TURSKI Krzysztof
2000-06-08
RLTL Optima Radom
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 A E 2004-01-01 MOSM Tychy SLK
2 ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
3 ANDRYSZCZYK Krystian 2002-10-22 RLTL Optima Radom MAZ
4 ANTOŃCZYK Denis 2000-06-24 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
5 AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
6 BARAŃSKI Maciej 1996-06-16 KKB MOSiR Krosno PDK
7 BARRA-STRZEMIŃSKI Mario 2005-03-04 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
8 BĄK Maciej 1999-11-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
9 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
10 BIERNAT Grzegorz 1997-12-15 AZS-AWF Katowice SLK
11 BIERONSKI Nikodem 2001-03-05 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
12 BIJAK Patryk 1996-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
13 BIZOŃ Karol 2002-03-15 MOSM Tychy SLK
14 BŁACHNO Maksymilian 2000-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
15 BŁASZCZYK Adam 1999-08-12 UKS Olimpia Zabrze SLK
16 BŁAŻKOWSKI Artur 1999-02-23 MKS-MOS Katowice SLK
17 BOJKO Przemysław 1998-02-07 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
18 BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
19 BOROWSKI Dawid 1999-07-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
20 BREMORA Grzegorz 1998-06-12 GKS Piast Gliwice SLK
21 BRILLA Cyprian 2003-01-08 UKS Czwórka Żory SLK
22 BROJA Jakub 1998-07-22 UKS Olimpia Zabrze SLK
23 BRZOSKA Damian 1993-12-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
24 BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
25 BULIŃSKI Filip 2000-11-10 KS AZS AWF Kraków MLP
26 BUREK Jan 2003-07-22 UKS Olimpia Zabrze SLK
27 CHEŁCZYŃSKI Norbert 1998-10-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
28 CHLEBICKI Stanisław 2005-01-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
29 CHŁĄDZYŃSKI Jakub 2000-09-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
30 CHMIELEWSKI Jakub 2000-03-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
31 CHODURA Marcel 1999-01-14 LKS Victoria Olesno OPL
32 CHOJNOWSKI Bartłomiej 1993-09-24 WKS Śląsk Wrocław DOL
33 CHWAŁEK Mikołaj 1999-05-25 UKS Chromik Mysłowice SLK
34 CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 Kraków Athletics Team MLP
35 CIEŚLIK Wojciech 1998-09-20 AZS-AWF Katowice SLK
36 CZADER Hubert 2000-07-30 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
37 CZECHOWICZ Mikołaj 2003-12-04 PLKS Gwda Piła WLP
38 CZERNECKI Remigiusz 2000-07-16 AZS-AWF Katowice SLK
39 CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
40 CZERWIŃSKI Adam 1988-10-02 UKS Lider Siercza MLP
41 CZYŻEWSKI Jakub 1995-03-12 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
42 CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 RKS Łódź LDZ
43 DACHTERA Adam 2001-02-14 OŚ AZS Poznań WLP
44 DĄBROWSKI Aleksander 2000-11-17 MKS Polonia Warszawa MAZ
45 DELIDA Mateusz 1999-06-09 KS Żeglina Sieradz LDZ
46 DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 RLTL Optima Radom MAZ
47 DOBAJ Szymon 1995-09-19 Kraków Athletics Team MLP
48 DOBEK Patryk 1994-02-13 MKL Szczecin ZPO
49 DOMINIAK Daniel 2001-04-10 SL GKS Olsza Olszyna DOL
50 DRAWC Filip 2000-10-19 SKLA Sopot POM
51 DUBUS Adrien 1997-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
52 DUDAR Dawid 2000-05-01 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
53 DUDZIAK Piotr 2000-04-20 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
54 DZIDA Paweł 1999-04-13 KS AZS AWF Katowice SLK
55 DZIUBA Szymon 1999-10-20 KS AZS AWF Warszawa MAZ
56 FALEJCZYK Mateusz 1994-08-11 TS AKS Chorzów SLK
57 FELUŚ Michał 1997-11-17 WKS Wawel Kraków MLP
58 FICA Damian 1998-04-28 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
59 FIEDEŃ Natan 1998-06-02 LKS Pszczyna SLK
60 FLIEGERT Filip 1998-08-17 UKS Czwórka Żory SLK
61 FUCHS Maksymilian 1999-10-07 MKS-MOS Katowice SLK
62 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
63 GADZIK Robert 1999-02-03 GKS Piast Gliwice SLK
64 GAJECKI Kacper 2000-08-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
65 GALICIA PEREZ Daniel 2000-12-14 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
66 GAŁUSZKA Mateusz 1999-06-05 UKS Czwórka Żory SLK
67 GARBICZ Krzysztof 1978-03-21 UKS Vis Skierniewice LDZ
68 GENDASZYK Miłosz 1999-02-24 UKS Przełaj Żerków WLP
69 GĘBCZYK Przemysław 2003-12-30 RLTL Optima Radom MAZ
70 GĘSIAK Kacper 2000-01-09 KKB MOSiR Krosno PDK
71 GŁĄBEK Kamil 2000-03-27 MKS Iskra Pszczyna SLK
72 GŁOGOWSKI Adam 1993-09-02 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
73 GOLAŃSKI Stanisław 2003-03-15 UKS Barnim Goleniów ZPO
74 GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 OŚ AZS Poznań WLP
75 GRAD Filip 2001-02-13 OŚ AZS Poznań WLP
76 GROBERSKI Michał 2000-06-10 UKS Barnim Goleniów ZPO
77 GROMALA Grzegorz 2000-03-21 LUKS Zabrzeg SLK
78 GWIAZDOŃ Paweł 1991-09-03 AZS-AWF Katowice SLK
79 GWIŻDŻ Dawid 1999-05-11 MKS-MOS Katowice SLK
80 HAJDUK Norbert 2003-04-14 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
81 HAŁGAS Damian 1993-03-15 GKS Piast Gliwice SLK
82 HAŁOŃ Patryk 1999-02-25 KS AZS AWF Kraków MLP
83 HANEK Patryk 2000-01-01 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
84 HARĘŻA Maciej 2001-11-15 MKS-MOS Katowice SLK
85 HASIEC Piotr 2000-12-22 GKS Piast Gliwice SLK
86 HASIURA Jędrzej 1997-03-13 RKS Łódź LDZ
87 HOHMANN Daniel 1997-01-23 UKS Olimpia Zabrze SLK
88 HOHMANN Sebastian 2000-01-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
89 HOJKA Daniel 1999-05-11 MKS-MOSM Bytom SLK
90 HULBÓJ Paweł 2001-10-03 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
91 JABŁOŃSKI Błażej 2004-10-08 UKS GOK Zduny LDZ
92 JABŁOŃSKI Wojciech 1996-01-25 UKS Czwórka Żory SLK
93 JAKUBOWSKI Sebastian 1999-03-05 LKS Lubawa WMZ
94 JAKUBOWSKI Szymon 1997-03-26 OŚ AZS Poznań WLP
95 JAŁOWIEC Paweł 1999-04-18 UKS-MOS Opole OPL
96 JANTA Maciej 2005-04-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
97 JARCZEWSKI Antoni 2002-01-09 RKS Łódź LDZ
98 JARCZOK Bartosz 1999-02-26 KS AZS AWF Katowice SLK
99 JAROMIN Mateusz 2000-03-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
100 JATCZAK Łukasz 2000-03-11 LKS Pszczyna SLK
101 JEŻYNA Maciej 2005-12-07 RKS Łódź LDZ
102 JĘDRZEJAK Szymon 2001-10-07 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
103 JONYGA Dominik 1998-10-14 RMKS Rybnik SLK
104 JURAK Bartosz 2003-03-11 KS Prefbet-Sonarol POD
105 JURCZYŃSKI Rafał 1997-05-26 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
106 KACPERSKI Mateusz 2005-01-05 DKS Powiśle Dzierzgoń POM
107 KACZMAREK Wiktor 2000-01-01 MKS-MOS Katowice SLK
108 KACZOR Mateusz 1997-03-03 RLTL Optima Radom MAZ
109 KAJDA Michael 2001-08-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
110 KALINOWSKI Jakub 2000-11-30 UKS Kusy Bukowno MLP
111 KALINOWSKI Kamil 1999-01-20 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
112 KALUS Kamil 1998-03-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
113 KAMPA Rafał 1991-06-12 GKS Piast Gliwice SLK
114 KANDORA Marek 2002-02-18 MKS-MOSM Bytom SLK
115 KAPS Tomasz 2001-04-11 MKS-MOSM Bytom SLK
116 KARNICKI Adam 1995-09-01 AZS-AWF Katowice SLK
117 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
118 KLEIN Oskar 2000-05-31 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
119 KLICH Mateusz 1995-04-02 IKS Olkusz MLP
120 KLIMA Daniel 1999-05-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
121 KLIMEK Mateusz 1999-02-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
122 KLIMEK Rafał 1999-07-21 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
123 KLIMEK Wojciech 2000-04-25 MKS-MOS Katowice SLK
124 KLOCEK Tomasz 2003-04-03 AZS UMCS Lublin LBE
125 KLOS Roger 1993-10-28 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
126 KNAPIK Michał 1993-09-23 RKS Łódź LDZ
127 KOCAK Patryk 1999-07-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
128 KOCHAN Kamil 1999-01-31 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
129 KOCZAR Krzysztof 2000-03-19 LKS Pszczyna SLK
130 KOŁECKI Adrian 2000-05-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
131 KONDEJ Mateusz 1997-02-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
132 KORUS Kacper 2001-03-25 MKS-MOSM Bytom SLK
133 KORYCKI Patryk 1999-05-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
134 KOS Mirosław 2000-11-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
135 KOSOWSKI Kamil 2001-03-31 RMKS Rybnik SLK
136 KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
137 KOWAL Bartłomiej 1999-04-23 GKS Piast Gliwice SLK
138 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Kraków Athletics Team MLP
139 KOWALKOWSKI Łukasz 1999-11-22 MKS-MOSM Bytom SLK
140 KOZACKI Jakub 2002-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
141 KOZAK Paweł 2001-10-12 KL Bałtyk Koszalin ZPO
142 KOZDRAŃSKI Jakub 2002-01-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
143 KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 RLTL Optima Radom MAZ
144 KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 KS AZS AWF Katowice SLK
145 KRAUZE Bartosz 1999-04-23 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
146 KSEPKA Jędrzej 2001-04-19 OŚ AZS Poznań WLP
147 KUBICKI Kamil 1998-01-29 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
148 KUBIŚ Eryk 2001-04-22 AZS-AWF Gorzów LBU
149 KUCHARSKI Jarosław 2000-01-15 RLTL Optima Radom MAZ
150 KUCHMAN Mateusz 2001-08-14 AZS-AWF Katowice SLK
151 KUCIAPSKI Artur 1993-12-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
152 KULPECKI Filip 1999-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
153 KUNC Grzegorz 1997-07-03 KS AZS AWF Kraków MLP
154 KUŚ Kamil 2001-08-15 TS AKS Chorzów SLK
155 KWAPISZEWSKI Kacper 2000-01-17 OŚ AZS Poznań WLP
156 KWIATKOWSKI Krystian 1999-06-22 LUKS Orkan Września WLP
157 KWIATKOWSKI Roman 1995-05-19 OKS Start Otwock MAZ
158 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
159 LASZCZAK Jakub 2000-03-24 LUKS Zabrzeg SLK
160 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 RLTL Optima Radom MAZ
161 LEC Dawid 1999-08-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
162 LEWALSKI Kacper 2003-05-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
163 LEWANDOWSKI Marcin 1987-06-13 AZS UMCS Lublin LBE
164 LEWANDOWSKI Patryk 2000-08-16 GKS Piast Gliwice SLK
165 LISEWSKI Paweł 1999-05-09 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
166 LISIECKI Daniel 2000-08-31 GKS Piast Gliwice SLK
167 LONDZIN Marcin 1992-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
168 ŁADAK Michał 2001-03-02 UKS Olimpia Zabrze SLK
169 ŁUKASIAK Robert 1995-10-05 AZS-AWF Katowice SLK
170 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 KS AZS AWF Katowice SLK
171 MALSKI Paweł 1995-09-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
172 MALUGA Daniel 2000-06-22 KS Agros Zamość LBE
173 MAŁECKI Adrian 2002-01-21 UKS Kusy Warszawa MAZ
174 MAŁECKI Jakub 2003-01-07 MKS Bank BS Płońsk MAZ
175 MAŃKA Eryk 2004-07-30 KS Team ZabieganeDni Warszawa MAZ
176 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
177 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
178 MATUSZCZAK Jakub 2002-07-12 RLTL Optima Radom MAZ
179 MATYSEK Krzysztof 1988-12-02 TS AKS Chorzów SLK
180 MICHALAK Mateusz 1998-09-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
181 MICHALSKI Jan 2001-04-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
182 MIDUCH Ryszard 1964-01-19 KS Wisła Puławy LBE
183 MITKA Piotr 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
184 MIZERA Mateusz 2000-07-14 GKS Piast Gliwice SLK
185 MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 SKB Kraśnik LBE
186 MNICH Robert 1998-04-05 RLTL Optima Radom MAZ
187 MODRZEJEWSKI Bartosz 1995-12-07 UKS Olimpia Zabrze SLK
188 MORDALSKI Jacek 1999-08-15 KS AZS AWF Kraków MLP
189 MOSKAL Radosław 2001-02-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
190 MROŻEK Jakub 2001-02-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
191 MUC Karol 2002-06-20 RLTL ZTE Radom MAZ
192 MUSZAK Krystian 2001-09-13 MKS-MOSM Bytom SLK
193 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 TL ROW Rybnik SLK
194 MYSIUK Dawid 2001-11-05 GKS Piast Gliwice SLK
195 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
196 NARIMANY Julian 2000-01-01 MKS-MOS Katowice SLK
197 NIEMCZYK Jan 2002-03-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
198 NIESYTKO Błażej 1999-07-02 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
199 NOREK Jakub 1999-03-16 TS AKS Chorzów SLK
200 NOVOSAD Oleksandr 1998-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
201 NOWAK Jakub 2000-01-01 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
202 NOWAK Rafał 1975-04-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
203 NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 KS AZS AWF Kraków MLP
204 OGÓREK Jakub 2003-02-12 KS Wisła Puławy LBE
205 OLEJNICZAK Wiktor 1999-02-06 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
206 OLEJNIK Filip 2000-01-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
207 OLESIŃSKI Marcin 1999-07-01 GKS Piast Gliwice SLK
208 OLESZEK Kamil 1998-04-11 AZS UMCS Lublin LBE
209 OLIFIROWICZ Mateusz 1997-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
210 ORLIKOWSKI Mateusz 1999-09-16 LUKS Namysłów OPL
211 OSIEK Kamil 1996-04-15 TS AKS Chorzów SLK
212 OSTROPOLSKI Jakub 2000-03-27 GKS Piast Gliwice SLK
213 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 KKL Rodło Kwidzyn POM
214 PACHOLE Szymon 2000-03-18 GKS Piast Gliwice SLK
215 PAJĄK Jakub 2001-01-19 KS AZS AWF Katowice SLK
216 PAŁYGA Robert 2001-06-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
217 PAPLA Filip 1998-01-04 WKS Śląsk Wrocław DOL
218 PAWLAK Mateusz 2001-03-18 UKS Czempion Bełchatów LDZ
219 PAWŁOWSKI Filip 2001-04-26 LUKS Namysłów OPL
220 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 AZS Łódź LDZ
221 PIASECKI Ryszard 2001-09-29 OŚ AZS Poznań WLP
222 PIĄTKOWSKI Piotr 1983-08-08 Kraków Athletics Team MLP
223 PIECZKA Adam 1996-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
224 PIEKARCZYK Patryk 2000-04-27 AZS-AWF Katowice SLK
225 PIETRZKO Jakub 2000-12-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
226 PILARZ Dawid 2000-01-01 MKS Żywiec SLK
227 PISTELOK Mateusz 1999-03-24 LUKS Zabrzeg SLK
228 PLATA Karol 2000-06-02 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
229 PLUTA Konrad 2000-02-16 MKS Pogoń Siedlce MAZ
230 PŁACHECKI Robert 2001-08-07 MKS Iskra Pszczyna SLK
231 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
232 PODSIADŁO Kamil 1991-11-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
233 POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
234 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 KS Prefbet-Sonarol POD
235 POLAK Rafał 2000-01-31 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
236 POPELKA Radim 1998-02-26 UKS-MOS Opole OPL
237 POULAIN Kamil 1998-02-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
238 PRĄDZYŃSKI Stanisław 2004-05-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
239 PROKOP Mateusz 2000-07-18 MKS-MOS Katowice SLK
240 PRZEDZIŃSKI Kacper 2000-05-17 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
241 PRZERADZKI Kacper 2000-02-10 GKS Piast Gliwice SLK
242 PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
243 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
244 PRZYWORSKI Krzysztof 1995-11-25 KS AZS AWF Kraków MLP
245 PUKACZ Dawid 2000-02-22 SSMKS Parasol Wrocław DOL
246 RADECKI Piotr 1999-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
247 RADWAŃSKI Patryk 1996-10-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
248 RAJCA Piotr 2002-07-12 RMKS Rybnik SLK
249 RAJPOLD Arkadiusz 1999-05-07 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
250 RAK Filip 2003-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
251 RAPTA Paweł 2000-12-18 Kraków Athletics Team MLP
252 ROLLIK Dawid 1998-08-23 MKS-MOSM Bytom SLK
253 ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice SLK
254 ROSÓŁ Sebastian 1999-01-30 KS AZS AWF Katowice SLK
255 ROZMYS Michał 1995-03-13 AZS UMCS Lublin LBE
256 ROZWADOWSKI Mateusz 2001-11-21 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
257 RÓŻAŃSKI Bartłomiej 2002-04-30 GKS Piast Gliwice SLK
258 RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
259 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
260 SAMARCZENKO Dariusz 2000-02-28 AZS UMCS Lublin LBE
261 SARNOWSKI Daniel 1999-01-05 OŚ AZS Poznań WLP
262 SATERNUS Mateusz 2000-01-01 GTS Bojszowy SLK
263 SCHNEIDROWSKI Aron 2003-01-21 MKS-MOSM Bytom SLK
264 SEPIAŁ Remigiusz 2000-01-11 KS AZS AWF Kraków MLP
265 SIADUL Bartłomiej 2000-05-08 SSR Olimp Strawczyn SWK
266 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
267 SITKOWSKI Jan 2001-07-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
268 SKALIŃSKI Miłosz 2003-07-15 RLTL Optima Radom MAZ
269 SKALSKI Maciej 2001-09-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
270 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
271 SKIMINA Wiktor 2002-07-29 Kraków Athletics Team MLP
272 SKOWROŃSKI Mikołaj 2001-09-03 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
273 SKROBIŃSKI Arkadiusz 2000-10-01 KS Sprintwarsaw MAZ
274 SLADEK Roland 2000-01-16 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
275 SOBCZYK Radosław 1998-06-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
276 SOCHIERA Patryk 1998-06-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
277 SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 KS Energetyk Poznań WLP
278 SOKÓŁ Karol 2000-01-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
279 SOLDAT Adam 2001-01-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
280 SOWA Karol 2001-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
281 SOWIK Wojciech 1996-02-12 RKS Łódź LDZ
282 SROKOSZ Denis 1999-01-07 MKS-MOS Katowice SLK
283 STACHOWSKI Rafał 1991-05-29 AZS-AWF Katowice SLK
284 STAROŃ Szymon 2000-02-23 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
285 STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
286 SUBOCZ Bartosz 2002-06-04 MKLA Łęczyca LDZ
287 SWALSKI Kamil 2001-01-17 KB MOSiR Jastrzębie SLK
288 SYCH Tomasz 1997-04-20 AZS Łódź LDZ
289 SZASTAK Mateusz 2000-04-12 KS AZS AWF Kraków MLP
290 SZEWCZYK Piotr 1994-08-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
291 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
292 SZKUDLAREK Mateusz 2001-04-04 UKS-MOS Opole OPL
293 SZOŁDRA Sergiusz 2000-08-31 LUKS Dwójka Namysłów OPL
294 SZPEJNA Paweł 2000-08-22 BKS Bydgoszcz KPO
295 SZUBARTOWSKI Jakub 2001-01-14 AZS UMCS Lublin LBE
296 SZYMAŃSKI Jakub 1999-10-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
297 SZYMAŃSKI Marek 1991-10-27 MKLA Łęczyca LDZ
298 SZYMCZAK Bartłomiej 1999-04-12 MKS Piast Głogów DOL
299 SZYMCZAK Karol 1998-03-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
300 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
301 ŚLIWA Mateusz 2000-03-16 UKS Czwórka Żory SLK
302 ŚLIWIŃSKI Norbert 2004-03-31 PLKS Gwda Piła WLP
303 TANAŚ Patryk 2000-06-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
304 TARADAJ Bartosz 2001-12-22 KS AZS AWF Katowice SLK
305 TATARCZYK Brunon 2002-04-09 MKS-MOS Katowice SLK
306 TERESZKIEWICZ Damian 2000-02-14 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
307 TOMASIAK Piotr 2000-02-16 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
308 TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 OŚ AZS Poznań WLP
309 TWOREK Bartłomiej 1999-03-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
310 TYMOSIAK Szymon 2006-05-08 UKS LA Basket Warszawa MAZ
311 URBANEK Łukasz 2003-07-09 TL Athletics Jastrzębie SLK
312 URBANEK Sebastian 1997-01-06 KB MOSiR Jastrzębie SLK
313 WACHOWSKI Wiktor 2000-02-22 UKS 12 Kalisz WLP
314 WALECZKO Mario 1999-03-27 MOSiR Mysłowice SLK
315 WALICKI Antoni 1999-12-22 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
316 WALOTEK Artur 1999-02-22 AZS-AWF Katowice SLK
317 WARZECHA Henryk 1996-07-17 KS AZS AWF Kraków MLP
318 WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
319 WELET Michał 2000-11-25 LKS Pogórze Skoczów SLK
320 WESOŁEK Krzysztof 2001-04-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
321 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
322 WICHARY Kamil 2000-08-24 LKS Kłos Olkusz MLP
323 WIDŁAK Paweł 1999-01-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
324 WIECZOREK Kacper 1997-08-31 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
325 WIECZOREK Mikołaj 2001-03-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
326 WIECZORKIEWICZ Aleksander 2000-02-04 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
327 WIETECKI Łukasz 1984-07-29 OŚ AZS Poznań WLP
328 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
329 WIŚNIEWSKI Damian 1999-11-13 UKS Gimnazjon Płońsk MAZ
330 WITKOWSKI Stanisław 2002-04-29 MKS-MOSM Bytom SLK
331 WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
332 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
333 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
334 WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 KB Witar Tarnobrzeg PDK
335 WOJTKOWIAK Łukasz 2000-06-25 MKS-MOSM Bytom SLK
336 WOJTYŁA Wojciech 2001-09-14 LKS Pogórze Skoczów SLK
337 WOLENDER Jakub 2000-11-21 KS Warszawianka W-wa MAZ
338 WOLNIK Krzysztof 1999-12-31 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
339 WORETA Krystian 1999-06-09 MKL Szczecin ZPO
340 WOŹNICA Patryk 1998-05-31 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
341 WÓJCICKI Grzegorz 1999-01-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
342 WÓJCIK Maciej 1999-03-14 ZLKL Zielona Góra LBU
343 WRÓBEL Jakub 1999-01-20 LKS MOSiR Sieradz LDZ
344 WRÓBEL Jakub 1999-09-10 AZS-AWF Katowice SLK
345 WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
346 WRÓBEL Sebastian 2001-06-21 KS Agros Zamość LBE
347 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
348 WYRZYKIEWICZ Adrian 1995-11-06 PLKS Gwda Piła WLP
349 WYSŁUCH Wojciech 2000-12-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
350 WYSOCKI Mikołaj 2005-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
351 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Kraków Athletics Team MLP
352 ZADORA Michał 2000-03-17 UKS Kusy Bukowno MLP
353 ZARĘBA Mateusz 2001-01-02 OKS Skra Warszawa MAZ
354 ZATORSKI Mikołaj 1999-07-13 MKS Iskra Pszczyna SLK
355 ZAWIŚLAK Paweł 1998-06-29 LKS Zorza Niemil DOL
356 ZIELEŹNIK Adrian 2000-06-21 MKS Iskra Pszczyna SLK
357 ZIELIŃSKI Bartosz 2002-11-14 MKL Nefryt Lubartów LBE
358 ZIEMBA Maciej 1996-09-30 TS AKS Chorzów SLK
359 ZIĘBA Szymon 1996-09-25 KS AZS AWF Kraków MLP
360 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
361 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.73293304443359sekund