KLEPACKI Maksymilian
1998-11-14
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Patryk 1994-01-05 RLTL Optima Radom MAZ
2 ADAMIUK Bartłomiej 1999-02-25 MKS Żak Biała Podlaska LBE
3 AL-MURTATHA Alan 1996-03-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
4 AMANOWICZ Jakub 1995-11-19 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
5 AMBROZIAK Mariusz 1997-09-08 KS Podlasie Białystok POD
6 ANIOŁKOWSKI Kamil 1996-06-27 LUKS Atletic Białystok POD
7 ANUSZKIEWICZ Maciej 1998-09-01 KS Podlasie Białystok POD
8 BAGAN Karol 1997-10-10 KS Podlasie Białystok POD
9 BANY Bartłomiej 1998-05-29 KS AZS AWF Warszawa MAZ
10 BEDNAREK Radosław 1997-02-16 LUKS Boguszyce LDZ
11 BIERNAT Grzegorz 1997-12-15 AZS-AWF Katowice SLK
12 BIRT Szymon 1996-03-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
13 BOROWSKI Mateusz 1995-01-12 KS AZS AWF Kraków MLP
14 BRILLA Cyprian 2003-01-08 UKS Czwórka Żory SLK
15 BRYLIŃSKI Robert 1991-04-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
16 BRZUCHALA Michał 1986-11-06 AZS UMCS Lublin LBE
17 BUCK Dawid 1999-11-11 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
18 BUJNAROWSKI Seweryn 1999-05-04 KS Podlasie Białystok POD
19 BUJNIK Przemysław 1998-10-30 MKS Żak Biała Podlaska LBE
20 BUKAŁA Adrian 1998-03-05 KS Agros Zamość LBE
21 BUZAŁA Mikołaj 1998-04-17 OŚ AZS Poznań WLP
22 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 KS AZS AWF Kraków MLP
23 CHMIEL Maciej 2004-04-23 MKL Jarocin WLP
24 CHOIŃSKI Bartosz 1998-04-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
25 CHOJNOWSKI Bartłomiej 1993-09-24 WKS Śląsk Wrocław DOL
26 CHOMICZEWSKI Marek 1994-06-27 KS Podlasie Białystok POD
27 CHOROSZUCHA Bartosz 1998-12-31 UKS 19 Bojary Białystok POD
28 CHRZANOWSKI Patryk 1998-06-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
29 CHYLIŃSKI Grzegorz 1996-06-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
30 CZAJKOWSKI Bartłomiej 1993-10-24 RLTL ZTE Radom MAZ
31 CZARNECKI Marcin 2000-04-19 UKS Czwórka Białystok POD
32 CZERWIŃSKI Filip 1998-04-12 KS Podlasie Białystok POD
33 CZYŻ Michał 1998-02-10 RLTL ZTE Radom MAZ
34 ĆWIKOWSKI Paweł 2004-09-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
35 DANCEWICZ Daniel 1998-11-15 WKS Flota Gdynia POM
36 DANILCZUK Michał 2001-11-13 KS Podlasie Białystok POD
37 DANILEWICZ Dawid 1998-01-02 LUKS Eurocentr Suchowola POD
38 DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 KS Prefbet-Sonarol POD
39 DOBEK Patryk 1994-02-13 MKL Szczecin ZPO
40 DUCH Jakub 2001-08-27 WLKS Nowe Iganie MAZ
41 DUCHNOWSKI Igor 2003-07-06 KS Prefbet-Sonarol POD
42 DUCHNOWSKI Mateusz 1998-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
43 DUDEK Bartosz 1992-02-25 MKS Juvenia Białystok POD
44 DUSZYŃSKI Kajetan 1995-05-12 AZS Łódź LDZ
45 DYCZEWSKI Michał 2004-12-11 UKS Technik Augustów POD
46 DZIADKO Mateusz 2000-05-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
47 DZIUBA Szymon 1999-10-20 KS AZS AWF Warszawa MAZ
48 FIEDEŃ Natan 1998-06-02 LKS Pszczyna SLK
49 FRYC Krzysztof 1999-05-12 OKS Skra Warszawa MAZ
50 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
51 GADZIK Robert 1999-02-03 GKS Piast Gliwice SLK
52 GALIKOWSKI Michał 1997-01-17 KS AZS AWF Kraków MLP
53 GBUR Sebastian 1997-01-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
54 GIBASZEK Aleksander 1998-12-12 RKS Łódź LDZ
55 GIL Michał 1997-01-29 MKS Polonia Warszawa MAZ
56 GINDOROWICZ Maciej 2004-04-01 MKS Juvenia Białystok POD
57 GŁUCHOWSKI Kuba 1996-05-16 KS Podlasie Białystok POD
58 GODLEWSKI Adam 1998-01-30 LUKS Eurocentr Suchowola POD
59 GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
60 GORZKOWICZ Michał 2005-05-21 WKS Wawel Kraków MLP
61 GRAJEWSKI Tomasz 1999-09-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
62 GRYGUĆ Michał 2002-01-24 MKS Juvenia Białystok POD
63 GRZEGORZEWICZ Patryk 2002-05-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
64 HOŁUB Krzysztof 2000-07-27 AZS UMCS Lublin LBE
65 HOŁUB Maciej 1998-01-30 AZS UMCS Lublin LBE
66 HREHOROWICZ Bartosz 2003-07-16 KS Podlasie Białystok POD
67 HUPAŁO Anatol 1994-03-09 UKS Młodzik Warszawa MAZ
68 IDKOWIAK Mieszko 1998-07-04 LKS Lubusz Słubice LBU
69 JABŁOŃSKI Marcin 1994-09-29 KS Podlasie Białystok POD
70 JAGUSZEWSKI Paweł 1997-09-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
71 JAKÓBCZYK Mateusz 2000-11-17 KS Agros Zamość LBE
72 JAKSINA Jakub 2001-10-11 KS Podlasie Białystok POD
73 JAKUBOWSKI Adam 2000-11-21 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
74 JAKUBOWSKI Szymon 1997-03-26 OŚ AZS Poznań WLP
75 JANKOWSKI Tomasz 1999-07-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
76 JAŃCZUK Dawid 1999-03-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
77 JAROS Andrzej 1990-07-19 AZS UMCS Lublin LBE
78 JAROSZEWICZ Ernest 1999-12-04 MKS Juvenia Białystok POD
79 JASKÓLSKI Mateusz 1999-04-21 KS Łomżanie Łomża POD
80 JENDRZEJCZAK Damian 1998-01-26 OŚ AZS Poznań WLP
81 JURAK Bartosz 2003-03-11 KS Prefbet-Sonarol POD
82 JURCZYK Mariusz 1996-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
83 KADYŁO Adam 2003-07-07 MKS MOS Wrocław DOL
84 KALISZ Bartłomiej 1999-06-28 MKS Żak Biała Podlaska LBE
85 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
86 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
87 KANIA Damian 2004-01-07 UKS Czwórka Żory SLK
88 KANIA Karol 1998-02-20 AZS UMCS Lublin LBE
89 KAPAŁA Dawid 1997-03-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
90 KAPUŚCIŃSKI Jakub 1995-07-15 KS Podlasie Białystok POD
91 KARPIUK Łukasz 1998-01-15 KS Puszcza Hajnówka POD
92 KARWOWSKI Kamil 1998-08-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
93 KASPROWICZ Przemysław 1995-04-19 UKS Kusy Warszawa MAZ
94 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
95 KLIMEK Rafał 1999-07-21 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
96 KLOC Paweł 1993-04-25 AZS UMCS Lublin LBE
97 KLUZ Gerard 1997-03-24 KS Podlasie Białystok POD
98 KOĆ Piotr 1997-02-26 MKS Pogoń Siedlce MAZ
99 KONOPKA Marcin 2001-10-05 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
100 KOS Mirosław 2000-11-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
101 KOSSEK Marcin 1985-05-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
102 KOSZCZUK Dawid 1999-10-11 LUKS Eurocentr Suchowola POD
103 KOTOWSKI Grzegorz 1987-12-08 AZS UMCS Lublin LBE
104 KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 AZS UMCS Lublin LBE
105 KOWALUK Dariusz 1996-04-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
106 KOZIOŁ Adrian 1998-01-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
107 KOZIOŁ Jakub 1999-04-16 RKS Łódź LDZ
108 KOZŁOWSKI Kacper 1986-12-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
109 KRAWCZUK Łukasz 1989-06-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
110 KRUK Kamil 1992-02-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
111 KRUK Mateusz 1996-03-31 KS Podlasie Białystok POD
112 KRUPA Patryk 2002-04-21 KS Agros Zamość LBE
113 KSIĄŻYK Konrad 1997-03-14 KS Podlasie Białystok POD
114 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
115 KUPIS Tobiasz 1998-04-12 UKS LA Basket Warszawa MAZ
116 KURZĄDKOWSKI Piotr 1999-04-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
117 KUŚMIERZ Dawid 1998-01-26 MKS Agros Chełm LBE
118 KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 MKS Juvenia Białystok POD
119 LEC Dawid 1999-08-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
120 LESIAK Mateusz 1991-08-21 UMKS Junior Pionki MAZ
121 LIGOCKI Filip 1998-02-06 UKS Czwórka Inowrocław KPO
122 LISZEWSKI Michał 1997-09-19 KS Podlasie Białystok POD
123 LITWINEK Bartosz 1998-07-29 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
124 ŁABIENIEC Karol 1998-03-03 MKS Juvenia Białystok POD
125 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 KS AZS AWF Katowice SLK
126 ŁUKOMSKI Adam 2001-09-06 KS AZS AWF Wrocław DOL
127 MACIĄG Radosław 1999-12-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
128 MAĆKAŁA Szymon 2000-09-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
129 MALEC Łukasz 1998-04-22 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
130 MALISZEWSKI Filip 1998-08-29 AZS-AWF Gorzów LBU
131 MARGOL Arkadiusz 1996-04-30 KS Podlasie Białystok POD
132 MATERA Mateusz 2004-04-20 AZS Łódź LDZ
133 MIELENIEWSKI Wojciech 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
134 MIKOŁAJEWSKI Gabriel 1999-03-16 RLTL Optima Radom MAZ
135 MIROŃCZUK Michał 1998-03-24 KS Podlasie Białystok POD
136 MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 AZS UMCS Lublin LBE
137 MISZKIEL Marcin 2001-05-25 SL Salos Suwałki POD
138 MŁYNARCZYK Mateusz 2004-07-22 KS Podlasie Białystok POD
139 MNICH Patryk 2001-07-06 KS Podlasie Białystok POD
140 MNICH Robert 1998-04-05 RLTL Optima Radom MAZ
141 MORDYL Jakub 1996-01-15 KS AZS AWF Kraków MLP
142 MOSKWIAK Paweł 1997-03-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
143 MROCZEK Kamil 1997-04-26 AZS Łódź LDZ
144 MUSIEJ Karol 1992-08-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
145 MUŚKO Piotr 1998-05-18 KS Podlasie Białystok POD
146 NABIAŁEK Łukasz 1989-12-26 KS Podlasie Białystok POD
147 NAWROT Patryk 1998-08-13 AZS-AWF Gorzów LBU
148 OLCZYK Mariusz 1995-01-31 niest. Łódź LDZ
149 OLEJNICZAK Jakub 1997-02-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
150 OMELKO Rafał 1989-01-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
151 OPOCKI Michał 1998-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
152 OSTAPOWICZ Daniel 2000-03-10 KS Podlasie Białystok POD
153 OŚCIŁOWSKI Mateusz 1997-01-13 UKS 19 Bojary Białystok POD
154 PAŹDZIERZ Adam 2000-09-11 KS AZS AWF Katowice SLK
155 PĘDZIWIATR Jakub 1999-09-11 LKS MOSiR Sieradz LDZ
156 PIETRZAK Daniel 2004-10-13 AZS Łódź LDZ
157 PIETRZAK Michał 1989-04-03 AZS-AWF Katowice SLK
158 PLONA Mateusz 1998-10-08 UKS Atos Woźnice WMZ
159 PODGÓRSKI Norbert 2002-02-27 MKS Juvenia Białystok POD
160 POKORA Dawid 2002-03-25 LKS Orzeł Namysłów OPL
161 POLETYŁO Damian 2002-05-26 KS Podlasie Białystok POD
162 POMIAN Radosław 2000-08-23 KS Podlasie Białystok POD
163 PONIATOWSKI Emil 2002-01-31 KS Podlasie Białystok POD
164 POPŁAWSKI Mateusz Damian 1998-02-27 KS Podlasie Białystok POD
165 PRUSIŃSKI Patryk 2003-05-10 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
166 PUZONOWSKI Grzegorz 1995-01-19 KS Podlasie Białystok POD
167 PYDA Jakub 2001-03-23 KS Agros Zamość LBE
168 RACHUBKA Mateusz 1997-01-01 II LO Łomża POD
169 RODZIAK Łukasz 1998-02-11 SL Olimpia Poznań WLP
170 ROLKA Cezary 1995-08-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
171 ROMAŃCZUK Marek 2001-09-09 KS Parkiet Hajnówka POD
172 ROSŁONIEC Piotr 2005-09-25 Akademia Sportu Otwock MAZ
173 ROSÓŁ Sebastian 1999-01-30 KS AZS AWF Katowice SLK
174 ROSZKOWSKI Cezary Rafał 1998-02-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
175 ROŻNOWSKI Bartosz 1989-09-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
176 RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 KS Podlasie Białystok POD
177 RZERZUCHOWSKI Piotr 1996-08-19 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
178 RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 RKS Łódź LDZ
179 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
180 SANTKIEWICZ Wiktor 1998-07-16 STS Pomerania Szczecinek ZPO
181 SARR-MALINOWSKI Daniel 2000-05-13 AZS-AWFiS Gdańsk POM
182 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
183 SEKIETA Radosław 1976-04-13 KS Dynamic Łódź LDZ
184 SIECZKO Adrian 1997-01-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
185 SIERADZKI Mateusz 1997-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
186 SINIŁO Krystian 2000-10-02 KS Podlasie Białystok POD
187 SIUDA Mateusz 1998-05-05 OŚ AZS Poznań WLP
188 SŁAWIŃSKI Mikołaj 2005-10-05 Akademia Sportu Otwock MAZ
189 SMAK Kacper 1997-01-04 AZS Łódź LDZ
190 SMOLNICKI Łukasz 1995-01-27 SKLA Sopot POM
191 SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
192 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
193 SOBÓL Damian 2003-07-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
194 SOKOŁOWSKI Grzegorz 1999-02-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
195 SOŁTYSIAK Daniel 2001-09-06 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
196 STEFAŃCZYK Jakub 2004-03-15 KS Prefbet-Sonarol POD
197 STOBIENIECKI Oskar 2000-02-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
198 STOKŁOSA Aleks 2002-01-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
199 STRASZECKI Damian 1998-08-29 MKS Juvenia Białystok POD
200 STRYJECKI Kamil 1998-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
201 STRZELCZYK Jakub 1998-02-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
202 SURMACZ Radosław 1997-05-08 niest. Olsztyn WMZ
203 SZCZECHOWSKI Gracjan 1998-05-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
204 ŚLUSAREK Mariusz 2001-08-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
205 TALACHA Marcin 1996-05-22 KS Agros Zamość LBE
206 TODORCZUK Filip 1999-10-22 KS Podlasie Białystok POD
207 TOMCZAK Michał 1997-07-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
208 URBAN Arkadiusz 1998-05-24 AZS UMCS Lublin LBE
209 URBAN Karol 1998-07-20 AZS UMCS Lublin LBE
210 WALICKI Antoni 1999-12-22 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
211 WALUKIEWICZ Mikołaj 1998-02-19 BKS Bydgoszcz KPO
212 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
213 WASZKIEWICZ Bruno 2000-07-10 AZS-AWF Katowice SLK
214 WAŚCIŃSKI Przemysław 1995-03-29 WKS Śląsk Wrocław DOL
215 WAWRYNKIEWICZ Szymon 2004-09-13 KS Agros Zamość LBE
216 WAWRZKOWICZ Jan 2001-02-19 OŚ AZS Poznań WLP
217 WĄDOŁOWSKI Michał 1997-09-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
218 WESELA Adrian 1998-11-15 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
219 WIECZORKOWSKI Adrian 2000-06-13 MKL Toruń KPO
220 WILAMOWSKI Łukasz 1989-03-20 KS Podlasie Białystok POD
221 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
222 WNOROWSKI Przemysław 2001-06-13 KS Podlasie Białystok POD
223 WOJDA Cezary 1996-11-29 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
224 WOŁYNIEC Piotr 1997-01-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
225 WÓJCIK Mateusz 1998-08-07 AZS Łódź LDZ
226 WRONOWSKI Albert 1999-05-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
227 WRÓBEL Michał 2002-03-04 KS AZS AWF Katowice SLK
228 WYLĘGA Nikodem 1998-06-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
229 WYMAZAŁA Bartłomiej 2000-03-07 KS SMS Szklarska Poręba DOL
230 WYSZYŃSKI Paweł 2003-11-05 MKS Juvenia Białystok POD
231 ZABIELSKI Mateusz 1997-01-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
232 ZALEWSKI Karol 1993-08-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
233 ZAWADZKI Jacek 1997-09-23 OKS Skra Warszawa MAZ
234 ZAWADZKI Tomasz 2002-06-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
235 ZDROJEWSKI Amadeusz 1998-10-09 OŚ AZS Poznań WLP
236 ZIMNY Emanuel 1981-01-28 KM Aktywni Sochaczew MAZ
237 ZIMNY Tymoteusz 1998-03-14 OŚ AZS Poznań WLP
238 ZIÓŁKOWSKI Konrad 1996-01-24 LKS Vectra Włocławek KPO
239 ŻMUJDZIN Karol 1997-03-22 KS Podlasie Białystok POD
240 ŻUKOWSKI Kamil 1997-05-22 LUKS Hańcza Suwałki POD
241 ŻUKOWSKI Kamil 1995-12-26 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.9485399723053sekund