SIKORSKI Tomasz
1984-04-23
TZSN Start Tarnów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMIK Ignacy
2009-12-24
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BAJON Bartłomiej
1995-05-04
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BANACH Konrad
1985-12-11
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
CHOJECKI Damian
1997-06-18
SSON START Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CHOJNOWSKI Kamil
2000-03-14
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
CHROSTA Filip
2002-02-27
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CHUDZIK Jakub
2004-07-24
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CIUHAK Marcel
2000-03-03
SSON START Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CIUKSZA Krzysztof
1997-11-29
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CZARNECKI Łukasz
2000-01-07
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
CZĄSTKA Jan
1958-06-19
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
CZUPAŁA Martin
1994-11-09
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
ĆWIKŁO Szymon
2009-02-11
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
DELERT Tomasz
1996-04-20
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
DERUS Michał
1990-09-21
TZSN Start Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
DRYGAŁA Kacper
2006-01-26
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
DYDUŁA Michał
2000-07-06
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
DYRLAGA Tomasz
1990-11-09
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
FIEDORUK Mikołaj
2004-04-07
PSSON Start Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
GAD Mateusz
1995-10-10
UKS Żaczek Połaniec
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
GOC Kacper
2002-10-01
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
GODLEWSKI Daniel
1996-07-11
ZKS Unia Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
GOŁĘBSKI Kamil
1992-01-29
PSSON Start Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
GORCZYCA Jakub
2002-03-31
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
GRZYWNIAK Miron
1996-09-20
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
GUZIK Rafał
2008-01-16
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
HALUCH Karol
2002-10-19
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
HARĘŻA Fabian
2008-04-28
ZSR Start Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
JANOTA Jan
1987-03-11
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
KALISZ Maciej
2006-04-06
UKS Trójka Mikołów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
KANIA Mateusz
1994-01-01
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KĘSICKI Maciej
1994-02-16
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KOLAWA Bartosz
1991-09-30
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KOŁEK Samuel
1984-10-09
WZSN Start Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KOTKOWSKI Michał
1998-12-08
SSR Start Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KUFEL Maksymilian
2002-08-28
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KULBAT Krystian
2004-08-13
KS Dynamic Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KUSIŃSKI Kacper
2004-03-06
UKSM Ekipa Bielachy Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KWACZAŁA Oliwier
2005-07-14
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KWIATKOWSKI Karol
2002-01-01
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
MAJCHRZAK Michał
1997-04-14
SSR Start Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
MALINOWSKI Antoni
2008-09-11
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
MASŁOWSKI Damian
1993-01-20
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
MENTLEWICZ Jakub
2009-12-16
LKS Kłos Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
MITRUS Michał
1986-09-17
ZSR Start Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
MIZIOŁEK Wiktor
2002-06-27
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
MORDYL Jakub
1996-01-15
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
MRUSZCZAK Mikołaj
2003-11-24
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
MUZYK Karol
1994-04-30
IKS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
NAWROCKI Wojciech
2008-01-21
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
OLEWIŃSKI Konrad
1980-05-23
SSON START Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
ORZEŁ Mateusz
2007-06-30
SSR Start Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
OWCZAREK Mateusz
1996-03-13
RSSiRON Start Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
PANCEWICZ Paweł
2007-01-03
PSSON Start Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
PAWEŁ Wojciech
1994-01-01
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
PIĄTEK Mateusz
2002-08-26
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
PIETRUCHA Mariusz
1991-06-10
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
PILARSKI Maciej
1995-07-27
WZSN Start Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
PITUCH Aleksander
2009-01-24
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
PIWOWARCZYK Krystian
2001-08-22
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
POLASZEK Jakub
2001-12-30
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
PRZYSIECKI Maksymilian
1998-01-29
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
REGA Jakub
1989-06-07
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
REISS Amadeusz
1998-12-22
UKS Olimpijczyk Skorzewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
RZĄDKOWSKI Adam
2008-11-03
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
SALA Michał
1997-05-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
SEKUŁA Jakub
2003-03-07
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
SROKA Mateusz
2005-01-16
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
STASIOWSKI Maksymilian
2001-01-25
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
STOLARSKI Jakub
2000-06-10
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
SZALA Wiktor
2006-09-14
SSR Start Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
SZCZEKLIK Antoni
2008-04-25
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
SZCZERBA Adam
2010-01-31
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
SZUBA Hubert
2001-01-08
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
SZYMCZYK Szymon
2003-01-06
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
ŚCIERANKA Mateusz
2008-07-30
UKS Gimball Tarnawa Dolna
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
ŚLUSAREK Mariusz
2001-08-17
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
ŚRAMA Kacper
2004-11-25
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
TIETZ Marcel
2004-11-10
SKS Sokół Malbork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
TUSZYŃSKI Jerzy
1996-04-02
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
UŁAŃSKI Łukasz
2007-07-17
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
URBAN Nikodem
2007-07-04
KS Braille Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
VALETTE Jan
2005-12-29
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
WATYCHA Aleksander Daniel
2007-06-12
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
WCISŁO Kacper
2005-11-03
TZSN Start Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
WERNIK Jarosław
1979-03-11
IKS Atak Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
WILMA Oskar
2005-12-12
UKS Olimpijczyk Skorzewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
WITEK Igor
2007-12-12
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
WYSZYŃSKI Rafał
2000-10-23
PSSON Start Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
ZAHORA Igor
2006-12-01
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
ZIAJA Michał
1994-04-04
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
ŻOŁĄDEK Damian
1997-10-13
UKS Olimpijczyk Skorzewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
ŻOŁĄDEK Dawid
1997-10-13
UKS Olimpijczyk Skorzewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik