ŚWIDERSKI Adrian
1986-09-27
WKS Śląsk Wrocław
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 A E 1986-01-01 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
2 ADAMCZYK Piotr 1988-06-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
3 ADAMSKI Jakub 1987-11-11 OŚ AZS Poznań WLP
4 ALEKSIAYUK Anton 2001-10-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
5 AMBROZIK Przemysław 1988-07-19 AZS UMCS Lublin LBE
6 ANDERS Rafał 1993-02-18 KL Bałtyk Koszalin ZPO
7 ANDREJEWICZ Hubert 1991-01-11 KS Podlasie Białystok POD
8 ANDRZEJAK Krzysztof 1975-01-10 BKS Bydgoszcz KPO
9 ANDRZEJCZAK Jakub 1998-06-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
10 BACHAR Patryk 1992-11-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
11 BACZKOWSKI Michał 1991-02-19 MKS Start Lublin LBE
12 BAGAN Karol 1997-10-10 KS Podlasie Białystok POD
13 BAGIŃSKI Cezary 1989-02-06 AZS-AWF Warszawa MAZ
14 BAKALARSKI Szymon 1995-05-17 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
15 BALCERZAK Piotr 1975-06-25 RKS Skra Warszawa MAZ
16 BANASIAK Patryk 1998-03-15 AZS Łódź LDZ
17 BANASIAK Rafał 1989-03-07 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
18 BANDOCH Krzysztof 1990-03-30 KS Podlasie Białystok POD
19 BAŃKOWSKI Aleksander 2005-12-07 MUKS Kadet Rawicz WLP
20 BARAŃCZYK Piotr 2004-05-28 PLKS Gwda Piła WLP
21 BARAŃSKI Kamil 1985-07-25 KS Warszawianka W-wa MAZ
22 BARSZCZEWSKI Dariusz 1987-03-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
23 BĄK Tomasz 1985-03-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
24 BEDNARCZYK Sebastian 1989-09-21 niest. Kraków MLP
25 BERKOWICZ Piotr 1990-02-16 KS AZS AWF Kraków MLP
26 BERLIŃSKI Rafał 2004-09-10 UKS Skoczek Władysławów WLP
27 BIELA Sebastian 1991-07-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
28 BIELCZYK Michał 1984-06-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
29 BIELIŃSKI Mateusz 2007-03-14 MKS Junior Złocieniec ZPO
30 BIENIASZ Paweł 1990-01-01 MKS Piast Głogów DOL
31 BIOŁY Jan 1996-12-23 LUKS Podium Kup OPL
32 BŁASIK Adam 1995-06-14 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
33 BŁOCIAN Rafał 1986-03-11 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
34 BOBRZYK Wojciech 1979-05-12 MKS Start Lublin LBE
35 BODUŁA Karol 1988-06-23 RLTL ZTE Radom MAZ
36 BODZEK Marcin 1980-07-12 KS AZS AWF Kraków MLP
37 BODZEK Tomasz 1988-11-29 WKS Wawel Kraków MLP
38 BOGDANOWICZ Marek 1999-03-14 SKLA Sopot POM
39 BOGUSZ Marcin 1990-10-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
40 BOJDOŁ Damian 1997-07-26 MKS Iskra Pszczyna SLK
41 BONECKI Bartosz 1992-08-21 AZS Łódź LDZ
42 BORKOWSKI Rafał 1989-08-30 KS Podlasie Białystok POD
43 BOROWIK Rafał 1992-04-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
44 BORYS Maciej 1990-07-03 AZS-AWF Katowice SLK
45 BOŻEK Tomasz 1986-01-01 OKLA Ostrołęka MAZ
46 BRACKI Jakub 2003-03-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
47 BREŃSKI Dominik 2000-10-29 KS Zawkrze Mława MAZ
48 BROZIO Marcin 1989-01-01 MKL 12 Jelenia Góra DOL
49 BROŻEK Radosław 1989-01-11 UKS-MOS Opole OPL
50 BRYŁA Piotr 1994-04-22 LKS Pszczyna SLK
51 BRZEZIŃSKI Marek 1995-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
52 BRZÓZKA Karol 1986-08-06 MUKS Płock MAZ
53 BUCZYŃSKI Kacper 2006-04-07 MKS Bank BS Płońsk MAZ
54 BUDUJ Mikołaj 2003-01-12 MUKS Kadet Rawicz WLP
55 BUKSIK Maciej 1985-01-01 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
56 BURNAT Adrian 1993-03-11 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
57 BURZAK Rafał 1996-07-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
58 CABAN Damian 1996-02-04 MKS Durasan Płońsk MAZ
59 CELMER Damian 1987-10-02 RKS Łódź LDZ
60 CETLICER Filip 2001-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
61 CHALABALA Michał 1984-03-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
62 CHAMIOŁO Daniel 2003-11-22 MKS Piast Głogów DOL
63 CHLEBOWSKI Paweł 1986-03-16 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
64 CHŁOND Kacper 1994-05-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
65 CHMIELARSKI Maksymilian 1989-09-14 MKS Piast Głogów DOL
66 CHODUR Wojciech 1986-01-12 ULKS Technik Trzcinica PDK
67 CHOJNOWSKI Karol 1992-05-16 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
68 CHRAPAN Marcin 1988-01-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
69 CHRUZIMSKI Damian 1996-01-25 RKS Łódź LDZ
70 CHU Tien 1997-06-05 RKS Skra Warszawa MAZ
71 CHYŁA Mateusz 1996-01-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
72 CIAPA Bartłomiej 2003-02-02 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
73 CIEBIEŃ Piotr 1995-01-23 ZLKL Zielona Góra LBU
74 CIEŚLAK Szymon 2003-10-30 MKS Piast Głogów DOL
75 CINKA Maciej 1987-03-06 ZLKL Zielona Góra LBU
76 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
77 CYGAN Kamil 1986-04-04 LKS Stal Mielec PDK
78 CYNAR Kamil 1995-12-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
79 CZAPIEWSKI Szymon 1989-05-19 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
80 CZARNY Jarosław 1990-05-11 ZLKL Zielona Góra LBU
81 CZECHOSKI Adam 1999-02-23 MKS Juvenia Białystok POD
82 CZERNIC Kamil 2000-04-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
83 CZUPIEL Paweł 1985-04-01 STS Pomerania Szczecinek ZPO
84 ĆWIEK Patryk 1987-08-28 KS AZS AWF Wrocław DOL
85 DACKA Damian 1986-01-01 PLKS Gwda Piła WLP
86 DAROSZEWSKI Jakub 1991-11-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
87 DAWID Sebastian 1984-06-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
88 DĄBROWSKI Adam 1990-01-01 MKS Piast Głogów DOL
89 DĄBROWSKI Piotr 1993-02-25 STS Pomerania Szczecinek ZPO
90 DELIMATA Wojciech 1990-03-05 MKL Toruń KPO
91 DEREZIŃSKI Zachariasz 1990-08-22 TS Olimpia Poznań WLP
92 DIALLO Amadou 2005-04-21 MKS Piast Głogów DOL
93 DŁUGOSZ Patryk 1995-10-05 PLKS Gwda Piła WLP
94 DOBOSZ Tomasz 1988-06-07 MKS MOS Wrocław DOL
95 DOMAGAŁA Łukasz 1987-01-13 AZS-AWFiS Gdańsk POM
96 DONCZEW Konrad 1992-04-12 AZS-AWF Warszawa MAZ
97 DONIEC Andrzej 1989-10-23 KS AZS AWF Kraków MLP
98 DOROWSKI Szymon 1990-01-01 MKS Osa Zgorzelec DOL
99 DROŹDZIEL Jakub 1997-08-05 KS Agros Zamość LBE
100 DRÓŻDŻ Marcin 1983-03-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
101 DRZYMONT Łukasz 1997-02-08 MKL 12 Jelenia Góra DOL
102 DUDA Grzegorz 1988-01-01 RMKS Rybnik SLK
103 DUDA Marcin 1987-08-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
104 DUDA Michał 1990-02-11 ZLKL Zielona Góra LBU
105 DUDEK Krzysztof 1995-07-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
106 DUDEK Marcin 1986-08-11 KS Podlasie Białystok POD
107 DULA Tomasz 1989-09-04 KS Warszawianka W-wa MAZ
108 DUMAN Arkadiusz 1996-02-11 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
109 DUNAL Patryk 1990-03-03 KS AZS AWF Kraków MLP
110 DURASIEWICZ Tomasz 1986-03-09 KS Warszawianka W-wa MAZ
111 DUSIŃSKI Nikodem 1995-04-14 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
112 DUSZYŃSKI Wojciech 1990-07-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
113 DYBCZYŃSKI Wojciech 1991-12-08 MKS Piast Głogów DOL
114 DYSIEROWICZ Dariusz 1986-01-01 LKS Lubusz Słubice LBU
115 DZIEDZIC Sebastian 1982-08-06 KS AZS AWF Kraków MLP
116 DZIEDZIECH Miłosz 1999-05-18 AZS-AWFiS Gdańsk POM
117 DZIEŁAKOWSKI Gabriel 2004-03-27 BKS Bydgoszcz KPO
118 DZIEŻYC Wojciech 2001-10-13 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
119 DZIĘDZIEL Grzegorz 1994-01-01 LKS Pszczyna SLK
120 DZIWNIEL Michał 1991-12-30 ZLKL Zielona Góra LBU
121 FABRYKOWSKI Kamil 1989-01-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
122 FARAJ Emil 1995-11-29 OKS Skra Warszawa MAZ
123 FEDOROWICZ Dawid 1993-05-24 ULKS Muflon Bielawa DOL
124 FIBNER Jakub 2005-03-23 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
125 FICOŃ Jan 1987-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
126 FIEDEŃ Natan 1998-06-02 LKS Pszczyna SLK
127 FIGAT Piotr 1993-08-19 MKS Durasan Płońsk MAZ
128 FIJAŁKOWSKI Kamil 1988-04-17 KS Agros Zamość LBE
129 FOCH Jakub 1998-02-11 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
130 FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
131 FRĄCKIEWICZ Piotr 1989-03-22 ZLKL Zielona Góra LBU
132 FRĄCKOWIAK Oliwier 2007-08-15 MUKS Kadet Rawicz WLP
133 FURMAN Kamil 1991-01-01 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
134 FUTYMA Michał 1985-12-18 WKS Wawel Kraków MLP
135 GABRYSIAK Szymon 2003-03-14 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
136 GAD Artur 1992-01-28 LKS Górnik Wałbrzych DOL
137 GADŻAŁA Paweł 1992-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
138 GAJEWSKI Michał 1989-01-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
139 GALIK Wojciech 2002-04-10 WKS Wawel Kraków MLP
140 GARBACIAK Stefan 1985-03-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
141 GASIDŁO Grzegorz 1998-12-12 ULKS Bielgim Bielany MLP
142 GASZKA Dawid 1987-01-01 RMKS Rybnik SLK
143 GAUZA Łukasz 1990-04-17 MKL Szczecin ZPO
144 GAWEŁ Mateusz 1985-07-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
145 GAWLE Marcin 1995-10-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
146 GAWRONIAK Marcin 1990-03-14 WKS Śląsk Wrocław DOL
147 GEMBALCZYK Aleksander 1994-09-20 TL ROW Rybnik SLK
148 GEZ Jakub 1994-08-14 LUKS Podium Kup OPL
149 GINDERA Robert 1984-02-26 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
150 GIZA Maciej 1986-06-05 KS AZS AWF Kraków MLP
151 GIŻYŃSKI Jakub 1990-07-03 AZS-AWF Warszawa MAZ
152 GLAPIŃSKI Sławomir 1994-03-16 AZS Łódź LDZ
153 GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
154 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
155 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
156 GŁUSZEK Kamil 1996-03-28 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
157 GŁUSZKOWSKI Krzysztof 1977-05-14 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
158 GÓRAL Daniel 1997-06-08 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
159 GÓRAL Jakub 2001-12-29 MKL Toruń KPO
160 GÓRALSKI Marcin 1995-11-27 BKL Bełchatów LDZ
161 GÓRNIAK Rafał 1992-07-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
162 GÓRNICZ Daniel 1987-09-25 TS AKS Chorzów SLK
163 GRACZYK Maciej 2001-06-11 UKS 55 Łódź LDZ
164 GRADZIK Damian 1997-02-13 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
165 GRAJZER Tomasz 1994-05-23 GLKS Świdnica DOL
166 GRAŚ Filip 1992-01-28 KS Gwardia Piła WLP
167 GREMPKA Jakub 1998-03-17 LKS Górnik Wałbrzych DOL
168 GRUCA Damian 1991-01-01 WKS Śląsk Wrocław DOL
169 GRUCHOT Dawid 1995-08-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
170 GRUDKA Michał 1985-01-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
171 GRUDZIŃSKI Artur 1988-10-06 AZS-AWF Gorzów LBU
172 GRUSZCZYŃSKI Artur 1997-02-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
173 GRYTA Jacek 2003-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
174 GRZEGOROWSKI Christian 1999-01-21 UKS Achilles Leszno WLP
175 GRZELA Damian 1983-11-03 KS AZS AWF Poznań WLP
176 GRZEŚKOWIAK Krzysztof 1993-04-03 OŚ AZS Poznań WLP
177 GUL Bartosz 1996-01-07 MKL 12 Jelenia Góra DOL
178 GUŹDZIOŁ Krzysztof 1983-07-16 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
179 GZYLEWSKI Kacper 2005-05-16 AML Słupsk POM
180 HEIN Mateusz 1987-08-10 MKL 12 Jelenia Góra DOL
181 HELBIK Błażej 1993-05-29 KS AZS AWF Kraków MLP
182 HERL Wojciech 1990-01-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
183 HILLO Robert 1985-05-03 KS Podlasie Białystok POD
184 HOFFMANN Karol 1989-06-01 AZS UMCS Lublin LBE
185 HORYD Mateusz 1994-08-19 MKL 12 Jelenia Góra DOL
186 HULISZ Szymon 1991-10-28 MKL Toruń KPO
187 IDZIASZEK Jakub 2007-07-31 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
188 JABŁOŃSKI Krzysztof 1985-04-10 KS AZS AWF Kraków MLP
189 JAKUBIAK Marcin 1997-05-07 KS AZS AWF Kraków MLP
190 JAKUBOWIAK Kamil 1996-01-04 MULKS MOS Sieradz LDZ
191 JAMROZIAK Dawid 1998-08-07 MLKS Agros Żary LBU
192 JANICKI Dawid 1994-11-03 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
193 JANICKI Tomasz 1996-01-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
194 JANIK Paweł 1983-01-01 WKS Śląsk Wrocław DOL
195 JANKOWIAK Paweł 1989-12-05 KS AZS AWF Poznań WLP
196 JANKOWSKI Oliwer 2003-03-02 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
197 JANKOWSKI-JASTRZĘBIEC Jerzy 2001-10-20 BKS Bydgoszcz KPO
198 JAROSZEWICZ Krzysztof 1986-02-18 KS Podlasie Białystok POD
199 JARYMOWICZ Wojciech 1985-02-20 KS Podlasie Białystok POD
200 JARZĄBEK Piotr 1995-01-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
201 JARZĘBOWSKI Krzysztof 1986-05-13 MKS MOS Wrocław DOL
202 JASIŃSKI Cyprian 1988-03-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
203 JASZCZUK Tomasz 1992-03-09 AZS-AWF Katowice SLK
204 JAWORSKI Krzysztof 1996-01-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
205 JEDYNAK Kacper 2004-10-08 RLTL Optima Radom MAZ
206 JĘDRAS Dominik 1996-02-14 WKS Wawel Kraków MLP
207 JONKA Tomasz 1996-07-28 MKS Durasan Płońsk MAZ
208 JOPEK Mateusz 1996-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
209 JÓZEFOWICZ Adrian 1993-06-19 AZS-AWF Warszawa MAZ
210 JÓŹWIAK Paweł 1997-02-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
211 JÓŹWIAK Tomasz 1991-08-16 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
212 JURDECZKA Piotr 1987-07-22 AZS-PWSZ Gorzów LBU
213 JURGA Łukasz 1988-07-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
214 KACPRZAK Konrad 1998-04-01 RLMKS Orlęta Radom MAZ
215 KACZMAREK Łukasz 1985-01-01 AZS-AWF Gorzów LBU
216 KACZOR Marcin 2004-02-12 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
217 KALINOWSKI Michał 1993-08-31 GKS Olimpia Grudziądz KPO
218 KAMIŃSKI Krzysztof 1998-09-29 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
219 KAŃCZOK Mateusz 1993-06-03 RMKS Rybnik SLK
220 KAŃTOCH Leszek 1991-01-01 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
221 KARASIŃSKI Bartosz 2001-07-22 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
222 KARGULEWICZ Artur 1989-03-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
223 KASPEROWICZ Michał 1986-04-08 MKL 12 Jelenia Góra DOL
224 KASZA Artur 1998-07-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
225 KATARZYŃSKI Konrad 1980-07-16 KKL Kielce SWK
226 KAZIMIEROWSKI Jacek 1974-02-07 BKS Bydgoszcz KPO
227 KAŻURA Michał 1990-02-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
228 KĘDROŃ Łukasz 1990-01-01 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
229 KĘDZIA Krzysztof 2000-11-14 UMLKS START Wieruszów LDZ
230 KĘDZIERSKI Łukasz 1990-05-24 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
231 KIELAN Adam 2000-06-30 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
232 KINAL Grzegorz 1981-01-06 KS AZS AWF Wrocław DOL
233 KLAK Łukasz 1986-09-18 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP
234 KLEMENS Kamil 1996-06-14 LUKS Podium Kup OPL
235 KŁODA Mateusz 2006-09-21 TS Start Lublin LBE
236 KŁODZIŃSKI Paweł 1985-11-24 AZS-AWF Gorzów LBU
237 KOBIAŁKA Kamil 1987-07-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
238 KOCHANEK Mateusz 1990-03-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
239 KOCHANOWSKI Tomasz 1990-03-07 niest. Bydgoszcz KPO
240 KOCZUR Eryk 1994-06-21 MKS Tempo Kęty MLP
241 KOLASA Marcin 1986-03-06 SKLA Sopot POM
242 KOŁAKOWSKI Przemysław 1993-09-09 UKS 55 Łódź LDZ
243 KOŁODZIEJ Adrian 2005-07-02 MKS Piast Głogów DOL
244 KOMAR Patryk 1991-01-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
245 KOMOROWSKI Konrad 1991-01-01 MKS Durasan Płońsk MAZ
246 KONARSKI Piotr 1986-03-16 WKS Śląsk Wrocław DOL
247 KONDRACIUK Karol 1987-01-22 KS AZS AWF Kraków MLP
248 KONDRACIUK Łukasz 1986-01-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
249 KONDRAT Mateusz 1985-02-28 LLKS Bielawianka DOL
250 KONDRATOWICZ Tomasz 1979-07-31 TS Olimpia Poznań WLP
251 KONIUSZEWSKI Łukasz 1985-05-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
252 KONOPSKI Radosław 1991-07-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
253 KOPEĆ Bartłomiej 1997-12-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
254 KOPEĆ Dominik 1985-07-05 RKS Łódź LDZ
255 KOPROWSKI Amadeusz 1994-01-01 MKL Szczecin ZPO
256 KORCZAK Tomasz 1986-01-01 KS Gwardia Piła WLP
257 KORZEŃ Radosław 1994-04-02 LKS Stal Mielec PDK
258 KOS Przemysław 1998-05-17 ULKS Bielgim Bielany MLP
259 KOSIŃSKI Borys 1986-01-27 WKS Śląsk Wrocław DOL
260 KOSIOR Michał 1995-07-30 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
261 KOSSAKOWSKI Grzegorz 1991-02-05 KS Podlasie Białystok POD
262 KOSTECZKA Michał 1995-04-20 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
263 KOTWICKI Dominik 2002-07-09 LKS Vectra Włocławek KPO
264 KOWALSKI Adam 1991-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
265 KOWALSKI Kacper 2004-07-26 MKS Piast Głogów DOL
266 KOWALSKI Piotr 2002-01-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
267 KOZAK Marcin 2002-09-30 GKS Start Długołęka DOL
268 KOZICKI Jakub 1987-01-01 AZS Łódź LDZ
269 KOZIEŁ Radosław 1996-01-12 MKS Tempo Kęty MLP
270 KOZŁOWSKI Mateusz 1993-05-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
271 KRAJEWSKI Mariusz 1998-05-26 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
272 KRASNOBORSKI Alan 1992-04-04 LKS Olimpic Szczecin ZPO
273 KRASOWSKI Adam 1993-05-15 MLKS Agros Żary LBU
274 KRAWCZUK Łukasz 1989-06-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
275 KRAWCZYK Rafał 1999-03-16 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
276 KRĘŻEL Dominik 1999-08-06 OŚ AZS Poznań WLP
277 KROCZ Bartosz 1989-01-03 WKS Śląsk Wrocław DOL
278 KRÓL Jakub 1986-05-15 MKLA Łęczyca LDZ
279 KRÓL Jakub 1986-01-01 PLKS Gwda Piła WLP
280 KRUHLIK Paweł 1983-08-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
281 KRYSZTOFIAK Jakub 2004-09-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
282 KRZACZKOWSKI Łukasz 1982-02-09 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
283 KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 RLTL Optima Radom MAZ
284 KRZEMIŃSKI Robert 1986-06-09 AZS-AWF Gorzów LBU
285 KRZESZEWSKI Rafał 1990-04-12 AZS-AWF Warszawa MAZ
286 KRZYŻANOWSKI Piotr 1986-04-04 KS AZS AWF Kraków MLP
287 KSIĄŻEK Adam 1993-12-16 LKS Omega Kleszczów LDZ
288 KUBACZYK Robert 1986-08-04 WKS Śląsk Wrocław DOL
289 KUBALA Paweł 1997-08-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
290 KUBANEK Przemysław 1994-03-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
291 KUBASZEWSKI Mariusz 1982-07-11 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
292 KUBIK Bartosz 1982-09-09 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
293 KUC Łukasz 1987-01-01 KS Agros Zamość LBE
294 KUCH Andrzej 1991-10-27 AZS UMCS Lublin LBE
295 KUCHAREK Piotr 1992-02-02 CKS Budowlani Częstochowa SLK
296 KUDERCZAK Tomasz 1995-03-09 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
297 KUDLA Nikodem 2000-07-24 MKL Szczecin ZPO
298 KUJAWA Eryk 1997-01-30 SSMKS Parasol Wrocław DOL
299 KULESZA Jarosław 1977-08-04 AZS-AWF Warszawa MAZ
300 KULKA Jakub 1995-01-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
301 KULKA Mateusz 1997-08-14 MKS Tempo Kęty MLP
302 KULMACZEWSKI Jan 1995-04-22 KS AZS AWF Warszawa MAZ
303 KULPA Karol 1986-01-06 KS Warszawianka W-wa MAZ
304 KURDYŁA Dawid 2000-03-02 KS Komunalni Sanok PDK
305 KURZAWA Adam 1987-04-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
306 KUSTRA Mateusz 1988-06-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
307 KUSTRA Piotr 1994-02-21 TL ROW Rybnik SLK
308 KUŚMIREK Piotr 1985-10-12 KS Wisła Puławy LBE
309 KUŚNIERZ Piotr 1994-02-05 WKS Śląsk Wrocław DOL
310 KUŹNIEWSKI Jakub 1994-01-03 MKS MOS Wrocław DOL
311 KUŹNIK Konrad 1998-02-19 UMLKS START Wieruszów LDZ
312 KWAŚNIAK Marcin 1986-06-11 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
313 KWIATKOWSKI Filip 2006-04-27 MKS Bank BS Płońsk MAZ
314 KWIATKOWSKI Marcin 1989-02-06 MKL 12 Jelenia Góra DOL
315 KWIATKOWSKI Piotr 1996-01-20 SL GKS Olsza Olszyna DOL
316 KWIATKOWSKI Sebastian 1986-09-17 AZS Łódź LDZ
317 LABUT Paweł 1987-08-04 KS AZS AWF Kraków MLP
318 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
319 LASKOWSKI Wiktor 1991-01-28 ZLKL Zielona Góra LBU
320 LATOCHA Bartłomiej 1988-08-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
321 LECH Łukasz 1994-04-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
322 LEMAN Damian 1991-02-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
323 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
324 LENTOWICZ Jarosław 1992-04-25 LKS Stal Mielec PDK
325 LEPIATO Maciej 1988-08-18 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
326 LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
327 LEŚNIAK Cezary 1987-07-24 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
328 LEWANDOWSKI Krzysztof 1986-11-08 WKS Wawel Kraków MLP
329 LEWANDOWSKI Mariusz 1987-10-23 LKS Vectra Włocławek KPO
330 LEWANDOWSKI Michał 1988-08-28 SKLA Sopot POM
331 LEWANDOWSKI Oskar 2006-01-25 LKS Zantyr Sztum POM
332 LEWANDOWSKI Szymon 1988-05-30 MKS MOS Wrocław DOL
333 LEWANDOWSKI Wojciech 1985-08-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
334 LIGIĘZA Łukasz 1992-07-08 KS AZS AWF Kraków MLP
335 LIGMAN Bartosz 1996-01-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
336 LINCHARD Marcin 1993-03-25 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
337 LIPIEC Tomasz 1980-04-28 KS AZS AWF Wrocław DOL
338 LIPOŃSKI Seweryn 1990-02-24 niest. Poznań WLP
339 LUBAŃSKI Szymon 1994-03-15 RKS Skra Warszawa MAZ
340 LUDWIG Sebastian 1995-03-02 LUKS Podium Kup OPL
341 ŁACHACZ Przemysław 1992-01-01 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
342 ŁACINIK Klaudiusz 2001-06-19 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
343 ŁADO Tomasz 1988-11-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
344 ŁAWNICZAK Mateusz 1995-07-17 MLKS Echo Twardogóra DOL
345 ŁAWRESZUK Marcin 1990-01-07 AZS-AWF Katowice SLK
346 ŁEPEK Konrad 1995-04-10 BKS Bydgoszcz KPO
347 ŁOBODA Patryk 1986-03-02 MKS Start Lublin LBE
348 ŁUDZIEŃ Kamil 1984-12-11 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
349 ŁUKASIAK Michał 1984-03-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
350 ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 KS Prefbet-Sonarol POD
351 ŁYSOŃ Michał 1991-08-03 GLKS Świdnica DOL
352 MACHAJ Szymon 1988-01-10 GKS Olimpia Grudziądz KPO
353 MADEJ Mateusz 1987-06-24 AZS-PWSZ Gorzów LBU
354 MAGIERA Mateusz 1993-07-21 TL ROW Rybnik SLK
355 MAJEWSKI Piotr 1987-05-20 WKS Wawel Kraków MLP
356 MANDZIUK Kamil 1997-01-03 KS Agros Zamość LBE
357 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
358 MARCHEL Jakub 1991-11-01 MKL Toruń KPO
359 MARCINIAK Dawid 1998-03-12 MKS MOS Wrocław DOL
360 MARCINISZYN Marcin 1982-09-07 WKS Śląsk Wrocław DOL
361 MARCINKOWSKI Paweł 1995-05-31 KS AZS AWF Wrocław DOL
362 MAREK Paweł 1987-04-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
363 MARSZAŁEK Marcel 1995-09-23 LUKS Zabrzeg SLK
364 MARTYNA Bogusz 1994-01-02 WKS Wawel Kraków MLP
365 MASŁOWSKI Łukasz 1991-06-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
366 MATEUSIAK Łukasz 1988-08-03 KS AZS AWF Kraków MLP
367 MATEUSIAK Tomasz 1980-12-05 OKLA Ostrołęka MAZ
368 MATKOWSKI Grzegorz 1990-09-01 MKS Tempo Kęty MLP
369 MATUSIAK Artur 1985-05-22 LUKS Vis Ksawerów LDZ
370 MATUSZCZAK Damian 1990-11-13 WKS Śląsk Wrocław DOL
371 MATUSZOK Marek 1996-03-11 LUKS Podium Kup OPL
372 MAZAN Bartosz 1990-01-01 MKS Piast Głogów DOL
373 MAZUR Aleksander 2007-04-21 MKS Sambor Tczew POM
374 MAZUR Rafał 1987-01-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
375 MICHALAK Jacek 1986-06-09 MKS MOS Wrocław DOL
376 MICHALAK Jakub 1986-04-17 MKS Siechnice DOL
377 MICHALCZYK Marek 1995-09-27 MUKS SZS Cieszyn SLK
378 MICHALIK Kamil 1989-02-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
379 MICHALIK Konrad 1985-08-13 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
380 MICHALSKI Mateusz 2001-02-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
381 MICHNIEWICZ Przemysław 1998-02-05 UKS Orlica Domaniów DOL
382 MICHNIEWSKI Robert 1974-02-16 BKS Bydgoszcz KPO
383 MIELCAREK Bartosz 1993-06-15 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
384 MIGUT Michał 1996-01-22 SL GKS Olsza Olszyna DOL
385 MIKITA Marek 1987-11-10 KS AZS AWF Wrocław DOL
386 MIKOSZ Mateusz 1995-04-19 ULKS Technik Trzcinica PDK
387 MIKUŁA Marek 1994-01-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
388 MIKUŚKIEWICZ Julian 2001-09-19 LUKS Namysłów OPL
389 MILCZAREK Mateusz 2000-04-03 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
390 MILEWSKI Piotr 1991-10-02 KS Podlasie Białystok POD
391 MIŃCZUK Mateusz 2000-03-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
392 MIODOŃSKI Robert 1986-10-28 niest. Kraków MLP
393 MISIOŁEK Adrian 1996-02-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
394 MISZKE Piotr 1985-02-15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
395 MŁYNARCZYK Oskar 1992-11-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
396 MODELSKI Przemysław 1985-10-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
397 MOGIELNICKI Marek 1992-03-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
398 MOSS Jason 1979-06-30 WKS Wawel Kraków MLP
399 MROWIEC Gracjan 1989-08-07 ZLKL Zielona Góra LBU
400 MROWIEC Witold 1995-06-10 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
401 MUDYNA Patryk 1995-08-29 UKS-MOS Opole OPL
402 MUSIAŁ Michał 1996-03-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
403 MYSTEK Kamil 1997-11-29 UKS Gminy Brzeszcze MLP
404 NABOŻNY Jacek 1989-07-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
405 NABOŻNY Mateusz 1987-01-01 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
406 NADARZYŃSKI Szymon 1988-12-07 STS Pomerania Szczecin ZPO
407 NAŁĘCZ Bartłomiej 1991-01-31 AZS-AWF Warszawa MAZ
408 NIEDZIELSKI Rafał 1984-03-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
409 NIEWIARA Marcin 1981-04-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
410 NIEZNAŃSKI Przemysław 1990-03-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
411 NIKODEM Dawid 1989-01-01 MLKS Sokół Lubin DOL
412 NOCOŃ Konrad 1993-05-21 LUKS Zabrzeg SLK
413 NORAS Piotr 1990-11-05 SPLA Tychy SLK
414 NOWAKOWSKI Mateusz 1990-05-16 KKL Kielce SWK
415 NOWICKI Damian 1992-06-10 MKS Durasan Płońsk MAZ
416 NOWICKI Patryk 2002-07-07 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
417 OBŁĄKOWSKI Przemysław 1999-05-21 KS Zawkrze Mława MAZ
418 OLCZYKOWSKI Krzysztof 1996-11-05 RLTL ZTE Radom MAZ
419 OLIWKOWSKI Tomasz 1985-03-05 UKS Cyprianka KPO
420 OLSZAŃSKI Grzegorz 1984-01-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
421 OLSZEWSKI Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów DOL
422 OLSZEWSKI Paweł 1989-07-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
423 OLSZOWY Dawid 1993-07-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
424 OLUCHA Adam 1996-07-04 MKS Stal Nowa Dęba PDK
425 OMELKO Rafał 1989-01-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
426 ORŁOWSKI Adam 1986-12-27 KS AZS AWF Kraków MLP
427 OSIEWACZ Stefan 1980-01-01 MKS Ekonomik Nysa OPL
428 OSTROWSKI Paweł 1990-07-21 MLKS Sokół Lubin DOL
429 OSTROWSKI Piotr 1995-03-28 ZLKL Zielona Góra LBU
430 OSZEK Paweł 1991-02-16 LKS Pszczyna SLK
431 OWCZAREK Konrad 1987-12-11 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
432 PACHURA Sebastian 1989-06-28 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP
433 PAŁKIEWICZ Piotr 1991-03-19 GLKS Świdnica DOL
434 PAPIEŻ Artur 1989-03-06 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
435 PARLICKI Mateusz 1984-04-14 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
436 PAROBCZAK Maciej 1992-02-17 UKS Achilles Leszno WLP
437 PARTYKA Julian 1993-03-24 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
438 PARUZEL Olaf 1988-07-14 AZS-AWF Katowice SLK
439 PASZCZUK Bartosz 1990-08-28 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
440 PAWELCZAK Paweł 1994-06-15 OŚ AZS Poznań WLP
441 PAWŁOWSKI Adam 1992-03-22 OŚ AZS Poznań WLP
442 PAWŁOWSKI Marcin 1992-02-20 MKL 12 Jelenia Góra DOL
443 PAZDAN Mariusz 1993-01-07 LLKS Bielawianka DOL
444 PERUCKI Bartłomiej 1993-06-10 WKS Wawel Kraków MLP
445 PĘCAK Kamil 1995-05-18 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
446 PĘDZIWIATR Marcin 2003-05-08 LKS MOSiR Sieradz LDZ
447 PFLEGEL Maksymilian 1995-07-22 MKS MOS Wrocław DOL
448 PIASECKI Adrian 2003-07-04 LLKS Osowa Sień LBU
449 PIĄTEK Maciej 1990-05-20 MKL 12 Jelenia Góra DOL
450 PIĄTEK Norbert 1986-11-17 PLKS Gwda Piła WLP
451 PIĄTKOWSKI Marcin 1990-02-15 MKS MOS Wrocław DOL
452 PIECZARKA Patryk 1992-12-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
453 PIENIEK Kacper 1994-05-13 MKS Durasan Płońsk MAZ
454 PIETRUSA Michał 1998-05-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
455 PILARCZYK Krystian 1986-09-02 MUKS Olimpia Nowe Miasto WMZ
456 PILARCZYK Ryszard 1975-11-05 OŚ AZS Poznań WLP
457 PILECKI Michał 1991-01-26 MKS MOS Wrocław DOL
458 PIŁAT Oscar 2004-10-13 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
459 PINDELSKI Łukasz 1996-07-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
460 PIOTROWICZ Krzysztof 1991-01-01 MKS Piast Głogów DOL
461 PIOTROWICZ Przemysław 1987-09-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
462 PLASKOTA Krzysztof 1985-11-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
463 PLESZCZYŃSKI Przemysław 2006-01-04 SKLA Sopot POM
464 PŁACZEK Łukasz 1983-07-04 SKLA Sopot POM
465 PŁOCHOCKI Piotr 1988-06-11 WKS Śląsk Wrocław DOL
466 PŁOSZCZAŃSKI Piotr 1998-12-21 KS AZS AWF Kraków MLP
467 PŁUCIENNIK Patryk 1996-05-20 MKLA Łęczyca LDZ
468 POCHOPIEŃ Przemysław 1982-01-27 KS AZS AWF Kraków MLP
469 PODGÓRSKI Konrad 1989-06-01 MKS Durasan Płońsk MAZ
470 PODGÓRSKI Wojciech 1990-05-11 WKS Śląsk Wrocław DOL
471 PODLASKI Tobiasz 1987-01-01 MKS Durasan Płońsk MAZ
472 PODLEWSKI Damian 1991-01-04 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP
473 PODSIADŁY Adam 2000-04-07 AZS-AWF Katowice SLK
474 POLOK Kamil 2000-01-20 UKS Gminy Brzeszcze MLP
475 POPOWSKI Kamil 1996-01-19 KS Podlasie Białystok POD
476 POSTUMENT Dariusz 1999-02-08 MKS MOS Wrocław DOL
477 PROĆ Wiktor 2006-03-01 TS Start Lublin LBE
478 PROKOP Wojciech 1991-01-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
479 PRZEMYSKI Patryk 1996-03-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
480 PRZYBYLAK Łukasz 1987-06-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
481 PRZYBYŁ Marcin 1989-03-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
482 PRZYBYŁOWICZ Paweł 1990-02-18 STS Pomerania Szczecinek ZPO
483 PRZYBYSZEWSKI Paweł 1982-01-30 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
484 PRZYGODZKI Bartłomiej 2003-01-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
485 PYRA Dawid 1987-03-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
486 PYTLARCZYK Paweł 1982-01-23 KS Warszawianka W-wa MAZ
487 PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
488 RABENDA Bartłomiej 1996-03-07 KKB MOSiR Krosno PDK
489 RABOWSKI Adrian 1989-04-21 WKS Śląsk Wrocław DOL
490 RADZEWICZ Jędrzej 2001-02-15 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
491 RAJFUR Maciej 1991-03-16 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
492 RAJTAK Szymon 1993-07-28 KS Agros Zamość LBE
493 RAK Jakub 2000-10-20 MKS MOS Wrocław DOL
494 RAKOWSKI Andrzej 1991-11-30 ZLKL Zielona Góra LBU
495 RĄCZKA Przemysław 1988-01-01 MMKS Dąbrowa Górnicza SLK
496 REJENTOWICZ Rafał 1986-07-28 KS AZS AWF Wrocław DOL
497 REJMUS Michał 1991-09-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
498 RENTFLEJSZ Maciej 1991-08-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
499 RESZCZYŃSKI Michał 1998-04-28 UKS Orlica Domaniów DOL
500 RESZKOWSKI Daniel 1992-05-05 KS AZS AWF Poznań WLP
501 RĘGOCKI Patryk 1997-07-26 MKL Toruń KPO
502 ROBOTNIKOWSKI Jakub 2004-05-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
503 ROGAL Nikodem 2002-03-20 MUKS Kadet Rawicz WLP
504 ROMANIUK Jakub 2000-06-21 BKS Bydgoszcz KPO
505 ROSIAK Michał 1986-05-09 LKS Vectra Włocławek KPO
506 ROSŁONIEC Krystian 1989-11-25 KS Orzeł Warszawa MAZ
507 ROSTKOWSKI Krzysztof 1986-03-12 AZS-PWSZ Gorzów LBU
508 ROSZCZAK Bartosz 2003-06-02 UKS Achilles Leszno WLP
509 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
510 RÓŻYCKI Mateusz 2000-04-07 BKS Bydgoszcz KPO
511 RUDNICKI Michał 1988-01-01 niest. Wrocław DOL
512 RUDNIK Kacper 2001-03-24 MKL Toruń KPO
513 RUDŹ Robert 1987-01-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
514 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 KS AZS AWF Katowice SLK
515 RZEPKA Miłosz 1986-07-01 GKS Olimpia Grudziądz KPO
516 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
517 SADKOWSKI Konrad 1987-04-03 MKS MOS Wrocław DOL
518 SAJUR Jakub 1991-05-23 niest. Wrocław DOL
519 SALAMONOWICZ Adrian 1994-11-06 MKS MOS Wrocław DOL
520 SALMONOWICZ Wojciech 1993-01-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
521 SAMULEWICZ Jan 2003-11-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
522 SAPEK Szymon 1997-07-29 KS AZS AWF Kraków MLP
523 SARGALSKI Szymon 2003-11-01 SL GKS Olsza Olszyna DOL
524 SĄCZAWA Jakub 1993-08-06 KS AZS AWF Kraków MLP
525 SEMIK Łukasz 1991-05-21 MKS Piast Głogów DOL
526 SERAFIN Remigiusz 1994-03-18 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
527 SIEDLECKI Marek 1995-07-01 UKS 55 Łódź LDZ
528 SIENKIEWICZ Bartosz 2001-01-19 MKL Jarocin WLP
529 SIERADZAN Tomasz 1993-04-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
530 SIKORA Marek 1989-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
531 SILWANOWICZ Adrian 1992-10-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
532 SINGH Kewin 2004-01-23 MLKS Agros Żary LBU
533 SITASZ Michał 1988-03-03 AZS-AWF Gorzów LBU
534 SIWIK Maciej 1982-01-09 KS AZS AWF Kraków MLP
535 SKALENIUS Michał 1990-03-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
536 SKLEPOWICZ Patryk 1993-09-27 MLKS Agros Żary LBU
537 SKRZEK Bartłomiej 2005-03-25 GKS Start Długołęka DOL
538 SKRZYPACZ Adrian 1990-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
539 SKRZYPACZ Krystian 1998-12-29 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
540 SKRZYPIŃSKI Maciej 1991-05-22 KS AZS AWF Wrocław DOL
541 SKUBINA Paweł 1992-12-09 KS Podlasie Białystok POD
542 SKWAREK Wojciech 1988-11-12 ZLKL Zielona Góra LBU
543 SŁABOŃSKI Łukasz 1998-11-26 SKS Kusy Kraków MLP
544 SŁABOSZ Dominik 2002-02-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
545 SMOLEŃ Rafał 1994-02-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
546 SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
547 SOBCZAK Jaromir 1989-06-02 MLKS Echo Twardogóra DOL
548 SOBORA Łukasz 1978-11-23 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
549 SOPORSKI Tomasz 2002-10-15 MKS-MOSM Bytom SLK
550 SOSIŃSKI Michał 1992-08-10 KS AZS AWF Wrocław DOL
551 SPORYSZ Kamil 1998-10-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
552 SPYCHAŁA Leszek 1985-09-25 TS Olimpia Poznań WLP
553 STACHOWIAK Paweł 1988-01-15 MLKS Sokół Lubin DOL
554 STACHOWICZ Szymon 1988-09-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
555 STAFIEJ Piotr 1999-01-22 LKS Stal Mielec PDK
556 STANGENBERG Krzysztof 1988-01-01 MKS MOS Wrocław DOL
557 STANISZEWSKI Hubert 1989-07-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
558 STAŃCZAK Janusz 1989-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
559 STAŃCZUK Łukasz 1989-11-08 RKS Skra Warszawa MAZ
560 STARZAK Marcin 1985-10-20 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
561 STASIEK Grzegorz 1991-05-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
562 STAŚKIEWICZ Dominik 1993-04-05 STS Pomerania Szczecin ZPO
563 STAWICKI Piotr 1986-01-01 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
564 STECKA Szymon 1994-06-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
565 STĘPIEŃ Mateusz 2005-08-13 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
566 STRUZIK Radosław 1984-03-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
567 STRZAŁKOWSKI Adrian 1990-03-28 MKL Szczecin ZPO
568 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
569 STYBOR Jakub 2000-08-19 SKLA Sopot POM
570 STYPA Wojciech 1990-11-20 STS Pomerania Szczecinek ZPO
571 SUDA Orian 2005-10-26 LLKS Osowa Sień LBU
572 SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
573 SUSKI Krzysztof 1987-06-18 AZS-AWFiS Gdańsk POM
574 SUSZCZYK Paweł 1991-04-27 AZS UMCS Lublin LBE
575 SUSZEK Marcin 1990-06-12 KS AZS AWF Kraków MLP
576 SUWALSKI Arkadiusz 1986-09-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
577 SWOBODA Grzegorz 1995-08-03 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
578 SYCHTA Maciej 1997-11-05 WKS Wawel Kraków MLP
579 SYPNIEWSKI Maksym 1991-12-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
580 SZADE Damian 1988-10-01 niest. Poznań WLP
581 SZADE Grzegorz 1993-05-04 AZS-AWF Katowice SLK
582 SZATANIK Mateusz 1994-03-01 LUKS Zabrzeg SLK
583 SZCZEPANIUK Piotr 1984-10-18 MKS Polonia Warszawa MAZ
584 SZCZEPAŃSKI Bartosz 1988-01-01 ZLKL Zielona Góra LBU
585 SZCZUCKI Hubert 1988-01-01 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
586 SZESTAŁO Piotr 1991-05-07 WKS Wawel Kraków MLP
587 SZEWCZYK Maciej 2004-01-23 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
588 SZLASZYŃSKI Przemysław 1983-01-18 MLKS Czarni Olecko WMZ
589 SZTUCZKA Rafał 1990-01-01 MKS Piast Głogów DOL
590 SZUBERLA Krzysztof 1987-06-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
591 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
592 SZURKIEWICZ Kacper 2004-10-26 UKS Wyspiański Szubin KPO
593 SZWEDZIK Jakub 1984-07-26 niest. Warszawa MAZ
594 SZYDŁOWSKI Łukasz 1987-01-01 ULKS Muflon Bielawa DOL
595 SZYMAŃSKI Damian 1984-11-06 ZLKL Zielona Góra LBU
596 SZYMAŃSKI Marcin 1995-04-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
597 SZYMBORSKI Miłosz 2006-05-25 MKS Bank BS Płońsk MAZ
598 SZYMOSZEK Krzysztof 1994-03-01 UKS Czwórka Żory SLK
599 ŚCIRA Paweł 2002-05-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
600 ŚLEBODA Piotr 1987-01-22 GKS Olimpia Grudziądz KPO
601 ŚLIWKA Rafał 1982-03-17 MKL Szczecin ZPO
602 ŚWIDER Dawid 1994-10-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
603 ŚWIDERSKI Paweł 1983-08-11 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
604 ŚWIERCZYNA Bartosz 1998-02-09 KS AZS AWF Katowice SLK
605 ŚWIERCZYŃSKI Adrian 1987-08-28 KS AZS AWF Poznań WLP
606 ŚWIERCZYŃSKI Adrian 1996-02-11 ULKS Muflon Bielawa DOL
607 ŚWITOŃ Kacper 1999-08-31 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
608 TARCZOŃ Damian 1996-02-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
609 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
610 TARNAWA Mikołaj 1994-04-06 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
611 TARNOWSKI Piotr 1989-04-11 WKS Wawel Kraków MLP
612 TĘCZA Damian 1985-04-24 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
613 TŁUSZCZ Jacek 1992-05-15 LKS Polkowice DOL
614 TOCZEK Radosław 1986-12-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
615 TOMASIAK Krzysztof 1990-04-03 UKS Junior Kamesznica SLK
616 TOMCZAK Cezary 1987-04-01 OŚ AZS Poznań WLP
617 TOMCZYK Piotr 1986-03-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
618 TOMYS Jakub 2005-05-27 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
619 TOPA Andrzej 1990-11-19 AZS-AWF Katowice SLK
620 TOPOLIŃSKI Kamil 1991-05-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
621 TRELIŃSKI Michał 1987-05-25 AZS-AWF Katowice SLK
622 TRZASKOWSKI Mikołaj 1998-04-10 LUKS Podium Kup OPL
623 TRZEBOŃSKI Mateusz 1996-01-15 BKL Bełchatów LDZ
624 TURAJCZYK Paweł 2003-09-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
625 TUROWSKI Arkadiusz 1993-03-23 WKS Śląsk Wrocław DOL
626 TWARDOWSKI Adrian 1990-04-24 WKS Wawel Kraków MLP
627 TYLMAN Igor 1991-01-27 KS Warszawianka W-wa MAZ
628 TYMKÓW Michał 1998-02-27 GKS Piast Gliwice SLK
629 URBANOWICZ Mateusz 2000-10-10 ZLKL Zielona Góra LBU
630 URBAŃSKI Michał 1985-03-08 WKS Śląsk Wrocław DOL
631 UWIJAŁA Krzysztof 1990-11-27 MKS Sambor Tczew POM
632 WALA Sylwester 1988-03-23 KS AZS AWF Kraków MLP
633 WALCZAK Michał 1993-01-01 AZS-AWF Gorzów LBU
634 WALENCZAK Artur 1978-11-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
635 WALĘCKI Wiktor 1997-07-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
636 WALNICZEK Sebastian 1999-01-14 MKS MOS Wrocław DOL
637 WANAT Krzysztof 1990-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
638 WANDZEL Adrian 1990-01-01 MKS Żywiec SLK
639 WANDZEL Szymon 1997-01-22 MKS Żywiec SLK
640 WARDENCKI Michał 1995-06-30 LLKS Bielawianka DOL
641 WARSZYCKI Konrad 2001-04-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
642 WASIAK Jarosław 1984-01-28 AZS Łódź LDZ
643 WASIK Mateusz 1991-03-26 KKL Kielce SWK
644 WASILUK Piotr 1991-06-17 WLKS Nowe Iganie MAZ
645 WAŚKIEWICZ Norbert 2000-05-05 MKS Juvenia Białystok POD
646 WATOŁA Maciej 1991-02-19 TS AKS Chorzów SLK
647 WAWRO Damian 1991-01-31 MKS MOS Wrocław DOL
648 WAWRZYNIAK Dawid 1996-05-20 MKLA Łęczyca LDZ
649 WĄŻ Kamil 2001-10-25 LKS Stal Mielec PDK
650 WDOWSKI Mateusz 1988-01-15 MLKS Echo Twardogóra DOL
651 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
652 WIERZBICKI Maciej 1999-01-28 LKS Polkowice DOL
653 WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 KS Warszawianka W-wa MAZ
654 WIKTORSKI Tomasz 1988-03-12 OKLA Ostrołęka MAZ
655 WILK Cezary 2004-01-11 LLKS Pomorze Stargard ZPO
656 WILK Paweł 1983-10-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
657 WILMA Adrian 1992-04-02 ZLKL Zielona Góra LBU
658 WIŚNIEWSKI Adrian 1988-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
659 WIŚNIEWSKI Grzegorz 1987-08-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
660 WIŚNIEWSKI Piotr 2000-05-17 AZS UMCS Lublin LBE
661 WITEK Przemysław 1998-06-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
662 WŁODARCZAK Arkadiusz 1989-12-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
663 WŁODARCZYK Krzysztof 1989-01-01 ULKS Muflon Bielawa DOL
664 WOJCIECHOWSKI Bartosz 1989-04-10 KS AZS AWF Wrocław DOL
665 WOJCIECHÓW Damian 1993-05-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
666 WOJCIESZAK Przemysław 1995-08-14 UKS 12 Kalisz WLP
667 WOJDYŁA Karol 1992-09-19 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
668 WOJNAR Marcin 1995-11-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
669 WOJNAROWSKI Krzysztof 1990-07-03 KS Warszawianka W-wa MAZ
670 WOJTAKOWSKI Dawid 1989-04-20 GKS Olimpia Grudziądz KPO
671 WOJTKOWSKI Maciej 1988-02-06 AZS-AWF Warszawa MAZ
672 WOJTYSIAK Bartosz 2002-09-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
673 WOLNY Norbert 1990-02-13 WLKS Wrocław DOL
674 WOREK Sebastian 1993-01-21 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
675 WOROSZCZAK Maciej 1992-03-06 ULKS Muflon Bielawa DOL
676 WOSICKI Józef 1997-12-28 OŚ AZS Poznań WLP
677 WOŹNIAK Adam 1987-01-01 AZS Łódź LDZ
678 WÓJCIK Bartłomiej 1999-12-10 WLKS Nowe Iganie MAZ
679 WÓJCIK Bartosz 1997-12-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
680 WÓJCIK Karol 1989-03-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
681 WÓJTOWICZ Ignacy 2006-08-09 TS Start Lublin LBE
682 WRÓBEL Krzysztof 1996-02-14 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
683 WRÓBEL Łukasz 1992-04-19 BKS Bydgoszcz KPO
684 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
685 WRÓBLEWSKI Kamil 1992-04-27 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
686 WRÓBLEWSKI Michał 1993-01-04 MUKS Szok Bojanowo WLP
687 WRZESZCZ Oskar 1990-06-18 BKS Bydgoszcz KPO
688 WUJDA Konrad 1999-05-16 SL GKS Olsza Olszyna DOL
689 WYCZESANY Marek 1997-05-05 LUKS Zabrzeg SLK
690 WYLĘGA Nikodem 1998-06-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
691 WYPŁOSZ Tymoteusz 1998-08-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
692 WYRZYKOWSKI Krzysztof 1990-03-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
693 WYSZYŃSKI Paweł 2001-08-03 KS Podlasie Białystok POD
694 ZACZEK Artur 1989-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
695 ZAJĄC Tomasz 1985-04-08 SKS Start Łódź LDZ
696 ZALEWSKI Karol 1993-08-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
697 ZAMBRZYCKI Łukasz 1983-04-03 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
698 ZAMBRZYCKI Patryk 1993-11-09 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
699 ZAMOROWSKI Bartosz 2003-03-31 LUKS Start Nakło KPO
700 ZATYKA Kamil 2001-03-05 MKLA Łęczyca LDZ
701 ZĄBEK Dawid 1985-04-17 MKS MOS Wrocław DOL
702 ZĄBEK Mateusz 1986-01-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
703 ZDEBIAK Arnold 1993-05-11 KS AZS AWF Kraków MLP
704 ZDRAJKOWSKI Paweł 1976-09-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
705 ZEMSKI Michał 1998-04-13 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
706 ZIAJA Marek 1994-09-20 GKS Piast Gliwice SLK
707 ZIAJA Michał 1994-04-04 KS AZS AWF Kraków MLP
708 ZIELIŃSKI Andrzej 1990-06-08 WKS Wawel Kraków MLP
709 ZIMNIEWICZ Grzegorz 1991-10-13 UKS Achilles Leszno WLP
710 ZUTER Franciszek 2005-06-28 MUKS Szok Bojanowo WLP
711 ŻEBROWSKI Dawid 1997-01-08 RLTL Optima Radom MAZ
712 ŻURAWSKI Marcin 1992-04-17 AZS-AWF Gorzów LBU
713 ŻUROWSKI Bartosz 1992-11-04 ZLKL Zielona Góra LBU

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.3426110744476sekund