ADAMCZEWSKI Dominik
2001-05-10
KS AZS AWF Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZAK Kacper 2003-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
2 ADAMCZYK Adam 2000-09-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
3 ADAMCZYK Jakub 1979-09-26 MKS Polonia Warszawa MAZ
4 ALEKSANDROWICZ Kamil 1995-06-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
5 AMBROZIK Tomasz 2001-03-25 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
6 AMBROŻY Kacper 1996-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
7 ANDRUSIEWICZ Jerzy 2004-08-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
8 ANDRZEJCZAK Jakub 1998-06-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
9 ANDRZEJCZAK Patryk 1998-06-12 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
10 ANTOSIEWICZ Krzysztof 2000-01-01 niest. Olsztyn WMZ
11 ANTOSIK Igor 2002-09-02 UKS 55 Łódź LDZ
12 ARENDT Kacper 2002-04-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
13 AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
14 AUGUSTYNIAK Michał 2000-03-31 RKS Łódź LDZ
15 BAGIŃSKI Mateusz 2000-05-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
16 BAJEK Wiktor 1999-12-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
17 BAŁDYKA Jakub 1996-04-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
18 BANACH Kamil 2001-01-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
19 BANASIAK Patryk 1998-03-15 AZS Łódź LDZ
20 BAŃKA Łukasz 2003-04-18 AZS UMCS Lublin LBE
21 BARAN Bartłomiej 2004-04-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
22 BARRA-STRZEMIŃSKI Mario 2005-03-04 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
23 BARSZCZAK Łukasz 2001-05-17 UKS Lisy Zgierz LDZ
24 BARTCZAK Kacper 2001-01-01 niest. Bydgoszcz KPO
25 BARTCZAK Kamil 1998-06-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
26 BEDNAREK Damian 2000-01-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
27 BEDNAREK Radosław 1997-02-16 LUKS Boguszyce LDZ
28 BERNAL Konrad 2001-08-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
29 BIAŁAJCZUK Michał 2001-01-01 niest. Opole OPL
30 BIELAK Miłosz 2001-05-06 UKS Barnim Goleniów ZPO
31 BIELAWSKI Maciej 2007-11-30 UKS Technik Augustów POD
32 BIELECKI Jakub 2007-10-03 RLTL Optima Radom MAZ
33 BIELECKI Marek 2003-07-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
34 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
35 BIERNACKI Wiktor 2001-02-06 KS Żeglina Sieradz LDZ
36 BIESZKE Kacper 2003-01-12 SKLA Sopot POM
37 BILIŃSKI Robin 2001-06-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
38 BINKIEWICZ Arkadiusz 2000-05-24 UKS 55 Łódź LDZ
39 BIRETA Kacper 2000-07-27 MKS Święc Sławno ZPO
40 BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 MKS Bank BS Płońsk MAZ
41 BŁASZCZYK Michał 2000-10-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
42 BŁASZCZYK Michał 1999-02-12 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
43 BOGUSIEWICZ Jakub 2002-08-06 UKS Mały Jeziorak Iława WMZ
44 BORKOWSKI Hubert 2000-01-01 niest. Olsztyn WMZ
45 BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
46 BOROWSKI Dawid 1999-07-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
47 BORS Krzysztof 2002-01-01 RKS Łódź LDZ
48 BRACKI Tomasz 2002-01-11 LUKS Strzałków LDZ
49 BRODA Brajan 2000-04-17 UKS Wyspiański Szubin KPO
50 BROJA Jakub 1998-07-22 UKS Olimpia Zabrze SLK
51 BRONISZEWSKI Kacper 2001-04-11 LIUKS Kruszwica KPO
52 BRYLIŃSKI Patryk 1996-01-03 MKS Polonia Warszawa MAZ
53 BRZESKI Filip 2000-09-19 RLTL ZTE Radom MAZ
54 BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 GKS Start Długołęka DOL
55 BRZOZOWSKI Jakub 1999-10-30 UKS Vis Skierniewice LDZ
56 BRZÓSKIEWICZ Dawid 1999-04-02 GKS Olimpia Grudziądz KPO
57 BUBIAK Dominik 2000-05-15 UKS Vis Skierniewice LDZ
58 BUCH Natan 1995-11-06 AZS Łódź LDZ
59 BUDA Piotr 2001-04-30 ZLKL Zielona Góra LBU
60 BUKAŁA Sebastian 2000-01-01 niest. Szczecin ZPO
61 BURZYŃSKI Tobiasz 1999-08-28 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
62 BUZAŁA Mikołaj 1998-04-17 OŚ AZS Poznań WLP
63 CACH Łukasz 2002-03-22 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
64 CETLICER Filip 2001-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
65 CHEŁMIK Sergiusz 2000-01-10 RKS Łódź LDZ
66 CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 OŚ AZS Poznań WLP
67 CHODURA Marcel 1999-01-14 LKS Victoria Olesno OPL
68 CHOJECKI Mikołaj 2002-12-17 LUKS Boguszyce LDZ
69 CHOJNOWSKI Antoni 2005-04-13 SKLA Sopot POM
70 CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
71 CHROSTOWSKI Konrad 1998-09-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
72 CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
73 CIERPLIKOWSKI Bartosz 1998-06-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
74 CISŁO Karol 1999-01-01 GS Rzeszów PDK
75 CITAK Miłosz 2003-04-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
76 CIŻYŃSKI Błażej 2000-04-15 KS Agros Zamość LBE
77 CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 LKS Vectra Włocławek KPO
78 CZAJKOWSKI Norbert 2002-10-09 RKS Łódź LDZ
79 CZARNECKI Piotr 2000-09-18 SSR Olimp Strawczyn SWK
80 CZECHOSKI Adam 1999-02-23 MKS Juvenia Białystok POD
81 CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
82 CZERWOŃSKI Artur 1968-05-21 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
83 CZUJKO Tymoteusz 2000-01-08 LKS Zorza Gdynia POM
84 CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 RKS Łódź LDZ
85 ĆWIKŁA Hubert 2002-01-08 LKS Znicz Biłgoraj LBE
86 DACHTERA Adam 2001-02-14 OŚ AZS Poznań WLP
87 DAJNOWSKI Mateusz 1994-03-27 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
88 DANKÓW Franciszek 2007-05-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
89 DĄBROWICZ Szymon 1998-03-24 LUKS Start Nakło KPO
90 DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 KS Prefbet-Sonarol POD
91 DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 KS Prefbet-Sonarol POD
92 DĘBSKI Ignacy 1999-09-30 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
93 DIETRICH Dominik 2001-01-01 GP Pruchnik PDK
94 DOBAJ Szymon 1995-09-19 Kraków Athletics Team MLP
95 DOBEK Patryk 1994-02-13 MKL Szczecin ZPO
96 DOBRZAŃSKI Piotr 2003-03-03 SKLA Sopot POM
97 DOMINIAK Daniel 2001-04-10 SL GKS Olsza Olszyna DOL
98 DROŻDŻYŃSKI Jakub 2000-01-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
99 DUDEK Bartosz 1992-02-25 MKS Juvenia Białystok POD
100 DULIK Paweł 2000-03-22 LKS Stal Mielec PDK
101 DUTKIEWICZ Daniel 2007-01-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
102 DZIADCZYK Antoni 2004-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
103 DZIKOWICZ Damian 1999-07-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
104 DZIUBAŁTOWSKI Adrian 1998-09-24 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
105 ERM Adrian 2002-03-06 RKS Łódź LDZ
106 FELCZAK Jakub 1994-07-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
107 FIEĆKO Miłosz 2002-07-17 RKS Łódź LDZ
108 FLIS Kacper 2000-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
109 FLORCZAK Łukasz 2002-11-10 RKS Łódź LDZ
110 FOLCIK Nicolas 2000-09-02 GKS Piast Gliwice SLK
111 FOLGA Bartłomiej 2003-11-08 KS Prefbet-Sonarol POD
112 FOLTA Paweł 2001-01-12 SKS Sokół Malbork POM
113 FRĄSZCZAK Patryk 1995-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
114 FRYŚ Konrad 2001-01-20 LKS Omega Kleszczów LDZ
115 FURMAN Paweł 2002-06-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
116 GACH Maciej 1993-10-20 MKS Polonia Warszawa MAZ
117 GAD Kewin 2000-05-31 SSR Olimp Strawczyn SWK
118 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
119 GAJDA Michał 2003-07-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
120 GAJDZIŃSKI Konrad 2001-01-01 niest. Poznań WLP
121 GAWENDA Bartłomiej 2006-09-13 UKS 48 Warszawa MAZ
122 GAWRYSZCZAK Daniel 2001-03-13 AZS Łódź LDZ
123 GEBEL Michał 2000-03-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
124 GIBASZEK Aleksander 1998-12-12 RKS Łódź LDZ
125 GIELARSKI Mateusz 1999-05-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
126 GIERULA Kamil 2003-07-30 MLKS Agros Żary LBU
127 GOŁYGOWSKI Dawid 2001-11-19 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
128 GONCALVES Luis Carlos 1998-03-18 UKS Kusy Warszawa MAZ
129 GOS Kacper 2001-01-29 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
130 GOSS Michał 1999-09-23 AZS Łódź LDZ
131 GÓRALSKI Cezary 1999-05-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
132 GRABARCZYK Adam 2001-09-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
133 GRABOWICZ Kacper 2001-05-04 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
134 GRABSKI Mateusz 2002-07-20 MKLA Łęczyca LDZ
135 GRACZYK Maciej 2001-06-11 UKS 55 Łódź LDZ
136 GRAD Filip 2001-02-13 OŚ AZS Poznań WLP
137 GRAMS Jakub 2001-01-03 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
138 GRĄDZIEL Karol 2000-01-01 niest. Gdańsk POM
139 GREŃ Radosław 2001-02-07 UKS Brenna Górki SLK
140 GROBERSKI Michał 2000-06-10 UKS Barnim Goleniów ZPO
141 GRODEK Fabian 2002-01-23 GKS Olimpia Grudziądz KPO
142 GROTH Patryk 2000-01-23 GKS Żukowo POM
143 GROTKOWSKI Krzysztof 1963-07-26 UKS Herkules Sulejówek MAZ
144 GRZEGRZÓŁKA Jacek 2001-01-01 niest. Olsztyn WMZ
145 GRZYBOWSKI Piotr 2002-03-12 SKLA Sopot POM
146 GRZYWACZ Kacper 2002-01-17 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
147 GUNERKA Mateusz 2002-03-10 UKS LA Basket Warszawa MAZ
148 GUTOWSKI Dawid 2002-01-04 LKS Vectra Włocławek KPO
149 HABRYCH Bartosz 2001-07-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
150 HASIURA Antoni 2001-04-27 RKS Łódź LDZ
151 HASIURA Jędrzej 1997-03-13 RKS Łódź LDZ
152 HAWEŁKO Igor 2004-03-17 BKS Bydgoszcz KPO
153 HEWELT Błażej 2001-03-29 KS Wejher Wejherowo POM
154 HOHMANN Daniel 1997-01-23 UKS Olimpia Zabrze SLK
155 HOŁUB Maciej 1998-01-30 AZS UMCS Lublin LBE
156 IWAŃCA Jakub 2002-12-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
157 JABŁOŃSKI Hubert 2006-06-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
158 JACEWICZ Błażej 1999-09-25 AZS Łódź LDZ
159 JAGODZIŃSKI Kacper 2000-02-27 LUKS Orkan Września WLP
160 JAKIEL Krystian 2001-08-22 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
161 JAKUBCZYK Szymon 1999-11-12 RKS Łódź LDZ
162 JAKUBIK Patryk 2001-08-14 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
163 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
164 JANIEC Radosław 2003-07-26 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
165 JANISZEWSKI Filip 2005-01-31 KKL Kielce SWK
166 JANOWSKI Ludwik 2000-12-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
167 JARMUNDOWICZ Igor 2005-07-15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
168 JAROMIN Mateusz 2000-03-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
169 JAROSZEWSKI Cezary 2000-08-01 LKS Maków Mazowiecki MAZ
170 JAROSZEWSKI Marek 1975-08-18 KS Gwardia Piła WLP
171 JASIŃSKI Szymon 2003-07-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
172 JATCZAK Łukasz 2000-03-11 LKS Pszczyna SLK
173 JEDAMSKI Adam 2002-03-27 UKS MOSiR Działdowo WMZ
174 JEDRAS Jakub 2000-10-15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
175 JENDRYCH Marek 1984-01-06 KS Czempion Warszawa MAZ
176 JOACHIMIAK Juliusz 2001-06-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
177 JOŃCZYK Maciej 2002-01-05 RKS Łódź LDZ
178 JOŃCZYK Oliwier 2002-07-11 AML Słupsk POM
179 JOVIĆ Eryk 2000-07-21 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
180 JÓZEFIAK Tomasz 1998-02-11 RKS Łódź LDZ
181 JUCHNER Mateusz 1998-04-16 KS Żeglina Sieradz LDZ
182 JURCZYŃSKI Rafał 1997-05-26 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
183 JUSZCZAK Mateusz 2002-05-08 UKS 55 Łódź LDZ
184 JUSZCZAK Tomasz 1997-12-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
185 KACZAN Grzegorz 1993-02-13 AZS-AWF Katowice SLK
186 KACZMAREK Marcin 2000-01-31 AZS Łódź LDZ
187 KACZMAREK Mateusz 1999-01-28 MKLA Łęczyca LDZ
188 KACZMAREK Michał 2002-01-01 UKS 55 Łódź LDZ
189 KACZMARSKI Artur 2000-12-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
190 KADYŁO Adam 2003-07-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
191 KAJDAS Adam 1999-05-09 UKS Filipides Teresin MAZ
192 KALINOWSKI Jakub 2000-08-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
193 KALINOWSKI Jakub 2000-11-30 UKS Kusy Bukowno MLP
194 KALISIAK Dawid 2000-01-15 UKS Azymut Pabianice LDZ
195 KAMIŃSKI Marcin 2002-01-01 UKS 55 Łódź LDZ
196 KAPS Tomasz 2001-04-11 MKS-MOSM Bytom SLK
197 KARAPEICHYK Artem 2004-04-25 UKS Gepard Warszawa MAZ
198 KARASIŃSKI Bartłomiej 2000-05-28 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
199 KAROW Damian 2004-02-12 UKS Czapla Białe Błota KPO
200 KĘPIŃSKI Cezary 1980-08-07 OKS Start Otwock MAZ
201 KIDOŃ Piotr 2000-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
202 KIENDZIERSKI Bartłomiej 2000-03-02 MKLA Łęczyca LDZ
203 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
204 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
205 KLASSA Olaf 2000-05-08 ULKS Talex Borzytuchom POM
206 KLEIN Oskar 2000-05-31 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
207 KLIMEK Bartosz 2000-05-30 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
208 KLUCZEK Karol 2001-07-13 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
209 KŁOSIŃSKI Szymon 2001-06-19 MKLA Łęczyca LDZ
210 KOBYŁKA Mateusz 2000-01-11 RLTL ZTE Radom MAZ
211 KOCHANOWICZ Krystian 2002-11-12 KS AZS AWF Kraków MLP
212 KOLASIŃSKI Hubert 2003-01-03 RLTL Optima Radom MAZ
213 KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 MLKS Sokół Lubin DOL
214 KOŁECKI Adrian 2000-05-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
215 KOŁO Filip 1998-11-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
216 KOŁODZIEJ Adam 2001-04-24 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
217 KONDRACIUK Paweł 2002-06-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
218 KONKOL Hubert 2000-09-21 KS Wejher Wejherowo POM
219 KOPACZEWSKI Paweł 1990-09-16 UKS Lisy Zgierz LDZ
220 KORTAS Mateusz 2004-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
221 KORYCKI Patryk 1999-05-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
222 KOS Mirosław 2000-11-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
223 KOSTOWSKI Krystian 2001-12-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
224 KOSTRZEWA Dominik 2000-01-01 niest. Olsztyn WMZ
225 KOSTRZEWA Filip 2000-03-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
226 KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
227 KOSZELA Krystian 2007-05-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
228 KOTEWICZ Michał 2000-02-08 GKS Olimpia Grudziądz KPO
229 KOTŁOWSKI Bartosz 1992-09-03 LKS Ostromecko KPO
230 KOVALCHUK Oleh 2001-08-09 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
231 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Kraków Athletics Team MLP
232 KOWALCZYK Mateusz 2007-03-07 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
233 KOWALCZYKOWSKI Daniel 2000-01-03 RKS Łódź LDZ
234 KOWALSKI Jakub 2002-02-25 UKS Vis Skierniewice LDZ
235 KOWALSKI Konrad 2002-01-01 niest. Łódź LDZ
236 KOZAK Paweł 2001-10-12 KL Bałtyk Koszalin ZPO
237 KOZDRAŃSKI Jakub 2002-01-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
238 KOZŁOWSKI Grzegorz 2000-02-24 RKS Łódź LDZ
239 KOZŁOWSKI Jakub 2002-02-18 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
240 KOZŁOWSKI Marcel 2002-11-22 LKS Omega Kleszczów LDZ
241 KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
242 KRAKOWIAK Tymoteusz 2004-06-09 MKS Polonia Warszawa MAZ
243 KRASIŃSKI Krystian 2003-07-30 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
244 KRAUZE Bartosz 1999-04-23 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
245 KRÓL Przemysław 2000-06-10 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
246 KRYSIAK Iwo 2003-09-02 AZS Łódź LDZ
247 KRYSZPIN Maciej 2005-08-03 MUKL Brodnica KPO
248 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
249 KRZYSZTOFIK Dawid 2002-02-25 LKS Feniks Opoczno LDZ
250 KUBIAK Sebastian 2001-02-01 MKL Toruń KPO
251 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
252 KUBIŚ Eryk 2001-04-22 AZS-AWF Gorzów LBU
253 KUCA Miłosz 2003-01-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
254 KUCEJKO Piotr 1999-07-20 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
255 KUCHARSKI Jarosław 2000-01-15 RLTL Optima Radom MAZ
256 KUCHMAN Mateusz 2001-08-14 AZS-AWF Katowice SLK
257 KULESZA Robert 1999-02-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
258 KULPA Michał 1987-06-11 KS Wda Świecie KPO
259 KURCZEWSKI Maksym 2002-08-19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
260 KUSTOSIK Jan 2002-06-24 MUKS Płock MAZ
261 KWIATKOWSKI Sebastian 2002-01-30 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
262 LACHOWICZ Łukasz 1999-11-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
263 LASECKI Damian 1997-05-15 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
264 LASKOWSKI Adrian 2002-04-07 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
265 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 RLTL Optima Radom MAZ
266 LEC Dawid 1999-08-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
267 LEMAŃCZYK Dominik 2000-01-01 niest. Gdańsk POM
268 LEWALSKI Kacper 2003-05-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
269 LEWANDOWSKI Filip 2003-04-18 GKS Cartusia Kartuzy POM
270 LEWANDOWSKI Igor 2000-01-01 BKL Bełchatów LDZ
271 LEWANDOWSKI Jakub 2000-09-17 RKS Łódź LDZ
272 LEWANDOWSKI Michał 2000-10-10 MKS Sambor Tczew POM
273 LEWANDOWSKI Patryk 2000-08-16 GKS Piast Gliwice SLK
274 LEWKOWICZ Paweł 2000-01-01 niest. Lublin LBE
275 LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 KS Prefbet-Sonarol POD
276 LINDORF Adrian 2006-06-17 LUKS Orneta WMZ
277 LINSTEDT Michał 2000-01-23 SSMKS Parasol Wrocław DOL
278 LISOWSKI Aleksander 1986-01-01 niest. Łódź LDZ
279 LUBELSKI Hubert 2001-10-31 WLKS Nowe Iganie MAZ
280 LUTY Patryk 2002-02-16 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
281 ŁACIAK Antoni 2006-01-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
282 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
283 ŁASICA Mikołaj 2001-12-11 KM Aktywni Sochaczew MAZ
284 ŁOWICKI Michał 2004-10-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
285 ŁUCZYK Jakub 2006-10-21 AP Marcovia Marki MAZ
286 ŁUKASIAK Kamil 2001-01-28 KKL Rodło Kwidzyn POM
287 MADERA Oskar 2000-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
288 MAGALSKI Łukasz 2001-01-28 MUKL Brodnica KPO
289 MAJDAŃSKI Adam 2000-09-15 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
290 MAKIŁA Karol 2005-01-31 GKS Cartusia Kartuzy POM
291 MAKOWSKI Adam 2000-12-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
292 MAKOWSKI Dominik 2001-01-01 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
293 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
294 MALIK Jakub 2001-08-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
295 MALINOWSKI Rafał 2001-09-25 WKS Śląsk Wrocław DOL
296 MAŁECKI Jakub 2003-01-07 MKS Bank BS Płońsk MAZ
297 MANDECKI Mateusz 1998-01-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
298 MANIECKI Gabriel 2001-05-21 OŚ AZS Poznań WLP
299 MAŃKOWSKI Kacper 2000-04-27 OŚ AZS Poznań WLP
300 MARCINIAK Mateusz 2000-01-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
301 MARCINISZYN Grzegorz 1986-07-27 Ducla Academy Warszawa MAZ
302 MARCZEWSKI Jan 1999-08-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
303 MARKOWSKI Patryk 2000-02-08 KS Podlasie Białystok POD
304 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
305 MARSZAŁEK Patryk 1995-05-26 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
306 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
307 MAS Maciej 2001-05-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
308 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
309 MATERA Mateusz 2004-04-20 AZS Łódź LDZ
310 MICHALAK Damian 2000-01-01 niest. Z.Góra LBU
311 MICHALAK Sebastian 2004-01-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
312 MICHALSKI Hubert 2002-08-29 LKS Vectra Włocławek KPO
313 MICHALSKI Jan 2001-04-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
314 MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 RLTL Optima Radom MAZ
315 MIERZOWIEC Mateusz 2001-05-17 RAZ Szczecin ZPO
316 MIESZKOWSKI Bartłomiej 1999-06-08 WKS Flota Gdynia POM
317 MIKA Łukasz 1999-03-23 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
318 MILCZAREK Mateusz 2000-04-03 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
319 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
320 MŁYNARCZYK Paweł 2000-07-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
321 MNICH Patryk 2001-07-06 KS Podlasie Białystok POD
322 MOLSKI Paweł 2002-12-12 OKS Skra Warszawa MAZ
323 MORACZEWSKI Patryk 1999-05-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
324 MORĄG Piotr 2000-08-10 SKS Kusy Kraków MLP
325 MORDAKA Mateusz 2001-10-02 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
326 MORDEL Jan 2001-02-19 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
327 MOROZ Robert 2000-05-25 MLKS Agros Żary LBU
328 MOSKAL Radosław 2001-02-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
329 MOSZCZYŃSKI Wiktor 2003-01-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
330 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip 2005-02-09 OKS Start Otwock MAZ
331 MROŻEK Jakub 2001-02-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
332 MUĆKO Bartek 2001-11-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
333 MUSIATOWICZ Wojciech 1980-09-14 UKS Herkules Sulejówek MAZ
334 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 TL ROW Rybnik SLK
335 MYSIUK Dawid 2001-11-05 GKS Piast Gliwice SLK
336 MYSZKA Mateusz 2004-04-30 KUKS Remus Kościerzyna POM
337 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
338 NAJMRODZKI Adam 2003-12-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
339 NAPIERAJ Mateusz 2003-05-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
340 NAWROT Mikołaj 2000-02-05 OŚ AZS Poznań WLP
341 NIEMCZYK Mateusz 1992-09-30 KS Prefbet-Sonarol POD
342 NIEMIRO Mateusz 2000-02-18 MLKS Agros Żary LBU
343 NIKOŁAJUK Patryk 2001-01-01 niest. Z.Góra LBU
344 NOSEK Szymon 2000-01-05 LUKS Boguszyce LDZ
345 NOWAK Igor 2001-02-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
346 NOWAKOWSKI Maciej 1998-09-01 LKS Lubawa WMZ
347 OBARA Przemysław 1995-10-13 TKKF Płock MAZ
348 OBRANIAK Kamil 2000-01-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
349 OGIŃSKI Maciej 1998-03-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
350 OGIŃSKI Norbert 1997-02-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
351 OGONOWSKI Szymon 1985-07-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
352 OLAK Hubert 1997-02-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
353 OLEJNICZAK Wiktor 1999-02-06 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
354 OLEJNIK Filip 2010-09-20 UKS Filipides Teresin MAZ
355 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin MAZ
356 OLENKIEWICZ Szymon 2001-01-01 Gimnazjum 2 Tomaszów Lubelski LBE
357 OLESZEK Kamil 1998-04-11 AZS UMCS Lublin LBE
358 OLGRZYMEK Adam 2001-07-06 UKS Piątka Jarocin WLP
359 OLSZEWSKI Daniel 1999-04-09 MKL Toruń KPO
360 OLSZEWSKI Wojciech 2000-02-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
361 OPOCKI Michał 1998-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
362 ORLIKOWSKI Kamil 2004-09-02 UKS Filipides Teresin MAZ
363 ORŁOWSKI Daniel 1999-01-01 ZS Siedliszcze LBE
364 ORZEŁ Michał 2002-09-18 SSR Olimp Strawczyn SWK
365 OSENKA Jakub 2002-01-01 niest. Łódź LDZ
366 OSET Piotr 2001-05-08 RKS Łódź LDZ
367 OSETEK Oskar 1998-07-18 KS Żeglina Sieradz LDZ
368 OSOBA Adrian 1999-01-01 ZS Siedliszcze LBE
369 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 KKL Rodło Kwidzyn POM
370 PACZKOWSKI Bartosz 2000-09-27 SSR Olimp Strawczyn SWK
371 PAJĄK Jakub 2001-03-18 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
372 PAŁYGA Robert 2001-06-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
373 PAŃKO Kacper 2006-04-19 MKS Unia Hrubieszów LBE
374 PAPROT Filip 2002-11-25 LKB Rudnik SWK
375 PAPUZIŃSKI Patryk 2002-02-01 MKS Zduńska Wola LDZ
376 PAWLAK Mateusz 2001-03-18 UKS Czempion Bełchatów LDZ
377 PAWLAK Patryk 2000-09-28 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
378 PAWŁOWSKI Bartosz 2001-06-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
379 PAWŁOWSKI Wojciech 2002-05-08 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
380 PĄCZKIEWICZ Jakub 2002-06-13 KKL Kielce SWK
381 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
382 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 AZS Łódź LDZ
383 PĘCZEK Adrian 2001-05-27 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
384 PĘCZEK Piotr 2002-02-22 RKS Łódź LDZ
385 PĘDZIWIATR Jakub 1999-09-11 LKS MOSiR Sieradz LDZ
386 PĘKAŁA Patryk 2001-04-13 AZS-AWF Gorzów LBU
387 PIASECKI Ryszard 2001-09-29 OŚ AZS Poznań WLP
388 PIĄTEK Damian 2000-08-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
389 PIĄTEK Michał 2000-08-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
390 PIĄTEK Mikołaj 1999-06-30 UKS Olimpia Zabrze SLK
391 PIĄTKOWSKI Adam 2000-01-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
392 PICHAL Kacper 2000-02-05 PKS Gwardia Szczytno WMZ
393 PIECH Stanisław 1999-04-24 RKS Łódź LDZ
394 PIEKARSKI Filip 2007-08-24 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
395 PIEŃKOSZ Rafał 1998-05-02 MKS Polonia Warszawa MAZ
396 PIETRZAK Kamil 2005-03-08 SKLA Sopot POM
397 PIETRZAK Krzysztof 2001-05-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
398 PIETRZAK Waldemar 1959-08-24 MKLA Łęczyca LDZ
399 PIETRZKO Jakub 2000-12-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
400 PILARCZYK Adam 2001-03-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
401 PILISZEK Grzegorz 1987-09-23 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
402 PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
403 PIOTROWSKI Filip 2001-03-26 BKS Wataha Warszawa MAZ
404 PIOTROWSKI Szymon 1999-10-20 UKS Gimnazjon Płońsk MAZ
405 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
406 PŁUCIENNIK Adam 2006-05-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
407 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
408 POLOWIEC Karol 2001-03-03 OKS Skra Warszawa MAZ
409 POŁCZYK Łukasz 2001-12-15 KS SMS Szklarska Poręba DOL
410 PONIATOWSKI Emil 2002-01-31 KS Podlasie Białystok POD
411 POULAIN Kamil 1998-02-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
412 PROWANCKI Patryk 1997-06-09 KS Wilki Pomorskie ZPO
413 PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
414 PRZYBYLSKI Dawid 2002-07-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
415 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
416 PRZYGODA Piotr 1998-08-19 niest. Łódź LDZ
417 PSZONAK Karol 2000-01-10 niest. Rzeszów PDK
418 PUSTELNIK Patryk 2001-07-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
419 PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 OŚ AZS Poznań WLP
420 PYTEL Michał 2002-03-13 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
421 RACZEK Piotr 2000-04-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
422 RACZYŃSKI Kacper 2000-01-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
423 RAFALSKI Michał 2002-09-29 RKS Łódź LDZ
424 RAK Filip 2003-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
425 RAKOWIECKI Gabriel 2001-06-06 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
426 RAPTA Paweł 2000-12-18 Kraków Athletics Team MLP
427 REETZ Bartosz 2002-03-24 GKS Olimpia Grudziądz KPO
428 REK Jakub 2001-07-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
429 RĘBIŚ Kajetan 2001-05-05 KKL Kielce SWK
430 ROGAL Nikodem 2002-03-20 MUKS Kadet Rawicz WLP
431 ROGALA Kacper 2002-01-06 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
432 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
433 ROGOŹNICKI Sebastian 2007-07-30 MKS Żak Biała Podlaska LBE
434 ROGULSKI Łukasz 2001-05-14 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
435 ROLA Damian 2002-06-02 ULKS Talex Borzytuchom POM
436 ROMANIUK Daniel 2001-10-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
437 ROMANOWICZ Wiktor 2002-08-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
438 ROSSA Hubert 2000-01-12 LUKS Strzałków LDZ
439 ROZENKRANC Bazyli 2002-06-16 RKS Łódź LDZ
440 ROZMIANIEC Paweł 1987-02-20 MKS Unia Hrubieszów LBE
441 RÓŁKOWSKI Adam 2000-04-11 UKS Technik Augustów POD
442 RÓŻAŃSKI Filip 2003-06-19 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
443 RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
444 RUDAWSKI Dominik 2003-01-16 MKS Truso Elbląg WMZ
445 RUMIŃSKI Michał 2002-03-12 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
446 RUTA Mateusz 2001-07-02 AZS Łódź LDZ
447 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 KS AZS AWF Katowice SLK
448 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
449 RYCHTER Przemysław 1999-01-03 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
450 RYMARCHUK Aliaksei 1999-09-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
451 RZĄSA Bartosz 2002-05-17 RKS Łódź LDZ
452 RZENIECKI Szymon 2001-02-23 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
453 RZEPECKI Aleksander 2000-08-22 LLKS Osowa Sień LBU
454 RZEPECKI Mateusz 2000-05-22 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
455 RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
456 SADOWSKI Jan 2005-06-01 UKS Diamond Athletics Białołęka MAZ
457 SAMARCZENKO Dariusz 2000-02-28 AZS UMCS Lublin LBE
458 SEWIŁO Eryk 2003-06-22 MKLA Łęczyca LDZ
459 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
460 SIKORSKI Jakub 2004-11-03 LKS Maraton Turek WLP
461 SIWEK Szymon 2001-07-19 KL Iskra Białogard ZPO
462 SKALSKI Maciej 2001-09-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
463 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
464 SKOTNICKI Jakub 1990-07-27 Ducla Academy Warszawa MAZ
465 SKOWYRA Dawid 2002-01-31 LKS Vectra Włocławek KPO
466 SKROBIŃSKI Arkadiusz 2000-10-01 KS Sprintwarsaw MAZ
467 SKRZYPCZAK Kamil 1991-12-31 KS Dynamic Łódź LDZ
468 SMOLAREK Michał 2000-02-12 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
469 SMOLNICKI Łukasz 1995-01-27 SKLA Sopot POM
470 SOBSTEL Rafał 2004-07-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
471 SOBURA-DURMA Jakub 2002-02-28 KKL Kielce SWK
472 SOCHACKI Kacper 1999-08-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
473 SOKÓŁ Karol 2000-01-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
474 SOLDAT Adam 2001-01-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
475 SOŁTYSIAK Daniel 2001-09-06 OŚ AZS Poznań WLP
476 SOWIK Wojciech 1996-02-12 RKS Łódź LDZ
477 STANIAK Jakub 2001-12-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
478 STANISZEWSKI Jakub 2001-08-09 MKLA Łęczyca LDZ
479 STAŃCZUK Jan 2005-08-02 UKS Młodzik Warszawa MAZ
480 STAROŃ Szymon 2000-02-23 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
481 STASIACZEK Dawid 2000-11-25 MKS-MOSM Bytom SLK
482 STASIAK Mateusz 2000-03-17 RKS Łódź LDZ
483 STEFAŃCZUK Marek 1999-10-18 MKS Agros Chełm LBE
484 STOBIECKI Maciej 2002-08-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
485 STOBIECKI Mateusz 1992-03-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
486 STOŁOWSKI Kacper 2000-07-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
487 STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
488 STRYCZEK Brajan 2000-01-01 niest. Katowice SLK
489 SUBOCZ Bartosz 2002-06-04 MKLA Łęczyca LDZ
490 SURMA Wojciech 2001-06-26 SSR Olimp Strawczyn SWK
491 SWALSKI Kamil 2001-01-17 KB MOSiR Jastrzębie SLK
492 SWĘDERSKI Bartosz 2003-06-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
493 SYGUŁA Konrad 1995-07-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
494 SZACHOWICZ Przemysław 1999-01-01 PGS 19 Białystok POD
495 SZAFRAN Hubert 2000-07-27 KS Żeglina Sieradz LDZ
496 SZAJNER Wojciech 2003-03-18 RLTL Optima Radom MAZ
497 SZCZEPANIAK Igor 2004-03-16 RKS Łódź LDZ
498 SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
499 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001-06-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
500 SZCZERBA Mikołaj 2002-11-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
501 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
502 SZPANELEWSKI Dawid 2004-05-31 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
503 SZPEJNA Paweł 2000-08-22 BKS Bydgoszcz KPO
504 SZTEJTER Jakub 2001-02-15 AZS-AWFiS Gdańsk POM
505 SZYMAŃSKI Filip 2005-03-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ
506 SZYMAŃSKI Marcin 1995-04-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
507 SZYMAŃSKI Marek 1991-10-27 MKLA Łęczyca LDZ
508 SZYMCZAK Stanisław 2010-06-21 OŚ AZS Poznań WLP
509 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
510 ŚCIŚLAK Daniel 2000-01-01 niest. Poznań WLP
511 ŚLUSARSKI Jan 2001-03-22 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
512 ŚMIETANKA Jan 2005-09-21 MKS Unia Hrubieszów LBE
513 ŚWIĄTEK Bartłomiej 2000-01-19 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
514 TANAŚ Patryk 2000-06-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
515 TARKA Sebastian 2000-03-18 MLKL Płock MAZ
516 TEDYS Mateusz 2003-12-20 KS Żeglina Sieradz LDZ
517 TERESZKIEWICZ Damian 2000-02-14 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
518 TĘCZA Damian 1985-04-24 KS Sprintwarsaw MAZ
519 TKACZUK Mateusz 2002-03-08 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
520 TOBERA Mieszko 2001-06-04 PLKS Gwda Piła WLP
521 TOMASIAK Piotr 2000-02-16 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
522 TRĄBIŃSKI Nataniel 2005-11-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
523 TREPANOWSKI Filip 2001-02-17 KS Żeglina Sieradz LDZ
524 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj 2001-12-13 GUKS Asy Dywity WMZ
525 TRYBUŁA Daniel 2000-04-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
526 TURSKI Krzysztof 2000-06-08 RLTL Optima Radom MAZ
527 TUSZYŃSKI Szymon 2001-04-03 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
528 TWORSKI Kacper 2002-08-05 UKS Lisy Zgierz LDZ
529 TYBOROWSKI Natan 2001-07-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
530 TYCZYŃSKI Jakub 1989-07-11 niest. Warszawa MAZ
531 TYLAK Łukasz 1990-02-28 UKS Dąb Suchy Las WLP
532 TYLKOWSKI Adam 2000-05-08 LIUKS Kruszwica KPO
533 TYMIŃSKI Piotr 2000-02-21 MKS Juvenia Białystok POD
534 ULIŃSKI Kacper 2006-02-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
535 URBAŃSKI Eryk 2004-03-31 AKL Ursynów Warszawa MAZ
536 URBAŃSKI Jakub 2002-04-28 KKL Rodło Kwidzyn POM
537 URBAŃSKI Mikołaj 1996-12-09 MKLA Łęczyca LDZ
538 UŚCIŃSKI Kacper 2004-01-22 OKS Skra Warszawa MAZ
539 WACHOWIAK Jakub 2002-04-17 Kraków Athletics Team MLP
540 WALCZAK Oskar 2000-01-01 niest. Warszawa MAZ
541 WARSZYCKI Konrad 2001-04-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
542 WARZECHA Henryk 1996-07-17 KS AZS AWF Kraków MLP
543 WASIAK Tomasz 1999-01-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
544 WASKIN Szymon 1996-03-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
545 WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 MKS Polonia Warszawa MAZ
546 WĘGLARZ Maciej 2000-10-09 ZLKL Zielona Góra LBU
547 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
548 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
549 WIECZOREK Alan 2000-05-12 AML Słupsk POM
550 WIECZOREK Bartosz 2006-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
551 WIECZOREK Michał 1999-02-12 LKS Koluszki LDZ
552 WIECZOREK Mikołaj 2001-03-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
553 WIECZOREK Wiktor 2001-08-26 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
554 WIETESKA Tomasz 2001-10-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
555 WILANOWSKI Błażej 2000-01-07 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
556 WILEMSKI Nikolas 1999-03-18 GKS Olimpia Grudziądz KPO
557 WINIECKI Igor 2006-10-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
558 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
559 WITKOWSKI Dariusz 2000-01-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
560 WITKOWSKI Filip 2001-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
561 WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
562 WŁOSTEK Piotr 2000-04-12 RKS Łódź LDZ
563 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
564 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
565 WOJCIECHOWSKI Marcin 1998-11-20 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
566 WOJTAK Szymon 2000-01-01 niest. Lublin LBE
567 WOJTYŁA Wojciech 2001-09-14 LKS Pogórze Skoczów SLK
568 WOLENDER Jakub 2000-11-21 KS Warszawianka W-wa MAZ
569 WOLNIAK Łukasz 2000-08-02 AZS Łódź LDZ
570 WOŚKO Kacper 2003-02-21 UKS Czempion Bełchatów LDZ
571 WOŹNIAK Dawid 2000-04-30 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
572 WOŹNIAK Marceli 1998-04-03 MKLA Łęczyca LDZ
573 WÓJCICKI Grzegorz 1999-01-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
574 WÓJCIK Mateusz 1998-08-07 AZS Łódź LDZ
575 WRÓBEL Adam 2001-10-24 UKS Herkules Sulejówek MAZ
576 WRÓBEL Jakub 1999-01-20 LKS MOSiR Sieradz LDZ
577 WRÓBEL Sebastian 2001-06-21 KS Agros Zamość LBE
578 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
579 WRÓBLEWSKI Paweł 2007-07-13 UKS Herkules Sulejówek MAZ
580 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
581 WYLEGAŁA Bartosz 2001-10-21 KS Energetyk Poznań WLP
582 WYPŁOSZ Tymoteusz 1998-08-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
583 WYRZYKIEWICZ Adrian 1995-11-06 PLKS Gwda Piła WLP
584 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Kraków Athletics Team MLP
585 ZABOROWSKI Mikołaj 2001-03-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
586 ZAJMA Paweł 1999-08-10 RKS Łódź LDZ
587 ZALESKI Konrad 2007-01-22 KS Prefbet-Sonarol POD
588 ZALEWSKI Artur 2002-01-01 niest. Łódź LDZ
589 ZAŁAWA Michał 2001-09-18 SSR Olimp Strawczyn SWK
590 ZAŁĘCKI Kamil 2000-01-01 niest. Bydgoszcz KPO
591 ZARĘBA Mateusz 2001-01-02 OKS Skra Warszawa MAZ
592 ZAWADZKI Mateusz 2001-10-19 MKS Polonia Warszawa MAZ
593 ZAWADZKI Tomasz 2002-06-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
594 ZĄBKOWSKI Patryk 2000-01-01 Gimnazjum 28 Łódź LDZ
595 ZIEGR Maciej 2000-01-01 niest. Gdańsk POM
596 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
597 ZIELEŹNIK Adrian 2000-06-21 MKS Iskra Pszczyna SLK
598 ZIELIŃSKI Bartosz 1999-06-30 OŚ AZS Poznań WLP
599 ZIELIŃSKI Kamil 1997-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
600 ZIELIŃSKI Piotr 2002-03-06 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
601 ZIENTALAK Mateusz 1999-09-03 MKS Zduńska Wola LDZ
602 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
603 ZIMNY Emanuel 1981-01-28 KM Aktywni Sochaczew MAZ
604 ŻACZKIEWICZ Bartosz 2006-08-10 UKS Vis Skierniewice LDZ
605 ŻEBROWSKI Michał Jan 2007-05-08 MKS Pułtusk MAZ
606 ŻYRADZKI Patryk 1999-12-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
607 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.0123620033264sekund