MASACZYŃSKI Adam
2001-02-05
KKL Kielce
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 A A 2002-01-01 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
2 A E 2004-01-01 MOSM Tychy SLK
3 ABEL Patryk 2002-09-10 AML Słupsk POM
4 ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
5 ADAMCZYK Jonasz 2001-08-26 UKS Achilles Leszno WLP
6 ALEKSANDROWICZ Kamil 1995-06-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
7 AMBROZIK Tomasz 2001-03-25 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
8 ANDRZEJCZAK Jakub 1998-06-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
9 ANDZIAK Stanisław 2004-12-05 OKS Skra Warszawa MAZ
10 ANTOSZ Wiktor 2002-10-19 Kraków Athletics Team MLP
11 ARENDT Kacper 2002-04-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
12 AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
13 BABIARSKI Radosław 2007-09-25 LKS Koluszki LDZ
14 BAĆMAGA Dominik 1994-05-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
15 BANAŚ Dawid 2002-03-25 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
16 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
17 BARAŃCZUK Kacper 2004-06-07 OKS Skra Warszawa MAZ
18 BARCIK Jakub 2003-11-03 KS AZS AWF Kraków MLP
19 BARYŚ Benedykt 1997-02-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
20 BAZAK Nikodem 1998-06-09 KKL Kielce SWK
21 BĄK Karol 2006-05-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
22 BEDNAREK Damian 2000-01-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
23 BEDNARSKI Karol 1997-11-04 MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski SWK
24 BELNIAK Damian 2002-02-01 KS Agros Zamość LBE
25 BERNAL Konrad 2001-08-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
26 BERNAŚ Damian 2003-05-09 LKS Znicz Biłgoraj LBE
27 BĘBACZ Arkadiusz 2001-01-30 KKL Kielce SWK
28 BIAŁĘCKI Adam 1999-02-08 MKS Durasan Płońsk MAZ
29 BIELAWSKI Kamil 1998-02-01 SSR Olimp Strawczyn SWK
30 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
31 BIJAK Patryk 1996-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
32 BIL Mateusz 2001-04-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
33 BISKUP Marcin 1999-12-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
34 BŁASZCZYK Patryk 1996-10-22 LKS Jantar Ustka POM
35 BŁOTKO Jacek 2002-03-14 UKS Chromik Mysłowice SLK
36 BOCHENEK Daniel 2000-01-01 KKL Kielce SWK
37 BONDALSKI Sławomir 1983-03-17 LUKS Orkan Września WLP
38 BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
39 BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
40 BOROWSKI Dawid 1999-07-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
41 BRILLA Cyprian 2003-01-08 KS AZS AWF Katowice SLK
42 BROJA Jakub 1998-07-22 UKS Olimpia Zabrze SLK
43 BUCH Natan 1995-11-06 AZS Łódź LDZ
44 BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
45 BUGAJ Bartosz 1999-04-26 LZS Sigma OSIR Staszów SWK
46 CACH Łukasz 2002-03-22 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
47 CETNARSKI Wojciech 2000-07-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
48 CHARA Łukasz 1999-01-29 LZS Sigma OSIR Staszów SWK
49 CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 OŚ AZS Poznań WLP
50 CHODORSKI Łukasz 1997-04-22 MKS Bank BS Płońsk MAZ
51 CHODURA Marcel 1999-01-14 LKS Victoria Olesno OPL
52 CHOJECKI Mikołaj 2002-12-17 LUKS Boguszyce LDZ
53 CHROSTOWSKI Konrad 1998-09-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
54 CHUDZIK Jakub 2004-07-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
55 CHWAŁA Bartosz 2001-11-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
56 CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 Kraków Athletics Team MLP
57 CICHOŃ Kamil 1999-06-28 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
58 CIERESZKO Alan 2006-04-17 MKS Hermes Gryfino ZPO
59 CIESIELSKI Artur 2002-09-24 KKL Kielce SWK
60 CIEŚLIK Tomasz 1995-04-02 LUKKS Bałtów SWK
61 CIOŁAK Konrad 2001-02-19 SSR Olimp Strawczyn SWK
62 CISZEK Jakub 1997-08-21 KKL Kielce SWK
63 CISZEK Maciej 1997-06-24 SSR Olimp Strawczyn SWK
64 CITAK Miłosz 2003-04-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
65 CIŻYŃSKI Błażej 2000-04-15 KS Agros Zamość LBE
66 CYRAN Konrad 2000-01-21 LKS Stal Mielec PDK
67 CZECHOWICZ Mikołaj 2003-12-04 PLKS Gwda Piła WLP
68 CZEKAJ Karol 2000-05-12 UKS Sprint Legnica DOL
69 CZERNECKI Remigiusz 2000-07-16 AZS-AWF Katowice SLK
70 CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
71 CZERWIŃSKI Adam 1988-10-02 UKS Lider Siercza MLP
72 CZUPRYŃSKI Adrian 1999-06-17 SSR Olimp Strawczyn SWK
73 CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 RKS Łódź LDZ
74 ĆWIKŁA Hubert 2002-01-08 KS AZS AWF Kraków MLP
75 DACHTERA Adam 2001-02-14 OŚ AZS Poznań WLP
76 DĄBROWSKI Aleksander 2000-11-17 MKS Polonia Warszawa MAZ
77 DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 Kraków Athletics Team MLP
78 DĄBROWSKI Michał 1999-10-06 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
79 DEMKO Kornel 2005-04-26 KKL Kielce SWK
80 DIDYK Krystian 2003-08-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
81 DOBAJ Szymon 1995-09-19 Kraków Athletics Team MLP
82 DOBEK Patryk 1994-02-13 MKL Szczecin ZPO
83 DOMINIAK Daniel 2001-04-10 SL GKS Olsza Olszyna DOL
84 DOMINICI Fabrizio 2001-09-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
85 DULA Damian 1999-01-10 SSR Olimp Strawczyn SWK
86 DULIK Paweł 2000-03-22 LKS Stal Mielec PDK
87 DURLIK Konrad 1999-05-21 KKL Kielce SWK
88 DZIADCZYK Antoni 2004-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
89 DZIDA Paweł 1999-04-13 KS AZS AWF Katowice SLK
90 DZIDECZEK Michał 2002-01-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
91 DZIMIRA Marcin 2000-04-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
92 DZIUBA Filip 2001-09-23 PLKS Gwda Piła WLP
93 ELJASZ Stefan 1999-01-30 KKL Kielce SWK
94 FELUŚ Michał 1997-11-17 WKS Wawel Kraków MLP
95 FLIEGERT Filip 1998-08-17 UKS Czwórka Żory SLK
96 FLORCZAK Łukasz 2002-11-10 RKS Łódź LDZ
97 FOLTA Paweł 2001-01-12 SKS Sokół Malbork POM
98 FORMANIEWICZ Andrzej 1957-08-12 MKL Toruń KPO
99 FRANKOWICZ Michael 2003-12-03 KKL Kielce SWK
100 FRĄCZEK Patryk 2001-05-20 ULKS Lipinki MLP
101 FRYŚ Konrad 2001-01-20 LKS Omega Kleszczów LDZ
102 FUDALEWSKI Michał 2004-03-24 LZS Sigma OSIR Staszów SWK
103 GABER Adam 1999-01-25 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
104 GAD Kewin 2000-05-31 SSR Olimp Strawczyn SWK
105 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
106 GADOMSKI Paweł 2002-07-12 MKS Hermes Gryfino ZPO
107 GAIK Kamil 1996-01-01 KKL Kielce SWK
108 GAJDA Michał 2003-07-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
109 GAJEWSKI Łukasz 1998-09-10 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
110 GALAS Kacper 2002-04-26 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
111 GALICIA PEREZ Daniel 2000-12-14 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
112 GANCARZ Mikołaj 2005-02-14 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
113 GAWEŁ Kuba 2002-09-15 SSR Olimp Strawczyn SWK
114 GDALEWSKI Kacper 2000-06-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
115 GĘSIAK Kacper 2000-01-09 KKB MOSiR Krosno PDK
116 GNUTEK Robert 1999-02-01 AZS UMCS Lublin LBE
117 GOŁĘBIEWSKI Tomasz 2000-10-11 UKS Wiking Rychnowy POM
118 GONTARCZYK Rafał 1989-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
119 GOS Jakub 2001-03-30 LKB Rudnik SWK
120 GOS Kacper 2001-01-29 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
121 GOS Mateusz 2002-06-07 RLTL GGG Radom MAZ
122 GOSK Dominik 1992-11-09 UKS 48 Warszawa MAZ
123 GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 OŚ AZS Poznań WLP
124 GÓRECKI Rafał Robert 1978-01-18 UKS Melo Błonie MAZ
125 GÓRSKI Łukasz 2001-10-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
126 GRABARCZYK Mateusz 1998-01-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
127 GRACZYK Maciej 2001-06-11 UKS 55 Łódź LDZ
128 GRAD Filip 2001-02-13 OŚ AZS Poznań WLP
129 GRASZA Wojciech 2002-06-22 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
130 GROBERSKI Michał 2000-06-10 UKS Barnim Goleniów ZPO
131 GROSICKI Damian 1997-01-01 KKL Kielce SWK
132 GROTH Patryk 2000-01-23 GKS Żukowo POM
133 GRYSZKA Karol 2000-05-16 MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski SWK
134 GRZYBOWSKI Piotr 2002-03-12 SKLA Sopot POM
135 GUMKOWSKI Szymon 1999-07-28 GKS Cartusia Kartuzy POM
136 GUTOWSKI Dawid 2002-01-04 LKS Vectra Włocławek KPO
137 GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 KKB MOSiR Krosno PDK
138 HAJDUK Paweł 1999-09-28 TL ROW Rybnik SLK
139 HARĘŻA Maciej 2001-11-15 MKS-MOS Katowice SLK
140 HASIURA Jędrzej 1997-03-13 RKS Łódź LDZ
141 HAUDEK Julian 2000-01-28 KS Komunalni Sanok PDK
142 HAWEŁKO Igor 2004-03-17 BKS Bydgoszcz KPO
143 HERZYK Kamil 2004-04-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
144 HRYNIEWICKI Łukasz 2005-05-24 KS Podlasie Białystok POD
145 IMIOŁEK Bartłomiej 2004-01-01 niest. Kielce SWK
146 JABŁOŃSKI Adam 1999-09-08 MKLA Łęczyca LDZ
147 JACHOSZ Przemysław 2003-03-30 LKS Znicz Biłgoraj LBE
148 JAKIEL Krystian 2001-08-22 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
149 JAKUBCZYK Wiktor 2001-05-15 KKL Kielce SWK
150 JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 RLTL GGG Radom MAZ
151 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
152 JANKIEWICZ Paweł 2000-08-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
153 JANOWSKI Ludwik 2000-12-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
154 JANUSZEWSKI Marcin 2001-04-25 LUKS Serock KPO
155 JARCZOK Bartosz 1999-02-26 KS AZS AWF Katowice SLK
156 JAROSZEWSKI Cezary 2000-08-01 LKS Maków Mazowiecki MAZ
157 JASICA Mateusz 2001-10-20 UKS Kusy Bukowno MLP
158 JASIEŃCZUK Szymon 2000-12-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
159 JAŚKIEWICZ Krystian 2001-01-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
160 JAWORSKI Kacper 2003-06-04 LKS Stal Mielec PDK
161 JAWORSKI Wiktor 2000-08-03 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
162 JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 KS Agros Zamość LBE
163 JĘDRZEJAK Szymon 2001-10-07 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
164 JOŃCZYK Oliwier 2002-07-11 AML Słupsk POM
165 JURAK Bartosz 2003-03-11 KS Prefbet-Sonarol POD
166 JURCZYŃSKI Rafał 1997-05-26 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
167 KACPRZAK Konrad 1998-04-01 RLMKS Orlęta Radom MAZ
168 KACPRZAK Mateusz 2001-11-18 RLTL ZTE Radom MAZ
169 KACZAN Grzegorz 1993-02-13 AZS-AWF Katowice SLK
170 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
171 KAŁWIŃSKI Dawid 2003-04-22 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
172 KAMIŃSKI Maciej 2001-03-20 MKLA Łęczyca LDZ
173 KAMPA Rafał 1991-06-12 GKS Piast Gliwice SLK
174 KANDORA Marek 2002-02-18 MKS-MOSM Bytom SLK
175 KAPS Tomasz 2001-04-11 MKS-MOSM Bytom SLK
176 KARWIK Kamil 1997-01-11 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
177 KASPROWICZ Igor 2005-04-20 STS Skarżysko-Kamienna SWK
178 KĘDZIORA Adam 2001-02-23 KKL Kielce SWK
179 KIDOŃ Piotr 2000-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
180 KIJAK Jakub 2002-02-23 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
181 KILJAN Krzysztof 1999-12-30 KS AZS AWF Warszawa MAZ
182 KISIEL Bartłomiej 2006-05-02 KS SMS Szklarska Poręba DOL
183 KISZKA Tytus 2000-03-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
184 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
185 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
186 KLEIN Oskar 2000-05-31 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
187 KLICH Mateusz 1995-04-02 IKS Olkusz MLP
188 KLONOWSKI Andrzej 2005-05-23 LKS Osuchów MAZ
189 KLOSE Dawid 2000-01-17 TL ROW Rybnik SLK
190 KNAPIK Michał 1993-09-23 RKS Łódź LDZ
191 KOCAK Patryk 1999-07-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
192 KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 MLKS Sokół Lubin DOL
193 KOŁECKI Adrian 2000-05-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
194 KOMISARCZYK Kamil 1999-07-08 SSR Olimp Strawczyn SWK
195 KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
196 KONDEJ Mateusz 1997-02-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
197 KONIECZNY Michał 1996-10-13 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
198 KOPEĆ Dominik 1995-03-05 KS Agros Zamość LBE
199 KOROŚ Wojciech 2002-05-05 KS SMS Szklarska Poręba DOL
200 KORYCKI Patryk 1999-05-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
201 KOS Mirosław 2000-11-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
202 KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
203 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Kraków Athletics Team MLP
204 KOWALCZYK Dawid 2000-04-22 KKL Kielce SWK
205 KOWALISZYN Patryk 2001-04-24 GKS Piast Gliwice SLK
206 KOWALSKI Marcin 2001-02-02 GKS Żukowo POM
207 KOWALSKI Wiktor 2000-07-24 RKS Łódź LDZ
208 KOZAK Paweł 2001-10-12 KL Bałtyk Koszalin ZPO
209 KOZDRAŃSKI Jakub 2002-01-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
210 KOZIARSKI Łukasz 2008-07-23 KS ATHLETICS Busko-Zdrój SWK
211 KOZIOŁ Kacper 2000-11-27 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
212 KOZŁOWSKI Bartłomiej 1972-01-01 KKL Kielce SWK
213 KOZŁOWSKI Dominik 2000-07-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
214 KOZŁOWSKI Jakub 2002-02-19 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
215 KOZŁOWSKI Marcel 2002-11-22 LKS Omega Kleszczów LDZ
216 KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 RLTL GGG Radom MAZ
217 KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
218 KRAKOWSKI Dawid 1999-11-05 KB MOSiR Jastrzębie SLK
219 KRAUZE Robert 2001-08-12 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
220 KRUK Kamil 1992-02-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
221 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
222 KRZEMPEK Jakub 2002-02-28 UKS Brenna Górki SLK
223 KRZYSZTOFIK Dawid 2002-02-25 LKS Feniks Opoczno LDZ
224 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
225 KUBICKI Kamil 1998-01-29 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
226 KUCA Miłosz 2003-01-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
227 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
228 KUCHARSKI Jarosław 2000-01-15 RLTL Optima Radom MAZ
229 KUCHMAN Mateusz 2001-08-14 AZS-AWF Katowice SLK
230 KUCIAPSKI Artur 1993-12-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
231 KUJAWA Wiktor 1993-08-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
232 KULESZA Robert 1999-02-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
233 KULIGA Marcin 1997-01-16 KKB MOSiR Krosno PDK
234 KULIK Robert 2002-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
235 KURZYDŁO Krystian 2000-04-22 KS Komunalni Sanok PDK
236 KWAPISZEWSKI Kacper 2000-01-17 OŚ AZS Poznań WLP
237 KWIATKOWSKI Rafał 2001-03-05 MKL 12 Jelenia Góra DOL
238 KWIATKOWSKI Roman 1995-05-19 OKS Start Otwock MAZ
239 KWIATKOWSKI Sebastian 2002-01-30 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
240 KWIETNIAK Kacper 2000-05-05 MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski SWK
241 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
242 LASECKI Miłosz 2001-07-04 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
243 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 RLTL Optima Radom MAZ
244 LEC Dawid 1999-08-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
245 LESICZKA Karol 2001-07-25 AZS UMCS Lublin LBE
246 LEWALSKI Kacper 2003-05-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
247 LEWANDOWSKI Jan 2002-08-01 WLKS Wrocław DOL
248 LEWANDOWSKI Michał 2000-10-10 MKS Sambor Tczew POM
249 LEWINSKI Konrad 2001-09-17 MKL Toruń KPO
250 LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 KS Prefbet-Sonarol POD
251 LIPIŃSKI Mateusz 2000-08-18 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
252 LIPIŃSKI Szymon 2002-03-21 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
253 LIS Krzysztof 2002-08-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
254 LITWINEK Bartosz 1998-07-29 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
255 ŁABA Karol 2006-01-09 LKS Znicz Biłgoraj LBE
256 ŁADAK Michał 2001-03-02 UKS Olimpia Zabrze SLK
257 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
258 ŁUKASIAK Robert 1995-10-05 AZS-AWF Katowice SLK
259 ŁUKASZCZYK Maciej 2002-02-26 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
260 MACIASZCZYK Jakub 2001-04-21 RLTL ZTE Radom MAZ
261 MACIASZCZYK Michał 2002-10-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
262 MACURA Grzegorz 2002-02-02 UKS Brenna Górki SLK
263 MAJERSKI Adam 1998-12-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
264 MAKIŁA Karol 2005-01-31 GKS Cartusia Kartuzy POM
265 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
266 MAKOWSKI Oskar 2001-02-17 MKS Sambor Tczew POM
267 MALINOWSKI Rafał 2001-09-25 WKS Śląsk Wrocław DOL
268 MAŁECKI Mateusz 2005-01-20 LKS Osuchów MAZ
269 MAŁECKI Piotr 1981-06-29 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
270 MANIECKI Gabriel 2001-05-21 OŚ AZS Poznań WLP
271 MAREK Przemysław 1997-01-01 niest. Kielce SWK
272 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
273 MARSZAŁEK Patryk 1995-05-26 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
274 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
275 MASTALERZ Artur 2002-07-07 SSR Olimp Strawczyn SWK
276 MATAŁOWSKI Mateusz 1999-04-11 KKL Kielce SWK
277 MAZIARZ Tomasz 2000-01-05 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
278 MEGIER Maciej 2003-04-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
279 MIAZGA Bartosz 1999-06-10 KKL Kielce SWK
280 MICHALAK Mikołaj 2006-09-07 LKS Maraton Turek WLP
281 MICHALSKI Jan 2001-04-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
282 MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 RLTL GGG Radom MAZ
283 MIERZOWIEC Mateusz 2001-05-17 RAZ Szczecin ZPO
284 MIKA Kilian 2007-02-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
285 MIKOŁAJCZYK Adrian 1999-03-04 MKLA Łęczyca LDZ
286 MIRECKI Grzegorz 2000-01-31 LUKS Orkan Września WLP
287 MISIEWICZ Mikołaj 2000-01-26 MKS Sambor Tczew POM
288 MISIOR Kamil 2001-11-13 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
289 MLECZKO Krystian 1999-01-14 MLUKS Tarnów MLP
290 MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 SKB Kraśnik LBE
291 MNICH Patryk 2001-07-06 KS Podlasie Białystok POD
292 MODRZEJEWSKI Bartosz 1995-12-07 UKS Olimpia Zabrze SLK
293 MOKROWIECKI Aleksander 2002-02-16 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
294 MOKRZYCKI Jan 2005-06-09 MKS Stal Nowa Dęba PDK
295 MOLCZYK Jakub 2002-03-27 MLUKS Tarnów MLP
296 MOLSKI Amadeusz 2002-02-15 OKL Oborniki WLP
297 MORDEL Jan 2001-02-19 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
298 MOSKAL Radosław 2001-02-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
299 MOTYK Radosław 2006-08-15 KS Czempion Warszawa MAZ
300 MUCHLADA Patryk 1999-11-11 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
301 MUSIAŁEK Paweł 2004-10-13 KS Żeglina Sieradz LDZ
302 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 TL ROW Rybnik SLK
303 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
304 NIEWIADOMSKI Dariusz 1994-12-03 niest. Łódź LDZ
305 NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 KS AZS AWF Kraków MLP
306 NOWAKOWSKI Igor 2005-04-21 LKS Osuchów MAZ
307 OCHNIK Adam 2002-04-30 KS Polonia Pasłęk WMZ
308 OGORZAŁY Sebastian 2000-12-29 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
309 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 RLTL GGG Radom MAZ
310 OLESZEK Kamil 1998-04-11 AZS UMCS Lublin LBE
311 ORACZKO Denis 2003-09-10 RLTL GGG Radom MAZ
312 ORZEŁ Michał 2002-09-18 SSR Olimp Strawczyn SWK
313 OSOSIŃSKI Jakub 2000-02-11 UKS Orzeł Dobryszyce LDZ
314 OSTROPOLSKI Jakub 2000-03-27 GKS Piast Gliwice SLK
315 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 KKL Rodło Kwidzyn POM
316 OŚLIZŁO Łukasz 1989-05-14 AZS-AWF Katowice SLK
317 PACANOWSKI Paweł 1985-01-01 niest. Kielce SWK
318 PAJA Tomasz 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
319 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS AZS AWF Kraków MLP
320 PANKRATOW Jakub 2001-11-23 MKS Hermes Gryfino ZPO
321 PAŃCZYK Karol 1998-02-16 SSR Olimp Strawczyn SWK
322 PAPROT Filip 2002-11-25 LKB Rudnik SWK
323 PARDAŁA Hubert 1998-08-07 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
324 PATECKI Marcin 1989-11-22 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
325 PAWELCZAK Karol 2000-01-20 MKS Siechnice DOL
326 PAWLAK Mateusz 2001-03-18 UKS Czempion Bełchatów LDZ
327 PAWŁOWSKI Wojciech 2002-05-08 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
328 PĄCZKIEWICZ Jakub 2002-06-13 KKL Kielce SWK
329 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
330 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 AZS Łódź LDZ
331 PĘCZEK Adrian 2001-05-27 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
332 PĘDZIWILK Jakub 2001-01-01 KKL Kielce SWK
333 PIASECKI Ryszard 2001-09-29 OŚ AZS Poznań WLP
334 PIĄTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
335 PIĄTKOWSKI Piotr 1983-08-08 Kraków Athletics Team MLP
336 PICHETA Adrian 1997-03-19 KKL Kielce SWK
337 PIECZYKOLAN Paweł 1999-07-20 AZS UMCS Lublin LBE
338 PIEKARCZYK Maciej 2000-03-14 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
339 PIEKARCZYK Patryk 2000-04-27 AZS-AWF Katowice SLK
340 PIEŃKOWSKI Michał 2004-04-10 WLKS Nowe Iganie MAZ
341 PIEPRZYCKI Robert 1992-10-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
342 PIETRZAK Krzysztof 2001-05-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
343 PILECKI-SILVA Iwo 2001-09-28 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
344 PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
345 PIOTROWSKI Kacper 1999-06-25 KKL Kielce SWK
346 PIWKO Dawid 1998-08-02 SSR Olimp Strawczyn SWK
347 PIWOWARCZYK Adrian 2007-11-02 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
348 PŁASKOWICKI Damian 2000-05-30 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
349 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
350 PODSIEDLIK Mateusz 2002-02-08 LZS Sigma OSIR Staszów SWK
351 POPIELARZ Rafał 1999-06-01 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
352 POULAIN Kamil 1998-02-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
353 PRZERADZKI Kacper 2000-02-10 GKS Piast Gliwice SLK
354 PRZEŹDZIK Hubert 2000-10-14 SSR Olimp Strawczyn SWK
355 PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
356 PRZYBYLSKI Jakub 2003-01-18 OŚ AZS Poznań WLP
357 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
358 PTAK Jakub 2000-08-04 UKS Sprint Legnica DOL
359 PUKACZ Dawid 2000-02-22 SSMKS Parasol Wrocław DOL
360 PUTERKO Maciej 2001-11-14 SSMKS Parasol Wrocław DOL
361 PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 OŚ AZS Poznań WLP
362 PYTEL Michał 2002-03-13 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
363 RADECKI Piotr 1999-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
364 RADKOWSKI Jakub 1999-05-13 UKS Żaczek Połaniec SWK
365 RAK Filip 2003-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
366 RAPTA Paweł 2000-12-18 Kraków Athletics Team MLP
367 RATMAN Filip 2001-07-21 MLKS Agros Żary LBU
368 RĘBISZ Szymon 2001-06-14 MUKS Gim 2 Nysa OPL
369 RĘBIŚ Kajetan 2001-05-05 KKL Kielce SWK
370 ROGALA Kacper 2002-01-06 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
371 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
372 ROMANOWICZ Janusz 1995-03-19 MKS Zduńska Wola LDZ
373 ROMAŃCZUK Marek 2001-09-09 KS Parkiet Hajnówka POD
374 ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice SLK
375 ROZMYS Michał 1995-03-13 AZS UMCS Lublin LBE
376 RÓŻNICKI Krzysztof 2003-08-29 GKS Cartusia Kartuzy POM
377 RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
378 RUDEK Maciej 2001-10-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
379 RUGAŁA Dominik 2002-09-10 ULKS Gryf Rytwiany SWK
380 RUMIŃSKI Michał 2002-03-12 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
381 RUSZKIEWICZ Filip 2001-05-30 SL GKS Olsza Olszyna DOL
382 RUTKA Patryk 1999-05-21 KKL Kielce SWK
383 RUTKOWSKI Kornel 2002-12-12 RLTL ZTE Radom MAZ
384 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
385 RYBKA Sebastian 2000-05-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
386 RYMARCHUK Aliaksei 1999-09-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
387 RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
388 SALOMONOWSKI Jakub 2002-11-10 UKS Iwiczna Nowa Iwiczna MAZ
389 SALWA Mikołaj 1999-02-12 KKL Kielce SWK
390 SAMARCZENKO Dariusz 2000-02-28 AZS UMCS Lublin LBE
391 SEPIAŁ Remigiusz 2000-01-11 KS AZS AWF Kraków MLP
392 SEREMAK Marcel 2005-05-03 UKS Olimp Kozienice MAZ
393 SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
394 SERWATA Marcin 2002-12-08 RMKS Rybnik SLK
395 SIADUL Bartłomiej 2000-05-08 SSR Olimp Strawczyn SWK
396 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
397 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
398 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
399 SITKOWSKI Jan 2001-07-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
400 SKALSKI Maciej 2001-09-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
401 SKALSKI Szymon 2002-02-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
402 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
403 SKIMINA Wiktor 2002-07-29 Kraków Athletics Team MLP
404 SKOWROŃSKI Michał 2001-01-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
405 SKRZESZEWSKI Jacek 2004-09-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
406 SŁOMIŃSKI Jakub 2009-02-20 LKB Rudnik SWK
407 SŁONKA Łukasz 2002-02-05 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
408 SMOLAREK Michał 2000-02-12 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
409 SOBURA-DURMA Jakub 2002-02-28 KKL Kielce SWK
410 SOKÓŁ Karol 2000-01-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
411 SOLDAT Adam 2001-01-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
412 SOSZYŃSKI Patryk 2001-02-01 UKS Barnim Goleniów ZPO
413 SOWIK Wojciech 1996-02-12 RKS Łódź LDZ
414 STACHERA Hubert 2000-12-17 KKL Kielce SWK
415 STACHOWSKI Rafał 1991-05-29 AZS-AWF Katowice SLK
416 STANIAK Jakub 2001-12-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
417 STAROŃ Szymon 2000-02-23 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
418 STOKOWIEC Maciej 2006-01-01 niest. Kielce SWK
419 STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
420 SUCHENIA Jan 2004-01-01 niest. Kielce SWK
421 SUŁKOWSKI Rafał 1999-08-26 Kraków Athletics Team MLP
422 SURMA Dawid 2001-01-10 MKS-MOS Katowice SLK
423 SURMA Krystian 1997-02-24 SSR Olimp Strawczyn SWK
424 SURMA Wojciech 2001-06-26 SSR Olimp Strawczyn SWK
425 SWALSKI Kamil 2001-01-17 KB MOSiR Jastrzębie SLK
426 SWOBODA Patryk 2000-06-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
427 SYCH Tomasz 1997-04-20 AZS Łódź LDZ
428 SYSKI Marcin 1998-03-07 MKL Toruń KPO
429 SZAJNER Wojciech 2003-03-18 RLTL Optima Radom MAZ
430 SZCZEPANIAK Mateusz 1999-08-18 UMLKS START Wieruszów LDZ
431 SZCZEPANIK Krystian 2001-01-29 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
432 SZCZEPAŃCZYK Kamil 2003-03-11 SSR Olimp Strawczyn SWK
433 SZEWERA Daniel 2000-10-30 WKS Śląsk Wrocław DOL
434 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
435 SZMIT Patryk 2003-02-28 KS SMS Szklarska Poręba DOL
436 SZPEJNA Paweł 2000-08-22 BKS Bydgoszcz KPO
437 SZTEJTER Jakub 2001-02-15 AZS-AWFiS Gdańsk POM
438 SZWAJKOWSKI Tomasz 2009-12-07 KKL Kielce SWK
439 SZYDŁOWSKI Igor 2006-04-22 UKS Żaczek Połaniec SWK
440 SZYMAŃSKI Jakub 1999-10-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
441 SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 UKS Kusy Bukowno MLP
442 SZYMAŃSKI Marek 1991-10-27 MKLA Łęczyca LDZ
443 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
444 ŚMIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
445 ŚWIĄTEK Bartłomiej 2000-01-19 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
446 ŚWIERCZYNA Bartosz 1998-02-09 KS AZS AWF Katowice SLK
447 ŚWITOŃ Kacper 1999-08-31 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
448 TAŁAJ Kuba 2007-11-08 UKS Żaczek Połaniec SWK
449 TANAŚ Patryk 2000-06-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
450 TARNOWSKI Maksymilian 2000-03-17 RKS Łódź LDZ
451 TEIXEIRA Jory 2005-10-07 SKLA Sopot POM
452 TERESZKIEWICZ Damian 2000-02-14 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
453 TOMASIAK Krzysztof 1990-04-03 UKS Junior Kamesznica SLK
454 TOMASIAK Piotr 2000-02-16 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
455 TOMASZEWSKI Wiktor 2003-06-11 SSR Olimp Strawczyn SWK
456 TROĆ Daniel 2000-02-24 MKL Szczecin ZPO
457 TROJNIAR Bartosz 2004-06-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
458 TRZCIŃSKI Bartosz 2002-02-22 MKS Hermes Gryfino ZPO
459 TRZCIŃSKI Dawid 2002-05-23 LUKS Start Nakło KPO
460 TULEJA Jakub 2001-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
461 TURSKI Krzysztof 2000-06-08 RLTL Optima Radom MAZ
462 TUSZYŃSKI Szymon 2001-04-03 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
463 TUTAK Dawid 2002-02-22 UKS Żaczek Połaniec SWK
464 TUTAK Sebastian 1999-03-03 UKS Żaczek Połaniec SWK
465 TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 OŚ AZS Poznań WLP
466 TWORSKI Kacper 2002-08-05 UKS Lisy Zgierz LDZ
467 TYBOROWSKI Natan 2001-07-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
468 ULANICKI Piotr 2001-05-13 KS Agros Zamość LBE
469 UŁAŃSKI Łukasz 2007-07-17 KS Żeglina Sieradz LDZ
470 URBAŃSKI Jakub 2002-04-28 KKL Rodło Kwidzyn POM
471 WACHOWSKI Wiktor 2000-02-22 UKS 12 Kalisz WLP
472 WACŁAWIK Franek 2009-05-03 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
473 WALAS Marcin 1980-01-01 niest. Kielce SWK
474 WALEWSKI Grzegorz 2001-03-22 UKS Achilles Leszno WLP
475 WAŁASZEK Mikołaj 2001-03-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
476 WARZECHA Henryk 1996-07-17 KS AZS AWF Kraków MLP
477 WASZKIEWICZ Bruno 2000-07-10 AZS-AWF Katowice SLK
478 WAWRZYKOWSKI Łukasz 2001-05-07 MKST Astra Nowa Sól LBU
479 WĄCHAŁA Adam 2004-01-07 KKL Kielce SWK
480 WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 MKS Polonia Warszawa MAZ
481 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
482 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
483 WICHARY Kamil 2000-08-24 LKS Kłos Olkusz MLP
484 WIDŁAK Paweł 1999-01-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
485 WIECZOREK Alan 2000-05-12 AML Słupsk POM
486 WIECZOREK Mikołaj 2001-03-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
487 WIELOGÓRSKI Mikołaj 2008-09-05 MKS Pogoń Siedlce MAZ
488 WIRKUS Kacper 2000-01-01 UKS Wiking Rychnowy POM
489 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
490 WIŚNIEWSKI Kacper 2000-01-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
491 WITKOWSKI Stanisław 2002-04-29 MKS-MOSM Bytom SLK
492 WITOWSKI Jan 2008-06-22 RK Athletics Warszawa MAZ
493 WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
494 WŁOSTEK Piotr 2000-04-12 RKS Łódź LDZ
495 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
496 WOJCIECHOWSKI Jakub 1999-08-24 KKL Kielce SWK
497 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
498 WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 KB Witar Tarnobrzeg PDK
499 WOJDYŁA Dawid 2002-08-19 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
500 WOJDYŁO Tadeusz 2002-10-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
501 WOJTACHA Adrian 1997-01-24 KS Olkusz MLP
502 WOLENDER Jakub 2000-11-21 KS Warszawianka W-wa MAZ
503 WOLNIAK Łukasz 2000-08-02 AZS Łódź LDZ
504 WOLSKI Norbert 2000-01-08 UKS Sprint Legnica DOL
505 WOŚ Wiktor 1996-06-07 KKL Kielce SWK
506 WÓJCICKI Grzegorz 1999-01-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
507 WÓJCIK Konrad 2000-04-18 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
508 WRONA Oskar 2001-01-07 MLKS Agros Żary LBU
509 WRONA Wojciech 1997-04-16 KKL Kielce SWK
510 WRÓBEL Jakub 1999-01-20 LKS MOSiR Sieradz LDZ
511 WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
512 WRÓBEL Sebastian 2001-06-21 KS Agros Zamość LBE
513 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
514 WSZĘDYBYŁ Emil 2001-01-04 KKL Kielce SWK
515 WYCHOWANIEC Oskar 1998-02-01 SSR Olimp Strawczyn SWK
516 WYCZESANY Marek 1997-05-05 LUKS Zabrzeg SLK
517 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
518 WYPŁOSZ Tymoteusz 1998-08-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
519 WYRZYKIEWICZ Adrian 1995-11-06 PLKS Gwda Piła WLP
520 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Kraków Athletics Team MLP
521 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
522 ZAŁAWA Michał 2001-09-18 SSR Olimp Strawczyn SWK
523 ZARĘBA Mateusz 2001-01-02 OKS Skra Warszawa MAZ
524 ZASADA Mikołaj 2000-10-16 KS AZS AWF Kraków MLP
525 ZAWIŚLAK Maksymilian 2005-04-17 LKS Omega Kleszczów LDZ
526 ZBROSZCZYK Tomasz 2002-03-12 SSR Olimp Strawczyn SWK
527 ZIARNO Tomasz 1998-10-04 LZS Sigma OSIR Staszów SWK
528 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
529 ZIELEŹNIK Adrian 2000-06-21 MKS Iskra Pszczyna SLK
530 ZIELIŃSKI Adrian 2001-05-20 ULKS Lipinki MLP
531 ZIELIŃSKI Szymon 2002-01-29 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
532 ZIENTALAK Mateusz 1999-09-03 MKS Zduńska Wola LDZ
533 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
534 ZIĘBA Szymon 1996-09-25 KS AZS AWF Kraków MLP
535 ZIOŁO Sławomir 1960-01-01 niest. Kielce SWK
536 ZMYŚLONY Franciszek 2001-04-05 MKS Truso Elbląg WMZ
537 ŹREBIEC Hubert 1996-06-24 ULKS Technik Trzcinica PDK
538 ŻELEŹNIK Krzysztof 1999-02-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
539 ŻMIJA Łukasz 2001-10-01 MUKS SZS Cieszyn SLK
540 ŻUK Łukasz 2001-11-29 MKS Pogoń Siedlce MAZ
541 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.1780068874359sekund