RÓŻYCKI Piotr
1999-01-22
AZS UMCS Lublin
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Jakub 2006-01-21 RLTL Optima Radom MAZ
2 ABRAMCZYK Piotr 2006-06-27 RLTL Optima Radom MAZ
3 ABRAMOWICZ Szymon 1998-02-17 LKS Maraton Turek WLP
4 ADAMCZAK Kacper 2003-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
5 ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
6 ANDRZEJEWSKI Kacper 1998-01-24 OKS Skra Warszawa MAZ
7 ANTONOWICZ Jan 2005-05-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
8 APACKI Mateusz 1992-03-19 SKLA Sopot POM
9 ARENDT Kacper 2002-04-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
10 ASTRACHANCEW Konrad 2005-07-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
11 AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
12 BAĆMAGA Dominik 1994-05-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
13 BAŁDYKA Jakub 1996-04-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
14 BANASZKIEWICZ Maciej 1996-08-07 MUKS Płock MAZ
15 BARTOŚ Krzysztof 2003-12-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
16 BARTYZEL Michał 1984-03-22 UKS Lider Siercza MLP
17 BARWIŃSKI Piotr 2001-04-02 AZS UMCS Lublin LBE
18 BĄCZEK Jakub 1997-07-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
19 BĄK Karol 2006-05-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
20 BĄK Maciej 1999-11-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
21 BEDNAREK Damian 2000-01-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
22 BEDNAREK Marcin 1997-04-01 LUKS Start Nakło KPO
23 BEDNAREK Radosław 1997-02-16 LUKS Boguszyce LDZ
24 BELMAS Paweł 2004-01-01 AZS UMCS Lublin LBE
25 BIEDRZYCKI Maciej 1998-08-04 LKS Lubawa WMZ
26 BIEGALESKI Adrian 1998-04-27 UKS Gimnazjon Płońsk MAZ
27 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
28 BIEŃKO Mikołaj 2005-12-26 KKB MOSiR Krosno PDK
29 BIERDZIŃSKI Szymon 1998-02-28 MKS Pułtusk MAZ
30 BIOLIK Szymon 1998-05-05 GTS Bojszowy SLK
31 BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 MKS Bank BS Płońsk MAZ
32 BŁASZCZYK Michał 2000-10-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
33 BOCHOMULSKI Szymon 2001-11-16 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
34 BOGDAL Filip 1998-05-29 MKS Polonia Warszawa MAZ
35 BOGDAŃSKI Kacper 2005-09-17 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
36 BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
37 BOROWSKI Dawid 1999-07-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
38 BOROWSKI Mateusz 1995-01-12 SKSG Korona Szczecin ZPO
39 BOROWSKI Miłosz 1994-01-22 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
40 BRODZIK Kamil 2000-08-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
41 BRYLIŃSKI Patryk 1996-01-03 MKS Polonia Warszawa MAZ
42 BRZOST Piotr 1998-03-20 UKS Kusy Warszawa MAZ
43 BRZOZOWSKI Rafał 1998-09-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
44 BUCH Natan 1995-11-06 AZS Łódź LDZ
45 BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
46 BUŚKO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom POM
47 BYKOWSKI Filip 1998-06-01 RLTL ZTE Radom MAZ
48 CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 OŚ AZS Poznań WLP
49 CHODURA Marcel 1999-01-14 LKS Victoria Olesno OPL
50 CHUDAK Franciszek 2001-12-03 AKL Ursynów Warszawa MAZ
51 CHUDZIK Jakub 2004-07-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
52 CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
53 CIERPLIKOWSKI Bartosz 1998-06-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
54 CIESLUK Wiktor 1999-01-01 Gimnazjum 2 Płońsk MAZ
55 CITAK Miłosz 2003-04-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
56 CYDEJKO Szymon 2003-12-30 MKS Pogoń Siedlce MAZ
57 CZARNOCKI Emil 1997-03-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
58 CZERNECKI Remigiusz 2000-07-16 AZS-AWF Katowice SLK
59 CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
60 CZERWIŃSKI Adam 1988-10-02 UKS Lider Siercza MLP
61 CZERWIŃSKI Adrian 2007-06-25 MKS Unia Hrubieszów LBE
62 CZERWONKA Miłosz 2005-07-12 MKL Chełm LBE
63 CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 RKS Łódź LDZ
64 CZYŻEWSKI Jakub 1995-03-12 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
65 ĆWIKLIŃSKI Adrian 2004-07-20 KS Agros Zamość LBE
66 ĆWIKŁA Hubert 2002-01-08 LKS Znicz Biłgoraj LBE
67 DĄBEK Dawid 2006-05-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
68 DĄBROWICZ Szymon 1998-03-24 LUKS Start Nakło KPO
69 DĄBROWSKI Aleksander 2000-11-17 MKS Polonia Warszawa MAZ
70 DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 Kraków Athletics Team MLP
71 DĄBROWSKI Patryk 1997-09-05 MKS MOS Wrocław DOL
72 DELIDA Mateusz 1999-06-09 KS Żeglina Sieradz LDZ
73 DEMBY Łukasz 1997-12-13 UKS Clan Ostrołęka MAZ
74 DENIS Maciej 2001-01-16 OKS Start Otwock MAZ
75 DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 RLTL Optima Radom MAZ
76 DOBAJ Szymon 1995-09-19 Kraków Athletics Team MLP
77 DOLEZY Kuba 2010-09-24 KS Olkusz MLP
78 DOMAGALSKI Marcin 1979-04-15 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
79 DOMAGAŁA Patryk 1997-04-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
80 DOMINIAK Daniel 2001-04-10 SL GKS Olsza Olszyna DOL
81 DRABENT Szymon 1998-05-22 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
82 DUCH Jakub 2001-08-27 WLKS Nowe Iganie MAZ
83 DUCZYŃSKI Maciej 1975-11-02 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
84 DZIEWULSKI Dawid 1999-01-31 MKS Agros Chełm LBE
85 DZIUBAŁTOWSKI Adrian 1998-09-24 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
86 FABISIAK Mateusz 1996-04-04 OŚ AZS Poznań WLP
87 FEDOROWICZ Marcin 1998-12-03 MUKS Płock MAZ
88 FELCZAK Jakub 1994-07-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
89 FICA Damian 1998-04-28 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
90 GACH Maciej 1993-10-20 MKS Polonia Warszawa MAZ
91 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
92 GAJDA Michał 2003-07-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
93 GAJDA Szymon 2004-04-10 KM Aktywni Sochaczew MAZ
94 GALIKOWSKI Michał 1997-01-17 KS AZS AWF Kraków MLP
95 GAŁUSZKA Mateusz 1999-06-05 UKS Czwórka Żory SLK
96 GANCARZ Szymon 1998-08-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
97 GARSTECKI Mikołaj 2000-11-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
98 GAWENDA Bartłomiej 2006-09-13 UKS 48 Warszawa MAZ
99 GĄSIEWICZ Szymon 1996-08-31 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
100 GĘBICKI Jakub 2006-02-01 MKS Agros Chełm LBE
101 GĘSIAK Kacper 2000-01-09 KKB MOSiR Krosno PDK
102 GIL Michał 1997-01-29 MKS Polonia Warszawa MAZ
103 GIŻYŃSKI Dominik 1998-04-10 MUKS Płock MAZ
104 GORZELAK Dominik 2001-04-10 UKS Kusy Warszawa MAZ
105 GOSK Dominik 1992-11-09 UKS 48 Warszawa MAZ
106 GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 OŚ AZS Poznań WLP
107 GÓRALSKI Cezary 1999-05-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
108 GRABARCZYK Mateusz 1998-01-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
109 GRABKOWSKI Piotr 1995-01-02 SKLA Sopot POM
110 GRACZYK Jakub 2002-02-04 MUKS Płock MAZ
111 GRAD Filip 2001-02-13 OŚ AZS Poznań WLP
112 GRAJEWSKI Tomasz 1999-09-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
113 GRODEK Fabian 2002-01-23 GKS Olimpia Grudziądz KPO
114 GROTH Patryk 2000-01-23 GKS Żukowo POM
115 GRUDZIŃSKI Adam 1997-09-12 AZS UMCS Lublin LBE
116 GRYZ Kamil 2005-08-12 UKS Herkules Sulejówek MAZ
117 GUZOWSKI Denis 1995-08-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
118 GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 KKB MOSiR Krosno PDK
119 HASIURA Jędrzej 1997-03-13 RKS Łódź LDZ
120 HAWEŁKO Igor 2004-03-17 BKS Bydgoszcz KPO
121 HELON Radosław 1994-06-20 MKL Szczecin ZPO
122 IŃSKI Bartosz 1990-02-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
123 JACIUK Sylwester 1993-05-20 MKS Pogoń Siedlce MAZ
124 JAGUSZEWSKI Paweł 1997-09-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
125 JAKUBCZAK Karol 2001-08-07 AZS UMCS Lublin LBE
126 JAKUBOWSKI Sebastian 1999-03-05 LKS Lubawa WMZ
127 JANCZARA Miłosz 2003-06-30 AZS UMCS Lublin LBE
128 JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 RLTL Optima Radom MAZ
129 JANOWSKI Filip 1991-06-03 MKL Szczecin ZPO
130 JANUSZ Wojciech 1993-08-06 KS AZS AWF Wrocław DOL
131 JAROSZEWSKI Cezary 2000-08-01 LKS Maków Mazowiecki MAZ
132 JAWORSKI Daniel 1997-07-15 KS Sprinter Włocławek KPO
133 JENDRYCH Marek 1984-01-06 KS Czempion Warszawa MAZ
134 JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 KS Agros Zamość LBE
135 JĘDRZEJEWSKI Arkadiusz 1998-03-28 PTT Delta Płock MAZ
136 JURCZYK Mariusz 1996-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
137 JURCZYŃSKI Rafał 1997-05-26 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
138 KACPERSKI Bartosz 2001-04-21 DKS Powiśle Dzierzgoń POM
139 KACZAN Grzegorz 1993-02-13 AZS-AWF Katowice SLK
140 KACZMARCZYK Michał 1998-04-29 OKLA Ostrołęka MAZ
141 KACZMAREK Konrad 1998-06-06 OKS Skra Warszawa MAZ
142 KAJDAS Adam 1999-05-09 UKS Filipides Teresin MAZ
143 KALISZUK Szymon 2002-06-08 KB Krościenko Wyżne PDK
144 KAMPA Rafał 1991-06-12 GKS Piast Gliwice SLK
145 KAWCZYŃSKI Filip 2000-02-12 UKS Kusy Warszawa MAZ
146 KIDOŃ Piotr 2000-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
147 KIELISZEK Piotr 2000-11-20 UKS Otrębusy MAZ
148 KILIAN Piotr 2005-11-18 KS AZS AWF Kraków MLP
149 KINASZ Jerzy 1994-01-22 AKL Ursynów Warszawa MAZ
150 KISZKA Bartłomiej 2004-05-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
151 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
152 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
153 KLEIN Oskar 2000-05-31 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
154 KLIMEK Rafał 1999-07-21 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
155 KNAPIK Michał 1993-09-23 RKS Łódź LDZ
156 KOCAK Patryk 1999-07-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
157 KOCEMBA Mikołaj 1999-11-03 LUKS Start Nakło KPO
158 KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 MLKS Sokół Lubin DOL
159 KOŁECKI Adrian 2000-05-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
160 KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
161 KONDEJ Mateusz 1997-02-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
162 KONOPKA Dawid 2001-02-07 KS Maków Biega MAZ
163 KOPECKI Marcin 1999-06-19 LKS Zantyr Sztum POM
164 KORC Rafał 1982-03-09 OKS Start Otwock MAZ
165 KOROŚ Wojciech 2002-05-05 KS SMS Szklarska Poręba DOL
166 KORTAS Mateusz 2004-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
167 KORYCKI Patryk 1999-05-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
168 KOS Jakub 2004-02-12 AZS UMCS Lublin LBE
169 KOS Mirosław 2000-11-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
170 KOSTRZEWA Filip 2000-03-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
171 KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
172 KOTUŁA Patryk 1997-01-25 UKS Sprint Legnica DOL
173 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Kraków Athletics Team MLP
174 KOWALSKI Maciej 2003-07-24 OŚ AZS Poznań WLP
175 KOWALSKI Paweł 1997-05-30 OKS Start Otwock MAZ
176 KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
177 KOŹLUK Sebastian 1997-02-26 MKS Polonia Warszawa MAZ
178 KRAKOWSKI Dawid 1999-08-14 LKS Stal Mielec PDK
179 KRAMAR Lubomir 1998-07-19 AKL Ursynów Warszawa MAZ
180 KRAUZE Bartosz 1999-04-23 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
181 KROCHMAL Paweł 1993-03-31 KS Czempion Warszawa MAZ
182 KRÓL Dawid 2002-09-04 OKS Start Otwock MAZ
183 KRUK Kamil 1992-02-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
184 KRUPIŃSKI Patryk 1998-10-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
185 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
186 KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
187 KUBAT Kamil 1993-02-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
188 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
189 KUBICKI Kamil 1998-01-29 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
190 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
191 KUCHARSKI Jarosław 2000-01-15 RLTL Optima Radom MAZ
192 KULESZA Robert 1999-02-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
193 KULIK Robert 2002-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
194 KULPA Michał 1987-06-11 KS Wda Świecie KPO
195 KUNA Krystian 2002-04-30 AZS UMCS Lublin LBE
196 KUNC Grzegorz 1997-07-03 KS AZS AWF Kraków MLP
197 KUROWSKI Tomasz 2000-03-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
198 KUSTOSIK Jan 2002-06-24 MUKS Płock MAZ
199 KWIATKOWSKI Krystian 1999-06-22 LUKS Orkan Września WLP
200 KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 MKS Juvenia Białystok POD
201 KWIATKOWSKI Roman 1995-05-19 OKS Start Otwock MAZ
202 LADA Damian 1998-02-03 GKS Wilga Garwolin MAZ
203 LADA Kamil 1998-02-03 GKS Wilga Garwolin MAZ
204 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
205 LATOS Jakub 1999-05-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
206 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 RLTL Optima Radom MAZ
207 LEC Dawid 1999-08-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
208 LESICZKA Karol 2001-07-25 AZS UMCS Lublin LBE
209 LEWANDOWSKI Adam 1997-07-22 WKS Wawel Kraków MLP
210 LIETZ Mateusz 2006-04-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
211 LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 KS Prefbet-Sonarol POD
212 LIS Dawid 1996-05-08 MKS Durasan Płońsk MAZ
213 LISEWSKI Paweł 1999-05-09 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
214 LUBELSKI Hubert 2001-10-31 WLKS Nowe Iganie MAZ
215 LUSZTAK Bartosz 1998-10-30 UKS Filipides Teresin MAZ
216 LUTY Zachariasz 1998-07-05 MKS Pogoń Siedlce MAZ
217 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
218 ŁAKOMIEC Rafał 1998-06-14 MKL Szczecin ZPO
219 ŁAWRESZUK Mateusz 1999-05-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
220 ŁĘSKI Bruno 2003-11-12 Kraków Athletics Team MLP
221 ŁOBACZ Patryk 2003-05-06 MKS Żak Biała Podlaska LBE
222 ŁUSZCZ Mateusz 1998-01-01 MKS Pułtusk MAZ
223 ŁYSZKOWSKI Kamil 1998-03-17 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
224 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 OŚ AZS Poznań WLP
225 MAKIŁA Karol 2005-01-31 GKS Cartusia Kartuzy POM
226 MAKOWIECKI Adrian 1999-04-25 MKS Inowrocław KPO
227 MAKOWSKI Adam 2000-12-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
228 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
229 MAKOWSKI Michał 1986-04-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
230 MALICH Kacper 1999-05-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
231 MAŁECKI Adrian 2002-01-21 UKS Kusy Warszawa MAZ
232 MAŁECKI Jakub 2003-01-07 MKS Bank BS Płońsk MAZ
233 MANC Szymon 1995-08-15 MKS Gniezno WLP
234 MANIKOWSKI Jakub 1998-06-22 KS Żeglina Sieradz LDZ
235 MARCINKIEWICZ Adrian 1993-06-27 MKS Pogoń Siedlce MAZ
236 MARCZEWSKI Jan 1999-08-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
237 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
238 MAROSZ Szymon 1999-08-02 KKB MOSiR Krosno PDK
239 MARSZAŁEK Patryk 1995-05-26 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
240 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
241 MAS Wojciech 1997-12-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
242 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
243 MATUSZCZAK Jakub 2002-07-12 RLTL Optima Radom MAZ
244 MAZUREK Mikołaj 2002-07-10 UKS LA Basket Warszawa MAZ
245 MELAK Konrad 2001-03-05 OKS Skra Warszawa MAZ
246 MICHALSKI Jan 2001-04-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
247 MIELEWCZYK Bartłomiej 2000-02-23 MLKS Baszta Bytów POM
248 MIENICKI Rafał 2006-01-28 ŚUKS Polna Warszawa MAZ
249 MIESZKOWSKI Bartłomiej 1999-06-08 WKS Flota Gdynia POM
250 MIKOŁAJEWSKI Gabriel 1999-03-16 RLTL Optima Radom MAZ
251 MIŁKOWSKI Mikołaj 2007-03-24 UKS 48 Warszawa MAZ
252 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
253 MIRKOWSKI Bartosz 1998-01-01 UKS Adamów MAZ
254 MISIEWICZ Michał 1995-12-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
255 MIZGIER Dawid 1999-12-04 MLKS Baszta Bytów POM
256 MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 SKB Kraśnik LBE
257 MNICH Robert 1998-04-05 RLTL Optima Radom MAZ
258 MOCEK Daniel 1996-02-14 KS Maków Biega MAZ
259 MOKWA Karol 1999-06-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
260 MORZEWSKI Marceli 2000-01-22 OKS Skra Warszawa MAZ
261 MOSKWIAK Paweł 1997-03-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
262 MROCZEK Adam 1999-12-21 AZS Łódź LDZ
263 MROCZEK Kamil 1997-04-26 AZS Łódź LDZ
264 MUSIAŁEK Paweł 2004-10-13 KS Żeglina Sieradz LDZ
265 MUSZELIK Wiktor 1999-02-19 AKL Ursynów Warszawa MAZ
266 MUZYCZUK Dawid 1996-06-05 KS Agros Zamość LBE
267 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
268 NARLOCH Damian 1997-05-30 KUKS Remus Kościerzyna POM
269 NIEWCZAS Kamil 1999-02-17 UKS Victoria Józefów MAZ
270 NOGALSKI Denis 1998-01-11 LKS Lubusz Słubice LBU
271 NOSEK Szymon 2000-01-05 LUKS Boguszyce LDZ
272 NOWAK Dominik 1996-02-11 MKS Polonia Warszawa MAZ
273 NOWAK Jakub 1998-03-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
274 NOWAKOWSKI Maciej 1998-09-01 LKS Lubawa WMZ
275 NURKOWSKI Patryk 1996-08-15 LKS Jantar Ustka POM
276 OGONOWSKI Szymon 1985-07-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
277 OGÓREK Rafał 2000-03-18 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
278 OJDANA Adrian 1996-03-14 OKS Skra Warszawa MAZ
279 OLBORSKI Mateusz 1999-09-02 AZS Łódź LDZ
280 OLCZYK Kamil 1998-07-16 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
281 OLEJNICZAK Wiktor 1999-02-06 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
282 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin MAZ
283 OLESZEK Kamil 1998-04-11 AZS UMCS Lublin LBE
284 ORLIKOWSKI Jakub 2000-05-19 UKS LA Basket Warszawa MAZ
285 ORŁOWSKI Krzysztof 1999-02-05 MKS Durasan Płońsk MAZ
286 OSTROPOLSKI Jakub 2000-03-27 GKS Piast Gliwice SLK
287 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 KKL Rodło Kwidzyn POM
288 OZDARSKI Łukasz 1994-01-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
289 PAJA Szymon 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
290 PAJA Tomasz 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
291 PAROBCZY Przemysław 1998-01-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
292 PAWLIK Dawid 1998-12-19 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
293 PAWŁOWSKI Bartłomiej 2001-04-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
294 PAWŁOWSKI Wojciech 2002-05-08 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
295 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
296 PEK Daniel 1991-11-28 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
297 PEK Daniel 1998-02-03 niest. Gdańsk POM
298 PELCZAR Wojciech 1995-02-03 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
299 PEMPUŚ Adrian 2005-11-18 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
300 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 AZS Łódź LDZ
301 PIASECKI Ryszard 2001-09-29 OŚ AZS Poznań WLP
302 PIĄTKOWSKI Adam 2000-01-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
303 PIECZKA Adam 1996-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
304 PIEŃKOSZ Grzegorz 1998-05-02 MKS Polonia Warszawa MAZ
305 PIEŃKOSZ Rafał 1998-05-02 MKS Polonia Warszawa MAZ
306 PILISZEK Grzegorz 1987-09-23 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
307 PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
308 PIOTROWSKI Filip 2001-03-26 BKS Wataha Warszawa MAZ
309 PIOTROWSKI Jan 1999-01-01 Gimnazjum 2 Płońsk MAZ
310 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
311 POCZEWSKI Jan 1999-07-10 PLKS Gwda Piła WLP
312 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
313 PODYMNIAK Szymon 1997-08-17 RLTL ZTE Radom MAZ
314 POLOWIEC Karol 2001-03-03 OKS Skra Warszawa MAZ
315 PORĘBSKI Szymon 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
316 POULAIN Kamil 1998-02-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
317 POZORSKI Patryk 1999-02-06 GKS Olimpia Grudziądz KPO
318 PRZESTRZELSKI Kajetan 2001-03-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
319 PRZYBOROWSKI Piotr 1999-10-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
320 PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
321 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
322 PUKACZ Dawid 2000-02-22 SSMKS Parasol Wrocław DOL
323 RACZYŁO Damian 1998-08-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
324 RACZYŃSKI Mikołaj 1992-02-06 LKS Ostromecko KPO
325 RADZIWONKA Hubert 1999-01-01 Gimnazjum 2 Płońsk MAZ
326 RAJPOLD Arkadiusz 1999-05-07 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
327 ROCZON Przemysław 1992-07-16 AZS UMCS Lublin LBE
328 ROGULSKI Łukasz 2001-05-14 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
329 ROMANIUK Daniel 2001-10-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
330 ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice SLK
331 ROŻNOWSKI Bartosz 1989-09-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
332 RUDNIK Damian 1995-04-29 BKS Bydgoszcz KPO
333 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
334 RYCHCIK Marcin 1997-10-02 KS Zawkrze Mława MAZ
335 RYDZIŃSKI Patryk 1995-06-30 niest. Warszawa MAZ
336 RYMARCHUK Aliaksei 1999-09-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
337 RYTEL Wojciech 1999-10-13 WLKS Nowe Iganie MAZ
338 SALOMONOWSKI Jakub 2002-11-10 UKS Iwiczna Nowa Iwiczna MAZ
339 SAMARCZENKO Dariusz 2000-02-28 AZS UMCS Lublin LBE
340 SARR-MALINOWSKI Daniel 2000-05-13 AZS-AWFiS Gdańsk POM
341 SEMPOŁOWICZ Szymon 1996-04-12 MUKL Brodnica KPO
342 SEPIAŁ Remigiusz 2000-01-11 KS AZS AWF Kraków MLP
343 SHKUROV Aleksei 1998-06-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
344 SIEMAKOWICZ Patryk 1998-07-03 MKS Polonia Warszawa MAZ
345 SIEMCZYK Bogusław 1975-01-01 niest. Warszawa MAZ
346 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
347 SIERSCHUŁA Bartosz 1998-05-25 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
348 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
349 SKALSKI Maciej 2001-09-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
350 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
351 SKIERKOWSKI Paweł 2002-05-13 KS AZS AWF Warszawa MAZ
352 SKIMINA Wiktor 2002-07-29 Kraków Athletics Team MLP
353 SKROBIŃSKI Arkadiusz 2000-10-01 KS Sprintwarsaw MAZ
354 SKRZESZEWSKI Jacek 2004-09-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
355 SKRZYPCZAK Kamil 1991-12-31 KS Dynamic Łódź LDZ
356 SMOGORZEWSKI Bartosz 1998-03-07 MKS Pułtusk MAZ
357 SMOLNICKI Łukasz 1995-01-27 SKLA Sopot POM
358 SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 KS Energetyk Poznań WLP
359 SOWIK Wojciech 1996-02-12 RKS Łódź LDZ
360 SOWIŃSKI Patryk 1996-05-04 MKS Sambor Tczew POM
361 STACHOWSKI Rafał 1991-05-29 AZS-AWF Katowice SLK
362 STAROŃ Szymon 2000-02-23 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
363 STĘPIEŃ Jakub 1999-08-31 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
364 STOPA Artur 1999-09-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
365 STRUBIŃSKI Konrad 1995-04-17 MKS Polonia Warszawa MAZ
366 STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
367 STRZELCZYK Jakub 2003-06-12 UKS Olimp Kozienice MAZ
368 SUŁKOWSKI Rafał 1999-08-26 Kraków Athletics Team MLP
369 SUSZCZYŃSKI Maciej 1990-03-25 KU AZS SGH w Warszawie MAZ
370 SUWARA Wiktor 1996-07-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
371 SZAFRAN Hubert 2000-07-27 KS Żeglina Sieradz LDZ
372 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
373 SZPEJNA Paweł 2000-08-22 BKS Bydgoszcz KPO
374 SZREDER Dawid 1998-07-29 KUKS Remus Kościerzyna POM
375 SZULC Bartłomiej 2003-07-16 UKS LA Basket Warszawa MAZ
376 SZULECKI Daniel 1998-12-11 MKS Pułtusk MAZ
377 SZWED Maciej 1999-02-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
378 SZYDŁOWSKI Igor 2006-04-22 UKS Żaczek Połaniec SWK
379 SZYMAŃSKI Jakub 1999-10-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
380 SZYMAŃSKI Marek 1991-10-27 MKLA Łęczyca LDZ
381 SZYMBORSKI Rafał 1992-07-05 BKS Wataha Warszawa MAZ
382 SZYMCZAK Bartłomiej 1999-04-12 MKS Piast Głogów DOL
383 SZYSZKA Michał 1999-06-04 CMKL Człuchów POM
384 ŚLĄZEK Michał 1995-09-29 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
385 ŚMIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
386 ŚWIĄTEK Igor 2000-01-01 BKL Bełchatów LDZ
387 ŚWIĄTKOWSKI Bartosz 1989-04-18 LKS Sana Kościan WLP
388 TANAŚ Patryk 2000-06-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
389 TERESZKIEWICZ Damian 2000-02-14 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
390 TOKARSKI Daniel 2000-08-30 GKS Wilga Garwolin MAZ
391 TOMASIAK Piotr 2000-02-16 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
392 TRĘBICKI Ignacy 2000-10-04 OKS Skra Warszawa MAZ
393 TROJNIAR Bartosz 2004-06-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
394 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj 2001-12-13 GUKS Asy Dywity WMZ
395 TRZASKA Damian 2000-02-03 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
396 TRZEŚNIEWSKI Mateusz 1998-06-19 UKS Kusy Warszawa MAZ
397 TURSKI Krzysztof 2000-06-08 RLTL Optima Radom MAZ
398 TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 OŚ AZS Poznań WLP
399 TWORSKI Kacper 2002-08-05 UKS Lisy Zgierz LDZ
400 TYMIŃSKI Piotr 2000-02-21 MKS Juvenia Białystok POD
401 TYRKA Kacper 2006-03-18 MKS Agros Chełm LBE
402 URBANIAK Arkadiusz 1998-01-19 MKS Stal Nowa Dęba PDK
403 WACHOWSKI Wiktor 2000-02-22 UKS 12 Kalisz WLP
404 WARZECHA Henryk 1996-07-17 KS AZS AWF Kraków MLP
405 WASIELEWSKI Sebastian 1999-08-21 LKS Sana Kościan WLP
406 WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
407 WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01 KS Podlasie Białystok POD
408 WASILEWSKI Mateusz 2005-09-21 AZS UMCS Lublin LBE
409 WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 MKS Polonia Warszawa MAZ
410 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
411 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
412 WIŚNIEWSKI Damian 1999-11-13 UKS Gimnazjon Płońsk MAZ
413 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
414 WITAK Sebastian 1998-01-01 niest. Warszawa MAZ
415 WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
416 WOJCIECHOWSKI Dominik 1999-03-14 AZS-AWF Gorzów LBU
417 WOJCIECHOWSKI Kamil 1999-02-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
418 WOJCIECHOWSKI Marcin 1998-11-20 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
419 WOJTCZAK Andrzej 1996-02-01 LKS Osuchów MAZ
420 WOLENDER Jakub 2000-11-21 KS Warszawianka W-wa MAZ
421 WOLNIAK Łukasz 2000-08-02 AZS Łódź LDZ
422 WOLSKI Damian 1998-01-01 niest. Warszawa MAZ
423 WOLSKI Dominik 1999-01-01 niest. Warszawa MAZ
424 WORETA Krystian 1999-06-09 MKL Szczecin ZPO
425 WÓJCICKI Grzegorz 1999-01-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
426 WÓJTOWICZ Sebastian 1982-03-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
427 WRONA Kuba 2003-03-03 AZS UMCS Lublin LBE
428 WRÓBEL Jakub 1999-01-20 LKS MOSiR Sieradz LDZ
429 WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
430 WRÓBEL Sebastian 2001-06-21 KS Agros Zamość LBE
431 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
432 WRÓBLEWSKI Michał 1979-08-06 AKL Ursynów Warszawa MAZ
433 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
434 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Kraków Athletics Team MLP
435 ZADOROZHNIUK Artem 2005-04-18 MKS-MOS Katowice SLK
436 ZAGAJEWSKI Rafał 1997-10-20 KL Iskra Białogard ZPO
437 ZAJĄCZKOWSKI Wojciech 1999-05-03 MKS MOS Wrocław DOL
438 ZATORSKI Mikołaj 1999-07-13 MKS Iskra Pszczyna SLK
439 ZAWADZKI Mateusz 2001-10-19 MKS Polonia Warszawa MAZ
440 ZAWIŚLAK Paweł 1998-06-29 LKS Zorza Niemil DOL
441 ZERA Łukasz 1998-01-01 niest. Warszawa MAZ
442 ZIELEŹNIK Adrian 2000-06-21 MKS Iskra Pszczyna SLK
443 ZIELIŃSKI Kamil 1997-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
444 ZIELONKA Jan 1999-08-19 LKS MOSiR Sieradz LDZ
445 ZIENTALAK Mateusz 1999-09-03 MKS Zduńska Wola LDZ
446 ZIĘBA Szymon 1996-09-25 KS AZS AWF Kraków MLP
447 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
448 ZIMIŃSKI Dobrosław 2002-03-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
449 ZOSIUK Łukasz 1985-06-23 MKS Unia Hrubieszów LBE
450 ZUBKO Maksym 2005-07-20 AZS UMCS Lublin LBE
451 ZYBOROWICZ Bartłomiej 1998-02-05 GKS Żukowo POM
452 ZYGMUNT Konrad 1998-02-05 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
453 ŻUCHOWSKI Michał 1998-12-10 RLTL Optima Radom MAZ
454 ŻYGENDA Krzysztof 1997-03-10 GKS Cartusia Kartuzy POM
455 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.58631610870361sekund