JELSKA Justyna
1999-08-20
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ABRAMOWICZ Róża
2004-06-09
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMSKA Zuzanna
2005-05-28
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
AFELT Julia
1999-11-06
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ANGLART Julianna
2006-12-09
UKS Młodzik Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
ANHALT Anna
2005-09-24
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
ANKIEWICZ Emilia
1990-11-22
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
ANTKIEWICZ Weronika
2003-06-02
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
ANTKOWIAK Nikola
2008-08-17
UKS 20 Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
ARENT Paulina
1998-03-27
ZSEiO nr 6 Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
AUGUSTOWSKA Natalia
2003-06-07
PTT Delta Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BACZYŃSKA Zuzanna
2007-01-26
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BAJKOWSKA Justyna
2002-08-13
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BALICKA Aleksandra
2003-03-10
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BANAŚ Patrycja
2000-09-07
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BANAŚ Wiktoria
2003-09-14
SSR Olimp Strawczyn
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BAŃKOWSKA Anna
1990-03-31
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BARANOWSKA Mariola
1993-11-16
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BARCZYK Kamila
1999-07-17
LKS Kłos Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BARTCZAK Julia
2001-08-19
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BARTOSIEWICZ Natalia
1996-05-25
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BARTOSZEWICZ Angelika
1999-12-16
UKS Piast Bolków
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BASIAK Emilia
2009-12-04
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BĄBA Sylwia
1998-01-05
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
BĄK Zuzanna
2002-02-08
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
BEKUS Joanna
1997-11-06
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
BELOWSKA Aleksandra
2002-05-19
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
BEŁCZEW Oliwia
2006-04-09
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
BERBACHOWSKA Agata
2001-01-18
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
BEREŹNICKA Monika
2000-11-01
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
BERŁOWSKA Barbara
1999-08-21
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
BIAŁEK Magdalena
2005-12-20
Akademia Biegowa Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
BIEDRZYCKA Roksana
2000-03-16
KS Maków Biega
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
BIEGANOWSKA-ZAJĄC Barbara
1981-09-01
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
BIELAK Natalia
2002-05-10
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
BIELAKOW Katarzyna
2004-05-22
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
BIELAWSKA Natalia
2008-03-31
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
BIELECKA Wiktoria
2000-12-26
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
BIELIŃSKA Weronika
2001-07-04
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
BŁACHNIO Natasza
2009-06-28
UKS 48 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
BŁASZYK Wiktoria
1996-06-02
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
BOCHENEK Jagoda
2006-05-27
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
BOGDANOWICZ Aneta
2006-06-16
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
BOJARSKA Jagoda
2006-04-05
KS Ciechan Ciechanów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
BORKOWSKA Wiktoria
2004-04-19
PTT Delta Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
BOSZKO Gabriela
2007-10-13
KS Parkiet Hajnówka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
BRELA Zuzanna
2000-12-01
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
BREZA Magdalena
2004-11-26
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
BREZA Olimpia
2002-02-14
KUKS Remus Kościerzyna
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
BRODOWSKA Aleksandra
2000-04-02
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
BRONIATOWSKA Katarzyna
1990-02-22
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
BRONOWSKA Zuzanna
2001-06-20
Mazovia ProActiv Ciechanów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
BRUDNY Regina
2007-12-22
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
BRYZEK Justyna
1998-07-09
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
BRZDONKIEWICZ Zuzanna
2004-06-09
LKS Masuria Jęcznik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
BRZĘK Paulina
1999-03-02
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
BUCZYŁO Patrycja
2000-11-29
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
BUDKOWSKA Stella
2008-12-02
UKS Chromik Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
BUDZIŁEK Martyna
1996-01-07
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
BUDZISZ Kinga
2007-07-06
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
BUJNICKA Patrycja
1993-07-21
MLKS Ostróda
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
BULCZAK Natalia
1998-03-26
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
BUŁKOWSKA Sara
2007-12-04
SMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
BURZYŃSKA Maja
2011-09-16
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
BUTLER Katarzyna
2001-01-17
LKS Maków Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
BYCZKOWSKA Amelia
2005-09-04
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
CATI Lidia
2004-03-16
UKS 48 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
CEKAŁA Dominika
2004-07-19
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
CHĘCIŃSKA Magdalena
2005-05-25
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
CHLEBDA Marcelina
1998-02-13
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
CHODKOWSKA Julia
2005-11-14
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
CHOROSZEWICZ Wioleta
2002-01-04
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
CHORZĘPA Agnieszka
2001-01-14
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
CHRYCZYK Katarzyna
1995-05-30
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
CHUDYK Aleksandra
2000-11-07
KL Ziemia Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
CHWIEŚKO Martyna
1999-03-18
KS Maraton Nowa Ruda
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
CICHOCKA Angelika
1988-03-15
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
CICHOCKA Anita Katarzyna
2003-06-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
CIEPAŁ Natasza
2003-06-12
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
CIESIELSKA Anna
1997-01-10
KS Sprintwarsaw
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
CIOK Klaudia
1999-12-20
KS Maków Biega
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
CIOŁAK Magdalena
2001-05-05
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
CYBULSKA Dagmara
1999-05-28
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
CYBULSKA Klaudia
1999-05-28
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
CZAJKA Agata
2008-05-29
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
CZARNOTA Małgorzata
1999-02-22
UMKS Nadir Jędrzejów
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
CZUBAK Milena
1998-01-20
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
CZUPRYN Agata
2004-02-27
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
CZYŻOWSKA Paulina
1998-05-08
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
DALECKA Martyna
1999-11-21
MLKS Baszta Bytów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
DALIDOWICZ Maja
2002-07-29
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
DAMS Wiktoria
2003-10-24
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
DAMSZEL Antonina
2010-01-21
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
DATA Dominika
2003-08-01
KUKS Remus Kościerzyna
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
DAWIDOWSKA Ewa
1998-12-24
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
DĄBROWSKA Aleksandra
1999-04-27
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
DĄBROWSKA Julia
2002-02-17
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
DĄBROWSKA Oliwia
1998-03-17
PTT Delta Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
DEFRATYKA Małgorzata
1999-06-21
KS Sprintwarsaw
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
DEMCZUK Natalia
2004-09-13
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
DIAS Julia
1999-08-23
GKS Żukowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
DIMITROW Maja
2004-12-02
KS Lemiesz Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
DŁUGOZIMA Agata
2003-12-04
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
DOMAGAŁA Weronika
1998-10-03
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
DOMURAT Wiktoria
2002-04-06
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
DOMŻALSKA Daria
2005-01-03
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
DOPIERAŁA Aleksandra
2000-03-01
LKS OSiR Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
DROŻDŻEWSKA Paulina
2003-12-08
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
DUBAN Aleksandra
2005-01-11
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
DUBIELLA Monika
2000-05-02
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
DUDA Daria
2010-03-15
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
DWORECKA Weronika
1998-12-02
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
DYBKA Agnieszka
2000-02-07
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
DYMEK Jagoda
2007-12-06
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
DZIAŁOSZEWSKA Maja
2001-09-05
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
DZIEDZIC Justyna
2000-02-23
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
DZIEDZIECH Izabela
1991-07-19
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
DZIERGOWSKA Patrycja
2000-06-29
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
DZIEWICKA Lidia
2006-05-19
UKS Orzełki Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
DZIEWIĘCKA Wiktoria
1998-05-01
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
DZIUGIEŁ Miłosława
1997-02-11
UKS SMS Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
DZWONKOWSKA Karolina
2003-03-21
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
ENGELMANN Weronika
2001-06-08
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
ENNAOUI Sofia
1995-08-30
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
FABISZEWSKA Ewelina
1998-03-12
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
FELSKOWSKA Marta
2000-02-26
KUKS Remus Kościerzyna
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
FELSKOWSKA Natalia
2002-07-31
KUKS Remus Kościerzyna
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
FIAŁKOWSKA Marta
2003-09-29
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
FIC Renata
2000-01-06
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
FILIPEK Karolina
1998-02-28
MOS Zatoka Braniewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
FORMELLA Aleksandra
2001-10-27
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
FRANKOWSKA Paulina
1998-03-26
SSMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
FRĄCZEK Karolina
2001-05-08
UKS Budowlani Nowy Sącz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
FREJ Milena
2004-03-28
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
GABRYSZEWSKA Kinga
1999-11-07
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
GADAJSKA Wiktoria
2006-01-08
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
GADOMSKA Julia
2001-01-14
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
GAJDA Sylwana
1999-11-10
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
GAJEWSKA Karolina
2001-02-14
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
GAJKOWSKA Martyna
2003-04-11
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
GALANT Martyna
1995-01-26
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
GAŁA Katarzyna
2000-07-17
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
GAŁAN Agata
2003-04-10
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
GAMROT Zuzanna
2005-02-24
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
GARASZ Magdalena
2000-05-20
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
GARBACZEWSKA Urszula
2008-02-17
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
GĄSIOROWSKA Julia
2001-05-09
UKS Varsovia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
GDYNIA Kinga
2007-01-31
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
GIBAS Wiktoria
2007-06-04
UKS Orzełki Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
GIEJBATOW Julia
2008-05-15
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
GIERACH Milena
2000-04-24
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
GIERUŃ Agnieszka
1998-06-09
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
GIZA Karolina
1989-04-04
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
GLATKI Ewa
2005-12-02
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna
2001-11-23
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
GOLĘBIOWSKA Julia
2003-10-20
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
GOŁEK Diana
1983-08-07
WKB Meta Lubliniec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
GOŁĘBIOWSKA Joanna
2007-02-05
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
GORCZYŃSKA Michalina
1999-06-25
MKS Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
GOSIK Michalina
2006-03-22
KM Aktywni Sochaczew
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
GOSPODARCZYK Natalia
1999-09-21
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
GÓRAK Paulina
1997-11-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
GÓRNIAK Samanta
2002-02-23
MUKS SZS Cieszyn
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
GÓRSKA Magdalena
1998-07-01
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
GRABOWSKA Karolina
1997-04-15
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
GRABOWSKA Kinga
1999-09-17
UKS 9 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
GRABOWSKA Wiktoria
2005-02-18
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
GREBER Karolina
2000-06-05
UKS Jedynka Bartoszyce
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
GROŃSKA Kornelia
2007-02-26
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
GROTH Dagmara
1999-01-31
GKS Żukowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
GRUCHAŁA Julia
2004-05-14
Akademia Biegowa Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
GRUSZKOWSKA Patrycja
2000-01-07
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
GRYBOŚ Ewa
1990-06-15
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
GRYC Anna Maria
1999-10-16
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
GRZEGORCZYK Weronika
2000-03-08
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
GRZESIUKIEWICZ Dominika
2006-07-17
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
GULCZYŃSKA Natalia
1997-01-31
RAZ Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
GURBSKA Edyta
2006-02-10
LKS Osuchów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
GWIAZDECKA Wiktoria
2006-04-03
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
HAJDA Teresa
1998-09-27
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
HAJDUK Zuzanna
2004-11-16
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
HALICKA Elwira
2003-08-13
LUKS Eurocentr Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
HALICKA Sylwia
1999-08-31
LUKS Eurocentr Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
HAPUNOWICZ Joanna
2000-04-08
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
HARTUNG Wiktoria
2000-05-07
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
HAWRYLAK Katarzyna
1999-03-19
UKS Sokół Węgorzewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
HAZIK Karolina
2002-02-23
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
HINZ Kamila
1999-04-20
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
HNATCZUK Julia
2006-06-01
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
HOFMAN Maria
1999-07-03
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
HOŁDA Aleksandra
1996-11-27
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
HOROSZKO Marta
1999-11-27
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
HRUBY Anna
1998-03-31
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
HRYCIUK Gabriela
2001-08-08
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
HRYCYK Anna
2003-07-11
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
IDZIKOWSKA Julia
2006-07-31
MKL Jarocin
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
IGLEWSKA Żaneta
2003-08-27
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
INDEKA Sylwia
1997-06-19
LKS Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
IZNEROWICZ Karolina
1998-05-25
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
JABŁOŃSKA Adrianna
2000-07-11
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
JACKIEWICZ Patrycja
2001-08-06
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
JACNIAK Ewa
1990-11-27
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
JACZEWSKA Amelia
2006-02-07
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
JAGUŚCIK Julia
2003-12-16
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
JAKUBIEC Angelika
1998-09-27
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
JAKUBOWSKA Alicja
2005-02-02
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
JAMIELUCHA Zuzanna
2005-12-14
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
JANECZKO Maja
2003-12-06
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
JANICKA Dominika
2005-06-19
Akademia Biegowa Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
JANKOWSKA Katarzyna
1994-01-14
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
JANKOWSKA Urszula
2002-07-23
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
JANUCHTA Kinga
2005-01-05
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
JARMOSZKO Gabriela
2006-06-10
GOKSiT Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
JAROSZEWICZ Elżbieta
1997-07-31
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
JARSKA Alicja
1999-08-11
LKS Zorza Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
JASKULSKA Oliwia Maria
2006-10-24
UKS Orzełki Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
JASTRZĄB Izabela
2000-02-10
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
JASTRZĘBSKA Iga
1998-06-13
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
JASTRZĘBSKA Magdalena
2001-07-13
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
JASZCZAK Aleksandra
2004-06-29
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
JASZCZAK Bogna
1999-01-11
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
JAWORSKA Oliwia
2001-03-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
JAŹWIŃSKA Aleksandra
1998-12-11
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
JELENIEWICZ Nikola
2007-04-17
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
JEROMIŃSKA Laura
2004-05-29
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
JEWUŁA Dominika
2006-10-03
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
JÓŹWICKA Małgorzata
2002-06-03
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
JÓŹWIK Joanna
1991-01-30
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
KACA Emilia
2008-07-07
CSiR Susz
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
KACIUPA Marta
1999-10-25
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
KACZMARCZYK Justyna
1997-12-07
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
KACZMAREK Alicja
2002-09-30
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
KACZMAREK Natalia
1998-01-17
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
KACZYŃSKA Paulina
1991-07-24
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
KALICKA Klaudia
1999-06-07
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
KALINOWSKA Kamila
2005-06-15
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
KALINOWSKA Wiktoria
2006-05-27
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
KALISIAK Helena
2003-06-30
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
KALISIAK Małgorzata
2001-01-20
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
KALISZ Agnieszka
1999-02-23
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
KALISZ Ewa
1998-03-06
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
KALISZ Patrycja
1998-02-09
LKS Fenix Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
KAMIEŃSKA Aleksandra
1999-05-06
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
243
KAMIŃSKA Jagoda
1999-07-26
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
244
KAMIŃSKA Weronika
2002-12-26
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
245
KAPAŁA Patrycja
1997-03-26
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
246
KAPCIŃSKA Marianna
1999-05-29
UKS Mały Jeziorak Iława
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
247
KAPUSTKA Anna
2002-02-20
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
248
KARCZ Agnieszka
1999-05-11
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
249
KARCZEWSKA Maria
2003-06-27
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
250
KARDASZ Maja
2003-05-28
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
251
KARGOL Katarzyna
1996-02-23
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
252
KAROLCZUK Aleksandra
2004-09-28
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
253
KAROLCZUK Martyna
2005-09-18
LUKS Boguszyce
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
254
KARPIUK Diana
2000-04-05
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
255
KARWOWSKA Maja
2005-03-09
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
256
KASPERSKA Sandra
1999-01-28
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
257
KASPERUK Aleksandra
2005-09-16
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
258
KAZIMIERSKA Klaudia
2001-09-03
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
259
KAZUBSKA Aleksandra
2008-06-09
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
260
KAŹMIERCZAK Weronika
1998-09-29
LKS OSiR Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
261
KICIŃSKA Marta
2003-08-03
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
262
KIELIAN Aleksandra
2000-09-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
263
KIEŁPIKOWSKA Marta
1998-12-19
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
264
KIRSZ Ewelina
2000-02-11
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
265
KLAG Karolina
1999-03-22
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
266
KLEINSCHMIDT Wiktoria
2001-06-02
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
267
KLEJPS Ewelina
2005-05-06
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
268
KLĘBOWSKA Wiktoria
2000-01-20
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
269
KLIMEK Beata
1999-10-01
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
270
KOBESZKO Barbara
1998-12-03
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
271
KOBIÓR Klaudia
1998-07-01
LKS Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
272
KOCISZEWSKA Wiktoria
2002-02-14
Akademia Sportu Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
273
KOCZANOWA Margarita
1999-02-01
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
274
KOHNKE Daria
1998-01-10
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
275
KOŁAKOWSKA Agata
1997-08-02
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
276
KOŁECKA Agata
1996-07-06
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
277
KOŁODZIEJCZUK Maria
2004-11-19
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
278
KOMASIŃSKA Lilianna
2002-08-13
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
279
KOMOROWSKA Helena
2007-08-28
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
280
KONDRACKA Gabriela
2001-03-08
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
281
KONERA Wiktoria
2005-05-12
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
282
KONIECZEK Alicja
1994-11-02
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
283
KONIECZEK Aneta
1997-06-08
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
284
KOPCIEWSKA Paula
1992-11-26
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
285
KOPEĆ Julia
2001-10-31
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
286
KOPEĆ Natalia
2001-10-31
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
287
KOPKO Zuzanna
2005-02-08
UKS Flop Wilkasy
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
288
KOPROWSKA Maja
2008-10-17
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
289
KORALEWSKA Julia
2002-02-17
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
290
KORBUT Milena
2000-08-08
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
291
KORCZUK Natalia
1998-10-15
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
292
KORNACKA Kinga
2003-05-07
KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
293
KORNATOWSKA Maja
2009-07-31
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
294
KORNIAT Ludwika
2003-01-16
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
295
KORZUCH Julia
1995-12-27
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
296
KORZUN Aleksandra
2000-09-11
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
297
KORZUN Julia
2000-01-01
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
298
KOSIKOWSKA Anita
2002-05-04
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
299
KOSTRZEWSKA Justyna
1998-12-31
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
300
KOSZEWSKA Dominika
2005-12-09
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
301
KOTŁOWSKA Agata
2000-01-21
GKS Żukowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
302
KOTOWICZ Emilia
1998-10-30
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
303
KOWAL Matylda
1989-01-11
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
304
KOWAL Weronika
1997-01-25
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
305
KOWALCZYKOWSKA Agata
1999-11-24
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
306
KOWALEWICZ Justyna
2000-08-29
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
307
KOWALSKA Dominika
1999-06-15
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
308
KOWALSKA Justyna
2004-05-09
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
309
KOWALSKA Katarzyna
1985-04-07
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
310
KOWALSKA Natalia
2000-09-27
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
311
KOZŁOWSKA Dominika
2006-07-02
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
312
KRASIŃSKA Marta
1999-10-22
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
313
KRAWCZYK Antonina
2008-12-17
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
314
KRAWCZYŃSKA Martyna
2004-11-21
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
315
KRAWEL Karolina
1997-01-01
ZS Sokółka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
316
KROLIK Alicja
1998-12-08
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
317
KROPIEWNICKA Julita
1994-01-10
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
318
KRÓLAK Marta
2006-11-23
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
319
KRÓLIK Kinga
1999-09-26
UKS Azymut Pabianice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
320
KRUAZE Gabriela
2002-09-06
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
321
KRUPA Aleksandra
1999-11-15
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
322
KRUŻEWSKA Nina
2005-09-21
Ducla Academy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
323
KRYSZTOFORSKA Angelika
1999-10-09
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
324
KRZYŻEWSKA Wanessa
2001-06-26
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
325
KRZYŻYKOWSKA Dominika
2005-03-31
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
326
KSIĄŻEK Daria
2005-12-22
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
327
KSIĘŻOPOLSKA Julia
2002-10-18
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
328
KUBICKA Julia
2002-12-09
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
329
KUDLIŃSKA Julia
1999-03-15
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
330
KUJOTH Kinga
2005-05-16
MKS Inowrocław
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
331
KUKUŁA Alicja
2004-08-01
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
332
KULA Zuzanna
1999-04-20
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
333
KULIGOWSKA Julia
2004-08-16
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
334
KUŁAKOWSKA Magdalena
1997-01-01
IV LO Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
335
KUNICKA Weronika
2007-05-29
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
336
KURACKA Karolina
2007-11-12
KM Aktywni Sochaczew
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
337
KURKOWIAK Sandra
1999-09-24
LKS OSiR Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
338
KUSZ Magdalena
2000-06-15
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
339
KUŚMIEREK Agnieszka
1998-04-20
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
340
KUŹMICKA Emilia
2004-04-17
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
341
KUŹNIAR Monika
2003-08-20
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
342
KWAPISZ Karolina
2000-11-25
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
343
KWAŚNIEWSKA Wiktoria
2005-04-20
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
344
KWIATKOWSKA Angelika
1998-06-19
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
345
LACHOWSKA Martyna
1998-12-10
MKS Halicz Ustrzyki Dolne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
346
LÄCHELE Susane
2000-07-10
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
347
LECH Anita
1998-12-10
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
348
LEMANOWICZ Maja
2001-12-05
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
349
LEMIESZ Aneta
1981-01-17
KS Lemiesz Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
350
LESZCZYŃSKA Anna
2000-02-10
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
351
LEŚNIEWSKA Daria
2000-08-08
OLTS Opoczno Sport Team
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
352
LEŚNIEWSKA Małgorzata
2005-11-26
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
353
LEŚNIEWSKA Wiktoria
2006-12-06
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
354
LEŚNIK Zofia
2001-06-22
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
355
LEWANDOWSKA Anna
1999-12-09
MKL Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
356
LEWANDOWSKA Wiktoria
2003-04-23
MKS Olimp Łobez
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
357
LEWANDOWSKA Wiktoria
2004-09-03
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
358
LEWNA Weronika
2001-08-08
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
359
LICHOTA Natalia
2005-03-14
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
360
LINKIEWICZ Magdalena
1998-07-27
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
361
LIPIŃSKA Anna
2005-03-01
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
362
LIZAKOWSKA Weronika
1998-11-02
KUKS Remus Kościerzyna
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
363
LUBIEJEWSKA Ewelina
1993-08-26
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
364
LUBINA Dagmara
2005-06-10
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
365
LUBIŃSKA Oliwia
2004-02-08
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
366
LUBOJAŃSKA Martyna
2000-12-27
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
367
LUBOWSKA Agnieszka
2002-10-12
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
368
ŁACHOWSKA Agnieszka
1999-07-14
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
369
ŁACHOWSKA Natalia
2001-06-12
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
370
ŁADA Anna
2006-04-21
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
371
ŁADNY Monika
1998-07-04
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
372
ŁAGODZIŃSKA Zuzanna
2007-11-23
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
373
ŁASZENKOW Amelia
2006-11-06
KS Jelonki Dobre Miasto
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
374
ŁAWRUKAJTIS Anna
2001-08-02
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
375
ŁĄCKA Barbara
1987-05-04
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
376
ŁĄCZNA Urszula
1998-09-22
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
377
ŁOZOWSKA Karolina
1999-05-28
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
378
ŁUCJANEK Zofia
2004-07-16
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
379
ŁUCKA-WOWCZUK Kinga
2002-08-10
LKS Zorza Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
380
ŁUKOWSKA Zuzanna
2007-10-21
Ducla Academy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
381
ŁYSKOWKA Maja
2004-01-01
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
382
MACH Angelika
1991-09-07
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
383
MACIOROWSKA Aleksandra
2005-02-22
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
384
MAIK Daria
1997-08-28
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
385
MAJ Magdalena
2008-04-10
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
386
MAJKOWSKA Monika
2005-01-19
LKS Maków Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
387
MAKOWIECKA Michalina
1998-05-12
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
388
MALAK Łucja
2002-04-26
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
389
MALESZKA Patrycja
2008-09-29
GUKS Asy Dywity
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
390
MALMON Oliwia
1998-06-10
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
391
MAŁEK Emilia
2000-04-20
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
392
MANIECKA Julita
2002-08-15
GKS Cartusia Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
393
MANIUKIEWICZ Adriana
1998-10-31
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
394
MANTHEY Julia
2003-02-23
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
395
MAŃCZUK Marta
1997-01-01
ZS Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
396
MARCINIAK Julia
2002-11-22
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
397
MARCINIAK Paulina
1998-01-26
MOS Zatoka Braniewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
398
MARCIŃCZYK Izabela
2003-01-18
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
399
MARCISZEWSKA Klaudia
2005-12-15
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
400
MARCZUK Maja
2007-02-01
SKS Feniks Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
401
MAREK Justyna
2003-10-01
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
402
MARKIEWICZ Paulina
2004-05-04
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
403
MARKOWSKA Monika
1996-09-20
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
404
MARKOWSKA Natalia
1999-03-31
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
405
MARSZEWSKA Maja
2008-09-19
Akademia Biegowa Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
406
MARTYNA Katarzyna
1998-10-25
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
407
MARTYNOWICZ Wiktoria
2003-03-12
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
408
MARZEC Maja
2006-05-13
Ducla Academy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
409
MASIEJCZYK Aleksandra
2002-01-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
410
MASŁYK Natalia
1999-06-27
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
411
MATEJKOWSKA Aleksandra
1999-01-12
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
412
MATKOWSKA Aleksandra
1999-04-08
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
413
MATUSZCZAK Izabela
2000-01-02
UKS Dziesiątka Radomsko
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
414
MATUSZCZAK Michalina
1998-11-12
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
415
MATYSEK Aleksandra
2004-07-23
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
416
MATYSIAK Oliwia
2007-08-15
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
417
MAZGOŁA Aleksandra
1999-07-14
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
418
MAZUREK Zuzanna
2000-01-16
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
419
MEGGER Eliza
1999-08-29
LKS Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
420
MESZYŃSKA Anna
1999-09-06
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
421
METLICKA Wiktoria
2001-12-07
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
422
MICHALAK Sandra
1987-04-01
Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
423
MICHALIK Patrycja
2000-07-23
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
424
MICHALSKA Małgorzata
2005-06-13
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
425
MICHAŁOWSKA Daria
1998-06-25
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
426
MICHNIACKA Agnieszka
2003-11-06
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
427
MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina
1992-07-13
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
428
MIKOŁAJEWSKA Julia
2004-03-27
GKS Żukowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
429
MIKSZUTA Emilia
2001-08-01
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
430
MIL Ewa
1999-07-27
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
431
MILIŃSKA-TYMENDORF Anna
1970-02-28
Masters LA SGH Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
432
MISIAK Michalina
2004-09-01
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
433
MISIEJKO Milena
1999-07-12
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
434
MISJAN Malwina
1996-06-27
KS Team Baryła Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
435
MITRASZEWSKA Kalina
2004-08-11
Ducla Academy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
436
MIZIOŁEK Dominika
1999-01-22
KS Team Baryła Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
437
MLONKA Oliwia
2007-09-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
438
MŁYNARCZYK Liliana
2003-08-30
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
439
MOCZYDLAK Karolina
1999-03-07
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
440
MODELEWSKA Julia
2007-05-10
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
441
MOŁDRZYK Wiktoria
1999-07-30
MUKS SZS Cieszyn
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
442
MORUSIEWICZ Weronika
1999-06-08
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
443
MOTULEWICZ Patrycja
2002-06-21
LKS Korab Olecko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
444
MOTYKA Aleksandra
2003-02-10
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
445
MŚCIWUJEWSKA Adriana
1996-08-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
446
MULTAN Julianna
2004-12-31
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
447
MYDŁOWSKA Marta
1997-03-10
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
448
NAPIÓRKOWSKA Katarzyna
2004-09-12
LKS Maków Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
449
NAWROCKA Weronika
1999-10-18
UKS Wiking Rychnowy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
450
NEUMANN Sophia
2004-12-21
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
451
NIEMIEC Gabriela
2007-06-05
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
452
NIEMYJSKA Beata
2001-02-09
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
453
NITSCH Karolina
2004-06-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
454
NITYCHORUK Magdalena
1992-10-24
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
455
NIZIOŁEK Łucja
2006-01-24
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
456
NOCEŃ Hanna
2010-04-22
LKS EkoSport Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
457
NOGA Olena
2007-02-08
Ducla Academy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
458
NOWAK Aleksandra
2001-09-28
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
459
NOWAK Jowita
1999-05-12
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
460
NOWAK Natalia
1997-12-10
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
461
NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota
2007-12-18
KS Energetyk Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
462
NOWAKOWSKA Alicja
2005-11-20
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
463
NOWAKOWSKA Marcelina
2002-07-20
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
464
NOWAKOWSKA Sandra
1998-06-12
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
465
OCH Maja
2001-05-15
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
466
OCH Martyna
2001-05-15
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
467
OLBORSKA Nikola
2004-07-20
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
468
OLSZEWSKA Julia
2007-07-31
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
469
OLSZOK Oliwia
1998-01-10
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
470
OPALCZYK Roksana
2008-01-04
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
471
ORDAK Aleksandra
2002-11-30
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
472
ORYL Weronika
2004-07-11
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
473
ORZOŁ Wiktoria
2000-12-01
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
474
OSIOWY Weronika
1998-10-21
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
475
OSIPIUK Klaudia
2005-08-09
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
476
OSOWIEC Nicola
2004-03-14
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
477
OSTASZEWSKA Eliza
1994-05-17
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
478
OSTROWSKA Dominika
2006-01-14
MLKS Ostróda
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
479
OSTROWSKA Monika
2008-03-17
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
480
OWCZARUK Hanna
2007-08-16
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
481
PAJĘCKA Lena
2007-10-25
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
482
PAŁEJKO Aleksandra
2000-05-22
MLKS Ostróda
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
483
PARADOWSKA Oliwia
2001-07-20
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
484
PAWLAK Marcelina
2000-09-06
SSMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
485
PAWLUS Klaudia
2000-10-07
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
486
PAWŁOWSKA Aleksandra
1999-08-30
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
487
PAWŁOWSKA Dorota
1980-03-13
KS Zamek Kurzętnik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
488
PAWŁOWSKA Kamila
2000-07-18
KS Zamek Kurzętnik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
489
PAWŁOWSKA Magdalena
1999-10-04
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
490
PAWŁOWSKA Natalia
1999-02-24
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
491
PAŻYCH Klaudia
2003-03-26
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
492
PERYT Maja
2004-05-07
KLKS Juventa-Cerrad Starachowice
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
493
PETRALLIS Aleksandra
2009-01-19
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
494
PĘTLICKA Julia
2002-01-02
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
495
PIASECKA Karolina
2007-10-23
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
496
PIĄTAK Magdalena
2000-07-10
UKS Clan Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
497
PIĄTKOWSKA Oliwia
2006-06-07
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
498
PIECHOWIAK Patrycja
1998-01-30
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
499
PIECHOWICZ Katarzyna
2002-10-21
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
500
PIECHUTA Aleksandra
1989-09-28
KS Lemiesz Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
501
PIELACIŃSKA Zuzanna
2004-07-05
UKS Gimnazjon Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
502
PIEŃKOSZ Marta
2001-02-22
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
503
PIERŚCIŃSKA Julia
2006-05-30
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
504
PIERZCHAŁA Magdalena
1999-10-15
LKS Koluszki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
505
PIETROŃ Monika
2002-02-22
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
506
PIETRUCZUK Alicja
2000-01-14
LKS Korab Olecko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
507
PIETRUCZUK Natalia
1999-12-04
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
508
PIOTROWSKA Rozalia
2004-11-16
LKS Korab Olecko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
509
PISKOREK Aleksandra
2001-11-25
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
510
PIWOWARSKA Amelia
2003-06-24
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
511
PLECZYŃSKA Natalia
2002-03-18
GKS Żukowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
512
PLESKACZYŃSKA Julia
1998-04-13
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
513
PLIŚ Renata
1985-02-05
MKL Maraton Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
514
PŁATEK Aneta
1999-06-15
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
515
PŁATEK Sylwia
1999-06-15
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
516
PŁATEK Weronika
2005-06-15
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
517
PŁOCIŃSKA Aleksandra
1999-10-05
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
518
POCHRANOWICZ Aleksandra
1990-07-19
MKL Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
519
POGODA Kamila
1999-06-18
Adam Draczyński Running Team Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
520
POGORZELSKA Karolina
2002-08-21
UKS Młodzik Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
521
POLEWSKA Karolina
1999-02-01
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
522
POLISHCHUK Alisa
2010-04-28
MLKS Ostróda
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
523
PONS Sara
1999-06-15
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
524
PORĘBSKA Karolina
2002-05-12
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
525
POTOMSKA Daria
2000-05-31
KS Hanza Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
526
PÓLKOWSKA Anna
1996-06-07
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
527
PRACHNIAK Oliwia
2004-11-29
UKS Clan Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
528
PROC Antonina
2008-06-24
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
529
PROĆ Natalia
2006-06-22
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
530
PRUSZYŃSKA Paulina
1999-10-30
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
531
PRZĄDKA Wiktoria
2003-06-12
LKS Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
532
PRZYBYŁOWSKA Blanka
2007-06-22
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
533
PRZYBYSZ Aleksandra
2001-07-13
UKS Varsovia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
534
PSKIT Magdalena
2011-04-18
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
535
PTAK Aleksandra
1999-05-29
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
536
PUCEK Maria
2000-07-20
UKS Dąb Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
537
PUTO Weronika
1998-05-12
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
538
PYKA Milena
2000-02-27
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
539
RABIEJ Julia
2006-02-20
Ducla Academy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
540
RACIĘDA Małgorzata
2008-06-23
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
541
RACZKOWSKA Gabriela
2006-07-31
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
542
RADECKA Ilona
2000-04-05
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
543
RADŁOWSKA Kamila
2002-11-29
UKS Rotmistrz Ciechanowiec
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
544
RADZIK Aleksandra
1998-02-18
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
545
RADZIWONOWSKA Gabriela
1998-02-28
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
546
RAK Wiktoria
2005-12-08
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
547
REK Kinga
2005-01-20
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
548
RĘBACZ Paulina
2004-04-15
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
549
RĘKAWIECKA Roksana
2006-05-09
PTT Delta Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
550
ROGOWSKA Magdalena
1998-02-19
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
551
ROMANIUK Regina
1998-08-03
KS Puszcza Parkiet Hajnówka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
552
ROMANÓW Iga
2007-10-05
KS Atak Agrykola Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
553
ROSTKOWSKA Anna
1980-07-26
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
554
ROSTOWSKA Anna
2001-01-01
PG Śniadowo
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
555
ROZBICKA Gabriela
2009-06-21
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
556
ROZPĘDZIK Marzena
2003-01-20
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
557
RUDNIK Anita
2002-03-11
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
558
RUDNIKOWICZ Aleksandra
1998-08-27
ULKS Barwice
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
559
RUDZKA Weronika
1999-01-11
UKS Dziesiątka Radomsko
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
560
RUMAN Weronika
1999-02-24
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
561
RUMIŃSKA Marlena
2002-04-07
LKS Fenix Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
562
RUSIŁOWICZ Kornelia
2008-07-26
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
563
RYBACZEWSKA Zofia
2009-12-06
MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
564
RYDZ Marta
1999-12-13
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
565
RYDZ Weronika
1999-12-13
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
566
RYNKIEWICZ Aleksandra
1999-11-19
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
567
RZESZEWSKA Olga
2002-01-03
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
568
SADKIEWICZ Julia
2007-11-01
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
569
SADOWSKA Milena
1999-01-04
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
570
SADOWSKA Natalia
1997-05-25
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
571
SADURSKA Lena
2004-06-20
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
572
SALIK Oliwia
2006-07-24
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
573
SAPKO Julia
2001-07-13
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
574
SARNA Angelika
1997-10-01
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
575
SARNECKA Oliwia
2001-12-20
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
576
SAWICKA Weronika
1998-07-13
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
577
SEKUŁA Magdalena
1997-10-13
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
578
SEMERKO Angelika
1999-02-05
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
579
SERWATKA Wiktoria
1999-09-08
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
580
SERWIN Małgorzata
2007-11-17
UKS Rusiec
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
581
SIDORUK Aleksandra
1999-01-21
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
582
SIEDLANOWSKA Paula
1999-12-16
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
583
SIEDLARZ Kinga
2002-08-18
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
584
SIEDLECKA Natalia
1999-07-24
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
585
SIKORA Anna
2005-10-23
SSR Start Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
586
SIKORA Joanna
2000-11-04
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
587
SIKOROWSKA Julia
2003-04-27
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
588
SIROCKA Maria
2002-08-04
KS Sprintwarsaw
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
589
SIWULSKA Nina
1999-08-19
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
590
SKALAK Izabela
1999-03-10
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
591
SKORUPA Łucja
2000-11-17
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
592
SKORUPA Natalia
2006-03-30
KS Lider Grodzisk Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
593
SKOWROŃSKA Daria
2009-06-19
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
594
SKRZYNIARZ Paulina
2006-08-21
CSiR Susz
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
595
SKRZYPKO Barbara
1997-06-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
596
SŁOBODA Aleksandra
1999-06-09
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
597
SŁOMIŃSKA Anna
2000-04-02
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
598
SMOLICZ Pola
2007-06-26
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
599
SMOLIŃSKA Izabela
1999-01-14
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
600
SOBICZEWSKA Natalia
1999-06-01
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
601
SOBIECH Alicja
2003-01-18
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
602
SOBOLEWSKA Julia
2004-04-01
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
603
SOKOŁOWSKA Julia
2000-01-26
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
604
SOKOŁOWSKA Maria Kornelia
2003-08-18
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
605
SOWA Oliwia
2001-01-16
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
606
SÓJKA Klaudia
1999-09-24
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
607
STANKIEWICZ Katarzyna
1999-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
608
STAŃCZAK Weronika
2001-08-19
UKS Jedynka Gostyń
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
609
STASIUK Wiktoria
2003-03-28
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
610
STAWICKA Maja
2003-06-07
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
611
STEFANOWICZ Inez
2003-10-01
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
612
STEMPEL Aleksandra
2006-01-19
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
613
STEMPNIAK Paulina
2004-06-12
KS Energetyk Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
614
STĘPIEŃ Angelika
2000-12-15
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
615
STĘPKOWSKA Matylda
2006-02-21
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
616
STĘŻALSKA Julia
2002-04-17
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
617
STOKŁOSA Marlena
2005-04-20
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
618
STÓJ Alicja
2001-03-23
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
619
STÓJ Natalia
2004-08-03
UKS Olimp Kozienice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
620
STRZELEC Justyna
1998-04-17
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
621
STRZEŻYSZ Małgorzata
2004-10-02
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
622
STRZYMIŃSKA Magdalena
2006-01-11
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
623
STUDNIARZ Anna
1999-07-24
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
624
STYŚ Aleksandra
2001-06-20
MKL Jarocin
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
625
SUCHENEK Aleksandra
2005-12-17
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
626
SUCHOWOLAK Lena
2005-02-22
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
627
SUPRANOWICZ Patrycja
2004-05-25
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
628
SUROWIEC Patrycja
1999-10-17
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
629
SUWAJ Aneta
1986-01-21
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
630
SZELIGA Nicola
2000-05-11
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
631
SZELIGOWSKA Julia
1999-04-14
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
632
SZŁAPKA Faustyna
2007-03-19
MKS-MOS Śrem
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
633
SZMIT Joanna
1994-04-24
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
634
SZMYD Natalia
2004-03-24
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
635
SZOSTECKA Paulina
1998-06-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
636
SZTEMBERG Julia
2003-07-18
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
637
SZUBA Martyna
1994-09-22
KS Lemiesz Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
638
SZULC Natalia
2008-11-24
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
639
SZUMADA Maria
1998-11-01
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
640
SZYJA Klaudia
1998-07-01
ULKS Barwice
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
641
SZYJKA Anna
1998-10-20
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
642
SZYMANOWICZ Monika
2000-01-03
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
643
SZYMANOWSKA Aleksandra
2004-08-23
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
644
SZYMAŃSKA Wioletta
1997-11-03
LKS OSiR Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
645
SZYMCZAK Paulina
2000-09-13
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
646
SZYMCZYK Kornelia
2004-08-08
OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
647
SZYMIEL Aleksandra
2008-11-06
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
648
SZYMKIEWICZ Julia
2001-02-20
SSR Olimp Strawczyn
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
649
ŚCISŁOWSKA Julia
2003-01-26
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
650
ŚLUSARCZYK Mariola
1990-01-04
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
651
ŚNIETKA Dorota
1999-02-17
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
652
ŚWIACKA Anita
2000-05-29
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
653
ŚWIĆ Aleksandra
2001-07-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
654
ŚWIERCZYŃSKA Alicja
2007-04-24
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
655
ŚWIETLIK Sonia
1992-05-11
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
656
ŚWIĘCKA Magdalena
1999-06-10
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
657
TARASEWICZ Julia
2001-02-17
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
658
TARASIUK Natalia
1999-04-10
KS Puszcza Parkiet Hajnówka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
659
TERCJAK Małgorzata
1999-08-17
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
660
TERCJAK Zofia
1999-08-17
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
661
THAMM Milena
2005-04-04
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
662
TKOCZ Zofia
2003-03-16
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
663
TOKARIEVA Daria
2001-11-26
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
664
TOMCZUK Natalia
1999-02-12
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
665
TOMCZYK Natalia
2008-04-22
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
666
TOPKA Beata
1999-01-20
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
667
TOPOLEWSKA Gabriela
1996-01-18
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
668
TOPOLNICKA Adrianna
1999-07-04
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
669
TOPP Marta
1997-02-13
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
670
TRAWIŃSKA Maria
2006-10-31
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
671
TREMBICKA Aleksandra
1999-10-18
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
672
TROCHOLEPSZA Martyna
2004-02-09
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
673
TROŚCIANKO Kornelia
2003-12-02
UKS Sokół Węgorzewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
674
TRUSZKOWSKA Wiktoria
2000-06-26
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
675
TRYBUŁA Agata
1998-07-01
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
676
TRZASKALSKA Justyna
1992-12-14
MULKS Terespol
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
677
TRZCINKA Magdalena
1999-02-12
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
678
TRZCIŃSKA Anna
2009-11-19
UKS Orzełki Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
679
TRZCIŃSKA Joanna
1999-10-04
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
680
TRZCIŃSKA Natalia
2002-03-21
UKS Clan Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
681
TRZECIAK Magdalena
1995-04-08
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
682
TUREK Zuzanna
2003-02-22
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
683
TWARDOWSKA Julia
2004-05-19
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
684
TYMIŃSKA Marta
1997-01-01
IV LO Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
685
TYPER Michalina
2001-08-06
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
686
ULASZEWSKA Alicja
2003-08-11
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
687
ULIŃSKA Otylia
2004-09-06
KS Zamek Kurzętnik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
688
URBANIAK Lena
2006-05-17
UKS Gepard Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
689
WAC Paulina
2005-07-11
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
690
WACŁAWCZYK Barbara
2009-08-12
UKS Diamond Athletics Białołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
691
WALCZAK Aleksandra
1999-10-15
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
692
WALĘCIAK Weronika
2002-03-26
UMKS Nadir Jędrzejów
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
693
WALISIEWICZ Magdalena
2002-04-14
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
694
WANICKA Weronika
1998-12-17
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
695
WARSIEWICZ Karolina
2007-03-16
LKS Korab Olecko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
696
WASIELEWSKA Roksana
2007-05-10
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
697
WASILEWSKA Sylwia
1998-03-25
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
698
WASILUK Agata
2000-12-07
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
699
WASILUK Zyta
2000-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
700
WASZKIEWICZ Zuzanna
2003-02-28
LKS Sprinter Siemiatycze
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
701
WAŚKOWSKA Alicja
1998-02-13
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
702
WENDT Joanna
2000-02-01
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
703
WIATRZYK Ewa
2003-09-25
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
704
WIDAWSKA Natalia
1999-12-15
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
705
WIDLIŃSKA Kinga
1999-09-29
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
706
WIELGOSZ Anna
1993-11-09
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
707
WIERNICKA Zuzanna
2006-10-21
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
708
WIERTEL Natalia
2000-08-06
KS Puszcza Hajnówka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
709
WIERZBICKA Maja
1999-10-13
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
710
WIERZBOWSKA Małgorzata
2005-05-06
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
711
WIERZCHOWSKA Maja
2004-04-27
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
712
WIESŁAWSKA Weronika
1998-01-22
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
713
WIKTORCZYK Aleksandra
1998-07-01
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
714
WIKTORCZYK Anna
1998-07-01
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
715
WIKTOROWICZ Łucja
1999-03-23
OLTS Opoczno Sport Team
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
716
WILCZYŃSKA Julia
2004-04-26
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
717
WIŚNIEWSKA Oliwia
2006-12-05
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
718
WITASZCZYK Paulina
2000-05-30
UKS Dziesiątka Radomsko
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
719
WITEK Paulina
1999-03-26
UKS Żaczek Połaniec
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
720
WITKOWSKA Kamila
2000-03-20
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
721
WITKOWSKA Maria
2003-08-17
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
722
WOJNAR Weronika
2003-11-24
KLKS Juventa-Kobex Starachowice
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
723
WOJTKOWIAK Wiktoria
2003-06-12
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
724
WOLAK Martyna
1999-10-28
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
725
WOLAŃSKA Martyna
1998-05-07
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
726
WOŁEK Julia
2000-09-05
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
727
WOSZCZEK Danuta
1978-02-20
UKS Olimp Kozienice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
728
WOŹNIAK Paulina
2004-03-31
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
729
WÓJCIK Alicja
2003-06-23
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
730
WÓJCIK Anna
1994-05-19
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
731
WÓJCIK Lilianna
2002-08-13
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
732
WRONA-KUTRZEPA Alicja
1996-01-11
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
733
WRÓBEL Wiktoria
2004-08-26
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
734
WSOŁEK Aleksandra
2001-09-15
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
735
WYCISZKIEWICZ Patrycja
1994-01-08
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
736
WYKA-MAJECKA Weronika
1994-01-07
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
737
WYSYPOŁ Karolina
2007-06-24
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
738
WYSZOMIERSKA Ewelina
1999-08-29
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
739
ZAIATS Yelyzaveta
2006-06-23
MKS Inowrocław
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
740
ZAJĄC Justyna
2000-05-04
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
741
ZAJĄC Natalia
1998-03-12
UMKS Nadir Jędrzejów
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
742
ZAKRZEWSKA Sara
2000-05-23
UKS Wiking Rychnowy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
743
ZATORSKA Maia
2004-12-23
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
744
ZATORSKA Natalia
2002-03-10
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
745
ZAUCHA Aleksandra
2007-09-27
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
746
ZAWISTOWSKA Nikola
2002-09-09
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
747
ZGLIŃSKA Marta
2009-09-28
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
748
ZIELEŃ Małgorzata
1996-10-21
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
749
ZIELIŃSKA Adrianna
1999-01-22
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
750
ZIELIŃSKA Alicja
2007-07-25
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
751
ZIEMBA Wiktoria
2003-01-01
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
752
ZIENDARA Michalina
2000-06-14
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
753
ZIÓŁEK Weronika
2003-04-23
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
754
ZIÓŁKOWSKA Klaudia
1998-04-01
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
755
ZYCH Magdalena
1998-10-01
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
756
ZYZAŁO Wiktoria
2000-10-13
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
757
ŻDANUK Agnieszka
2000-05-24
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
758
ŻUROWSKA Julia
2001-03-18
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
759
ŻYLSKA Zuzanna
2002-04-02
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik