SWOBODA Ewa
1997-07-26
KS AZS AWF Katowice
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCIO Dagmara
2005-11-14
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMCZYK Natalia
1997-10-20
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ADAMCZYK Wiktoria
2001-06-22
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ADAMEK Klaudia
1999-03-22
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
AMBROŻY Ada
1998-09-20
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BANAŚ Joanna
1998-01-02
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BARAŃSKA Karolina
1998-10-21
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BASA Martyna
1996-02-05
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BASIURA Julia
2003-01-20
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BEDNAREK Monika
1999-05-24
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BEDNORZ Anna
1995-06-27
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BENKOWSKA Nina
1998-02-07
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BIELEŃ Martyna
1996-06-16
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BŁASZKOWSKA Anna
1992-06-26
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BŁAŻEK Weronika
1996-01-14
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BOKUN Magdalena
1996-05-29
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BOROWIAK Agata
1996-06-10
ALKS PWSZ Gorzów Wlkp
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BORYS Katarzyna
1999-01-02
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BORYS Martyna
1997-03-06
MKS Ekonomik Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BORZEWSKA Zuzanna
2001-11-26
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BRYDA Paulina
1995-01-26
UKS Skaut Będzin
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BRYŚ Sandra
1997-07-13
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BRZÓZKA Karolina
1999-12-13
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
BUCZKOWICZ Aleksandra
1995-04-04
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
BZDZIEL Patrycja
1996-05-31
LKS Orkan Wlkp. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
CHAŁUBIŃSKA Justyna
1997-09-16
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
CHIBOWSKA Natalia
1997-06-26
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
CHMIELEWSKA Agnieszka
1998-06-17
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
CHOJKA Weronika
1997-06-19
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
CHUDZIŃSKA Jolanta
1995-02-11
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
CHWAŁ Joanna
1996-01-19
UKS Skaut Będzin
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
CHYCZEWSKA Sandra
1997-03-21
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
CIBA Kamila
1995-03-29
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
CIESIELSKA Karolina
1996-02-17
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
CIEŚLAR Noemi
1998-05-12
MUKS SZS Cieszyn
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
CIURKO Agata
1997-01-01
UKS 5 Plus Rydułtowy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
CURYŁO Małgorzata
1994-01-13
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
CZARNYNOGA Martyna
1998-02-10
GTS Bojszowy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
CZĘSZ Weronika
1996-04-28
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
CZUPAŁA Klaudia
1996-01-01
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
DĄBEK Emilia
2001-11-27
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
DEPCZYŃSKA Alicja
1996-04-06
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
DEREJCZYK Adrianna
1991-01-15
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
DOBRZAŃSKA Diana
1998-01-19
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
DOROSZKO Dorota
2001-12-01
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
DOROZ Izabela
1996-08-26
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
DRABIK Kamila
1997-04-28
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
DRZEWIECKA Monika
1997-06-01
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
DUCHNOWSKA Natalia
1996-08-13
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
DUCZMAL Izabela
1996-04-18
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
DUDZIK Magdalena
1998-02-28
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
DZIAMSKA Julia
2003-09-27
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
DZIKI Oliwia
1998-06-29
KB MOSiR Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
FERENZ Katarzyna
2001-09-18
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
FIUK Magdalena
1997-11-15
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
FLIS Katarzyna
1996-07-10
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
FORKASIEWICZ Agata
1994-01-13
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
FRANIECZEK Justyna
1989-04-06
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
GADOMSKA Martyna
1997-06-08
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
GADZIŃSKA Anna
1990-05-13
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
GAJ Joanna
2001-05-20
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
GAWLAK Katarzyna
1996-04-25
LKS Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
GĄSIOR Adriana
2001-10-20
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
GIELATA Marlena
1992-05-13
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
GIZA Karolina
1989-04-04
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
GŁOGOWSKA Elżbieta
1995-01-10
LUKS Zabrzeg
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
GOŁĄBEK Klaudia
1995-01-24
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
GONDEK Zuzanna
1998-01-08
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
GORDZIELIK Natalia
1994-01-24
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
GORZKOWSKA Anna
1993-09-17
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
GORZKOWSKA Magdalena
1992-04-30
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
GÓRKIEWICZ Barbara
1995-04-07
LKS Brzezina Osiek
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
GRAJA Ewa
1996-12-15
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
GRANASZEWSKA Marlena
1998-06-08
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
GRZYB Wiktoria
1997-10-14
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
GRZYBOWSKA Joanna
1996-11-16
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
GULCZYŃSKA Natalia
1997-01-31
RAZ Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
GUZIK Justyna
1997-04-05
MUKS SZS Cieszyn
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
GUZOWSKA Paulina
2000-06-17
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
HANDZLIK Jolanta
1989-04-27
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
HELBIK Joanna
1993-05-29
LKS Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
HOŁYK Weronika
1996-02-23
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
HOROWSKA Nikola
2001-01-03
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
INDEKA Sylwia
1997-06-19
LKS Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
JAKŚ Małgorzata
1998-01-28
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
JANKOWSKA Aleksandra
1997-09-02
UKS Czwórka Żory
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
JANKOWSKA Dominika
1997-10-11
UKS Dziesiątka Radomsko
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
JANOSZ Dominika
1998-01-01
UKS 5 Plus Rydułtowy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
JANOWSKA Kamila
1995-11-10
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
JAROSZEWICZ Julia
1996-07-07
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
JASTRZĄB Izabela
2000-02-10
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
JAŹWIŃSKA Aleksandra
1998-12-11
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
JERZMANOWSKA Karolina
1993-02-07
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
JESCHKE Marta
1986-06-02
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
JEZIORNA Agnieszka
1993-01-30
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
JOŃCZYK Magdalena
1997-01-01
LUKS Konopiska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
JURCZYK Sabina
1997-12-19
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
KACZMAREK Natalia
1998-01-17
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
KAJEWSKA Paulina
1995-06-30
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
KAJTOCH Jolanta
1984-06-02
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
KALISZ Magdalena
1993-09-25
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
KALIŚCIAK Marta
1996-06-11
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
KAŁA Aleksandra
1994-04-01
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
KANIECKA Zuzanna
1996-07-07
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
KANTOR Weronika
1999-06-14
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
KAPAŁA Patrycja
1997-03-26
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
KASICA Monika
1996-02-09
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
KASJANOWICZ Sylwia
1993-04-28
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
KASPEREK Oliwia
1995-09-20
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
KAWALEC Karolina
1997-11-11
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
KIEŁBASIŃSKA Anna
1990-06-26
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
KIERA Aleksandra
1998-01-21
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
KLAR Oliwia
2005-01-11
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
KLAWITER Paulina
1989-02-24
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
KOKORA Angelika
1997-10-03
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
KOŁDEJ Małgorzata
1990-11-12
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
KOŁECZEK Karolina
1993-01-15
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
KOŁODZIEJ Ada
1995-03-24
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
KOMOROWSKA Janina
1995-10-12
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
KONOPKO Klaudia
1992-02-21
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
KOPYTO Katarzyna
1995-08-21
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
KORCZYŃSKA Daria
1981-07-30
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
KOTWIŁA Martyna
1999-01-13
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
KOWALIK Agnieszka
1997-01-10
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
KOWALIK Magda
1996-03-31
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
KOWALSKA Magdalena
1995-09-25
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
KOWALSKA Małgorzata
1998-07-02
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
KOWOLIK Sandra
1997-08-15
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
KOZIOŁ Paulina
1998-01-13
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
KOZŁOWSKA Karolina
1997-01-09
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
KRAWCZYK Aleksandra
2003-04-28
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
KRAWCZYK Aleksandra
1998-01-02
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
KRĘŻEL Aleksandra
1995-03-11
MUKS ILKUS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
KRÓL Aleksandra
1997-01-30
MMKS Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
KRYŃSKA Ewelina
1991-05-08
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
KRZYWICKA Magda
1996-04-05
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
KUCIA Jagoda
1999-04-22
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
KUDELA Weronika
1997-01-01
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
KURKOWSKA Karolina
1998-05-04
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
KURYS Karolina
1997-01-29
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
KURZ Daria
1997-02-23
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
KUZAK Adrianna
1998-05-15
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
KWAŚNIAK Oliwia
1999-09-27
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
KWIECIEŃ Małgorzata
1991-08-20
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
LACH Marta
1997-06-17
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
LESZCZYŃSKA Zuzanna
1989-04-01
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka
1986-03-19
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
LIGUDA Joanna
1997-04-05
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
LINKIEWICZ Małgorzata
1992-06-15
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
LISIAK Zuzanna
1999-11-15
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
LISOWSKA Julita
1997-01-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
LONCIERZ Magdalena
1993-01-19
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
LUBICKA Aleksandra
1996-04-26
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
ŁUKASIK Magdalena
1993-11-13
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
ŁYZNIAK Magdalena
1998-03-12
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
MACH Natalia
1999-07-14
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
MADEJCZYK Angelika
1991-03-22
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
MAJCHRZAK Monika
1998-06-18
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
MALINOWSKA Magda
1992-11-01
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
MALISZEWSKA Aleksandra
1994-06-02
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
MALUS Patrycja
1991-07-29
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
MAŁACZEWSKA Zofia
1997-01-18
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
MAŁKIEWICZ Oliwia
1997-01-17
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
MAŁKOWSKA Dominika
2002-03-07
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
MAŁKOWSKA Paulina
1997-01-19
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
MARCINKOWSKA Klaudia
1996-01-01
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
MARTYNA Katarzyna
1998-10-25
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
MAŚLANKA Paulina
1991-09-07
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
MAZURKIEWICZ Ewa
1996-01-06
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
MĘDRALA Karolina
1997-09-18
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
MIERZYŃSKA Jagoda
1998-08-03
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
MIĘKIŃSKA Magdalena
1999-10-05
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
MISTERKA Nikoletta
1997-09-19
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
MŁODAWSKA Karolina
1996-10-04
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
MŁYNARCZYK Martyna
1998-03-02
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
MOCHNIA Monika
1992-01-27
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
MOREK Dominika
1996-01-22
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
MORTON Marlena
1995-02-15
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
MROZOWSKA Ewelina
1996-08-12
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
MULARZ Monika
1996-02-03
LKS Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
MYSZOR Karolina
1994-06-05
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
NAGIĘĆ Weronika
2002-06-27
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
NAWROCKA Marta
1998-05-28
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
NIEDBAŁ Pola
1997-01-01
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
NIEMCZYK Magdalena
2003-03-25
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
NOSEK Marzena
1997-02-27
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
NOWACKA Oliwia
2006-08-27
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
NOWAK Barbara
1997-01-28
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
NOWAKOWSKA Alicja
1996-08-17
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
NYCZ Nina
1993-08-07
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
OCHOCKA Ewa
1996-01-17
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
ODOWSKA Anna
1997-10-26
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
OGÓROWSKA Natalia
2001-02-22
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
OKUŃ Julia
1998-12-26
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
OLCHAWA Laura
1997-07-13
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
OLEK Kamila
1998-06-22
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
OLEWICZ Iwona
1996-05-17
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
OLSZOK Oliwia
1998-01-10
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
OPOŃ Martyna
1991-09-12
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
ORGANIŚCIAK Karolina
1996-01-16
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
OSIŃSKA Martyna
2001-07-03
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
PAJKOS Karolina
1996-01-01
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
PALUCH Justyna
1997-02-28
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
PALUCH Paulina
1998-12-03
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
PAŁYS Anna
1995-03-02
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
PANEK Angelika
1989-04-20
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
PASAMONIK Klaudia
1998-05-12
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
PASTUSZKA Magdalena
1995-11-10
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
PAWLAK Karolina
1997-10-29
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
PAWLIK Ewa
1995-03-13
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
PAWLUCZUK Roksana
1997-03-16
UKS 5 Plus Rydułtowy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
PAWŁOWSKA Maja
2002-06-12
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
PECIAK Magdalena
1995-03-26
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
PĘDZIWIATR Klaudia
1996-01-20
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
PĘKAŁA Kinga
1996-04-19
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
PIASZCZYŃSKA Ewa
2004-07-11
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
PIERZYNA Ewelina
1996-01-15
CTL ORLĘTA Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
PIETRZAK Olga
1998-12-16
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
PIONTEK Natalia
1995-11-23
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
PIOTROWSKA Aleksandra
2004-11-01
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
PLUSCHKE Anna
1999-05-09
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
PODLASZCZAK Natalia
1993-10-09
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
PODLEWSKA Roksana
1996-05-06
KS Stal Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
PODOLAK Wiktoria
1998-10-05
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
POLAK Julia
2001-05-09
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
POLIT Martyna
1998-11-02
UKS 5 Plus Rydułtowy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
POPOWICZ-DRAPAŁA Marika
1988-04-28
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
POSTOŁOWICZ Justyna
1996-01-07
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
PRACZUKOWSKA Zofia
1998-01-26
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
RADZIVANIUK Krystsina
1994-04-25
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
RAJEWSKA Alicja
1999-03-08
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
RAKOSZA Wioletta
1996-11-01
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
RĘBISZ Judyta
1997-04-19
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
RĘBIŚ Kinga
1995-08-15
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
RICHTER Sylwia
1994-06-04
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
ROMASZKO Katarzyna
1991-07-12
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
ROMASZKO Monika
2002-04-13
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
ROSIAK Ewa
1991-10-13
KS Stal Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
RYBAK Justyna
1989-10-04
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
RYBIŃSKA Jolanta
1997-02-03
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
SCHMIDT Martina
1997-01-17
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
SICIARZ Klaudia
1998-03-15
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
243
SIEKIERZYCKA Sara
1995-04-19
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
244
SIEWRUK Katarzyna
1995-12-03
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
245
SIKORA Marta
1996-06-06
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
246
SITEK Justyna
2000-07-12
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
247
SIWCZYK Angelika
1995-02-17
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
248
SKIERKOWSKA Martyna
2000-01-05
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
249
SKOCZYLAS Ewelina
1991-09-03
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
250
SKOP Małgorzata
1996-06-03
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
251
SKÓRA Małgorzata
1997-07-24
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
252
SKRZYSZOWSKA Pia
2001-04-20
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
253
SKUBIK Aleksandra
1997-05-16
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
254
SMOLIŃSKA Aleksandra
1996-02-19
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
255
SMYŁA Zofia
1996-05-21
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
256
SOBOLEWSKA Żaneta
1997-10-14
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
257
SOFIŃSKA Karina
2001-01-01
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
258
SOKAL Marta
1999-04-21
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
259
SOKOŁOWSKA Kinga
1996-05-07
LKS Orzeł Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
260
SOKÓLSKA Katarzyna
1993-08-23
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
261
SOSNOWSKA Izabela
1992-09-18
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
262
SOŚNICKA Dominika
1997-06-10
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
263
STANKOWSKA Anna
1996-08-28
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
264
STEFANIK Patrycja
1998-08-08
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
265
STEFANOWICZ Magdalena
2000-09-21
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
266
STĘPIEŃ Angelika
1993-04-03
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
267
STRUZIK Alicja
2001-06-09
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
268
STYPUŁKOWSKA Agata
1997-05-15
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
269
SUCHAN Małgorzata
1990-03-12
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
270
SUCHOWIECKA Patrycja
1997-05-11
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
271
SUCHOWIECKA Paula
1989-05-09
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
272
SUDER Magdalena
1996-03-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
273
SUROWIECKA Justyna
1998-01-27
LUKS Zabrzeg
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
274
SWINIARSKA Gabryjela
1998-03-24
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
275
SZCZEPANIAK Aleksandra
1990-04-30
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
276
SZCZEPAŃSKA Katarzyna
1996-05-26
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
277
SZCZEŚNIAK Angelika
1997-05-07
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
278
SZCZĘSNA Monika
1987-12-20
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
279
SZCZĘSNA Natalia
2004-01-22
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
280
SZULC Marta
1994-09-04
SSA Legia 1926 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
281
SZYMKOWICZ Anna
1998-04-14
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
282
ŚWIECA Katarzyna
1992-05-07
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
283
ŚWIOSTEK Katarzyna
1987-09-16
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
284
TARAŃ Kinga
1995-08-22
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
285
TARAŃ Sylwia
1997-01-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
286
TEKIELA Julita
1996-05-06
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
287
TOMZA Magdalena
1991-03-18
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
288
TRZOP Katarzyna
1988-04-23
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
289
TSIMANOUSKAYA Krystsina
1996-11-19
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
290
TUNIEWICZ Katarzyna
1995-04-14
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
291
USENDIAH Jessica
1998-06-18
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
292
WALAS Joanna
1996-05-18
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
293
WALICZEK Agnieszka
1992-01-21
LKS Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
294
WAŻNA Izabela
1991-07-17
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
295
WĄS Patrycja
1992-10-30
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
296
WEDLER Weronika
1989-07-17
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
297
WEILAND Natasza
1997-05-30
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
298
WEISZEWSKI Linda
1999-04-11
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
299
WESOŁOWSKA Katarzyna
1990-01-20
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
300
WESOŁOWSKA Małgorzata
1994-05-20
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
301
WĘGLARZ Natalia
1998-01-17
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
302
WĘGLER Marta
1993-06-28
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
303
WĘGRZYN Natalia
1999-05-26
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
304
WIDZYK Paulina
1997-08-04
MUKS SZS Cieszyn
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
305
WIECZOREK Karolina
1996-02-05
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
306
WINKOWSKA Marcelina
1998-07-30
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
307
WOJCIESZEK Anna
1991-03-16
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
308
WOLAK Adrianna
1997-03-01
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
309
WOŁOWICZ Wiktoria
2002-09-07
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
310
WOREK Klaudia
1997-10-11
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
311
WOSZTYL Natalia
1999-08-29
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
312
WOŹNIAK Natalia
1995-02-09
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
313
WÓJCIK Natalia
2004-08-28
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
314
WRONA-KUTRZEPA Alicja
1996-01-11
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
315
WRONKA Magdalena
1995-01-01
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
316
WROŃSKA Wiktoria
2000-01-14
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
317
WRÓBEL Kornelia
1996-01-11
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
318
WRÓBLEWSKA Zofia
1995-08-01
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
319
ZABOROWSKA Sonia
1994-11-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
320
ZAGAJEWSKA Karolina
1993-04-05
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
321
ZAJĄC Angelika
1996-10-08
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
322
ZAŃKO Kamila
1995-01-31
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
323
ZAREMBA Martyna
1999-03-04
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
324
ZARĘBSKA Ewa
1990-01-26
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
325
ZAWRONEK Natalia
1999-02-26
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
326
ZIEBURA Martyna
2001-01-25
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
327
ZIMIERSKA Klaudia
1997-11-21
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
328
ZIMNA Marta
2002-02-28
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
329
ŻEBROWSKA Nikola
1998-04-15
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
330
ŻÓŁCIAK Klaudia
1996-12-30
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
331
ŻUKOWSKA Agnieszka
1996-03-10
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
332
ŻUKOWSKA Jagoda
2006-11-02
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
333
ŻUKOWSKA Weronika
1996-11-21
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik