URBANEK Robert
1987-04-29
MKS Aleksandrów Łódzki
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCZYK Michał
1982-04-15
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ANDRZEJAK Krzysztof
1975-01-10
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANDRZEJCZAK Adam
1986-01-01
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ANDRZEJCZAK Janusz
1986-01-01
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
ANDRZEJCZAK Jarosław
2002-04-23
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
ANTCZAK Julian
2002-05-31
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
ANTKOWIAK Maciej
1986-12-02
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
ANTOSZEWSKI Dawid
1990-10-22
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
ANTOSZKIEWICZ Piotr
1988-01-01
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BALCERSKI Grzegorz
1992-03-16
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BALIŃSKI Dominik
1987-01-01
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BARAN Grzegorz
1986-05-26
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BARON Radosław
1985-11-14
MOSiR Łaziska Górne
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BARSZCZEWSKI Dariusz
1987-03-25
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BELTER Artur
1989-04-09
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BEŁZ Kamil
1986-04-02
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BIS Mateusz
1990-01-01
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BODUŁA Karol
1988-06-23
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BOGUNIA Grzegorz
1986-04-14
MKS Calisia Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BOJKO Artur
1988-12-15
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BORKOWSKI Jakub
2001-06-26
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BOSKO Michał
1988-07-25
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BRODZIAK Łukasz
1989-02-20
KU AZS UJ Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
BUDNIK Marcin
1986-01-13
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
BUKOWIECKI Konrad
1997-03-17
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
CELMER Damian
1987-10-02
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
CHALABALA Michał
1984-03-08
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
CHODZYŃSKI Michał
1987-01-01
UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
CHRAPAN Marcin
1988-01-21
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
CUDAK Mariusz
1986-03-28
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
CYBULSKI Krzysztof
1988-01-31
MULKS MOS Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
CZAJA Benjamin
1987-12-31
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
CZAJKOWSKI Przemysław
1988-10-26
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
CZAPIEWSKI Szymon
1989-05-19
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
CZERŻYŃSKI Piotr
1989-02-05
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
ĆWIKLIŃSKI Przemysław
1988-02-11
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
DARGA Marcin
1989-07-02
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
DĄBROWSKI Kamil
1989-12-17
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
DĄBROWSKI Przemysław
1990-01-16
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
DOMARADZKI Daniel
1986-03-23
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
DOMINIK Wojciech
1988-08-03
ULKS Zielony Dąb Żarów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
DREWNIACKI Artur
1987-04-23
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
DRÓŻDŻ Marcin
1983-03-21
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
DUDA Marcin
1987-08-12
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
DUDKIEWICZ Kacper
2000-02-06
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
DURASIEWICZ Tomasz
1986-03-09
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
DURCZAK Łukasz
1986-01-01
KS Resursa Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
DURKACZ Łukasz
1986-01-01
KS Resursa Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
DYSZKIEWICZ Jacek
1988-01-01
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
FELCZAK Rafał
1996-11-01
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
FRĄTCZAK Tobiasz
1987-09-18
ULKS Ilno Torzym
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
FRONCZAK Bartłomiej
1986-10-22
UKS Start Smólnik
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
FRYSZTAK Piotr
1988-02-11
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
FURMANEK Tomasz
1991-03-23
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
FURTEK Michał
1993-06-09
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
GAJEWSKI Mirosław
1987-07-11
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
GAŁĄZKA Mariusz
1988-02-29
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
GAWKOWSKI Adam
1986-04-14
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
GAWRONIAK Marcin
1990-03-14
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
GAWRZIAŁ Mateusz
1987-10-21
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
GĄSIEWSKI Paweł
1987-01-01
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
GERAS Krystian
1992-04-10
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
GIBASZEK Mateusz
1997-03-08
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
GIBES Wojciech
1984-12-15
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
GIEDREWICZ Jakub
2001-01-02
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
GIEŃKO Artur
1996-04-07
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
GIŻA Jakub
1985-04-26
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
GLINKA Kamil
1993-01-15
LKS Maraton Turek
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
GŁADKOWSKI Mateusz
2001-01-05
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
GŁĄBAŁA Rafał
1987-01-01
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
GŁÓW Marcin
1989-01-01
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
GNATOWSKI Paweł
1987-02-28
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
GOLBA Piotr
1986-07-07
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
GOŹDZIEWICZ Piotr
2001-03-23
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
GOŹDZIK Bartłomiej
2000-05-20
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
GÓRZYŃSKI Marcin
1985-11-04
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
GRABIASZ Kacper
2004-07-14
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
GROCHOWSKI Radosław
1987-01-01
PKS Gwardia Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
GRUŹLEWSKI Damian
1985-01-01
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
GRZEGORCZYK Kamil
1986-07-01
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
GRZENKOWICZ Grzegorz
1981-03-03
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
GUDRO Andrzej
1994-04-08
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
HARATYK Łukasz
1988-08-18
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
HARATYK Michał
1992-04-10
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
HAZLER Paweł
1988-01-01
MMKS Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
HENCZKE Kamil
1989-01-01
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
HODUN Michał
1983-02-17
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
HOŁUBOWICZ Cezary
1988-02-09
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
JACKÓW Krzysztof
1980-06-08
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
JAKIMOWICZ Karol
1987-06-15
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
JANICKI Kacper
1989-05-13
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
JANKOWSKI Rafał
1989-11-09
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
JANUSZ Wojciech
1990-10-17
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
JARMOŁOWICZ Michał
1999-05-28
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
JARZĘBOWSKI Krzysztof
1986-05-13
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
JÓŹWIAK Marcin
1986-06-16
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
JUREWICZ Kamil
1988-02-29
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
KACPRZAK Mateusz
1992-06-15
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
KACZAŁKO Dawid
1987-12-03
niest. Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
KACZMAREK Michał
1994-05-19
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
KALINKA Radosław
1985-06-05
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
KAMIŃSKI Damian
1993-12-15
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
KAMIŃSKI Łukasz
1987-02-22
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
KAPUŚCIŃSKI Patryk
1987-01-01
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
KASZUBA Łukasz
1995-04-14
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
KĄKOL Filip
1989-09-26
GKS Luzino
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
KĘPKA Adrian
1988-01-28
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
KINAL Grzegorz
1981-01-06
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
KLIŚ Piotr
1987-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
KLON Marcin
1988-01-07
MLKS Krajna Sępólno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
KŁODZIŃSKI Paweł
1985-11-24
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
KNYBA Damian
1996-01-25
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
KOPKO Paweł
1987-01-01
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
KOREJBA Jakub
2003-03-12
LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
KOSIOROWSKI Marcin
1991-04-01
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
KOSTYRA Kamil
1989-09-30
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
KOWALCZYK Sławomir
1986-01-01
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
KOWALSKI Bartosz
2001-03-15
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
KOWALSKI Krystian
1989-01-01
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
KOWALSKI Łukasz
1991-07-26
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
KOWALSKI Michał
1992-01-12
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
KOWNATKE Rafał
1985-03-24
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
KOZIŃSKI Paweł
1996-03-07
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
KRAJECKI Mateusz
1987-05-05
TS Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
KRAWCZYK Andrzej
1976-04-11
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
KRÓL Paweł
1990-01-01
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
KRYSIUK Kamil
1988-03-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
KRZEMIŃSKI Arkadiusz
1986-01-01
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
KRZEMIŃSKI Robert
1986-06-09
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
KRZYSTANEK Mateusz
2002-02-23
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
KRZYSZTOFIK Adam
1988-10-10
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
KRZYWOSZ Bartosz
1988-01-06
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
KRZYWOSZ Krzysztof
1983-10-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
KUBASZEWSKI Mariusz
1982-07-11
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
KUCZYK Łukasz
1986-11-24
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
KULWIŃSKI Łukasz
1990-09-14
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
KUSIAK Damian
1988-04-14
LKS Znicz Biłgoraj
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
KUTEK Łukasz
1988-01-09
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
KWAŚNIEWSKI Piotr
1985-02-09
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
KWIATKOWSKI Piotr
1983-01-12
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
LEWKOWICZ Wojciech
2004-02-26
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
LEWOSZEWSKI Jakub
2000-02-07
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
LEWOSZEWSKI Sebastian
2002-06-17
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
LIĆWINKO Michał
1987-01-31
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
LUTY Kamil
1989-06-13
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
ŁABĘCKI Adam
1997-08-04
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
ŁABIENIEC Patryk
1994-04-17
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
ŁAZOWSKI Mateusz
1986-09-09
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
ŁOBODA Bartosz
1989-01-01
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
ŁOPATA Adrian
1996-03-12
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
ŁUKSZO Sebastian
1994-07-29
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
MADZIA Mirosław
1979-10-25
BZSR Start Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
MALECKI Jakub
1984-10-15
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
MALINOWSKI Dawid
1985-12-05
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
MAŁACHOWSKI Piotr
1983-06-07
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
MAŃKOWSKI Paweł
1987-01-01
LKS Olymp Błonie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
MAREK Paweł
1987-04-23
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
MARKIEWICZ Mateusz
1987-03-04
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
MAROK Wojciech
2001-09-12
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
MATYJA Michał
2002-08-28
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
MAZUR Michał
1999-06-25
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
MAZUR Szymon
1998-09-02
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
MAZUREK Michał
1987-04-12
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
MAZURKIEWICZ Kordian
1990-05-28
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
MENDYK Daniel
1993-02-14
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
MICHALSKI Łukasz
1988-08-02
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
MIELKE Sebastian
1987-02-05
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
MIKOS Mateusz
1987-04-10
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
MIKULICZ Michał
1991-05-08
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
MILKIEWICZ Arkadiusz
1987-08-13
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
MISZKURKA Daniel
1986-08-05
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
MIZERSKI Zbigniew
1986-07-24
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
MŁYŃSKI Michał
1979-02-12
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
MOLENDA Bartłomiej
1988-07-16
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
MROZIK Andrzej
1984-02-29
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
MUCZYŃ Piotr
1993-06-08
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
MUNIAK Michał
1985-06-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
MURIAS Mateusz
2002-01-18
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
NASZKO Andrzej
1994-05-09
PKS Gwardia Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
NIEMKIEWICZ Michał
1986-12-28
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
NOWACZYK Jacek
1987-02-10
LKS Orkan Wlkp. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
NOWAK Dawid
1998-01-30
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
NOWAKOWSKI Mateusz
1990-05-16
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
NOWAKOWSKI Michał
1991-07-31
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
OCHOCKI Michał
1984-03-13
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
OGONOWSKI Radosław
1987-03-02
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
OLEKSZA Adrian
1987-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
OLIZAROWICZ Krystian
1995-11-11
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
OLSZEWSKI Radosław
1982-01-22
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
OSIEJ Mateusz
1987-09-19
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
OSTAPKOWICZ Damian
1990-05-15
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
OŚKIEWICZ Tomasz
2005-03-02
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
OWCZAREK Henryk
1986-02-02
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
PACHOLCZYK Łukasz
1984-10-20
niest. Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
PALUCH Krystian
1981-10-22
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
PANKAU Grzegorz
1984-01-23
MLKS Krajna Sępólno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
PAROL Jan
1995-11-11
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
PASIŃSKI Paweł
1993-03-06
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
PAULINSKI Tomasz
1989-05-27
SSiRON Start Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
PAWELCZYK Krystian
1995-08-22
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
PAWELSKI Grzegorz
1968-02-14
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
PAWLIKOWSKI Mateusz
1992-06-14
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
PELESZCZAK Daniel
1987-06-11
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
PĘKALSKI Krzysztof
1992-07-04
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
PIAZDECKI Bartłomiej
1993-08-11
PKS Gwardia Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
PIDZIK Artur
1987-01-01
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
PIEBAK Wojciech
1986-08-02
MMKS Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
PIETRASZKO Michał
1988-04-12
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
PIOTROWICZ Przemysław
1987-09-02
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
PIS Paweł
1990-03-16
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
PLEWIŃSKI Adam
1988-01-01
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
PŁACZEK Łukasz
1983-07-04
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
PRACKI Kasjan
1988-01-01
LZS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
PRACZYK Wojciech
1993-01-10
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
PSALMISTER Mateusz
1988-01-01
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
PUDŁOWSKI Szymon
1989-07-20
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
PUKAJŁO Michał
1987-06-26
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
PYRA Dawid
1987-03-27
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
RADZISZEWSKI Krzysztof
1987-09-20
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
RADZIWON Piotr
1987-09-26
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
RAKOWSKI Patryk
1993-05-08
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
RASSMUS Przemysław
1988-01-01
LKS Ostromecko
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
RATAJCZAK Bartosz
1985-03-18
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
REGIN Andrzej
1994-02-21
PKS Gwardia Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
REKE Sergiusz
1987-01-01
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
RĘBISZ Grzegorz
1987-01-01
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
ROCH Bartosz
1990-03-27
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
RODZIAK Damian
2003-01-27
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
ROGALSKI Tomasz
1986-05-22
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
ROGOWIEC Sebastian
1986-03-28
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
ROKHOV Taras
1989-07-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
ROSIAK Kamil
1988-01-01
LZS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
ROSIAK Łukasz
1988-05-17
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
ROSZCZYC Adrian
1994-03-04
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
ROZPORSKI Michał
1988-12-20
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
RUCIŃSKI Kacper
2002-10-23
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
RUCIOCH Krzysztof
1987-09-07
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
RUDYK Dawid
1994-03-24
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
RUTKOWSKI Maciej
1993-01-01
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
RUTKOWSKI Przemysław
1992-07-05
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
RZEPKA Miłosz
1986-07-01
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
SANKOWSKI Igor
1992-01-01
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
243
SEWIŁO Eryk
2003-06-22
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
244
SIEREWICZ Kacper
1989-12-30
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
245
SKIBICKI Jarosław
1989-04-12
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
246
SKRZYPCZYK Jacek
1986-02-12
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
247
SKUCHA Paweł
1983-01-01
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
248
SŁAPCZYŃSKI Karol
1989-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
249
SŁUPKOWSKI Krzysztof
1987-02-08
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
250
SOBCZAK Maciej
1993-04-27
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
251
SOWKA Łukasz
1987-01-01
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
252
SPALENIAK Sebastian
1986-01-01
KS Resursa Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
253
SROKA Tomasz
1986-01-01
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
254
STACHNIK Oskar
1998-03-01
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
255
STANISŁAWSKI Jakub
1990-01-01
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
256
STANISZEWSKI Daniel
1986-01-01
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
257
STAŃSKI Olgierd
1973-04-04
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
258
STAŃSKI Sergiusz
2002-06-29
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
259
STARZYK Jerzy
1956-01-01
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
260
STEĆ Łukasz
1988-10-29
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
261
STEFAŃCZUK Krzysztof
1989-01-04
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
262
STEFAŃCZUK Paweł
1990-01-04
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
263
STÓJ Bartłomiej
1996-05-15
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
264
STRYJEK Przemysław
1986-01-01
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
265
SUCHANOWSKI Maciej
1983-02-17
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
266
SUCHOCKI Mariusz
1986-04-22
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
267
SUCHOCKI Mateusz
1989-07-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
268
SUWALSKI Arkadiusz
1986-09-25
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
269
SYGIT Tomasz
1990-01-09
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
270
SZEWCZYK Dominik
1986-08-11
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
271
SZEWCZYK Marcin
1983-09-01
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
272
SZKLAREK Sebastian
1987-12-04
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
273
SZPAK Robert
1989-12-31
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
274
SZUBA Jakub
2002-07-18
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
275
SZUSTER Konrad
1984-01-21
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
276
SZWARC Sebastian
1985-06-22
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
277
SZWAROCKI Paweł
1984-09-10
SKS Start Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
278
SZYDŁOWSKI Karol
1989-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
279
SZYMCZAK Krzysztof
1987-04-23
KS Energetyk Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
280
SZYSZKOWSKI Jakub
1991-08-21
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
281
ŚLIWA Leszek
1979-09-20
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
282
ŚLIWOWSKI Sebastian
1987-11-20
LKS Ostromecko
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
283
ŚNIOSEK Przemysław
1988-01-01
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
284
ŚWIĄTEK Łukasz
1986-09-14
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
285
TALAREK Rafał
1992-08-06
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
286
TATARUCH Rafał
1975-07-01
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
287
TEREBUN Paweł
1995-07-15
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
288
TOCZEK Radosław
1986-12-19
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
289
TRACZ Robert
1989-06-12
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
290
TROJANOWSKI Michał
1990-02-26
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
291
TRONINA Zbigniew
1986-03-22
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
292
TRUPKIEWICZ Marcin
1990-02-02
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
293
TYSZKOWSKI Bartosz
1994-01-25
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
294
URBAŃSKI Mateusz
1986-09-04
MKS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
295
WACŁAWIK Radosław
1987-04-11
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
296
WALKOWSKI Damian
1990-02-24
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
297
WAŃSKI Miłosz
1986-01-01
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
298
WASIAK Michał
1985-07-24
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
299
WAWEREK Tomasz
1986-01-01
niest. Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
300
WAWRZYNIAK Maciej
2000-01-28
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
301
WDOWSKI Mateusz
1988-01-15
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
302
WENTA Łukasz
1979-12-19
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
303
WESOŁOWSKI Damian
1989-02-23
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
304
WETZEL Jarosław
1987-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
305
WĘGRZYN Piotr
1989-10-19
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
306
WIADROWSKI Robert
1986-01-01
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
307
WIESIOŁEK Paweł
1991-08-13
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
308
WILKIN Paweł
1994-05-20
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
309
WIŚNIEWSKI Jacek
1991-01-29
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
310
WITCZAK Bartłomiej
1995-02-22
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
311
WOJCIESZAK Michał
1987-01-01
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
312
WOŁODKO Piotr
1987-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
313
WOŁYNIEC Piotr
1986-05-28
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
314
WRONA Łukasz
1986-02-15
WAT Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
315
WRONKA Paweł
1986-09-24
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
316
WRÓBLEWSKI Dawid
1989-02-17
MKS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
317
WYSOCKI Wojciech
1985-02-25
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
318
ZAŁOGA Robert
1994-03-02
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
319
ZAREMBA Adam
1986-08-18
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
320
ZBROSZCZYK Kamil
1987-01-24
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
321
ZDUNEK Maciej
1988-05-30
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
322
ZIELIŃSKI Dominik
1980-04-25
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
323
ZIELIŃSKI Paweł
1986-03-16
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
324
ZIELONKA Adam
2001-10-20
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
325
ZIĘBA Rafał
1988-02-09
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
326
ZYGMUNT Patryk
1998-02-14
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
327
ŻUKIEWICZ Mateusz
1988-01-01
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
328
ŻURAWSKI Sebastian
2001-05-08
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik