SIERADZKI Patryk
1998-10-06
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Szymon 1998-02-17 LKS Maraton Turek WLP
2 ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
3 ADAMSKI Andrzej 1997-07-08 MKS Gniezno WLP
4 ADAMSKI Daniel 1999-07-23 RAZ Szczecin ZPO
5 ANDRZEJEWSKI Kacper 1998-01-24 OKS Skra Warszawa MAZ
6 ANTONOWICZ Jan 2005-05-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
7 ANTOSZEWSKI Kacper 2000-05-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
8 AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
9 AUGUSTYNIAK Mateusz 1994-08-02 LUKS Ogrodnik Bydgoszcz KPO
10 AUGUSTYNIAK Sebastian 2000-01-15 LKS Vectra Włocławek KPO
11 BAJ Dariusz 1995-12-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
12 BAJUR Bartosz 1998-07-15 SKS Sokół Malbork POM
13 BAŁDYKA Jakub 1996-04-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
14 BANASZKIEWICZ Jakub 1996-02-22 LKS Vectra Włocławek KPO
15 BANASZKIEWICZ Maciej 1996-08-07 MUKS Płock MAZ
16 BARANOWSKI Mikołaj 1999-06-21 KS Wejher Wejherowo POM
17 BARYŚ Benedykt 1997-02-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
18 BASIŃSKI Łukasz 1992-04-05 LUKS Inowrocław KPO
19 BAUER Daniel 1999-01-11 SL Salos-Wodna Łódź LDZ
20 BĄK Maciej 1999-11-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
21 BEDNAREK Radosław 1997-02-16 LUKS Boguszyce LDZ
22 BERNAL Konrad 2001-08-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
23 BIELAWSKI Kamil 1998-02-01 SSR Olimp Strawczyn SWK
24 BIELECH Mateusz 1998-12-31 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
25 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
26 BIESIEDA Szymon 1999-02-02 KS Sprinter Włocławek KPO
27 BIOLIK Szymon 1998-05-05 GTS Bojszowy SLK
28 BISKUP Marcin 1999-12-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
29 BLACHA Łukasz 1997-02-19 AZS Łódź LDZ
30 BŁASZCZYK Patryk 1996-10-22 LKS Jantar Ustka POM
31 BOGUCKI Norbert 1999-10-30 ZLKL Zielona Góra LBU
32 BOJARSKI Jakub 1997-06-01 SKLA Sopot POM
33 BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
34 BOROWIK Przemysław 2000-06-23 LUKS Orkan Września WLP
35 BOROWSKI Dawid 1999-07-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
36 BOROWSKI Krystian 1996-01-05 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
37 BREMORA Grzegorz 1998-06-12 GKS Piast Gliwice SLK
38 BROJA Jakub 1998-07-22 UKS Olimpia Zabrze SLK
39 BRYLIŃSKI Patryk 1996-01-03 MKS Polonia Warszawa MAZ
40 BRYLIŃSKI Robert 1991-04-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
41 BRZOSKA Damian 1993-12-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
42 BRZOZOWSKI Dawid 1999-08-09 LUKS Start Nakło KPO
43 BRZOZOWSKI Łukasz 2001-12-30 LUKS Start Nakło KPO
44 BRZOZOWSKI Tomasz 1998-09-24 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
45 BUCHERT Filip 1998-08-30 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
46 BUŁAJ Rafał 1997-10-01 LKS Zantyr Sztum POM
47 BUZAŁA Mikołaj 1998-04-17 OŚ AZS Poznań WLP
48 CHMIEL Filip 1999-06-16 KS Agros Zamość LBE
49 CHMIEL Jakub 1998-07-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
50 CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 OŚ AZS Poznań WLP
51 CHODURA Marcel 1999-01-14 LKS Victoria Olesno OPL
52 CHOJNOWSKI Antoni 2005-04-13 SKLA Sopot POM
53 CHOLEWIŃSKI Andrzej 2002-03-07 UKS Czapla Białe Błota KPO
54 CHROSTOWSKI Konrad 1998-09-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
55 CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
56 CIECIERSKI Damian 1994-02-23 ULKS Talex Borzytuchom POM
57 CIEŚLIK Wojciech 1998-09-20 AZS-AWF Katowice SLK
58 CITAK Miłosz 2003-04-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
59 CYMANN Maciej 1998-03-27 KS Wejher Wejherowo POM
60 CYSDORF Patryk 2000-01-01 LIUKS Kruszwica KPO
61 CZARNOCKI Emil 1997-03-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
62 CZERNIEWSKI Marcin 1990-12-27 AML Słupsk POM
63 CZERNIJ Kacper 1998-06-06 ZLKL Zielona Góra LBU
64 CZERWIŃSKI Adam 1988-10-02 UKS Lider Siercza MLP
65 CZERWIŃSKI Filip 1998-04-12 KS Podlasie Białystok POD
66 CZYŻEWSKI Jakub 1995-03-12 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
67 DAJNOWSKI Mateusz 1994-03-27 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
68 DANCEWICZ Daniel 1998-11-15 WKS Flota Gdynia POM
69 DĄBROWICZ Szymon 1998-03-24 LUKS Start Nakło KPO
70 DĄBROWSKI Aleksander 2000-11-17 MKS Polonia Warszawa MAZ
71 DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 Kraków Athletics Team MLP
72 DĄBROWSKI Michał 1999-10-06 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
73 DEOROCKI Łukasz 1996-01-01 KKL Rodło Kwidzyn POM
74 DEREŃ Dominik 1997-10-04 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
75 DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 RLTL Optima Radom MAZ
76 DOBAJ Szymon 1995-09-19 Kraków Athletics Team MLP
77 DOBEK Patryk 1994-02-13 MKL Szczecin ZPO
78 DOMINIAK Daniel 2001-04-10 SL GKS Olsza Olszyna DOL
79 DRABENT Szymon 1998-05-22 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
80 DRYKA Filip 1999-06-01 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
81 DUDEK Bartosz 1992-02-25 MKS Juvenia Białystok POD
82 DUSZYŃSKI Kajetan 1995-05-12 AZS Łódź LDZ
83 DWORCZAK Nikodem 1998-03-02 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
84 DZIEDZIC Marcin 1997-01-07 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
85 DZIENNIAK Mikołaj 1997-03-31 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
86 DZIENNIK Kamil 1999-05-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
87 DZIEWULSKI Dawid 1999-01-31 MKS Agros Chełm LBE
88 DZIKOWSKI Rafał 1996-04-06 UKS Czapla Białe Błota KPO
89 EBEL Grzegorz 1997-11-28 LKB im. Braci Petk Lębork POM
90 ELMINOWSKI Dawid 1997-02-15 GKS Olimpia Grudziądz KPO
91 FELUŚ Michał 1997-11-17 WKS Wawel Kraków MLP
92 FICA Damian 1998-04-28 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
93 FIJAŁKOWSKI Mikołaj 2005-04-12 SKLA Sopot POM
94 FIL Dawid 1997-05-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
95 FILAR Krzysztof 1998-05-03 OŚ AZS Poznań WLP
96 FILIPEK Jakub 2008-01-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
97 FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
98 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
99 GAJOS Mateusz 1998-01-07 SKLA Sopot POM
100 GAŁGAŃSKI Marek 1997-09-02 OŚ AZS Poznań WLP
101 GARBOWSKI Kamil 1998-06-18 KKL Rodło Kwidzyn POM
102 GAWARKIEWICZ Tristan 1998-10-21 LUKS Ogrodnik Bydgoszcz KPO
103 GAWORSKI Damian 1997-12-13 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
104 GĄBKA Bartosz 1999-05-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
105 GĘSIAK Wojciech 1998-08-25 KKB MOSiR Krosno PDK
106 GIL Michał 1997-01-29 MKS Polonia Warszawa MAZ
107 GIMINSKI Bartłomiej 1995-10-11 GKS Olimpia Grudziądz KPO
108 GINTER Leszek 1998-01-06 ULKS Talex Borzytuchom POM
109 GLEBOW Dominik 1998-01-14 MMKS Gdańsk POM
110 GLEGOŁA Jarosław 1998-10-22 RLTL ZTE Radom MAZ
111 GLISZCZYŃSKI Mateusz 1996-06-12 MKL Toruń KPO
112 GLONEK Waldemar 1994-04-23 SL Olimpia Poznań WLP
113 GŁOGOWSKI Adam 1993-09-02 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
114 GŁOWACKI Szymon 2007-08-31 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
115 GONTARCZYK Rafał 1989-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
116 GORZELAŃCZYK Paweł 1996-03-28 OŚ AZS Poznań WLP
117 GOS Kacper 2001-01-29 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
118 GOSS Maciej 1995-07-14 KS AZS AWF Kraków MLP
119 GOTOWAŁA Krzysztof 1990-09-11 WKS Flota Gdynia POM
120 GRABARCZYK Mateusz 1998-01-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
121 GROBERSKI Michał 2000-06-10 UKS Barnim Goleniów ZPO
122 GRZYB Bartosz 2000-12-13 UKS Czapla Białe Błota KPO
123 GRZYBCZYK Szymon 1999-06-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
124 GRZYWNA Bartłomiej 1998-10-16 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
125 GULCZYŃSKI Marek 1999-02-24 UKS Dąb Suchy Las WLP
126 GUMKOWSKI Szymon 1999-07-28 GKS Żukowo POM
127 GZEŚKÓW Wojciech 1997-06-26 GLKS Świdnica DOL
128 HAJDUK Paweł 1999-09-28 TL ROW Rybnik SLK
129 HAŁGAS Damian 1993-03-15 GKS Piast Gliwice SLK
130 HASIURA Jędrzej 1997-03-13 RKS Łódź LDZ
131 HESSE Mateusz 1999-04-29 AML Słupsk POM
132 HOHMANN Daniel 1997-01-23 UKS Olimpia Zabrze SLK
133 HOŁUB Maciej 1998-01-30 AZS UMCS Lublin LBE
134 JABŁOŃSKI Mateusz 1998-02-22 GKS Olimpia Grudziądz KPO
135 JACKIEWICZ Mateusz 1997-01-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
136 JAKUBEK Patryk 1997-06-06 ULKS Talex Borzytuchom POM
137 JAKUBIK Marcin 1999-04-18 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
138 JAKUBIK Sławomir 1998-04-29 MKS Hermes Gryfino ZPO
139 JAKUBOWSKI Jakub 1999-05-07 MKS Inowrocław KPO
140 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
141 JANKOWSKI Radosław 1998-10-13 MLKS Baszta Bytów POM
142 JANOWSKI Filip 1991-06-03 MKL Szczecin ZPO
143 JARCZOK Bartosz 1999-02-26 KS AZS AWF Katowice SLK
144 JAROSZ Wojciech 1989-02-05 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
145 JAŚNIEWSKI Michał 1997-09-09 MKS Sambor Tczew POM
146 JĄKAŁA Tomasz 1995-12-12 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
147 JEDRAS Jakub 2000-10-15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
148 JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 AML Słupsk POM
149 JĘDRZEJEWSKI Tomasz 1998-03-19 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
150 JÓŹWIAK Dawid 1996-01-08 BKS Bydgoszcz KPO
151 JURCZYK Mariusz 1996-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
152 JURCZYŃSKI Rafał 1997-05-26 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
153 JUREWICZ Jakub 1999-02-05 LKS Zantyr Sztum POM
154 KACPRZAK Michał 1999-04-25 MKL Szczecin ZPO
155 KACZAN Grzegorz 1993-02-13 AZS-AWF Katowice SLK
156 KACZMAREK Mateusz 1996-03-19 BKS Bydgoszcz KPO
157 KACZOREK Robert 1998-04-29 MUKL Brodnica KPO
158 KALINOWSKI Grzegorz 1990-09-22 MKL Toruń KPO
159 KAŁUZIAK Dawid 1997-05-03 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
160 KAMIŃSKI Filip 1997-04-04 LKS Zantyr Sztum POM
161 KAMPA Rafał 1991-06-12 GKS Piast Gliwice SLK
162 KANIA Karol 1998-02-20 AZS UMCS Lublin LBE
163 KAPAŁA Dawid 1997-03-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
164 KARASIEWICZ Szymon 1998-11-24 LKS Lubusz Słubice LBU
165 KARBOWSKI Michał 1998-06-02 UKS MOSiR Działdowo WMZ
166 KAROLEWSKI Marcin 2002-12-16 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
167 KAROW Damian 2004-02-12 UKS Czapla Białe Błota KPO
168 KARPIUK Łukasz 1998-01-15 KS Puszcza Hajnówka POD
169 KASPRZYCKI Miłosz 1998-01-01 UKS 12 Kalisz WLP
170 KASPRZYK Kacper 2005-01-20 AML Słupsk POM
171 KAWALERSKI Kamil 1999-03-17 KS AZS AWF Kraków MLP
172 KAZIMIERCZYK Mateusz 2006-11-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
173 KAZUBSKI Piotr 1990-10-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
174 KĘDZIORSKI Krystian 1995-07-19 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
175 KIENIGSMAN Jakub 2006-01-08 MKL Jurand Szczytno WMZ
176 KIERSZTEJNA Bartosz 1998-10-01 UKS MOSiR Działdowo WMZ
177 KIJEWSKI Michał 2005-10-25 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
178 KIRSCH Karol 1995-07-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
179 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
180 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
181 KLATKA Łukasz 1999-03-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
182 KLECHOWICZ Paweł 1997-03-06 MMKS Gdańsk POM
183 KLOCEK Grzegorz 1998-03-20 AZS UMCS Lublin LBE
184 KLONOWSKI Adrian 1997-01-08 LKS Vectra Włocławek KPO
185 KLUCZYŃSKI Hubert 1997-06-15 MKS Hermes Gryfino ZPO
186 KNAPIK Michał 1993-09-23 RKS Łódź LDZ
187 KOCAK Patryk 1999-07-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
188 KOMOROWSKI Bartosz 1998-04-04 LKS Orzeł Namysłów OPL
189 KONDEJ Mateusz 1997-02-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
190 KONIECZNY Karol 1993-05-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
191 KONOPSKI Kacper 1995-08-08 MKS Truso Elbląg WMZ
192 KOPANIA Michał 1999-01-01 KL Lechia Gdańsk POM
193 KORTAS Mateusz 2004-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
194 KORYCKI Patryk 1999-05-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
195 KORYTKOWSKI Andrzej 1970-02-16 KS Prefbet-Sonarol POD
196 KOSMALA Szymon 1998-10-02 LKS Zantyr Sztum POM
197 KOTŁOWSKI Bartosz 1992-09-03 LKS Ostromecko KPO
198 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Kraków Athletics Team MLP
199 KOWALCZYK Szymon 2000-01-01 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
200 KOWALCZYK Szymon 2001-01-29 LUKS Start Nakło KPO
201 KOWALSKI Marcin 2001-02-02 GKS Żukowo POM
202 KOZAK Jakub 1997-05-12 MMKS Gdańsk POM
203 KOZICA Sebastian 1998-05-09 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
204 KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 RLTL Optima Radom MAZ
205 KRAMAR Lubomir 1998-07-19 AKL Ursynów Warszawa MAZ
206 KRAUZE Bartosz 1999-04-23 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
207 KRAWCZYK Łukasz 1997-02-17 RLTL ZTE Radom MAZ
208 KROLIK Mikołaj 2000-07-31 UKS Czapla Białe Błota KPO
209 KROTLA Bartłomiej 1997-08-19 CMKL Człuchów POM
210 KRUK Kamil 1992-02-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
211 KRUTNIK Bartosz 1998-01-25 LUKS Pomorzanin Serock KPO
212 KRYWULT Szymon 1998-12-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
213 KRZEMIŃSKI Mikołaj 2001-04-25 LUKS Start Nakło KPO
214 KSIĄŻYK Konrad 1997-03-14 KS Podlasie Białystok POD
215 KSZCZOT Adam 1989-09-02 RKS Łódź LDZ
216 KUBIAK Sebastian 2001-02-01 MKL Toruń KPO
217 KUBICA Marcin 1999-06-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
218 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
219 KUBICKI Kamil 1998-01-29 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
220 KUC Kacper 2005-05-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
221 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
222 KUCIAPSKI Artur 1993-12-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
223 KUKUŁKA Daniel 1998-04-04 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
224 KUKUŁKA Kamil 1997-10-23 MKS Inowrocław KPO
225 KULIGA Marcin 1997-01-16 KKB MOSiR Krosno PDK
226 KULPA Michał 1987-06-11 KS Wda Świecie KPO
227 KUNC Grzegorz 1997-07-03 KS AZS AWF Kraków MLP
228 KUREK Michał 1998-03-14 AZS-AWF Gorzów LBU
229 KUŹNIARSKI Tomasz 1995-03-05 MUKL Brodnica KPO
230 KWIATKOWSKI Krystian 1999-06-22 LUKS Orkan Września WLP
231 KWIATKOWSKI Roman 1995-05-19 OKS Start Otwock MAZ
232 KWIECIŃSKI Bartosz 1997-06-15 LLKS Osowa Sień LBU
233 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
234 LASKOWSKI Miłosz 1998-04-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
235 LASS Adrian 1997-12-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
236 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 RLTL Optima Radom MAZ
237 LEC Dawid 1999-08-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
238 LESZCZYŃSKI Mateusz 1999-03-19 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
239 LESZKIEWICZ Sebastian 1998-09-08 LKS Lubusz Słubice LBU
240 LEWALSKI Kacper 2003-05-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
241 LEWANDOWSKI Adam 1997-07-22 WKS Wawel Kraków MLP
242 LEWANDOWSKI Marcin 1987-06-13 AZS UMCS Lublin LBE
243 LEWKOWICZ Arkadiusz 1998-02-02 LKS Vectra Włocławek KPO
244 LIBISZEWSKI Paweł 1996-03-24 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
245 LIETZ Mateusz 2006-04-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
246 LIGMAN Michał 1999-06-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
247 LIGOCKI Filip 1998-02-06 UKS Czwórka Inowrocław KPO
248 LIPIŃSKI Karol 2000-07-21 SKLA Sopot POM
249 LISEWSKI Paweł 1999-05-09 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
250 LISOWSKI Dominik 1998-03-26 LKS Zantyr Sztum POM
251 LUDWICKI Krzysztof 1997-04-12 LUKS Wieża Postomino ZPO
252 LUDWICZAK Andrzej 1996-04-13 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
253 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
254 ŁĄCKI Artur 1998-12-15 KS Sprinter Włocławek KPO
255 ŁYSZKOWSKI Kamil 1998-03-17 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
256 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 OŚ AZS Poznań WLP
257 MADEJSKI Dawid 1998-05-15 UKS Lisy Zgierz LDZ
258 MAGIERA Jakub 1997-01-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
259 MAIK Mateusz 1992-08-25 OŚ AZS Poznań WLP
260 MAJERSKI Adam 1998-12-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
261 MAJEWSKI Wojciech 1999-03-10 GKS Olimpia Grudziądz KPO
262 MAKIŁA Karol 2005-01-31 GKS Cartusia Kartuzy POM
263 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
264 MAKOWSKI Michał 1986-04-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
265 MALEC Łukasz 1998-04-22 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
266 MALISZEWSKI Filip 1998-08-29 AZS-AWF Gorzów LBU
267 MAŃSKI Patryk 1999-08-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
268 MARCHLIK Kasjan 1997-06-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
269 MARCINIAK Szymon 2007-03-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
270 MARCINKOWSKI Dominik 1998-03-26 LKS Sana Kościan WLP
271 MARGOL Arkadiusz 1996-04-30 KS Podlasie Białystok POD
272 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
273 MARUT Tomasz 1999-05-28 MLKS Rakowice DOL
274 MAS Wojciech 1997-12-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
275 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
276 MATEUSIAK Radosław 1998-10-05 KS Prefbet-Sonarol POD
277 MATUSZAK Sebastian 2000-02-06 LIUKS Kruszwica KPO
278 MEGER Michał 1998-02-20 ZLKL Zielona Góra LBU
279 MEGIER Maciej 2003-04-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
280 MICHALIK Kajetan 1997-01-01 GKS Olimpia Grudziądz KPO
281 MICHALSKI Dominik 1999-10-12 MKS MOS Wrocław DOL
282 MICHALSKI Wojciech 1997-09-03 SKLA Sopot POM
283 MIELESZKIEWICZ Michał 1998-03-11 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
284 MIELEWCZYK Dawid 1997-07-07 MLKS Baszta Bytów POM
285 MIELEWCZYK Kamil 1998-08-12 MLKS Baszta Bytów POM
286 MIELNIKIEWICZ Michał 1998-08-08 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
287 MIKOŁAJCZYK Dominik 1998-01-01 MUKS Płock MAZ
288 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
289 MIROWSKI Michał 1995-06-05 SKLA Sopot POM
290 MISIASZEK Karol 1998-07-10 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
291 MIZGIER Dawid 1999-12-04 MLKS Baszta Bytów POM
292 MLECZKO Krystian 1999-01-14 MLUKS Tarnów MLP
293 MŁYNARCZYK Paweł 2000-07-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
294 MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 SKB Kraśnik LBE
295 MNICH Robert 1998-04-05 RLTL Optima Radom MAZ
296 MOKWA Karol 1999-06-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
297 MORYL Dawid 1995-02-16 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
298 MORZEWSKI Marceli 2000-01-22 OKS Skra Warszawa MAZ
299 MROWIŃSKI Rafał 1997-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
300 MROZEK Artur 2007-06-18 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
301 MROŻEK Filip 1997-05-20 UKS Wiking Rychnowy POM
302 MRÓZ Cezary 1996-07-23 LKS Vectra Włocławek KPO
303 MRÓZ Przemysław 1999-10-15 KS Agros Zamość LBE
304 MRÓZ Rafał 1997-01-01 niest. Olsztyn WMZ
305 MRUGOWSKI Michał 1996-02-13 LUKS Ogrodnik Bydgoszcz KPO
306 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 TL ROW Rybnik SLK
307 MUZOLF Sebastian 1999-12-12 LUKS Start Nakło KPO
308 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
309 NAHAJOWSKI Łukasz 1997-08-08 MKS Truso Elbląg WMZ
310 NAJDEK Daniel 1998-12-10 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
311 NARLOCH Damian 1997-05-30 KUKS Remus Kościerzyna POM
312 NARLOCH Jakub 1998-01-01 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
313 NGUYEN Daniel 1997-03-06 KS Gwardia Piła WLP
314 NITZ Miłosz 1997-10-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
315 NIŻEWSKI Oktawian 2007-03-29 LKS Vectra Włocławek KPO
316 NOGALSKI Denis 1998-01-11 LKS Lubusz Słubice LBU
317 NOWAK Dariusz 1997-11-21 Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk POM
318 NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 KS AZS AWF Kraków MLP
319 NOWAKOWSKI Igor 2005-04-21 LKS Osuchów MAZ
320 NOWAKOWSKI Maciej 1998-09-01 LKS Lubawa WMZ
321 NURKOWSKI Patryk 1996-08-15 LKS Jantar Ustka POM
322 OBECNY Mateusz 1997-04-12 CMKL Człuchów POM
323 OBOLEWICZ Daniel 1999-10-07 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
324 OCZKI Jakub 1996-07-09 MKL Toruń KPO
325 OGONOWSKI Szymon 1985-07-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
326 OLEJNICZAK Jakub 1997-02-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
327 OLEJNICZAK Wiktor 1999-02-06 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
328 OLESZCZAK Adrian 1998-08-22 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
329 OLESZEK Kamil 1998-04-11 AZS UMCS Lublin LBE
330 OLSZEWSKI Daniel 1999-04-09 MKL Toruń KPO
331 ORSZEWSKI Kacper 1999-11-13 KS Podlasie Białystok POD
332 OSMULSKI Tomasz 1982-03-13 RKS Łódź LDZ
333 OSOSIŃSKI Kamil 1998-07-06 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
334 OSTRĘGA Hubert 1999-08-17 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
335 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 RKS Łódź LDZ
336 OSTROWSKI Tymoteusz 1999-01-17 LKS Lubawa WMZ
337 PALUCH Sylwester 2001-07-31 GUKS Asy Dywity WMZ
338 PANKIEWICZ Mikołaj 1997-05-19 KL Lechia Gdańsk POM
339 PAPLA Filip 1998-01-04 WKS Śląsk Wrocław DOL
340 PAWELA Krystian 1997-11-13 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
341 PAWLAK Wojciech 1998-02-25 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
342 PAWŁOWSKI Bartosz 2001-06-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
343 PAWŁOWSKI Mateusz 1997-01-11 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
344 PAWŁOWSKI Paweł 1997-01-01 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
345 PAWŁOWSKI Wojciech 2002-05-08 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
346 PECYNA Dawid 2007-03-19 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
347 PEK Daniel 1991-11-28 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
348 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 AZS Łódź LDZ
349 PĘDZIWIATR Jakub 1999-09-11 LKS MOSiR Sieradz LDZ
350 PĘKALA Piotr 1998-02-23 Akademia Biegowa Żary LBU
351 PIASECKI Ryszard 2001-09-29 OŚ AZS Poznań WLP
352 PIĄTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
353 PIEŃKOSZ Grzegorz 1998-05-02 MKS Polonia Warszawa MAZ
354 PIEŃKOSZ Rafał 1998-05-02 MKS Polonia Warszawa MAZ
355 PIETRZAK Waldemar 1959-08-24 MKLA Łęczyca LDZ
356 PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
357 PIWKO Dawid 1998-08-02 SSR Olimp Strawczyn SWK
358 POCZEWSKI Jan 1999-07-10 PLKS Gwda Piła WLP
359 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
360 POĆWIARDOWSKI Karol 1996-01-01 LUKS Ogrodnik Bydgoszcz KPO
361 PODOLSKI Tomasz 1997-02-03 UKS Czapla Białe Błota KPO
362 POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
363 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 KS Prefbet-Sonarol POD
364 POLCYN Maciej 1996-07-22 UKB Szubin KPO
365 POLIKOWSKI Aleksander 1998-01-10 MKS Unia Hrubieszów LBE
366 POŁEĆ Damian 1997-01-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
367 POPCZYK Aleksander 1998-01-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
368 POULAIN Kamil 1998-02-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
369 PRZYBOROWSKI Piotr 1999-10-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
370 PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
371 PRZYBYLSKI Jakub 2003-01-18 OŚ AZS Poznań WLP
372 PRZYBYSZ Bartosz 1998-02-06 GKS Wilga Garwolin MAZ
373 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
374 PRZYPŁOT Daniel 1997-01-01 niest. Olsztyn WMZ
375 PRZYSUCHA Radosław 1998-11-13 KS Agros Zamość LBE
376 PUCYK Przemysław 1988-10-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
377 PUSZKIEWICZ Karol 1989-12-25 UKL Feniks Świdwin ZPO
378 PYTLAK Konrad 1998-10-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
379 RADWAŃSKI Patryk 1996-10-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
380 RAJCZAK Rafał 1988-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
381 RAŚ Bartłomiej 1998-08-16 KKB MOSiR Krosno PDK
382 RATAJCZAK Adrian 1998-09-14 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
383 RESZKA Rafał 1999-06-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
384 RESZKA Szymon 1999-01-01 GKS Olimpia Grudziądz KPO
385 ROBÓTKA Bartosz 1998-06-19 UKB Szubin KPO
386 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
387 ROGOŻYŃSKI Łukasz 1997-10-14 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
388 ROLKA Cezary 1995-08-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
389 ROMANOWICZ Janusz 1995-03-19 MKS Zduńska Wola LDZ
390 ROMANOWSKI Damian 1998-02-23 KKL Rodło Kwidzyn POM
391 ROZMYS Michał 1995-03-13 AZS UMCS Lublin LBE
392 RÓLSKI Jakub 1999-12-07 MKS Inowrocław KPO
393 RÓŻNICKI Krzysztof 2003-08-29 GKS Cartusia Kartuzy POM
394 RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
395 RUCIŃSKI Szymon 1997-06-26 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
396 RUDNIK Damian 1995-04-29 BKS Bydgoszcz KPO
397 RUSS Radosław 1996-04-05 LKS Vectra Włocławek KPO
398 RUSZKIEWICZ Damian 1994-01-16 SKLA Sopot POM
399 RUTKOWSKI Damian 2004-07-02 KS Zamek Kurzętnik WMZ
400 RUTKOWSKI Tomasz 1997-09-17 MUKS Płock MAZ
401 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
402 RYDER Dawid 2000-03-07 MKL Toruń KPO
403 RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 KS Podlasie Białystok POD
404 RZEPKA Patryk 1998-12-14 MUKL Brodnica KPO
405 RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
406 SEMPOŁOWICZ Szymon 1996-04-12 MUKL Brodnica KPO
407 SENK Marcin 1996-10-03 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
408 SERKOWSKI Patryk 1997-03-04 KUKS Remus Kościerzyna POM
409 SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 GKS Żukowo POM
410 SETLA Mateusz 1998-01-12 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
411 SIERADZKI Jakub 2006-10-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
412 SIERADZKI Mateusz 1997-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
413 SIERSCHUŁA Bartosz 1998-05-25 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
414 SKIBA Łukasz 1995-02-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
415 SŁAWSKI Jędrzej 1997-04-23 MLKS Baszta Bytów POM
416 SŁUPSKI Artur 1997-04-21 MKL Toruń KPO
417 SMOLIŃSKI Bartosz 2000-12-23 UKS Wyspiański Szubin KPO
418 SMOLIŃSKI Kamil 1996-02-29 UKB Szubin KPO
419 SMOLIŃSKI Norbert 1998-12-03 KS Sprinter Włocławek KPO
420 SMOLNICKI Łukasz 1995-01-27 SKLA Sopot POM
421 SOBCZAK Bartłomiej 2003-03-04 KSLZS Kruszwica KPO
422 SOBOCIŃSKI Mateusz 1998-03-04 UKS Czapla Białe Błota KPO
423 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
424 SOBUCKI Patryk 1996-04-08 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
425 SOKÓŁ Karol 2000-01-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
426 SOLDAT Adam 2001-01-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
427 SOŁTYSIAK Daniel 2001-09-06 OŚ AZS Poznań WLP
428 SOWIK Wojciech 1996-02-12 RKS Łódź LDZ
429 SOWIŃSKI Kamil 1998-06-03 UKS MOSiR Działdowo WMZ
430 SPUSTEK Marcin 1997-05-21 MKS Truso Elbląg WMZ
431 STAROŃ Szymon 2000-02-23 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
432 STAROWICZ Adrian 1999-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
433 STARUCH Jan 1997-01-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
434 STEC Tomasz 1998-05-31 LUKS Ogrodnik Bydgoszcz KPO
435 STODOLNY Michał 1995-05-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
436 STOKŁOSA Patryk 1997-02-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
437 STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
438 STRZELCZYK Jakub 1998-02-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
439 SUCHOMSKI Piotr 1994-01-01 MKL Toruń KPO
440 SURMA Krystian 1997-02-24 SSR Olimp Strawczyn SWK
441 SUSUŁOWSKI Jakub 1998-11-30 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
442 SWAKOWSKI Fabian 1996-01-01 GKS Olimpia Grudziądz KPO
443 SZALA Wojciech 1996-01-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
444 SZARAPO Jakub 2006-02-13 BKS Bydgoszcz KPO
445 SZCZĘSNY Konrad 1999-02-18 GUKS Asy Dywity WMZ
446 SZEŚCIEL Marcin Edmund 1999-04-20 LKS Lubusz Słubice LBU
447 SZKOŁA Sebastian 1996-03-01 KS AZS AWF Kraków MLP
448 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
449 SZKWAREK Grzegorz 1997-06-30 MKS MOS Wrocław DOL
450 SZNURA Szymon 1990-03-07 OŚ AZS Poznań WLP
451 SZPANOWSKI Kacper 2001-09-21 BKS Bydgoszcz KPO
452 SZRAJBER Krystian 1997-01-06 MLKS Tucholanka Tuchola KPO
453 SZREDER Dawid 1998-07-29 KUKS Remus Kościerzyna POM
454 SZWAJKOWSKI Bartosz 1997-07-14 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
455 SZYMAŃSKI Jakub 1999-10-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
456 SZYMAŃSKI Marek 1991-10-27 MKLA Łęczyca LDZ
457 SZYMCZAK Stanisław 2010-06-21 OŚ AZS Poznań WLP
458 SZYSZKA Michał 1999-06-04 CMKL Człuchów POM
459 ŚWIĄDER Damian 1999-05-04 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
460 ŚWIĄTKOWIAK Paweł 1999-05-19 ULKS Talex Borzytuchom POM
461 TANAŚ Patryk 2000-06-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
462 TEIXEIRA Jory 2005-10-07 SKLA Sopot POM
463 TERPIŃSKI Konrad 1998-03-25 KS Sprinter Włocławek KPO
464 TOMALCZYK Michał 2007-05-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
465 TOMAS Marek 1997-10-06 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
466 TOMAS Patryk 1996-07-25 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
467 TOMASZEWICZ Michał 1999-02-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
468 TOMASZEWSKI Jakub 1997-03-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
469 TRZÓSŁO Adrian 2001-10-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
470 TUREK Aleksander 1998-11-04 CKS Budowlani Częstochowa SLK
471 TURSKI Krzysztof 2000-06-08 RLTL Optima Radom MAZ
472 TYLAK Łukasz 1990-02-28 UKS Dąb Suchy Las WLP
473 TYLKOWSKI Adam 2000-05-08 LIUKS Kruszwica KPO
474 TYMA Mateusz 1997-05-20 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
475 UKLEJA Karol 1999-11-22 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
476 URBANIAK Arkadiusz 1998-01-19 MKS Stal Nowa Dęba PDK
477 URBANOWICZ Iwo 2008-04-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
478 WALCZAK Marcin 1999-08-03 SL Olimpia Poznań WLP
479 WALOSKI Dawid 1992-05-29 MCKiS Jaworzno SLK
480 WALUKIEWICZ Mikołaj 1998-02-19 BKS Bydgoszcz KPO
481 WAŁDOWSKI Dawid 1999-03-09 SKLA Sopot POM
482 WARCZAK Konrad 1998-08-21 GKS Olimpia Grudziądz KPO
483 WARDĘGA Mateusz 1999-04-14 ULKS Barwice ZPO
484 WARZECHA Henryk 1996-07-17 KS AZS AWF Kraków MLP
485 WASIELEWSKI Sebastian 1999-08-21 LKS Sana Kościan WLP
486 WAWRZKOWICZ Jan 2001-02-19 OŚ AZS Poznań WLP
487 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
488 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
489 WIDŁAK Paweł 1999-01-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
490 WIELGUS Mateusz 1998-12-28 KS Podlasie Białystok POD
491 WILEMSKI Nikolas 1999-03-18 GKS Olimpia Grudziądz KPO
492 WIŚNIEWSKI Arkadiusz 1987-09-04 MLKS Tucholanka Tuchola KPO
493 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
494 WIŚNIEWSKI Damian 1999-11-13 UKS Gimnazjon Płońsk MAZ
495 WIŚNIEWSKI Kacper 2000-01-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
496 WIŚNIEWSKI Mateusz 1997-11-10 MOSiR Łaziska Górne SLK
497 WIŚNIEWSKI Mateusz 1999-05-23 KKL Rodło Kwidzyn POM
498 WITKOWSKI Wiktor 1998-02-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
499 WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
500 WODECKI Marcin 1997-12-31 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
501 WOJCIECHOWSKI Bartek 1997-01-01 niest. Olsztyn WMZ
502 WOJCIECHOWSKI Dawid 1995-07-04 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
503 WOJCIECHOWSKI Dominik 1999-03-14 AZS-AWF Gorzów LBU
504 WOJCIECHOWSKI Kamil 1999-02-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
505 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
506 WOLENDER Jakub 2000-11-21 KS Warszawianka W-wa MAZ
507 WOLSKI Krzysztof 1997-04-03 KS AZS AWF Kraków MLP
508 WORETA Krystian 1999-06-09 MKL Szczecin ZPO
509 WOŹNIAK Jakub 1998-02-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
510 WÓJCICKI Grzegorz 1999-01-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
511 WÓJCICKI Maciej 1997-04-11 MKS Truso Elbląg WMZ
512 WÓJCIK Maciej 1999-03-14 ZLKL Zielona Góra LBU
513 WÓJTOWICZ Adam 2000-02-24 LKS Vectra Włocławek KPO
514 WROTNIAK Krystian 1995-01-21 GKS Olimpia Grudziądz KPO
515 WRÓBEL Daniel 1999-06-09 UKS Barnim Goleniów ZPO
516 WRÓBEL Dawid 2000-02-22 UKS Wyspiański Szubin KPO
517 WRÓBEL Jakub 1999-09-10 AZS-AWF Katowice SLK
518 WRÓBEL Jakub 1999-01-20 LKS MOSiR Sieradz LDZ
519 WRÓBLEWSKI Dawid 1998-04-24 LKS Vectra Włocławek KPO
520 WRÓBLEWSKI Leszek 1987-07-22 MLKS Baszta Bytów POM
521 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
522 WYRWIŃSKI Dariusz 1995-04-01 MKL Toruń KPO
523 WYRZYKIEWICZ Adrian 1995-11-06 PLKS Gwda Piła WLP
524 WYSOCKI Mikołaj 2005-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
525 WYSOKIŃSKI Seweryn 1999-12-08 LKS Jantar Ustka POM
526 WYSZOMIRSKI Mateusz 1993-01-09 OKS Start Otwock MAZ
527 ZAGAJEWSKI Rafał 1997-10-20 KL Iskra Białogard ZPO
528 ZAWIŚLAK Paweł 1998-06-29 LKS Zorza Niemil DOL
529 ZDROJEWSKI Krystian 1998-10-09 MKL Jarocin WLP
530 ZIELIŃSKI Adam 2001-02-15 LIUKS Kruszwica KPO
531 ZIELONKA Jan 1999-08-19 LKS MOSiR Sieradz LDZ
532 ZIEŃCZUK Przemysław 1996-08-18 MMKS Gdańsk POM
533 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
534 ZIMNY Tymoteusz 1998-03-14 OŚ AZS Poznań WLP
535 ZIORKIEWICZ Błażej 2006-06-27 RK Athletics Warszawa MAZ
536 ZUBEL Krystian 2001-03-09 KSLZS Kruszwica KPO
537 ZWIRANOWSKI Władysław 2000-10-31 KB Dziesiątka Białogard ZPO
538 ŻABIŃSKI Alan 1997-05-31 WKS Wawel Kraków MLP
539 ŻAKOWSKI Paweł 1999-03-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
540 ŻOCHOWSKI Daniel 1997-01-06 MKS Polonia Warszawa MAZ
541 ŻOŁNOWSKI Maciej 1997-09-15 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
542 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.0830900669098sekund