytno WMZ
237 RUSCHEWSKI Mateusz 1990-03-05 KS Podlasie Białystok POD
238 RUTKOWSKI Maciej 1993-01-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
239 RUTKOWSKI Przemysław 1992-07-05 MLKL Płock MAZ
240 RZEPKA Miłosz 1986-07-01 GKS Olimpia Grudziądz KPO
241 SADOWSKI Piotr 1996-08-04 LKS Fenix Słupsk POM
242 SADOWSKI Wojciech 1991-03-06 MKL Szczecin ZPO
243 SAKÓW Mateusz 1991-01-02 MKL Szczecin ZPO
244 SARGALSKI Jakub 1985-10-11 KL Lechia Gdańsk POM
245 SIEREWICZ Kacper 1989-12-30 ZLKL Zielona Góra LBU
246 SKIBICKI Jarosław 1989-04-12 KL Lechia Gdańsk POM
247 SKIBICKI Zdzisław 1982-08-01 KS Gwardia Piła WLP
248 SKRZYPCZYK Jacek 1986-02-12 TS AKS Chorzów SLK
249 SKWIERCZ Mateusz 1994-02-18 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
250 SŁOWIŃSKI Mirosław 1987-07-26 RKS Skra Warszawa MAZ
251 SNOPEK Marcin 1999-02-21 KL Gdynia POM
252 SOBCZAK Maciej 1993-04-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
253 SOBIECH Jakub 1990-03-02 KS Sprintwarsaw MAZ
254 STANISZEWSKI Daniel 1986-01-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
255 STAŃSKI Olgierd 1973-04-04 AZS UMCS Lublin LBE
256 STARAK Radosław 2003-02-28 KS Podlasie Białystok POD
257 STOLARCZYK Marek 1964-06-10 LKS Lubusz Słubice LBU
258 STÓJ Bartłomiej 1996-05-15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
259 SUCHANOWSKI Maciej 1983-02-17 AZS-AWFiS Gdańsk POM
260 SUCHOCKI Mateusz 1989-07-01 KS Podlasie Białystok POD
261 SULIŃSKI Andrzej 1977-11-30 KS Resursa Zduńska Wola LDZ
262 SUWALSKI Arkadiusz 1986-09-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
263 SYGIT Mateusz 1994-07-19 KS Podlasie Białystok POD
264 SYGIT Tomasz 1990-01-09 KS Podlasie Białystok POD
265 SZALAST Maciej 1993-03-04 AZS UMCS Lublin LBE
266 SZPAK Mieczysław 1961-07-10 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
267 SZULC Bartłomiej 1986-01-01 GKS Luzino POM
268 SZUSTER Konrad 1984-01-21 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
269 SZYSZKOWSKI Jakub 1991-08-21 KS AZS AWF Katowice SLK
270 ŚCIBOR Tomasz 1986-01-01 UKS Jedynka Łowicz LDZ
271 ŚLIWA Leszek 1979-09-20 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
272 TARNACKI Maciej 1996-01-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
273 TATARUCH Rafał 1975-07-01 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
274 TOCZEK Radosław 1986-12-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
275 TOPP Przemysław 1983-01-01 GKS Luzino POM
276 TYCHY Krzysztof 1985-12-09 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
277 TYROLSKI Grzegorz 1976-08-05 MKS Truso Elbląg WMZ
278 TYSZKA Cezary 1986-03-15 KS Gwardia Piła WLP
279 UCHMAN Bartłomiej 1999-09-25 AZS-AWF Katowice SLK
280 URBAN Michał 1986-01-01 WKS Śląsk Wrocław DOL
281 URBANEK Robert 1987-04-29 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
282 URBAŃSKI Adrian 1983-10-20 AZS-AWF Gorzów LBU
283 URBAŃSKI Michał 1985-03-08 WKS Śląsk Wrocław DOL
284 WALCZAK Łukasz 1991-05-28 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
285 WALENDA Michał 1997-07-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
286 WARSZAWSKI Kornel 2000-01-11 KS Agros Zamość LBE
287 WASIAK Michał 1985-07-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
288 WASIL Bartosz 1993-01-26 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
289 WASILEWSKI Karol 1993-03-16 KS Podlasie Białystok POD
290 WASYLISZYN Michał 1989-04-05 SKLA Słupsk POM
291 WEISER Grzegorz 1992-01-01 LKS Lubusz Słubice LBU
292 WEJCHINAND Marcin 1990-12-14 MKL Toruń KPO
293 WENERSKI Krzysztof 1984-02-28 LKS Polkowice DOL
294 WENTA Łukasz 1979-12-19 KL Lechia Gdańsk POM
295 WENTA Sebastian 1975-05-04 KL Lechia Gdańsk POM
296 WĘGRZYN Piotr 1989-10-19 LLKS Pomorze Stargard ZPO
297 WIERZBICKI Jacek 1983-01-11 TS AKS Chorzów SLK
298 WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 KS Warszawianka W-wa MAZ
299 WIŚNIEWSKI Jacek 1991-01-29 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
300 WITCZAK Dominik 1992-03-10 RLTL ZTE Radom MAZ
301 WITEK Mirosław 1967-04-24 AML Słupsk POM
302 WLAZŁY Jakub 2000-06-17 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
303 WŁÓDARSKI Maciej 1997-03-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
304 WOJTASZEK Dawid 1992-05-21 WKS Wawel Kraków MLP
305 WOJTCZAK Szymon 1990-08-11 MUKS Płock MAZ
306 WOŁYNIEC Piotr 1986-05-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
307 WROTYŃSKI Marcin 1996-03-11 OŚ AZS Poznań WLP
308 WYPORSKI Michał 1986-07-19 AZS-AWF Warszawa MAZ
309 WYSOCKI Roman 1985-01-01 KS Wda Świecie KPO
310 WYSOCKI Roman 1981-01-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
311 WYSOCKI Wojciech 1985-02-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
312 ZABROCKI Jarosław 1984-01-04 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
313 ZAKRZEWSKI Jarosław 1984-09-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
314 ZAŁOGA Robert 1994-03-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
315 ZBROSZCZYK Kamil 1987-01-24 KKL Kielce SWK
316 ZELMA Tomasz 1997-02-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
317 ZIELIŃSKI Dominik 1980-04-25 WKS Flota Gdynia POM
318 ZIELIŃSKI Rafał 1986-07-10 GKS Olimpia Grudziądz KPO
319 ZIELIŃSKI Sylwester 1989-08-13 KSLZS Kruszwica KPO
320 ZIÓŁKOWSKI Oskar 1995-09-28 GKS Olimpia Grudziądz KPO
321 ZIÓŁKOWSKI Robert 1986-09-14 LLKS Osowa Sień LBU
322 ZYCH Krystian 1992-11-01 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
323 ŻÓŁTAŃSKI Marcin 1986-06-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
324 ŻUKOWSKI Patryk 1984-05-31 AZS-AWF Warszawa MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.0162420272827sekund