FOLTYNIEWICZ Hanna
2006-04-27
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMETZ Róża 2006-08-05 UKL Feniks Świdwin ZPO
2 ANTKOWIAK Klaudia 2006-07-23 UKS 12 Kalisz WLP
3 BARAN Julia 2006-09-14 SKLA Sopot POM
4 BEDZYK Iza 2004-04-07 MKL Maraton Świnoujście ZPO
5 BIAŁEK Magdalena 2005-12-20 Akademia Biegowa Kartuzy POM
6 BOCHNIAK Milena 2006-02-24 KS Stal Pleszew WLP
7 BRODZIŃSKA Oliwia 2008-11-28 LŁKB Trucht Łobez ZPO
8 BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
9 BUKAŁA Zuzanna 2006-07-29 UKS Barnim Goleniów ZPO
10 CHATŁAS Magdalena 2005-07-01 MKS Hermes Gryfino ZPO
11 CHMIELARZ Sandra 2005-04-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
12 CHOLEWIŃSKA Anna 2006-07-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
13 CHRYPO Alicja 2007-09-02 KS Gwardia Piła WLP
14 CICHOCKA Julia 2006-10-29 UKS Arbod Dobra Nowogardzka ZPO
15 CYGAN Natalia 2005-05-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
16 CZUBASZEK Weronika 2005-06-03 GKS Olimpia Grudziądz KPO
17 CZYŻ Zuzanna 2006-01-03 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
18 DROŻDŻEWSKA Paulina 2003-12-08 MKS Hermes Gryfino ZPO
19 DRZEWIECKA Julia 2007-10-21 UKS Skoczek Władysławów WLP
20 DUBAN Aleksandra 2005-01-11 OKS Skra Warszawa MAZ
21 DUTKA Julia 2005-02-17 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
22 DZIDA Maria 2005-11-04 MKS Iskra Pszczyna SLK
23 FALFURA Marta 2007-08-19 UKS Barnim Goleniów ZPO
24 FRIESKE Anna 2002-11-17 UKS Wiking Rychnowy POM
25 GALIŃSKA Eliza 2006-07-25 UKS Filipides Teresin MAZ
26 GIERSZEWSKA Joanna 2006-01-10 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
27 GOLA Daria 2006-04-03 MKL Jarocin WLP
28 GOLIŃSKA Gabriela 2007-10-08 KS Energetyk Poznań WLP
29 GRAD Jagoda 2005-04-22 LKS OSiR Pleszew WLP
30 GRZESZCZUK Maja 2007-10-12 STS Pomerania Szczecinek ZPO
31 GUZOWSKA Martyna 2003-01-13 KS AZS AWF Katowice SLK
32 IGLEWSKA Żaneta 2003-08-27 MKL Toruń KPO
33 IWANEJKO Martyna 2000-10-23 OŚ AZS Poznań WLP
34 JAKUBOWSKA Magdalena 2006-07-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
35 JAŚKIEWICZ Antonina 2006-04-08 MKL Jarocin WLP
36 KARDASZ Maja 2003-05-28 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
37 KAROLAK Amelia 2007-06-25 RLTL Optima Radom MAZ
38 KLEBIEKO Lena 2006-09-10 niestowarzyszona POL
39 KLIMCZAK Karolina 2003-02-27 KS Gwardia Piła WLP
40 KLONOWSKA Karina 2006-01-01 STS Pomerania Szczecinek ZPO
41 KLUPŚ Marta 2004-08-24 PLKS Gwda Piła WLP
42 KONDRATIUK Zuzanna 2005-01-16 UKS Arbod Dobra Nowogardzka ZPO
43 KORDYKIEWICZ Olga 2006-11-22 LLKS Pomorze Stargard ZPO
44 KORWEL Martyna 2005-11-20 MKST Astra Nowa Sól LBU
45 KORYTOWSKA Olga 2006-01-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
46 KOSZTOWNY Agata 1987-07-08 SKSG Korona Szczecin ZPO
47 KOWALEWSKA Pola 2007-09-08 OŚ AZS Poznań WLP
48 KRYSIAK Wiktoria 2006-10-02 KKL Rodło Kwidzyn POM
49 KSIĄŻEK Daria 2005-12-22 AML Słupsk POM
50 KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela 2005-07-31 KS Czempion Warszawa MAZ
51 KULIK Kaja 2007-08-13 SKLA Sopot POM
52 KUREK Marta 2006-01-01 STS Pomerania Szczecinek ZPO
53 LACHOWSKA Aurelia 2007-10-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
54 LADA Weronika 2009-02-24 MKL Toruń KPO
55 LASZKIEWICZ Julia 2005-10-23 UKS Barnim Goleniów ZPO
56 LEWANDOWSKA Monika 2006-01-01 STS Pomerania Szczecinek ZPO
57 ŁADA Anna 2006-04-21 KS Czempion Warszawa MAZ
58 ŁAŃSKA Agata 2006-06-03 PLKS Gwda Piła WLP
59 MACHURA Julia 2006-05-27 OŚ AZS Poznań WLP
60 MADAJCZYK Emilia 2010-08-17 KL Iskra Białogard ZPO
61 MALAK Łucja 2002-04-26 MKL Szczecin ZPO
62 MANIECKA Julita 2002-08-15 GKS Cartusia Kartuzy POM
63 MARCISZEWSKA Klaudia 2005-12-15 KS Podlasie Białystok POD
64 MATUŁA Nikola 2006-08-06 LŁKB Trucht Łobez ZPO
65 MIZERSKA Iga 2009-03-10 LKS Lubusz Słubice LBU
66 MLECZEK Natalia 2005-02-17 MKS-MOS Katowice SLK
67 MUCHA Natasza 2007-07-02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
68 NGUYEN-HAI Kinga 2006-02-25 STS Pomerania Szczecin ZPO
69 NIEWCZAS Aleksandra 2006-04-26 UKS Barnim Goleniów ZPO
70 NOWAK Monika 1981-11-02 SKSG Korona Szczecin ZPO
71 OWCZARUK Hanna 2007-08-16 AL Międzyzdroje ZPO
72 PACHOCKA Natalia 2005-06-08 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
73 PAWELUS Amelia 2005-08-13 LKS Omega Kleszczów LDZ
74 PEKSA Danuta 2004-09-24 PLKS Gwda Piła WLP
75 PIECHOWSKA Roksana 2005-07-12 ULKS Talex Borzytuchom POM
76 PŁATEK Weronika 2005-06-15 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
77 POCHRANOWICZ Aleksandra 1990-07-19 MKL Szczecinek ZPO
78 PODRUCZNY Helena 2006-11-14 LKS Lubusz Słubice LBU
79 PORADOWSKA Aleksandra 2005-02-08 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
80 PORWOLIK Oliwia 2007-06-11 UKS Trójka Mikołów SLK
81 PRZYBYLAK Oliwia 2005-12-31 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
82 PRZYBYŁOWICZ Anastazja 2006-10-14 STS Pomerania Szczecinek ZPO
83 PTAK Zuzanna 2007-06-17 STS Pomerania Szczecinek ZPO
84 RABIEJ Julia 2006-02-20 Ducla Academy Warszawa MAZ
85 ROSIN Zofia 2007-04-07 OKL Oborniki WLP
86 RZYMCZYK Natalia 2004-03-09 UKS Barnim Goleniów ZPO
87 SADOWSKA Milena 1999-01-04 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
88 SAŁACH Aleksandra 2005-02-25 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
89 SIEMASZKO Ewa 2006-01-01 STS Pomerania Szczecinek ZPO
90 SKROBANEK Hanna 2005-02-16 MKP Szczecinek ZPO
91 SMOLARCZYK Amelia 2009-11-17 LKS Lubusz Słubice LBU
92 SMOLARCZYK Wiktoria 2007-11-13 LKS Lubusz Słubice LBU
93 SOBOLEWSKA Aleksandra 2006-03-23 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
94 SOSNOWSKA Emilia 2006-01-01 STS Pomerania Szczecinek ZPO
95 SÓJKA Klaudia 1999-09-24 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
96 SPYCHAŁA Zofia 2006-02-07 KS Stal Pleszew WLP
97 STEMPNIAK Zofia 2006-07-21 KS Energetyk Poznań WLP
98 SUJATA Zofia 2006-10-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
99 SZCZEŚNIAK Aleksandra 2005-07-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
100 SZCZUDRAWA Marta 2006-08-05 AML Słupsk POM
101 SZLANDERBACH Dominika 2007-03-04 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
102 SZONDELMAJER Zuzanna 2005-11-18 MKP Myślibórz ZPO
103 SZULC Dominika 2005-10-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
104 SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
105 TARASEWICZ Julia 2001-02-17 KL Bałtyk Koszalin ZPO
106 TEOFILEWSKA Zofia 2005-01-04 UKS Achilles Leszno WLP
107 TKACZUK Urszula 2006-01-01 STS Pomerania Szczecinek ZPO
108 TRENBOWICZ Amelia 2006-01-01 STS Pomerania Szczecinek ZPO
109 TYCZYŃSKA Amelia 2007-02-21 UKS Achilles Leszno WLP
110 TYMAN Karolina 2006-04-12 UKS Diament Godów SLK
111 URBAN Monika 2005-04-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
112 URBAŃSKA Natalia 2007-12-13 MKS Olimp Łobez ZPO
113 WAL Olga 2006-12-19 LKS Stal Mielec PDK
114 WALCZAK Julia 2006-10-06 RLTL Optima Radom MAZ
115 WICZKOWSKA Julia 2004-02-14 MKS Hermes Gryfino ZPO
116 WIERNICKA Zuzanna 2006-10-21 RKS Łódź LDZ
117 WIERZBICKA Sandra 2007-11-02 MKS Hermes Gryfino ZPO
118 WIERZBOWSKA Kalina 2005-09-21 WKS Śląsk Wrocław DOL
119 WIERZBOWSKA Małgorzata 2005-05-06 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
120 WIŚNIEWSKA Katarzyna 2006-08-08 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
121 WOŁCZACKA Julia 2005-03-06 PLKS Gwda Piła WLP
122 WRZOSOWSKA Klaudia 2006-05-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
123 WUJEK Marta 2005-02-24 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
124 ZADERETSKA Sofiya 2001-03-16 AML Słupsk POM
125 ZAREMBA Zuzanna 2007-09-27 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
126 ZARĘBSKA Hanna 2005-10-14 MKS-MOS Katowice SLK
127 ZYGAROWICZ Olga 2007-10-03 LKS Lubusz Słubice LBU

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.15954113006592sekund