KLĘBOWSKA Wiktoria
2000-01-20
KS AZS AWF Katowice
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Justyna 2000-10-18 LUKS Boguszyce LDZ
2 ADAMIK Dagmara 1997-09-30 LKS Pogórze Skoczów SLK
3 AFELT Julia 1999-11-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
4 BACHARA Klaudia 1997-03-07 MLUKS Tarnów MLP
5 BAKALARCZYK Wiktoria 2000-05-22 UKS Arbod Dobra Nowogardzka ZPO
6 BARANEK Weronika 1999-07-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
7 BARANIAK Zuzanna 1997-07-08 OŚ AZS Poznań WLP
8 BARANOWSKA Daria 2000-05-01 MUKS Gim 2 Nysa OPL
9 BARANOWSKA Mariola 1993-11-16 MKS Żak Biała Podlaska LBE
10 BARCZYK Kamila 1999-07-17 LKS Kłos Olkusz MLP
11 BARDEL Martyna 2001-01-22 MLKS Agros Żary LBU
12 BARTCZAK Julia 2001-08-19 UKS Olimpia Zabrze SLK
13 BARTOSZ Patrycja 2000-12-18 GKS Piast Gliwice SLK
14 BATKO Agata 2000-02-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
15 BATOLIK Agata 1999-01-27 AZS Łódź LDZ
16 BĄBA Sylwia 1998-01-05 MKS Stal Nowa Dęba PDK
17 BEKUS Joanna 1997-11-06 OŚ AZS Poznań WLP
18 BEREŹNICKA Monika 2000-11-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
19 BĘC Karolina 1997-05-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
20 BIAŁOŻYT Kinga 1999-03-10 LKS Pogórze Skoczów SLK
21 BIEDRZYCKA Roksana 2000-03-16 KS Maków Biega MAZ
22 BIELAWSKA Julia 2001-12-08 UKS Herkules Sulejówek MAZ
23 BIELECKA Wiktoria 2000-12-26 KKL Kielce SWK
24 BIERNAT Angelika 2001-11-07 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
25 BŁACHUT Anna 1998-01-01 MKS Żywiec SLK
26 BŁASZCZAK Jowita 1995-11-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
27 BOCHENEK Dominika 1999-08-22 TL ROW Rybnik SLK
28 BOROWIECKA Julia 2001-03-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
29 BOROWSKA Kamila 1999-02-18 GKS Piast Gliwice SLK
30 BRELA Zuzanna 2000-12-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
31 BREZA Olimpia 2002-02-14 KUKS Remus Kościerzyna POM
32 BRODOWSKA Aleksandra 2000-04-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
33 BRONIATOWSKA Katarzyna 1990-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
34 BRZEZIŃSKA Aleksandra 1991-07-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
35 BRZĘK Paulina 1999-03-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
36 BUCZYŁO Patrycja 2000-11-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
37 BUL Julia 1999-10-06 GKS Piast Gliwice SLK
38 BYKOWSKA Aleksandra 2000-01-31 SSMKS Parasol Wrocław DOL
39 CHORZĘPA Agnieszka 2001-01-14 KS AZS AWF Warszawa MAZ
40 CHROMIK Julia 2002-12-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
41 CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
42 CICHOCKA Angelika 1988-03-15 SKLA Sopot POM
43 CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
44 CISZEWSKA Ewelina 1998-07-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
45 CYBULSKA Dagmara 1999-05-28 UKS Filipides Teresin MAZ
46 CYBULSKA Klaudia 1999-05-28 UKS Filipides Teresin MAZ
47 CYCOŃ Zuzanna 1999-01-12 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
48 CZAJA Dominika 2000-01-01 SKLA Sopot POM
49 CZAJKOWSKA Magda 2003-09-26 UKS Czwórka Żory SLK
50 CZAPKA Emilia 2001-04-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
51 CZARNOTA Małgorzata 1999-02-22 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
52 CZARNOWSKA Natalia 1999-07-31 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
53 CZERWIŃSKA Klaudia 2000-07-07 MKST Astra Nowa Sól LBU
54 ĆMIEL Aleksandra 2000-03-01 GKS Piast Gliwice SLK
55 ĆWIK Patrycja 1998-08-07 MKS-MOS Katowice SLK
56 DĄBROWSKA Natalia 2001-02-16 KS Agros Zamość LBE
57 DEPCZYŃSKA Alicja 1996-04-06 MKS-MOSM Bytom SLK
58 DIAS Julia 1999-08-23 GKS Żukowo POM
59 DOMINIAK Sara 1993-01-25 RKS Łódź LDZ
60 DRABEK Weronika 2000-01-31 ULKS Bielgim Bielany MLP
61 DRWAL Sara 2001-02-20 KS AZS AWF Kraków MLP
62 DRYGALSKA Zuzanna 1999-04-27 CMKL Człuchów POM
63 DUBICKA Magdalena 2000-01-20 MUKS Gim 2 Nysa OPL
64 DUBIELLA Monika 2000-05-02 KS Prefbet-Sonarol POD
65 DUDEK Zofia 2001-12-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
66 DUFFY Ewelina 2000-12-30 OŚ AZS Poznań WLP
67 DWORACZEK Elżbieta 1999-01-30 UKS Olimpia Zabrze SLK
68 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
69 DZIAŁOSZEWSKA Maja 2001-09-05 SKLA Sopot POM
70 ENGELMANN Weronika 2001-06-08 AZS-AWF Katowice SLK
71 FEMLAK Natalia 2001-08-15 MLKS Agros Żary LBU
72 FIC Renata 2000-01-06 Kraków Athletics Team MLP
73 FIJAŁ Amelia 2000-01-01 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
74 FILIPOWSKA Agnieszka 1997-11-14 RKS Łódź LDZ
75 FIUTEK Karolina 2001-04-06 KS AZS AWF Wrocław DOL
76 FRANKIEWICZ Wioletta 1977-06-09 KS AZS AWF Kraków MLP
77 FRANKOWSKA Marta 2001-10-14 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
78 FRĄCKOWIAK Oliwia 2001-02-06 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
79 FRĄCZEK Karolina 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
80 FRYDRYSZAK Karolina 2000-03-27 UKS Jedynka Gostyń WLP
81 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
82 GAJ Paulina 1993-01-29 MCKiS Jaworzno SLK
83 GAJDA Zofia 2003-12-24 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
84 GALUCH Vanessa 2003-09-23 MKS-MOSM Bytom SLK
85 GAŁA Aleksandra 2001-08-19 TS AKS Chorzów SLK
86 GAŁA Katarzyna 2000-07-17 TS AKS Chorzów SLK
87 GAMROTEK Natalia 2001-03-01 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
88 GAWLAK Ewelina 1994-05-30 LKS Pszczyna SLK
89 GAWLAK Katarzyna 1996-04-25 LKS Pszczyna SLK
90 GĘBSKA Weronika 2000-01-01 MKS Żywiec SLK
91 GĘŚLA Martyna 2000-05-24 AZS UMCS Lublin LBE
92 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
93 GIERUŃ Agnieszka 1998-06-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
94 GILETA Dominika 2000-07-06 SL GKS Olsza Olszyna DOL
95 GIZA Karolina 1989-04-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
96 GIŻA Weronika 2000-01-01 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
97 GLOGER Julia 2001-10-29 SSMKS Parasol Wrocław DOL
98 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 ULKS Talex Borzytuchom POM
99 GOLEC Paulina 1981-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
100 GONERA Katarzyna 1998-05-10 LKS Kłos Olkusz MLP
101 GOZDEK Joanna 2000-05-22 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
102 GÓRNIAK Samanta 2002-02-23 MUKS SZS Cieszyn SLK
103 GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 UKS 9 Kalisz WLP
104 GRABOWSKA Paulina 2001-06-20 UKS Chromik Mysłowice SLK
105 GREŃ Agnieszka 1998-09-02 UKS Brenna Górki SLK
106 GRUBA Justyna 1998-03-07 GKS Piast Gliwice SLK
107 GRUBERT Natalia 2000-02-17 GUKS Asy Dywity WMZ
108 GRUDA Julia 2001-02-27 KKL Rodło Kwidzyn POM
109 GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07 AZS UMCS Lublin LBE
110 GRYGIEL Ilona 1999-06-05 MKS Siechnice DOL
111 GRZELAK Dominika 1997-02-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
112 GURBISZ Monika 1998-08-22 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
113 HAJDA Teresa 1998-09-27 KS AZS AWF Katowice SLK
114 HAŁASA Monika 1992-04-05 UKS Olimpia Zabrze SLK
115 HAN Julia 1999-11-09 AZS-AWF Katowice SLK
116 HAPUNOWICZ Joanna 2000-04-08 AZS UMCS Lublin LBE
117 HARTUNG Wiktoria 2000-05-07 MKL Szczecin ZPO
118 HAYDER Kamilia 1988-11-15 KS AZS AWF Kraków MLP
119 HELBIN Patrycja 1999-12-07 KS Energetyk Jaworzno SLK
120 HOFMAN Maria 1999-07-03 OŚ AZS Poznań WLP
121 HOLEWIK Anna 1999-01-01 MUKS SZS Cieszyn SLK
122 HOŁDA Aleksandra 1996-11-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
123 HRUZIK Patrycja 2000-01-13 GKS Piast Gliwice SLK
124 HRYCYK Anna 2003-07-11 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
125 INDEKA Sylwia 1997-06-19 LKS Pszczyna SLK
126 JABŁOŃSKA Adrianna 2000-07-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
127 JACEWICZ Patrycja 2000-06-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
128 JAGIELSKA Karolina 2000-03-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
129 JAŁOSZYŃSKA Magdalena 2000-05-02 LKS Zorza Niemil DOL
130 JANKOWSKA Katarzyna 1994-01-14 KS Podlasie Białystok POD
131 JAROMIN Karolina 1997-07-09 KS AZS AWF Kraków MLP
132 JARZĄBEK Sabina 1993-12-05 KKL Kielce SWK
133 JASZCZAK Bogna 1999-01-11 UKS Achilles Leszno WLP
134 JAWORSKA Oliwia 2001-03-17 KS AZS AWF Kraków MLP
135 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
136 JEZIORSKA Natalia 1999-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
137 JĘDRZEJCZAK Wiktoria 2001-05-01 RKS Łódź LDZ
138 JĘDZEJEWSKA Julia 2001-12-10 MOSiR Mysłowice SLK
139 KABUT Wiktoria 2000-01-01 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
140 KACIUPA Marta 1999-10-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
141 KACZMAREK Zuzanna 2000-06-29 KSLZS Kruszwica KPO
142 KALICKA Klaudia 1999-06-07 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
143 KALINO Natalia 2003-04-10 AZS-AWF Katowice SLK
144 KAŁMUK Marta 2001-09-28 UKS Czwórka Żory SLK
145 KAMIEŃSKA Aleksandra 1999-05-06 AZS-AWF Gorzów LBU
146 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS UMCS Lublin LBE
147 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 KS AZS AWF Kraków MLP
148 KARGOL Katarzyna 1996-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
149 KARPIUK Diana 2000-04-05 KS Podlasie Białystok POD
150 KASPERSKA Sandra 1999-01-28 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
151 KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 LKS Vectra Włocławek KPO
152 KOBIÓR Klaudia 1998-07-01 LKS Pszczyna SLK
153 KOCZANOWA Margarita 1999-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
154 KOKOT Honorata 1999-01-15 LKS Pszczyna SLK
155 KOLASA Zuzanna 2001-11-11 PTT Delta Płock MAZ
156 KOŁODZIEJCZAK Anna 2000-07-26 MKS Szkuner Myślibórz ZPO
157 KOŁODZIEJCZYK Paulina 2001-12-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
158 KONDERLA Natalia 2001-06-12 niest. Katowice SLK
159 KONDRACKA Gabriela 2001-03-08 UKS Technik Augustów POD
160 KONIECZEK Aneta 1997-06-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
161 KÖNIGSMAN Karolina 2000-01-25 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
162 KOPERSKA Natalia 2000-11-14 LUKS Boguszyce LDZ
163 KORALEWSKA Julia 2002-02-17 AZS-AWFiS Gdańsk POM
164 KORBUT Milena 2000-08-08 KS AZS AWF Katowice SLK
165 KORNOBIS Monika 1993-03-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
166 KORNY Aleksandra 2002-01-19 MKS Iskra Pszczyna SLK
167 KORZUCH Julia 1995-12-27 KS AZS AWF Katowice SLK
168 KORZUN Aleksandra 2000-09-11 UKS Technik Augustów POD
169 KOSSAKOWSKA Julia 2001-03-22 MKS Gniezno WLP
170 KOŚCIELNY Patrycja 1999-05-17 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
171 KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 GKS Żukowo POM
172 KOWAL Matylda 1989-01-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
173 KOWALEWSKA Klaudia 2000-01-01 GOKiS Trzciel LBU
174 KOWALIK Natalia 2001-10-06 MKL Szczecinek ZPO
175 KOWALIK Wiktoria 1999-02-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
176 KOWALSKA Angelika 2004-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
177 KOWALSKA Dominika 1999-06-15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
178 KOWALSKA Katarzyna 1985-04-07 LKS Vectra Włocławek KPO
179 KOWALSKA Natalia 2003-02-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
180 KOWALSKA Natalia 2000-09-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
181 KOWALSKA Paulina 1998-04-07 MKS-MOSM Bytom SLK
182 KRASOŃ Katarzyna 2000-02-22 MKS Iskra Pszczyna SLK
183 KRASOWSKA Kamila 2001-07-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
184 KRAUSE Wiktoria 2001-01-17 UKS Wiking Rychnowy POM
185 KRAUZE Aleksandra 2000-07-11 AZS-AWF Katowice SLK
186 KRĘTOSZ Natalia 1999-06-16 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
187 KRÓLIK Kinga 1999-09-26 UKS Azymut Pabianice LDZ
188 KRUPA Julia 2000-06-20 UKS Żaczek Połaniec SWK
189 KRYSZTOFORSKA Angelika 1999-10-09 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
190 KUBASIEWICZ Julia 1999-08-22 MOSiR Mysłowice SLK
191 KUC Daria 2000-04-25 MKS-MOSM Bytom SLK
192 KUCZYŃSKA Katarzyna 2000-03-09 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
193 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
194 KULA Zuzanna 1999-04-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
195 KUNIKOWSKA Kinga 1999-11-22 UKS Olimpia Zabrze SLK
196 KURAS Julia 2001-03-06 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
197 KURKOWIAK Sandra 1999-09-24 LKS OSiR Pleszew WLP
198 KUSZ Magdalena 2000-06-15 MKS MOS Wrocław DOL
199 KUŚMIEREK Agnieszka 1998-04-20 LKS Omega Kleszczów LDZ
200 KWAPISZ Karolina 2000-11-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
201 LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
202 LEGIERSKA Zuzanna 2001-10-09 MUKS SZS Cieszyn SLK
203 LENDZION Wiktoria 2000-02-22 KS Zamek Kurzętnik WMZ
204 LESZCZYŃSKA Alicja 2000-04-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
205 LEŚNIEWSKA Daria 2000-08-08 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
206 LEWNA Weronika 2001-08-08 AML Słupsk POM
207 LIGOCKA Marta 2001-01-20 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
208 LISIECKA Maria 2000-07-17 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
209 LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 KUKS Remus Kościerzyna POM
210 LUBOJAŃSKA Martyna 2000-12-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
211 LUBOWSKA Agnieszka 2002-10-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
212 ŁACHOWSKA Agnieszka 1999-07-14 MKS-MOSM Bytom SLK
213 ŁACHOWSKA Natalia 2001-06-12 AZS-AWF Katowice SLK
214 ŁĄCKA Barbara 1987-05-04 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
215 ŁOZIŃSKA Karolina 2002-11-01 AZS-AWF Katowice SLK
216 ŁUCKA-WOWCZUK Kinga 2002-08-10 LKS Zorza Gdynia POM
217 ŁUKASIK Martyna 2002-10-25 MKS-MOSM Bytom SLK
218 ŁUPIEŻOWIEC Weronika 2001-09-30 MOSM Tychy SLK
219 ŁYP Marta 2000-08-25 UKS Czwórka Żory SLK
220 MACHCIŃSKA Oliwia 1999-01-30 CKS Budowlani Częstochowa SLK
221 MAIK Daria 1997-08-28 LUKS Start Nakło KPO
222 MAJCHEREK Kamila 2001-05-26 LUKS Zabrzeg SLK
223 MAJEWSKA Aleksandra 2001-07-01 KL Bałtyk Koszalin ZPO
224 MAJEWSKA Ewa 1997-08-24 MKS-MOSM Bytom SLK
225 MAJEWSKA Sandra 2001-10-22 niest. Katowice SLK
226 MAKSYMIUK Julia 2000-02-23 MKS Pogoń Siedlce MAZ
227 MALAK Łucja 2002-04-26 MKL Szczecin ZPO
228 MALIK Sonia 1999-12-28 TS AKS Chorzów SLK
229 MALINA Michalina 2000-10-15 GTS Bojszowy SLK
230 MAŁEK Emilia 2000-04-20 KS AZS AWF Kraków MLP
231 MAŁEK Monika 2001-01-13 KS AZS AWF Kraków MLP
232 MANDZIUK Ilona 1996-07-09 AZS UMCS Lublin LBE
233 MANIECKA Julita 2002-08-15 GKS Cartusia Kartuzy POM
234 MAREK Julia 2001-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
235 MARMON Sara 1992-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
236 MARSZAŁEK Alicja 1999-05-02 MCKiS Jaworzno SLK
237 MARSZAŁEK Kornelia Anna 1999-05-28 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
238 MARZEC Karolina 2000-04-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
239 MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
240 MATUSZCZAK Izabela 2000-01-02 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
241 MATUSZCZAK Michalina 1998-11-12 OŚ AZS Poznań WLP
242 MATYSIK Nikola 2001-04-06 KKB MOSiR Krosno PDK
243 MĄKOSA Monika 1999-10-19 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
244 MEGGER Eliza 1999-08-29 LKS Pszczyna SLK
245 MENDECKA Michalina 1992-01-23 MOSiR Łaziska Górne SLK
246 MESZYŃSKA Anna 1999-09-06 KS Gwardia Piła WLP
247 METLICKA Wiktoria 2001-12-07 ULKS Talex Borzytuchom POM
248 MICHALAK Sandra 1987-04-01 Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna SLK
249 MICHALIK Dominika 2000-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
250 MICHALIK Patrycja 2000-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
251 MICHALSKA Monika 1999-07-24 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
252 MICHAŁEK Jagoda 2000-01-01 KS Gwardia Piła WLP
253 MIERZEJEWSKA Karolina 1993-11-01 KS AZS AWF Kraków MLP
254 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
255 MIKOŁAJEWSKA Weronika 2002-08-28 GKS Żukowo POM
256 MIKSZUTA Emilia 2001-08-01 LUKS Start Nakło KPO
257 MIŃCZUK Alicja 1997-08-08 MKL Szczecin ZPO
258 MIROWSKA Julia 2001-09-21 MKS-MOSM Bytom SLK
259 MIŚ Małgorzata 2001-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
260 MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 MKST Astra Nowa Sól LBU
261 MOŁDRZYK Wiktoria 1999-07-30 MUKS SZS Cieszyn SLK
262 MROWIEC Kinga 2001-08-09 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
263 MRÓZ Ewa 2000-12-21 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
264 MRÓZ Wirginia 2002-11-03 AZS-AWF Katowice SLK
265 MRUK Wiktoria 1998-08-13 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
266 MŚCICHOWSKA Jessica 2001-09-12 UKS Barnim Goleniów ZPO
267 MURAWSKA Nikola 2000-11-27 MKL Szczecin ZPO
268 MUTWIL Oliwia 1997-12-22 TL ROW Rybnik SLK
269 MYRCIK Martyna 2001-09-18 AZS-AWF Katowice SLK
270 NIEDWOROK Karolina 2000-01-12 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
271 NIEMYJSKA Beata 2001-02-09 LKS Zantyr Sztum POM
272 NITYCHORUK Magdalena 1992-10-24 GKS Piast Gliwice SLK
273 NOWAK Jowita 1999-05-12 MLUKS Tarnów MLP
274 NOWAK Kamila 1998-04-23 MKS-MOS Katowice SLK
275 NOWAK Kinga 1998-07-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
276 NOWAK Laura 1999-06-17 MUKS SZS Cieszyn SLK
277 NOWAK Wiktoria 2001-08-23 MKS-MOSM Bytom SLK
278 NOWAKOWSKA Sandra 1998-06-12 ZLKL Zielona Góra LBU
279 OBST Zuzanna 2000-09-10 OŚ AZS Poznań WLP
280 OCH Maja 2001-05-15 MKS Pogoń Siedlce MAZ
281 OCZKOWICZ Magdalena 1998-03-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
282 OGŁOZA Ewelina 1998-09-23 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
283 OKOŃ Patrycja 2000-01-12 KS Agros Zamość LBE
284 OLCZYK Marta 1996-07-26 LKS Omega Kleszczów LDZ
285 OLSZAK Karolina 1999-09-12 TS AKS Chorzów SLK
286 OLSZOK Oliwia 1998-01-10 RKS Łódź LDZ
287 ORZOŁ Wiktoria 2000-12-01 OKLA Ostrołęka MAZ
288 OSIECKA Małgorzata 2000-10-25 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
289 OSTYŃSKA Justyna 2000-02-21 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
290 OURDANE Miriam 2000-05-09 LLKS Osowa Sień LBU
291 PALA Ewa 2002-02-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
292 PALACZ Wiktoria 1999-08-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
293 PAŁKA Justyna 1997-10-08 LKS Kłos Olkusz MLP
294 PAŁKA Natalia 1998-11-19 MOSiR Mysłowice SLK
295 PASZKIEWICZ Izabela 1988-01-09 AZS UMCS Lublin LBE
296 PAWLAK Marcelina 2000-09-06 SSMKS Parasol Wrocław DOL
297 PAWLUS Klaudia 2000-10-07 WKS Śląsk Wrocław DOL
298 PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 KS Zamek Kurzętnik WMZ
299 PAWŁOWSKA Magdalena 1999-10-04 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
300 PELA Magdalena 2001-01-12 MLKS Baszta Bytów POM
301 PĘTLICKA Julia 2002-01-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
302 PIĄTEK Wiktoria 2000-07-03 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
303 PIECHACZEK Izabela 1997-10-08 KS AZS AWF Kraków MLP
304 PIECHACZEK Małgorzata 2000-02-21 UKS Diament Jedynka Wodzisław Śląski SLK
305 PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 ULKS Talex Borzytuchom POM
306 PIEŃKOSZ Marta 2001-02-22 AKL Ursynów Warszawa MAZ
307 PIEPIORA Magdalena 2000-01-01 MUKS Jedynka Międzychód WLP
308 PIETRUCZUK Alicja 2000-01-14 LKS Korab Olecko WMZ
309 PIKUL Klaudia 2000-03-02 MLUKS Tarnów MLP
310 PISKOREK Aleksandra 2001-11-25 MKS MOS Wrocław DOL
311 PLESKACZYŃSKA Julia 1998-04-13 AZS UMCS Lublin LBE
312 PŁACHTA Iwona 2001-09-03 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
313 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
314 POGODA Kamila 1999-06-18 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
315 POLAK Sandra 2001-07-04 UKS Trójka Mikołów SLK
316 POŁUJAŃSKA Oliwia 2001-06-22 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
317 POTOMSKA Daria 2000-05-31 KS Hanza Goleniów ZPO
318 PRZYBYLSKA Dominika 2001-05-31 UKS Dąb przy SP w Stobnie KPO
319 PRZYBYŁO Aleksandra 2000-12-21 UKS Żaczek Połaniec SWK
320 PRZYBYSZ Natalia 2001-09-20 GKS Wilga Garwolin MAZ
321 PRZYJAZNA Anna 1997-07-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
322 PUCEK Maria 2000-07-20 UKS Dąb Suchy Las WLP
323 PUSCHHAUS Martyna 1993-08-12 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
324 PUSTELNIK Natalia 1998-02-28 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
325 PUTO Weronika 1998-05-12 WKS Wawel Kraków MLP
326 PYDA Aleksandra 2000-01-03 LKS Znicz Biłgoraj LBE
327 PYKA Milena 2000-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
328 PYTLOS Karolina 2000-03-10 GKS Piast Gliwice SLK
329 RAKUS Maria 2000-03-08 LKS Pogórze Skoczów SLK
330 RASIŃSKA Halina 2001-08-04 OŚ AZS Poznań WLP
331 RAŻAKOWSKA Marta 1997-02-02 MKS-MOSM Bytom SLK
332 RODAK Weronika 2000-02-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
333 ROGALA Justyna 2001-05-08 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
334 ROMEJ Justyna 1994-06-19 MKL Szczecin ZPO
335 ROSOCHACKA Dorota 2001-08-13 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
336 RUDZKA Weronika 1999-01-11 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
337 RUSIN Anna 1999-09-23 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
338 RUTKOWSKA Martyna 2000-03-28 TS AKS Chorzów SLK
339 RYBAK Aleksandra 2000-03-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
340 RYDZ Marta 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
341 RYDZ Weronika 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
342 RYKACZEWSKA Marlena 1999-10-23 LKS Osuchów MAZ
343 RYNDAK Wiktoria 2000-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
344 RYNG Wiktoria 2001-09-11 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
345 RYŚ Urszula 2001-02-22 MKS Iskra Pszczyna SLK
346 SADOWSKA Milena 1999-01-04 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
347 SAMIŁO Agata 1999-08-07 UKS Sokół Żmigród DOL
348 SAMÓL Anna 1997-10-31 MUKS Kadet Rawicz WLP
349 SARNA Angelika 1997-10-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
350 SARNECKA Oliwia 2001-12-20 MKL Szczecin ZPO
351 SAWICKA Paulina 2000-07-18 MOSiR Mysłowice SLK
352 SIBIŃSKA Natalia 2000-03-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
353 SIEDLANOWSKA Paula 1999-12-16 KS Agros Zamość LBE
354 SIEDLECKA Natalia 1999-07-24 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
355 SIERŻĘGA Agnieszka 1998-09-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
356 SIERŻĘGA Anna 1998-09-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
357 SIKORA Angelika 2001-02-05 GKS Piast Gliwice SLK
358 SIKORA Joanna 2000-11-04 LKS Pogórze Skoczów SLK
359 SITEK Monika 1997-12-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
360 SKIBIŃSKA Karolina 2000-12-30 KS AZS AWF Katowice SLK
361 SKRZYNECKA Magdalena 1999-05-29 RMKS Rybnik SLK
362 SKRZYPEK Aneta 1998-08-08 MKS-MOS Katowice SLK
363 SKWIRA Łucja 1999-02-20 LUKS Zabrzeg SLK
364 SŁOBODA Aleksandra 1999-06-09 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
365 SŁOWIŃSKA Joanna 2000-06-13 UKL Ósemka Police ZPO
366 SMOLARSKA Oliwia 2001-09-05 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
367 SOBICZEWSKA Natalia 1999-06-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
368 SOBSTEL Sandra 2001-12-29 UKS Olimpia Zabrze SLK
369 SOKÓŁ Zuzanna 2001-04-09 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
370 SOSNOWSKA Emilia 2000-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
371 SOWA Oliwia 2001-01-16 KS AZS AWF Kraków MLP
372 SÓJKA Klaudia 1999-09-24 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
373 STAŃCZAK Weronika 2001-08-19 UKS Jedynka Gostyń WLP
374 STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 KS AZS AWF Katowice SLK
375 STĘPIEŃ Angelika 2000-12-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
376 STĘPIEŃ Magdalena 2000-11-29 TL ROW Rybnik SLK
377 STĘPNIAK Dominika 2000-04-20 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
378 STĘPNIK Julia 1999-10-01 BKL Bełchatów LDZ
379 STOLARCZYK Justyna 2000-01-01 UKS Arbod Dobra Nowogardzka ZPO
380 STOPA Angelika 2001-01-27 LUKS Start Nakło KPO
381 STOPYRA Natalia 2001-07-08 TS AKS Chorzów SLK
382 STRUPIŃSKA Renata 2000-07-31 LKB im. Braci Petk Lębork POM
383 STUDNIARZ Anna 1999-07-24 LUKS Orkan Września WLP
384 STYŚ Aleksandra 2001-06-20 MKL Jarocin WLP
385 SUCHOWIECKA Patrycja 1997-05-11 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
386 SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
387 SUŚNIŁO Natalia 2000-11-22 AZS-AWF Gorzów LBU
388 SUWAJ Aneta 1986-01-21 TL Athletics Jastrzębie SLK
389 SYNOWIEC Wiktoria 2000-11-17 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
390 SZCZEPANIK Klaudia 2000-01-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
391 SZCZĘSNA Monika 1987-12-20 AZS-AWF Katowice SLK
392 SZCZUREK Alicja 1994-09-07 UKS Olimpia Zabrze SLK
393 SZELIGA Nicola 2000-05-11 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
394 SZOSTECKA Paulina 1998-06-17 KS AZS AWF Kraków MLP
395 SZOTA Paulina 2000-06-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
396 SZPOTT Sandra 1996-01-22 PLKS Gwda Piła WLP
397 SZULIK Dominika 2001-09-17 KB MOSiR Jastrzębie SLK
398 SZUMADA Maria 1998-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
399 SZUMAŁA Kamila 2000-08-25 TS AKS Chorzów SLK
400 SZYJKA Anna 1998-10-20 AZS-AWF Katowice SLK
401 SZYMALA Paulina 2000-10-14 LKS Pogórze Skoczów SLK
402 SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
403 SZYMKIEWICZ Julia 2001-02-20 SSR Olimp Strawczyn SWK
404 ŚLESZYCKA Anna 1998-12-11 RKS Łódź LDZ
405 ŚLĘZAK Sylwia 1995-11-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
406 ŚLIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
407 ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
408 ŚLUSARCZYK Mariola 1990-01-04 UKS Barnim Goleniów ZPO
409 ŚNIEGÓRSKA Maria 1999-12-25 GKS Piast Gliwice SLK
410 ŚNIOCH Aleksandra 1995-09-19 Kraków Athletics Team MLP
411 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
412 TERCJAK Małgorzata 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
413 TERCJAK Zofia 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
414 THOMAIDOU Katerina 2000-03-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
415 TKACZUK Sara Karolina 1999-02-18 MUKS Gim 2 Nysa OPL
416 TOLASZ Ewa 1997-12-20 MUKS SZS Cieszyn SLK
417 TOMCZAK Iwona 2001-08-14 UKS 12 Kalisz WLP
418 TOPKA Beata 1999-01-20 UKS Barnim Goleniów ZPO
419 TOPOLNICKA Adrianna 1999-07-04 AZS UMCS Lublin LBE
420 TOROŃ Małgorzata 2000-11-03 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
421 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
422 TROJAŃSKA Urszula 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
423 TUCKA Dominika 2001-02-06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
424 TURKOWSKA Alicja 2001-12-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
425 TYPER Karolina 1996-05-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
426 TYPER Michalina 2001-08-06 KS AZS AWF Katowice SLK
427 TYTKO Sara 1998-03-27 MKS-MOSM Bytom SLK
428 WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
429 WARDĘGA Angelika 2001-02-13 ULKS Barwice ZPO
430 WARMIŃSKA Klaudia 2001-08-06 TL ROW Rybnik SLK
431 WAWRZYNIAK Oliwia 2002-07-15 OŚ AZS Poznań WLP
432 WDOWCZYK Patrycja 1996-04-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
433 WDÓWKA Julia 2001-09-19 LKS Feniks Opoczno LDZ
434 WENDT Joanna 2000-02-01 Kraków Athletics Team MLP
435 WĘGLER Marta 1993-06-28 AZS-AWF Katowice SLK
436 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
437 WIDLIŃSKA Kinga 1999-09-29 LKS Stal Mielec PDK
438 WIECZOREK Anna 2000-07-29 LKS Olymp Błonie MAZ
439 WIEDERA Dominika 2000-07-10 KS Gwardia Piła WLP
440 WIKTORCZYK Aleksandra 1998-07-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
441 WIKTORCZYK Anna 1998-07-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
442 WIKTORCZYK Natalia 1999-05-23 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
443 WIKTOROWICZ Łucja 1999-03-23 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
444 WINIARSKA Marta 2000-01-19 KS Polanik Piotrków Trybunalski LDZ
445 WINIARZ Joanna 1995-01-17 MUKS ILKUS Olkusz MLP
446 WIŚNIEWSKA Hanna 1999-10-29 UKS Olimp Kozienice MAZ
447 WITASZCZYK Paulina 2000-05-30 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
448 WITEK Paulina 1999-03-26 UKS Żaczek Połaniec SWK
449 WŁODARCZYK Nikola 2001-07-25 MOSM Tychy SLK
450 WŁODARSKA Natalia 1997-08-02 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
451 WOJTYŁA Marcelina 2000-08-17 LKS Pogórze Skoczów SLK
452 WOJTYŁA-SIKORA Barbara 1995-12-01 KS AZS AWF Katowice SLK
453 WOJTYNEK Daria 1998-02-25 LKS Pogórze Skoczów SLK
454 WOLSKA Klaudia 2000-05-15 LKB im. Braci Petk Lębork POM
455 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
456 WOŁOSZYN Aleksandra 2001-12-04 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
457 WOWRA Klaudia 1998-06-04 RMKS Rybnik SLK
458 WÓJCIK Alicja 2003-06-23 KS AZS AWF Katowice SLK
459 WÓJCIK Anna 1994-05-19 OŚ AZS Poznań WLP
460 WRZESIEŃ Paulina 1999-02-18 GKS Piast Gliwice SLK
461 WRZESIŃSKA Magdalena 2000-06-20 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
462 WRZESZCZ Magdalena 2000-03-26 LKS Pogórze Skoczów SLK
463 WUSIEWICZ Patrycja 2001-04-13 ZLKL Zielona Góra LBU
464 WYSZKOWSKA Klaudia 1997-02-20 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
465 ZAJĄC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
466 ZAJĄC Justyna 2000-05-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
467 ZAKRZEWSKA Sara 2000-05-23 UKS Wiking Rychnowy POM
468 ZAMORA Małgorzata 1999-10-06 MUKS SZS Cieszyn SLK
469 ZEMBIK Michalina 2000-01-22 MKS Hermes Gryfino ZPO
470 ZIELEŃ Małgorzata 1996-10-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
471 ZIEMBICKA Julia 2001-06-21 KS AZS AWF Kraków MLP
472 ZIENDARA Michalina 2000-06-14 MKS Polonia Warszawa MAZ
473 ZIMNICKA Karolina 2000-09-13 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
474 ZINCZENKO Zuzanna 2001-07-18 SSMKS Parasol Wrocław DOL
475 ZIÓŁKOWSKA Weronika 2000-06-17 MOSM Tychy SLK
476 ZYWERT Emilia 2000-10-09 TL ROW Rybnik SLK
477 ŻAKOWIECKA-HENNION Barbara 1982-06-23 JKLA Jawor Jaworzno SLK
478 ŻDANUK Agnieszka 2000-05-24 UKS Technik Augustów POD
479 ŻUREK Justyna 2001-11-15 MOSiR Mysłowice SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.2520220279694sekund