KOWALUK Dariusz
1996-04-16
KS AZS AWF Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 A O 1994-01-01 MKS Agros Chełm LBE
2 ADAMCZYK Patryk 1994-01-05 RLTL Optima Radom MAZ
3 ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 KS Agros Zamość LBE
4 AMANOWICZ Jakub 1995-11-19 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
5 BAĆMAGA Dominik 1994-05-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
6 BALCEREK Adam 1998-01-11 OŚ AZS Poznań WLP
7 BAŁDYKA Jakub 1996-04-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
8 BANASZKIEWICZ Maciej 1996-08-07 MUKS Płock MAZ
9 BARTNOWSKI Damian 1994-12-20 KS Podlasie Białystok POD
10 BARYŚ Benedykt 1997-02-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
11 BIEGAJŁO Mateusz 1991-02-26 KS Agros Zamość LBE
12 BIEŃKOWSKI Wiktor 1997-09-24 LKS Lubawa WMZ
13 BIERNAT Grzegorz 1997-12-15 AZS-AWF Katowice SLK
14 BIGAS Chrystian 1996-11-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
15 BIJOWSKI Kamil 1993-02-19 KS Podlasie Białystok POD
16 BILIŃSKI Damian 2002-01-23 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
17 BOCHENEK Dominik 1987-05-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
18 BONDALSKI Sławomir 1983-03-17 LUKS Orkan Września WLP
19 BOROWIK Damian 1997-01-03 MKS Start Lublin LBE
20 BOROWIK Dawid 2001-02-04 BKS Bydgoszcz KPO
21 BOROWSKI Mateusz 1995-01-12 KS AZS AWF Kraków MLP
22 BOROWY Radosław 1995-01-30 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
23 BRULIŃSKI Przemysław 1994-12-20 OKLA Ostrołęka MAZ
24 BRYLIŃSKI Robert 1991-04-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
25 BRZEGOWY Arkadiusz 1996-02-21 KS AZS AWF Kraków MLP
26 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń KPO
27 BRZEZIŃSKI Maciej 1993-03-27 KS AZS AWF Kraków MLP
28 BRZUCHALA Michał 1986-11-06 AZS UMCS Lublin LBE
29 BUCH Natan 1995-11-06 AZS Łódź LDZ
30 BUCK Dawid 1999-11-11 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
31 BUJAK Jakub 2000-12-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
32 BULIŃSKI Filip 2000-11-10 KS AZS AWF Kraków MLP
33 BURY Jan 1997-03-17 MKS Start Lublin LBE
34 BUZAŁA Mikołaj 1998-04-17 OŚ AZS Poznań WLP
35 CEJNOWA Janusz 1996-01-13 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
36 CHAŁADZIŃSKI Oskar 2004-06-11 RKS Łódź LDZ
37 CHARZYŃSKI Sebastian 2000-05-03 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
38 CHŁOND Kacper 1994-05-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
39 CHMIEL Jakub 2001-02-08 AZS UMCS Lublin LBE
40 CHMIEL Jakub 1997-05-25 KS Agros Zamość LBE
41 CHMIEL Maciej 2004-04-23 MKL Jarocin WLP
42 CHMIEL Paweł 1997-08-18 RKS Łódź LDZ
43 CHMIELEWSKI Karol 1996-03-11 MKS Polonia Warszawa MAZ
44 CHOJNOWSKI Bartłomiej 1993-09-24 WKS Śląsk Wrocław DOL
45 CHOLEWA Hubert 1996-08-27 WKS Wawel Kraków MLP
46 CHRZANOWSKI Mateusz 1996-04-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
47 CHYŁA Dawid 2001-09-24 LKS Osuchów MAZ
48 CIECHANOWICZ Marcin 1994-01-07 OŚ AZS Poznań WLP
49 CIEJKA Wiktor 1996-12-08 AZS-AWF Gorzów LBU
50 CIEŚLA Mikołaj 1993-09-09 UKS Achilles Leszno WLP
51 CISZEWSKI Paweł 1995-06-13 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
52 CWALINA Bogusław 1993-08-11 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
53 CYGLER Robert 1991-03-08 OKS Skra Warszawa MAZ
54 CZAJKA Kamil 1996-01-01 AZS UMCS Lublin LBE
55 CZAJKA Mateusz 1992-08-31 AZS UMCS Lublin LBE
56 CZAJKOWSKI Bartłomiej 1993-10-24 RLTL ZTE Radom MAZ
57 CZARNOCKI Emil 1997-03-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
58 CZECHOSKI Adam 1999-02-23 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
59 CZTERNASTY Jan 2003-09-29 UKS Achilles Leszno WLP
60 CZYŻ Maciej 1990-02-13 UKS Herkules Sulejówek MAZ
61 CZYŻ Michał 1998-02-10 RLTL ZTE Radom MAZ
62 DADOS Denis 1998-02-16 AZS UMCS Lublin LBE
63 DANIELAK Bartosz 1994-10-26 MKS Start Lublin LBE
64 DERUS Michał 1990-09-21 TZSN Start Tarnów MLP
65 DOBEK Patryk 1994-02-13 MKL Szczecin ZPO
66 DONACKI Adam 2002-02-21 SKS Feniks Siedlce MAZ
67 DUCHNOWSKI Damian 1999-05-13 KS Agros Zamość LBE
68 DUDEK Bartosz 1992-02-25 MKS Juvenia Białystok POD
69 DUDEK Patryk 1996-01-01 SKB Kraśnik LBE
70 DUDZIŃSKI Dominik Stanisław 1996-06-01 AZS UMCS Lublin LBE
71 DUSZYŃSKI Kajetan 1995-05-12 AZS Łódź LDZ
72 DUTKIEWICZ Ziemowit 1992-05-30 OŚ AZS Poznań WLP
73 DZIEWULSKI Dawid 1999-01-31 MKS Agros Chełm LBE
74 DZIKOWSKI Piotr 1994-03-10 MKS Start Lublin LBE
75 DZIMIRA Marcin 2000-04-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
76 DZIUBA Szymon 1999-10-20 KS AZS AWF Warszawa MAZ
77 FABISZEWSKI Kacper 1997-01-05 BKS Bydgoszcz KPO
78 FARAJ Wiktor 2002-05-02 OKS Skra Warszawa MAZ
79 FIEDEŃ Natan 1998-06-02 LKS Pszczyna SLK
80 FLORYSZCZYK Bartosz 1995-04-30 WLKS Nowe Iganie MAZ
81 FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
82 FÓRMAŃSKI Mateusz 1991-02-22 WKS Śląsk Wrocław DOL
83 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
84 GADZIŃSKI Piotr 1998-07-21 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
85 GAJEWSKI Karol 1999-08-31 OKS Skra Warszawa MAZ
86 GAŁANDZIEJ Jakub 1997-03-17 OŚ AZS Poznań WLP
87 GAŁĄZKA Karol 1995-05-09 UKS Kusy Warszawa MAZ
88 GANCARZ Ernest 1994-11-10 KS Agros Zamość LBE
89 GASIKOWSKI Jakub 1996-05-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
90 GBUR Sebastian 1997-01-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
91 GIBASZEK Aleksander 1998-12-12 RKS Łódź LDZ
92 GIŻYŃSKI Bartosz 1995-10-11 MKS Durasan Płońsk MAZ
93 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
94 GŁAŻEWSKI Dariusz 2000-12-19 OKLA Ostrołęka MAZ
95 GŁOWACKI Karol 1994-05-15 MKS Żak Biała Podlaska LBE
96 GŁUCHOWSKI Kuba 1996-05-16 KS Podlasie Białystok POD
97 GŁUSKI Jacek 2000-10-19 MKS Pogoń Siedlce MAZ
98 GÓŹDŻ Jakub 1991-01-01 MKL Nefryt Lubartów LBE
99 GRABOWSKI Mateusz 1997-05-06 OKLA Ostrołęka MAZ
100 GRACA Dawid 1999-02-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
101 GRANASZEWSKI Artur 1995-07-27 KS Podlasie Białystok POD
102 GROBELNY Jakub 1999-03-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
103 GROTKOWSKI Krzysztof 1963-07-26 UKS Herkules Sulejówek MAZ
104 GRUCHOT Dawid 1995-08-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
105 GRZEGORZEWICZ Patryk 2002-05-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
106 GRZEŚKOWIAK Krzysztof 1993-04-03 OŚ AZS Poznań WLP
107 GURDAK Kamil 1990-10-17 MKS Stal Nowa Dęba PDK
108 GUSTAW Szymon 2000-03-13 AZS UMCS Lublin LBE
109 GWIAZDOŃ Paweł 1991-09-03 AZS-AWF Katowice SLK
110 HAMIELEC Marcin 1997-04-30 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
111 HAMPEL Eryk 1997-12-03 AZS UMCS Lublin LBE
112 HŁADUNIUK Patryk 1995-06-27 MLKS Lubusz Barlinek ZPO
113 HOŁUB Maciej 1998-01-30 AZS UMCS Lublin LBE
114 HUPAŁO Anatol 1994-03-09 UKS Młodzik Warszawa MAZ
115 IGNYŚ Arkadiusz 2000-10-28 KS Energetyk Poznań WLP
116 ILCZUK Mikołaj 1996-10-30 MKS Żak Biała Podlaska LBE
117 IMOSA Konrad 1996-09-13 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
118 IŃSKI Bartosz 1990-02-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
119 JABŁOŃSKI Marcin 1994-09-29 KS Podlasie Białystok POD
120 JABŁOŃSKI Michał 1998-02-25 MKL Toruń KPO
121 JABRZYŃSKI Michał 1994-08-20 AZS UMCS Lublin LBE
122 JACENT Artur 1996-08-28 MLKS Sokół Lubin DOL
123 JAKÓBCZYK Mateusz 2000-11-17 KS Agros Zamość LBE
124 JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 KS Agros Zamość LBE
125 JAKUBOWIAK Kamil 1996-01-04 MULKS MOS Sieradz LDZ
126 JAKUBOWSKI Adam 2000-11-21 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
127 JANDA Bartosz 1993-02-01 SKSG Korona Szczecin ZPO
128 JANIAK Jakub 1996-12-18 KS AZS AWF Kraków MLP
129 JANUSZ Wojciech 1993-08-06 KS AZS AWF Wrocław DOL
130 JAROS Andrzej 1990-07-19 AZS UMCS Lublin LBE
131 JASIK Łukasz 1996-09-09 KS Wisła Puławy LBE
132 JASIŃSKI Paweł 1993-03-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
133 JASZCZUK Tomasz 1992-03-09 AZS-AWF Katowice SLK
134 JAWOROWSKI Paweł 1995-02-01 MKS Juvenia Białystok POD
135 JAWORSKI Mateusz 2002-01-15 OKS Skra Warszawa MAZ
136 JEŻEWSKI Janusz 1996-02-26 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
137 JĘDRAS Dominik 1996-02-14 WKS Wawel Kraków MLP
138 JOŃCZYK Maciej 2002-01-05 RKS Łódź LDZ
139 JÓSKOWIAK Jarosław 1996-02-08 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
140 JUNIEC Denis 1994-08-19 MKS Kresy Kamieńczyk MAZ
141 JURAK Bartosz 2003-03-11 KS Prefbet-Sonarol POD
142 JURCZYK Mariusz 1996-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
143 JURCZYŃSKI Rafał 1997-05-26 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
144 JUSZCZAK Mateusz 2002-05-08 UKS 55 Łódź LDZ
145 KACPRZAK Konrad 1998-04-01 RLMKS Orlęta Radom MAZ
146 KACZMARCZYK Michał 2000-01-21 MUKS Płock MAZ
147 KACZOR Wojciech 1997-02-07 SKLA Sopot POM
148 KALANDYK Hubert 1994-05-20 KS Agros Zamość LBE
149 KALINOWSKI Jakub 2000-08-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
150 KALWASIŃSKI Ariel 1997-04-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
151 KAMIŃSKI Damian 1995-03-04 KS Podlasie Białystok POD
152 KAMIŃSKI Michał 1999-08-30 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
153 KAMPA Rafał 1991-06-12 GKS Piast Gliwice SLK
154 KANIA Grzegorz 1995-01-05 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
155 KANIA Karol 1998-02-20 AZS UMCS Lublin LBE
156 KAPAŁA Dawid 1997-03-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
157 KARDAHS Hubert 2005-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
158 KARKOWSKI Bartłomiej 1999-01-26 AZS Łódź LDZ
159 KARPIŃSKI Damian 1994-08-23 MKS Mechanik Włodawa LBE
160 KARWOWSKI Adrian 1998-03-30 AZS UMCS Lublin LBE
161 KASZUBA Paweł 1994-09-10 LUKS Hańcza Suwałki POD
162 KAWKA Mateusz 1998-06-06 MKS Agros Chełm LBE
163 KAWKA Oktawian 1994-04-29 KS Agros Zamość LBE
164 KAWULSKI Michał 1999-01-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
165 KAZIMIERCZYK Mateusz 2006-11-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
166 KĘDZIERSKI Mateusz 2000-03-06 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
167 KĘDZIOR Paweł 1993-09-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
168 KIDOŃ Piotr 2000-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
169 KIELER Radosław 1994-01-01 MKS Mechanik Włodawa LBE
170 KIERSKI Dawid Jarosław 1996-03-25 UKS 19 Bojary Białystok POD
171 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
172 KLEINA Karol 1987-08-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
173 KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
174 KLIMEK Kamil 1995-06-09 MKS Start Lublin LBE
175 KNAPIK Kamil 1997-03-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
176 KOCAK Patryk 1999-07-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
177 KOĆ Piotr 1997-02-26 MKS Pogoń Siedlce MAZ
178 KOKOSZEK Mateusz 1996-05-20 TL ROW Rybnik SLK
179 KOLENDO Maciej 1997-01-08 KS Podlasie Białystok POD
180 KOŁODZIEJCZYK Adrian 1996-07-06 AZS UMCS Lublin LBE
181 KOMUDA Artur 1994-01-24 WLKS Nowe Iganie MAZ
182 KONOPKA Jan 2000-01-12 MKS Pogoń Siedlce MAZ
183 KONSTAŃCZUK Arkadiusz 1979-05-30 KS Podlasie Białystok POD
184 KOPEĆ Dominik 1995-03-05 KS Agros Zamość LBE
185 KOPEĆ Jakub 2001-09-06 RLTL ZTE Radom MAZ
186 KORCZ Bartosz 2000-09-29 RLTL Optima Radom MAZ
187 KOROL Adam 1996-04-23 UKS 19 Bojary Białystok POD
188 KOROL Damian 1996-01-06 KS Podlasie Białystok POD
189 KOSSOWSKI Daniel 1981-12-10 RLTL ZTE Radom MAZ
190 KOSZYK Rafał 1989-06-27 KS Agros Zamość LBE
191 KOŚCIELNY Patryk 1997-01-10 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
192 KOTOWSKI Grzegorz 1987-12-08 AZS UMCS Lublin LBE
193 KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 AZS UMCS Lublin LBE
194 KOWALCZYK Michał 1994-12-05 UKS Kusy Warszawa MAZ
195 KOZACKI Jakub 2002-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
196 KOZŁOWSKI Kacper 1986-12-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
197 KOZŁOWSKI Krzysztof 1995-04-22 MKS Juvenia Białystok POD
198 KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 KS AZS AWF Katowice SLK
199 KRAMAR Lubomir 1998-07-19 AKL Ursynów Warszawa MAZ
200 KRAWCZUK Łukasz 1989-06-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
201 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
202 KRET Mateusz 1996-07-28 SKB Kraśnik LBE
203 KRÓL Jakub 1997-12-21 LKS Stal Mielec PDK
204 KRUPA Patryk 2002-04-21 KS Agros Zamość LBE
205 KRUPIŃSKI Dawid 2003-07-12 LKS MOSiR Sieradz LDZ
206 KRZEWINA Jakub 1989-10-10 OŚ AZS Poznań WLP
207 KRZYŻANOWSKI Krzysztof 1996-12-29 MKS Durasan Płońsk MAZ
208 KUBAJ Dominik 2001-09-06 MKS Pogoń Siedlce MAZ
209 KUCZYŃSKI Kornel 1995-02-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
210 KUĆ Dariusz 1986-04-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
211 KUDRZYCKI Karol 1998-11-13 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
212 KUFEL Karol 1993-06-11 MKS Agros Chełm LBE
213 KULĘGOWSKI Damian 1996-03-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
214 KULIGOWSKI Dariusz 1997-10-08 MMKS Gdańsk POM
215 KUŁACZ Igor 1997-04-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
216 KUPIS Robert 1995-12-23 RLTL ZTE Radom MAZ
217 KUŚNIERZ Piotr 1994-02-05 WKS Śląsk Wrocław DOL
218 KUZAWA Daniel 1998-04-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
219 KUZIEMSKI Jakub 1996-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
220 KWIATKOWSKI Kamil 1997-07-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
221 KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 KS AZS AWF Katowice SLK
222 KWIATKOWSKI Michał 1993-12-01 AZS UMCS Lublin LBE
223 KWIATKOWSKI Robert 1993-12-01 MKS Start Lublin LBE
224 LABENTZ Damian 1996-01-15 MKS Osa Zgorzelec DOL
225 LADA Kamil 1998-02-03 GKS Wilga Garwolin MAZ
226 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
227 LEMPACH Jakub 2001-08-21 AZS UMCS Lublin LBE
228 LENART Maciej 1993-10-28 MKS Mechanik Włodawa LBE
229 LENARTOWICZ Rafał 1997-01-01 KS Wisła Puławy LBE
230 LESZCZYŃSKI Damian 1991-06-27 MKS Agros Chełm LBE
231 LESZCZYŃSKI Mateusz 2003-01-30 MKS Pogoń Siedlce MAZ
232 LEWANDOWSKI Adam 1997-07-22 WKS Wawel Kraków MLP
233 LEWANDOWSKI Maciej 1995-02-08 UKS Młodzik Warszawa MAZ
234 LEWANDOWSKI Marcin 1987-06-13 AZS UMCS Lublin LBE
235 LIPIŃSKI Filip 1999-11-04 MKS Pogoń Siedlce MAZ
236 LIPIŃSKI Sebastian 1998-02-17 KS Agros Zamość LBE
237 LONDZIN Marcin 1992-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
238 LUDWICZAK Andrzej 1996-04-13 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
239 LUDWISZEWSKI Damian 1996-02-10 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
240 ŁAPECIŃSKI Przemysław 1997-03-15 MKL Szczecin ZPO
241 ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 AZS UMCS Lublin LBE
242 ŁOPOCKI Michał 1996-03-08 MKS Unia Hrubieszów LBE
243 ŁOZA Dawid 1998-07-13 MKS Unia Hrubieszów LBE
244 ŁUCKI Oskar 2002-04-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
245 ŁYSZKOWSKI Kamil 1998-03-17 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
246 MACIĄG Radosław 1999-12-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
247 MADEJ Michał 1996-05-31 UKS LA Basket Warszawa MAZ
248 MAJAK Tomasz 1993-08-03 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
249 MAJCHRZAK Michał 1992-06-24 AZS Łódź LDZ
250 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 KS AZS AWF Katowice SLK
251 MALANOWSKI Łukasz 1996-10-08 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
252 MALEWSKI Bartłomiej 2001-03-22 RKS Łódź LDZ
253 MALSKI Paweł 1995-09-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
254 MALWIŃSKI Karol 1994-04-05 UKS Czwórka Białystok POD
255 MANDZIUK Kamil 1997-01-03 KS Agros Zamość LBE
256 MARCINISZYN Marcin 1982-09-07 WKS Śląsk Wrocław DOL
257 MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 OŚ AZS Poznań WLP
258 MARCZYK Andrzej 1991-08-13 AZS UMCS Lublin LBE
259 MARCZYK Mikołaj 1990-04-12 AZS UMCS Lublin LBE
260 MAREK Marcin 1996-05-22 AZS UMCS Lublin LBE
261 MARGOL Arkadiusz 1996-04-30 KS Podlasie Białystok POD
262 MARGOL Kamil 1999-06-18 KS Agros Zamość LBE
263 MATERA Mateusz 2004-04-20 AZS Łódź LDZ
264 MATUSZAK Robert 1984-07-17 AZS UMCS Lublin LBE
265 MAZANEK Andrzej 1995-07-17 UKS Kusy Warszawa MAZ
266 MAZUR Piotr 1995-02-09 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
267 MAZURKIEWICZ Grzegorz 1996-03-10 KS AZS AWF Wrocław DOL
268 MELECH Marek 1990-06-11 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
269 MICHALEWSKI Andrzej 1995-07-27 KS AZS AWF Kraków MLP
270 MICHAŁOWICZ Krzysztof 1999-08-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
271 MICHNIAK Grzegorz 1999-02-10 KS Agros Zamość LBE
272 MIELNICZEK Mateusz 1997-05-17 KS Agros Zamość LBE
273 MIKOŁAJEWSKI Gabriel 1999-03-16 RLTL Optima Radom MAZ
274 MILANIUK Kacper 1999-01-16 MKS Żak Biała Podlaska LBE
275 MILEJSKI Jakub 1995-06-17 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
276 MILIAN Marcin 1995-05-05 ZLKL Zielona Góra LBU
277 MIROŃSKI Marcin 1997-01-30 MKS Żak Biała Podlaska LBE
278 MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 AZS UMCS Lublin LBE
279 MISIAK Mateusz 1996-01-01 PG 1 Olesno OPL
280 MISIOŁEK Adrian 1996-02-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
281 MITKA Piotr 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
282 MITURA Szymon 1997-07-11 AZS UMCS Lublin LBE
283 MNICH Robert 1998-04-05 RLTL Optima Radom MAZ
284 MODRAS Patryk 1997-03-04 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
285 MORDYL Jakub 1996-01-15 KS AZS AWF Kraków MLP
286 MOSKWIAK Paweł 1997-03-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
287 MROCZEK Kamil 1997-04-26 AZS Łódź LDZ
288 MRÓZ Przemysław 1999-10-15 KS Agros Zamość LBE
289 MUC Karol 2002-06-20 RLTL ZTE Radom MAZ
290 MUSIEJ Karol 1992-08-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
291 MUZYCZUK Dawid 1996-06-05 KS Agros Zamość LBE
292 NABIAŁEK Łukasz 1989-12-26 KS Podlasie Białystok POD
293 NAPIERAJ Mateusz 2003-05-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
294 NEUMANN Jakub 1997-09-24 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
295 NICPOŃ Jakub 1998-05-06 KSI Start Szczecin ZPO
296 NOGA Artur 1988-05-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
297 NOWAK Dominik 1996-02-16 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP
298 NOWAKOWSKI Mikołaj 2001-10-23 KS Agros Zamość LBE
299 NOWICKI Dawid 1996-01-26 MKS Juvenia Białystok POD
300 NOWICKI Marcin 1997-03-08 UKS Achilles Leszno WLP
301 NOWIŃSKI Aleksander 1994-04-11 MKS Polonia Warszawa MAZ
302 NURKOWSKI Patryk 1996-08-15 LKS Jantar Ustka POM
303 OBEL Michał 1996-07-22 AZS UMCS Lublin LBE
304 OBŁĘKOWSKI Maksymilian 2002-11-08 UKS Gepard Warszawa MAZ
305 OGNIOW Wolodymyr 1992-08-24 niest. Lublin LBE
306 OGONOWSKI Szymon 1985-07-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
307 OGORZAŁEK Jakub 1997-05-04 KS Agros Zamość LBE
308 OLCZYK Hubert 1995-02-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
309 OLEJNICZAK Jakub 1997-02-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
310 OLENDER Michał 1996-03-27 MKL Toruń KPO
311 OLESZCZYŃSKI Przemysław 1997-09-01 MKS Agros Chełm LBE
312 OLESZEK Kamil 1998-04-11 AZS UMCS Lublin LBE
313 OLĘDZKI Kamil 1990-04-28 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
314 OLSZEWSKI Remigiusz 1992-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
315 OLSZOWY Dawid 1993-07-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
316 OLUCHA Adam 1996-07-04 MKS Stal Nowa Dęba PDK
317 OMELKO Rafał 1989-01-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
318 ONISK Bartłomiej 1999-07-08 UKS LA Basket Warszawa MAZ
319 ONISZCZUK Karol 2000-01-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
320 OSTAPCZUK Kamil 1990-03-02 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
321 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
322 OZDARSKI Łukasz 1994-01-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
323 PAJĄK Jakub 2001-01-19 KS AZS AWF Katowice SLK
324 PAJĄK Rafał 1999-02-03 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
325 PASZKO Piotr 1998-06-10 MKS Start Lublin LBE
326 PAŹDZIERZ Adam 2000-09-11 KS AZS AWF Katowice SLK
327 PELC Dawid 1990-01-01 niest. Lublin LBE
328 PERKOWSKI Jakub 2001-08-13 KS Podlasie Białystok POD
329 PERKUSZEWSKI Kamil 1997-04-18 RLTL ZTE Radom MAZ
330 PĘDZISZ Maciej 1996-02-07 AZS UMCS Lublin LBE
331 PIĄTKOWSKI Adam 2000-01-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
332 PICHAL Kacper 2000-02-05 PKS Gwardia Szczytno WMZ
333 PIETRZAK Daniel 2004-10-13 AZS Łódź LDZ
334 PIETRZAK Michał 1989-04-03 AZS-AWF Katowice SLK
335 PILARSKI Mateusz 2002-08-05 SKS Feniks Siedlce MAZ
336 PILISZEK Grzegorz 1987-09-23 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
337 PIŁAT Kacper 1997-06-29 LKS Brzezina Osiek MLP
338 PIRSZ Jakub 1996-03-07 PLKS Gwda Piła WLP
339 PIWKO Bartłomiej 1997-04-13 KS Agros Zamość LBE
340 PLĂCINTĂ Wiktor 2001-05-01 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
341 PLICHTA Antoni 2000-01-10 MKL Szczecin ZPO
342 PLUTA Konrad 2000-02-16 MKS Pogoń Siedlce MAZ
343 PŁAZA Bartosz 2000-03-29 RLMKS Orlęta Radom MAZ
344 PODOBIŃSKI Arkadiusz 1997-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
345 POGORZELSKI Kamil 1992-06-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
346 POTERUCHA Oskar 1997-10-11 KS Agros Zamość LBE
347 PRUSZYŃSKI Bartłomiej 1996-01-01 MKS Juvenia Białystok POD
348 PRZYSUCHA Radosław 1998-11-13 KS Agros Zamość LBE
349 PRZYTUŁA Przemysław 1995-02-11 KS Agros Zamość LBE
350 PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
351 PYDA Jakub 2001-03-23 KS Agros Zamość LBE
352 PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
353 RABENDA Bartłomiej 1996-03-07 KKB MOSiR Krosno PDK
354 RACZYŁO Damian 1998-08-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
355 RACZYŃSKI Kacper 2000-01-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
356 RAJTAK Szymon 1993-07-28 KS Agros Zamość LBE
357 RĘBISZ Bartłomiej 1997-03-28 MKS Stal Nowa Dęba PDK
358 ROGIŃSKI Bartosz 2006-05-04 KS Prefbet-Sonarol POD
359 ROLKA Cezary 1995-08-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
360 ROSZKOWSKI Cezary Rafał 1998-02-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
361 ROŻNOWSKI Bartosz 1989-09-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
362 RUDNIK Kacper 2001-03-24 MKL Toruń KPO
363 RUKASZ Bartłomiej 1990-02-03 AZS UMCS Lublin LBE
364 RUS Karol 1997-12-28 RLTL ZTE Radom MAZ
365 RUTKOWSKI Gerard 1997-06-29 RLTL ZTE Radom MAZ
366 RZEPECKI Mariusz 1996-05-21 RKS Łódź LDZ
367 RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 RKS Łódź LDZ
368 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
369 SAFULAK Kamil 1998-07-21 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
370 SAMULEWICZ Jan 2003-11-09 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
371 SARLEJ Bartosz 1997-07-31 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
372 SARNECKI Paweł 1994-07-13 KS AZS AWF Kraków MLP
373 SCHAB Dominik 1997-01-28 KS AZS AWF Kraków MLP
374 SENK Marcin 1996-10-03 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
375 SIERADZAN Tomasz 1993-04-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
376 SIEROCKI Michał 1999-09-12 AZS UMCS Lublin LBE
377 SIKORA Paweł 1999-02-02 KS Agros Zamość LBE
378 SIRY Albert 1996-05-05 MKS Agros Chełm LBE
379 SIUDA Mateusz 1998-05-05 OŚ AZS Poznań WLP
380 SKALSKI Maciej 2001-09-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
381 SKOWYRA Dawid 2002-01-31 LKS Vectra Włocławek KPO
382 SŁOWIKOWSKI Przemysław 1993-11-20 MKL Szczecin ZPO
383 SMEKTAŁA Patryk 2003-03-22 UKS Achilles Leszno WLP
384 SMOLEŃ Rafał 1994-02-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
385 SMOLIŃSKI Jakub 1992-07-21 RLTL Optima Radom MAZ
386 SMOLNICKI Łukasz 1995-01-27 SKLA Sopot POM
387 SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
388 SOBIESZEK Stanisław 1995-11-30 MKS Start Lublin LBE
389 SOBOLEWSKI Michał 1996-05-01 KS Agros Zamość LBE
390 SOBÓL Damian 2003-07-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
391 SOŁTYSIAK Bartosz 2001-09-06 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
392 SOŁTYSIAK Daniel 2001-09-06 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
393 SONIAK Piotr 1998-02-23 MKS Unia Hrubieszów LBE
394 STACHÓW Krzysztof 1993-08-20 AZS UMCS Lublin LBE
395 STAŚKIEWICZ Dominik 1993-04-05 STS Pomerania Szczecin ZPO
396 STEMPEL Paweł 1987-08-06 AZS UMCS Lublin LBE
397 STĘPNIAK Mateusz 1996-01-25 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
398 STOBIENIECKI Oskar 2000-02-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
399 STOPA Artur 1999-09-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
400 STRASZEWSKI Piotr 1995-03-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
401 SUDOŁ Krystian 1996-01-31 LUKS Orneta WMZ
402 SUWARA Wiktor 1996-07-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
403 SWITEK Paweł 1997-05-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
404 SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
405 SZAMRETA Mateusz 1995-08-09 KS Podlasie Białystok POD
406 SZCZEPAŃSKI Adrian 1995-04-26 AZS UMCS Lublin LBE
407 SZCZYPA Sylwester 1994-07-26 KS Agros Zamość LBE
408 SZEWCZAK Damian 1997-07-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
409 SZEWCZYK Piotr 1994-08-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
410 SZKOŁA Sebastian 1996-03-01 KS AZS AWF Kraków MLP
411 SZŁAPKA Maciej 1997-01-22 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
412 SZMYTKOWSKI Tomasz 1993-10-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
413 SZRAJNER Gustaw 2003-06-23 UKS LA Basket Warszawa MAZ
414 SZTEJKOWSKI Damian 1999-03-10 LKS Polkowice DOL
415 SZTUK Kamil 2002-10-22 MOSiR Łaziska Górne SLK
416 SZUPER Jakub 1999-04-04 KS Agros Zamość LBE
417 ŚCIUBEŁ Marcin 1976-03-16 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
418 TALACHA Marcin 1996-05-22 KS Agros Zamość LBE
419 TALACHA Przemysław 1995-03-09 MKS Pogoń Siedlce MAZ
420 TARCZOŃ Damian 1996-02-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
421 TRZASKA Damian 2000-02-03 KS Ciechan Ciechanów MAZ
422 TUDOROW Arkadiusz 1996-01-14 ZLKL Zielona Góra LBU
423 TYBOROWSKI Natan 2001-07-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
424 UNGAR Grzegorz 1998-09-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
425 URBANIAK Sebastian 2001-06-09 LKS Vectra Włocławek KPO
426 WABIK Konrad 1996-01-01 MKS Start Lublin LBE
427 WALCZUK Paweł 1994-01-07 UKS Młodzik Warszawa MAZ
428 WARCHOŁ Kacper 2000-03-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
429 WASILEWSKI Adam 1996-09-08 KS Podlasie Białystok POD
430 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
431 WASILEWSKI Mateusz 1998-05-28 KS Podlasie Białystok POD
432 WAŚCIŃSKI Przemysław 1995-03-29 WKS Śląsk Wrocław DOL
433 WAWRZKOWICZ Jan 2001-02-19 OŚ AZS Poznań WLP
434 WAŻNY Tomasz 1996-02-19 CWKS Resovia Rzeszów PDK
435 WĄTŁY Mateusz 1997-10-29 RLTL ZTE Radom MAZ
436 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
437 WENDLER Jacek 1995-07-27 MKS Start Lublin LBE
438 WESELA Adrian 1998-11-15 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
439 WĘGRZYN Kamil 1997-04-24 KS Agros Zamość LBE
440 WIECZOREK Kacper 1997-08-31 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
441 WIECZORKOWSKI Adrian 2000-06-13 MKL Toruń KPO
442 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
443 WIERZBIŃSKI Bartosz 1995-01-29 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
444 WIESIOŁEK Kacper 1996-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
445 WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 KS Warszawianka W-wa MAZ
446 WIĘCŁAW Kacper 1996-05-06 MLKS Sokół Lubin DOL
447 WILCZKO Mariusz 1994-05-01 KS Podlasie Białystok POD
448 WIŚNIEWSKI Mateusz 1995-06-09 AZS Łódź LDZ
449 WITKOWSKI Adam 1993-09-09 RLTL ZTE Radom MAZ
450 WITKOWSKI Mateusz 1998-07-18 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
451 WOIŃSKI Antoni 2000-01-03 MKS Pogoń Siedlce MAZ
452 WOJTASIŃSKI Rafał 1994-06-09 AZS-AWF Warszawa MAZ
453 WOJTASZEK Mateusz 1997-07-14 UKS 12 Kalisz WLP
454 WOLANIN Maciej 1994-01-01 SKB Kraśnik LBE
455 WOŁYNIEC Piotr 1997-01-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
456 WOSIŃSKI Damian 1996-05-06 ULKS Talex Borzytuchom POM
457 WOWCZENIUK Piotr 1995-02-18 KS Agros Zamość LBE
458 WOŹNIAK Szymon 1999-08-10 BKL Bełchatów LDZ
459 WÓJCIK Mateusz 1998-08-07 AZS Łódź LDZ
460 WÓJCIK Mateusz 1997-04-17 MLUKS Tarnów MLP
461 WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
462 WRÓBEL Michał 2002-03-04 KS AZS AWF Katowice SLK
463 WRZAŁEK Wojciech 1996-02-29 GKS Piast Gliwice SLK
464 ZABIELSKI Maciej 1997-03-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
465 ZACHCIAŁ Adrian 1995-09-30 MKL Szczecin ZPO
466 ZACZEK Artur 1989-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
467 ZAGÓRSKI Mateusz 1991-07-16 MUKL Brodnica KPO
468 ZAJĄC Szymon 2002-09-24 UKS Trójka Mikołów SLK
469 ZALEWSKI Karol 1993-08-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
470 ZAŁUSKI Szymon 2000-02-23 MKS Unia Hrubieszów LBE
471 ZAMIATOWSKI Kacper 2002-01-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
472 ZAMIELSKI Adam Ryszard 1996-04-03 AZS UMCS Lublin LBE
473 ZAWADZKI Jacek 1997-09-23 OKS Skra Warszawa MAZ
474 ZAWADZKI Tomasz 2002-06-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
475 ZDROJEWSKI Amadeusz 1998-10-09 OŚ AZS Poznań WLP
476 ZIELIŃSKI Bartosz 1999-06-30 GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne WLP
477 ZIMNIEWICZ Grzegorz 1991-10-13 UKS Achilles Leszno WLP
478 ZIMNY Cezary 1996-07-20 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
479 ZIMNY Emanuel 1981-01-28 KM Aktywni Sochaczew MAZ
480 ZIMNY Tymoteusz 1998-03-14 OŚ AZS Poznań WLP
481 ZIÓŁKOWSKI Konrad 1996-01-24 LKS Vectra Włocławek KPO
482 ŻABIŃSKI Alan 1997-05-31 WKS Wawel Kraków MLP
483 ŻAK Łukasz 1997-05-31 AZS UMCS Lublin LBE
484 ŻAK Mariusz 1995-02-12 RLTL ZTE Radom MAZ
485 ŻOK Łukasz 2001-05-17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
486 ŻUKOWSKI Kamil 1995-12-26 KS Podlasie Białystok POD
487 ŻUROWSKI Paweł 2000-02-06 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.6668660640717sekund