BIAŁOGOŃSKI Karol
2007-05-16
KKL Kielce
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANDRZEJCZAK Ignacy 2006-09-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
2 BAŁAGA Miłosz 2012-01-18 KS ATHLETICS Busko-Zdrój SWK
3 BANA¦ Xavier 2006-09-14 MKS Ustroń SLK
4 BARTCZAK Filip 2006-04-13 MKLA Łęczyca LDZ
5 BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
6 BECHT Nikodem 2009-09-28 RKS ŁódĽ LDZ
7 BEDNARCZYK Maciej 2006-02-08 RLTL Optima Radom MAZ
8 BEŁCZEW Igor 2012-07-01 KKL Kielce SWK
9 BIAŁOBRZEWSKI Kacper 2007-05-14 MKS MOS Wrocław DOL
10 BIELAWSKI Wojciech 2006-01-25 MKS MOS Wrocław DOL
11 BOREK Adrian 2005-09-15 KKL Kielce SWK
12 BOŻYCKI Tomasz 2006-10-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
13 BRODECKI Kacper 2006-04-19 OLA ¦więtokrzyskie SWK
14 BRUTKOWSKI Krystian 2003-10-23 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
15 BUCKI Dawid 2003-04-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
16 BYCUL Jakub 2004-05-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
17 CACAJ Adam 2006-06-09 UKS OSoT Szczecin ZPO
18 CHMARA Sebastian 1999-12-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
19 CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
20 CHOMICZ Mikołaj 2001-09-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
21 CHRAPEK Franciszek 2008-10-09 MKS Ustroń SLK
22 CZARNECKI Aleksander 2005-12-22 KMS Szczecin ZPO
23 CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 SKS Feniks Siedlce MAZ
24 CZERNIAK Przemysław 1984-03-27 SL Olimpia Poznań WLP
25 DˇBROWSKI Krzysztof 2006-04-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
26 DEMKO Jakub 2008-01-01 KKL Kielce SWK
27 DEMKO Kornel 2005-04-26 KKL Kielce SWK
28 DONACKI Adam 2002-02-21 SKS Feniks Siedlce MAZ
29 DUDKA Filip 2006-08-31 MKLA Łęczyca LDZ
30 DURLIK Kamil 2003-11-03 KKL Kielce SWK
31 DYTKOWSKI Bartosz 2006-05-05 KKL Kielce SWK
32 DZIAŁOWSKI Jan 2001-07-20 KKL Kielce SWK
33 FˇFARA Gabriel 2003-01-08 KKL Kielce SWK
34 FILIPOWSKI Szymon 2007-02-28 ZLKL Zielona Góra LBU
35 FORTUŃSKI Jan 2003-04-24 KKL Kielce SWK
36 FRYNIA Antoni 2011-08-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
37 FURSEWICZ Eryk 2003-02-24 KS AZS AWF Kraków MLP
38 GALIK Wojciech 2002-04-10 WKS Wawel Kraków MLP
39 GAWENDA Michał 2005-06-15 KS Warszawianka W-wa MAZ
40 GOŁDA Mikołaj 2008-12-05 UKS Żaczek Połaniec SWK
41 GÓRALCZYK Kacper 2007-03-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
42 GRACZYK Maciej 2001-06-11 UKS 55 ŁódĽ LDZ
43 GRACZYK Oskar 2003-01-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
44 GRACZYK Paweł 2007-03-08 KL Gdynia POM
45 GRZELAK Kornel 2004-08-03 UKS Dziewi±tka Kutno LDZ
46 HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
47 IWANIEC Filip 2011-06-15 KKL Kielce SWK
48 JAGODZKI Oskar 2003-05-12 KKL Kielce SWK
49 JANK Adam 2006-08-06 KL Gdynia POM
50 JANKOWSKI Jeremi 2007-01-01 WKS Flota Gdynia POM
51 JAROSZEWICZ Wiktor 2008-04-28 KMS Szczecin ZPO
52 JAWORSKI Tyberiusz 2003-03-11 MKS Ustroń SLK
53 JENIEC Jakub 2006-12-07 UKS Czwórka Białystok POD
54 JURAK Dawid 2007-08-28 MKS Osa Zgorzelec DOL
55 KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
56 KANIA Maksymilian 2009-08-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
57 KARASZEWSKI Paweł 2006-01-10 SKLA Sopot POM
58 KEMPSKI Filip 2002-09-12 KS AZS AWF Katowice SLK
59 KLANK Aleksander 2003-05-11 KKL Kielce SWK
60 KLEPACKI Krzysztof 2013-03-22 SKS Feniks Siedlce MAZ
61 KLINGER Borys 2008-10-16 RKS ŁódĽ LDZ
62 KŁOSIŃSKI Szymon 2001-06-19 MKLA Łęczyca LDZ
63 KOCIŃSKI Patryk 2000-01-01 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
64 KOCZKODAJ Wojciech 1998-08-29 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
65 KONIECZNY Wojciech 2008-10-25 SL Olimpia Poznań WLP
66 KONIK Piotr 2008-08-26 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
67 KORALEWSKI Maksymilian 2007-12-01 SKLA Sopot POM
68 KORCZYŃSKI Tymon 2004-02-18 MKS MOS Wrocław DOL
69 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
70 KOSTKIEWICZ Filip 1999-05-14 KS AZS AWF Kraków MLP
71 KOWALSKI Dominik 2006-01-01 WKS Flota Gdynia POM
72 KOZIARSKI Łukasz 2008-07-23 KS ATHLETICS Busko-Zdrój SWK
73 KRAWCZYK Jakub 2009-12-17 LUKS Podium Kup OPL
74 KRAWCZYK Jan 2012-03-03 KKL Kielce SWK
75 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
76 KRÓL Tomasz 2008-08-22 SL Olimpia Poznań WLP
77 KRUK Nikodem 2006-10-03 SL Olimpia Poznań WLP
78 KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock MAZ
79 KULIK Dawid 2011-03-18 KKL Kielce SWK
80 KUNC Michał 2005-02-27 MKS Ustroń SLK
81 KUPCZAK Adrian 2002-01-27 UKS Olimp Mazańcowice SLK
82 KURZEWSKI Kacper 2006-08-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
83 KU¦MIEREK Damian 2007-10-31 KS Warszawianka W-wa MAZ
84 LACH Borys 2008-04-29 KKL Kielce SWK
85 LEBIEDZIŃSKI Gabriel 2007-11-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
86 LENARTOWICZ Eryk 2003-04-07 KKL Kielce SWK
87 LUDWICZAK Jakub 2004-07-19 RKS ŁódĽ LDZ
88 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
89 MARCINIEWICZ Bartosz 2002-11-24 KS AZS AWF Katowice SLK
90 MASTALERZ Artur 2002-07-07 SSR Olimp Strawczyn SWK
91 MˇKOSA Jędrzej 2011-05-11 KKL Kielce SWK
92 MICHALAK Michał 2004-05-18 UKS Dziewi±tka Kutno LDZ
93 MIKU¦KIEWICZ Emilian 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
94 MILEWSKI Wiktor 2007-12-24 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
95 MŁYNARCZYK Aleksander 2012-01-08 KKL Kielce SWK
96 MOSIONEK Jakub 2007-03-09 RLTL Optima Radom MAZ
97 MURIAS Mateusz 2002-01-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
98 NAWOCKI Paweł 2001-03-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
99 NAWROCKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca LDZ
100 NESKA Bartłomiej 2003-10-01 KKL Kielce SWK
101 NIEDZIELA Jakub 2002-06-28 UKS LA Basket Warszawa MAZ
102 NOWAK Oliwier 2007-07-07 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
103 NOWAKOWSKI Krystian 2002-04-06 MKLA Łęczyca LDZ
104 NOWICKI Wiktor 2006-11-13 KMS Szczecin ZPO
105 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
106 OLEJARCZYK Adrian 2003-03-28 KKL Kielce SWK
107 OSTATEK Adam 2004-05-13 KMS Szczecin ZPO
108 PACANOWSKI Paweł 1985-01-01 niest. Kielce SWK
109 PAWŁOWSKI Szymon 2006-03-12 MKLA Łęczyca LDZ
110 PEITLER Antoni 2002-03-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
111 PŁUŻEK Oliwier 2005-07-26 UKS Żaczek Połaniec SWK
112 POCHOPIEŃ Nikodem 2004-11-04 KKL Kielce SWK
113 PODOLSKI Filip 2008-04-30 KS ATHLETICS Busko-Zdrój SWK
114 PODOLSKI Kacper 2009-10-05 KS ATHLETICS Busko-Zdrój SWK
115 PODSTAWKA Przemysław 2003-01-01 KKL Kielce SWK
116 PO¦PIECH Paweł 2006-09-06 SL Olimpia Poznań WLP
117 PRZYBYLAK Jakub 2007-07-23 MKLA Łęczyca LDZ
118 PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
119 REMBOWSKI Marcel 2007-05-31 RKS ŁódĽ LDZ
120 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
121 ROMAŃSKI Mateusz 2003-04-13 KKL Kielce SWK
122 ROZMIAREK Piotr 2005-07-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
123 RUCIŃSKI Krzysztof 2008-04-22 SL Olimpia Poznań WLP
124 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 KS AZS AWF Katowice SLK
125 RYBARCZYK Paweł 2001-01-15 MKLA Łęczyca LDZ
126 RYDLEWSKI Adam 2008-03-29 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
127 RZEPKA Szymon 2008-07-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
128 SEWIŁO Eryk 2003-06-22 MKLA Łęczyca LDZ
129 SOBERA Robert 1991-01-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
130 STACHOWSKI Mateusz 2008-08-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
131 STANISŁAWCZYK Łukasz 2006-04-23 UKS OSoT Szczecin ZPO
132 STRELCZUK Jakub 2007-08-14 SKS Feniks Siedlce MAZ
133 SUSKI Filip 2009-03-18 MKLA Łęczyca LDZ
134 SUT Andrzej 1957-09-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
135 TALIK Konrad 2007-11-04 MKS Tempo Kęty MLP
136 TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
137 TARCZEWSKI Filip 2007-10-17 KMS Szczecin ZPO
138 TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 KS Podlasie Białystok POD
139 WALAS Marcin 1980-01-01 niest. Kielce SWK
140 WASIELEWSKI Filip 2007-09-21 MKS Osa Zgorzelec DOL
141 WA¦KIEWICZ Bartosz 2004-04-23 AZS-AWF Warszawa MAZ
142 WˇSOWICZ Maciej 2006-10-15 WKS Wawel Kraków MLP
143 WESOŁOWSKI Maksymilian 2007-05-15 SL Olimpia Poznań WLP
144 WIˇCZEK Michał 2009-05-06 UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. SWK
145 WIECZERZAK Kornel 2006-02-18 SKLA Sopot POM
146 WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 KS Warszawianka W-wa MAZ
147 WOJEWÓDZKI Aleksander 2005-07-13 SKS Feniks Siedlce MAZ
148 WOŁOSZYN Piotr 2007-07-14 SL Olimpia Poznań WLP
149 WO¬NIAK Hubert 2005-09-29 MKLA Łęczyca LDZ
150 WÓJCICKI Jakub 2000-07-25 ULKS Gryf Rytwiany SWK
151 WRÓBLEWSKI Witold 2010-09-01 SL Olimpia Poznań WLP
152 WYSZYŃSKI Paweł 2001-08-03 KS Podlasie Białystok POD
153 ZIARNO Tomasz 1998-10-04 LZS Sigma OSIR Staszów SWK
154 ZIOŁO Sławomir 1960-01-01 niest. Kielce SWK
155 ZIUŁKOWSKI Piotr 2006-02-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
156 ZŁOCH Konrad 2008-08-16 KL Gdynia POM
157 ŻEMIGAŁA Bartosz 2003-03-13 MKLA Łęczyca LDZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.25913906097412sekund