BORKOWSKI Mateusz
1997-04-02
KS AZS AWF Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 A O 1994-01-01 MKS Agros Chełm LBE
2 ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
3 ADAMUS Artur 1997-05-21 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
4 AMBROZIAK Mariusz 1997-09-08 KS Podlasie Białystok POD
5 AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
6 BAŁDYKA Jakub 1996-04-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
7 BANASZKIEWICZ Jakub 1996-02-22 LKS Vectra Włocławek KPO
8 BANASZKIEWICZ Maciej 1996-08-07 MUKS Płock MAZ
9 BARAŃSKI Maciej 1996-06-16 KKB MOSiR Krosno PDK
10 BARON Kamil 1997-05-15 LKS Victoria Olesno OPL
11 BEDNAREK Radosław 1997-02-16 LUKS Boguszyce LDZ
12 BELGRAU Tobiasz 1997-11-18 MLKS Sokół Lubin DOL
13 BIELAWSKI Kamil 1998-02-01 SSR Olimp Strawczyn SWK
14 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
15 BIJAK Patryk 1996-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
16 BILSKI Mateusz 1995-11-20 UKS Technik Radom MAZ
17 BIOLIK Rafał 1996-07-09 GTS Bojszowy SLK
18 BIOLIK Szymon 1998-05-05 GTS Bojszowy SLK
19 BISKUP Marcin 1999-12-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
20 BŁASZCZYK Patryk 1996-10-22 LKS Jantar Ustka POM
21 BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
22 BOROWSKI Miłosz 1994-01-22 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
23 BREMORA Grzegorz 1998-06-12 GKS Piast Gliwice SLK
24 BROJA Jakub 1998-07-22 UKS Olimpia Zabrze SLK
25 BRONIEWSKI Damian 1999-01-02 UKS Sprint Stadnicka Wola SWK
26 BRYLIŃSKI Patryk 1996-01-03 MKS Polonia Warszawa MAZ
27 BRYLIŃSKI Robert 1991-04-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
28 BRZOSKA Damian 1993-12-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
29 BUCH Natan 1995-11-06 AZS Łódź LDZ
30 BUCK Dawid 1999-11-11 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
31 BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
32 BUZAŁA Mikołaj 1998-04-17 OŚ AZS Poznań WLP
33 BYTNIEWSKI Szymon 1991-03-06 SKS Unia Swarzędz WLP
34 BZOWY Patryk 1995-07-07 UKS Przełaj Żerków WLP
35 CELAK Mateusz 1996-01-10 MKL Szczecin ZPO
36 CHABOWSKI Maciej 1997-01-16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
37 CHANCKOWSKI Robert 1993-07-28 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
38 CHARA Łukasz 1999-01-29 LZS Sigma OSIR Staszów SWK
39 CHARZYŃSKI Sebastian 2000-05-03 UKS Gimnazjon Płońsk MAZ
40 CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 OŚ AZS Poznań WLP
41 CHODURA Marcel 1999-01-14 LKS Victoria Olesno OPL
42 CHROSTOWSKI Konrad 1998-09-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
43 CHRZĄSZCZ Adrian 1999-08-20 UKS Lisy Zgierz LDZ
44 CIEŚLIK Tomasz 1995-04-02 LUKKS Bałtów SWK
45 CISZEWSKI Piotr 1997-04-16 KKL Kielce SWK
46 CITAK Miłosz 2003-04-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
47 CZAPIEWSKI Konrad 1997-07-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
48 CZARNOCKI Emil 1997-03-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
49 CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
50 CZERWIŃSKI Adam 1988-10-02 UKS Lider Siercza MLP
51 CZOSKA Patryk 1996-07-21 KS Agros Zamość LBE
52 CZYŻ Michał 1991-12-30 MLKS Sparta Złotów WLP
53 CZYŻEWSKI Adrian 1993-10-01 STS Skarżysko-Kamienna SWK
54 CZYŻEWSKI Jakub 1995-03-12 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
55 DEMCZYSZAK Mateusz 1986-01-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
56 DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 RLTL Optima Radom MAZ
57 DOBAJ Szymon 1995-09-19 Kraków Athletics Team MLP
58 DOBEK Patryk 1994-02-13 MKL Szczecin ZPO
59 DOLINA Daniel 1996-03-27 LKS Znicz Biłgoraj LBE
60 DOLINA Dariusz 1997-02-28 LKS Znicz Biłgoraj LBE
61 DOMINIAK Daniel 2001-04-10 SL GKS Olsza Olszyna DOL
62 DROBNIK Piotr 1993-06-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
63 DUSZYŃSKI Kajetan 1995-05-12 AZS Łódź LDZ
64 DZIAŁOSZEK Dawid 1996-07-04 SL GKS Olsza Olszyna DOL
65 EBEL Grzegorz 1997-11-28 LKB im. Braci Petk Lębork POM
66 FABISIAK Mateusz 1996-04-04 OŚ AZS Poznań WLP
67 FIL Dawid 1997-05-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
68 FOŁTA Jakub 1997-12-12 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
69 FONAŁ Filip 1995-01-24 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
70 FOREMNIAK Oskar 1998-01-01 PG Bodzechów SWK
71 FRELIK Karol 1992-06-09 LKS Osuchów MAZ
72 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
73 GAIK Kamil 1997-02-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
74 GAJDA Michał 2003-07-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
75 GAŁDA Łukasz 1996-11-09 STS Skarżysko-Kamienna SWK
76 GAŁGAŃSKI Marek 1997-09-02 OŚ AZS Poznań WLP
77 GANCAREK Jakub 1996-08-06 CKS Budowlani Częstochowa SLK
78 GANCARZ Ernest 1994-11-10 KS Agros Zamość LBE
79 GARCIA-GOMEZ Hugo 1996-04-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
80 GARSKI Dawid 1995-08-04 AML Słupsk POM
81 GIL Michał 1997-01-29 MKS Polonia Warszawa MAZ
82 GIMINSKI Bartłomiej 1995-10-11 GKS Olimpia Grudziądz KPO
83 GINTER Leszek 1998-01-06 ULKS Talex Borzytuchom POM
84 GLEBOW Dominik 1998-01-14 MMKS Gdańsk POM
85 GOŁĄB Łukasz 1996-02-27 UMLKS START Wieruszów LDZ
86 GOŁKOWSKI Kamil 1993-09-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
87 GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 OŚ AZS Poznań WLP
88 GROCH Paweł 1996-03-12 KS Agros Zamość LBE
89 GRODZKI Dawid 1996-02-21 UKS Achilles Leszno WLP
90 GRZYBOWSKI Piotr 2002-03-12 SKLA Sopot POM
91 GRZYWIŃSKI Wojciech 1994-09-16 LKS Zantyr Sztum POM
92 GURDAK Kamil 1990-10-17 MKS Stal Nowa Dęba PDK
93 GURTKIEWICZ Łukasz 1993-02-07 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
94 GUTOWSKI Marcin 1996-01-01 niestowarzyszony POL
95 GZEŚKÓW Wojciech 1997-06-26 GLKS Świdnica DOL
96 HADRYŚ Dawid 1997-08-15 MKS Osa Zgorzelec DOL
97 HALCZAK Szymon 1994-06-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
98 HAŁGAS Damian 1993-03-15 GKS Piast Gliwice SLK
99 HASIURA Jędrzej 1997-03-13 RKS Łódź LDZ
100 HOHMANN Daniel 1997-01-23 UKS Olimpia Zabrze SLK
101 HOŁOWIENKO Marcin 2003-05-01 KS Podlasie Białystok POD
102 HOŁUB Krzysztof 2000-07-27 AZS UMCS Lublin LBE
103 HOŁUB Maciej 1998-01-30 AZS UMCS Lublin LBE
104 HWEDORUK Maciej 1996-09-22 MOS Zatoka Braniewo WMZ
105 IWAŃSKI Arkadiusz 1997-08-24 LUKS Boguszyce LDZ
106 JABŁOŃSKI Bolesław 1993-03-16 OŚ AZS Poznań WLP
107 JABRZYŃSKI Michał 1994-08-20 AZS UMCS Lublin LBE
108 JACKIEWICZ Mateusz 1997-01-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
109 JAGIEŁA Piotr 1996-04-06 LKB Rudnik SWK
110 JAMROZ Michał 1997-02-21 LKS Znicz Biłgoraj LBE
111 JANISZEWSKI Jakub 1997-09-10 LKS Górnik Wałbrzych DOL
112 JANKOWSKI Radosław 1998-10-13 MLKS Baszta Bytów POM
113 JANOWSKI Filip 1991-06-03 MKL Szczecin ZPO
114 JARCZOK Bartosz 1999-02-26 KS AZS AWF Katowice SLK
115 JARMOSZEWICZ Jan 2008-05-06 MKS Żak Biała Podlaska LBE
116 JAROS Andrzej 1990-07-19 AZS UMCS Lublin LBE
117 JAROSZ Wojciech 1989-02-05 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
118 JASTRZĘBSKI Kamil 1992-08-26 Ducla Academy Warszawa MAZ
119 JASZCZUR Mateusz 1994-06-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
120 JAŚTAL Piotr 1994-01-03 LKB Rudnik SWK
121 JAWORSKI Michał 1995-10-18 MKS Pogoń Siedlce MAZ
122 JEDRAS Jakub 2000-10-15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
123 JOST Zbigniew 1996-03-14 KKL Rodło Kwidzyn POM
124 JURCZYK Mariusz 1996-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
125 JURCZYŃSKI Rafał 1997-05-26 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
126 KACZAN Grzegorz 1993-02-13 AZS-AWF Katowice SLK
127 KACZMAREK Mateusz 1996-03-19 BKS Bydgoszcz KPO
128 KACZOR Mateusz 1997-03-03 RLTL Optima Radom MAZ
129 KADYŁO Adam 2003-07-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
130 KALINOWSKI Grzegorz 1990-09-22 MKL Toruń KPO
131 KAŁUZIAK Dawid 1997-05-03 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
132 KAMIŃSKI Kamil 1996-03-12 AZS-AWFiS Gdańsk POM
133 KAMPA Rafał 1991-06-12 GKS Piast Gliwice SLK
134 KANIA Krzysztof 1996-12-11 LKS Stal Mielec PDK
135 KAPAŁA Dawid 1997-03-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
136 KARABAN Wojciech 1997-05-03 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
137 KARASIEWICZ Szymon 1998-11-24 LKS Lubusz Słubice LBU
138 KARTOWSKI Krzysztof 1995-01-30 MKS Expom Krośniewianka Krośniewice LDZ
139 KAWECKI Kasjan 1996-09-08 LKS Olimpic Szczecin ZPO
140 KISIEL Tomasz 1994-12-05 RKS Łódź LDZ
141 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
142 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
143 KLONOWSKI Andrzej 2005-05-23 LKS Osuchów MAZ
144 KLUSKA Rafał 1996-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
145 KNAP Szczepan 1995-07-11 KS Agros Zamość LBE
146 KNAPIK Kamil 1997-03-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
147 KNAPIK Michał 1993-09-23 RKS Łódź LDZ
148 KOCAK Patryk 1999-07-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
149 KOŁODZIEJCZYK Łukasz 1996-03-25 AZS UMCS Lublin LBE
150 KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
151 KONDEJ Mateusz 1997-02-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
152 KONDRAT Mariusz 1991-03-25 UKS Trójka Sandomierz SWK
153 KONIECZNY Karol 1993-05-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
154 KOPACZEWSKI Paweł 1990-09-16 UKS Lisy Zgierz LDZ
155 KOPECKI Michał 1996-03-06 LKS Zantyr Sztum POM
156 KORBUS Krystian 1998-11-23 LUKS Boguszyce LDZ
157 KORC Rafał 1982-03-09 OKS Start Otwock MAZ
158 KORDA Adam 1997-08-30 MKS Sambor Tczew POM
159 KORTAS Mateusz 2004-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
160 KORUS Mateusz 1995-02-21 KKL Kielce SWK
161 KORYCKI Patryk 1999-05-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
162 KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
163 KOTŁOWSKI Bartosz 1992-09-03 LKS Ostromecko KPO
164 KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 AZS UMCS Lublin LBE
165 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Kraków Athletics Team MLP
166 KOWALSKI Marcin 2001-02-02 GKS Żukowo POM
167 KOWALSKI Sebastian 1994-01-11 KKL Kielce SWK
168 KOZAK Jakub 1997-05-12 MMKS Gdańsk POM
169 KOZŁOWSKI Bartosz 1996-04-30 MKS Truso Elbląg WMZ
170 KOZŁOWSKI Kacper 1986-12-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
171 KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 RLTL Optima Radom MAZ
172 KRAJEWSKI Sebastian 1997-08-12 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
173 KRAMAR Lubomir 1998-07-19 AKL Ursynów Warszawa MAZ
174 KRASOWSKI Bartłomiej 1998-01-20 UKS Sprint Stadnicka Wola SWK
175 KRAWCZYK Łukasz 1997-02-17 RLTL ZTE Radom MAZ
176 KRAWCZYK Szymon 1988-12-29 WKS Śląsk Wrocław DOL
177 KROCHMAL Paweł 1993-03-31 KS Czempion Warszawa MAZ
178 KROTLA Bartłomiej 1997-08-19 CMKL Człuchów POM
179 KRUK Kamil 1992-02-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
180 KRZOSEK Damian 1995-04-26 RLTL ZTE Radom MAZ
181 KRZYSZTOFIK Dominik 1997-03-02 UKS WiR Łopuszno SWK
182 KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
183 KSIĄŻYK Konrad 1997-03-14 KS Podlasie Białystok POD
184 KSZCZOT Adam 1989-09-02 RKS Łódź LDZ
185 KUBACZYK Marcin 1997-01-07 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
186 KUBAT Kamil 1993-02-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
187 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
188 KUBICKI Kamil 1998-01-29 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
189 KUBIEC Dawid 1987-11-05 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
190 KUC Sławomir 1996-01-24 RKS Łódź LDZ
191 KUCHMAN Mateusz 2001-08-14 AZS-AWF Katowice SLK
192 KUCIAPSKI Artur 1993-12-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
193 KULIGA Marcin 1997-01-16 KKB MOSiR Krosno PDK
194 KULPA Michał 1987-06-11 KS Wda Świecie KPO
195 KUNC Grzegorz 1997-07-03 KS AZS AWF Kraków MLP
196 KUSZAKIEWICZ Karol 1996-11-02 LUKS PMOS Zduńska Wola LDZ
197 KUŚMIERZ Aleksander 1995-12-02 AZS-AWF Warszawa MAZ
198 KWAŚNIAK Kamil 1998-02-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
199 KWIATKOWSKI Arkadiusz 1996-02-10 ULKS Gryf Rytwiany SWK
200 KWIATKOWSKI Roman 1995-05-19 OKS Start Otwock MAZ
201 KWIECIŃSKI Bartosz 1997-06-15 LLKS Osowa Sień LBU
202 LACHOWSKI Patryk 1995-11-03 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
203 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
204 LASKOWSKI Miłosz 1998-04-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
205 LASZCZOWSKI Dawid 1995-07-30 LLKS Osowa Sień LBU
206 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 RLTL Optima Radom MAZ
207 LEC Dawid 1999-08-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
208 LEPIARZ Sylwester 1993-01-03 LKB Rudnik SWK
209 LEWALSKI Kacper 2003-05-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
210 LEWANDOWSKI Marcin 1987-06-13 AZS UMCS Lublin LBE
211 LUBAŚ Tomasz 1994-03-11 MLKS Sokół Lubin DOL
212 LUDKIEWICZ Łukasz 1996-06-17 UKS Start Ruszów DOL
213 ŁOWICKI Michał 2004-10-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
214 ŁOZIŃSKI Jakub 1997-10-14 UKS Mały Jeziorak Iława WMZ
215 MACIEJEWSKI Przemysław 1998-09-18 MKS Unia Hrubieszów LBE
216 MACIOŁEK Damian 1995-07-17 LKS Lubawa WMZ
217 MACIUSZEK Norbert 1998-02-03 MULKS MOS Sieradz LDZ
218 MADEJSKI Dawid 1998-05-15 UKS Lisy Zgierz LDZ
219 MAJDZIŃSKI Konrad 1997-03-09 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
220 MAJECKI Robert 1993-10-21 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
221 MAJERSKI Adam 1998-12-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
222 MAKOŚ Michał 1997-10-18 MKS Tempo Kęty MLP
223 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
224 MARCINKOWSKI Piotr 1996-03-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
225 MARCZAK Jakub 1993-10-06 KS AZS AWF Kraków MLP
226 MARGOL Arkadiusz 1996-04-30 KS Podlasie Białystok POD
227 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
228 MARSZAŁEK Patryk 1995-05-26 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
229 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
230 MATUSZCZAK Rafał 1994-07-13 LLKS Osowa Sień LBU
231 MICHALSKI Wojciech 1997-09-03 SKLA Sopot POM
232 MIELCZAREK Krystian 1996-02-16 UKS Lisy Zgierz LDZ
233 MIELESZKIEWICZ Michał 1998-03-11 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
234 MIELEWCZYK Piotr 1990-08-08 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
235 MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 RLTL Optima Radom MAZ
236 MIKOŁAJEWSKI Gabriel 1999-03-16 RLTL Optima Radom MAZ
237 MIKOŁAJEWSKI Michał 1996-12-20 LUKS Boguszyce LDZ
238 MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 AZS UMCS Lublin LBE
239 MŁODAWSKI Paweł 1994-04-06 KKL Kielce SWK
240 MRACHACZ Piotr 1997-06-09 MKS-MOSM Bytom SLK
241 MROWIŃSKI Rafał 1997-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
242 MRÓZ Cezary 1996-07-23 LKS Vectra Włocławek KPO
243 MUCHA Piotr 1995-07-15 LKS Lubusz Słubice LBU
244 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 TL ROW Rybnik SLK
245 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
246 NARLOCH Damian 1997-05-30 KUKS Remus Kościerzyna POM
247 NAWROT Mikołaj 2000-02-05 OŚ AZS Poznań WLP
248 NITKA Maciej 1993-10-13 RKS Łódź LDZ
249 NOWAK Dariusz 1997-11-21 Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk POM
250 NOWAK Dominik 1996-02-11 MKS Polonia Warszawa MAZ
251 NOWAK Paweł 1997-02-05 SL GKS Olsza Olszyna DOL
252 NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 KS AZS AWF Kraków MLP
253 NOWAKOWSKI Maciej 1998-09-01 LKS Lubawa WMZ
254 NOWICKI Marcin 1997-03-08 UKS Achilles Leszno WLP
255 NOWOTNY Bartosz 1996-05-27 SL Olimpia Poznań WLP
256 OBECNY Mateusz 1997-04-12 CMKL Człuchów POM
257 OCZKI Jakub 1996-07-09 MKL Toruń KPO
258 OLEJNICZAK Jakub 1997-02-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
259 OLEJNICZAK Wiktor 1999-02-06 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
260 OLESZEK Kamil 1998-04-11 AZS UMCS Lublin LBE
261 OLSZAK Tobiasz 1996-02-19 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
262 OLUCHA Adam 1996-07-04 MKS Stal Nowa Dęba PDK
263 OMELKO Rafał 1989-01-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
264 OSMULSKI Tomasz 1982-03-13 RKS Łódź LDZ
265 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
266 OSTROWSKI Artur 1988-07-10 KB Sporting Międzyzdroje ZPO
267 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 RKS Łódź LDZ
268 PABISZ Mirosław 1994-03-27 KKB MOSiR Krosno PDK
269 PANKIEWICZ Mikołaj 1997-05-19 KL Lechia Gdańsk POM
270 PASEK Damian 1985-08-18 TS AKS Chorzów SLK
271 PASIK Łukasz 1995-06-01 MLKS Ostróda WMZ
272 PAWLAK Wojciech 1998-02-25 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
273 PAWLIKOWSKI Tomasz 1999-09-09 MKS Agros Chełm LBE
274 PAWŁOWSKI Dawid 1993-10-15 SKL Sucha Beskidzka MLP
275 PAWŁOWSKI Patryk 1997-09-12 LKS MOSiR Sieradz LDZ
276 PAWŁOWSKI Wojciech 2002-05-08 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
277 PAŹDZIERZ Adam 2000-09-11 KS AZS AWF Katowice SLK
278 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 AZS Łódź LDZ
279 PIASECKI Ryszard 2001-09-29 OŚ AZS Poznań WLP
280 PIECZKA Adam 1996-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
281 PIEKIELNY Norbert 1996-03-04 UKS Sokół Żmigród DOL
282 PIETRAK Piotr 1996-08-23 PLMKS Chrobry Gryfice ZPO
283 PIETRUSZKA Kuba 2001-07-28 BKL Bełchatów LDZ
284 PIETRYKA Karol 1996-09-03 KKL Rodło Kwidzyn POM
285 PIETRZAK Tomasz 1997-04-07 LKS Maraton Turek WLP
286 PIETRZYKOWSKI Szymon 1994-02-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
287 PILICHOWSKI Daniel 1996-08-27 MLKS Sokół Lubin DOL
288 PIOTROWICZ Patryk 1994-09-08 PLKS Gwda Piła WLP
289 PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
290 PIOTROWSKI Jakub 1997-02-08 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
291 PIOTROWSKI Piotr 1993-10-08 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
292 PIRSZ Jakub 1996-03-07 PLKS Gwda Piła WLP
293 PIWKO Bartłomiej 1997-04-13 KS Agros Zamość LBE
294 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
295 PIWOWARCZYK Wojciech 1994-07-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
296 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
297 POLAKOWSKI Paweł 1995-10-12 OKLA Ostrołęka MAZ
298 POŁCZYK Arkadiusz 2001-12-15 KS SMS Szklarska Poręba DOL
299 POŁEĆ Damian 1997-01-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
300 POTOK Daniel 1993-02-12 ULKS Lipinki MLP
301 POULAIN Kamil 1998-02-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
302 PRĘDKI Marek 1994-12-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
303 PRUCHNIEWSKI Paweł 1996-05-12 KL Bałtyk Koszalin ZPO
304 PRZERADZKI Kacper 2000-02-10 GKS Piast Gliwice SLK
305 PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
306 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
307 RADWAŃSKI Patryk 1996-10-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
308 RAK Filip 2003-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
309 RAPTA Paweł 2000-12-18 Kraków Athletics Team MLP
310 ROGUSKI Michał 1997-07-24 MKS Pogoń Siedlce MAZ
311 ROMANIUK Daniel 2001-10-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
312 ROZMYS Michał 1995-03-13 AZS UMCS Lublin LBE
313 ROŻNIATOWSKI Jakub 2000-07-24 RKS Łódź LDZ
314 RÓŻNICKI Krzysztof 2003-08-29 GKS Cartusia Kartuzy POM
315 RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
316 RUDNIK Damian 1995-04-29 BKS Bydgoszcz KPO
317 RUSS Radosław 1996-04-05 LKS Vectra Włocławek KPO
318 RZEPECKI Ryszard 1997-01-12 UKS Arbod Dobra Nowogardzka ZPO
319 RZESZOWSKI Marcin 1996-03-04 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
320 RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
321 SABAT Łukasz 1996-08-04 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
322 SAŁADIAK Michał 1996-05-03 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
323 SATOR Damian 1996-02-25 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
324 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
325 SENK Marcin 1996-10-03 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
326 SERKOWSKI Patryk 1997-03-04 KUKS Remus Kościerzyna POM
327 SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 GKS Żukowo POM
328 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
329 SIERŻĘGA Jakub 1995-08-12 UKS Trójka Sandomierz SWK
330 SŁUPSKI Rafał 1994-09-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
331 SMĘDOWSKI Paweł 1994-09-26 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
332 SMOLIŃSKI Kamil 1996-02-29 UKB Szubin KPO
333 SMOLIŃSKI Mateusz 1996-02-29 UKB Szubin KPO
334 SMOLIŃSKI Sebastian 1991-07-01 AZS UMCS Lublin LBE
335 SOBASZKIEWICZ Igor 1998-02-04 MULKS MOS Sieradz LDZ
336 SOBOLEWSKI Michał 1996-05-01 KS Agros Zamość LBE
337 SOCHACKI Damian 1997-04-25 STS Skarżysko-Kamienna SWK
338 SOŁTYSIAK Daniel 2001-09-06 OŚ AZS Poznań WLP
339 SONIAK Piotr 1998-02-23 MKS Unia Hrubieszów LBE
340 SOWIK Wojciech 1996-02-12 RKS Łódź LDZ
341 SOWIŃSKI Patryk 1996-05-04 MKS Sambor Tczew POM
342 SPUSTEK Marcin 1997-05-21 MKS Truso Elbląg WMZ
343 STAROŃ Szymon 2000-02-23 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
344 STASIAK Mateusz 2000-03-17 RKS Łódź LDZ
345 STEC Adam 1996-10-22 KS Warszawianka W-wa MAZ
346 STERNAK Filip 1997-08-19 KKL Kielce SWK
347 STOKŁOSA Patryk 1997-02-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
348 STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
349 STRUSIŃSKI Marcin 1994-04-10 MUKS Płock MAZ
350 STYPUŁKOWSKI Patryk 1995-02-01 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
351 SUDOŁ Mateusz 1997-11-05 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
352 SURMA Krystian 1997-02-24 SSR Olimp Strawczyn SWK
353 SUSZCZYŃSKI Maciej 1990-03-25 KU AZS SGH w Warszawie MAZ
354 SWITEK Paweł 1997-05-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
355 SZCZĘSNY Konrad 1999-02-18 GUKS Asy Dywity WMZ
356 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
357 SZPALA Łukasz 1991-04-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
358 SZUMERT Kamil 1993-04-26 STS Pomerania Szczecinek ZPO
359 SZYMANOWSKI Krzysztof 1993-01-11 UKS Czwórka Kościan WLP
360 SZYMAŃSKI Marek 1991-10-27 MKLA Łęczyca LDZ
361 ŚWIRGOŃ Adam 1994-05-19 AZS UMCS Lublin LBE
362 ŚWITAŁA Piotr 1993-09-19 STS Skarżysko-Kamienna SWK
363 TABOR Dominik 1995-04-24 SBG Salco Niepołomice MLP
364 TANAŚ Patryk 2000-06-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
365 TEOFILAK Kamil 1997-07-22 KL Bałtyk Koszalin ZPO
366 TOPOLNICKI Szymon 1994-02-04 AZS-AWF Katowice SLK
367 TROJANOWSKI Mariusz 1996-09-25 MLUKS Tarnów MLP
368 TULEJA Jakub 2001-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
369 TURSKI Krzysztof 2000-06-08 RLTL Optima Radom MAZ
370 TUSZYŃSKI Jerzy 1996-04-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
371 URBANIAK Arkadiusz 1998-01-19 MKS Stal Nowa Dęba PDK
372 WALOSKI Dawid 1992-05-29 MCKiS Jaworzno SLK
373 WANDA Mateusz 1997-07-17 CMKL Człuchów POM
374 WARCHULSKI Dariusz 1997-01-11 KKL Kielce SWK
375 WARZECHA Henryk 1996-07-17 KS AZS AWF Kraków MLP
376 WARZECHA Miłosz 1994-01-22 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
377 WARZOCHA Adrian 1994-10-18 MLKS Sokół Lubin DOL
378 WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
379 WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01 KS Podlasie Białystok POD
380 WASKIN Szymon 1996-03-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
381 WAŚCIŃSKI Przemysław 1995-03-29 WKS Śląsk Wrocław DOL
382 WAWRZKOWICZ Jan 2001-02-19 OŚ AZS Poznań WLP
383 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
384 WILK Mikołaj 1996-02-03 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
385 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
386 WIŚNIEWSKI Mateusz 1997-11-10 MOSiR Łaziska Górne SLK
387 WITKOWSKI Wiktor 1998-02-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
388 WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
389 WOJTASZAK Paweł 1996-10-03 SL Olimpia Poznań WLP
390 WOJTYNIAK Mateusz 1997-08-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
391 WOSTAL Aleksander 1992-12-05 LLKS Osowa Sień LBU
392 WOŚ Zbigniew 1991-03-16 KS Agros Zamość LBE
393 WOŹNIAK Jakub 1998-02-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
394 WOŹNIAK Łukasz 1990-09-30 KKL Kielce SWK
395 WÓJCICKI Grzegorz 1999-01-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
396 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
397 WYRZYKIEWICZ Adrian 1995-11-06 PLKS Gwda Piła WLP
398 WYSZOMIRSKI Mateusz 1993-01-09 OKS Start Otwock MAZ
399 ZABIELSKI Krzysztof 1995-03-19 KS Podlasie Białystok POD
400 ZACZEK Dawid 1996-09-23 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
401 ZALEWSKI Krystian 1989-04-11 UKS Barnim Goleniów ZPO
402 ZAWIŚLAK Paweł 1998-06-29 LKS Zorza Niemil DOL
403 ZIELIŃSKI Gracjan 1995-02-22 MKS Expom Krośniewianka Krośniewice LDZ
404 ZIEŃCZUK Przemysław 1996-08-18 MMKS Gdańsk POM
405 ZIĘBA Jakub 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
406 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
407 ZŁOTUCHA Łukasz 1995-02-17 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
408 ŻAK Mariusz 1995-02-12 RLTL ZTE Radom MAZ
409 ŻEBROWSKI Krzysztof 1990-07-09 SKS Feniks Siedlce MAZ
410 ŻMUJDZIN Karol 1997-03-22 KS Podlasie Białystok POD
411 ŻOCHOWSKI Daniel 1997-01-06 MKS Polonia Warszawa MAZ
412 ŻOŁNOWSKI Maciej 1997-09-15 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
413 ŻYCHSKI Marcin 1994-07-13 UKS Wiking Rychnowy POM
414 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.80162787437439sekund