WRONA-KUTRZEPA Alicja
1996-01-11
AZS UMCS Lublin
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMEK Klaudia 1999-03-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
2 BAĆMAGA Dominika 1995-11-21 KS AZS AWF Warszawa MAZ
3 BAJKOWSKA Justyna 2002-08-13 MKS Żak Biała Podlaska LBE
4 BANACH Joanna 1992-08-28 KS AZS AWF Kraków MLP
5 BARCZ-BUCH Weronika 2002-10-28 AZS Łódź LDZ
6 BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
7 BARSZCZ Aleksandra 1997-11-06 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
8 BARTKOWICZ Oliwia 2006-08-15 MKS Agros Chełm LBE
9 BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
10 BARTOSIEWICZ Natalia 1996-05-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
11 BAUMGART-WITAN Iga 1989-04-11 BKS Bydgoszcz KPO
12 BEDNAREK Agata 1988-06-28 AZS Łódź LDZ
13 BEDNAREK Ewelina 1993-03-07 MULKS MOS Sieradz LDZ
14 BEDNAREK Monika 1996-11-25 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
15 BEKUS Joanna 1997-11-06 OŚ AZS Poznań WLP
16 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 AZS-AWFiS Gdańsk POM
17 BIAŁACH Marzena 2000-06-18 KS Agros Zamość LBE
18 BIEGAŃSKA Karolina 1996-11-04 KS Podlasie Białystok POD
19 BIELECKA Emilia 1999-09-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
20 BIELIŃSKA Weronika 2001-07-04 KS AZS AWF Warszawa MAZ
21 BŁAŻEK Weronika 1996-01-14 SKLA Sopot POM
22 BOKUN Magdalena 1996-05-29 KS AZS AWF Katowice SLK
23 BOROWIAK Agata 1996-06-10 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
24 BRĄGIEL Wioletta 1992-09-11 ULKS Technik Trzcinica PDK
25 BRODOWSKA Maja 2004-06-11 KS Wisła Puławy LBE
26 BRONIEWICZ Magdalena 1991-04-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
27 BRONIEWICZ Monika 1996-07-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
28 BRZOZOWSKA Angelika 1996-03-14 LKS Lubawa WMZ
29 BRZÓSKA Agata 1995-12-29 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
30 BUTRYN Kornelia 2006-09-14 KKL Stal Stalowa Wola PDK
31 CAŁKA Dominika 1997-10-02 AZS UMCS Lublin LBE
32 CAŁUCH Agnieszka 1992-03-28 KS Agros Zamość LBE
33 CHAŁUBIŃSKA Justyna 1997-09-16 STS Pomerania Szczecinek ZPO
34 CHMIEL Paulina 2004-03-03 AZS UMCS Lublin LBE
35 CHMIELEWSKA Katarzyna 1994-08-29 KS AZS AWF Kraków MLP
36 CHMIELOWSKA Klaudia 1996-11-26 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
37 CHOJKA Weronika 1997-06-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
38 CHOJNACKA Joanna 1996-10-23 OŚ AZS Poznań WLP
39 CIBA Kamila 1995-03-29 OŚ AZS Poznań WLP
40 CIECHANOWSKA Magdalena 2000-01-06 AZS UMCS Lublin LBE
41 CIESIELSKA Karolina 1996-02-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
42 CIUPEK Sylwia 2000-07-09 MKS Agros Chełm LBE
43 CUBER Karolina 1997-05-20 KS AZS AWF Kraków MLP
44 CURYŁO Małgorzata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
45 CZAUSZ Edyta 1994-04-03 MKL Szczecin ZPO
46 CZERKA Anna 1992-07-14 AZS UMCS Lublin LBE
47 CZERNAŚ Agata 2000-01-17 AZS UMCS Lublin LBE
48 CZESZEWSKA Weronika 2004-09-16 OŚ AZS Poznań WLP
49 CZĘSZ Weronika 1996-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
50 CZUBA Ewelina 1996-02-21 MKS Agros Chełm LBE
51 CZUBA Kamila 1994-06-09 MKS Agros Chełm LBE
52 CZWODZIŃSKA Amelia 2005-07-21 AZS UMCS Lublin LBE
53 DALKE Helena 1997-01-17 OŚ AZS Poznań WLP
54 DĄBEK Emilia 2001-11-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
55 DĄBROWSKA Anna 1993-09-14 MKS Start Lublin LBE
56 DĄBROWSKA Martyna 1994-04-05 KS Podlasie Białystok POD
57 DĄBSKA Magdalena 2008-10-19 KS Agros Zamość LBE
58 DEFRATYKA Małgorzata 1999-06-21 KS Sprintwarsaw MAZ
59 DEMCHENKO Valentyna 2000-01-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
60 DMOCHOWSKA Monika 1993-12-28 KS Podlasie Białystok POD
61 DOBROWOLSKA Izabela 1995-06-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
62 DOMINIAK Sara 1993-01-25 RKS Łódź LDZ
63 DOROSZCZUK Magdalena 1993-04-19 AZS UMCS Lublin LBE
64 DROZD Wiktoria 2001-09-20 AZS UMCS Lublin LBE
65 DROZDOWSKA Katarzyna 1993-06-11 KS Podlasie Białystok POD
66 DRYJA Marta 1991-05-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
67 DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
68 DUCZMAL Izabela 1996-04-18 SKLA Sopot POM
69 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
70 DZIADURA Agnieszka 1995-01-01 SKB Kraśnik LBE
71 DZIAMSKA Julia 2003-09-27 OŚ AZS Poznań WLP
72 DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 AZS UMCS Lublin LBE
73 FISZER Karolina 1995-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
74 FLIS Katarzyna 1996-07-10 AZS Łódź LDZ
75 FORC Wiktoria 2002-08-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
76 FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
77 FORMELLA Aleksandra 2001-10-27 SKLA Sopot POM
78 FUS Joanna 2006-01-23 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
79 GACKA Kinga 2001-10-25 BKS Bydgoszcz KPO
80 GADOMSKA Julia 2001-01-14 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
81 GAJDA Sylwana 1999-11-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
82 GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 KS AZS AWF Kraków MLP
83 GAJOSZ Wiktoria 2006-07-06 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
84 GALUBA Martyna 2010-04-15 UKS Lider Siercza MLP
85 GAWORSKA Aleksandra 1995-11-07 KS AZS AWF Kraków MLP
86 GDAŃSKA Dominika 1995-07-02 KS Agros Zamość LBE
87 GELIŃSKA Natalia 1995-11-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
88 GESEK Karolina 1996-02-20 SKLA Sopot POM
89 GIEJBATOW Julia 2008-05-15 RLTL Optima Radom MAZ
90 GŁÓWKA Klaudyna 1996-02-13 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
91 GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 KS Agros Zamość LBE
92 GOŁĄBEK Klaudia 1995-01-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
93 GOŁĘBIOWSKA Gabriela 1990-08-31 KS AZS AWF Poznań WLP
94 GOZDERA Zuzanna 2004-07-04 KS Wisła Puławy LBE
95 GÓRKA Magdalena 1997-12-28 KS AZS AWF Wrocław DOL
96 GRABEK Emanuela 1997-01-19 KS Agros Zamość LBE
97 GRABOWSKA Luiza 1993-09-30 OKLA Ostrołęka MAZ
98 GRANASZEWSKA Marlena 1998-06-08 KS Podlasie Białystok POD
99 GREINER Olivia 2004-04-22 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
100 GRUSZKA Angelika 1996-01-17 MKS Agros Chełm LBE
101 GRYC Anna Maria 1999-10-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
102 GRZEGORCZYK Karolina 1995-06-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
103 GRZEGORCZYK Natalia 2010-08-31 Kraków Athletics Team MLP
104 GRZYB Wiktoria 1997-10-14 MKL Szczecin ZPO
105 GRZYBOWSKA Joanna 1996-11-16 LKS Lubawa WMZ
106 GUL Aleksandra 1997-01-19 CWKS Resovia Rzeszów PDK
107 GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 KS AZS AWF Katowice SLK
108 HAVAN Daniela 2001-06-15 MKS Agros Chełm LBE
109 HENNIG Marta 1993-11-10 ZLKL Zielona Góra LBU
110 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata 1992-10-30 AZS UMCS Lublin LBE
111 HOŁYK Weronika 1996-02-23 MOSM Tychy SLK
112 HOROWSKA Nikola 2001-01-03 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
113 IGNASIAK Małgorzata 1995-01-18 OŚ AZS Poznań WLP
114 IWANEK Iga 2001-09-20 AZS UMCS Lublin LBE
115 IWANIUK Beata 1995-11-21 MKS Agros Chełm LBE
116 JABŁKOWSKA Monika 1969-12-02 Masters LA SGH Warszawa MAZ
117 JACHYMEK Sabina 2004-08-03 KS Agros Zamość LBE
118 JACKOWSKA Amelia 2006-08-21 RKS Łódź LDZ
119 JACNIAK Ewa 1990-11-27 AZS UMCS Lublin LBE
120 JACNIAK Małgorzata 1990-11-27 AZS UMCS Lublin LBE
121 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna 1995-04-16 AZS UMCS Lublin LBE
122 JANOWSKA Kamila 1995-11-10 GKS Olimpia Grudziądz KPO
123 JAROSZEK Karolina 1990-04-12 RLTL ZTE Radom MAZ
124 JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-07-31 AZS UMCS Lublin LBE
125 JASTRZĄB Izabela 2000-02-10 KS Agros Zamość LBE
126 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
127 JERZMANOWSKA Karolina 1993-02-07 KS AZS AWF Kraków MLP
128 JEZIORNA Agnieszka 1993-01-30 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
129 JĘDRUSZKO Nikola 2003-08-27 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
130 JÓŹWIACZUK Katarzyna 2001-05-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
131 JÓŹWIK Joanna 1991-01-30 KS AZS AWF Warszawa MAZ
132 KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 MKS Juvenia Białystok POD
133 KACZMAREK Natalia 1998-01-17 KS Podlasie Białystok POD
134 KAJEWSKA Paulina 1995-06-30 KS Podlasie Białystok POD
135 KALIŚCIAK Marta 1996-06-11 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
136 KALITA Klaudia 1995-12-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
137 KANAKANTI Jasmine 2007-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
138 KANIECKA Zuzanna 1996-07-07 SKLA Sopot POM
139 KARAŚ Mariola 1996-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
140 KARCZ Agnieszka 1999-05-11 AZS UMCS Lublin LBE
141 KAREŃSKA Anna 1997-06-21 MKL Szczecin ZPO
142 KARWOWSKA Agnieszka 1997-03-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
143 KASICA Monika 1996-02-09 SKLA Sopot POM
144 KASJANOWICZ Sylwia 1993-04-28 SKLA Sopot POM
145 KASPROWICZ Karolina 1993-10-03 MKS Unia Hrubieszów LBE
146 KAWAŁEK Julia 2006-12-28 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
147 KIEŁBASIŃSKA Anna 1990-06-26 SKLA Sopot POM
148 KIEŁCZEWSKA Aleksandra 1996-02-01 OKLA Ostrołęka MAZ
149 KIEPURA Monika 2000-08-19 KS AZS AWF Katowice SLK
150 KOCOT Katarzyna 2001-09-20 AZS UMCS Lublin LBE
151 KOCZANOWA Margarita 1999-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
152 KOKŁOWSKA Natalia 2006-12-24 MKS Agros Chełm LBE
153 KOŁDEJ Małgorzata 1990-11-12 AZS UMCS Lublin LBE
154 KOŁECZEK Karolina 1993-01-15 GKS Olimpia Grudziądz KPO
155 KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
156 KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 LKS MOSiR Sieradz LDZ
157 KONOPKO Klaudia 1992-02-21 UKS 19 Bojary Białystok POD
158 KOPEĆ Natalia 2001-10-31 OŚ AZS Poznań WLP
159 KOPYTO Katarzyna 1995-08-21 AZS-AWF Katowice SLK
160 KORNACKA Kinga 2003-05-07 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
161 KORNILUK Ewa 1994-07-11 KS Podlasie Białystok POD
162 KORZUCH Julia 1995-12-27 KS AZS AWF Katowice SLK
163 KOSZ Monika 1994-06-10 AZS UMCS Lublin LBE
164 KOSZOŁKO Katarzyna 1991-02-23 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
165 KOTWICA Ewa 1993-12-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
166 KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 RLTL Optima Radom MAZ
167 KOWALCZYK Agnieszka 1997-10-19 KS Agros Zamość LBE
168 KOZŁOWSKA Karolina 1997-01-09 KS AZS AWF Kraków MLP
169 KRAJEWSKA Karolina 1997-01-28 UKS Wyspiański Szubin KPO
170 KRAWCZYK Aleksandra 2003-04-28 KS Warszawianka W-wa MAZ
171 KRAWIEC Beata 1995-08-29 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
172 KRÓL Natalia 2008-12-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
173 KRYSTECKA Justyna 1998-03-25 MKS MOS Wrocław DOL
174 KRZECZOWSKA Paulina 1994-09-11 KS AZS AWF Kraków MLP
175 KRZYŻEWSKA Wanessa 2001-06-26 KS AZS AWF Kraków MLP
176 KUNA Katarzyna 1997-04-27 AZS UMCS Lublin LBE
177 KURZ Daria 1997-02-23 AZS Łódź LDZ
178 KUŚ Anastazja 2007-05-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
179 KUŹNIARZ Amelia 2005-03-15 KS Agros Zamość LBE
180 KWIATKOWSKA Alicja 1995-03-23 WKS Wawel Kraków MLP
181 KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 MKS Juvenia Białystok POD
182 LELEŃ Oliwia 2006-10-05 LKS Znicz Biłgoraj LBE
183 LEMIESZ Aneta 1981-01-17 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
184 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka 1986-03-19 KS AZS AWF Kraków MLP
185 LINKIEWICZ Małgorzata 1992-06-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
186 LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 OKS Skra Warszawa MAZ
187 ŁOSIEWICZ Angelika 1996-11-18 AZS UMCS Lublin LBE
188 ŁOŚ Lucyna 2001-05-02 KL Iskra Białogard ZPO
189 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
190 ŁUGOWSKA Patrycja 1995-07-20 UKS MOSiR Działdowo WMZ
191 ŁYSKOWKA Maja 2004-01-01 AZS UMCS Lublin LBE
192 MAGIELNICKA Sylwia 1997-03-13 MKS Żak Biała Podlaska LBE
193 MAGRYTA Katarzyna 2002-07-01 MKS Agros Chełm LBE
194 MAJCHROWICZ Rena 1997-08-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
195 MAK Ewa 1993-03-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
196 MALISZEWSKA Aleksandra 1994-06-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
197 MALMON Oliwia 1998-06-10 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
198 MALUS Patrycja 1991-07-29 AZS UMCS Lublin LBE
199 MAŁAS Malwina 1994-01-07 ZLKL Zielona Góra LBU
200 MAŁKOWSKA Paulina 1997-01-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
201 MARCYNIUK Lena 2008-12-14 MKL Chełm LBE
202 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 KS AZS AWF Kraków MLP
203 MARZEC Maja 2009-04-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
204 MAŚLACH Marta 1995-03-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
205 MATYŚKIEWICZ Maja 2004-03-28 OŚ AZS Poznań WLP
206 MAZUREK Oktawia 2000-02-21 AZS UMCS Lublin LBE
207 MĄKOSA Martyna 1993-09-03 RLTL ZTE Radom MAZ
208 MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
209 MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 KS AZS AWF Kraków MLP
210 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
211 MILANOWSKA Beata 1995-07-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
212 MIROŃ Aleksandra 2000-09-15 AZS UMCS Lublin LBE
213 MISTERKA Nikoletta 1997-09-19 AZS-AWF Katowice SLK
214 MIŚ Dominika 1996-07-01 KS Agros Zamość LBE
215 MIZIAK Paulina 1993-05-11 AZS UMCS Lublin LBE
216 MŁODAWSKA Karolina 1996-10-04 KKL Kielce SWK
217 MŁYNARSKA Magdalena 1990-03-29 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
218 MOREK Dominika 1996-01-22 BKS Bydgoszcz KPO
219 MORTON Marlena 1995-02-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
220 MORUSIEWICZ Weronika 1999-06-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
221 MROZOWSKA Ewelina 1996-08-12 KS AZS AWF Kraków MLP
222 MROZOWSKA Patrycja 1995-09-10 AZS UMCS Lublin LBE
223 MSTOWSKA Aleksandra 1994-03-28 KS AZS AWF Kraków MLP
224 MULARZ Monika 1996-02-03 LKS Pszczyna SLK
225 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 KS AZS AWF Kraków MLP
226 NEUMANN Sara 2000-09-30 OŚ AZS Poznań WLP
227 NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
228 NOSEK Marzena 1997-02-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
229 NOWAK Natalia 2004-09-06 RLTL Optima Radom MAZ
230 NOWAKOWSKA Marcelina 2002-07-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
231 OKO Wiktoria 2003-09-18 KS Wisła Puławy LBE
232 OKOŃ Kinga 1996-10-19 MKS Agros Chełm LBE
233 OLESIEJUK Magdalena 2004-02-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
234 OPOŃ Martyna 1991-09-12 OŚ AZS Poznań WLP
235 ORGANIŚCIAK Karolina 1996-01-16 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
236 ORŁOWSKA Marta 1993-04-03 AZS UMCS Lublin LBE
237 OSIŃSKA Martyna 2001-07-03 RLTL Optima Radom MAZ
238 OSIPIUK Klaudia 2005-08-09 MKS Agros Chełm LBE
239 OZGA Aleksandra 2001-08-24 RKS Łódź LDZ
240 PACHOLSKA Anna 1992-09-24 UKS Olimp Kozienice MAZ
241 PAKUŁA Oliwia 1997-08-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
242 PALUCH Justyna 1997-02-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
243 PALUCH Magdalena 1993-09-21 KS Agros Zamość LBE
244 PALUCH Paulina 1998-12-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
245 PAŁYS Anna 1995-03-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
246 PANAŚ Bożena 1996-07-25 KS Podlasie Białystok POD
247 PAŚNIK Monika 2001-11-12 AZS UMCS Lublin LBE
248 PAWLUCZUK Julia 2000-11-18 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
249 PECHCIN Olga 1992-01-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
250 PETKOWICZ Ewelina 1997-09-06 MKS Żak Biała Podlaska LBE
251 PĘDZIWIATR Klaudia 1996-01-20 KS AZS AWF Kraków MLP
252 PIETRUCZUK Natalia 1999-12-04 AZS UMCS Lublin LBE
253 PIETRZAK Olga 1998-12-16 AZS-AWFiS Gdańsk POM
254 PINKOS Julia 1999-01-20 AZS UMCS Lublin LBE
255 POGORZELSKA Karolina 1995-03-11 MKS Agros Chełm LBE
256 POJĘTA Małgorzata 2006-03-13 AZS UMCS Lublin LBE
257 POLAK Julia 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
258 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 1988-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
259 POTASZNIK Alicja 2000-04-24 RLTL Optima Radom MAZ
260 PÓLKOWSKA Anna 1996-06-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
261 PROKOPIUK Katarzyna 1995-01-01 MKS Start Lublin LBE
262 PRZEPŁATA Weronika 1996-02-17 MKS Kusy Szczecin ZPO
263 PRZEWIEŹLIK Julia 2006-08-23 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
264 PTAK Ewelina 1987-03-20 WKS Śląsk Wrocław DOL
265 PUSCHHAUS Martyna 1993-08-12 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
266 PUZIO Aleksandra 1985-05-10 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
267 RACHAŃSKA Wiktoria 2002-02-21 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
268 RAGAMAN Weronika 1994-11-10 MKS Agros Chełm LBE
269 RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 KS AZS AWF Katowice SLK
270 REJ-WITT Marta 1997-01-08 niest. Kielce SWK
271 ROESKE Alicja 1995-05-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
272 ROGUCKA Magdalena 1990-01-18 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
273 ROMANEK Aleksandra 1997-05-16 AZS UMCS Lublin LBE
274 ROMASZKO Monika 2002-04-13 KS Agros Zamość LBE
275 RUDNIK Anita 2002-03-11 UKS Kusy Warszawa MAZ
276 RUSINIAK Monika 1996-03-03 OKS Skra Warszawa MAZ
277 RZEPECKA Monika 1993-05-11 AZS UMCS Lublin LBE
278 SADOWSKA Aleksandra 1996-07-06 SKB Kraśnik LBE
279 SADOWSKA Karolina 1994-09-13 MKS Agros Chełm LBE
280 SAGANIAK Justyna 1995-12-01 AZS Łódź LDZ
281 SAPKO Marta 2003-08-15 KS Agros Zamość LBE
282 SARNA Angelika 1997-10-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
283 SENDEREK Martyna 2008-06-11 LKS Znicz Biłgoraj LBE
284 SEŃ Martyna 2005-08-08 KS Agros Zamość LBE
285 SĘCZEK Martyna 2004-07-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
286 SICIARZ Klaudia 1998-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
287 SIELSKA Alicja 2003-07-12 KS AZS AWF Kraków MLP
288 SIEWRUK Katarzyna 1995-12-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
289 SIKORA Marta 1996-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
290 SIROCKA Maria 2002-08-04 KS Sprintwarsaw MAZ
291 SKIBIŃSKA Karolina 2000-12-30 KS AZS AWF Katowice SLK
292 SKUPIEŃ Amanda 1996-06-13 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
293 SMOLIŃSKA Aleksandra 1996-02-19 AZS Łódź LDZ
294 SMOLIŃSKA Izabela 1999-01-14 RLTL Optima Radom MAZ
295 SOCHAJ Izabela 1997-02-19 KS Agros Zamość LBE
296 SOKOŁOWSKA Eliza 1995-06-03 KS Podlasie Białystok POD
297 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
298 STAROBRAT Agnieszka 1996-03-31 SKB Kraśnik LBE
299 STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 KS AZS AWF Katowice SLK
300 STELMASZUK Zofia 2006-06-30 MKS Agros Chełm LBE
301 STĘPIEŃ Angelika 1993-04-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
302 STOKŁOSA Nicola 1998-05-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
303 STRUCIŃSKA Martyna 1995-03-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
304 STRUZIK Alicja 2001-06-09 KS AZS AWF Kraków MLP
305 STRZELEC Małgorzata 2006-03-09 KKL Stal Stalowa Wola PDK
306 STRZEŻYSZ Małgorzata 2004-10-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
307 STUSIO Monika 1995-09-21 RKS Łódź LDZ
308 SUCHANECKA Klaudia 1993-07-17 LLKS Osowa Sień LBU
309 SUDER Magdalena 1996-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
310 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna 1999-04-03 KS Brda Bydgoszcz KPO
311 SURA Karolina 1998-01-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
312 SUROWIECKA Justyna 1998-01-27 LUKS Zabrzeg SLK
313 SWOBODA Ewa 1997-07-26 KS AZS AWF Katowice SLK
314 SYGUTOWSKA Krystyna 1994-03-19 ZLKL Zielona Góra LBU
315 SZAJDECKA Katarzyna 1988-01-08 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
316 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra 1996-02-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
317 SZCZĘK Aleksandra 1992-08-11 KS Agros Zamość LBE
318 SZCZĘSNA Monika 1987-12-20 AZS-AWF Katowice SLK
319 SZUKAŁA Natalia 2005-08-29 AZS UMCS Lublin LBE
320 SZULC Marta 1994-09-04 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
321 SZUMADA Marta 2003-10-18 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
322 ŚLIWA Sabina 1992-06-22 KS Agros Zamość LBE
323 ŚMIETANKA Olga 2003-03-15 MKS Unia Hrubieszów LBE
324 ŚWIETLIK Sonia 1992-05-11 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
325 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 1992-12-03 KS AZS AWF Katowice SLK
326 TARACHA Weronika 2002-03-28 AZS UMCS Lublin LBE
327 TCHORZEWSKA Karolina 1993-10-09 AZS UMCS Lublin LBE
328 TESZBIR Klaudia 1996-02-16 AZS-AWF Gorzów LBU
329 TETERYCZ Aneta 1990-01-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
330 TKOCZ Zofia 2003-03-16 KS AZS AWF Katowice SLK
331 TŁUCZEK Kamila 1997-05-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
332 TOMASZEWSKA Magdalena 2002-11-20 AZS UMCS Lublin LBE
333 TOPOLNICKA Adrianna 1999-07-04 AZS UMCS Lublin LBE
334 TROCHOLEPSZA Martyna 2004-02-09 AZS-AWF Gorzów LBU
335 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
336 TRYKACZ Aleksandra 1992-01-18 KS Agros Zamość LBE
337 TSIMANOUSKAYA Krystsina 1996-11-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
338 TUMILOWICZ Sylwia 1999-12-04 niest. Poznań WLP
339 TUNIEWICZ Katarzyna 1995-04-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
340 TUR Magda 1993-06-08 AZS UMCS Lublin LBE
341 TUSTANOWSKA Natalia 1997-08-16 MKS Agros Chełm LBE
342 ULRYCH Zuzanna 2006-07-28 MKS Agros Chełm LBE
343 WALAS Joanna 1996-05-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
344 WASILUK Agata 2000-12-07 AZS UMCS Lublin LBE
345 WESOŁOWSKA Katarzyna 1990-01-20 SKLA Sopot POM
346 WESOŁOWSKA Klaudia 1995-04-14 RKS Łódź LDZ
347 WESTENHOLC Paulina 2006-05-07 KS Victoria Trzebinia MLP
348 WĘGLARZ Natalia 1998-01-17 AZS-AWF Katowice SLK
349 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
350 WIERZBICKA Dominika 2000-06-06 AZS UMCS Lublin LBE
351 WIERZBICKA Weronika 1993-04-27 AZS UMCS Lublin LBE
352 WIERZCHOWIAK Adriana 1995-02-14 SKB Kraśnik LBE
353 WISZ Milena 2007-03-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
354 WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
355 WOSZCZEK Danuta 1978-02-20 UKS Olimp Kozienice MAZ
356 WOSZTYL Natalia 1999-08-29 RLTL Optima Radom MAZ
357 WOŹNIAK Izabela 1992-07-07 RLTL ZTE Radom MAZ
358 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 KS AZS AWF Kraków MLP
359 WÓJTOWICZ Emilia 2003-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
360 WRONKA Magdalena 1995-01-01 AZS-AWF Katowice SLK
361 WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
362 WRÓBEL Kornelia 1996-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
363 WRÓBLEWSKA Zofia 1995-08-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
364 WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 KS AZS AWF Kraków MLP
365 WYBRANIEC Diana 1993-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
366 WYCISZKIEWICZ Patrycja 1994-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
367 WYKA-MAJECKA Weronika 1994-01-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
368 ZAGAJEWSKA Karolina 1993-04-05 AZS Łódź LDZ
369 ZAJĄC Monika 1994-03-03 KS Agros Zamość LBE
370 ZAMORA Małgorzata 1999-10-06 MUKS SZS Cieszyn SLK
371 ZAŃKO Kamila 1995-01-31 KS Agros Zamość LBE
372 ZAWRONEK Natalia 1999-02-26 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
373 ZEMBRZYCKA Sylwia 1997-12-06 MKS Agros Chełm LBE
374 ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 AZS UMCS Lublin LBE
375 ZIEMBICKA Julia 2001-06-21 KS AZS AWF Kraków MLP
376 ZIĘBA Kinga 1998-04-26 MKS Stal Nowa Dęba PDK
377 ZWOLAK Anna 1987-06-10 KS Agros Zamość LBE
378 ZWOLIŃSKA Judyta 2002-08-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
379 ŻELIŃSKA Gabriela 1996-07-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
380 ŻUREK Klaudia 1991-09-22 KS AZS AWF Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.98621296882629sekund