SZASTAK Mateusz
2000-04-12
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZAK Kacper 2003-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
2 ANDRZEJEWSKI Filip 1999-08-11 MUKS SZS Cieszyn SLK
3 ANTOŃCZYK Denis 2000-06-24 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
4 ANTOSZ Wiktor 2002-10-19 Kraków Athletics Team MLP
5 BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
6 BALICKI Jakub 1998-04-22 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
7 BAŁUSZYŃSKI Paweł 1999-07-14 UKS Budowlani Nowy S±cz MLP
8 BATOR Szymon 2000-05-11 MKL Szczecin ZPO
9 BEŁC Paweł 1999-03-07 MKS-MOSM Bytom SLK
10 BERGER Sebastian 2000-03-06 MKS-MOSM Bytom SLK
11 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
12 BIJAK Patryk 1996-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
13 BIOLIK Rafał 1996-07-09 GTS Bojszowy SLK
14 BIOLIK Szymon 1998-05-05 GTS Bojszowy SLK
15 BIZOŃ Artur 2004-11-10 MOSM Tychy SLK
16 BIZOŃ Karol 2002-03-15 MOSM Tychy SLK
17 BŁASZCZYK Adam 1999-08-12 UKS Olimpia Zabrze SLK
18 BOGDAŃSKI Kacper 2005-09-17 MKL Brygada Beskidów Nowy S±cz MLP
19 BOLEK Daniel 2000-06-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
20 BONDARCHUK Oleh 1996-07-01 Kraków Athletics Team MLP
21 BORKOWSKI Michał 2000-04-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
22 BOROWSKI Dawid 1999-07-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
23 BOŻEK Patryk 2000-05-31 UKS Chromik Mysłowice SLK
24 BREMORA Grzegorz 1998-06-12 GKS Piast Gliwice SLK
25 BUBAŁA Dawid 1997-10-22 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
26 BUCH Filip 2002-03-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
27 BUCK Dawid 1999-11-11 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
28 BUJNOWSKI Artur 1987-09-05 TL ROW Rybnik SLK
29 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
30 BULIŃSKI Filip 2000-11-10 KS AZS AWF Kraków MLP
31 BUSZ Damian 2001-01-15 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
32 CHAŁUPKO Adrian 2002-06-18 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
33 CHMIELEWSKI Jakub 2000-03-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
34 CHOJECKI Radosław 2000-02-18 MLUKS Tarnów MLP
35 CHUDZIK Jakub 2004-07-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
36 CHWAŁEK Mikołaj 1999-05-25 UKS Chromik Mysłowice SLK
37 CIAŁOŃ Bartłomiej 2004-11-05 MOSiR Łaziska Górne SLK
38 CIE¦LA Tomasz 1999-08-22 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
39 CIE¦LIK Wojciech 1998-09-20 AZS-AWF Katowice SLK
40 CITAK Miłosz 2003-04-28 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
41 CIURLA Mikołaj 1994-02-11 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
42 CYGANEK Damian 2009-06-10 GKS Piast Gliwice SLK
43 CZADER Hubert 2000-07-30 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
44 CZERNECKI Remigiusz 2000-07-16 AZS-AWF Katowice SLK
45 CZERNIK Jakub 2008-08-18 UKS Olimpia Zabrze SLK
46 CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
47 CZERWIŃSKI Krzysztof 2002-01-07 UKS Budowlani Nowy S±cz MLP
48 CZUBAK Tomasz 2006-05-03 MKS-MOSM Bytom SLK
49 ĆWIKŁA Hubert 2002-01-08 KS AZS AWF Kraków MLP
50 DANKÓW Franciszek 2007-05-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
51 DARLIŃSKI Dawid 2007-01-08 KS ADEA Team Gliwice SLK
52 DˇBROWSKI Artur 1990-03-19 AZS ŁódĽ LDZ
53 DˇBROWSKI Łukasz 1998-01-05 Kraków Athletics Team MLP
54 DˇBROWSKI Michał 1999-10-06 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
55 DUDCZAK Michał 2000-10-04 KS Vertical Rytro MLP
56 DUDZIŃSKI Kamil 1998-09-28 KB MOSiR Jastrzębie SLK
57 DULIK Paweł 2000-03-22 LKS Stal Mielec PDK
58 E A 2000-01-01 LUKS Zabrzeg SLK
59 FICA Damian 1998-04-28 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
60 FOLCIK Nicolas 2000-09-02 GKS Piast Gliwice SLK
61 FORY¦ Mateusz 2004-05-26 KS AZS AWF Kraków MLP
62 FUCHS Maksymilian 1999-10-07 MKS-MOS Katowice SLK
63 GAJECKI Kacper 2000-08-28 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
64 GALICIA PEREZ Daniel 2000-12-14 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
65 GAŁUSZKA Mateusz 1999-06-05 UKS Czwórka Żory SLK
66 GANCAREK Jakub 1996-08-06 CKS Budowlani Częstochowa SLK
67 GAWRYSZCZAK Daniel 2001-03-13 AZS ŁódĽ LDZ
68 GELLEN Mateusz 1999-01-11 MUKS SZS Cieszyn SLK
69 GŁˇBEK Kamil 2000-03-27 MKS Iskra Pszczyna SLK
70 GNIDA Mateusz 1999-04-23 MKS-MOSM Bytom SLK
71 GOLUCH Robert 1987-08-10 TL ROW Rybnik SLK
72 GÓRAK Robert 2000-09-20 MLUKS Tarnów MLP
73 GRABARCZYK Bartłomiej 1999-11-30 CKS Budowlani Częstochowa SLK
74 GRABOWSKI Karol 1989-06-22 CKS Budowlani Częstochowa SLK
75 GRADOWSKI Wojciech 1999-04-03 GKS Piast Gliwice SLK
76 GRZELKA Cyprian 2001-05-05 GKS Piast Gliwice SLK
77 GULCZYŃSKI Marek 1999-02-24 UKS D±b Suchy Las WLP
78 GUZIK Mateusz 2004-08-11 SKL Sucha Beskidzka MLP
79 HADAMIK Sebastian 1998-04-16 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
80 HADASZ Adam 2004-05-28 UKS Olimpia Zabrze SLK
81 HAJDUK Norbert 2003-04-14 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
82 HARĘŻA Maciej 2001-11-15 MKS-MOS Katowice SLK
83 HASIEC Piotr 2000-12-22 GKS Piast Gliwice SLK
84 HOHMANN Sebastian 2000-01-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
85 HULBÓJ Paweł 2001-10-03 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
86 JABCOŃ Bartosz 2000-02-03 UKS Chromik Mysłowice SLK
87 JABCOŃ Dawid 2000-02-03 UKS Chromik Mysłowice SLK
88 JANIK Sebastian 2000-07-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
89 JAROMIN Mateusz 2000-03-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
90 JASZCZYK Adam 2008-06-25 TL Athletics Jastrzębie SLK
91 JATCZAK Łukasz 2000-03-11 LKS Pszczyna SLK
92 JEDRAS Jakub 2000-10-15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
93 JEWUŁA Mateusz 1998-07-23 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
94 JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 KS Agros Zamo¶ć LBE
95 JONAS Beniamin 2004-01-20 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
96 JURCZYŃSKI Rafał 1997-05-26 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
97 KACHEL Aleksander 1999-07-16 TS AKS Chorzów SLK
98 KACPERAK Mateusz 2001-08-28 CKS Budowlani Częstochowa SLK
99 KACZMARCZYK Seweryn 2001-09-04 KS AZS AWF Kraków MLP
100 KACZMARSKI Rafał 2006-06-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
101 KAJDA Michael 2001-08-22 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
102 KALEMBKA Kamil 2000-08-21 KS Olkusz MLP
103 KALUS Kamil 1998-03-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
104 KAMPA Rafał 1991-06-12 GKS Piast Gliwice SLK
105 KAPINOS Radosław 2000-07-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
106 KAPS Tomasz 2001-04-11 MKS-MOSM Bytom SLK
107 KARA¦ Grzegorz 1999-03-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
108 KARDAS Arkadiusz 1989-03-20 TS AKS Chorzów SLK
109 KASTELIK Piotr 1992-10-13 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
110 KASZANY Karol 2008-04-10 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
111 KIDOŃ Piotr 2000-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
112 KIELJAN Bartosz 2007-05-22 MKS-MOSM Bytom SLK
113 KILIAN Piotr 2005-11-18 KS AZS AWF Kraków MLP
114 KLATKA Łukasz 1999-03-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
115 KLIMEK Wojciech 2001-09-13 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
116 KLIMEK Wojciech 2000-04-25 MKS-MOS Katowice SLK
117 KOCZAR Krzysztof 2000-03-19 LKS Pszczyna SLK
118 KOŁODZIEJ Adam 2001-04-24 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
119 KOPTIEV Andrii 2005-09-06 KS AZS AWF Katowice SLK
120 KORCZOWSKI Max 2003-01-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
121 KOS Marek 1989-05-12 UKS Czwórka Żory SLK
122 KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
123 KOTULA Mateusz 2003-12-15 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
124 KOWAL Daniel 2004-07-14 KS AZS AWF Kraków MLP
125 KOWALCZYK Krzysztof 2001-07-25 Kraków Athletics Team MLP
126 KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
127 KRAIEVSKYI Andrii 2008-07-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
128 KRAKOWSKI Dawid 1999-11-05 KB MOSiR Jastrzębie SLK
129 KRAUS Dominik 2001-01-01 LUKS Zabrzeg SLK
130 KRAWCZUK Paweł 1999-06-02 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
131 KRZEMIŃSKI Maciej 2002-01-09 UKS Chromik Mysłowice SLK
132 KUBICKI Kamil 1998-01-29 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
133 KUBISZ Dawid 1997-01-01 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
134 KUCHMAN Mateusz 2001-08-14 AZS-AWF Katowice SLK
135 KUDYK Samuel 2001-02-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
136 KULA Błażej 2007-08-18 MUKS SZS Cieszyn SLK
137 KULPECKI Filip 1999-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
138 KU¦ Kamil 2001-08-15 TS AKS Chorzów SLK
139 LASECKI Miłosz 2001-07-04 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
140 LEGIEŃ Wojciech 2007-09-18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
141 LEGIERSKI Mikołaj 1999-10-03 MUKS SZS Cieszyn SLK
142 LEWANDOWSKI Patryk 2000-08-16 GKS Piast Gliwice SLK
143 LINSTEDT Michał 2000-01-23 SSMKS Parasol Wrocław DOL
144 LIPIŃSKI Mateusz 2000-08-18 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
145 LIS Krzysztof 2002-08-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
146 LISIECKI Daniel 2000-08-31 GKS Piast Gliwice SLK
147 LIZUREJ Kacper 2001-02-05 RMKS Rybnik SLK
148 ŁADAK Michał 2001-03-02 UKS Olimpia Zabrze SLK
149 ŁĘSKI Bruno 2003-11-12 Kraków Athletics Team MLP
150 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom SLK
151 ŁUKASIAK Robert 1995-10-05 AZS-AWF Katowice SLK
152 ŁUKASIK Michał 2002-09-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
153 ŁYSEK Konrad 2007-07-27 TL Athletics Jastrzębie SLK
154 ŁYSIAK Szymon 2006-08-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
155 MACHULEC Jakub 2005-04-14 LKS Pszczyna SLK
156 MACHULIK Mateusz 2001-12-10 UKS Olimpia Zabrze SLK
157 MACIEJEWSKI Stanisław 1999-04-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
158 MAŃDOK Łukasz 2003-02-28 MOSiR Łaziska Górne SLK
159 MAREK Marcin 2000-04-22 MKS-MOSM Bytom SLK
160 MAREKWICA Jakub 2006-11-16 MKS-MOS Katowice SLK
161 MAROSZ Szymon 1999-08-02 KKB MOSiR Krosno PDK
162 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
163 MARYJOSZ Przemysław 2008-07-10 UKS Czwórka Żory SLK
164 MATUSZCZYK Marek 2000-11-20 UKS Chromik Mysłowice SLK
165 MICAŁ Krzysztof 2008-04-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
166 MIELIMˇKA Tadeusz 2005-05-30 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
167 MIKA Łukasz 1999-03-23 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
168 MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 KS Podlasie Białystok POD
169 MOLA Mateusz 2000-10-03 MUKS SZS Cieszyn SLK
170 MORDEL Jan 2001-02-19 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
171 MORDYŃSKI Bartłomiej 1994-05-12 UKS Olimpia Zabrze SLK
172 MOSKAL Radosław 2001-02-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
173 MROZOWSKI Sebastian 2002-01-11 MKS-MOSM Bytom SLK
174 MROŻEK Jakub 2001-02-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
175 MUCHA Michał 2002-01-20 KS AZS AWF Kraków MLP
176 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 TL ROW Rybnik SLK
177 MYGA Mikołaj 2003-02-02 KS Victoria Zawiercie SLK
178 MYSIUK Dawid 2001-11-05 GKS Piast Gliwice SLK
179 NEJMAN Jakub 2000-03-21 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
180 NEUMANN Borys 2006-04-02 MKS-MOSM Bytom SLK
181 NIEMCZYK Jan 2002-03-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
182 NIKIEL Maciek 2002-08-13 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
183 NOSAL Karol 2005-12-26 SKL Sucha Beskidzka MLP
184 NOVOSAD Oleksandr 1998-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
185 NOWAK Oskar 1996-08-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
186 NOWAK Rafał 1975-04-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
187 NOWAK Tymoteusz 2001-03-28 UKS Chromik Mysłowice SLK
188 OBRZUT Krzysztof 1999-11-23 UKS Budowlani Nowy S±cz MLP
189 OLEARCZYK Aleksander 2005-09-22 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
190 OLEJNIK Filip 2000-01-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
191 OLESIŃSKI Marcin 1999-07-01 GKS Piast Gliwice SLK
192 OSIKA Dawid 2008-03-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
193 OSOSIŃSKI Jakub 2000-02-11 UKS Orzeł Dobryszyce LDZ
194 OSTROPOLSKI Jakub 2000-03-27 GKS Piast Gliwice SLK
195 OSTROWSKI Bartosz 2008-12-21 UKS Olimpia Zabrze SLK
196 PACHOLE Szymon 2000-03-18 GKS Piast Gliwice SLK
197 PAJA Szymon 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
198 PAJA Tomasz 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
199 PAJˇK Jakub 2001-01-19 KS AZS AWF Katowice SLK
200 PALONKA Krzysztof 1998-06-25 KB MOSiR Jastrzębie SLK
201 PAŁKA Krzysztof 1999-08-20 MKS-MOSM Bytom SLK
202 PANEK Maciej 2000-02-24 UKS Olimpia Zabrze SLK
203 PAPLICKI Mateusz 2003-09-22 CKS Budowlani Częstochowa SLK
204 PASZKO Mikołaj 2001-04-02 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
205 PAWŁOWSKI Szymon 1999-01-05 KL Bałtyk Koszalin ZPO
206 PA¬DZIERZ Adam 2000-09-11 KS AZS AWF Katowice SLK
207 PEREK Wojciech 2008-07-09 MKS-MOSM Bytom SLK
208 PIˇTEK Mikołaj 1999-06-30 UKS Olimpia Zabrze SLK
209 PIˇTKOWSKI Piotr 1983-08-08 Kraków Athletics Team MLP
210 PIECHACZEK Adam 2001-04-24 UKS Diament Jedynka Wodzisław ¦l±ski SLK
211 PIECZKA Adam 1996-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
212 PIERZYNA Jakub 2001-03-01 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
213 PLATA Karol 2000-06-02 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
214 PLUTA Dawid 1998-09-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
215 POLAK Nikodem 2000-07-20 MOSiR Łaziska Górne SLK
216 POLAK Rafał 2000-01-31 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
217 POLOCZEK Kamil 2008-08-08 UKS Olimpia Zabrze SLK
218 POLOWIEC Karol 2001-03-03 OKS Skra Warszawa MAZ
219 POŁEĆ Damian 1997-01-14 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
220 PROKOP Mateusz 2000-07-18 MKS-MOS Katowice SLK
221 PROSKE Przemysław 2000-05-07 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
222 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
223 RACZEK Piotr 2000-04-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
224 RAJCA Piotr 2002-07-12 RMKS Rybnik SLK
225 RAJPOLD Arkadiusz 1999-05-07 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
226 RAPTA Paweł 2000-12-18 Kraków Athletics Team MLP
227 ROGULSKI Łukasz 2001-05-14 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
228 ROSSA Hubert 2000-01-12 LUKS Strzałków LDZ
229 ROZWADOWSKI Mateusz 2001-11-21 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
230 RÓŻAŃSKI Bartłomiej 2002-04-30 GKS Piast Gliwice SLK
231 RUMIŃSKI Michał 2002-03-12 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
232 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
233 RYDZYŃSKI Patryk 1995-06-30 UKS Filipides Teresin MAZ
234 RYSZEWSKI Maciej 2003-12-23 MUKS Gim 2 Nysa OPL
235 SAMARCZENKO Dariusz 2000-02-28 AZS UMCS Lublin LBE
236 SEMPER Mateusz 1999-01-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
237 SEPIAŁ Remigiusz 2000-01-11 KS AZS AWF Kraków MLP
238 SERAFIN Tomasz 2006-11-30 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
239 SIKORA Szymon 2006-12-09 LKS Pogórze Skoczów SLK
240 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
241 SITKOWSKI Jan 2001-07-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
242 SKIMINA Wiktor 2002-07-29 Kraków Athletics Team MLP
243 SKOWROŃSKI Mikołaj 2001-09-03 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
244 SKROBIŃSKI Arkadiusz 2000-10-01 KS Sprintwarsaw MAZ
245 SKRZESZEWSKI Jacek 2004-09-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
246 SKRZYPEK Patryk 2006-03-08 KS AZS AWF Kraków MLP
247 SLADEK Roland 2000-01-16 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
248 SŁONKA Piotr 1999-04-21 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
249 SOKÓŁ Karol 2000-01-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
250 STAROŃ Szymon 2000-02-23 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
251 STOLA Mateusz 2010-04-22 GKS Piast Gliwice SLK
252 STRZELCZAK Sebastian 1977-02-26 TL ROW Rybnik SLK
253 STRZOP Adrian 2001-09-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
254 SULIGA Marcel 2000-08-11 CKS Budowlani Częstochowa SLK
255 SUŁKOWSKI Rafał 1999-08-26 Kraków Athletics Team MLP
256 SURMA Dawid 2001-01-10 MKS-MOS Katowice SLK
257 SVORTSOV Nikita 2006-03-24 MKS-MOS Katowice SLK
258 SWALSKI Kamil 2001-01-17 KB MOSiR Jastrzębie SLK
259 SZARŁOWICZ Kacper 2006-02-21 ULKS Lipinki MLP
260 SZCZEPAŃSKI Adam 2007-01-09 KS AZS AWF Kraków MLP
261 SZCZEPAŃSKI Paweł 1998-09-18 SRS Kondycja Żabieniec MAZ
262 SZCZEPAŃSKI Piotr 2000-06-15 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
263 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
264 SZRENIAWA Paweł 1999-02-27 UKS Chromik Mysłowice SLK
265 SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 UKS Kusy Bukowno MLP
266 SZYMAŃSKI Piotr 2000-10-17 MKS-MOS Katowice SLK
267 SZYMCZAK Ariel 2001-04-08 TL ROW Rybnik SLK
268 ¦LIWA Mateusz 2000-03-16 UKS Czwórka Żory SLK
269 ¦LIWIŃSKI Oskar 1999-07-11 KS AZS AWF Kraków MLP
270 ¦WIERCZYNA Jakub 2006-02-03 MKS-MOSM Bytom SLK
271 TOMASZEK Dominik 2008-04-28 MKS-MOSM Bytom SLK
272 TUREK Aleksander 1998-11-04 CKS Budowlani Częstochowa SLK
273 TURSKI Krzysztof 2000-06-08 RLTL Optima Radom MAZ
274 TWOREK Damian 2000-05-01 MKS-MOSM Bytom SLK
275 UCHACZ Kacper 2001-07-30 KS AZS AWF Kraków MLP
276 URBANIAK Sergiusz 2002-03-03 LKS Omega Kleszczów LDZ
277 WACHOWICZ Bartosz 2000-10-21 UKS Czwórka Żory SLK
278 WACHOWSKI Wiktor 2000-02-22 UKS 12 Kalisz WLP
279 WALOTEK Artur 1999-02-22 AZS-AWF Katowice SLK
280 WANGLORZ Mateusz 2006-02-07 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
281 WARZECHA Henryk 1996-07-17 KS AZS AWF Kraków MLP
282 WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
283 WASKIN Szymon 1996-03-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
284 WAWROWSKI Dominik 2005-10-10 UKS Olimpia Zabrze SLK
285 WERECKI Sebastian 1999-05-15 niest. Kraków MLP
286 WERNER Kamil 1999-12-03 SL GKS Olsza Olszyna DOL
287 WICHARY Kamil 2000-08-24 LKS Kłos Olkusz MLP
288 WIDŁAK Paweł 1999-01-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
289 WIĘCEK Michał 2007-07-23 ULKS Technik Trzcinica PDK
290 WILANOWSKI Błażej 2000-01-07 UKS Dziewi±tka Kutno LDZ
291 WITCZAK Filip 1999-02-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
292 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
293 WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 KB Witar Tarnobrzeg PDK
294 WOJNA Kacper 2002-02-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
295 WOLNIK Krzysztof 1999-12-31 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
296 WOSIŃSKI Mikołaj 2000-05-10 UKS Filipides Teresin MAZ
297 WO¬NIAK Oskar 1999-11-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
298 WÓJCIK Kacper 2001-08-29 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
299 WRÓBEL Sebastian 2001-06-21 KS Agros Zamo¶ć LBE
300 WRÓBLEWSKI Paweł 2008-09-15 UKS Olimpia Zabrze SLK
301 WRZAŁEK Wojciech 1996-02-29 GKS Piast Gliwice SLK
302 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
303 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Kraków Athletics Team MLP
304 ZACHWIEJ Patryk 1997-01-01 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
305 ZACZEK Dawid 1996-09-23 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
306 ZADOROZHNIUK Artem 2005-04-18 MKS-MOS Katowice SLK
307 ZAJDEL Karol 1999-05-20 KS AZS AWF Kraków MLP
308 ZASTAWNY Łukasz 2003-08-31 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
309 ZATORSKI Mikołaj 1999-07-13 MKS Iskra Pszczyna SLK
310 ZELEK Hubert 2007-01-22 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
311 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
312 ZIELE¬NIK Adrian 2000-06-21 MKS Iskra Pszczyna SLK
313 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
314 ZIOBROWSKI Tomasz 1999-05-16 KS AZS AWF Kraków MLP
315 ZWIERNIAK Aleksander 1993-03-14 UKS Lider Siercza MLP
316 ŻMIJA Łukasz 2001-10-01 MUKS SZS Cieszyn SLK
317 ŻOGAŁA Jan 2009-11-19 GKS Piast Gliwice SLK
318 ŻUK Bartosz 2003-01-09 MKS Polonia Warszawa MAZ
319 ŻUK Łukasz 2001-11-29 MKS Pogoń Siedlce MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.86027097702026sekund