KACZMAREK Natalia
1998-01-17
KS AZS AWF Wrocław
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Patrycja 1999-05-19 AZS-AWFiS Gdańsk POM
2 ADAMEK Klaudia 1999-03-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
3 AMBROŻY Ada 1998-09-20 WLKS Wrocław DOL
4 ANDREJCZUK Magda 1998-09-24 ZLKL Zielona Góra LBU
5 ANDRZEJCZUK Magdalena 1998-01-01 niest. Z.Góra LBU
6 ANDRZEJCZYK Natalia 1998-09-02 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
7 ANKIEWICZ Emilia 1990-11-22 AZS-AWF Warszawa MAZ
8 BABIJCZUK Nicole 1996-01-01 VII LO Zielona Góra LBU
9 BAĆMAGA Dominika 1995-11-21 KS AZS AWF Warszawa MAZ
10 BANACH Joanna 1992-08-28 KS AZS AWF Kraków MLP
11 BARANEK Weronika 1999-07-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
12 BARAŃSKA Karolina 1998-10-21 WKS Wawel Kraków MLP
13 BARTKOWIAK Klaudia 2000-12-20 MKS Piast Głogów DOL
14 BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
15 BARTOSIEWICZ Natalia 1996-05-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
16 BAUMGART-WITAN Iga 1989-04-11 BKS Bydgoszcz KPO
17 BEDNAREK Agata 1988-06-28 AZS Łódź LDZ
18 BHEBHE Urszula 1992-02-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
19 BIELECKA Emilia 1999-09-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
20 BŁASZYK Wiktoria 1996-06-02 OŚ AZS Poznań WLP
21 BOLECHOWSKA Marcela 1998-05-05 ZLKL Zielona Góra LBU
22 BORKOWSKA Klaudia 1998-06-29 OKLA Ostrołęka MAZ
23 BRENDEL Magdalena 2000-09-17 KS AZS AWF Katowice SLK
24 BRONIEWICZ Magdalena 1991-04-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
25 BUCHCIK Paulina 1998-01-01 ZLKL Zielona Góra LBU
26 BULCZAK Sylwia 1999-12-12 AZS-AWFiS Gdańsk POM
27 BUTKIEWICZ Anna 1999-04-13 LKS Lubusz Słubice LBU
28 CELNER Angelika 1997-10-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
29 CHAŁUBIŃSKA Justyna 1997-09-16 STS Pomerania Szczecinek ZPO
30 CHMIELEWSKA Agnieszka 1998-06-17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
31 CHOJKA Weronika 1997-06-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
32 CICHOSZ Małgorzata 1995-01-16 MLKS Baszta Bytów POM
33 CIESIELSKA Karolina 1996-02-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
34 CUBER Karolina 1997-05-20 KS AZS AWF Kraków MLP
35 CURYŁO Małgorzata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
36 DĄBROWSKA Martyna 1994-04-05 KS Podlasie Białystok POD
37 DĄBROWSKA Oliwia 1998-10-17 AZS-AWF Gorzów LBU
38 DELUGA Jagoda 2001-01-12 AZS-AWFiS Gdańsk POM
39 DOBROWOLSKA Izabela 1995-06-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
40 DRABIK Kamila 1997-04-28 RLTL ZTE Radom MAZ
41 DROZD Wiktoria 2001-09-20 AZS UMCS Lublin LBE
42 DUDZIAK Aleksandra 1998-12-13 OŚ AZS Poznań WLP
43 DURAWA Maja 1999-08-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
44 EJSMONT Alicja 2003-07-04 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
45 FIGA Aneta 1999-04-24 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
46 FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
47 FORMELLA Aleksandra 2001-10-27 SKLA Sopot POM
48 FURMAN Klaudia 1999-11-18 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
49 GACKA Kinga 2001-10-25 BKS Bydgoszcz KPO
50 GADOMSKA Julia 2001-01-14 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
51 GAJDA Diana 1996-02-01 AZS-AWF Katowice SLK
52 GAJOS Aleksandra 2001-09-24 RLTL ZTE Radom MAZ
53 GAPSKA Martyna 1998-06-11 KS Gwardia Piła WLP
54 GAWORSKA Aleksandra 1995-11-07 KS AZS AWF Kraków MLP
55 GĄSIOR Adriana 2001-10-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
56 GIERSZEWSKA Martyna 1997-06-13 ZLKL Zielona Góra LBU
57 GIL Patrycja 1998-04-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
58 GLANDER Sandra 1997-11-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
59 GLIBOWSKA Paulina 1999-03-02 RLTL ZTE Radom MAZ
60 GŁĄBEK Sabina 2004-08-20 LKS Pszczyna SLK
61 GOLA Marlena 1998-06-08 KS Podlasie Białystok POD
62 GORZKOWSKA Magdalena 1992-04-30 TS AKS Chorzów SLK
63 GÓROWSKA Oliwia 2003-09-07 MLKS Echo Twardogóra DOL
64 GÓRSKA Dorota 1998-04-29 UKS Achilles Leszno WLP
65 GRANICA Katarzyna 1998-03-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
66 GROT Aneta 1979-09-22 RKS Łódź LDZ
67 GRUBERT Natalia 2000-02-17 GUKS Asy Dywity WMZ
68 GRYC Anna Maria 1999-10-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
69 GRZEGOREK Marcelina 1996-03-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
70 GRZEŚKÓW Maja 1999-03-13 MLKS Agros Żary LBU
71 GRZYB Wiktoria 1997-10-14 MKL Szczecin ZPO
72 GUZIK Justyna 1997-04-05 MUKS SZS Cieszyn SLK
73 GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 KS AZS AWF Katowice SLK
74 HOŁOWIEJ Aleksandra 1999-12-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
75 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata 1992-10-30 AZS UMCS Lublin LBE
76 HOROWSKA Nikola 2001-01-03 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
77 HULISZ Zuzanna 1999-07-15 MKL Toruń KPO
78 IGLEWSKA Klaudia 1999-11-28 MKL Szczecin ZPO
79 IZYDOREK Zuzanna 2000-02-11 MKS Kusy Szczecin ZPO
80 JACNIAK Ewa 1990-11-27 AZS UMCS Lublin LBE
81 JAGIELSKA Barbara 1998-05-08 UKL Ósemka Police ZPO
82 JAKŚ Aleksandra 1998-01-28 RKS Łódź LDZ
83 JANIK Daria 1999-12-08 ZLKL Zielona Góra LBU
84 JANKOWSKA Dominika 1999-04-08 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
85 JANKOWSKA Martyna 2000-10-28 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
86 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna 1995-04-16 AZS UMCS Lublin LBE
87 JASIONOWICZ Dominika 2001-01-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
88 JASTRZĄB Izabela 2000-02-10 KS Agros Zamość LBE
89 JÓZIK Paulina 1997-04-23 LKS Górnik Wałbrzych DOL
90 KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 MKS Juvenia Białystok POD
91 KACZMAREK Alicja 2002-09-30 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
92 KALENIK Izabela 2002-03-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
93 KAMIEŃSKA Aleksandra 1999-05-06 AZS-AWF Gorzów LBU
94 KAMIŃSKA Julia 2000-10-31 MLKS Agros Żary LBU
95 KANIECKA Zuzanna 1996-07-07 SKLA Sopot POM
96 KANTOR Weronika 1999-06-14 AZS-AWF Katowice SLK
97 KARAŚ Mariola 1996-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
98 KARCZMARCZYK Agnieszka 1993-04-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
99 KAWALEC Karolina 1997-11-11 AZS-AWF Katowice SLK
100 KIEŁBASIŃSKA Anna 1990-06-26 SKLA Sopot POM
101 KIEŁKOWSKA Agnieszka 1997-09-12 KL Gdynia POM
102 KLIMEK Ewelina 1996-07-03 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
103 KNULL Marta 1993-08-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
104 KOCHANOWSKA Katarzyna 1997-08-16 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
105 KOCZANOWA Margarita 1999-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
106 KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
107 KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 LKS MOSiR Sieradz LDZ
108 KOMARNICKA Klaudia 1999-11-17 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
109 KOMOCKA Julia 2002-02-15 UKL Ósemka Police ZPO
110 KOPECKA Wiktoria 2000-07-03 MKS Gniezno WLP
111 KOPKA Marcelina 1998-06-14 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
112 KORNECKA Aleksandra 1990-04-09 SL Olimpia Poznań WLP
113 KOROCIŃSKA Julia 1999-11-27 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
114 KORZUCH Julia 1995-12-27 KS AZS AWF Katowice SLK
115 KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 AZS-AWF Gorzów LBU
116 KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
117 KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 RLTL Optima Radom MAZ
118 KOWAL Weronika 1997-01-25 OŚ AZS Poznań WLP
119 KOZIOŁ Paulina 1998-01-13 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
120 KRAMPLIC-ANICKA Roksana 1999-08-17 AZS-AWF Gorzów LBU
121 KROLIK Alicja 1998-12-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
122 KRÓL Klaudia 2000-02-17 MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn LBU
123 KRYSTECKA Justyna 1998-03-25 MKS MOS Wrocław DOL
124 KUBAK Hanna 2001-03-11 ZLKL Zielona Góra LBU
125 KUCIA Paulina 1995-11-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
126 KUCZYŃSKA Klaudia 1999-06-27 MKS Durasan Płońsk MAZ
127 KUDUK Nikola 1998-03-25 MKL Szczecin ZPO
128 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
129 KUPCZYK Ewa 1999-12-24 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
130 KURZ Daria 1997-02-23 AZS Łódź LDZ
131 KUŚ Anastazja 2007-05-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
132 KWIT Katarzyna 1984-09-26 WKS Śląsk Wrocław DOL
133 LACH Jagoda 1999-01-25 MKL Toruń KPO
134 LACH Marta 1997-06-17 MKL Toruń KPO
135 LACHELE Susane 2000-07-10 KS Gwardia Piła WLP
136 LAZAREK Klaudia 2000-01-01 AZS-AWF Gorzów LBU
137 LESIEWICZ Kornelia 2003-08-14 AZS-AWF Gorzów LBU
138 LINKIEWICZ Joanna 1990-05-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
139 LINKIEWICZ Małgorzata 1992-06-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
140 LIS Aleksandra 2004-02-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
141 LIWAK Patrycja 1996-09-06 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP
142 LOSY Aleksandra 2001-01-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
143 LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 OKS Skra Warszawa MAZ
144 ŁACH Wiktoria 2000-09-13 MLKS Agros Żary LBU
145 ŁACHACZ Barbara 1998-09-08 MKS Osa Zgorzelec DOL
146 ŁASZCZYŃSKA Weronika 2000-10-01 AZS-AWF Gorzów LBU
147 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
148 MADEJA Kornelia 1997-09-01 MKL 12 Jelenia Góra DOL
149 MAJCHRZAK Klaudia 1997-03-12 LKS Lubusz Słubice LBU
150 MAK Dominika 1998-03-20 AZS-AWF Gorzów LBU
151 MALMON Oliwia 1998-06-10 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
152 MALUS Patrycja 1991-07-29 AZS UMCS Lublin LBE
153 MAŁKIEWICZ Oliwia 1997-01-17 STS Pomerania Szczecinek ZPO
154 MANIUKIEWICZ Adriana 1998-10-31 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
155 MARCINISZYN Edyta 1996-09-10 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
156 MARKIEFKA Paulina 1997-12-28 ZLKL Zielona Góra LBU
157 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
158 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 KS AZS AWF Kraków MLP
159 MATUSZAK Justyna 1996-09-02 MKS MOS Wrocław DOL
160 MATUSZCZAK Michalina 1998-11-12 OŚ AZS Poznań WLP
161 MESZYŃSKA Anna 1999-09-06 KS Gwardia Piła WLP
162 MICHALSKA Julia 2000-05-29 ZLKL Zielona Góra LBU
163 MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
164 MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 KS AZS AWF Kraków MLP
165 MILANOWSKA Beata 1995-07-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
166 MISIAK Zuzanna 1999-11-09 UKS LA Basket Warszawa MAZ
167 MISTERKA Nikoletta 1997-09-19 AZS-AWF Katowice SLK
168 MŁODAWSKA Karolina 1996-10-04 KKL Kielce SWK
169 MOREK Dominika 1996-01-22 BKS Bydgoszcz KPO
170 MRUGALSKA Nikola 2002-02-16 LUKS Orkan Września WLP
171 MUCHLADA Klaudia 1995-03-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
172 MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice WMZ
173 NAWROCKA Marta 1998-05-28 AZS Łódź LDZ
174 NEUMANN Sara 2000-09-30 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
175 OCHOCKA Ewa 1996-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
176 ODOWSKA Anna 1997-10-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
177 OPAK Beata 1965-06-28 W-MKLAM Olsztyn WMZ
178 ORGANIŚCIAK Karolina 1996-01-16 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
179 ORŁOWSKA Marta 1993-04-03 AZS UMCS Lublin LBE
180 OSOWSKA Aleksandra 1998-04-06 AZS-AWF Gorzów LBU
181 PACZYŃSKA Wiktoria 1999-02-10 LUKS Start Nakło KPO
182 PAKUŁA Oliwia 1997-08-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
183 PALUCH Beata 1994-07-16 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
184 PALUCH Justyna 1997-02-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
185 PALUCH Paulina 1998-12-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
186 PAŁYS Anna 1995-03-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
187 PANEK Angelika 1989-04-20 OŚ AZS Poznań WLP
188 PATELAK Angelika 1999-02-14 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
189 PAWLICKA Joanna 1998-07-04 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
190 PAWLUKIEWICZ Paulina 1998-02-17 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
191 PAWŁOW Nina 2002-09-22 MLKS Agros Żary LBU
192 PAWŁOWSKA Patrycja 1999-11-07 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
193 PIĄTEK Klaudia 1998-06-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
194 PIETRAS Sandra 1998-09-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
195 PIETROŃ Monika 2002-02-22 SKLA Sopot POM
196 PIETRZAK Olga 1998-12-16 AZS-AWFiS Gdańsk POM
197 PLISZKA Anna 1999-04-28 ULKS Talex Borzytuchom POM
198 PLUSCHKE Anna 1999-05-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
199 POCHOPIEŃ Małgorzata 1998-02-25 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
200 PODLASZCZAK Natalia 1993-10-09 MKL Szczecin ZPO
201 PODRAZA Kamila 1998-01-19 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
202 POSTAREMCZAK Natalia 2000-01-17 UKS Sportowiec Borowo WLP
203 POTASZNIK Paulina 1998-12-09 GUKS Asy Dywity WMZ
204 PÓLKOWSKA Anna 1996-06-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
205 PÓŁTORAK Natalia 1997-03-13 ZLKL Zielona Góra LBU
206 PRACZUKOWSKA Zofia 1998-01-26 RLTL ZTE Radom MAZ
207 PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
208 PRUSIŃSKA Monika 2005-02-04 MLKS Ostróda WMZ
209 PTAK Ewelina 1987-03-20 WKS Śląsk Wrocław DOL
210 PUZIO Dorota 2003-04-30 GKS Start Długołęka DOL
211 RACZYŃSKA Klaudia 1999-07-06 MKS Polonia Warszawa MAZ
212 RACZYŃSKA Zofia 1997-06-24 ZLKL Zielona Góra LBU
213 RADLIŃSKA Agnieszka 1997-09-18 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
214 RADZKA Paulina 1999-02-15 AKL Ursynów Warszawa MAZ
215 RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 KS AZS AWF Katowice SLK
216 RAJKO Karolina 1999-06-09 MLKS Agros Żary LBU
217 RAK Kinga 2002-05-21 ULKS Barwice ZPO
218 ROMANEK Aleksandra 1997-05-16 AZS UMCS Lublin LBE
219 ROMASZKO Monika 2002-04-13 KS Agros Zamość LBE
220 ROTKO Aleksandra 1999-03-16 ZLKL Zielona Góra LBU
221 RÓŻAŃSKA Natalia 1997-09-12 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
222 RYBIŃSKA Weronika 2001-04-22 KL Bałtyk Koszalin ZPO
223 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 KS AZS AWF Kraków MLP
224 RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
225 SAGANIAK Justyna 1995-12-01 AZS Łódź LDZ
226 SAMÓL Anna 1997-10-31 MUKS Kadet Rawicz WLP
227 SARBAK Paulina 1997-01-25 PLKS Gwda Piła WLP
228 SARNA Angelika 1997-10-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
229 SICIARZ Klaudia 1998-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
230 SITEK Justyna 2000-07-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
231 SKIBIŃSKA Karolina 2000-12-30 KS AZS AWF Katowice SLK
232 SMOLIŃSKA Izabela 1999-01-14 RLTL Optima Radom MAZ
233 SOBIESIŃSKA Joanna 2000-01-31 MKL Szczecin ZPO
234 SOBOLSKA Daria 1997-01-01 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
235 SOCHAJ Izabela 1997-02-19 KS Agros Zamość LBE
236 SOZAŃSKA Oliwia 1995-03-02 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
237 STACH Aleksandra 1996-06-14 KS AZS AWF Kraków MLP
238 STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 KS AZS AWF Katowice SLK
239 STĘPIEŃ Angelika 1993-04-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
240 STROJNA Julia 1999-09-03 GKS Olimpia Grudziądz KPO
241 STRZELEC Justyna 1998-04-17 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
242 SUŁEK Adrianna 1999-04-03 KS Brda Bydgoszcz KPO
243 SUŁKOWSKA Julia 1997-04-14 MKL Szczecin ZPO
244 SWOBODA Ewa 1997-07-26 KS AZS AWF Katowice SLK
245 SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 RKS Łódź LDZ
246 SZAJKIEWICZ Paulina 1996-10-11 AZS-AWF Gorzów LBU
247 SZAŁAS Julia 1998-10-24 AZS-AWF Gorzów LBU
248 SZCZEGIELNIAK-REKIEL Aleksandra 1997-09-10 MKS Siechnice DOL
249 SZCZERBA Julia 2001-02-20 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
250 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra 1996-02-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
251 SZCZĘSNA Monika 1987-12-20 AZS-AWF Katowice SLK
252 SZKUDLAR Klaudia 1999-08-06 MKS Hermes Gryfino ZPO
253 SZULC Marta 1994-09-04 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
254 SZUMAN Laura 1998-01-30 ZLKL Zielona Góra LBU
255 SZWAJ Dagmara 1999-09-22 MKL Szczecin ZPO
256 SZYMAŃSKA Oliwia 1998-08-24 MLKS Agros Żary LBU
257 SZYMEROWSKA Aleksandra 1999-05-04 AZS-AWFiS Gdańsk POM
258 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 1992-12-03 KS AZS AWF Katowice SLK
259 TARCZEWSKA Anna 1998-05-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
260 THIELE Julia 1999-05-18 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
261 TOKARSKA Emilia 1999-04-11 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
262 TOMASZYCKA Iga 1998-09-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
263 TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena 2003-04-12 STS Pomerania Szczecinek ZPO
264 TRENER-WIERCIAK Anna 1991-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
265 TURZYŃSKA Anna 2000-12-12 LŁKB Trucht Łobez ZPO
266 URBANIAK Monika 1994-03-10 UKS Lipusz POM
267 WASILUK Agata 2000-12-07 AZS UMCS Lublin LBE
268 WASILUK Agata 1997-11-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
269 WEILAND Natasza 1997-05-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
270 WEISZEWSKI Linda 1999-04-11 MKL Toruń KPO
271 WESOŁOWSKA Mirela 1989-07-04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
272 WĘGLARZ Natalia 1998-01-17 AZS-AWF Katowice SLK
273 WĘGRZYN Natalia 1999-05-26 MKS Piast Głogów DOL
274 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 KS AZS AWF Katowice SLK
275 WINKOWSKA Marcelina 1998-07-30 OŚ AZS Poznań WLP
276 WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 UKS Czapla Białe Błota KPO
277 WOLAK Adrianna 1997-03-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
278 WOSZTYL Natalia 1999-08-29 RLTL Optima Radom MAZ
279 WOŹNIAK Barbara 2005-05-02 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
280 WÓJS Marika 1999-04-09 WKS Śląsk Wrocław DOL
281 WRONA Alicja 1996-01-11 AZS UMCS Lublin LBE
282 WRONKA Magdalena 1995-01-01 AZS-AWF Katowice SLK
283 WRÓBLEWSKA Zofia 1995-08-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
284 WRZESIŃSKA Karolina 1997-12-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
285 WRZEŚNIEWSKA Weronika 2003-02-20 KL Lechia Gdańsk POM
286 WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 KS AZS AWF Kraków MLP
287 WYCISZKIEWICZ-ZAWADZKA Patrycja 1994-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
288 WYKA-MAJECKA Weronika 1994-01-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
289 WYSMYK Kinga 1998-03-09 LKS Jantar Ustka POM
290 WYSOTA Karolina 2000-10-02 SL GKS Olsza Olszyna DOL
291 WYSOTA Małgorzata 1997-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
292 ZAJĄC Magdalena 2002-05-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
293 ZAŁUSKA Roksana 2000-10-26 ZLKL Zielona Góra LBU
294 ZAMORA Małgorzata 1999-10-06 MUKS SZS Cieszyn SLK
295 ZANDECKA Marika 1995-09-24 OŚ AZS Poznań WLP
296 ZAREMBA Martyna 1999-03-04 MLKS Sokół Lubin DOL
297 ZAWRONEK Natalia 1999-02-26 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
298 ZIARKIEWICZ Patrycja 1998-11-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
299 ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 AZS UMCS Lublin LBE
300 ZIMNY Antonina 1999-06-30 MKS Baszta Szamotuły WLP
301 ZIÓŁKOWSKA Paulina 1997-04-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
302 ZUB Klaudia 1997-05-11 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
303 ZWIAS Justyna 1999-08-19 KS AZS AWF Katowice SLK
304 ŻUK Natalia 2000-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
305 ŻYŁA Daria 1997-02-20 GKS Olimpia Grudziądz KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 2.9948759078979sekund