MUTWIL Oliwier
1999-10-27
TL ROW Rybnik
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABEL Patryk 2002-09-10 AML Słupsk POM
2 ADAMCZAK Kacper 2003-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
3 ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
4 ADAMCZYK Adam 2000-09-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
5 ADAMCZYK Mariusz 1973-01-01 niest. Poznań WLP
6 ADAMCZYK Wojciech 2002-07-19 UKS Achilles Leszno WLP
7 ADAMSKI Daniel 1999-07-23 RAZ Szczecin ZPO
8 ALEKSANDROWICZ Bartosz 1987-08-19 LUKS Orkan Września WLP
9 ANDRZEJEWSKI Filip 1999-08-11 MUKS SZS Cieszyn SLK
10 ANTCZAK Robert 1981-10-31 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
11 ANTOŃCZYK Denis 2000-06-24 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
12 ANTOSZ Wiktor 2002-10-19 Kraków Athletics Team MLP
13 ARENDT Kacper 2002-04-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
14 ASTRACHANCEW Konrad 2005-07-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
15 AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
16 BABIK Filip 1996-11-02 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
17 BACHLEDA Łukasz 1998-03-20 Kraków Athletics Team MLP
18 BAŁUSZYŃSKI Paweł 1999-07-14 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
19 BANAŚ Rafał 1998-02-16 MKS-MOS Katowice SLK
20 BARAN Jan 1986-04-29 MKS Unia Hrubieszów LBE
21 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
22 BARAŃSKI Przemysław 1993-07-11 MLUKS Trzebiatów ZPO
23 BARCIK Jakub 2003-11-03 KS AZS AWF Kraków MLP
24 BARCZAK Adam 1972-01-15 KB Sporting Międzyzdroje ZPO
25 BARON Kamil 1997-05-15 LKS Victoria Olesno OPL
26 BARTOŚ Krzysztof 2003-12-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
27 BATOR Michał 2007-01-12 Atelier Sportu Konopiska SLK
28 BATOR Szymon 2000-05-11 MKL Szczecin ZPO
29 BEDNAREK Damian 2000-01-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
30 BEDNAREK Marcin 1996-09-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
31 BEŁC Paweł 1999-03-07 MKS-MOSM Bytom SLK
32 BEZNER Kamil 1984-03-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
33 BIAŁĘCKI Adam 1999-02-08 MKS Durasan Płońsk MAZ
34 BIEDRZYCKI Krzysztof 1971-06-13 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
35 BIELAK Grzegorz 1998-02-08 LUKS Podium Kup OPL
36 BIELAK Miłosz 2001-05-06 UKS Barnim Goleniów ZPO
37 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
38 BIERNACKI Michał 2000-04-17 MKS Polonia Warszawa MAZ
39 BIERONSKI Nikodem 2001-03-05 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
40 BIL Mateusz 2001-04-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
41 BISKUP Marcin 1999-12-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
42 BISKUPSKI Tomasz 1994-04-04 LKB Rudnik SWK
43 BIZOŃ Artur 2004-11-10 MOSM Tychy SLK
44 BIZOŃ Karol 2002-03-15 MOSM Tychy SLK
45 BŁACHUT Michał 1999-06-06 KB MOSiR Jastrzębie SLK
46 BŁASIK Adam 1995-06-14 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
47 BŁASZCZYK Adam 1999-08-12 UKS Olimpia Zabrze SLK
48 BŁASZCZYK Patryk 1996-10-22 LKS Jantar Ustka POM
49 BŁOTKO Jacek 2002-03-14 UKS Chromik Mysłowice SLK
50 BOBROWSKI Mateusz 1998-09-09 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
51 BOGUCKI Patryk 1991-12-26 LUKS Orkan Września WLP
52 BONDARCHUK Oleh 1996-07-01 Kraków Athletics Team MLP
53 BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
54 BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
55 BOROWSKI Dawid 1999-07-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
56 BOŻEK Patryk 2000-05-31 UKS Chromik Mysłowice SLK
57 BREMORA Grzegorz 1998-06-12 GKS Piast Gliwice SLK
58 BRODA Szymon 1994-06-05 ABiC Jabłonowo Pomorskie KPO
59 BRODZIK Kamil 2000-08-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
60 BROJA Jakub 1998-07-22 UKS Olimpia Zabrze SLK
61 BRZEZIŃSKI Błażej 1987-07-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
62 BUBAŁA Dawid 1997-10-22 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
63 BUCH Filip 2002-03-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
64 BUCZEK Paweł 1992-03-26 SPLA Tychy SLK
65 BUDZIK Piotr 1992-11-20 KS AZS AWF Kraków MLP
66 BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
67 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
68 BUREK Jan 2003-07-22 UKS Olimpia Zabrze SLK
69 CELIŃSKI Robert 1973-01-30 KS AZS AWF Warszawa MAZ
70 CENTKA Jakub 1998-10-21 KS Gwardia Piła WLP
71 CENTKOWSKI Łukasz 2003-05-26 LKS Osuchów MAZ
72 CHATYS Przemysław 1990-05-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
73 CHEŁMIK Sergiusz 2000-01-10 RKS Łódź LDZ
74 CHLEBICKI Stanisław 2005-01-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
75 CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 OŚ AZS Poznań WLP
76 CHODURA Marcel 1999-01-14 LKS Victoria Olesno OPL
77 CHOJECKI Radosław 2000-02-18 MLUKS Tarnów MLP
78 CHOJNACKI Szymon 2003-05-22 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
79 CHOJNOWSKI Antoni 2005-04-13 SKLA Sopot POM
80 CHROBOT Daniel 1997-03-18 KS AZS AWF Warszawa MAZ
81 CHROSTOWSKI Konrad 1998-09-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
82 CHRZANOWSKI Patryk 1989-09-02 ULKS Muflon Bielawa DOL
83 CHRZĄSZCZ Bartosz 1995-09-21 UKS Czapla Białe Błota KPO
84 CHUDZIK Stanisław 1999-05-19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
85 CHWAŁEK Mikołaj 1999-05-25 UKS Chromik Mysłowice SLK
86 CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 Kraków Athletics Team MLP
87 CIECIERSKI Patryk 1998-03-30 MKST Astra Nowa Sól LBU
88 CIEPŁAK Marcin 1991-01-30 TL ROW Rybnik SLK
89 CIEŚLIK Wojciech 1998-09-20 AZS-AWF Katowice SLK
90 CIĘŻKOWSKI Piotr 2004-06-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
91 CITAK Miłosz 2003-04-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
92 CIURLA Mikołaj 1994-02-11 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
93 CZAK Daniel 1999-03-12 MUKS Gim 2 Nysa OPL
94 CZAPLA Kamil 1989-06-20 TL ROW Rybnik SLK
95 CZECHOWICZ Mikołaj 2003-12-04 PLKS Gwda Piła WLP
96 CZEKAŃSKI Maciej 1985-10-08 MKS Sambor Tczew POM
97 CZERNECKI Remigiusz 2000-07-16 AZS-AWF Katowice SLK
98 CZERNIEWSKI Marcin 1990-12-27 AML Słupsk POM
99 CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
100 CZERWIŃSKI Adam 1988-10-02 UKS Lider Siercza MLP
101 CZYŻ Maciej 1999-03-11 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
102 CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 RKS Łódź LDZ
103 ĆWIKŁA Hubert 2002-01-08 LKS Znicz Biłgoraj LBE
104 DACHTERA Jan 1999-05-18 OŚ AZS Poznań WLP
105 DAJNOWSKI Mateusz 1994-03-27 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
106 DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 Kraków Athletics Team MLP
107 DĄBROWSKI Michał 1999-10-06 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
108 DĄBROWSKI Przemysław 1989-02-25 KS Prefbet-Sonarol POD
109 DĄDELA Antoni 1952-03-27 LKS Victoria Olesno OPL
110 DEMCZYSZAK Mateusz 1986-01-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
111 DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 RLTL Optima Radom MAZ
112 DIMITRUK Kamil 1998-01-17 UKS Olimpia Zabrze SLK
113 DŁUGOSZ Jacek 1982-03-02 LKB Rudnik SWK
114 DOBAJ Szymon 1995-09-19 Kraków Athletics Team MLP
115 DOBROWOLSKI Emil 1986-11-02 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
116 DOMINIAK Daniel 2001-04-10 SL GKS Olsza Olszyna DOL
117 DOMISZEWSKI Ignacy 1990-07-03 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
118 DOMOWICZ Michał 1993-11-28 MKS Osa Zgorzelec DOL
119 DOROŻYŃSKI Szymon 1992-03-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
120 DRABIK Oskar 1991-05-09 KS Agros Zamość LBE
121 DRAGAN Aleksander 1990-08-06 KKL Kielce SWK
122 DRĄG Mateusz 1997-01-07 UKS Chromik Mysłowice SLK
123 DRGAS Roman 1982-04-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
124 DROŻDŻ Damian 1987-04-21 TL ROW Rybnik SLK
125 DROŻDŻ Szymon 1993-07-27 PLKS Gwda Piła WLP
126 DRZAZGA Dawid 2005-08-11 LKS Omega Kleszczów LDZ
127 DUBUS Adrien 1997-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
128 DUDCZAK Michał 2000-10-04 KS Vertical Rytro MLP
129 DUDKA Zenon 1969-07-09 ZLKL Zielona Góra LBU
130 DWORCZAK Nikodem 1998-03-02 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
131 DYBAŁA Marek 2004-08-05 MKS-MOSM Bytom SLK
132 DYDUCH Damian 1988-04-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
133 EBEL Grzegorz 1997-11-28 LKB im. Braci Petk Lębork POM
134 FALEJCZYK Mateusz 1994-08-11 TS AKS Chorzów SLK
135 FEDORCZAK Michał 1995-06-16 MKST Astra Nowa Sól LBU
136 FEDOROWICZ Jacek 1970-01-01 niest. Wrocław DOL
137 FEIFER Bartosz 1988-06-10 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
138 FELCZAK Jakub 1994-07-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
139 FICA Damian 1998-04-28 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
140 FIJAK Tomasz 2004-01-20 MKS Żywiec SLK
141 FILAR Krzysztof 1998-05-03 OŚ AZS Poznań WLP
142 FLOREK Kamil 2005-03-26 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
143 FOBKE Piotr 2000-10-16 AZS-AWFiS Gdańsk POM
144 FORMICKI Rafał 1995-06-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
145 FORYŚ Mateusz 2004-05-26 KS AZS AWF Kraków MLP
146 FRYDRYCHOWSKI Piotr 1994-01-28 LKB im. Braci Petk Lębork POM
147 FUCHS Maksymilian 1999-10-07 MKS-MOS Katowice SLK
148 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
149 GADOMSKI Paweł 2002-07-12 MKS Hermes Gryfino ZPO
150 GADŻAŁA Paweł 1992-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
151 GAJECKI Kacper 2000-08-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
152 GAŁUSZKA Mateusz 1999-06-05 UKS Czwórka Żory SLK
153 GANCAREK Jakub 1996-08-06 CKS Budowlani Częstochowa SLK
154 GARDZIELEWSKI Arkadiusz 1986-06-12 WKS Śląsk Wrocław DOL
155 GARSKI Dawid 1995-08-04 AML Słupsk POM
156 GAS Paweł 1998-01-22 WKS Wawel Kraków MLP
157 GAWENDA Bartłomiej 2006-09-13 UKS 48 Warszawa MAZ
158 GAWRON Janusz 1992-12-24 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
159 GELLEN Mateusz 1999-01-11 MUKS SZS Cieszyn SLK
160 GIL Michał 1997-01-29 MKS Polonia Warszawa MAZ
161 GIŻYŃSKI Mariusz 1981-06-26 TKKF Płock MAZ
162 GŁĄBEK Kamil 2000-03-27 MKS Iskra Pszczyna SLK
163 GŁOGOWSKI Adam 1993-09-02 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
164 GŁOWALA Robert 1992-10-29 GKS Wilga Garwolin MAZ
165 GOLA Dawid 1999-09-04 UKS 12 Kalisz WLP
166 GOŁASZEWSKI Michał 1976-08-08 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
167 GONTARCZYK Rafał 1989-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
168 GORZELAŃCZYK Jakub 1991-01-23 MKS Siechnice DOL
169 GOS Mateusz 2002-06-07 RLTL Optima Radom MAZ
170 GOSIEWSKI Krzysztof 1988-05-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
171 GOSK Dominik 1992-11-09 UKS 48 Warszawa MAZ
172 GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 OŚ AZS Poznań WLP
173 GÓRA Daniel 1992-02-01 AZS Łódź LDZ
174 GÓRECKI Rafał Robert 1978-01-18 UKS Melo Błonie MAZ
175 GÓRSKI Dominik 1999-07-29 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
176 GÓRSKI Łukasz 2001-10-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
177 GRABARCZYK Bartłomiej 1999-11-30 CKS Budowlani Częstochowa SLK
178 GRABOWSKI Karol 1989-06-22 CKS Budowlani Częstochowa SLK
179 GRABOWY Paweł 1999-04-29 ZLKL Zielona Góra LBU
180 GRAJEK Mateusz 1990-05-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
181 GREŃ Radosław 2001-02-07 UKS Brenna Górki SLK
182 GROBERSKI Michał 2000-06-10 UKS Barnim Goleniów ZPO
183 GROSICKI Wit 1999-08-03 MKS MOS Wrocław DOL
184 GRUDZIŃSKI Adam 1997-09-12 AZS UMCS Lublin LBE
185 GRUND Marek 1989-08-08 KS Mafia Team Lubliniec SLK
186 GRYCKO Tomasz 1992-09-16 UKS Bliza Władysławowo POM
187 GRYZ Kamil 2005-08-12 UKS Herkules Sulejówek MAZ
188 GRZEGOROWSKI Marcin 1978-04-06 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
189 GRZELKA Cyprian 2001-05-05 GKS Piast Gliwice SLK
190 GRZELKA Jakub 2000-11-05 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
191 GRZYB Mateusz 1999-12-22 ULKS Bystrzyca Kłodzka DOL
192 GRZYBCZYK Szymon 1999-06-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
193 GULCZYŃSKI Marek 1999-02-24 UKS Dąb Suchy Las WLP
194 GUŁAJ Artur 1977-04-19 GKS Start Długołęka DOL
195 GUMKOWSKI Szymon 1999-07-28 GKS Cartusia Kartuzy POM
196 GURDEK Dominik 1999-02-23 KS AZS AWF Kraków MLP
197 GUZOWSKI Denis 1995-08-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
198 HADASZ Adam 2004-05-28 UKS Olimpia Zabrze SLK
199 HAJDUK Norbert 2003-04-14 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
200 HAJDUK Paweł 1999-09-28 TL ROW Rybnik SLK
201 HARATYK Błażej 2004-07-28 UKS Olimpia Zabrze SLK
202 HARĘŻA Maciej 2001-11-15 MKS-MOS Katowice SLK
203 HARTLEB Dawid 1988-11-30 MKS Siechnice DOL
204 HASIURA Jędrzej 1997-03-13 RKS Łódź LDZ
205 HAWEŁKO Igor 2004-03-17 BKS Bydgoszcz KPO
206 HELON Radosław 1994-06-20 MKL Szczecin ZPO
207 HERZYK Kamil 2004-04-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
208 HOHMANN Daniel 1997-01-23 UKS Olimpia Zabrze SLK
209 HOHMANN Sebastian 2000-01-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
210 IMIOŁEK Ariel 1981-10-31 KS Maratończyk Poznań WLP
211 IZYDOREK Michał 1999-07-24 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
212 JABŁOŃSKI Maciej 1999-06-22 LKS Omega Kleszczów LDZ
213 JABŁOŃSKI Wojciech 1996-01-25 UKS Czwórka Żory SLK
214 JAGŁA Dawid 1990-12-09 UKS Przełaj Żerków WLP
215 JAKUBOWSKI Adam 2000-11-21 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
216 JANKOWSKI Radosław 1998-10-13 MLKS Baszta Bytów POM
217 JANUSZ Tomasz 1993-08-07 Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna SLK
218 JAŃCZAK Filip 1989-04-27 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
219 JARCZOK Bartosz 1999-02-26 KS AZS AWF Katowice SLK
220 JAROMIN Mateusz 2000-03-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
221 JAROSZEWSKI Cezary 2000-08-01 LKS Maków Mazowiecki MAZ
222 JASICA Mateusz 2001-10-20 UKS Kusy Bukowno MLP
223 JASTRZĘBSKI Kamil 1992-08-26 Ducla Academy Warszawa MAZ
224 JATCZAK Łukasz 2000-03-11 LKS Pszczyna SLK
225 JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 AML Słupsk POM
226 JILEK Dariusz 1998-05-11 ULKS Bystrzyca Kłodzka DOL
227 JUCHNER Mateusz 1998-04-16 KS Żeglina Sieradz LDZ
228 JUREK Łukasz 1989-02-04 MKS Inowrocław KPO
229 JURGA Jakub 2000-03-29 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
230 KABAT Damian 1989-10-20 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
231 KACPERSKI Bartosz 2001-04-21 DKS Powiśle Dzierzgoń POM
232 KACZAN Grzegorz 1993-02-13 AZS-AWF Katowice SLK
233 KACZKOWSKI Miłosz 1993-06-27 LKS Górnik Wałbrzych DOL
234 KACZMAREK Mateusz 1996-03-19 BKS Bydgoszcz KPO
235 KACZOR Jan 2002-01-02 LKS Górnik Wałbrzych DOL
236 KACZOR Marceli 1975-06-18 KS Mafia Team Lubliniec SLK
237 KACZOR Mateusz 1997-03-03 RLTL Optima Radom MAZ
238 KACZOREK Robert 1998-04-29 MUKL Brodnica KPO
239 KADŁUCZKA Kacper 2006-12-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
240 KALEMBKA Kamil 2000-08-21 KS Olkusz MLP
241 KALINOWSKI Jakub 2000-11-30 UKS Kusy Bukowno MLP
242 KALUS Kamil 1998-03-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
243 KAMEL Patryk 2003-02-08 LKS Pogórze Skoczów SLK
244 KAMPA Rafał 1991-06-12 GKS Piast Gliwice SLK
245 KAPS Tomasz 2001-04-11 MKS-MOSM Bytom SLK
246 KARASIEWICZ Piotr 1962-01-01 niest. Poznań WLP
247 KARASIŃSKI Michał 1999-03-04 LKB Rudnik SWK
248 KARAŚ Grzegorz 1999-03-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
249 KARBOWIAK Kamil 1995-05-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
250 KARBOWSKI Michał 1998-06-02 UKS MOSiR Działdowo WMZ
251 KARCZ Artur 1979-03-09 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
252 KARDAS Arkadiusz 1989-03-20 TS AKS Chorzów SLK
253 KASPRZAK Radosław 1991-04-27 TL ROW Rybnik SLK
254 KASTELIK Piotr 1992-10-13 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
255 KAWALERSKI Kamil 1999-03-17 KS AZS AWF Kraków MLP
256 KAWECZYŃSKI Krzysztof 1981-09-13 KS Zamek Kurzętnik WMZ
257 KĄDZIOŁKA Tomasz 1997-06-03 WKS Wawel Kraków MLP
258 KESTRANEK Grzegorz 2002-03-29 WKS Wawel Kraków MLP
259 KĘSY Marcin 1985-04-06 WSSiRN Start Katowice SLK
260 KIC Damian 1996-04-30 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
261 KIJASZEK Dawid 1998-06-25 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
262 KILIAN Piotr 2005-11-18 KS AZS AWF Kraków MLP
263 KISZKA Dawid 2003-04-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
264 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
265 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
266 KLATKA Łukasz 1999-03-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
267 KLIMEK Dominik 1995-10-19 CKS Budowlani Częstochowa SLK
268 KLIMEK Rafał 1999-11-18 MKS Żak Biała Podlaska LBE
269 KLIMEK Rafał 1999-07-21 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
270 KLIMEK Wojciech 2001-09-13 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
271 KLIMEK Wojciech 2000-04-25 MKS-MOS Katowice SLK
272 KLIMKOWSKI Michał 1998-07-22 UKS Sokół Żmigród DOL
273 KLOS Roger 1993-10-28 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
274 KŁOS Grzegorz 1984-02-16 OKS Start Otwock MAZ
275 KOBIAŁKA Konrad 1978-01-08 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
276 KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 MLKS Sokół Lubin DOL
277 KOŁODZIEJ Adam 2001-04-24 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
278 KOŁODZIEJCZYK Roman 1967-01-01 niest. Poznań WLP
279 KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
280 KONDEJ Mateusz 1997-02-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
281 KOPYTO Kamil 2003-12-17 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
282 KORBUS Krystian 1998-11-23 LUKS Boguszyce LDZ
283 KORTAS Mateusz 2004-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
284 KORZENIEWSKI Jarosław 1975-03-20 KS Team Baryła Gorzów LBU
285 KORZENIOWSKI Maksymilian 2009-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
286 KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
287 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Kraków Athletics Team MLP
288 KOWALSKI Maciej 2003-07-24 OŚ AZS Poznań WLP
289 KOZIOŁ Przemysław 1999-01-23 MLUKS Tarnów MLP
290 KOZŁOWICZ Tomasz 1992-12-13 MKS Siechnice DOL
291 KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 RLTL Optima Radom MAZ
292 KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
293 KOŻDOŃ Jarosław 1984-08-13 TL ROW Rybnik SLK
294 KRAUZE Filip 1997-01-21 MKS-MOSM Bytom SLK
295 KRAWCZUK Paweł 1999-06-02 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
296 KRAWCZYK Jacek 1996-06-10 niest. Gdańsk POM
297 KRĘCZEWSKI Piotr 2002-07-07 SL GKS Olsza Olszyna DOL
298 KROTLA Bartłomiej 1997-08-19 CMKL Człuchów POM
299 KRYWULT Szymon 1998-12-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
300 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
301 KRZEMIŃSKI Maciej 2002-01-09 UKS Chromik Mysłowice SLK
302 KRZYSIEK Dawid 2001-07-23 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
303 KSIĄŻKIEWICZ Piotr 1987-10-09 MKS Unia Hrubieszów LBE
304 KUBAT Kamil 1993-02-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
305 KUBIAK Maciej 1988-10-29 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
306 KUBICA Marcin 1999-06-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
307 KUBICKI Adam 1988-12-24 niest. Warszawa MAZ
308 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
309 KUBICKI Kamil 1998-01-29 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
310 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
311 KUCHARSKI Jarosław 2000-01-15 RLTL Optima Radom MAZ
312 KUCHERENKO Illia 2005-08-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
313 KUCHMAN Mateusz 2001-08-14 AZS-AWF Katowice SLK
314 KUDYK Samuel 2001-02-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
315 KUJAWA Krzysztof 1974-04-17 niestowarzyszony POL
316 KUJAWA Wiktor 1993-08-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
317 KULESZA Robert 1999-02-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
318 KULIK Robert 2002-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
319 KULKA Szymon 1993-06-22 RLTL Optima Radom MAZ
320 KUNA Krystian 2002-04-30 AZS UMCS Lublin LBE
321 KUNC Grzegorz 1997-07-03 KS AZS AWF Kraków MLP
322 KUŃCZAK Michał 1989-01-08 niest. Wrocław DOL
323 KUROPATWA Gabriel 1999-06-10 SBG Salco Niepołomice MLP
324 KUROWSKI Kacper 2006-04-14 UKS Azymut Pabianice LDZ
325 KUROWSKI Tomasz 2000-03-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
326 KUSTER Sylwester 1985-08-23 Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna SLK
327 KWAPISZEWSKI Kacper 2000-01-17 OŚ AZS Poznań WLP
328 LACHOWSKI Maciej 2005-10-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
329 LAKSA Dariusz 1984-08-08 WKB Meta Lubliniec SLK
330 LAMPART Antoni 2005-05-12 RMKS Rybnik SLK
331 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 RLTL Optima Radom MAZ
332 LEGIERSKI Mikołaj 1999-10-03 MUKS SZS Cieszyn SLK
333 LEPIARZ Sylwester 1993-01-03 LKB Rudnik SWK
334 LESIECKI Jacek 1991-12-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
335 LEWANDOWSKI Filip 2003-04-18 GKS Cartusia Kartuzy POM
336 LEWANDOWSKI Jakub 2000-10-06 MKS Gniezno WLP
337 LEWANDOWSKI Marcin 1987-06-13 AZS UMCS Lublin LBE
338 LEWANDOWSKI Patryk 2000-08-16 GKS Piast Gliwice SLK
339 LICHOTA Wojciech 1984-06-28 PZLAM KPO
340 LIPIEC Tomasz 1971-05-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
341 LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 AML Słupsk POM
342 LIPIŃSKI Szymon 2002-03-21 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
343 LIS Krzysztof 2002-08-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
344 LUPA Piotr 1987-11-17 Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna SLK
345 ŁABĘDZKI Konrad 1986-06-07 Ducla Academy Warszawa MAZ
346 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
347 ŁAWECKI Adrian 1999-01-04 LLKS Osowa Sień LBU
348 ŁOBODZIŃSKI Piotr 1985-07-04 KS Prefbet-Sonarol POD
349 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom SLK
350 ŁUKASIAK Robert 1995-10-05 AZS-AWF Katowice SLK
351 ŁUKASIEWICZ Sebastian 1988-03-19 niest. Kielce SWK
352 ŁUKASIK Michał 2002-09-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
353 ŁYSZKOWSKI Kamil 1998-03-17 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
354 MACHOWSKI Paweł 1992-05-24 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
355 MACHULEC Jakub 2005-04-14 LKS Pszczyna SLK
356 MACIEJEWSKI Stanisław 1999-04-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
357 MACIOROWSKI Grzegorz 1974-09-03 MKS Osa Zgorzelec DOL
358 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 OŚ AZS Poznań WLP
359 MADZIAR Wiktor 2001-09-06 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
360 MAGIERA Mateusz 1998-07-15 TL ROW Rybnik SLK
361 MAJDZIŃSKI Konrad 1997-03-09 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
362 MAJERANOWSKI Maciej 2006-06-25 MKS-MOSM Bytom SLK
363 MAJEWSKI Mateusz 2005-05-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
364 MAKOŚ Kamil 1981-07-12 niest. Wrocław DOL
365 MALIK Jakub 2001-08-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
366 MALINA Dawid 1991-11-18 TL ROW Rybnik SLK
367 MAŁECKI Mateusz 2005-01-20 LKS Osuchów MAZ
368 MANIECKI Gabriel 2001-05-21 OŚ AZS Poznań WLP
369 MANIKOWSKI Jakub 1998-06-22 KS Żeglina Sieradz LDZ
370 MARCHWICKI Maciej 1998-02-01 UKS 12 Kalisz WLP
371 MARCINISZYN Grzegorz 1986-07-27 Ducla Academy Warszawa MAZ
372 MARCJANEK Łukasz 1989-06-02 KL Ziemia Kłodzka DOL
373 MAREK Adrian 2004-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
374 MAREKWICA Jakub 2006-11-16 MKS-MOS Katowice SLK
375 MARKOWICZ Łukasz 1994-06-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
376 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
377 MAROSZ Szymon 1999-08-02 KKB MOSiR Krosno PDK
378 MARSZAŁEK Patryk 1995-05-26 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
379 MARSZK Daniel 2002-02-15 GKS Cartusia Kartuzy POM
380 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
381 MARYSIAK Adam 1988-01-06 MKST Astra Nowa Sól LBU
382 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
383 MASARSKI Szymon 2002-01-04 MUKS SZS Cieszyn SLK
384 MATUSZCZAK Jakub 2002-07-12 RLTL Optima Radom MAZ
385 MATUSZCZYK Marek 2000-11-20 UKS Chromik Mysłowice SLK
386 MAZUR Mariusz 1983-06-13 Skorpion Polkowice DOL
387 MEGIER Maciej 2003-04-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
388 MEISSNER Wojciech 1996-08-22 niest. Poznań WLP
389 MEZGLEWSKI Kamil 1999-05-14 KB Krościenko Wyżne PDK
390 MIAZGA Bartosz 1999-06-10 KKL Kielce SWK
391 MICHALAK Grzegorz 1997-06-13 KS Team Baryła Gorzów LBU
392 MICHALSKI Filip 2001-02-28 LKS Vectra Włocławek KPO
393 MICHALSKI Jan 2001-04-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
394 MIELEWCZYK Piotr 1990-08-08 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
395 MIGDALSKI Mikołaj 1999-05-19 CKS Budowlani Częstochowa SLK
396 MIGUT Jerzy 1966-12-11 SL GKS Olsza Olszyna DOL
397 MIKOŁAJCZAK Hubert 1995-01-20 UKS Czwórka Kościan WLP
398 MIKULSKI Tomasz 1996-01-30 UKS Filipides Teresin MAZ
399 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
400 MLECZKO Krystian 1999-01-14 MLUKS Tarnów MLP
401 MŁYNARCZYK Paweł 2000-07-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
402 MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 SKB Kraśnik LBE
403 MOCEK Marek 1998-02-23 UKS Czwórka Kościan WLP
404 MODRZEJEWSKI Bartosz 1995-12-07 UKS Olimpia Zabrze SLK
405 MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 KS Podlasie Białystok POD
406 MOLA Mateusz 2000-10-03 MUKS SZS Cieszyn SLK
407 MORAWSKI Robert 1978-01-13 LKS Vectra Włocławek KPO
408 MOSIEJ Ramzes 1999-12-03 KS Podlasie Białystok POD
409 MOSKAL Paweł 1997-06-11 KS Zamek Kurzętnik WMZ
410 MOSZCZYŃSKI Wiktor 2003-01-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
411 MRACHACZ Piotr 1997-06-09 MKS-MOSM Bytom SLK
412 MROWIŃSKI Rafał 1997-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
413 MROZOWSKI Sebastian 2002-01-11 MKS-MOSM Bytom SLK
414 MROŻEK Jakub 2001-02-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
415 MRÓWKA Mateusz 1994-08-14 Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna SLK
416 MURKOWSKI Wiktor 2002-09-11 OŚ AZS Poznań WLP
417 MUSIAŁEK Paweł 2004-10-13 KS Żeglina Sieradz LDZ
418 MYSIUK Dawid 2001-11-05 GKS Piast Gliwice SLK
419 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
420 NAJDEK Daniel 1998-12-10 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
421 NAJMOWICZ Paweł 1993-12-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
422 NAKONIECZNY Jakub 2002-04-30 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
423 NICPOŃ Sebastian 1993-04-03 KRT Jelenia Góra DOL
424 NIEDZIAŁEK Tomasz 1996-04-07 WLKS Nowe Iganie MAZ
425 NIEDZIELSKI Rafał 1984-03-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
426 NIEMCZYK Mateusz 1992-09-30 KS Prefbet-Sonarol POD
427 NIEWIADOMSKI Igor 1994-08-02 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
428 NOVOSAD Oleksandr 1998-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
429 NOWAK Jakub 1989-11-18 KS Prefbet-Sonarol POD
430 NOWAK Krzysztof 1986-03-21 MLKS Echo Twardogóra DOL
431 NOWAK Łukasz 1988-12-18 KU AZS UAM Poznań WLP
432 NOWAK Paweł 1982-12-22 LKS Lubusz Słubice LBU
433 NOWAK Rafał 1975-04-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
434 NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 KS AZS AWF Kraków MLP
435 NOWAKOWSKI Igor 2005-04-21 LKS Osuchów MAZ
436 NOWICKI Adam 1990-08-24 MKL Szczecin ZPO
437 NOWICKI Sebastian 1994-07-04 OKL Oborniki WLP
438 OGORZAŁY Sebastian 2000-12-29 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
439 OGÓREK Rafał 2000-03-18 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
440 OLBRICH Artur 1985-01-01 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
441 OLEJARZ Artur 1988-09-19 MKL Szczecin ZPO
442 OLEJNIK Filip 2000-01-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
443 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin MAZ
444 OLESIŃSKI Marcin 1999-07-01 GKS Piast Gliwice SLK
445 OLESZEK Kamil 1998-04-11 AZS UMCS Lublin LBE
446 OLSZEWSKI Bartosz 1984-06-18 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
447 OLSZEWSKI Jan 2002-12-24 RKS Łódź LDZ
448 OLSZEWSKI Wojciech 2000-02-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
449 ORACZKO Denis 2003-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
450 OSETEK Sebastian 1987-05-20 MKS Hermes Gryfino ZPO
451 OSTROPOLSKI Jakub 2000-03-27 GKS Piast Gliwice SLK
452 OSTROWSKI Artur 1988-07-10 KB Sporting Międzyzdroje ZPO
453 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 KKL Rodło Kwidzyn POM
454 OSTROWSKI Szymon 1995-10-07 LKS Pszczyna SLK
455 OŚLIZŁO Łukasz 1989-05-14 AZS-AWF Katowice SLK
456 PALA Jakub 2001-06-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
457 PALICKI Marcin 1992-08-10 PLKS Gwda Piła WLP
458 PAŁKA Piotr 1984-01-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
459 PANEK Maciej 2000-02-24 UKS Olimpia Zabrze SLK
460 PANKOWSKI Owidiusz 2000-10-30 niest. Poznań WLP
461 PAPLA Filip 1998-01-04 WKS Śląsk Wrocław DOL
462 PASEK Damian 1985-08-18 TS AKS Chorzów SLK
463 PATECKI Marcin 1989-11-22 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
464 PAWEŁCZAK Mateusz 1995-01-26 KB Florian Zajączki Drugie SLK
465 PAWLAK Wojciech 1998-02-25 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
466 PAWLAK Wojciech 2003-06-04 KU AZS UAM Poznań WLP
467 PAWLIK Dawid 1998-12-19 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
468 PAWLIKOWSKI Tomasz 1999-09-09 MKS Agros Chełm LBE
469 PAWŁOWSKI Michał 1998-11-12 UKS Filipides Teresin MAZ
470 PAWŁOWSKI Patryk 1993-11-04 RLTL Optima Radom MAZ
471 PAWŁOWSKI Tomasz 1979-10-07 KB Supermaratończyk Kościelna Wieś WLP
472 PAWŁOWSKI Wiktor 2008-12-30 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
473 PĄCZKIEWICZ Jakub 2002-06-13 KKL Kielce SWK
474 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
475 PELCZAR Wojciech 1995-02-03 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
476 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 AZS Łódź LDZ
477 PĘDZIWIATR Jakub 1999-09-11 LKS MOSiR Sieradz LDZ
478 PĘKALA Piotr 1998-02-23 Akademia Biegowa Żary LBU
479 PIASECKI Radosław 1978-07-17 niest. Wrocław DOL
480 PIĄTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
481 PIĄTKOWSKI Adam 2000-01-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
482 PIĄTKOWSKI Piotr 1983-08-08 Kraków Athletics Team MLP
483 PIEGZA Błażej 2000-01-23 UKS Olimpia Zabrze SLK
484 PIEKORZ Paweł 2001-06-13 TL ROW Rybnik SLK
485 PIERŚCIECKI Paweł 2001-05-18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
486 PIETRZAK Tomasz 1997-04-07 LKS Maraton Turek WLP
487 PILARSKI Adam 1987-03-06 STS Pomerania Szczecinek ZPO
488 PIWOŃSKI Jakub 2002-07-02 MOSiR Łaziska Górne SLK
489 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
490 PLEWIK Piotr 2005-07-25 MKS-MOS Katowice SLK
491 PŁOCHOCKI Ryszard 1961-03-11 UKS 12 Kalisz WLP
492 PŁOSKOŃSKI Piotr 1965-03-20 KBKS Radomsko LDZ
493 POBŁOCKI Piotr 1965-07-24 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
494 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
495 POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
496 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 KS Prefbet-Sonarol POD
497 POŁCZYK Arkadiusz 2001-12-15 KS SMS Szklarska Poręba DOL
498 POŁEĆ Damian 1997-01-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
499 PORADA Radosław 2005-05-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
500 PRATKOWIECKI Wojciech Paweł 1996-05-22 MKS Sambor Tczew POM
501 PRUCNAL Mateusz 2008-08-21 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
502 PRZESTRZELSKI Kajetan 2001-03-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
503 PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
504 PRZYBYŁA Kamil 2005-04-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
505 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
506 PYDA Sylwester 1998-11-22 LKS Znicz Biłgoraj LBE
507 PYTEL Michał 2002-03-13 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
508 RACZEK Piotr 2000-04-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
509 RADECKI Piotr 1999-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
510 RADUCHOWSKI Arkadiusz 1999-03-20 LKS Orzeł Namysłów OPL
511 RAJCA Piotr 2002-07-12 RMKS Rybnik SLK
512 RAK Filip 2003-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
513 RAPTA Paweł 2000-12-18 Kraków Athletics Team MLP
514 RASZEJA Filip 2002-05-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
515 RĘBACZ Sylwester 1974-09-29 KS Żeglina Sieradz LDZ
516 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
517 ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice SLK
518 ROSZKOWSKI Łukasz 1988-06-20 KS Podlasie Białystok POD
519 ROZMYS Michał 1995-03-13 AZS UMCS Lublin LBE
520 ROZWADOWSKI Mateusz 2001-11-21 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
521 RÓŻNICKI Krzysztof 2003-08-29 GKS Cartusia Kartuzy POM
522 RUDEK Dominik 2000-06-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
523 RUSZNIAK Paweł 1987-01-08 MKS Polonia Warszawa MAZ
524 RUSZNIAK Piotr 1975-03-14 MKS Polonia Warszawa MAZ
525 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
526 RYDZYŃSKI Patryk 1995-06-30 UKS Filipides Teresin MAZ
527 SADŁOŃ Ignacy 2010-09-24 UKS 48 Warszawa MAZ
528 SARBAK Grzegorz 1999-01-07 PLKS Gwda Piła WLP
529 SCHNEIDER Mateusz 1999-08-09 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
530 SEMPER Jan 2005-05-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
531 SEMPER Mateusz 1999-01-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
532 SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
533 SETLAK Michał 1999-09-28 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
534 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
535 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
536 SKALSKI Szymon 2002-02-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
537 SKIBA Łukasz 1988-08-04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
538 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
539 SKIBIŃSKI Mikołaj 1986-12-03 Ducla Academy Warszawa MAZ
540 SKIERKOWSKI Paweł 2002-05-13 KS AZS AWF Warszawa MAZ
541 SKIMINA Wiktor 2002-07-29 Kraków Athletics Team MLP
542 SKORUPA Kamil 1999-01-23 UKS Filipides Teresin MAZ
543 SKÓRKA Dominik 2002-11-25 KS SMS Szklarska Poręba DOL
544 SKÓRNICKI Maciej 1996-10-27 MKS Baszta Szamotuły WLP
545 SKRZESZEWSKI Jacek 2004-09-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
546 SKRZYPCZAK Kamil 1991-12-31 KS Dynamic Łódź LDZ
547 SKUPIŃSKI Damian 1999-07-09 Atelier Sportu Konopiska SLK
548 SKURA Bartosz 2002-11-01 LKS Pszczyna SLK
549 SLABIK Adrian 1998-08-22 LUKS Podium Kup OPL
550 SŁONKA Piotr 1999-04-21 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
551 SMYK Robert 2001-05-28 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
552 SMYKOWSKI Przemysław 1996-12-03 KL Lumel Zielona Góra LBU
553 SOBAS Jacek 1985-06-11 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
554 SOBCZYK Patryk 1995-02-15 MKL Gniezno WLP
555 SOBCZYK Radosław 1998-06-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
556 SOBCZYK Tomasz 1977-07-05 MKS Siechnice DOL
557 SOBCZYŃSKI Patryk 2002-10-27 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
558 SOBIŁO Dawid 1999-02-16 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
559 SOCHA Tymon 2005-01-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
560 SOKOŁOWSKI Ryszard 1987-06-16 LKB im. Braci Petk Lębork POM
561 SOKÓŁ Krzysztof 1996-06-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
562 SOLGA Arkadiusz 2002-10-23 UKS Olimpia Zabrze SLK
563 SOWIK Wojciech 1996-02-12 RKS Łódź LDZ
564 SPACHT Wojciech 2007-08-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
565 SPUSTEK Marcin 1997-05-21 MKS Truso Elbląg WMZ
566 SROKOSZ Denis 1999-01-07 MKS-MOS Katowice SLK
567 STACHOWIAK Łukasz 1988-03-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
568 STACHOWICZ Marcin 1985-11-10 UKS Iwiczna Nowa Iwiczna MAZ
569 STAJNIAK Bartłomiej 1991-02-11 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
570 STANGRECIAK Adam 1989-01-01 niest. Łódź LDZ
571 STANKIEWICZ Radosław 1989-05-23 LKB im. Braci Petk Lębork POM
572 STAŃCZAK Marcin 1979-11-11 TKKF Płock MAZ
573 STAŃKO Krystian 1991-08-30 OKL Oborniki WLP
574 STEFANOWICZ Krzysztof 1980-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
575 STRASZAK Piotr 2000-06-08 LKS Zorza Gdynia POM
576 STRZODA Marcin 1997-01-02 Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna SLK
577 STYPUŁKOWSKI Patryk 1995-02-01 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
578 SUŁKOWSKI Rafał 1999-08-26 Kraków Athletics Team MLP
579 SURMA Dawid 2001-01-10 MKS-MOS Katowice SLK
580 SWALSKI Kamil 2001-01-17 KB MOSiR Jastrzębie SLK
581 SZAFARCZYK Marcin 1990-08-07 LKS Pogórze Skoczów SLK
582 SZASTAK Mateusz 2000-04-12 KS AZS AWF Kraków MLP
583 SZCZEPANIAK Dominik 2010-08-10 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
584 SZCZEPANIK Dariusz 1978-12-18 Świdnicka Grupa Biegowa DOL
585 SZCZEPAŃSKI Piotr 2000-06-15 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
586 SZEWCZYK Szymon 2006-03-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
587 SZKOŁA Sebastian 1996-03-01 KS AZS AWF Kraków MLP
588 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
589 SZMIDT Jędrzej 1999-03-22 OŚ AZS Poznań WLP
590 SZMIT Patryk 2003-02-28 KS SMS Szklarska Poręba DOL
591 SZPEJNA Paweł 2000-08-22 BKS Bydgoszcz KPO
592 SZRAMA Dariusz 1979-05-25 OKL Oborniki WLP
593 SZRENIAWA Paweł 1999-02-27 UKS Chromik Mysłowice SLK
594 SZTĄBER Adam 1986-12-23 SL Salos-Wodna Łódź LDZ
595 SZULIK Grzegorz 1981-06-17 KB MOSiR Jastrzębie SLK
596 SZWED Damian 2004-01-26 UKS Olimpia Zabrze SLK
597 SZYMANIAK Kamil 1990-07-20 MKL Toruń KPO
598 SZYMANOWSKI Krzysztof 1993-01-11 UKS Czwórka Kościan WLP
599 SZYMANOWSKI Przemysław 1986-11-30 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
600 SZYMAŃSKI Adam 1997-01-06 MKS-MOS Katowice SLK
601 SZYMAŃSKI Dominik 1999-06-08 MKS-MOS Katowice SLK
602 SZYMAŃSKI Jakub 1999-10-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
603 SZYMAŃSKI Krystian 1999-09-27 PLKS Gwda Piła WLP
604 SZYMAŃSKI Tomasz 1986-02-26 MKS Siechnice DOL
605 SZYMCZAK Ariel 2001-04-08 TL ROW Rybnik SLK
606 SZYMCZAK Bartłomiej 2006-08-08 AKL Ursynów Warszawa MAZ
607 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
608 SZYSZKA Michał 1999-06-04 CMKL Człuchów POM
609 ŚLEDŹ Adam 1995-01-01 niest. Z.Góra LBU
610 ŚLIWIŃSKI Oskar 1999-07-11 KS AZS AWF Kraków MLP
611 ŚLIWKA Oskar 2001-08-21 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
612 ŚMIETANA Jakub 2000-03-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
613 ŚWIĄDER Mateusz 2002-07-22 KB MOSiR Jastrzębie SLK
614 ŚWIĄTEK Fabian 2004-06-08 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
615 ŚWIERDZEWSKI Damian 1993-06-27 KS Prefbet-Sonarol POD
616 ŚWIRK Norbert 1999-01-01 MKS-MOSM Bytom SLK
617 TADEJEWSKI Paweł 1979-01-01 niest. Olsztyn WMZ
618 TANAŚ Patryk 2000-06-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
619 TARASIUK Paweł 1984-04-30 WKS Grunwald Poznań WLP
620 TARASZKIEWICZ Marcin 1999-11-09 KKL Rodło Kwidzyn POM
621 TATARA Marek 1975-10-19 LKS Lubusz Słubice LBU
622 TATARCZYK Brunon 2002-04-09 MKS-MOS Katowice SLK
623 TERKA Maciej 1998-02-22 AZS-AWF Gorzów LBU
624 TERLECKI Krzysztof 1980-11-04 niest. Poznań WLP
625 TOKARSKI Piotr 1995-01-01 niest. Warszawa MAZ
626 TOMASIAK Piotr 2000-02-16 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
627 TOPOLNICKI Szymon 1994-02-04 AZS-AWF Katowice SLK
628 TRELA Krzysztof 1972-07-14 MKS Osa Zgorzelec DOL
629 TRESKA Piotr 1986-12-01 SPLA Tychy SLK
630 TRĘBICKI Ignacy 2000-10-04 OKS Skra Warszawa MAZ
631 TRZEBIŃSKI Ryszard 1976-04-03 MLKS Czarni Olecko WMZ
632 TSCHIRCH Krzysztof 1999-12-17 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
633 TULEJA Jakub 2001-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
634 TUREK Aleksander 1998-11-04 CKS Budowlani Częstochowa SLK
635 TURSKI Krzysztof 2000-06-08 RLTL Optima Radom MAZ
636 TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 OŚ AZS Poznań WLP
637 TWOREK Adam 1998-03-05 MKS-MOSM Bytom SLK
638 TWOREK Bartłomiej 1999-03-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
639 UCHACZ Kacper 2001-07-30 KS AZS AWF Kraków MLP
640 UŁAŃSKI Jakub 2004-05-23 KS Żeglina Sieradz LDZ
641 URBANIAK Sergiusz 2002-03-03 LKS Omega Kleszczów LDZ
642 URBAŃCZYK Grzegorz 1987-01-01 niest. Poznań WLP
643 WACKO Marcin 1985-06-07 niest. Poznań WLP
644 WALA Sławomir 1996-09-24 niestowarzyszony POL
645 WALECZKO Mario 1999-03-27 MOSiR Mysłowice SLK
646 WALOSKI Dawid 1992-05-29 MCKiS Jaworzno SLK
647 WALOSZCZYK Bartłomiej 1973-03-04 ULKS Bystrzyca Kłodzka DOL
648 WALOTEK Artur 1999-02-22 AZS-AWF Katowice SLK
649 WARCHOŁ Dariusz 1982-05-30 LLKS Osowa Sień LBU
650 WARDĘGA Mateusz 1999-04-14 ULKS Barwice ZPO
651 WARZECHA Henryk 1996-07-17 KS AZS AWF Kraków MLP
652 WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
653 WASKIN Szymon 1996-03-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
654 WASZKIEWICZ Bruno 2000-07-10 AZS-AWF Katowice SLK
655 WAŚCIŃSKI Przemysław 1995-03-29 WKS Śląsk Wrocław DOL
656 WAWROWSKI Dominik 2005-10-10 UKS Olimpia Zabrze SLK
657 WAWRZYKOWSKI Jakub 1997-12-21 MKST Astra Nowa Sól LBU
658 WĄCHAŁA Adam 2004-01-07 KKL Kielce SWK
659 WEIDEMAN Dawid 1999-05-15 UKS Diament Jedynka Wodzisław Śląski SLK
660 WENDLAND Michał 1989-03-24 MKS Siechnice DOL
661 WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 MKS Polonia Warszawa MAZ
662 WERNER Kamil 1999-12-03 SL GKS Olsza Olszyna DOL
663 WESOŁOWSKI Miłosz 2004-05-15 KKL Rodło Kwidzyn POM
664 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
665 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
666 WICHARY Kamil 2000-08-24 LKS Kłos Olkusz MLP
667 WIDERA Piotr 2000-04-01 MCKiS Jaworzno SLK
668 WIDŁAK Paweł 1999-01-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
669 WIECZOREK Adrian 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
670 WIECZOREK Alan 2000-05-12 AML Słupsk POM
671 WIECZOREK Michał 1999-02-12 LKS Koluszki LDZ
672 WIECZOREK Mikołaj 2001-03-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
673 WIETECKI Łukasz 1984-07-29 OŚ AZS Poznań WLP
674 WIĘCKOWSKI Łukasz 1995-07-30 RLTL Optima Radom MAZ
675 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
676 WITKOWSKI Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team MAZ
677 WŁOCH Andrzej 1995-07-01 KB MOSiR Jastrzębie SLK
678 WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
679 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
680 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
681 WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 KB Witar Tarnobrzeg PDK
682 WOJDYŁA Dawid 2002-08-19 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
683 WOJNAROWICZ Janusz 1972-01-05 MKS Osa Zgorzelec DOL
684 WOLENDER Jakub 2000-11-21 KS Warszawianka W-wa MAZ
685 WOLSKI Krzysztof 1997-04-03 KS AZS AWF Kraków MLP
686 WOSTAL Aleksander 1992-12-05 LLKS Osowa Sień LBU
687 WOŹNIAK Oskar 1999-11-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
688 WÓJCIK Michał 1999-10-01 UKS Dwójka Milicz DOL
689 WÓJCIK Tomasz 1984-01-26 Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna SLK
690 WRÓBEL Daniel 1999-06-09 UKS Barnim Goleniów ZPO
691 WRÓBEL Jakub 1999-09-10 AZS-AWF Katowice SLK
692 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
693 WYMAZAŁA Bartłomiej 2000-03-07 KS SMS Szklarska Poręba DOL
694 WYTWER Błażej 1988-01-01 LKS Maraton Turek WLP
695 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Kraków Athletics Team MLP
696 ZACHARCZUK Albin 1993-06-25 MKS Unia Hrubieszów LBE
697 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
698 ZADWORNY Jan 1995-09-05 KB MOSiR Jastrzębie SLK
699 ZALESKI Antoni 2005-11-03 KS Czempion Warszawa MAZ
700 ZALEWSKI Krystian 1989-04-11 UKS Barnim Goleniów ZPO
701 ZARĘBA Mateusz 2001-01-02 OKS Skra Warszawa MAZ
702 ZARĘBSKI Michał 2002-08-28 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
703 ZATORSKI Mikołaj 1999-07-13 MKS Iskra Pszczyna SLK
704 ZBLEWSKI Tadeusz 1984-05-15 LKB im. Braci Petk Lębork POM
705 ZBOROWSKI Robert 1977-11-01 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
706 ZDOBYLAK Marek 2003-01-14 SMKS Parasol Wrocław DOL
707 ZDROJEWSKI Krystian 1998-10-09 MKL Jarocin WLP
708 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
709 ZIELEŹNIK Adrian 2000-06-21 MKS Iskra Pszczyna SLK
710 ZIELIŃSKI Radosław 1999-08-08 ULKS Lipinki MLP
711 ZIELONKA Jan 1999-08-19 LKS MOSiR Sieradz LDZ
712 ZIENKIEWICZ Piotr 1974-06-19 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
713 ZIĘBA Mikołaj 1997-07-09 MKL Toruń KPO
714 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
715 ZIMNICKI Adam 2000-11-12 Kraków Athletics Team MLP
716 ZWIRANOWSKI Władysław 2000-10-31 KB Dziesiątka Białogard ZPO
717 ZYBOROWICZ Bartłomiej 1998-02-05 GKS Żukowo POM
718 ŻMIJA Łukasz 2001-10-01 MUKS SZS Cieszyn SLK
719 ŻOCHOWSKI Daniel 1997-01-06 MKS Polonia Warszawa MAZ
720 ŻUCHOWSKI Michał 1998-12-10 RLTL Optima Radom MAZ
721 ŻYGENDA Krzysztof 1997-03-10 GKS Cartusia Kartuzy POM
722 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.63598704338074sekund