FIJAK Tomasz
2004-01-20
MKS Żywiec
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
A E
2004-01-01
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
A O
2005-01-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ADAMCZAK Kacper
2003-01-25
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ADAMCZYK Jakub
2003-04-20
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
ANDRZEJEWSKI Filip
1999-08-11
MUKS SZS Cieszyn
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
ANTCZAK Robert
1981-10-31
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
ANTONIEWICZ Kamil
2000-09-29
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
ANTONOWICZ Jan
2005-05-26
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
ANTOSZ Wiktor
2002-10-19
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
ARENDT Kacper
2002-04-17
GKS Olimpia Grudzi±dz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
ARMUŁA Karol
2005-03-12
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BABIUCH Eryk
2003-04-23
UKS Miotacz Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BAJORSKI Adam
2004-09-11
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BAKA Jakub
2003-06-29
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BALICKI Jakub
1998-04-22
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BANACHOWICZ Bartosz
2004-09-20
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BARCIK Jakub
2003-11-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BARON Jakub
2005-02-13
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BARTŁOMIEJCZYK Radosław
2004-04-07
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BASAJ Bartosz
2005-10-21
UKS Olimp Kozienice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BˇKIEWICZ Michał
2003-01-01
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BEDNARZ Piotr
2000-05-20
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BEDNORZ Jakub
2005-06-06
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
BENDYK Marcin
2004-09-23
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
BERE¬NICKI Piotr
2003-11-14
UKS Tempo 5 Przemy¶l
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
BERNAT Oskar
2004-09-15
KU AZS UAM Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
BIELASZEWSKI Szymon
2004-06-05
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
BILSKI Klaudiusz
2002-01-01
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
BIRECKI Bartłomiej
2006-02-16
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
BITNER Jan
2002-09-23
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
BIZOŃ Karol
2002-03-15
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
BŁASZCZYK Adam
1999-08-12
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
BODURKA Krzysztof
1990-03-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
BOGACKI Arkadiusz
2003-01-20
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
BOGUSZEWSKI Michał
2004-11-24
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
BOJDOŁ Damian
1997-07-26
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
BORAWSKI Mikołaj
2005-08-14
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
BORECKI Antoni
2005-10-11
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
BORKOWSKI Oliwer
2004-01-01
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
BOROWSKI Oliwier
2004-04-16
UKS Trójka Mikołów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
BRODOWSKI Krystian
1999-01-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
BROŻEK Tobiasz
2003-11-04
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
BRYKCZYŃSKI Filip
2004-03-23
RAZ Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
BRZˇKALIK Patryk
1994-10-20
UKS Czwórka Żory
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
BUASSA Tosi
2006-05-29
UKS Sokół Zator
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
BUBAŁA Dawid
1997-10-22
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
BUCH Filip
2002-03-26
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
BUJAK Jakub
2000-12-08
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
BUKOWSKI Paweł
2004-07-13
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
BULIŃSKI Filip
2000-11-10
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
BUREK Jan
2003-07-22
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
CENDRZAK Michał
2003-05-25
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
CHLEBISZ Dawid
2000-02-15
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
CHŁˇDZYŃSKI Jakub
2000-09-09
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
CHMURA Piotr
1998-08-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
CHOJNACKI Szymon
2003-05-22
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
CHOLEWA Jakub
1996-01-27
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
CHRABˇSZCZ Piotr
2005-07-06
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
CHRAPUSTA Marcin
2005-11-28
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
CHRU¦CIEL Marek
2004-01-14
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
CHWAJA Błażej
2003-05-05
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
CHYLIŃSKI Mateusz
1995-05-22
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
CIAŁOŃ Bartłomiej
2004-11-05
MOSiR Łaziska Górne
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
CICHOŃ Szymon
1998-04-06
MOSiR Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
CIEŃ Marcel
2002-03-29
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
CIEPŁAK Marcin
1991-01-30
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
CIERECH Filip
2004-11-01
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
CIESIELSKI Wiktor
2005-07-26
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
CIE¦LIK Piotr
2003-05-04
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
CISIŃSKI Maciej
1997-01-21
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
CITAK Miłosz
2003-04-28
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
CYRANKOWSKI Dominik
2003-04-14
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
CZECHOWICZ Mikołaj
2003-12-04
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
CZUBAK Tomasz
2006-05-03
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
CZUDAK Jacek
1999-03-10
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
CZYŻ Bartosz
2004-12-07
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
ĆWIKLIŃSKI Adrian
2004-07-20
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
DANKOWSKI Błażej
2005-01-08
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
DERECHOWSKI Szymon
2003-04-06
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
DERES Łukasz
2005-04-08
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
DIDYK Krystian
2003-08-01
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
DŁUTEK Mateusz
1992-01-15
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
DOBRZAŃSKI Piotr
2003-03-03
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
DOMIŃSKI Karol
1999-01-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
DOROSZCZUK Dominik
2002-09-12
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
DRˇG Mateusz
1997-01-07
UKS Chromik Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
DRÓBKA Błażej
2004-01-01
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
DRÓŻDŻ Marcin
2002-01-05
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
DRZAZGA Dawid
2005-08-11
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
DUDEK Krzysztof
1995-07-10
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
DUDZIŃSKI Mikołaj
2006-11-17
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
DULEMBA Kamil
2000-02-25
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
DURAJ Dawid
2004-03-27
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
DURLAK Jakub
2003-04-22
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
DUSIK Tomasz
2006-03-28
LKS Brzezina Osiek
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
DYBAŁA Marek
2004-08-05
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
DYBAŁA Michał
2004-08-05
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
DYNEROWICZ Michał
1997-02-15
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
DZIDA Paweł
1999-04-13
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
DZIECIˇTKOWSKI Filip
2004-08-26
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
DZIUBA Szymon
1999-10-20
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
FILIPEK Bartosz
2001-09-09
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
FLOREK Kamil
2005-03-26
LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
FORY¦ Maciej
2004-05-26
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
FRAŃCZUK Bartosz
2006-01-11
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
GAJDA Kuba
2005-05-05
MLUKS Triathlon Koło
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
GAJDA Remigiusz
2002-06-25
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
GAJECKI Kacper
2000-08-28
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
GAJEWSKI Łukasz
1998-09-10
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
GANCARZ Hubert
2002-01-01
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
GATNAR Sławomir
2002-05-03
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
GAWRON Mateusz
2006-07-29
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
GˇSIOREK-PAWLAK Marcin
2000-01-30
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
GEMBALA Igor
2006-04-23
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
GEMBALCZYK Aleksander
1994-09-20
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
GĘDŁEK Dawid
2005-08-23
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
GIED¬ Michał
2006-04-10
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
GIERULA Kamil
2003-07-30
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
GIL Filip
1999-01-09
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
GLAPA Filip
2004-07-14
KU AZS UAM Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
GŁADYSZ Artur
1995-10-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
GŁˇBEK Kamil
2000-03-27
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
GŁÓWCZYK Piotr
2001-05-01
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
GOŁOMBEK Kevin
2001-06-18
MMKS Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
GÓRALCZYK Bartłomiej
1998-01-01
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
GÓRCZYŃSKI Bartosz
2004-03-25
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
GRABSKI Antoni
2006-03-14
KB Dziesi±tka Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
GRĘBOSZ Kacper
2005-01-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
GROBECKI Daniel
2000-01-17
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
GROCHAL Jakub
2003-01-04
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
GRYGIERCZYK Rafał
2005-05-02
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
GRYZ Kamil
2005-08-12
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
GRZELKA Cyprian
2001-05-05
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
HACHOŁ Aleksander
2005-07-03
UKS Trójka Mikołów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
HADASZ Adam
2004-05-28
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
HAJDUK Mateusz
2004-04-01
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
HAJDUK Norbert
2003-04-14
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
HAJDUK Paweł
1999-09-28
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
HAJDUK Seweryn
2004-07-29
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
HARATYK Błażej
2004-07-28
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
HARĘZGA Kacper
1999-12-14
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
HARĘŻA Maciej
2001-11-15
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
HAWEŁKO Igor
2004-03-17
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
HERZYK Kamil
2004-04-14
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
HOJAN Jakub
2003-09-19
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
HOLECZEK Jakub
2002-01-01
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
HUTNY Jakub
2003-03-04
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
JABŁOŃSKI Michał
2004-03-27
MKP My¶libórz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
JACHEĆ Nikodem
2004-01-06
LZS KL Kotwica Brzeg
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
JAGIEŁŁO Łukasz
2002-06-05
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
JAKUBOWSKI Jan
2004-04-27
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
JANAS Filip
2004-08-13
SMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
JANASZEK Andrzej
2003-02-05
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
JANDUŁA Wiktor
2005-01-22
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
JANIA Mateusz
2003-11-18
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
JANICKI Dominik
2003-01-03
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
JANIEC Radosław
2003-07-26
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
JANISZEWSKI Szymon
2003-04-14
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
JANKOWIAK Kacper
2003-01-01
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
JANKOWSKI Marek
2003-02-19
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
JANTA Dawid
2003-11-22
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
JANTA Maciej
2005-04-25
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
JANUS Filip
2004-05-23
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
JARMUNDOWICZ Igor
2005-07-15
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
JAROMIN Mateusz
2000-03-09
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
JARZYNA Paweł
2005-04-09
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
JASICZEK Dawid
2003-11-17
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
JASZEWSKI Kacper
2005-04-04
UKS Olimpijczyk Skorzewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
JATKOWSKI Oskar
2003-09-11
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
JAWORSKI Marek
1998-09-08
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
JONAS Beniamin
2004-01-20
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
JÖRGEN Artur
1998-07-30
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
JÓ¬WIAK Kacper
2003-07-08
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
JUSZCZAK Mateusz
2004-11-03
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
JUSZCZYK Bartłomiej
2003-07-23
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
KABIK Przemek
2005-02-24
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
KACPERSKI Mateusz
2005-01-05
DKS Powi¶le Dzierzgoń
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
KACZMAREK Mateusz
1996-03-19
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
KALISIAK Dawid
2000-01-15
UKS Azymut Pabianice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
KAMEL Patryk
2003-02-08
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
KANDORA Maciej
2003-01-01
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
KANSY Marcel
2004-07-10
LZS Zawisza Stara KuĽnia
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
KANTOR Amadeusz
2000-02-09
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
KARA¦ Grzegorz
1999-03-16
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
KARCZ Artur
1979-03-09
UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
KARDAS Arkadiusz
1989-03-20
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
KAROW Damian
2004-02-12
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
KARPOWICZ Beniamin
2000-02-06
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
KASPROWICZ Krzysztof
2004-07-27
MLKS Baszta Bytów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
KASPRZYCKI Karol
2002-06-19
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
KASZA Artur
1998-07-22
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
KĘDZIOR Marcin
2005-08-12
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
KIESZKOWSKI Kamil
2003-01-01
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
KIJAK Jakub
2002-02-23
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
KIL Tymoteusz
2004-11-08
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
KIRSZNIOK Kamil
2002-04-01
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
KISIEL Jakub
2003-02-05
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
KISZCZAK Krystian
2003-01-25
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
KISZKA Dawid
2003-04-16
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
KITA Jakub
2001-05-10
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
KLIMEK Dominik
1995-10-19
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
KLIMEK Wojciech
2001-09-13
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
KLOSE Dawid
2000-01-17
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
KŁOSIŃSKI Kamil
1999-05-07
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
KOCOT Mateusz
2001-10-02
MMKS Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
KOCZAR Krzysztof
2000-03-19
LKS Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
KOKOCIŃSKI Dawid
2003-10-23
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
KONIECZNY Kamil
1999-03-21
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
KOPEĆ Michał
2004-05-20
UKS Polfin O¶więcim
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
KOPYCIOK Igor
2004-07-27
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
KOPYTO Kamil
2003-12-17
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
KORCZYK Dawid
2006-07-07
UKS Sokół Zator
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
KORYCIŃSKI Wojciech
2004-10-18
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
KOSOWSKI Kamil
2008-01-17
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
KOTULA Mateusz
2003-12-15
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
KOVALCHUK Artur
2005-01-24
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
KOWALCZYK Dominik
2004-05-31
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
KOWALKOWSKI Łukasz
1999-11-22
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
KOWALSKI Maciej
2003-07-24
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
KOWALSKI Mikołaj
2003-11-15
MLUKS Triathlon Koło
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
KOZACZKIEWICZ Marcel
2003-04-15
SSMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
KOZIEŁ Sebastian
2005-05-13
KB Dziesi±tka Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
KOZŁOWSKI Dominik
2000-07-24
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
KOZŁOWSKI Filip
2004-09-02
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
KOZŁOWSKI Jakub
1999-05-18
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
KOZŁOWSKI Maciej
2002-01-01
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
KOZŁOWSKI Wojciech
2005-10-03
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
KRAWĘTKOWSKI Bartosz
2002-06-27
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
KRUCZYŃSKI Jeremi
2005-08-24
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
KRUPA Konrad
2002-02-13
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
KUBAŃSKI Rafał
1995-07-16
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
KUBIAK Maciej
1988-10-29
UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
KUC Damian
2003-03-08
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
KUCHMAN Mateusz
2001-08-14
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
KUCZERA Samuel
2003-02-27
UKS Brenna Górki
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
KUDRYS Kazimierz
2002-02-22
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
KUDYK Samuel
2001-02-05
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
KULIGOWSKI Michał
2002-08-13
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
KULIK Kamil
2003-06-02
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
KULKA Jakub
1995-01-21
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
KUNICKI Michał
2004-07-27
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
KURAS Tomasz
2003-01-01
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
243
KURZ Kacper
2006-04-25
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
244
KURZYŃSKI Piotr
1998-08-18
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
245
KUSZNIEREWICZ Jakub
2004-01-01
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
246
KU¦ Miłosz
2002-06-18
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
247
KUZIAK David
2004-08-16
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
248
KWIECIEŃ Michał
1999-06-18
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
249
LACH Artur
2000-02-03
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
250
LACH Bartosz
2007-08-11
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
251
LACHOWSKI Maciej
2005-10-27
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
252
LASKOWSKI Mikołaj
2002-09-21
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
253
LATAWSKI Radosław
1999-01-14
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
254
LEGIERSKI Mikołaj
1999-10-03
MUKS SZS Cieszyn
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
255
LEGUT Bartłomiej
2003-01-11
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
256
LE¦NIK Radosław
2004-01-01
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
257
LEWANDOWSKI Alexander
2006-12-24
MKP My¶libórz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
258
LEWANDOWSKI Patryk
2000-08-16
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
259
LIKE Piotr
2004-01-01
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
260
LINCHARD Marcin
1993-03-25
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
261
LIS Krzysztof
2002-08-02
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
262
LIS Rafał
2000-01-22
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
263
LISZKA Nikodem
2004-07-19
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
264
LORANZ Jakub
2003-01-01
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
265
ŁABA Daniel
2003-08-30
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
266
ŁABĘD¬ Maksymilian
2004-04-03
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
267
ŁACINIK Klaudiusz
2001-06-19
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
268
ŁAPCIK Artur
2005-07-01
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
269
ŁAPIN Mateusz
2004-02-06
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
270
ŁĘSKI Bruno
2003-11-12
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
271
ŁUC Kacper
2005-03-10
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
272
ŁUKASIAK Szymon
2003-07-31
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
273
ŁUKASIEWICZ Sebastian
2004-06-28
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
274
ŁUKASIK Jan
2004-08-12
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
275
ŁUKASIK Michał
2002-09-25
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
276
MACHULEC Jakub
2005-04-14
LKS Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
277
MACIˇŻKA Jakub
2005-09-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
278
MAĆKOWSKI Karol
2004-05-11
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
279
MAJEWSKI Adam
2004-03-06
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
280
MAJEWSKI Jacek
2000-04-28
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
281
MAJEWSKI Mateusz
2005-05-20
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
282
MAKOWSKI Mateusz
2004-08-05
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
283
MALINOWSKI Rafał
2001-09-25
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
284
MAŃDOK Łukasz
2003-02-28
MOSiR Łaziska Górne
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
285
MAŃKA Eryk
2004-07-30
KS Team ZabieganeDni Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
286
MARAŃDA Kacper
2005-02-20
LKS Żelazny Opoczno Running Team
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
287
MARCINIAK Adam
2004-06-09
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
288
MAREK Adrian
2004-02-01
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
289
MAREKWICA Jakub
2006-11-16
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
290
MARKEFKA Tomasz
2002-01-01
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
291
MARKOWIAK Mateusz
2005-04-08
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
292
MARSZK Daniel
2002-02-15
GKS Cartusia Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
293
MARUSZEWSKI Arkadiusz
1998-08-29
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
294
MASARSKI Szymon
2002-01-04
MUKS SZS Cieszyn
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
295
MAZUREK Maksymilian
2005-06-02
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
296
MEGIER Maciej
2003-04-26
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
297
MIELIMˇKA Tadeusz
2005-05-30
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
298
MIKOŁAJCZAK Szymon
2004-04-05
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
299
MIKOŁAJCZYK Jakub
1999-01-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
300
MIŁKOWSKI Wiktor
2005-04-15
UKS 48 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
301
MIRECKI Michał
2001-02-12
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
302
MISARKO Maciej
2004-06-20
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
303
MIZERA Mateusz
2000-07-14
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
304
MŁYNARSKI Bruno
2003-05-28
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
305
MODRZEJEWSKI Bartosz
1995-12-07
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
306
MOKRZYCKI Jan
2005-06-09
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
307
MOL Jakub
2002-12-05
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
308
MOLA Mateusz
2000-10-03
MUKS SZS Cieszyn
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
309
MORCINEK Szymon
2004-11-24
UKS Chromik Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
310
MOSKAŁA Marcin
1980-08-18
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
311
MOSZCZYŃSKI Wiktor
2003-01-31
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
312
MOTYKA Sławomir
1999-01-01
UKS Junior Kamesznica
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
313
MUCHA Eryk
2006-01-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
314
MUSIAŁ Michał
1996-03-12
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
315
MUSIAŁEK Paweł
2004-10-13
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
316
MUSZAK Krystian
2001-09-13
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
317
MUTWIL Oliwier
1999-10-27
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
318
MYGA Mikołaj
2003-02-02
KS Victoria Zawiercie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
319
MYSTEK Kamil
1997-11-29
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
320
MY¦LIWIEC Jan
1965-05-24
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
321
NAPIERAŁA Jakub
2004-02-11
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
322
NEUMAN Kamil
2003-01-01
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
323
NIKIEL Nikodem
2005-02-25
KB MOSiR Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
324
NIKODYM Bartosz
2004-11-25
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
325
NOWAK Oskar
1996-08-12
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
326
NOWAK Rafał
1975-04-26
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
327
NOWAK Rafał
2004-01-26
SGB Luxtorpeda Czerwionka
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
328
OBRZUT Kacper
2005-10-12
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
329
OCHNIK Adam
2002-04-30
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
330
OGONOWSKI Filip
2005-06-02
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
331
OLESZEK Kamil
1998-04-11
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
332
OLE¦ Daniel
2003-05-12
UKS Brenna Górki
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
333
OLE¦ Miłosz
2003-06-28
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
334
OLSZYŃSKI Jakub
2003-02-27
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
335
ORACZKO Denis
2003-09-10
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
336
OSTROPOLSKI Jakub
2000-03-27
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
337
OSTROWSKI Konrad
2004-08-24
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
338
OSTROWSKI Szymon
2004-10-05
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
339
OTGONBAATAR Suldbold
1998-03-27
MOSiR Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
340
OWCZORZ Piotr
2003-01-29
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
341
PAJA Szymon
2004-10-06
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
342
PAJA Tomasz
2004-10-06
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
343
PAJˇK Jakub
2001-01-19
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
344
PAJˇK Mateusz
2001-04-25
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
345
PALA Dominik
2001-08-01
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
346
PALIWODA Tomasz
2000-02-21
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
347
PALONKA Paweł
2002-07-08
KB MOSiR Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
348
PAŁKA Piotr
1984-01-20
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
349
PANEK Jakub
2001-05-12
MMKS Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
350
PAŃTA Dominik
2003-06-21
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
351
PARKITNY Kamil
2002-03-18
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
352
PARUZEL Marcin
2001-01-06
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
353
PASOWICZ Miłosz
2005-05-08
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
354
PAWLIK Kamil
1998-08-23
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
355
PAWŁO¦ Mikołaj
2004-06-24
KLKS Juventa-Kobex Starachowice
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
356
PAWŁOWSKI Mateusz
2003-02-06
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
357
PA¬DZIERZ Kacper
2003-01-01
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
358
PEMPU¦ Adrian
2005-11-18
UKS Tempo 5 Przemy¶l
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
359
PETKA Kamil
2006-04-17
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
360
PETROSYAN Artur
2005-01-06
LKS Żelazny Opoczno Running Team
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
361
PIˇTEK Michał
2003-06-16
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
362
PIˇTKOWSKI Piotr
1983-08-08
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
363
PICK Tomasz
1970-09-09
SKSG Korona Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
364
PIEKARCZYK Maciej
2000-03-14
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
365
PIEKARCZYK Patryk
2000-04-27
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
366
PIEKORZ Paweł
2001-06-13
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
367
PIERZGALSKI Dawid
1996-01-12
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
368
PIETRUSZKA Dominik
2002-01-01
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
369
PILARZ Hubert
2004-01-01
niest. ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
370
PILCH Szymon
2001-11-10
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
371
PIŁKA Dariusz
2005-09-16
LKS Kłos Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
372
PISZ Mikołaj
2006-02-01
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
373
PIWOŃSKI Jakub
2002-07-02
MOSiR Łaziska Górne
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
374
POGORZELSKI Konrad
2003-03-06
Adam Draczyński Running Team Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
375
POLEWAJCZYK Adam
2001-01-26
MMKS Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
376
POLOCZEK Kamil
1989-04-24
UKS Czwórka Żory
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
377
POLOK Kamil
2000-01-20
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
378
POMIETLARZ Maciej
2006-02-21
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
379
PONISZOWSKI Wiktor
2002-03-26
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
380
PORADA Radosław
2005-05-26
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
381
PÓŁTORAK Julian
2004-07-07
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
382
PRˇDZYŃSKI Stanisław
2004-05-26
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
383
PRYCIUK Hubert
2003-08-25
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
384
PRZERADZKI Kacper
2000-02-10
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
385
PULIT Dawid
1998-01-25
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
386
PULNAR Piotr
2003-02-13
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
387
RADECKI Sebastian
2004-02-13
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
388
RAJCA Piotr
2002-07-12
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
389
RELUGA Adam
2003-01-01
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
390
RENTFLEISZ Filip
2003-05-29
KB MOSiR Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
391
RODZIEWICZ Michał
2005-05-06
MKS Truso Elbl±g
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
392
ROJEK Piotr
2003-06-15
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
393
ROKUSZEWSKI Tomasz
2003-11-21
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
394
ROMBERG Adrian
2003-04-21
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
395
ROZWADOWSKI Jan
2003-12-19
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
396
RÓŻAŃSKI Mateusz
1998-08-11
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
397
RUDAWSKI Dominik
2003-01-16
MKS Truso Elbl±g
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
398
RUGAŁA Dominik
2002-09-10
ULKS Gryf Rytwiany
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
399
RUSOŃ Bartosz
2004-08-01
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
400
RUTKOWSKI Damian
2004-07-02
KS Zamek Kurzętnik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
401
RUTKOWSKI Piotr
2002-01-29
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
402
RYDZYKOWSKI Jakub
2004-01-01
niest. Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
403
RYSZEWSKI Maciej
2003-12-23
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
404
SACHA Filip
1996-06-25
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
405
SALASTOWICZ Sebastian
2000-02-07
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
406
SAMEL Jakub
2001-01-23
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
407
SATERNUS Szymon
2004-03-17
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
408
SEMPER Jan
2005-05-05
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
409
SERKOWSKI Maksymilian
2005-03-31
GKS Cartusia Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
410
SIEKA Aleksander
2000-03-25
MOSiR Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
411
SIKORA Dariusz
2005-10-03
LKB Rudnik
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
412
SIKORA Maciej
2003-08-03
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
413
SIKORA Sebastian
2002-08-04
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
414
SIMIŃSKI Konrad
2003-04-23
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
415
SIUDA Marcel
2003-01-01
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
416
SIWAKOWSKI Wojciech
2003-01-11
MMKS Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
417
SKALIŃSKI Miłosz
2003-07-15
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
418
SKALSKI Szymon
2002-02-08
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
419
SKOMSKI Maciej
2002-11-21
MMKS Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
420
SKOWRONEK Igor
2006-04-15
UKS Miotacz Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
421
SKUPIEŃ Jakub
2001-02-22
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
422
SKUPIŃSKI Damian
1999-07-09
Atelier Sportu Konopiska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
423
SŁOWIK Maciej
2004-02-25
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
424
SMOLIŃSKI Mateusz
2003-01-01
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
425
SOBIERAJ Jakub
2003-01-01
niest. Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
426
SOBOLAK Adrian
1996-08-16
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
427
SOBSTEL Rafał
2004-07-27
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
428
SOCHA Tymon
2005-01-10
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
429
SOJKA Bartłomiej
2004-08-08
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
430
SOKOŁOWSKI Kamil
2004-01-27
KS Energetyk Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
431
SOKOŁOWSKI Władysław
2001-01-01
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
432
SOKÓŁ Marcin
2000-03-05
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
433
SRAGA Jakub
2005-01-24
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
434
SROKA Nikodem
2004-01-20
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
435
STAROWICZ Adrian
1999-05-12
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
436
STASZCZAK Antoni
2005-08-03
LKS Znicz Biłgoraj
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
437
STOKŁOSA Patryk
2005-01-15
LKS Kłos Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
438
STOSIK Maciej
2004-08-03
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
439
STRUG Sławomir
1998-01-01
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
440
STRYCZEK Szymon
2003-03-17
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
441
STRZELCZYK Jakub
2003-06-12
UKS Olimp Kozienice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
442
STYRNOL Jakub
2003-01-01
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
443
SUDER Alan
2004-11-23
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
444
SUŁOWSKI Łukasz
2001-09-01
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
445
SUSKI Wojciech
2003-10-02
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
446
SYCHTA Maciej
1997-11-05
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
447
SYSAK Tomasz
1983-08-13
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
448
SYZDEK Mariusz
1989-10-29
UKS Czwórka Żory
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
449
SZCZEPAŃSKI Tomasz
2003-02-03
LZS KL Kotwica Brzeg
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
450
SZCZE¦NIAK Wiktor
2003-08-27
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
451
SZCZYSZCZAJ Oskar
2003-11-03
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
452
SZEWCZYK Oskar
2002-11-21
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
453
SZMYT Jonatan
2002-07-26
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
454
SZOSTAK Mateusz
2004-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
455
SZPANELEWSKI Dawid
2004-05-31
KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
456
SZROMBA Szymon
2004-05-08
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
457
SZUBA Kamil
2005-08-12
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
458
SZUDY Szymon
2004-12-27
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
459
SZUMIEC Michał
2001-02-09
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
460
SZUMIŃSKI Bartłomiej
2000-01-05
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
461
SZWED Damian
2004-01-26
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
462
SZYBIAK Maciej
2004-03-20
UKS Tempo 5 Przemy¶l
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
463
SZYCHTA Krzysztof
2001-07-20
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
464
SZYMAŁA Mateusz
2003-06-27
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
465
SZYMAŃSKI Karol
2005-02-26
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
466
SZYMCZAK Ariel
2001-04-08
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
467
SZYMCZAK Jakub
2003-06-18
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
468
SZYMCZAK Łukasz
2005-03-17
KS Stal Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
469
¦LIWIŃSKI Norbert
2004-03-31
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
470
¦LIWKA Łukasz
2003-04-15
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
471
¦LIWOŃ Tomasz
2006-03-15
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
472
¦LUSARZ Igor
2003-09-28
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
473
¦WIADEK Michał
1994-03-25
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
474
¦WIˇĆ Paweł
1999-03-24
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
475
¦WIˇTEK Fabian
2004-06-08
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
476
¦WIERCZEK Jakub
2003-05-08
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
477
¦WIERCZEK Olaf
2004-10-01
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
478
¦WIERCZEK Szymon
1999-10-29
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
479
¦WIERCZYNA Bartosz
1998-02-09
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
480
¦WIERCZYNA Kacper
2002-01-01
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
481
¦WIST Jakub
1999-12-06
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
482
TARADAJ Bartosz
2001-12-22
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
483
TATARA Maciej
2000-01-01
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
484
TKOCZ Cyryl
2003-02-24
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
485
TOMASIAK Krzysztof
1990-04-03
UKS Junior Kamesznica
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
486
TREBIK Łukasz
2004-08-12
LKS Fenix Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
487
TRESKA Piotr
1986-12-01
SPLA Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
488
TRESZCZOTKO Dominik
2004-06-28
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
489
TROJNIAR Bartosz
2004-06-07
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
490
TRZCIŃSKI Bartłomiej
2004-03-28
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
491
TRZCIONKOWSKI Jan
2002-01-23
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
492
TRZEBIŃSKI Piotr
2004-02-22
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
493
UŁAŃSKI Jakub
2004-05-23
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
494
URBAN Szymon
2005-01-01
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
495
URBANEK Łukasz
2003-07-09
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
496
URBAŃSKI Eryk
2004-03-31
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
497
URBA¦ Maciej
2004-01-01
UKS Trójka Mikołów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
498
URTNOWSKI Kacper
2004-06-21
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
499
WACHTARCZYK Dominik
1999-01-01
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
500
WAJDZIK Kamil
2002-04-08
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
501
WAKSMUNDZKI Szymon
1997-07-09
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
502
WALA Piotr
2005-05-12
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
503
WALCZAK Adam
2004-01-01
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
504
WALCZAK Andrzej
2005-05-31
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
505
WALCZAK Sebastian
2001-11-02
LUKS Zabrzeg
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
506
WAŁASZEK Mikołaj
2001-03-01
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
507
WANDZEL Kamil
2004-06-07
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
508
WANDZEL Mateusz
1999-03-22
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
509
WARŁO Piotr
2003-01-01
UKS 5 Plus Rydułtowy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
510
WARMIŃSKI Mateusz
2004-11-05
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
511
WARZECHA Henryk
1996-07-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
512
WARZECHA Rafał
2003-01-01
SGB Luxtorpeda Czerwionka
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
513
WARZOCHA Jakub
1997-07-24
MUKS SZS Cieszyn
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
514
WASZTYL Maciej
2006-10-26
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
515
WˇSEK Emanuel
2001-06-09
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
516
WˇSIK Oskar
2005-02-19
SKS Sokół Malbork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
517
WˇSOWICZ Kajetan
2004-01-05
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
518
WCISŁO Jeremiasz
1999-07-03
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
519
WELET Michał
2000-11-25
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
520
WIˇCEK Aleksander
2000-07-02
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
521
WIˇCEK Tomasz
2004-01-28
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
522
WIDAWSKI Bazyli
2003-09-11
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
523
WIDERA Piotr
2000-04-01
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
524
WIDUCH Piotr
2002-02-21
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
525
WIECHA Jan
2005-12-29
LKB Rudnik
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
526
WIENCEK Piotr
2003-03-28
KB MOSiR Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
527
WIERZBICKI Bartłomiej
1994-08-25
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
528
WIEWIÓRKA Paweł
2002-11-01
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
529
WILK Bartłomiej
2007-06-05
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
530
WI¦NIOWSKI Max
2004-07-13
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
531
WITKOWSKI Stanisław
2002-04-29
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
532
WITOS Mikołaj
2004-06-06
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
533
WOJCIECH Patryk
2003-01-01
LKS Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
534
WOJCIECHOWSKI Jacek
2002-01-07
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
535
WOJCIECHOWSKI Mikołaj
2005-02-17
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
536
WOJCIUCH Arkadiusz
1997-08-04
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
537
WOJTA¦ Jakub
2005-10-10
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
538
WOLANT Wojciech
2003-01-01
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
539
WOLSKI Jędrzej
2004-01-04
MKL Tlen Mogilno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
540
WOŁCZYK Wojciech
2002-04-29
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
541
WÓJCIK Damian
2004-03-05
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
542
WÓJCIK Dawid
2004-01-10
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
543
WÓJCIK Kacper
2001-08-29
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
544
WÓJCIK Mikołaj
2005-09-28
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
545
WRÓBEL Marcin
1999-03-23
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
546
WRÓBLEWSKI Błażej
2005-03-10
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
547
WYCZESANY Marek
1997-05-05
LUKS Zabrzeg
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
548
WYDERKA Maciej
2002-07-29
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
549
WYLOTEK Bartosz
2003-03-19
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
550
WYSŁUCH Wojciech
2000-12-18
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
551
WYSOCKI Mikołaj
2005-09-20
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
552
ZABAGŁO Paweł
2002-02-15
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
553
ZAIK Łukasz
2001-06-12
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
554
ZAJˇC Kamil
2004-03-07
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
555
ZAJˇC Szymon
2002-09-24
UKS Trójka Mikołów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
556
ZALEWSKI Tomasz
2003-01-16
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
557
ZAMOJSKI Kacper
2003-04-24
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
558
ZAREMBA Norbert
1998-07-24
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
559
ZARĘBSKI Michał
2002-08-28
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
560
ZASTAWNY Łukasz
2003-08-31
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
561
ZATORSKI Mikołaj
1999-07-13
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
562
ZAWIŁA Adam
1999-06-14
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
563
ZAWI¦LAK Maksymilian
2005-04-17
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
564
ZDEBIAK Arnold
1993-05-11
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
565
ZDOBYLAK Marek
2003-01-14
SMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
566
ZIAJA Michał
1994-04-04
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
567
ZIELEŃ Michał
2002-09-20
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
568
ZIELIŃSKI Krzysztof
2005-07-14
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
569
ZIELIŃSKI Piotr
2002-03-06
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
570
ZIEMBA Kacper
2006-06-26
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
571
ZIĘBA Wiktor
2004-11-27
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
572
ZIÓŁKOWSKI Patryk
2003-07-16
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
573
ZYCHOWICZ Bartłomiej
2005-07-20
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
574
ZYGMUND Alan
2002-02-01
MMKS Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
575
ZYGMUNT Łukasz
2003-05-03
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
576
ZYSKOWSKI Damian
2004-01-01
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
577
ŻMIJA Łukasz
2001-10-01
MUKS SZS Cieszyn
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
578
ŻUCHOWSKI Maciej
1999-01-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
579
ŻUK Bartosz
2003-01-09
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
580
ŻYŁA Rafał
2002-10-09
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
581
ŻYWKO Szymon
1999-04-12
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik