DOBEK Patryk
1994-02-13
MKL Szczecin
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 A E 1994-01-01 RKS Skra Warszawa MAZ
2 ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
3 ADAMCZYK Jakub 1979-09-26 MKS Polonia Warszawa MAZ
4 ADAMCZYK Krzysztof 1995-10-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
5 ADAMCZYK Patryk 1994-01-05 RLTL Optima Radom MAZ
6 ADAMSKI Jakub 1987-11-11 OŚ AZS Poznań WLP
7 AMBROSIEWICZ Szymon 2010-06-10 LUKS Hańcza Suwałki POD
8 AMBROŻY Kacper 1996-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
9 ANDERS Rafał 1993-02-18 KL Bałtyk Koszalin ZPO
10 ANTOSZEWSKI Kacper 2000-05-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
11 ATAMAN Amadeusz 1994-02-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
12 AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
13 BACZEWSKI Mateusz 1995-02-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
14 BAĆMAGA Dominik 1994-05-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
15 BAJ Mikołaj 1992-12-18 KL Lechia Gdańsk POM
16 BAŁAJDA Michał 1993-01-24 LKS Vectra Włocławek KPO
17 BAŃKA Mateusz 1993-09-09 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
18 BARANOWSKI Michał 1993-02-19 MKS Truso Elbląg WMZ
19 BIANEK Marcin 1994-05-17 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
20 BIEGAŃSKI Tomasz 1994-03-19 BKL Bełchatów LDZ
21 BLEJA Marek 1996-05-06 SKLA Sopot POM
22 BŁOCIAN Rafał 1986-03-11 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
23 BOGACZYŃSKI Igor 2003-11-07 MKL Jarocin WLP
24 BOGUSZ Igor 1989-05-10 KS Wejher Wejherowo POM
25 BOLDA Marek 1995-01-01 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
26 BONOWICZ Krystian 1994-12-05 LUKS Wieża Postomino ZPO
27 BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
28 BORKOWSKI Michał 1991-01-01 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
29 BOROWIK Dawid 2001-02-04 BKS Bydgoszcz KPO
30 BRYLIŃSKI Robert 1991-04-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
31 BRZESKI Karol 1993-05-23 ULKS Talex Borzytuchom POM
32 BRZEZIŃSKI Maciej 1993-03-27 KS AZS AWF Kraków MLP
33 BRZOSTEK Mateusz 1991-02-04 AZS-AWFiS Gdańsk POM
34 BUCH Natan 1995-11-06 AZS Łódź LDZ
35 BUDZIEJEWSKI Kamil 1988-09-14 AZS Łódź LDZ
36 BUJKOWSKI Filip 2010-01-10 LUKS Hańcza Suwałki POD
37 BUKOWSKI Dariusz 1989-05-26 SKLA Sopot POM
38 BUZAŁA Mikołaj 1998-04-17 OŚ AZS Poznań WLP
39 BYKOWSKI Michał 1993-07-17 SKLA Sopot POM
40 CACH Łukasz 2002-03-22 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
41 CEGIELSKI Tomasz 1998-05-23 AZS-AWFiS Gdańsk POM
42 CHMIEL Paweł 1997-08-18 RKS Łódź LDZ
43 CHMIEL Szymon 2006-10-03 niestowarzyszony POL
44 CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 OŚ AZS Poznań WLP
45 CHODURA Marcel 1999-01-14 LKS Victoria Olesno OPL
46 CHOJNACKI Mateusz 1994-04-29 KS Gwardia Piła WLP
47 CHOJNOWSKI Bartłomiej 1993-09-24 WKS Śląsk Wrocław DOL
48 CICHECKI Mateusz 1990-10-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
49 CICHOSZ Jarosław 1987-02-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
50 CIECHANOWICZ Marcin 1994-01-07 OŚ AZS Poznań WLP
51 CIECIERSKI Damian 1994-02-23 ULKS Talex Borzytuchom POM
52 CIEPIELA Jan 1989-01-21 KS AZS AWF Kraków MLP
53 CIĘŻKI Daniel 1994-07-08 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
54 CZACHOR Rafał 1999-08-08 MKS Stal Nowa Dęba PDK
55 CZAJA Dominik 1994-08-08 SKLA Sopot POM
56 CZAJKOWSKI Bartłomiej 1993-10-24 RLTL ZTE Radom MAZ
57 CZYCZEL Adam 1993-01-23 SKLA Sopot POM
58 CZYŻ Radosław 1988-01-07 WKS Wawel Kraków MLP
59 DĄBROWSKI Marcin 1994-05-02 MUKS Szok Bojanowo WLP
60 DERDOWSKI Michał 1993-01-25 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
61 DOLNY Łukasz 1997-01-01 MMKS Gdańsk POM
62 DOMAGAŁA Łukasz 1987-01-13 AZS-AWFiS Gdańsk POM
63 DOMINIAK Daniel 2001-04-10 SL GKS Olsza Olszyna DOL
64 DUDEK Bartosz 1992-02-25 MKS Juvenia Białystok POD
65 DUNIN-BORKOWSKI Hubert 1992-12-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
66 DUSZCZYK Jakub 1995-02-03 MKS Polonia Warszawa MAZ
67 DUSZYŃSKI Kajetan 1995-05-12 AZS Łódź LDZ
68 DUTKIEWICZ Ziemowit 1992-05-30 OŚ AZS Poznań WLP
69 DYBOWSKI Robert 1996-02-17 KS Wejher Wejherowo POM
70 DYJECIŃSKI Adrian 1992-04-13 LKS Vectra Włocławek KPO
71 DYS Marcin 1996-04-13 LKS Jantar Ustka POM
72 DZIKI Paweł 1994-09-16 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
73 FALKOWSKI Adam 1994-01-21 RKS Rumia POM
74 FALKOWSKI Damian 1991-07-17 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
75 FELSKI Filip 2001-09-26 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
76 FIEDEŃ Natan 1998-06-02 LKS Pszczyna SLK
77 FILIPKOWSKI Mariusz 2008-02-15 UKS Technik Augustów POD
78 FLOREK Łukasz 1994-09-20 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
79 FOSTIAK Krzysztof 1991-01-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
80 FÓRMAŃSKI Mateusz 1991-02-22 WKS Śląsk Wrocław DOL
81 FRĄK Patryk 1994-07-28 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
82 FROELKE Krystian 1996-06-28 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
83 FRYCZ Łukasz 1998-08-24 SKLA Sopot POM
84 GABIS Kacper 1994-01-18 AZS-AWFiS Gdańsk POM
85 GACH Maciej 1993-10-20 MKS Polonia Warszawa MAZ
86 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
87 GAJDA Marcin 1993-12-05 ULKS Technik Trzcinica PDK
88 GAJOS Mateusz 1998-01-07 SKLA Sopot POM
89 GALIKOWSKI Michał 1997-01-17 KS AZS AWF Kraków MLP
90 GAŁKOWSKI Damian 1994-12-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
91 GANCARZ Ernest 1994-11-10 KS Agros Zamość LBE
92 GARUS Krzysztof 1991-07-20 LKS Prime Food Brda Przechlewo POM
93 GEREGA Bartosz 2004-09-19 MKS Piast Głogów DOL
94 GIERSZEWSKI Daniel 1994-04-01 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
95 GIESZCZYŃSKI Rafał 1994-02-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
96 GINTER Jonasz 1996-12-01 MLKS Baszta Bytów POM
97 GLONEK Waldemar 1994-04-23 SL Olimpia Poznań WLP
98 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
99 GODLEWSKI Damian 1994-08-11 MKS Truso Elbląg WMZ
100 GORZELAŃCZYK Jakub 1991-01-23 MKS Siechnice DOL
101 GÓRECKI Mateusz 1993-07-01 SKLA Słupsk POM
102 GÓRNY Szymon 1994-02-22 SL Olimpia Poznań WLP
103 GRUCHOT Dawid 1995-08-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
104 GRYNKIEWICZ Marcin 1990-03-29 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
105 GRZĄŚLEWICZ Paweł 1989-10-29 GKS Olimpia Grudziądz KPO
106 GRZEGORZEWICZ Patryk 2002-05-26 AZS UMCS Lublin LBE
107 GRZEŚKOWIAK Krzysztof 1993-04-03 OŚ AZS Poznań WLP
108 GRZYMKOWSKI Patryk 1994-05-26 UKS MOSiR Działdowo WMZ
109 GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 KKB MOSiR Krosno PDK
110 GWIAZDOŃ Paweł 1991-09-03 AZS-AWF Katowice SLK
111 HAŁGAS Damian 1993-03-15 GKS Piast Gliwice SLK
112 HINC Michał 1996-04-21 GKS Żukowo POM
113 HŁADUNIUK Patryk 1995-06-27 MLKS Lubusz Barlinek ZPO
114 HOŁUB Krzysztof 2000-07-27 AZS UMCS Lublin LBE
115 HRYSZKIEWICZ Marcin 1992-05-01 SL Olimpia Poznań WLP
116 I O 1992-01-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
117 JABŁOŃSKI Adam 1994-02-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
118 JABŁOŃSKI Marcin 1994-09-29 KS Podlasie Białystok POD
119 JABRZYŃSKI Michał 1994-08-20 AZS UMCS Lublin LBE
120 JACECKO Damian 1993-01-01 UKS Wiking Rychnowy POM
121 JACEWICZ Gustaw 1989-11-21 SKLA Sopot POM
122 JACYNO Oskar 1990-01-01 MLKS Ostróda WMZ
123 JAKUBEK Patryk 1997-06-06 ULKS Talex Borzytuchom POM
124 JAKUBOWSKI Adam 2000-11-21 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
125 JAKUSEWICZ Jan 1991-01-01 MLKS Tucholanka Tuchola KPO
126 JANKOWSKI Paweł 1992-06-04 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
127 JAROS Andrzej 1990-07-19 AZS UMCS Lublin LBE
128 JAROSZ Bartosz 2002-07-09 STS Pomerania Szczecinek ZPO
129 JASIŃSKI Paweł 1993-03-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
130 JENDRASZCZYK Paweł 1993-06-27 STS Pomerania Szczecinek ZPO
131 JĘDRUSIŃSKI Marcin 1981-09-28 WKS Śląsk Wrocław DOL
132 JÓZEŃKÓW Andrzej 2002-07-20 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
133 JUNIEWICZ Jakub 1993-05-28 STS Pomerania Szczecinek ZPO
134 JURCZYK Mariusz 1996-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
135 KADYŁO Adam 2003-07-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
136 KAKAREKO Grzegorz 1990-07-05 KS Podlasie Białystok POD
137 KALANDYK Hubert 1994-05-20 KS Agros Zamość LBE
138 KALINOWSKI Grzegorz 1990-09-22 MKL Toruń KPO
139 KAMIŃSKI Jacek 1994-09-29 KS Agro Kociewie Starogard POM
140 KAMIŃSKI Jakub 1994-06-07 MUKL Brodnica KPO
141 KAMIŃSKI Patryk 1992-06-20 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
142 KANIGOWSKI Marcin 1995-10-25 KKL Rodło Kwidzyn POM
143 KANTOROWSKI Henryk 1997-05-20 PLKS Gwda Piła WLP
144 KARNAS Kamil 1993-09-07 SKLA Sopot POM
145 KAROLEWSKI Marcin 2002-12-16 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
146 KARWOWSKI Tomasz 1995-12-28 MKS MOS Wrocław DOL
147 KASPROWICZ Przemysław 1995-04-19 UKS Kusy Warszawa MAZ
148 KASYNA Wojciech 1993-02-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
149 KASZUBA Tomasz 1988-11-26 KL Gdynia POM
150 KAZUBSKI Piotr 1990-10-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
151 KIDOŃ Piotr 2000-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
152 KIEDROWSKI Marcin 1992-07-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
153 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
154 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
155 KLATKA Maciej 1992-07-28 MUKS Legnica DOL
156 KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
157 KLĘK Konrad 2006-02-16 niestowarzyszony POL
158 KLIMCZAK Piotr 1980-01-18 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
159 KLOFCZYŃSKI Bartosz 1995-01-01 LLKS Smętowo Graniczne POM
160 KLONOWSKI Andrzej 2005-05-23 LKS Osuchów MAZ
161 KLOSKOWSKI Patryk 1992-11-28 MKS Sambor Tczew POM
162 KLUCZYŃSKI Tomasz 1993-07-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
163 KNAPIK Michał 1993-09-23 RKS Łódź LDZ
164 KNIEFEL Bartosz 1988-05-07 MUKL Brodnica KPO
165 KOBUS Paweł 1994-05-24 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
166 KOŁODZIEJSKI Jakub 1995-07-30 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
167 KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
168 KONICZ Arkadiusz 1993-01-02 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
169 KONIECZNY Karol 1993-05-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
170 KOPEĆ Dominik 1995-03-05 KS Agros Zamość LBE
171 KOS Marek 1989-05-12 UKS Czwórka Żory SLK
172 KOSIŃSKI Tomasz 1995-02-11 ULKS Talex Borzytuchom POM
173 KOSZYK Rafał 1989-06-27 KS Agros Zamość LBE
174 KOŚCIELNIAK Patryk 2002-02-05 KL Iskra Białogard ZPO
175 KOTŁOWSKI Patryk 1996-05-22 GKS Żukowo POM
176 KOTOWSKI Tomasz 1995-03-01 LLKS Smętowo Graniczne POM
177 KOWALCZYK Artur 1995-06-05 MMKS Gdańsk POM
178 KOWALSKI Łukasz 1992-01-07 LKS Lubawa WMZ
179 KOWALSKI Marcin 1993-04-15 MUKL Brodnica KPO
180 KOWALUK Dariusz 1996-04-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
181 KOZIARSKI Grzegorz 1987-09-17 KU AZS Uniwersytet Gdański POM
182 KOZIURA Marcin 1994-06-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
183 KOZŁOWSKI Adrian 1997-06-21 MKS Święc Sławno ZPO
184 KOZŁOWSKI Kacper 1986-12-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
185 KOZŁOWSKI Mateusz 1993-05-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
186 KRAJEWSKI Andrzej 1994-08-22 LUKS Wieża Postomino ZPO
187 KRAKOWSKI Jan 1994-07-22 WKS Flota Gdynia POM
188 KRAKÓWKA Jacek 1995-02-14 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
189 KRAUT Sebastian 1995-01-25 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
190 KRAWCZUK Łukasz 1989-06-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
191 KRAWCZYK Szymon 1988-12-29 WKS Śląsk Wrocław DOL
192 KRUSZCZYŃSKI Jakub 1995-01-16 SKLA Sopot POM
193 KRUSZYŃSKI Jakub 1995-01-01 SKLA Sopot POM
194 KRZEMIŃSKI Konrad 1995-06-02 SL Olimpia Poznań WLP
195 KRZEWINA Jakub 1989-10-10 OŚ AZS Poznań WLP
196 KSZCZOT Adam 1989-09-02 RKS Łódź LDZ
197 KUBASZEWSKI Mariusz 1982-07-11 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
198 KUCIAPSKI Artur 1993-12-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
199 KURAŚ Emil 1993-08-15 RKS Łódź LDZ
200 KUŚNIERZ Piotr 1994-02-05 WKS Śląsk Wrocław DOL
201 KWIATKOWSKI Mariusz 1992-07-12 AZS-AWFiS Gdańsk POM
202 LADEMANN Radosław 1995-02-08 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
203 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
204 LANDOWSKI Karol 1998-01-30 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
205 LESZCZYŁOWSKI Grzegorz 2005-11-25 KL Bałtyk Koszalin ZPO
206 LEWALSKI Kacper 2003-05-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
207 LEWANDOWSKI Maciej 1995-09-15 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
208 LEWANDOWSKI Marcin 1987-06-13 AZS UMCS Lublin LBE
209 LEWANDOWSKI Mateusz 1994-10-08 RKS Łódź LDZ
210 LIGIĘZA Łukasz 1992-07-08 KS AZS AWF Kraków MLP
211 LIPIŃSKI Bartosz 1998-08-21 MMKS Gdańsk POM
212 LIPIŃSKI Samuel 1992-06-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
213 LITERSKI Kamil 1993-09-22 UKS Młodzik Warszawa MAZ
214 ŁAKOMIEC Rafał 1998-06-14 MKL Szczecin ZPO
215 ŁASZEWSKI Marcin 1994-06-02 MMKS Gdańsk POM
216 ŁYSIK Piotr 1990-04-13 OKS Start Otwock MAZ
217 MACIEJEWSKI Dawid 1993-09-30 LUKS Wieża Postomino ZPO
218 MAĆKOWIAK Igor 1993-05-26 OŚ AZS Poznań WLP
219 MAJAK Tomasz 1993-08-03 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
220 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 KS AZS AWF Katowice SLK
221 MAKAJ Mateusz 1991-04-16 SL Olimpia Poznań WLP
222 MAKIŁA Mikołaj 1994-01-12 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
223 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
224 MAŁKIŃSKI Mariusz 1993-07-01 UOLKA Ostrów Mazowiecka MAZ
225 MARCINISZYN Marcin 1982-09-07 WKS Śląsk Wrocław DOL
226 MARCINKOWSKI Paweł 1995-05-31 KS AZS AWF Wrocław DOL
227 MARCZYŃSKI Paweł 1993-05-24 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
228 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
229 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
230 MAŚLANIK Piotr 1993-01-01 CMKL Człuchów POM
231 MEGGER Karol 1994-07-28 GKS Olimpia Grudziądz KPO
232 MELECH Marek 1990-06-11 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
233 MĘŻYK Mikołaj 1994-07-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
234 MIASKOWSKI Rafał 1993-02-12 OŚ AZS Poznań WLP
235 MICHAŁOWSKI Łukasz 1993-12-18 LKS Vectra Włocławek KPO
236 MIELEWCZYK Rafał 1994-05-18 LKB im. Braci Petk Lębork POM
237 MIKOŁAJEWSKI Gabriel 1999-03-16 RLTL Optima Radom MAZ
238 MILERT Krzysztof 1994-06-04 BKS Bydgoszcz KPO
239 MILEWSKI Marek 1992-06-15 TS AKS Chorzów SLK
240 MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 AZS UMCS Lublin LBE
241 MISIORSKI Dawid 1995-03-25 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
242 MITKA Piotr 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
243 MNICH Robert 1998-04-05 RLTL Optima Radom MAZ
244 MORDYL Jakub 1996-01-15 KS AZS AWF Kraków MLP
245 MOSZCZYŃSKI Bartosz 1994-04-19 MKS Truso Elbląg WMZ
246 MUDLAFF Andrzej 1991-02-18 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
247 MUDLAFF Tomasz 1995-07-16 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
248 MURAS Arkadiusz 1994-03-10 LUKS Zabrzeg SLK
249 MUZYK Karol 1994-04-30 IKS Olkusz MLP
250 NAPIERAŁA Bartosz 1995-04-15 MLKS Sokół Lubin DOL
251 NASTKIEWICZ Maciej 1993-06-11 SKLA Sopot POM
252 NITKA Maciej 1993-10-13 RKS Łódź LDZ
253 NOWACKI Maciej 1994-07-07 MKS MOS Wrocław DOL
254 NOWAKOWSKI Mateusz 1991-07-11 MKS Sambor Tczew POM
255 NOWICKI Piotr 1994-02-09 MUKS Kadet Rawicz WLP
256 NURKOWSKI Patryk 1996-08-15 LKS Jantar Ustka POM
257 OBECNY Mateusz 1997-04-12 CMKL Człuchów POM
258 OGONOWSKI Szymon 1985-07-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
259 OLEJNICZAK Jakub 1997-02-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
260 OLESZEK Kamil 1998-04-11 AZS UMCS Lublin LBE
261 OLSZEWSKI Damian 1995-03-14 LKS Jantar Ustka POM
262 OLSZEWSKI Kamil 1992-04-15 MUKL Brodnica KPO
263 OLSZEWSKI Michał 1994-09-27 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP
264 OLSZEWSKI Remigiusz 1992-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
265 OLSZOWY Dawid 1993-07-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
266 OMELKO Rafał 1989-01-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
267 OSCINSKI Hubert 2003-07-14 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
268 OSOWSKI Kamil 1994-02-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
269 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
270 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 KKL Rodło Kwidzyn POM
271 OTTO Damian 1993-09-27 BKS Bydgoszcz KPO
272 OZDARSKI Łukasz 1994-01-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
273 PALCZEWSKI Michał 1994-01-01 LKS Lubawa WMZ
274 PARADOWSKI Marcin 1994-01-06 AZS-AWF Katowice SLK
275 PAWŁOWICZ Damian 1995-08-04 ULKS Talex Borzytuchom POM
276 PAWŁOWSKI Kamil 1995-08-18 MMKS Gdańsk POM
277 PAWŁOWSKI Patryk 1997-09-12 LKS MOSiR Sieradz LDZ
278 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 AZS Łódź LDZ
279 PIASECKI Ryszard 2001-09-29 OŚ AZS Poznań WLP
280 PIĄTKOWSKI Krzysztof 1994-03-10 SKLA Sopot POM
281 PIECEK Kordian 1995-01-21 SKLA Słupsk POM
282 PIETRZAK Michał 1989-04-03 AZS-AWF Katowice SLK
283 PIGIEL Jakub 2006-04-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
284 PIÓRKOWSKI Paweł 1995-03-02 GKS Olimpia Grudziądz KPO
285 PIÓRO Olaf 2001-08-07 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
286 PLAWGO Marek 1981-02-25 KS Warszawianka W-wa MAZ
287 PONIEWIERKA Andrzej 1994-06-21 MMKS Gdańsk POM
288 PORZĄDNY Sebastian 1988-07-06 AZS Łódź LDZ
289 POTASIŃSKI Damian 1987-04-03 AZS-AWF Gorzów LBU
290 PÓLKOWSKI Jakub 1994-06-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
291 PRĄDZYŃSKI Przemysław 1991-05-16 AZS-AWFiS Gdańsk POM
292 PRENCEL Paweł 1993-02-28 AZS-AWF Katowice SLK
293 PRYLEWSKI Mateusz 1993-09-16 MUKL Brodnica KPO
294 PRZEPIÓRKA Jacek 1993-03-11 LKB im. Braci Petk Lębork POM
295 PRZYCHODZKI Krzysztof 1994-04-03 KKL Rodło Kwidzyn POM
296 PSZCZOLIŃSKI Piotr 1995-12-02 MMKS Gdańsk POM
297 RACHWAŁ Tobiasz 1996-01-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
298 RADŁOWSKI Jan 1994-10-10 SKLA Sopot POM
299 RADZISZEWSKI Adam 1995-12-24 SKLA Sopot POM
300 RAKOWSKI Dawid 1992-05-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
301 ROGOŻYŃSKI Krystian 1994-07-22 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
302 ROMANOWSKI Jacek 1994-09-18 LKS Vectra Włocławek KPO
303 ROZMYS Michał 1995-03-13 AZS UMCS Lublin LBE
304 ROŻNOWSKI Bartosz 1989-09-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
305 RÓŻNICKI Krzysztof 2003-08-29 GKS Cartusia Kartuzy POM
306 RUDNIK Damian 1995-04-29 BKS Bydgoszcz KPO
307 RUMIŃSKI Dawid 1991-03-28 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
308 RUMIŃSKI Jakub 1995-09-24 UKS Lipusz POM
309 RUSZKIEWICZ Damian 1994-01-16 SKLA Sopot POM
310 RYMKO Bartosz 1991-01-01 UKS Wiking Rychnowy POM
311 RZEPA Mateusz 1997-09-18 UKS Jedynka Reda POM
312 RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
313 SADOWSKI Wojciech 1994-01-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
314 SAMBORSKI Mikołaj 1993-05-06 KS AZS AWF Kraków MLP
315 SARNECKI Paweł 1994-07-13 KS AZS AWF Kraków MLP
316 SERKOWSKI Patryk 1997-03-04 KUKS Remus Kościerzyna POM
317 SIERADZAN Tomasz 1993-04-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
318 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
319 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
320 SIROCKI Szymon 1990-05-12 SKLA Sopot POM
321 SIUDA Filip 1995-03-25 LLKS Smętowo Graniczne POM
322 SIUDA Mateusz 1998-05-05 OŚ AZS Poznań WLP
323 SIWARSKI Kacper 1994-04-08 PLKS Gwda Piła WLP
324 SKIBA Karol 1992-03-30 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
325 SKRZYPCZAK Robert 1994-05-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
326 SKUPIŃSKI Michał 1994-10-23 RKS Łódź LDZ
327 SŁOWIKOWSKI Przemysław 1993-11-20 MKL Szczecin ZPO
328 SŁUPSKI Rafał 1994-09-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
329 SMOLEŃ Rafał 1994-02-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
330 SMOLIŃSKI Jakub 1992-07-21 RLTL Optima Radom MAZ
331 SMOLNICKI Łukasz 1995-01-27 SKLA Sopot POM
332 SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
333 SOBCZAK Kacper 2000-09-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
334 SOBIŃSKI Grzegorz 1987-12-30 MKLA Łęczyca LDZ
335 SOBURA-DURMA Jakub 2002-02-28 KKL Kielce SWK
336 SOKOŁOWSKI Jakub 1994-03-08 KL Gdynia POM
337 SOKÓŁ Paweł 1996-02-03 ULKS Talex Borzytuchom POM
338 SOŁTYSIAK Bartosz 2001-09-06 OŚ AZS Poznań WLP
339 SOŁTYSIAK Daniel 2001-09-06 OŚ AZS Poznań WLP
340 SOSNOWSKI Tomasz 1993-09-05 KL Bałtyk Koszalin ZPO
341 SOŚNIAK Kamil 1988-01-23 KL Lechia Gdańsk POM
342 STECYK Dawid 1994-10-18 CWKS Vęgoria Węgorzewo WMZ
343 STOCHAJ Artur 1995-03-16 KS Gwardia Piła WLP
344 STODOLNY Michał 1995-05-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
345 STOLC Marcin 1988-07-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
346 STRASZEWSKI Piotr 1995-03-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
347 STRUSIŃSKI Marcin 1994-04-10 MUKS Płock MAZ
348 STRYSZYK Przemysław 1994-04-26 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
349 STRZELCZYK Marcin 1988-01-25 RLTL ZTE Radom MAZ
350 SUCHOROWSKI Jan 2001-10-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
351 SUDOŁ Krystian 1996-01-31 LUKS Orneta WMZ
352 SULIKOWSKI Szymon 1996-01-09 SKS Sokół Malbork POM
353 SUPIŃSKI Kamil 1992-02-12 KS Podlasie Białystok POD
354 SUSTOWSKI Szymon 2009-06-24 LUKS Hańcza Suwałki POD
355 SUWARA Wiktor 1996-07-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
356 SYNAK Tomasz 1994-07-22 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
357 SZCZYPKA Marcin 1993-08-20 BKS Bydgoszcz KPO
358 SZEWCZYK Piotr 1994-08-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
359 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
360 SZMYTKOWSKI Tomasz 1993-10-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
361 SZPAJCHER Zbigniew 1993-05-11 LKS Zantyr Sztum POM
362 SZUMERT Kamil 1993-04-26 STS Pomerania Szczecinek ZPO
363 SZYCA Bartłomiej 1996-03-26 KL Gdynia POM
364 SZYCA Daniel 1994-04-24 UKS Szóstka Wejherowo POM
365 SZYDEL Piotr 1993-02-08 LKS Olimpic Szczecin ZPO
366 SZYMAŃSKI Marek 1991-10-27 MKLA Łęczyca LDZ
367 SZYMCZAK Stanisław 2010-06-21 OŚ AZS Poznań WLP
368 SZYMION Dawid 1995-04-14 LKS Jantar Ustka POM
369 ŚLEDŹ Jacek 1991-03-12 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
370 ŚWIGOŃ Jaromir 1990-05-15 SKLA Sopot POM
371 TALACHA Przemysław 1995-03-09 MKS Pogoń Siedlce MAZ
372 TANAŚ Patryk 2000-06-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
373 TELEPSKI Kacper 1993-10-17 MMKS Gdańsk POM
374 TERENOWICZ Krzysztof 1993-06-07 AZS Łódź LDZ
375 TIETIERIN Paweł 1993-02-16 KS AZS AWF Kraków MLP
376 TOMCZAK Patryk 1993-03-02 LKS Polkowice DOL
377 TRĄBSKI Przemysław 1991-01-07 PLKS Gwda Piła WLP
378 TURSKI Krzysztof 2000-06-08 RLTL Optima Radom MAZ
379 TYLAK Łukasz 1990-02-28 UKS Dąb Suchy Las WLP
380 UCIECHOWSKI Mateusz 1993-03-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
381 UDYCZ Artur 2003-11-04 AL Międzyzdroje ZPO
382 URBANIAK Sebastian 2001-06-09 LKS Vectra Włocławek KPO
383 UŚCIŃSKI Artur 1994-12-09 RKS Rumia POM
384 WALCZAK Piotr 1990-12-05 AZS-AWF Gorzów LBU
385 WALCZUK Paweł 1994-01-07 UKS Młodzik Warszawa MAZ
386 WAŁĘGA Krystian 2002-02-27 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
387 WARDAK Mateusz 1995-08-08 LUKS Wieża Postomino ZPO
388 WARZECHA Henryk 1996-07-17 KS AZS AWF Kraków MLP
389 WARZECHA Tomasz 1994-05-12 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
390 WASIAK Jarosław 1984-01-28 AZS Łódź LDZ
391 WAŚCIŃSKI Przemysław 1995-03-29 WKS Śląsk Wrocław DOL
392 WESELA Adrian 1998-11-15 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
393 WESOŁOWSKI Maciej 1992-09-03 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
394 WIADEREK Piotr 1984-02-05 SKLA Sopot POM
395 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
396 WICHROWSKI Patryk 1995-02-07 RKS Rumia POM
397 WIECZOREK Bartosz 1987-01-01 UKS Barnim Goleniów ZPO
398 WIERZBOWSKI Michał 1992-07-06 MKL Toruń KPO
399 WILAMOWSKI Łukasz 1989-03-20 KS Podlasie Białystok POD
400 WISZNIEWSKI Sebastian 1993-01-18 LKS Olimpic Szczecin ZPO
401 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
402 WITOŃ Bartosz 1993-12-26 SKLA Sopot POM
403 WŁODARCZYK Filip 1997-08-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
404 WŁODARCZYK Krystian 1995-08-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
405 WNUK Błażej 1994-04-12 KUKS Remus Kościerzyna POM
406 WOJCIECHOWSKI Marcin 1993-03-09 UKS Barnim Goleniów ZPO
407 WOJNO Arkadiusz 1990-06-27 AZS Łódź LDZ
408 WOJTANIA Łukasz 2004-12-12 RKS Łódź LDZ
409 WOLENDER Jakub 2000-11-21 KS Warszawianka W-wa MAZ
410 WOLNIAK Kacper 1994-02-14 KL Lechia Gdańsk POM
411 WOLSKI Marek 1997-01-23 WKS Flota Gdynia POM
412 WOŹNIAK Piotr 1991-06-16 SKLA Sopot POM
413 WÓJCICKI Jakub 1990-09-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
414 WÓJCIK Mateusz 1998-08-07 AZS Łódź LDZ
415 WRÓBEL Michał 2002-03-04 KS AZS AWF Katowice SLK
416 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
417 WYLĘGA Nikodem 1998-06-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
418 ZACHCIAŁ Adrian 1995-09-30 MKL Szczecin ZPO
419 ZACZEK Artur 1989-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
420 ZAGÓRSKI Mateusz 1991-07-16 MUKL Brodnica KPO
421 ZAJĄC Szymon 2002-09-24 UKS Trójka Mikołów SLK
422 ZALESKI Konrad 2007-01-22 KS Prefbet-Sonarol POD
423 ZALEWSKI Karol 1993-08-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
424 ZAPARTY Bartosz 1997-09-18 OŚ AZS Poznań WLP
425 ZAREMBA Adam 1993-11-08 GKS Olimpia Grudziądz KPO
426 ZAWACKI Sylwester 1993-12-27 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
427 ZAWADZKI Kamil 2008-03-29 UKS Technik Augustów POD
428 ZDROJEWSKI Amadeusz 1998-10-09 OŚ AZS Poznań WLP
429 ZIEŃCINA Karol 2008-11-03 UKS Technik Augustów POD
430 ZIEŃCINA Oskar 2007-04-12 UKS Technik Augustów POD
431 ZIĘBA Szymon 1996-09-25 KS AZS AWF Kraków MLP
432 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
433 ZIMNY Tymoteusz 1998-03-14 OŚ AZS Poznań WLP
434 ZIOBRO Wiktor 2001-09-16 KL Bałtyk Koszalin ZPO
435 ZIÓŁKOWSKI Konrad 1996-01-24 LKS Vectra Włocławek KPO
436 ZOSIAK Mariusz 1994-06-16 SKLA Sopot POM
437 ZRADA Marcin 1992-08-19 LUKS Orneta WMZ
438 ŻAK Mariusz 1995-02-12 RLTL ZTE Radom MAZ
439 ŻYGOWSKI Michał 1995-09-15 BKS Bydgoszcz KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.74880003929138sekund