ROZMYS Michał
1995-03-13
AZS UMCS Lublin
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 A O 1994-01-01 MKS Agros Chełm LBE
2 ADAMSKI Daniel 1999-07-23 RAZ Szczecin ZPO
3 ALEKSANDROWICZ Krzysztof 1992-04-28 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
4 ANDERS Rafał 1993-02-18 KL Bałtyk Koszalin ZPO
5 ANDRUT Mateusz 2000-02-07 MKL Szczecin ZPO
6 AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
7 BACZEWSKI Mateusz 1995-02-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
8 BAĆMAGA Dominik 1994-05-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
9 BAJ Dariusz 1995-12-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
10 BAJEK Sylwester 1999-03-05 MKL Szczecin ZPO
11 BAK Mateusz 1994-02-17 ZLKL Zielona Góra LBU
12 BAŁDYKA Jakub 1996-04-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
13 BARANOWSKI Mikołaj 1999-06-21 KS Wejher Wejherowo POM
14 BEDNAREK Radosław 1997-02-16 LUKS Boguszyce LDZ
15 BEDNARZ Grzegorz 1995-11-17 MKS Osa Zgorzelec DOL
16 BELGRAU Szymon 1994-12-16 MKL Szczecin ZPO
17 BERNARDELLI Michał 1980-03-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
18 BIALIC Bartłomiej 1994-01-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
19 BIAŁEK Przemysław 1995-01-10 MKS Osa Zgorzelec DOL
20 BIELAWIEC Maciej 1994-02-28 KS Podlasie Białystok POD
21 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
22 BILEWICZ Dawid 1992-06-09 WKS Śląsk Wrocław DOL
23 BIOLIK Rafał 1996-07-09 GTS Bojszowy SLK
24 BISKUP Marcin 1999-12-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
25 BŁASZCZAK Rafał 1995-07-09 MLKL Płock MAZ
26 BŁASZCZYK Patryk 1996-10-22 LKS Jantar Ustka POM
27 BŁAŻEJEWSKI Wiktor 1996-10-02 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
28 BODURKA Krzysztof 1990-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
29 BOGUCKI Norbert 1999-10-30 ZLKL Zielona Góra LBU
30 BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
31 BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
32 BORKOWSKI Piotr 1993-01-01 niest. Z.Góra LBU
33 BOROWSKI Dawid 1999-07-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
34 BOROWSKI Miłosz 1994-01-22 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
35 BOSY Daniel 1989-02-16 LKS Sana Kościan WLP
36 BRAUN Wojciech 1995-02-06 LLKS Smętowo Graniczne POM
37 BRYLIŃSKI Robert 1991-04-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
38 BRZĄKALIK Patryk 1994-10-20 UKS Czwórka Żory SLK
39 BUCIAK Tomasz 1995-10-16 SL GKS Olsza Olszyna DOL
40 BUCZAK Rafał 1992-03-12 KS Agros Zamość LBE
41 BURA Dawid 1995-08-13 LLKS Osowa Sień LBU
42 BURZYŃSKI Tobiasz 1999-08-28 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
43 BUZAŁA Mikołaj 1998-04-17 OŚ AZS Poznań WLP
44 BYCZEK Jakub 1996-06-27 MLKS Sokół Lubin DOL
45 BZOWY Patryk 1995-07-07 UKS Przełaj Żerków WLP
46 CACH Łukasz 2002-03-22 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
47 CETNAR Paweł 1996-02-29 MLKS Sokół Lubin DOL
48 CHABKO Paweł 1995-02-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
49 CHAŁUPCZAK Jakub 1993-05-04 SSMKS Parasol Wrocław DOL
50 CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 OŚ AZS Poznań WLP
51 CHODURA Marcel 1999-01-14 LKS Victoria Olesno OPL
52 CHUCHAŁA Daniel 1983-03-09 LKB im. Braci Petk Lębork POM
53 CHUDZICKI Adam 1987-05-08 KS AZS AWF Poznań WLP
54 CHYLEWSKI Damian 1994-05-13 MKL Toruń KPO
55 CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 Kraków Athletics Team MLP
56 CIARKOWSKI Michał 1994-01-02 MUKS Płock MAZ
57 CICHOWLAS Hubert 1995-01-13 LLKS Osowa Sień LBU
58 CIECIERSKI Damian 1994-02-23 ULKS Talex Borzytuchom POM
59 CIEJKA Wiktor 1996-12-08 AZS-AWF Gorzów LBU
60 CIELECKI Szymon 1995-07-30 MKS Szkuner Myślibórz ZPO
61 CIEPŁAK Marcin 1991-01-30 TL ROW Rybnik SLK
62 CISZEWSKI Paweł 1995-06-13 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
63 COPIK Bartłomiej 1995-09-20 GKS Piast Gliwice SLK
64 CZAPLA Kamil 1989-06-20 TL ROW Rybnik SLK
65 CZAPLICKI Maciej 1998-02-22 MKST Astra Nowa Sól LBU
66 CZECHOWICZ Mikołaj 2003-12-04 PLKS Gwda Piła WLP
67 CZERNICHOWSKI Jan 1986-12-19 WLKS Wrocław DOL
68 CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
69 CZERWIŃSKI Adam 1988-10-02 UKS Lider Siercza MLP
70 CZYŻEWSKI Arkadiusz 1996-02-14 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
71 CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 RKS Łódź LDZ
72 CZYŻEWSKI Jakub 1995-03-12 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
73 DAJNOWSKI Mateusz 1994-03-27 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
74 DALECKI Mateusz 1996-01-16 LKS Lubusz Słubice LBU
75 DĄBROWSKI Przemysław 1989-02-25 KS Prefbet-Sonarol POD
76 DEC Michał 1992-08-31 UKS Barnim Goleniów ZPO
77 DEMCZYSZAK Mateusz 1986-01-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
78 DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 RLTL Optima Radom MAZ
79 DĘBSKI Szymon 1995-11-20 WKS Wawel Kraków MLP
80 DOBAJ Szymon 1995-09-19 Kraków Athletics Team MLP
81 DOBEK Patryk 1994-02-13 MKL Szczecin ZPO
82 DOBROWOLSKI Emil 1986-11-02 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
83 DOMINIAK Daniel 2001-04-10 SL GKS Olsza Olszyna DOL
84 DOROŻYŃSKI Szymon 1992-03-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
85 DORSZYŃSKI Grzegorz 1983-02-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
86 DREWICZ Mateusz 1997-08-04 MKS MOS Wrocław DOL
87 DROBNIK Piotr 1993-06-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
88 DRUCIAREK Jarosław 1985-01-01 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
89 DRZEWIECKI Marcin 1995-11-13 LKS Lubusz Słubice LBU
90 DWORCZAK Nikodem 1998-03-02 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
91 DZIEDZIC Konrad 1995-02-26 KB Krościenko Wyżne PDK
92 DZIEKAŃSKI Szymon 1995-02-22 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
93 E A 1996-01-01 ULKS Młodzik - Ziemia Oławska DOL
94 EWERTOWSKI Damian 1996-05-15 MLKS Ostróda WMZ
95 FELSKOWSKI Bartosz 2001-01-17 KS Żak Wałcz ZPO
96 FILIPIAK Konrad 1993-06-10 LKS Pomorze Stargard ZPO
97 FLOREK Łukasz 1994-09-20 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
98 FONAŁ Filip 1995-01-24 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
99 FRĄK Patryk 1994-07-28 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
100 FRYDRYCHOWSKI Piotr 1994-01-28 LKB im. Braci Petk Lębork POM
101 FRYDRYKIEWICZ Oskar 1994-02-04 MKL Szczecin ZPO
102 FURMAN Jakub 1993-08-30 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
103 GABRYCHOWICZ Jakub 1995-12-01 MKS Expom Krośniewianka Krośniewice LDZ
104 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
105 GADOMSKI Paweł 2002-07-12 MKS Hermes Gryfino ZPO
106 GAJDEMSKI Mateusz 1998-05-21 MLKS Agros Żary LBU
107 GAŁĄZKA Marcin 1989-07-13 GKS Wilga Garwolin MAZ
108 GANCAREK Jakub 1996-08-06 CKS Budowlani Częstochowa SLK
109 GANCARZ Ernest 1994-11-10 KS Agros Zamość LBE
110 GARDZIELEWSKI Arkadiusz 1986-06-12 WKS Śląsk Wrocław DOL
111 GARSKI Dawid 1995-08-04 AML Słupsk POM
112 GASPEROWICZ Aleksander 1998-12-02 AZS-AWF Gorzów LBU
113 GAWORSKI Damian 1997-12-13 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
114 GAWRON Mateusz 1997-04-08 WLKS Wrocław DOL
115 GĄCIK Mateusz 1993-08-11 AZS-AWF Gorzów LBU
116 GEMBALA Mateusz 1998-12-20 MLKS Agros Żary LBU
117 GIL Waldemar 1994-02-17 UKS Czapla Białe Błota KPO
118 GIMINSKI Bartłomiej 1995-10-11 GKS Olimpia Grudziądz KPO
119 GINTER Leszek 1998-01-06 ULKS Talex Borzytuchom POM
120 GŁOGOWSKI Adam 1993-09-02 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
121 GŁOWALA Robert 1992-10-29 GKS Wilga Garwolin MAZ
122 GŁÓD Piotr 1995-06-12 MKS MOS Wrocław DOL
123 GOLIK Miłosz 1993-04-05 LLKS Osowa Sień LBU
124 GOŁASKI Wojciech 1986-05-17 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
125 GOŁĄB Łukasz 1996-02-27 UMLKS START Wieruszów LDZ
126 GOŁYŚ Dawid 1995-05-03 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
127 GONTARCZYK Rafał 1989-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
128 GORZELAŃCZYK Jakub 1991-01-23 MKS Siechnice DOL
129 GOS Mateusz 2002-06-07 RLTL Optima Radom MAZ
130 GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 OŚ AZS Poznań WLP
131 GÓRALSKI Maciej 1994-05-18 MKS MOS Wrocław DOL
132 GRABARCZYK Przemysław 1995-01-01 niest. Z.Góra LBU
133 GRABEK Maciej 1992-02-18 AZS-AWF Gorzów LBU
134 GRABOWSKI Karol 1989-06-22 CKS Budowlani Częstochowa SLK
135 GRESCHUTZ Thomas 1992-07-13 LUKS Azymek Zdzieszowice OPL
136 GROBERSKI Michał 2000-06-10 UKS Barnim Goleniów ZPO
137 GRODEK Fabian 2002-01-23 GKS Olimpia Grudziądz KPO
138 GRODZKI Dawid 1996-02-21 UKS Achilles Leszno WLP
139 GROTH Patryk 2000-01-23 GKS Żukowo POM
140 GRYCKO Tomasz 1992-09-16 UKS Bliza Władysławowo POM
141 GRYNKIEWICZ Marcin 1990-03-29 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
142 GUBAŃSKI Jakub 1996-01-30 MUKS Szok Bojanowo WLP
143 GULCZYŃSKI Bartosz 1995-03-02 LKS Olimpic Szczecin ZPO
144 GURDAK Kamil 1990-10-17 MKS Stal Nowa Dęba PDK
145 GUZOWSKI Dariusz 1969-07-15 ULKS Talex Borzytuchom POM
146 GUZOWSKI Denis 1995-08-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
147 HAJDNER Damian 1998-08-28 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
148 HAJOK Adrian 1995-01-11 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
149 HANKIEWICZ Kamil 1995-01-01 MUKS Kadet Rawicz WLP
150 HASIURA Jędrzej 1997-03-13 RKS Łódź LDZ
151 HEKŁOWSKI Rafał 1995-02-19 MLUKS Tarnów MLP
152 HELON Radosław 1994-06-20 MKL Szczecin ZPO
153 HERMAN Artur 1992-01-23 LUKS Żórawina DOL
154 HERZYK Kamil 2004-04-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
155 HOFFMAN Dariusz 1996-04-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
156 ILSKI Piotr 1995-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
157 JAKUBIK Sławomir 1998-04-29 MKS Hermes Gryfino ZPO
158 JAKUBOWSKI Szymon 1997-03-26 OŚ AZS Poznań WLP
159 JAKUSZEWSKI Konrad 1996-06-07 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
160 JANKIEWICZ Krzysztof 1994-12-28 AZS-AWF Gorzów LBU
161 JANKOWSKI Andrzej 1993-08-02 KS Podlasie Białystok POD
162 JANKOWSKI Radosław 1998-10-13 MLKS Baszta Bytów POM
163 JANOWSKI Filip 1991-06-03 MKL Szczecin ZPO
164 JARANOWSKI Andrzej 1993-09-02 GKS Fabianki KPO
165 JARCZOK Bartosz 1999-02-26 KS AZS AWF Katowice SLK
166 JAROS Andrzej 1990-07-19 AZS UMCS Lublin LBE
167 JARYSZ Bartosz 1994-02-10 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
168 JAŚNIEWSKI Michał 1997-09-09 MKS Sambor Tczew POM
169 JAWORSKI Michał 1995-10-18 MKS Pogoń Siedlce MAZ
170 JAŹWIECKI Stanisław 1995-12-25 KB Krościenko Wyżne PDK
171 JENDRYCH Marek 1984-01-06 KS Czempion Warszawa MAZ
172 JĘDRZEJAK Wiktor 2003-08-16 MKS Hermes Gryfino ZPO
173 JOŃCZYK Oliwier 2002-07-11 AML Słupsk POM
174 JURA Daniel 1995-08-08 LKS Górnik Wałbrzych DOL
175 JURCZYK Mariusz 1996-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
176 JURGOWSKI Wojciech 1996-03-25 MKS Osa Zgorzelec DOL
177 KABAT Damian 1989-10-20 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
178 KACPRZAK Marcin 1995-02-09 AZS Łódź LDZ
179 KACPRZAK Michał 1999-04-25 MKL Szczecin ZPO
180 KACZAN Grzegorz 1993-02-13 AZS-AWF Katowice SLK
181 KACZMAREK Mateusz 1996-03-19 BKS Bydgoszcz KPO
182 KACZOR Mateusz 1997-03-03 RLTL Optima Radom MAZ
183 KAFLIK Krzysztof 1994-03-05 ZSER Słubice LBU
184 KALINOWSKI Grzegorz 1990-09-22 MKL Toruń KPO
185 KAŁUZIAK Dawid 1997-05-03 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
186 KAMPA Rafał 1991-06-12 GKS Piast Gliwice SLK
187 KAPAŁA Dawid 1997-03-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
188 KARABAN Wojciech 1997-05-03 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
189 KARABIN Jakub 1989-04-10 ZLKL Zielona Góra LBU
190 KARBOWIAK Kamil 1995-05-02 Air Zone Warszawa MAZ
191 KARNICKI Adam 1995-09-01 AZS-AWF Katowice SLK
192 KARPIEWSKI Mirosław 1993-09-22 MKS MOS Wrocław DOL
193 KARWIŃSKI Michał 1996-06-13 LKS Zantyr Sztum POM
194 KARWOWSKI Tomasz 1995-12-28 MKS MOS Wrocław DOL
195 KAŹMIERCZAK Mateusz 1993-08-12 LLKS Osowa Sień LBU
196 KEMPA Jan 1994-05-07 UKS Barnim Goleniów ZPO
197 KICZUŁA Konrad 1995-01-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
198 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
199 KLEMENS Kamil 1996-06-14 LUKS Podium Kup OPL
200 KLUCZYŃSKI Hubert 1997-06-15 MKS Hermes Gryfino ZPO
201 KŁODNICKI Michał 1995-05-10 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
202 KNAP Szczepan 1995-07-11 KS Agros Zamość LBE
203 KNAPIK Michał 1993-09-23 RKS Łódź LDZ
204 KOCAK Patryk 1999-07-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
205 KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
206 KONCEWICZ Kamil 1995-01-01 Gimnazjum 2 Żary LBU
207 KONDEJ Mateusz 1997-02-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
208 KONIECZNY Karol 1993-05-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
209 KOPEĆ Mateusz 1996-05-29 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
210 KORYCKI Patryk 1999-05-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
211 KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
212 KOT Aleksander 1994-07-29 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
213 KOTELNICKI Mariusz 1980-03-29 SL Salos-Wodna Łódź LDZ
214 KOTŁOWSKI Bartosz 1992-09-03 LKS Ostromecko KPO
215 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Kraków Athletics Team MLP
216 KOWALCZYK Bartosz 1992-07-12 PLKS Gwda Piła WLP
217 KOWALCZYK Maciej 1995-01-01 SG Kożuchów LBU
218 KOWALSKI Marcin 1993-04-15 MUKL Brodnica KPO
219 KOWALSKI Marek 1991-08-04 GKS Żukowo POM
220 KOZDRA Krzysztof 1995-04-04 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
221 KOZŁOWSKI Jarosław 1990-10-16 OŚ AZS Poznań WLP
222 KOZŁOWSKI Kacper 1986-12-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
223 KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 RLTL Optima Radom MAZ
224 KOŻDOŃ Jarosław 1984-08-13 TL ROW Rybnik SLK
225 KRAUS Krzysztof 1994-05-02 MKS Olimp Łobez ZPO
226 KRAUZE Bartosz 1999-04-23 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
227 KRAWCZYK Szymon 1988-12-29 WKS Śląsk Wrocław DOL
228 KRENSKI Mateusz 2000-03-21 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
229 KROTLA Bartłomiej 1997-08-19 CMKL Człuchów POM
230 KRÓLEWICZ Michał 1994-04-30 ZLKL Zielona Góra LBU
231 KRUK Kamil 1992-02-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
232 KRZOSEK Damian 1995-04-26 RLTL ZTE Radom MAZ
233 KSIĄŻYK Konrad 1997-03-14 KS Podlasie Białystok POD
234 KSZCZOT Adam 1989-09-02 RKS Łódź LDZ
235 KUC Sławomir 1996-01-24 RKS Łódź LDZ
236 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
237 KUCHMAN Mateusz 2001-08-14 AZS-AWF Katowice SLK
238 KUCIAPSKI Artur 1993-12-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
239 KULA Błażej 1996-08-02 LUKS PMOS Zduńska Wola LDZ
240 KULESZA Robert 1999-02-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
241 KULIGA Marcin 1997-01-16 KKB MOSiR Krosno PDK
242 KULIK Robert 2002-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
243 KULPA Michał 1987-06-11 KS Wda Świecie KPO
244 KUNC Grzegorz 1997-07-03 KS AZS AWF Kraków MLP
245 KUPCZAK Aleksander 1997-02-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
246 KUREK Michał 1998-03-14 AZS-AWF Gorzów LBU
247 KURKIEWICZ Marcin 1995-09-30 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
248 KUROWSKI Tomasz 2000-03-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
249 KUŚMIERZ Aleksander 1995-12-02 AZS-AWF Warszawa MAZ
250 KWAPICH Piotr 1992-04-24 LLKS Gubin LBU
251 KWIATKOWSKI Krzysztof 1998-01-19 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
252 KWIATKOWSKI Roman 1995-05-19 OKS Start Otwock MAZ
253 KWIECIŃSKI Bartosz 1997-06-15 LLKS Osowa Sień LBU
254 LACELT Radosław 1998-04-02 ZLKL Zielona Góra LBU
255 LASKOWSKI Jakub 1996-01-12 MKS MOS Wrocław DOL
256 LASKOWSKI Miłosz 1998-04-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
257 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 RLTL Optima Radom MAZ
258 LECHOCKI Grzegorz 1997-02-23 AZS-AWF Gorzów LBU
259 LESIECKI Jacek 1991-12-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
260 LEWALSKI Kacper 2003-05-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
261 LEWANDOWSKI Filip 2003-04-18 GKS Cartusia Kartuzy POM
262 LEWANDOWSKI Marcin 1987-06-13 AZS UMCS Lublin LBE
263 LINKA Kamil 1995-02-02 KS Gwardia Piła WLP
264 LIPIŃSKI Bartosz 1995-08-21 SL Olimpia Poznań WLP
265 LIPIŃSKI Szymon 1994-05-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
266 LOTA Marcin 1996-01-02 UKS Sprint Legnica DOL
267 LUDKIEWICZ Łukasz 1996-06-17 UKS Start Ruszów DOL
268 ŁAPECIŃSKI Przemysław 1997-03-15 MKL Szczecin ZPO
269 ŁAWROWSKI Michał 1993-05-23 SKS Unia Swarzędz WLP
270 ŁOBODZIŃSKI Piotr 1985-07-04 KS Prefbet-Sonarol POD
271 ŁUKASIAK Robert 1995-10-05 AZS-AWF Katowice SLK
272 MACIĄG Radosław 1999-12-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
273 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 OŚ AZS Poznań WLP
274 MAJDZIŃSKI Konrad 1997-03-09 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
275 MAK Kacper 1996-01-22 AZS-AWF Gorzów LBU
276 MALICH Kacper 1999-05-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
277 MALISZEWSKI Filip 1998-08-29 AZS-AWF Gorzów LBU
278 MALSKI Patryk 1993-10-29 MKS MOS Wrocław DOL
279 MAŃKOWSKI Kamil 1995-01-05 SSMKS Parasol Wrocław DOL
280 MAŃSKI Patryk 1999-08-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
281 MARCINKOWSKI Piotr 1996-03-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
282 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
283 MARSZAŁEK Patryk 1995-05-26 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
284 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
285 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
286 MATNER Paweł 1991-11-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
287 MATYCZ Marcin 1995-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
288 MAZERSKI Bartosz 1976-11-30 LKS Zantyr Sztum POM
289 MAZUR Daniel 1995-09-18 OKS Start Otwock MAZ
290 MEGER Michał 1998-02-20 ZLKL Zielona Góra LBU
291 MEGIER Maciej 2003-04-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
292 MERK Karol 1997-10-02 MKL Szczecinek ZPO
293 MICHALSKI Jan 2001-04-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
294 MIEDZIŃSKI Mateusz 1995-02-03 MLKS Agros Żary LBU
295 MIELEWCZYK Piotr 1990-08-08 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
296 MIERZOWIEC Mateusz 2001-05-17 RAZ Szczecin ZPO
297 MIKOŁAJCZAK Hubert 1995-01-20 UKS Czwórka Kościan WLP
298 MIKULEWICZ Artur 1996-01-03 MKST Astra Nowa Sól LBU
299 MILIAN Marcin 1995-05-05 ZLKL Zielona Góra LBU
300 MISIEWICZ Michał 1995-12-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
301 MISJAN Rafał 1993-07-17 KS Team Baryła Gorzów LBU
302 MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 SKB Kraśnik LBE
303 MODRZEJEWSKI Bartosz 1995-12-07 UKS Olimpia Zabrze SLK
304 MROWIŃSKI Rafał 1997-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
305 MRUK Adam 1996-10-10 UKS Sprint Legnica DOL
306 MUCHA Piotr 1995-07-15 LKS Lubusz Słubice LBU
307 MUSIOŁ Bartosz 1994-03-21 ZLKL Zielona Góra LBU
308 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 TL ROW Rybnik SLK
309 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
310 NAPIERAŁA Bartosz 1995-04-15 MLKS Sokół Lubin DOL
311 NIEMCZYK Mateusz 1992-09-30 KS Prefbet-Sonarol POD
312 NITKA Maciej 1993-10-13 RKS Łódź LDZ
313 NORDWING Rafał 1988-07-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
314 NOWAK Dominik 1996-02-11 MKS Polonia Warszawa MAZ
315 NOWAK Rafał 1975-04-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
316 NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 KS AZS AWF Kraków MLP
317 NOWAKOWSKI Maciej 1998-09-01 LKS Lubawa WMZ
318 NOWICKI Adam 1990-08-24 MKL Szczecin ZPO
319 NOWICKI Bartosz 1984-02-26 MKL Szczecin ZPO
320 NOWICKI Marcin 1997-03-08 UKS Achilles Leszno WLP
321 NOWICKI Sebastian 1994-07-04 OKL Oborniki WLP
322 NOWIŃSKI Radosław 1995-06-26 MLKS Sokół Lubin DOL
323 NOWOTNY Bartosz 1996-05-27 SL Olimpia Poznań WLP
324 NURKOWSKI Patryk 1996-08-15 LKS Jantar Ustka POM
325 OBECNY Mateusz 1997-04-12 CMKL Człuchów POM
326 OCZKI Jakub 1996-07-09 MKL Toruń KPO
327 ODWROT Michał 1997-04-08 KS Gwardia Piła WLP
328 OLEJARZ Artur 1988-09-19 MKL Szczecin ZPO
329 OLEJARZ Hubert 1996-05-13 ZLKL Zielona Góra LBU
330 OLESZEK Kamil 1998-04-11 AZS UMCS Lublin LBE
331 OLSZEWSKI Bartłomiej 1994-02-10 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
332 OLSZEWSKI Daniel 1999-04-09 MKL Toruń KPO
333 OLSZEWSKI Kamil 1992-04-15 MUKL Brodnica KPO
334 OLSZEWSKI Sebastian 1996-01-05 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
335 OLSZÓWKA Daniel 1995-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
336 OSMULSKI Tomasz 1982-03-13 RKS Łódź LDZ
337 OSSOWSKI Jakub 1992-08-02 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
338 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 RKS Łódź LDZ
339 OSTROWSKI Szymon 1995-10-07 LKS Pszczyna SLK
340 PALACZ Jakub 1996-03-27 PLKS Gwda Piła WLP
341 PALITRZAK Jan 1996-04-10 SSMKS Parasol Wrocław DOL
342 PAŁKA Piotr 1984-01-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
343 PANKRATOW Paweł 1995-04-10 MKS Hermes Gryfino ZPO
344 PASTUSZKA Maciej 2000-06-26 UKS Barnim Goleniów ZPO
345 PAWLIK Dawid 1998-12-19 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
346 PAWŁOWSKI Patryk 1993-11-04 RLTL Optima Radom MAZ
347 PEK Daniel 1991-11-28 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
348 PERZ Krzysztof 1989-07-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
349 PETKOW Paweł 1995-11-02 UMKS Junior Pionki MAZ
350 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 AZS Łódź LDZ
351 PIASECKI Ryszard 2001-09-29 OŚ AZS Poznań WLP
352 PIĄTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
353 PIECHOWIAK Bartosz 1993-06-15 ZLKL Zielona Góra LBU
354 PIETRAK Piotr 1996-08-23 PLMKS Chrobry Gryfice ZPO
355 PIETRZYKOWSKI Szymon 1994-02-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
356 PIĘTKA Wiesław 1965-10-09 KS Piętka Katowice SLK
357 PINDYCH Marcel 1996-03-02 CKS Budowlani Częstochowa SLK
358 PIOTROWICZ Patryk 1994-09-08 PLKS Gwda Piła WLP
359 PIOTROWSKI Piotr 1993-10-08 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
360 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
361 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
362 POKORA Paweł 1995-09-14 LKS Lubusz Słubice LBU
363 POLAKOWSKI Paweł 1995-10-12 OKLA Ostrołęka MAZ
364 POŁCZYK Arkadiusz 2001-12-15 KS SMS Szklarska Poręba DOL
365 POPKO Miłosz 1994-02-10 SL Olimpia Poznań WLP
366 PRZYBOROWSKI Piotr 1999-10-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
367 PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
368 PRZYBYŁA Krystian 1997-07-29 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
369 PRZYBYSZ Adrian 1997-09-02 SKB Dzik Police ZPO
370 PRZYSIĘŻNY Oskar 1986-09-29 LKB im. Braci Petk Lębork POM
371 PTAK Nikodem 1995-10-30 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
372 PUKACZ Dawid 2000-02-22 SSMKS Parasol Wrocław DOL
373 PYSZEL Florian 1995-03-24 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
374 RACZYŃSKI Mikołaj 1992-02-06 LKS Ostromecko KPO
375 RADWAŃSKI Patryk 1996-10-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
376 RAK Filip 2003-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
377 RALSKI Michał 1994-08-12 MKS MOS Wrocław DOL
378 RAPTA Paweł 2000-12-18 Kraków Athletics Team MLP
379 ROGALA Patryk 1993-02-11 MKS Osa Zgorzelec DOL
380 ROKICKI Paweł 1996-06-27 WLKS Wrocław DOL
381 ROLBIECKI Michał 1986-05-24 LKB im. Braci Petk Lębork POM
382 ROLKA Cezary 1995-08-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
383 ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice SLK
384 ROSZKO Damian 1991-11-11 KS Podlasie Białystok POD
385 RÓŻNICKI Krzysztof 2003-08-29 GKS Cartusia Kartuzy POM
386 RUDNIK Damian 1995-04-29 BKS Bydgoszcz KPO
387 RUSS Radosław 1996-04-05 LKS Vectra Włocławek KPO
388 RYBARCZYK Mateusz 1998-06-02 KS Gwardia Piła WLP
389 RZĄDCZYK Marek 1995-09-13 MLKS Echo Twardogóra DOL
390 RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 KS Podlasie Białystok POD
391 RZESZOWSKI Marcin 1996-03-04 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
392 SAMARZEWSKI Michał 1996-01-01 AZS-AWF Gorzów LBU
393 SAMIŁO Mateusz 1993-01-02 MUKS Kadet Rawicz WLP
394 SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 GKS Żukowo POM
395 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
396 SIKORA Jarosław 1994-01-21 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
397 SIKORA Kamil 1996-02-04 AZS-AWF Gorzów LBU
398 SIUDA Filip 1995-03-25 LLKS Smętowo Graniczne POM
399 SKALSKI Szymon 2002-02-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
400 SKIBA Łukasz 1995-02-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
401 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
402 SKORUPA Marek 1991-03-10 UKS Barnim Goleniów ZPO
403 SKOWROŃSKI Błażej 1989-11-05 LKS Koluszki LDZ
404 SKRZECZ Remigiusz 1995-01-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
405 SKRZYNIARZ Marek 1995-01-01 Gimnazjum Górzyca LBU
406 SKRZYPEK Dariusz 1995-01-01 ZLKL Zielona Góra LBU
407 SMALEC Michał 1981-08-23 KS Podlasie Białystok POD
408 SMOGÓR Adrian 1995-01-01 Gimnazjum 1 Zbąszynek LBU
409 SMOLIŃSKI Sebastian 1991-07-01 AZS UMCS Lublin LBE
410 SOBOLEWSKI Michał 1996-05-01 KS Agros Zamość LBE
411 SOKALSKI Patryk 1996-01-22 MKST Astra Nowa Sól LBU
412 SOKÓŁ Karol 2000-01-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
413 SOLDAT Adam 2001-01-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
414 SOSNOWSKI Tomasz 1993-09-05 KL Bałtyk Koszalin ZPO
415 SOWIK Wojciech 1996-02-12 RKS Łódź LDZ
416 STACHOWSKI Rafał 1991-05-29 AZS-AWF Katowice SLK
417 STASIAK Oskar 1995-03-18 LKS Lubusz Słubice LBU
418 STAŚKIEWICZ Dominik 1993-04-05 STS Pomerania Szczecin ZPO
419 STEMPLOWSKI Grzegorz 1995-08-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
420 STRÓŻYŃSKI Piotr 1994-06-25 LKS Lubusz Słubice LBU
421 STYPUŁKOWSKI Patryk 1995-02-01 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
422 SURMA Krystian 1997-02-24 SSR Olimp Strawczyn SWK
423 SWITEK Paweł 1997-05-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
424 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
425 SZMIT Patryk 2003-02-28 KS SMS Szklarska Poręba DOL
426 SZOSTAK Paweł 1993-09-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
427 SZPACZYŃSKI Łukasz 1993-01-06 AZS-PWSZ Gorzów LBU
428 SZTUCKI Tobiasz 1997-09-29 LUKS Podium Kup OPL
429 SZYMALAK Grzegorz 1996-07-08 MKST Astra Nowa Sól LBU
430 SZYMANOWSKI Krzysztof 1993-01-11 UKS Czwórka Kościan WLP
431 SZYMAŃSKI Marek 1991-10-27 MKLA Łęczyca LDZ
432 SZYMKOWIAK Tomasz 1983-07-05 MKL Toruń KPO
433 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
434 ŚLIWIŃSKI Jacek 1994-03-19 LLKS Osowa Sień LBU
435 ŚWIADEK Michał 1994-03-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
436 ŚWIĄTEK Daniel 1996-07-07 ZLKL Zielona Góra LBU
437 ŚWIESIULSKI Łukasz 1992-09-04 GKS Wilga Garwolin MAZ
438 TERKA Maciej 1998-02-22 AZS-AWF Gorzów LBU
439 TOMIAK Mirosław 1996-02-26 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
440 TRĄBSKI Przemysław 1991-01-07 PLKS Gwda Piła WLP
441 TRZCIŃSKI Bartosz 2002-02-22 MKS Hermes Gryfino ZPO
442 TUDOROW Arkadiusz 1996-01-14 ZLKL Zielona Góra LBU
443 TURSKI Krzysztof 2000-06-08 RLTL Optima Radom MAZ
444 TYLKOWSKI Daniel 1996-05-31 MLKS Agros Żary LBU
445 URBANOWSKI Mikołaj 1993-02-22 LKS Ostromecko KPO
446 WACHOWICZ Piotr 1997-09-11 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
447 WAKULUK Adam 1988-01-27 KS Podlasie Białystok POD
448 WALOSKI Dawid 1992-05-29 MCKiS Jaworzno SLK
449 WARZOCHA Adrian 1994-10-18 MLKS Sokół Lubin DOL
450 WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
451 WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01 KS Podlasie Białystok POD
452 WASKIN Szymon 1996-03-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
453 WAŚCIŃSKI Przemysław 1995-03-29 WKS Śląsk Wrocław DOL
454 WAWRZYKOWSKI Jakub 1997-12-21 MKST Astra Nowa Sól LBU
455 WAWRZYNIAK Mikołaj 1993-09-29 OŚ AZS Poznań WLP
456 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
457 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
458 WIETECKI Łukasz 1984-07-29 OŚ AZS Poznań WLP
459 WIĘCEK Mateusz 1996-05-20 SL GKS Olsza Olszyna DOL
460 WISZ Mateusz 1996-07-04 MLKS Agros Żary LBU
461 WIŚNIEWSKI Arkadiusz 1987-09-04 MLKS Tucholanka Tuchola KPO
462 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
463 WIŚNIEWSKI Kacper 2000-01-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
464 WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
465 WŁOSTOWSKI Mateusz 1995-12-19 MKS-MOSM Bytom SLK
466 WOJNOWSKI Grzegorz 1999-09-28 MKS Piast Głogów DOL
467 WOJTCZAK Andrzej 1996-02-01 LKS Osuchów MAZ
468 WOLENDER Jakub 2000-11-21 KS Warszawianka W-wa MAZ
469 WOSTAL Aleksander 1992-12-05 LLKS Osowa Sień LBU
470 WOŹNIAK Jakub 1998-02-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
471 WRÓBEL Bartosz 1995-01-10 WKS Flota Gdynia POM
472 WRÓBEL Patryk 1994-03-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
473 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
474 WYHADAŃCZUK Michał 1996-04-30 LKS Olimpic Szczecin ZPO
475 WYLEGAŁA Dawid 1996-06-12 AZS-AWF Gorzów LBU
476 WYRZYKIEWICZ Adrian 1995-11-06 PLKS Gwda Piła WLP
477 WYSOCKI Krzysztof 1996-04-12 MKS Sambor Tczew POM
478 WYSZOMIRSKI Mateusz 1993-01-09 OKS Start Otwock MAZ
479 ZACHARCZUK Albin 1993-06-25 MKS Unia Hrubieszów LBE
480 ZACZEK Dawid 1996-09-23 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
481 ZALEWSKI Krystian 1989-04-11 UKS Barnim Goleniów ZPO
482 ZBLEWSKI Leszek 1973-12-25 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
483 ZBLEWSKI Tadeusz 1984-05-15 LKB im. Braci Petk Lębork POM
484 ZDROJEWSKI Krystian 1998-10-09 MKL Jarocin WLP
485 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
486 ZIEŃCZUK Przemysław 1996-08-18 MMKS Gdańsk POM
487 ZIĘBA Mikołaj 1997-07-09 MKL Toruń KPO
488 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
489 ZŁOTUCHA Łukasz 1995-02-17 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
490 ZUBRZYCKI Bartosz 1995-08-15 LLKS Osowa Sień LBU
491 ŻAK Mariusz 1995-02-12 RLTL ZTE Radom MAZ
492 ŻEBROWSKI Krzysztof 1990-07-09 SKS Feniks Siedlce MAZ
493 ŻUBROWSKI Damian 1989-08-07 LKS Maraton Turek WLP
494 ŻUKOWSKI Kamil 1995-12-26 KS Podlasie Białystok POD
495 ŻYGENDA Krzysztof 1997-03-10 GKS Żukowo POM
496 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.66537380218506sekund