MEGGER Eliza
1999-08-29
LKS Pszczyna
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Małgorzata 1996-01-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
2 AFELT Julia 1999-11-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
3 ANDRZEJCZAK Monika 1985-01-05 RAZ Szczecin ZPO
4 BAŃKOWSKA Anna 1990-03-31 KS Podlasie Białystok POD
5 BARANOWSKA Mariola 1993-11-16 MKS Żak Biała Podlaska LBE
6 BARCIK Nina 2002-12-25 MUKS Gim 2 Nysa OPL
7 BARCZYK Kamila 1999-07-17 LKS Kłos Olkusz MLP
8 BARTCZAK Julia 2001-08-19 UKS Olimpia Zabrze SLK
9 BASIŃSKA Kinga 1998-02-02 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
10 BATOLIK Agata 1999-01-27 AZS Łódź LDZ
11 BAUMGART Weronika 1997-07-28 LUKS Serock KPO
12 BAUMGART Wiktoria 1997-07-28 LUKS Pomorzanin Serock KPO
13 BĄBA Sylwia 1998-01-05 MKS Stal Nowa Dęba PDK
14 BĄK Daria 1998-10-22 KS Gwardia Piła WLP
15 BĄK Katarzyna 1998-04-14 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
16 BĄK Zuzanna 2002-02-08 OKS Start Otwock MAZ
17 BEJMA Karolina 2001-03-22 UKB Szubin KPO
18 BEKUS Joanna 1997-11-06 OŚ AZS Poznań WLP
19 BELCZYK Marzena 2002-06-03 ULKS Lipinki MLP
20 BEREŹNICKA Monika 2000-11-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
21 BERNARDELLI Iwona 1985-02-19 KS Prefbet-Sonarol POD
22 BIEGANOWSKA-ZAJĄC Barbara 1981-09-01 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
23 BIELAK Natalia 2002-05-10 KS SMS Szklarska Poręba DOL
24 BREZA Olimpia 2002-02-14 KUKS Remus Kościerzyna POM
25 BRONIATOWSKA Katarzyna 1990-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
26 BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
27 BRZEZIŃSKA Aleksandra 1991-07-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
28 BUCZYŁO Patrycja 2000-11-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
29 BUDNICKA Zuzanna 2002-01-17 PTT Delta Płock MAZ
30 BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
31 BUDZIŃSKA Nikola 1999-11-06 MUKL Brodnica KPO
32 BUJNICKA Patrycja 1993-07-21 MLKS Ostróda WMZ
33 BUL Julia 1999-10-06 GKS Piast Gliwice SLK
34 BULCZAK Sylwia 1999-12-12 AZS-AWFiS Gdańsk POM
35 BUTLER Katarzyna 2001-01-17 LKS Maków Mazowiecki MAZ
36 CETNARSKA Małgorzata 1998-08-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
37 CHORZĘPA Agnieszka 2001-01-14 KS AZS AWF Warszawa MAZ
38 CHROMIK Julia 2002-12-24 LKS Pogórze Skoczów SLK
39 CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
40 CICHOCKA Angelika 1988-03-15 SKLA Sopot POM
41 CIEŚLAK Danuta 1989-12-24 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
42 CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
43 CIOSEK Patrycja 1997-04-02 MKS Truso Elbląg WMZ
44 CYBULSKA Dagmara 1999-05-28 UKS Filipides Teresin MAZ
45 CYBULSKA Klaudia 1999-05-28 UKS Filipides Teresin MAZ
46 CZARNOTA Małgorzata 1999-02-22 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
47 CZEKALIŃSKA Marcelina 1999-04-12 UKS Czapla Białe Błota KPO
48 CZYŻ Kamila 1997-02-11 PLKS Gwda Piła WLP
49 CZYŻEWSKA Paulina 1997-02-08 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
50 DAWIDZIAK Aleksandra 2002-05-08 UKS Czempion Bełchatów LDZ
51 DĄBROWSKA Aleksandra 1999-04-27 GKS Olimpia Grudziądz KPO
52 DEMBEK Ida 1989-07-01 MUKL Brodnica KPO
53 DIAS Julia 1999-08-23 GKS Żukowo POM
54 DIAS Magdalena 1997-01-15 LKS Zorza Gdynia POM
55 DOBRZYŃSKA Monika 1998-02-23 GUKS Asy Dywity WMZ
56 DOMINIAK Sara 1993-01-25 RKS Łódź LDZ
57 DROŻYNSKA Liwia 2001-03-13 BKS Bydgoszcz KPO
58 DRYGALSKA Zuzanna 1999-04-27 CMKL Człuchów POM
59 DUBIELLA Monika 2000-05-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
60 DUDEK Zofia 2001-12-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
61 DURAWA Izabela 2000-11-17 ULKS Talex Borzytuchom POM
62 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
63 DZIAŁOSZEWSKA Maja 2001-09-05 SKLA Sopot POM
64 ELLWARD Syntia 1993-03-03 WKS Flota Gdynia POM
65 ENNAOUI Sofia 1995-08-30 AZS UMCS Lublin LBE
66 FABIJAN Maria 2001-01-26 MKS Siechnice DOL
67 FELSKOWSKA Marta 2000-02-26 KUKS Remus Kościerzyna POM
68 FIC Renata 2000-01-06 Kraków Athletics Team MLP
69 FILIPOWSKA Agnieszka 1997-11-14 RKS Łódź LDZ
70 FRANEK Aleksandra 2001-07-07 MKS Gniezno WLP
71 FRĄCKOWIAK Marta 1998-12-31 MKS Siechnice DOL
72 FUSSEK Daria 2001-04-24 UKS Olimpia Zabrze SLK
73 GABRYSZEWSKA Kinga 1999-11-07 LKS Vectra Włocławek KPO
74 GAJ Paulina 1993-01-29 MCKiS Jaworzno SLK
75 GAJDA Sylwana 1999-11-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
76 GALANT Martyna 1995-01-26 OŚ AZS Poznań WLP
77 GAŁA Aleksandra 2001-08-19 TS AKS Chorzów SLK
78 GAŁA Katarzyna 2000-07-17 TS AKS Chorzów SLK
79 GAŁKA Aleksandra 1999-01-23 MMKS Gdańsk POM
80 GARASZ Magdalena 2000-05-20 SL Olimpia Poznań WLP
81 GAWLAK Katarzyna 1996-04-25 LKS Pszczyna SLK
82 GĘBARZEWSKA Monika 1996-10-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
83 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
84 GIERUŃ Agnieszka 1998-06-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
85 GIZA Karolina 1989-04-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
86 GŁOWACZ Julia 2000-10-11 niest. Warszawa MAZ
87 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 ULKS Talex Borzytuchom POM
88 GOŁĄBEK Wiktoria 2001-02-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
89 GOSTOMCZYK Ewelina 1996-08-09 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
90 GOTÓWKA Natalia 1998-12-27 MKS Inowrocław KPO
91 GÓRAK Paulina 1997-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
92 GÓRECKA Marta 2001-02-11 LKS Vectra Włocławek KPO
93 GÓRECKA Wiktoria 1999-07-08 GKS Olimpia Grudziądz KPO
94 GÓRNA Aleksandra 1998-11-14 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
95 GRABOWSKA Filadelfia 2002-12-21 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
96 GRALAK Anna 1998-04-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
97 GRAMAN Natalia 1998-11-07 LKS Lubawa WMZ
98 GREBER Karolina 2000-06-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
99 GRĘBOWSKA Sylwia 2000-04-03 KKL Rodło Kwidzyn POM
100 GRIGORYAN Nelly 2000-07-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
101 GROTH Dagmara 1999-01-31 GKS Żukowo POM
102 GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07 AZS UMCS Lublin LBE
103 GRUZ Aleksandra 1998-08-15 OKLA Ostrołęka MAZ
104 GRYGIEL Ilona 1999-06-05 MKS Siechnice DOL
105 GRZELAK Dominika 1997-02-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
106 GRZYBOWSKA Natalia 1999-07-09 UKS Czapla Białe Błota KPO
107 GULCZYŃSKA Natalia 1997-01-31 RAZ Szczecin ZPO
108 GUZIŃSKA Justyna 1998-07-30 SKLA Sopot POM
109 HAJDA Teresa 1998-09-27 KS AZS AWF Katowice SLK
110 HAŁASA Monika 1992-04-05 UKS Olimpia Zabrze SLK
111 HAYDER Kamilia 1988-11-15 KS AZS AWF Kraków MLP
112 HEDZIELSKA Weronika 1998-06-08 KS Team Baryła Gorzów LBU
113 HINZ Kamila 1999-04-20 RKS Rumia POM
114 HOFMAN Maria 1999-07-03 OŚ AZS Poznań WLP
115 HOŁDA Aleksandra 1996-11-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
116 HRYCYK Anna 2003-07-11 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
117 INDEKA Sylwia 1997-06-19 LKS Pszczyna SLK
118 IZNEROWICZ Karolina 1998-05-25 LKS Omega Kleszczów LDZ
119 JABŁOŃSKA Adrianna 2000-07-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
120 JACKIEWICZ Monika 1992-12-18 MKL Szczecin ZPO
121 JAGIELSKA Ewa 1982-10-25 KS Prefbet-Sonarol POD
122 JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
123 JANUS Julia 2001-10-21 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
124 JASIŃSKA Jagoda 2002-02-08 LUKS Start Nakło KPO
125 JASIŃSKA Magdalena 1995-07-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
126 JASTRZĘBSKA Iga 1998-06-13 ZLKL Zielona Góra LBU
127 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
128 JEZIORSKA Magda 1995-12-23 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
129 JÓŹWIK Joanna 1991-01-30 KS AZS AWF Warszawa MAZ
130 JUSIŃSKA Marta 1994-03-20 OKS Start Otwock MAZ
131 KACIUPA Marta 1999-10-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
132 KACZALSKA Justyna 2001-01-01 LIUKS Kruszwica KPO
133 KACZMAREK Aleksandra 1998-07-27 OŚ AZS Poznań WLP
134 KACZMAREK Paulina 1995-01-24 KL Lumel Zielona Góra LBU
135 KACZMAREK Zuzanna 2000-06-29 KSLZS Kruszwica KPO
136 KACZOR Agnieszka 1989-09-13 UKS Wiking Rychnowy POM
137 KACZYŃSKA Paulina 1991-07-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
138 KAISER Jagoda 2002-05-07 UKB Szubin KPO
139 KALBARCZYK Adriana 1991-06-25 Ducla Academy Warszawa MAZ
140 KALICKA Klaudia 1999-06-07 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
141 KALISZ Patrycja 1998-02-09 LKS Fenix Słupsk POM
142 KAMIEŃSKA Aleksandra 1999-05-06 AZS-AWF Gorzów LBU
143 KAMIŃSKA Jagoda 1999-07-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
144 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS UMCS Lublin LBE
145 KAPUTA Aleksandra 1999-02-19 WKS Wawel Kraków MLP
146 KARNAS Katarzyna 2001-11-24 LKS Vectra Włocławek KPO
147 KARPIUK Diana 2000-04-05 KS Podlasie Białystok POD
148 KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 LKS Vectra Włocławek KPO
149 KIEŁPIKOWSKA Marta 1998-12-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
150 KIRSZ Ewelina 2000-02-11 GKS Olimpia Grudziądz KPO
151 KLAG Karolina 1999-03-22 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
152 KLEWIN Aleksandra 1998-04-29 LKS Omega Kleszczów LDZ
153 KLĘBOWSKA Wiktoria 2000-01-20 AZS-AWF Katowice SLK
154 KŁOPOTOWSKA-SAWA Mariola 1996-10-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
155 KOCZANOWA Margarita 1999-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
156 KOHNKE Daria 1998-01-10 RKS Rumia POM
157 KOLASA Zuzanna 2001-11-11 PTT Delta Płock MAZ
158 KOŁACKA Małgorzata 1993-12-21 OŚ AZS Poznań WLP
159 KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
160 KOŁECKA Agata 1996-07-06 AZS-AWF Warszawa MAZ
161 KONICKA Julia 2001-05-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
162 KONIECZEK Aneta 1997-06-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
163 KOPCIEWSKA Paula 1992-11-26 KS Podlasie Białystok POD
164 KOPEĆ Julia 2001-10-31 OŚ AZS Poznań WLP
165 KORBUT Milena 2000-08-08 KS AZS AWF Katowice SLK
166 KOSZ Monika 1994-06-10 AZS UMCS Lublin LBE
167 KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 GKS Żukowo POM
168 KOWAL Matylda 1989-01-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
169 KOWALEWSKA Monika 1997-05-21 UKS Czapla Białe Błota KPO
170 KOWALSKA Katarzyna 1985-04-07 LKS Vectra Włocławek KPO
171 KOWALSKA Michalina 1997-10-24 GKS Olimpia Grudziądz KPO
172 KOZIARSKA Karolina 1998-08-14 PLKS Gwda Piła WLP
173 KRASOWSKA Kamila 2001-07-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
174 KRAUSE Wiktoria 2001-01-17 UKS Wiking Rychnowy POM
175 KRAWCZYŃSKA Marta 1988-07-12 STS Pomerania Szczecin ZPO
176 KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 KS Prefbet-Sonarol POD
177 KROLIK Alicja 1998-12-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
178 KROT Izabela 1997-04-02 UKS 12 Kalisz WLP
179 KRÓL Aleksandra 2002-02-20 GUKS Asy Dywity WMZ
180 KRÓLIK Kinga 1999-09-26 UKS Azymut Pabianice LDZ
181 KRUPA Aleksandra 1999-11-15 MKS Truso Elbląg WMZ
182 KUBACKA Katarzyna 2002-11-20 MKS Siechnice DOL
183 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
184 KUJAWSKA Monika 1994-05-24 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
185 KUPC Paulina 2002-04-27 LKS Omega Kleszczów LDZ
186 KURSZEWSKA Sandra 1999-07-16 SKLA Sopot POM
187 KUSZ Magdalena 2000-06-15 MKS MOS Wrocław DOL
188 KUŚMIEREK Agnieszka 1998-04-20 LKS Omega Kleszczów LDZ
189 KUTZA Kinga 1998-05-29 GKS Olimpia Grudziądz KPO
190 KWAPISZ Karolina 2000-11-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
191 LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
192 LEMANOWICZ Maja 2001-12-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
193 LEMIESZ Aneta 1981-01-17 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
194 LENARTOWICZ Eliza 1997-11-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
195 LEWANDOWSKA Aleksandra 2001-08-25 MKL Toruń KPO
196 LEWNA Weronika 2001-08-08 AML Słupsk POM
197 LICHOWSKA Zuzanna 2002-04-03 BKS Bydgoszcz KPO
198 LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 KUKS Remus Kościerzyna POM
199 LUBOWSKA Agnieszka 2002-10-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
200 LUPA Natalia 1998-07-15 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
201 ŁACHOWSKA Natalia 2001-06-12 AZS-AWF Katowice SLK
202 ŁAWRUKAJTIS Anna 2001-08-02 RKS Rumia POM
203 ŁĄCKA Barbara 1987-05-04 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
204 ŁUKASIEWICZ Dominika 1994-03-07 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
205 ŁUKASZEWSKA Roksana 2002-02-22 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
206 ŁUKIJANIUK Marta 1996-09-07 WKS Śląsk Wrocław DOL
207 MAIK Daria 1997-08-28 LUKS Start Nakło KPO
208 MAKOWIECKA Michalina 1998-05-12 PLKS Gwda Piła WLP
209 MALISZEWSKA Anna 1993-07-04 KS AZS AWF Kraków MLP
210 MAŁEK Emilia 2000-04-20 KS AZS AWF Kraków MLP
211 MAŁEK Monika 2001-01-13 KS AZS AWF Kraków MLP
212 MANDZIUK Ilona 1996-07-09 AZS UMCS Lublin LBE
213 MANIECKA Julita 2002-08-15 GKS Cartusia Kartuzy POM
214 MANIUKIEWICZ Adriana 1998-10-31 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
215 MARCINIAK Julia 2002-11-22 OKS Skra Warszawa MAZ
216 MARCINIAK Paulina 1998-01-26 MOS Zatoka Braniewo WMZ
217 MARKOWSKA Julia 1998-07-02 LKS Vectra Włocławek KPO
218 MASŁOWSKA Jagoda 1998-01-02 UKB Szubin KPO
219 MASŁOWSKA Martyna 1990-02-03 ULKS Bystrzyca Kłodzka DOL
220 MAZUREK Zuzanna 2000-01-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
221 MĄDRA Paulina 1998-01-01 niest. Wrocław DOL
222 MESZYŃSKA Anna 1999-09-06 KS Gwardia Piła WLP
223 MICHALAK Sandra 1987-04-01 Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna SLK
224 MICHALIK Dominika 2000-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
225 MICHALIK Patrycja 2000-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
226 MICHAŁKÓW Beata 1990-04-14 KRT Jelenia Góra DOL
227 MIGORA Aleksandra 2000-08-11 UKS Wiking Rychnowy POM
228 MIGUT Urszula 1973-07-28 SL GKS Olsza Olszyna DOL
229 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
230 MIKOŁAJEWSKA Weronika 2002-08-28 GKS Żukowo POM
231 MIŃCZUK Alicja 1997-08-08 MKL Szczecin ZPO
232 MISJAN Malwina 1996-06-27 KS Team Baryła Gorzów LBU
233 MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 MKST Astra Nowa Sól LBU
234 MOCZYDLAK Karolina 1999-03-07 MKS MOS Wrocław DOL
235 MOŁDRZYK Wiktoria 1999-07-30 MUKS SZS Cieszyn SLK
236 MROWIEC Kinga 2001-08-09 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
237 MYDŁOWSKA Marta 1997-03-10 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
238 NAJDEK Ewa 1998-09-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
239 NAPIERAŁA Karolina 1999-07-05 UKS Czapla Białe Błota KPO
240 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna 2004-09-12 LKS Maków Mazowiecki MAZ
241 NAWROCKA Weronika 1999-10-18 UKS Wiking Rychnowy POM
242 NIEĆKO Martyna 1997-09-18 KS Wejher Wejherowo POM
243 NIEMYJSKA Beata 2001-02-09 LKS Zantyr Sztum POM
244 NITYCHORUK Magdalena 1992-10-24 GKS Piast Gliwice SLK
245 NITZKA Sabina 1996-06-13 UKS Wiking Rychnowy POM
246 NOWACKA Weronika 2000-01-01 UKS Czapla Białe Błota KPO
247 NOWAKOWSKA Anna 1991-02-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
248 NOWAKOWSKA Sandra 1998-06-12 ZLKL Zielona Góra LBU
249 NOWICKA Weronika 1999-03-15 LKS Vectra Włocławek KPO
250 OCZKOWICZ Magdalena 1998-03-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
251 OLCZYK Karolina 1999-07-08 GKS Olimpia Grudziądz KPO
252 OLSZOK Oliwia 1998-01-10 RKS Łódź LDZ
253 ORGACKA Dominika 2002-09-29 GKS Olimpia Grudziądz KPO
254 OSIOWY Weronika 1998-10-21 CMKL Człuchów POM
255 PACEK Anna 1998-08-29 LUKS Serock KPO
256 PACHOLCZYK Adrianna 1996-02-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
257 PARADOWSKA Oliwia 2001-07-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
258 PASIŃSKA Monika 2002-07-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
259 PAWLUS Klaudia 2000-10-07 WKS Śląsk Wrocław DOL
260 PAWŁOWSKA Aleksandra 1999-08-30 CMKL Człuchów POM
261 PAWŁOWSKA Dorota 1980-03-13 KS Zamek Kurzętnik WMZ
262 PAWŁOWSKA Joanna 2002-08-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
263 PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 KS Zamek Kurzętnik WMZ
264 PAWŁOWSKA Magdalena 1999-10-04 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
265 PAWŁOWSKA Natalia 1999-02-24 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
266 PAWŁOWSKA Patrycja 1999-11-07 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
267 PAWŁOWSKA Paulina 1995-11-18 AZS UMCS Lublin LBE
268 PĘTLICKA Julia 2002-01-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
269 PIĄTEK Klaudia 1998-06-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
270 PIECHOWICZ Katarzyna 2002-10-21 KS SMS Szklarska Poręba DOL
271 PIEŃKOSZ Marta 2001-02-22 AKL Ursynów Warszawa MAZ
272 PIERZCHAŁA Magdalena 1999-10-15 LKS Koluszki LDZ
273 PIETROŃ Monika 2002-02-22 SKLA Sopot POM
274 PISKOREK Aleksandra 2001-11-25 MKS MOS Wrocław DOL
275 PLESKACZYŃSKA Julia 1998-04-13 AZS UMCS Lublin LBE
276 PLIŚ Aleksandra 1998-08-15 MKL Maraton Świnoujście ZPO
277 PLIŚ Renata 1985-02-05 MKL Maraton Świnoujście ZPO
278 PŁACHTA Weronika 1996-07-06 MUKL Brodnica KPO
279 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
280 POBŁOCKA-DOBROWOLSKA Kamila 1990-06-07 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
281 POCHRANOWICZ Aleksandra 1990-07-19 MKL Szczecinek ZPO
282 POGODA Kamila 1999-06-18 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
283 POLEWSKA Karolina 1999-02-01 MKL Szczecin ZPO
284 POŁUJAŃSKA Oliwia 2001-06-22 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
285 PORĘBSKA Karolina 2002-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
286 POTOMSKA Daria 2000-05-31 KS Hanza Goleniów ZPO
287 PRZĄDKA Wiktoria 2003-06-12 LKS Pszczyna SLK
288 PRZYBYLSKA Kamila 2000-10-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
289 PRZYBYSZEWSKA Paulina 1997-12-03 LKS Jantar Ustka POM
290 PRZYJAZNA Anna 1997-07-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
291 PUCEK Maria 2000-07-20 UKS Dąb Suchy Las WLP
292 PUSCHHAUS Martyna 1993-08-12 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
293 PUSTUŁKA Weronika 1998-01-23 KUKS Remus Kościerzyna POM
294 PYKA Milena 2000-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
295 PYTEL Maria 1986-01-11 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
296 PYZIK Weronika 1996-05-14 LKS Znicz Biłgoraj LBE
297 RADTKE Aleksandra 2000-06-21 LUKS Start Nakło KPO
298 RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 KS AZS AWF Katowice SLK
299 RASIŃSKA Halina 2001-08-04 OŚ AZS Poznań WLP
300 ROMEJ Justyna 1994-06-19 MKL Szczecin ZPO
301 RUDNIKOWICZ Aleksandra 1998-08-27 ULKS Barwice ZPO
302 RYBAK Aleksandra 2000-03-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
303 RYDZ Marta 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
304 RYDZ Weronika 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
305 RZEMIENIEWSKA-JASTRZĘBSKA Marta 1994-04-17 Ducla Academy Warszawa MAZ
306 SADOWSKA Milena 1999-01-04 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
307 SARNA Angelika 1997-10-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
308 SARNECKA Oliwia 2001-12-20 MKL Szczecin ZPO
309 SARNOWSKA Jadwiga 2000-03-18 MUKL Brodnica KPO
310 SAZON Emilia 1997-02-06 ULKS Talex Borzytuchom POM
311 SIEDLANOWSKA Paula 1999-12-16 KS Agros Zamość LBE
312 SIEDLARZ Kinga 2002-08-18 KS AZS AWF Kraków MLP
313 SITEK Monika 1997-12-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
314 SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 KS Podlasie Białystok POD
315 SŁAWIK Maria 1989-04-09 KS AZS AWF Kraków MLP
316 SOBAŃSKA Nikola 2000-09-11 LKS Vectra Włocławek KPO
317 SOŁTYS Karolina 1997-11-26 GKS Olimpia Grudziądz KPO
318 SOWA Oliwia 2001-01-16 KS AZS AWF Kraków MLP
319 SÓJKA Klaudia 1999-09-24 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
320 STACHOWIAK Agnieszka 1996-10-03 ZLKL Zielona Góra LBU
321 STASIAK Martyna 1999-07-30 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
322 STAWARZ Karolina 1999-10-03 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
323 STEFAŃSKA Angelika 1993-06-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
324 STEMPNIAK Paulina 2004-06-12 KS Energetyk Poznań WLP
325 STĘPIEŃ Angelika 2000-12-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
326 STĘPIEŃ Karolina 1999-12-15 GKS Olimpia Grudziądz KPO
327 STOLARCZYK Laura 1999-03-14 SKLA Sopot POM
328 STOLICKA Anna 2000-07-15 LKB im. Braci Petk Lębork POM
329 STOPA Angelika 2001-01-27 LUKS Start Nakło KPO
330 STOPYRA Natalia 2001-07-08 TS AKS Chorzów SLK
331 STÓJ Alicja 2001-03-23 niestowarzyszona POL
332 STRUPIŃSKA Natalia 1997-05-21 LKB im. Braci Petk Lębork POM
333 STRZELEC Justyna 1998-04-17 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
334 STYCZYŃSKA Elżbieta 1994-07-20 RKS Łódź LDZ
335 STYŚ Aleksandra 2001-06-20 MKL Jarocin WLP
336 SUCHOWIECKA Patrycja 1997-05-11 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
337 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna 1999-04-03 KS Brda Bydgoszcz KPO
338 SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
339 SZABAŁOWSKA Małgorzata 1998-08-11 MKL Szczecinek ZPO
340 SZCZEGOT Katarzyna 1998-11-28 GKS Wilga Garwolin MAZ
341 SZELIGA Nicola 2000-05-11 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
342 SZEMELA Wiktoria 1998-10-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
343 SZMIGIEL Klaudia 1996-11-13 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
344 SZMYGIN Ada 1998-04-09 MKL Maraton Świnoujście ZPO
345 SZOSTECKA Paulina 1998-06-17 KS AZS AWF Kraków MLP
346 SZYDZIK Daniela 1998-10-23 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
347 SZYJA Klaudia 1998-07-01 ULKS Barwice ZPO
348 SZYJKA Anna 1998-10-20 AZS-AWF Katowice SLK
349 SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
350 SZYMAŃSKA Agata 1999-11-29 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
351 SZYMCZAK Paulina 2000-09-13 AZS Łódź LDZ
352 SZYMKIEWICZ Julia 2001-02-20 SSR Olimp Strawczyn SWK
353 ŚCISŁOWSKA Julia 2003-01-26 KS SMS Szklarska Poręba DOL
354 ŚLESZYCKA Anna 1998-12-11 RKS Łódź LDZ
355 ŚLUSARCZYK Mariola 1990-01-04 UKS Barnim Goleniów ZPO
356 ŚNIOCH Aleksandra 1995-09-19 Kraków Athletics Team MLP
357 ŚWIERDZEWSKA Paulina 1998-01-22 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
358 ŚWIĘCKA Magdalena 1999-06-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
359 TALACHA Agnieszka 1988-01-30 Ducla Academy Warszawa MAZ
360 TATAREWICZ Angelika 1998-04-26 MKS Truso Elbląg WMZ
361 TERCJAK Zofia 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
362 TEREFENKO Joanna 1993-05-02 LKS Jantar Ustka POM
363 THOMAIDOU Katerina 2000-03-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
364 TOMAS Agnieszka 1999-09-22 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
365 TOMASIK Aleksandra 1997-02-09 KS Agros Zamość LBE
366 TOPKA Beata 1999-01-20 UKS Barnim Goleniów ZPO
367 TOPOLNICKA Adrianna 1999-07-04 AZS UMCS Lublin LBE
368 TREDER Patrycja 1997-06-29 ULKS Talex Borzytuchom POM
369 TROJANOWSKA Alicja 2000-12-11 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
370 TRYBUŁA Agata 1998-07-01 AZS UMCS Lublin LBE
371 TRZECIAK Magdalena 1995-04-08 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
372 TUPALSKA Aleksandra 2000-11-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
373 TYTKO Sara 1998-03-27 MKS-MOSM Bytom SLK
374 WACŁAWSKA Natalia 1991-04-09 WKS Wawel Kraków MLP
375 WALCZAK Aleksandra 1999-10-15 MUKL Brodnica KPO
376 WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
377 WARCHOŁ Justyna 1997-03-03 LKS Vectra Włocławek KPO
378 WARMINSKI Cathrin 2000-12-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
379 WARMIŃSKA Klaudia 2001-08-06 TL ROW Rybnik SLK
380 WASILEWSKA Sylwia 1998-03-25 KS Podlasie Białystok POD
381 WAŚKOWSKA Adrianna 1998-02-13 LKS Vectra Włocławek KPO
382 WAŚKOWSKA Alicja 1998-02-13 LKS Vectra Włocławek KPO
383 WAWRZYNIAK Oliwia 2002-07-15 OŚ AZS Poznań WLP
384 WEILAND Zuzanna 2000-05-23 KS Wda Świecie KPO
385 WENDT Joanna 2000-02-01 Kraków Athletics Team MLP
386 WĘGRZYN Monika 2002-12-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
387 WICHA Iwona 1987-11-18 KS Prefbet-Sonarol POD
388 WIELGOSZ Anna 1993-11-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
389 WIERCIOCH Izabela 2000-04-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
390 WIERZBICKA Maja 1999-10-13 ZLKL Zielona Góra LBU
391 WIKTORCZYK Aleksandra 1998-07-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
392 WIKTORCZYK Anna 1998-07-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
393 WIKTOROWICZ Łucja 1999-03-23 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
394 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 KS SMS Szklarska Poręba DOL
395 WIŚNIEWSKA Katrin 1995-10-21 GKS Olimpia Grudziądz KPO
396 WIŚNIEWSKA Nicole 1999-08-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
397 WOJTAS Magdalena 1997-08-25 MLKS Tucholanka Tuchola KPO
398 WOJTKOWIAK Wiktoria 2003-06-12 OŚ AZS Poznań WLP
399 WOJTYŁA-SIKORA Barbara 1995-12-01 KS AZS AWF Katowice SLK
400 WOLAŃSKA Martyna 1998-05-07 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
401 WORONA Katarzyna 1998-04-09 SKLA Słupsk POM
402 WOSZCZYK Karolina 1998-09-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
403 WÓJCIK Alicja 2003-06-23 KS AZS AWF Katowice SLK
404 WÓJCIK Anna 1994-05-19 OŚ AZS Poznań WLP
405 WRÓBEL Wiktoria 2004-08-26 WLKS Nowe Iganie MAZ
406 WUJKOWSKA Izabela 1999-09-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
407 ZAKRZEWSKA Sara 2000-05-23 UKS Wiking Rychnowy POM
408 ZEZULA Wiktoria 1996-03-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
409 ZIELEŃ Małgorzata 1996-10-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
410 ZIELIŃSKA Adrianna 1999-01-22 WLKS Wrocław DOL
411 ZIENDARA Michalina 2000-06-14 MKS Polonia Warszawa MAZ
412 ZIÓŁKOWSKA Natalia 1999-06-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
413 ZYCH Magdalena 1998-10-01 AZS UMCS Lublin LBE
414 ŻYLSKA Joanna 2000-04-25 WKS Wawel Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.94524192810059sekund