RYBAKOWSKI Michał
2000-08-30
MKS Polonia Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABEL Patryk 2002-09-10 AML Słupsk POM
2 ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
3 ADAMCZYK Jakub 1979-09-26 MKS Polonia Warszawa MAZ
4 ADAMSKI Daniel 1999-07-23 RAZ Szczecin ZPO
5 ANDERS Damian 2006-08-02 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
6 ANDRZEJCZAK Patryk 1998-06-12 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
7 ANDZIAK Stanisław 2004-12-05 OKS Skra Warszawa MAZ
8 ANIOŁKOWSKI Tomasz 1999-01-01 LUKS Atletic Białystok POD
9 ANTONOWICZ Jan 2005-05-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
10 ARENDT Kacper 2002-04-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
11 ASTRACHANCEW Konrad 2005-07-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
12 AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
13 BABIK Filip 1996-11-02 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
14 BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
15 BAĆMAGA Dominik 1994-05-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
16 BADUREK Maciej 1988-10-31 KS Prefbet-Sonarol POD
17 BARAN Oliwier 2004-11-21 SKLA Sopot POM
18 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
19 BARAŃCZUK Kacper 2004-06-07 OKS Skra Warszawa MAZ
20 BARAŃSKI Przemysław 1993-07-11 MLUKS Trzebiatów ZPO
21 BARCIKOWSKI Arkadiusz 2000-07-20 GKS Wilga Garwolin MAZ
22 BARRA-STRZEMIŃSKI Mario 2005-03-04 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
23 BARTŁOMIEJCZYK Radosław 2004-04-07 BKS Bydgoszcz KPO
24 BARTNICKI Tomasz 2000-02-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
25 BARTOSZEK Marcin 1992-09-21 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
26 BARTOŚ Krzysztof 2003-12-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
27 BARYŚ Benedykt 1997-02-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
28 BAUER Daniel 1999-01-11 SL Salos-Wodna Łódź LDZ
29 BĄCZEK Jakub 1997-07-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
30 BĄCZEK Wojciech 2000-02-23 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
31 BEDNAREK Damian 2000-01-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
32 BEDNAREK Jakub 1999-06-21 RLTL ZTE Radom MAZ
33 BENDYK Marcin 2004-09-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
34 BEREŹNICKI Piotr 2003-11-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
35 BERNAL Konrad 2001-08-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
36 BIAŁĘCKI Adam 1999-02-08 MKS Durasan Płońsk MAZ
37 BIELAK Miłosz 2001-05-06 UKS Barnim Goleniów ZPO
38 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
39 BIEŃKOWSKI Marcin 2007-03-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
40 BIERNACKI Michał 2000-04-17 MKS Polonia Warszawa MAZ
41 BIESZKE Kacper 2003-01-12 SKLA Sopot POM
42 BIL Mateusz 2001-04-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
43 BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 MKS Bank BS Płońsk MAZ
44 BŁOCH Witold 2005-07-23 KS Czempion Warszawa MAZ
45 BOGDAL Filip 1998-05-29 MKS Polonia Warszawa MAZ
46 BOGUSZEWSKI Michał 2004-11-24 AKL Ursynów Warszawa MAZ
47 BONDARCHUK Oleh 1996-07-01 Kraków Athletics Team MLP
48 BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
49 BORECKI Kasper 2005-03-25 UKS 48 Warszawa MAZ
50 BOROŃ Aleksy 2000-06-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
51 BOROWIEC Michał 1985-08-02 TS Start Lublin LBE
52 BOROWSKI Dawid 1999-07-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
53 BOROWSKI Piotr 2003-02-06 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
54 BRESZKA Dawid 2000-07-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
55 BRODALA Maksym 2005-01-18 UKS Czapla Białe Błota KPO
56 BRODZIK Kamil 2000-08-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
57 BROJA Jakub 1998-07-22 UKS Olimpia Zabrze SLK
58 BRUDŁO Hubert 2006-01-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
59 BRYLIŃSKI Patryk 1996-01-03 MKS Polonia Warszawa MAZ
60 BUCZEK Paweł 1992-03-26 SPLA Tychy SLK
61 BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
62 BUJAŁA Michał 1987-11-03 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
63 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
64 CELIŃSKI Kacper 2002-10-01 OKS Start Otwock MAZ
65 CELIŃSKI Robert 1973-01-30 KS AZS AWF Warszawa MAZ
66 CELIŃSKI Tomasz 2001-03-12 OKS Start Otwock MAZ
67 CENTKA Jakub 1998-10-21 KS Gwardia Piła WLP
68 CENTKOWSKI Łukasz 2003-05-26 LKS Osuchów MAZ
69 CETNARSKI Wojciech 2000-07-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
70 CHEŁMIK Sergiusz 2000-01-10 RKS Łódź LDZ
71 CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 OŚ AZS Poznań WLP
72 CHODURA Marcel 1999-01-14 LKS Victoria Olesno OPL
73 CHOJECKI Radosław 2000-02-18 MLUKS Tarnów MLP
74 CHRUSZCZEWSKI Kacper 2001-02-19 LLKS Osowa Sień LBU
75 CHYLIŃSKI Alek 2001-09-22 AZS-AWF Warszawa MAZ
76 CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 Kraków Athletics Team MLP
77 CICHOCKI Jakub 2001-10-28 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
78 CIERPLIKOWSKI Bartosz 1998-06-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
79 CITAK Miłosz 2003-04-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
80 CIURLA Mikołaj 1994-02-11 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
81 CIŻYŃSKI Błażej 2000-04-15 KS Agros Zamość LBE
82 CŁAPIŃSKI Bruno 2006-01-08 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
83 COLLION Guillerme 1997-01-01 niest. Warszawa MAZ
84 CYDEJKO Szymon 2003-12-30 MKS Pogoń Siedlce MAZ
85 CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 LKS Vectra Włocławek KPO
86 CZAK Daniel 1999-03-12 MUKS Gim 2 Nysa OPL
87 CZECHOWICZ Mikołaj 2003-12-04 PLKS Gwda Piła WLP
88 CZEKAJ Karol 2000-05-12 UKS Sprint Legnica DOL
89 CZERNECKI Remigiusz 2000-07-16 AZS-AWF Katowice SLK
90 CZERNIEWSKI Marcin 1990-12-27 AML Słupsk POM
91 CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
92 CZUJKO Tymoteusz 2000-01-08 LKS Zorza Gdynia POM
93 CZYŻ Maciej 1990-02-13 UKS Herkules Sulejówek MAZ
94 CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 RKS Łódź LDZ
95 ĆWIKŁA Hubert 2002-01-08 LKS Znicz Biłgoraj LBE
96 DACHTERA Adam 2001-02-14 OŚ AZS Poznań WLP
97 DĄBROWSKI Aleksander 2000-11-17 MKS Polonia Warszawa MAZ
98 DĄBROWSKI Michał 1999-10-06 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
99 DĄBROWSKI Przemysław 1989-02-25 KS Prefbet-Sonarol POD
100 DELIDA Mateusz 1999-06-09 KS Żeglina Sieradz LDZ
101 DEMBY Łukasz 1997-12-13 UKS Clan Ostrołęka MAZ
102 DEMCZYSZAK Mateusz 1986-01-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
103 DENIS Maciej 2001-01-16 OKS Start Otwock MAZ
104 DERDOWSKI Michał 1993-01-25 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
105 DĘBCZYŃSKI Cezary 1997-08-30 KS Sprinter Włocławek KPO
106 DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 RLTL Optima Radom MAZ
107 DOBAJ Szymon 1995-09-19 Kraków Athletics Team MLP
108 DOBKOWSKI Marcin 2001-10-17 OKLA Ostrołęka MAZ
109 DOBROWOLSKI Emil 1986-11-02 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
110 DOBRZAŃSKI Piotr 2003-03-03 SKLA Sopot POM
111 DOMINIAK Daniel 2001-04-10 SL GKS Olsza Olszyna DOL
112 DOMISZEWSKI Ignacy 1990-07-03 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
113 DOMŻAŁ Tadeusz 2002-06-25 Akademia Sportu Otwock MAZ
114 DONICA Patryk 2006-06-15 Akademia Sportu Otwock MAZ
115 DOROŻYŃSKI Szymon 1992-03-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
116 DRABIK Oskar 1991-05-09 KS Agros Zamość LBE
117 DRAGAN Aleksander 1990-08-06 KKL Kielce SWK
118 DUCH Mikołaj 2001-08-27 WLKS Nowe Iganie MAZ
119 DUCZYŃSKI Maciej 1975-11-02 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
120 DWORAK Łukasz 2005-09-07 KS Czempion Warszawa MAZ
121 DYBAŁA Marek 2004-08-05 MKS-MOSM Bytom SLK
122 DZIADCZYK Antoni 2004-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
123 DZIEWULSKI Dawid 1999-01-31 MKS Agros Chełm LBE
124 DZIOBA Mateusz 1995-02-18 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
125 DZIUBA Filip 2001-09-23 PLKS Gwda Piła WLP
126 DZIUBA Szymon 1999-10-20 KS AZS AWF Warszawa MAZ
127 EBEL Grzegorz 1997-11-28 LKB im. Braci Petk Lębork POM
128 FĄS Mateusz 2000-08-03 PLKS Gwda Piła WLP
129 FELCZAK Jakub 1994-07-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
130 FIJAŁKOWSKI Mikołaj 2005-04-12 SKLA Sopot POM
131 FILAR Krzysztof 1998-05-03 OŚ AZS Poznań WLP
132 FILIPIAK Miłosz 2001-03-30 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
133 FLIS Paweł 2000-03-21 ULKS Jedlińsk MAZ
134 FOCH Jakub 1998-02-11 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
135 FOLGA Bartłomiej 2003-11-08 KS Prefbet-Sonarol POD
136 FRELIK Karol 1992-06-09 LKS Osuchów MAZ
137 FRYDRYCHOWSKI Piotr 1994-01-28 LKB im. Braci Petk Lębork POM
138 GAD Kewin 2000-05-31 SSR Olimp Strawczyn SWK
139 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
140 GAJDA Michał 2003-07-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
141 GAJDA Szymon 2004-04-10 KM Aktywni Sochaczew MAZ
142 GAJECKI Kacper 2000-08-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
143 GĄSIEWICZ Szymon 1996-08-31 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
144 GIBASZEK Aleksander 1998-12-12 RKS Łódź LDZ
145 GŁĘBOCKI Jan 2001-04-09 AZS-AWF Warszawa MAZ
146 GŁOGOWSKI Adam 1993-09-02 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
147 GŁUCHOWSKI Kamil 1999-02-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
148 GŁUSKI Jacek 2000-10-19 MKS Pogoń Siedlce MAZ
149 GOLAŃSKI Stanisław 2003-03-15 UKS Barnim Goleniów ZPO
150 GOLENIOWSKI Dawid 1984-01-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
151 GOŁĘBIEWSKI Tomasz 2000-10-11 UKS Wiking Rychnowy POM
152 GONKIEWICZ Jan 2005-06-28 GKS Start Długołęka DOL
153 GONTARCZYK Rafał 1989-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
154 GORZAŁA Jakub 1998-09-16 MKS Pogoń Siedlce MAZ
155 GORZELAŃCZYK Jakub 1991-01-23 MKS Siechnice DOL
156 GOS Kacper 2001-01-29 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
157 GOSIEWSKI Krzysztof 1988-05-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
158 GOSK Dominik 1992-11-09 UKS 48 Warszawa MAZ
159 GÓJSKI Jakub 2006-04-20 niestowarzyszony POL
160 GÓRCZYŃSKI Bartosz 2004-03-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
161 GÓRECKI Kuba 2005-07-14 MKL Tlen Mogilno KPO
162 GÓRECKI Rafał Robert 1978-01-18 UKS Melo Błonie MAZ
163 GÓRSKI Łukasz 2001-10-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
164 GÓRZYŃSKI Robert 2001-01-13 KB Dziesiątka Białogard ZPO
165 GRABARCZYK Mateusz 1998-01-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
166 GRABOWSKI Karol 1989-06-22 CKS Budowlani Częstochowa SLK
167 GRACZYK Jakub 2002-02-04 MUKS Płock MAZ
168 GRAD Filip 2001-02-13 OŚ AZS Poznań WLP
169 GRAJEWSKI Tomasz 1999-09-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
170 GROBELNY Adam 2000-05-04 OŚ AZS Poznań WLP
171 GROBERSKI Michał 2000-06-10 UKS Barnim Goleniów ZPO
172 GRODEK Fabian 2002-01-23 GKS Olimpia Grudziądz KPO
173 GROMEK Radosław 1983-11-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
174 GROTH Patryk 2000-01-23 GKS Żukowo POM
175 GRUDZIŃSKI Adam 1997-09-12 AZS UMCS Lublin LBE
176 GRYZ Kamil 2005-08-12 UKS Herkules Sulejówek MAZ
177 GRZANKA Mateusz 1986-07-02 LKS Kłos Olkusz MLP
178 GRZEGRZÓŁKA Szymon 2001-12-09 UKS Młodzik Warszawa MAZ
179 GRZEGRZÓŁKA Wojciech 2007-07-22 GKS Wilga Garwolin MAZ
180 GRZYBOWSKI Maksym 2000-12-11 LKS Zorza Gdynia POM
181 GULCZYŃSKI Marek 1999-02-24 UKS Dąb Suchy Las WLP
182 GUMKOWSKI Szymon 1999-07-28 GKS Cartusia Kartuzy POM
183 GUTOWSKI Dawid 2002-01-04 LKS Vectra Włocławek KPO
184 GUTOWSKI Łukasz 2001-04-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
185 GUZOWSKI Denis 1995-08-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
186 GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 KKB MOSiR Krosno PDK
187 GWIAZDECKI Jakub 2000-04-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
188 HARĘŻA Maciej 2001-11-15 MKS-MOS Katowice SLK
189 HASIURA Jędrzej 1997-03-13 RKS Łódź LDZ
190 HAWEŁKO Igor 2004-03-17 BKS Bydgoszcz KPO
191 HELON Radosław 1994-06-20 MKL Szczecin ZPO
192 HOHMANN Daniel 1997-01-23 UKS Olimpia Zabrze SLK
193 HOHMANN Sebastian 2000-01-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
194 HONSKYI Oleksandr 2001-01-18 KS Prefbet-Sonarol POD
195 JABŁOŃSKI Hubert 2006-06-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
196 JABŁOŃSKI Sebastian 2000-11-22 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
197 JACIUK Sylwester 1993-05-20 MKS Pogoń Siedlce MAZ
198 JAGUSIAK Maciej 1981-12-15 KS Rajsport Sieradz Active Team LDZ
199 JAKIEL Krystian 2001-08-22 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
200 JAKÓBCZYK Mateusz 2000-11-17 KS Agros Zamość LBE
201 JAKUBEK Patryk 1997-06-06 ULKS Talex Borzytuchom POM
202 JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 RLTL Optima Radom MAZ
203 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
204 JANKOWSKI Karol 2001-07-23 UKS Czapla Białe Błota KPO
205 JANUSZ Tomasz 1993-08-07 Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna SLK
206 JAŃCZAK Paweł 2003-09-04 MKS Juvenia Białystok POD
207 JARCZOK Bartosz 1999-02-26 KS AZS AWF Katowice SLK
208 JARMUNDOWICZ Igor 2005-07-15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
209 JAROSZEWSKI Cezary 2000-08-01 LKS Maków Mazowiecki MAZ
210 JASICA Mateusz 2001-10-20 UKS Kusy Bukowno MLP
211 JAŚKIEWICZ Krystian 2001-01-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
212 JAŚTAL Piotr 1994-01-03 LKB Rudnik SWK
213 JAUMIEŃ Łukasz 1992-10-12 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
214 JEDRAS Jakub 2000-10-15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
215 JENDRYCH Marek 1984-01-06 KS Czempion Warszawa MAZ
216 JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 KS Agros Zamość LBE
217 JĘDRZEJAK Wiktor 2003-08-16 MKS Hermes Gryfino ZPO
218 JĘDRZEJEWSKI Arkadiusz 1998-03-28 PTT Delta Płock MAZ
219 JOŃCZYK Maciej 2002-01-05 RKS Łódź LDZ
220 JUCHNER Mateusz 1998-04-16 KS Żeglina Sieradz LDZ
221 JURCZYŃSKI Rafał 1997-05-26 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
222 JURGA Jakub 2000-03-29 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
223 KACPERSKI Bartosz 2001-04-21 DKS Powiśle Dzierzgoń POM
224 KACZAN Grzegorz 1993-02-13 AZS-AWF Katowice SLK
225 KACZMAREK Mateusz 1996-03-19 BKS Bydgoszcz KPO
226 KACZOR Jan 2002-01-02 LKS Górnik Wałbrzych DOL
227 KACZOR Mateusz 1997-03-03 RLTL Optima Radom MAZ
228 KAJDAS Adam 1999-05-09 UKS Filipides Teresin MAZ
229 KALINOWSKI Paweł 2000-09-24 MKS Polonia Warszawa MAZ
230 KAŁASKA Michał 2001-06-21 GKS Wilga Garwolin MAZ
231 KARASIŃSKI Michał 1999-03-04 LKB Rudnik SWK
232 KARBOWSKI Arkadiusz 2000-06-13 UKS Technik Augustów POD
233 KARDAS Arkadiusz 1989-03-20 TS AKS Chorzów SLK
234 KAROW Damian 2004-02-12 UKS Czapla Białe Błota KPO
235 KARWOWSKI Wojciech 1993-02-15 niest. Warszawa MAZ
236 KASPROWICZ Adam 2001-01-08 KL Bałtyk Koszalin ZPO
237 KASPROWICZ Krzysztof 2004-07-27 MLKS Baszta Bytów POM
238 KAWALERSKI Kamil 1999-03-17 KS AZS AWF Kraków MLP
239 KAZIMIERCZYK Mateusz 2006-11-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
240 KEMPA Maciej 2001-10-12 OŚ AZS Poznań WLP
241 KIC Damian 1996-04-30 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
242 KICKI Mateusz 2000-02-05 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
243 KIDOŃ Piotr 2000-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
244 KIELISZEK Piotr 2000-11-20 UKS Otrębusy MAZ
245 KILIAN Piotr 2005-11-18 KS AZS AWF Kraków MLP
246 KILIŃSKI Jan 2000-08-25 OKS Skra Warszawa MAZ
247 KISZKA Tytus 2000-03-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
248 KITA Radosław 2000-05-21 MKS Agros Chełm LBE
249 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
250 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
251 KLATKA Łukasz 1999-03-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
252 KLECZEWSKI Piotr 2005-01-18 UKS Filipides Teresin MAZ
253 KLIMEK Bartosz 2000-05-30 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
254 KLIMEK Rafał 1999-07-21 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
255 KLIMIUK Łukasz 2004-12-06 KS Parkiet Hajnówka POD
256 KLIMOWICZ Michał 2000-07-16 MKS Unia Hrubieszów LBE
257 KLIŚ Mateusz 2005-01-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
258 KLONOWSKI Andrzej 2005-05-23 LKS Osuchów MAZ
259 KLUSKA Szymon 2003-04-26 MUKS Płock MAZ
260 KŁOCZKO Kacper 2003-02-12 LKS Korab Olecko WMZ
261 KŁOS Grzegorz 1984-02-16 OKS Start Otwock MAZ
262 KNYCH Kamil 2007-01-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
263 KOBRYŃ Krystian 1999-06-18 MKS Pogoń Siedlce MAZ
264 KOCAK Patryk 1999-07-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
265 KOĆ Piotr 1997-02-26 MKS Pogoń Siedlce MAZ
266 KOKOT Daniel 1992-05-28 Active Run Sieradz LDZ
267 KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 MLKS Sokół Lubin DOL
268 KOŁECKI Adrian 2000-05-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
269 KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
270 KONDEJ Mateusz 1997-02-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
271 KONIOR Jan 2000-10-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
272 KONOPKA Dawid 2001-02-07 KS Maków Biega MAZ
273 KONOPKA Jan 2000-01-12 MKS Pogoń Siedlce MAZ
274 KOPKA Radosław 2000-04-18 MKS Durasan Płońsk MAZ
275 KOPKA Tomasz Aleksander 2002-02-15 UKS Clan Ostrołęka MAZ
276 KOPYCIŃSKI Wojciech 2002-11-15 niestowarzyszony POL
277 KORTAS Mateusz 2004-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
278 KORYCIŃSKI Wojciech 2004-10-18 MKS-MOSM Bytom SLK
279 KOS Mirosław 2000-11-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
280 KOSICKI Kajetan 2007-06-25 AML Słupsk POM
281 KOSIŃSKI Jakub 2000-05-21 UKS LA Basket Warszawa MAZ
282 KOSIOREK Krzysztof 1995-09-13 OKS Skra Warszawa MAZ
283 KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
284 KOVALCHUK Oleh 2001-08-09 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
285 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Kraków Athletics Team MLP
286 KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 AZS UMCS Lublin LBE
287 KOWALSKI Maciej 2003-07-24 OŚ AZS Poznań WLP
288 KOWALSKI Maksymilian 1998-06-19 MKL Toruń KPO
289 KOWALSKI Marcin 2001-02-02 GKS Żukowo POM
290 KOWALSKI Paweł 1997-05-30 OKS Start Otwock MAZ
291 KOZAK Paweł 2001-10-12 KL Bałtyk Koszalin ZPO
292 KOZIOŁ Jakub 2000-01-01 MKS Polonia Warszawa MAZ
293 KOZIOŁ Kacper 2000-11-27 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
294 KOZŁOWICZ Tomasz 1992-12-13 MKS Siechnice DOL
295 KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 RLTL Optima Radom MAZ
296 KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
297 KOŹLUK Sebastian 1997-02-26 MKS Polonia Warszawa MAZ
298 KRAKOWIAK Tymoteusz 2004-06-09 MKS Polonia Warszawa MAZ
299 KRAMAR Lubomir 1998-07-19 AKL Ursynów Warszawa MAZ
300 KRĘŻEL Jakub 2001-03-17 MKS MOS Wrocław DOL
301 KROCHMAL Paweł 1993-03-31 KS Czempion Warszawa MAZ
302 KRÓL Przemysław 2000-06-10 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
303 KRYSIAK Tymoteusz 2007-10-09 BKS Bydgoszcz KPO
304 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
305 KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
306 KSIĄŻKIEWICZ Piotr 1987-10-09 MKS Unia Hrubieszów LBE
307 KUBACKI Antoni 2006-04-15 SKLA Sopot POM
308 KUBAJ Dominik 2001-09-06 MKS Pogoń Siedlce MAZ
309 KUBAJEK Mateusz 2002-04-24 OKS Start Otwock MAZ
310 KUBIAK Maciej 1988-10-29 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
311 KUBICKI Adam 1988-12-24 niest. Warszawa MAZ
312 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
313 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
314 KUCHARSKI Jarosław 2000-01-15 RLTL Optima Radom MAZ
315 KUCHARSKI Tomasz 2000-04-01 OKS Skra Warszawa MAZ
316 KUCHERENKO Illia 2005-08-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
317 KUCHMAN Mateusz 2001-08-14 AZS-AWF Katowice SLK
318 KUJAWA Wiktor 1993-08-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
319 KULA Damian 1993-08-29 WAT Warszawa MAZ
320 KULESZA Robert 1999-02-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
321 KULIŃSKI Szymon 2001-02-23 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
322 KULPA Michał 1987-06-11 KS Wda Świecie KPO
323 KUŁEK Dawid 2007-08-15 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
324 KUNA Krystian 2002-04-30 AZS UMCS Lublin LBE
325 KUPIS Tobiasz 1998-04-12 UKS LA Basket Warszawa MAZ
326 KUPISZ Jan 2001-11-27 LLKS Osowa Sień LBU
327 KURDEJ Jakub 2007-11-15 OKS Start Otwock MAZ
328 KUROPATWA Gabriel 1999-06-10 SBG Salco Niepołomice MLP
329 KUROWSKI Tomasz 2000-03-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
330 KURZYDŁO Krystian 2000-04-22 KS Komunalni Sanok PDK
331 KUSTOSIK Jan 2002-06-24 MUKS Płock MAZ
332 KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 MKS Juvenia Białystok POD
333 KWIATKOWSKI Rafał 2001-03-05 MKL 12 Jelenia Góra DOL
334 LACHOWICZ Jan 1999-05-23 KS Podlasie Białystok POD
335 LASECKI Miłosz 2001-07-04 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
336 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 RLTL Optima Radom MAZ
337 LEC Dawid 1999-08-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
338 LEOŃCZUK Andrzej 1992-11-04 KS Prefbet-Sonarol POD
339 LESICZKA Karol 2001-07-25 AZS UMCS Lublin LBE
340 LEWALSKI Kacper 2003-05-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
341 LEWANDOWSKI Dariusz 1999-03-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
342 LEWANDOWSKI Jakub 2000-10-06 MKS Gniezno WLP
343 LEWANDOWSKI Marcin 1987-06-13 AZS UMCS Lublin LBE
344 LEWANDOWSKI Michał 2000-10-10 MKS Sambor Tczew POM
345 LEWINSKI Konrad 2001-09-17 MKL Toruń KPO
346 LIETZ Mateusz 2006-04-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
347 LIGMAN Michał 1999-06-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
348 LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 KS Prefbet-Sonarol POD
349 LINSTEDT Michał 2000-01-23 SSMKS Parasol Wrocław DOL
350 LIS Krzysztof 2002-08-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
351 LISICKI Dominik 2001-01-24 MKS Bank BS Płońsk MAZ
352 LOTEK Krzysztof 1990-01-01 niest. Lublin LBE
353 LUBELSKI Hubert 2001-10-31 WLKS Nowe Iganie MAZ
354 LUBOIŃSKI Mateusz 2007-12-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
355 LUPA Piotr 1987-11-17 Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna SLK
356 ŁACIAK Antoni 2006-01-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
357 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
358 ŁOBODZIŃSKI Piotr 1985-07-04 KS Prefbet-Sonarol POD
359 ŁUKASIAK Szymon 2003-07-31 UKS Herkules Sulejówek MAZ
360 ŁYSOŃ Marcel 2000-01-08 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
361 ŁYSZKOWSKI Kamil 1998-03-17 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
362 MACIASZCZYK Bartosz 1999-04-11 SL Olimpia Poznań WLP
363 MACIĄG Radosław 1999-12-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
364 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 OŚ AZS Poznań WLP
365 MAJDZIŃSKI Konrad 1997-03-09 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
366 MAKIŁA Karol 2005-01-31 GKS Cartusia Kartuzy POM
367 MAKOS Bartosz 2001-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
368 MAKOS Szymon 2002-09-11 UKS Herkules Sulejówek MAZ
369 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
370 MAKOWSKI Oskar 2001-02-17 MKS Sambor Tczew POM
371 MAKULEC Adam 2003-09-23 GKS Wilga Garwolin MAZ
372 MALICH Kacper 1999-05-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
373 MALINOWSKI Patryk 1999-05-01 AZS Łódź LDZ
374 MALINOWSKI Rafał 2001-09-25 WKS Śląsk Wrocław DOL
375 MALUCHNIK Radosław 1976-12-02 LKS Maków Mazowiecki MAZ
376 MALUŚKI Tomasz 2005-05-28 OKL Oborniki WLP
377 MAŁECKI Mateusz 2005-01-20 LKS Osuchów MAZ
378 MAŁECKI Piotr 1981-06-29 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
379 MANC Szymon 1995-08-15 MKS Gniezno WLP
380 MANIECKI Gabriel 2001-05-21 OŚ AZS Poznań WLP
381 MAŃKA Eryk 2004-07-30 KS Team ZabieganeDni Warszawa MAZ
382 MARAŃDA Kacper 2005-02-20 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
383 MARCINIAK Szymon 2007-03-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
384 MARCINISZYN Grzegorz 1986-07-27 Ducla Academy Warszawa MAZ
385 MARCINKIEWICZ Adrian 1993-06-27 MKS Pogoń Siedlce MAZ
386 MARCZAK Mateusz 2006-11-09 KS Czempion Warszawa MAZ
387 MARKOWICZ Łukasz 1994-06-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
388 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
389 MAROSZ Szymon 1999-08-02 KKB MOSiR Krosno PDK
390 MARSZAŁEK Patryk 1995-05-26 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
391 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
392 MARZYŃSKI Paweł 2005-01-04 MKL Jarocin WLP
393 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
394 MATEJEK Michał 2005-10-24 Ducla Academy Warszawa MAZ
395 MATUSZCZAK Jakub 2002-07-12 RLTL Optima Radom MAZ
396 MEGIER Maciej 2003-04-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
397 MELAK Konrad 2001-03-05 OKS Skra Warszawa MAZ
398 MICHALAK Mikołaj 2006-09-07 LKS Maraton Turek WLP
399 MICHALAK Sebastian 2004-01-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
400 MICHALAK Waldemar 1975-01-01 niestowarzyszony POL
401 MICHALSKI Filip 2001-02-28 LKS Vectra Włocławek KPO
402 MICHALSKI Jan 2001-04-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
403 MICHAŁOWSKI Maciek 1984-07-20 ITMBW Kraków MLP
404 MIDUCH Ryszard 1964-01-19 KS Wisła Puławy LBE
405 MIELEWCZYK Bartłomiej 2000-02-23 MLKS Baszta Bytów POM
406 MIELEWCZYK Piotr 1990-08-08 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
407 MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 RLTL Optima Radom MAZ
408 MIKA Kilian 2007-02-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
409 MIKULSKI Tomasz 1996-01-30 UKS Filipides Teresin MAZ
410 MILCARZ Maksymilian 2004-02-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
411 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
412 MISIEWICZ Michał 1995-12-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
413 MISIEWICZ Mikołaj 2000-01-26 MKS Sambor Tczew POM
414 MIZIKOWSKI Tomasz 2008-03-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
415 MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 SKB Kraśnik LBE
416 MOCEK Daniel 1996-02-14 KS Maków Biega MAZ
417 MODZELEWSKI Antoni 1995-09-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
418 MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 KS Podlasie Białystok POD
419 MORDEL Jan 2001-02-19 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
420 MORZEWSKI Marceli 2000-01-22 OKS Skra Warszawa MAZ
421 MOSIEJ Ramzes 1999-12-03 KS Podlasie Białystok POD
422 MOSKAL Paweł 1997-06-11 KS Zamek Kurzętnik WMZ
423 MOSKWIAK Paweł 1997-03-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
424 MOSZCZYŃSKI Wiktor 2003-01-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
425 MOTYK Radosław 2006-08-15 KS Czempion Warszawa MAZ
426 MROCZYŃSKI Michał 2000-04-03 KS Gwardia Piła WLP
427 MROZEK Artur 2007-06-18 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
428 MROŻEK Jakub 2001-02-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
429 MRÓWKA Mateusz 1994-08-14 Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna SLK
430 MUCHOWSKI Dawid 2006-10-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
431 MURAWSKI Jakub 1999-02-02 MKL Szczecin ZPO
432 MUSIAŁ Kacper 2001-07-10 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
433 MUSIAŁEK Paweł 2004-10-13 KS Żeglina Sieradz LDZ
434 MUSIATOWICZ Wojciech 1980-09-14 UKS Herkules Sulejówek MAZ
435 MUSZELIK Wiktor 1999-02-19 AKL Ursynów Warszawa MAZ
436 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 TL ROW Rybnik SLK
437 MYSIUK Dawid 2001-11-05 GKS Piast Gliwice SLK
438 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
439 NAROJCZYK Mateusz 2001-10-13 KS Maków Biega MAZ
440 NEC Seweryn 2000-07-30 MKS Durasan Płońsk MAZ
441 NIEMCZYK Mateusz 1992-09-30 KS Prefbet-Sonarol POD
442 NIEWCZAS Kamil 1999-02-17 UKS Victoria Józefów MAZ
443 NIEWIADOMSKI Igor 1994-08-02 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
444 NOSEK Szymon 2000-01-05 LUKS Boguszyce LDZ
445 NOWAK Dominik 1996-02-11 MKS Polonia Warszawa MAZ
446 NOWAK Kosma 2003-07-08 KS Czempion Warszawa MAZ
447 NOWAK Łukasz 1988-12-18 KU AZS UAM Poznań WLP
448 NOWAK Rafał 1975-04-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
449 NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 KS AZS AWF Kraków MLP
450 NOWAKOWSKI Igor 2005-04-21 LKS Osuchów MAZ
451 NOWICKI Filip 2000-09-18 UKS LA Basket Warszawa MAZ
452 NOWICKI Jakub 2004-03-29 KS Energetyk Poznań WLP
453 NOWICKI Sebastian 1994-07-04 OKL Oborniki WLP
454 NOWIŃSKI Rafał 2001-03-28 LLKS Osowa Sień LBU
455 OBARA Przemysław 1995-10-13 TKKF Płock MAZ
456 OCHNIK Adam 2002-04-30 KS Polonia Pasłęk WMZ
457 OGONOWSKI Filip 2005-06-02 MKS Hermes Gryfino ZPO
458 OGORZAŁY Sebastian 2000-12-29 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
459 OLEJNICZAK Jakub 1997-02-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
460 OLEJNICZAK Wiktor 1999-02-06 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
461 OLEJNIK Franciszek 1995-08-12 TL ROW Rybnik SLK
462 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin MAZ
463 OLESZCZUK Kacper 1999-05-04 LKS Vectra Włocławek KPO
464 OLESZEK Kamil 1998-04-11 AZS UMCS Lublin LBE
465 OLSZEWSKI Daniel 1999-04-09 MKL Toruń KPO
466 OLSZEWSKI Wojciech 2000-02-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
467 OLSZYŃSKI Marek 1996-05-28 MKS Juvenia Białystok POD
468 ONISZCZUK Karol 2000-01-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
469 ORACZKO Denis 2003-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
470 ORLIKOWSKI Kamil 2004-09-02 UKS Filipides Teresin MAZ
471 OSET Piotr 2001-05-08 RKS Łódź LDZ
472 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 KKL Rodło Kwidzyn POM
473 OWCZAREK Kacper 2008-12-03 RKS Łódź LDZ
474 PAJĄK Bartłomiej 1989-11-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ
475 PALUCH Sylwester 2001-07-31 GUKS Asy Dywity WMZ
476 PAŁKIEWICZ Patryk 1997-08-24 LUKS Hańcza Suwałki POD
477 PAŁYGA Robert 2001-06-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
478 PASZKO Mikołaj 2001-04-02 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
479 PATECKI Marcin 1989-11-22 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
480 PAWELCZAK Karol 2000-01-20 MKS Siechnice DOL
481 PAWELEC Mateusz 1996-09-27 KKL Kielce SWK
482 PAWŁOWSKI Patryk 1993-11-04 RLTL Optima Radom MAZ
483 PAWŁOWSKI Szymon 1999-01-05 KL Bałtyk Koszalin ZPO
484 PAWSKI Wawrzyniec 1984-01-31 KS AZS AWF Kraków MLP
485 PĄCZKIEWICZ Jakub 2002-06-13 KKL Kielce SWK
486 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
487 PELCZAR Wojciech 1995-02-03 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
488 PERKOWSKI Tomasz 2000-07-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
489 PETKOW Michał 2001-06-13 UKS Orlik Pionki MAZ
490 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 AZS Łódź LDZ
491 PFÖSTL Tobiasz 2001-05-21 UKS MTE Milanówek MAZ
492 PIASECKI Ryszard 2001-09-29 OŚ AZS Poznań WLP
493 PIĄTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
494 PIĄTKOWSKI Adam 2000-01-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
495 PIĄTKOWSKI Piotr 1995-11-16 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
496 PIECH Stanisław 1999-04-24 RKS Łódź LDZ
497 PIEŃKOSZ Grzegorz 1998-05-02 MKS Polonia Warszawa MAZ
498 PIEŃKOSZ Rafał 1998-05-02 MKS Polonia Warszawa MAZ
499 PIEŃKOWSKI Daniel 2001-03-27 WLKS Nowe Iganie MAZ
500 PIETRUSIAK Michał 2000-01-01 UKS Misiaczki Pruszków MAZ
501 PIĘTA Sebastian 2004-06-30 RKS Łódź LDZ
502 PILISZEK Grzegorz 1987-09-23 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
503 PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
504 PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
505 PIOTROWSKI Filip 2001-03-26 BKS Wataha Warszawa MAZ
506 PIOTROWSKI Krystian 2007-06-07 ULKS Skoczek Pogórze POM
507 PIWKO Dawid 1998-08-02 SSR Olimp Strawczyn SWK
508 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
509 PLEJZNEROWSKI Marcin 1982-10-13 Akademia Sportu Otwock MAZ
510 PLUTA Konrad 2000-02-16 MKS Pogoń Siedlce MAZ
511 PŁUCIENNIK Adam 2006-05-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
512 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
513 PODWYSOCKI Mateusz 2000-01-13 MKS Polonia Warszawa MAZ
514 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 KS Prefbet-Sonarol POD
515 POLOWIEC Karol 2001-03-03 OKS Skra Warszawa MAZ
516 POROŻYŃSKI Mateusz 2002-05-21 WKS Śląsk Wrocław DOL
517 POULAIN Kamil 1998-02-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
518 POZORSKI Szymon 2001-04-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
519 PRZEDZIŃSKI Kacper 2000-05-17 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
520 PRZESTRZELSKI Kajetan 2001-03-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
521 PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
522 PRZYBYLSKI Jakub 2003-01-18 OŚ AZS Poznań WLP
523 PRZYBYSZ Bartosz 1998-02-06 GKS Wilga Garwolin MAZ
524 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
525 PTAK Jakub 2000-08-04 UKS Sprint Legnica DOL
526 PUCHALSKI Kacper 2000-06-17 UKS LA Basket Warszawa MAZ
527 PUKACZ Dawid 2000-02-22 SSMKS Parasol Wrocław DOL
528 PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 OŚ AZS Poznań WLP
529 RACZEK Piotr 2000-04-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
530 RACZYŁO Damian 1998-08-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
531 RAFAŁ Paweł 1998-02-12 KS Podlasie Białystok POD
532 RAPTA Paweł 2000-12-18 Kraków Athletics Team MLP
533 REETZ Szymon 2007-07-20 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
534 RĘBISZ Szymon 2001-06-14 MUKS Gim 2 Nysa OPL
535 RODZIEWICZ Michał 2005-05-06 MKS Truso Elbląg WMZ
536 ROGIŃSKI Bartosz 2006-05-04 KS Prefbet-Sonarol POD
537 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
538 ROGOŹNICKI Sebastian 2007-07-30 MKS Żak Biała Podlaska LBE
539 ROMANIUK Daniel 2001-10-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
540 ROMANOWICZ Wiktor 2002-08-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
541 ROMAŃCZUK Marek 2001-09-09 KS Parkiet Hajnówka POD
542 ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice SLK
543 ROSZKOWSKI Cezary Rafał 1998-02-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
544 ROSZKOWSKI Łukasz 1988-06-20 KS Podlasie Białystok POD
545 ROZKRUT Julian 1996-03-04 AZS-AWF Warszawa MAZ
546 ROZMIANIEC Paweł 1987-02-20 MKS Unia Hrubieszów LBE
547 RÓŁKOWSKI Adam 2000-04-11 UKS Technik Augustów POD
548 RÓŻYCKI Oskar 2000-08-18 MKS Osa Zgorzelec DOL
549 RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
550 RUDAWSKI Dominik 2003-01-16 MKS Truso Elbląg WMZ
551 RUDZIŃSKI Paweł 1997-07-28 LUKS Atletic Białystok POD
552 RUMIŃSKI Michał 2002-03-12 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
553 RUSOŃ Bartosz 2004-08-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
554 RUSZKIEWICZ Filip 2001-05-30 SL GKS Olsza Olszyna DOL
555 RYBICKI Błażej 2005-08-28 BKS Bydgoszcz KPO
556 RYCHLIK Bartłomiej 2000-03-10 MKS Pogoń Siedlce MAZ
557 RYDZYŃSKI Patryk 1995-06-30 UKS Filipides Teresin MAZ
558 RYMUT Konrad 2003-07-21 KS SMS Szklarska Poręba DOL
559 RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 KS Podlasie Białystok POD
560 RZEPECKI Mateusz 2000-05-22 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
561 SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
562 SADOWCZYK Maciej 2004-03-15 KS Wda Świecie KPO
563 SALOMONOWSKI Jakub 2002-11-10 UKS Iwiczna Nowa Iwiczna MAZ
564 SAMARCZENKO Dariusz 2000-02-28 AZS UMCS Lublin LBE
565 SARR-MALINOWSKI Daniel 2000-05-13 AZS-AWFiS Gdańsk POM
566 SELKE Radosław Lucjan 1985-06-13 UKS MTE Milanówek MAZ
567 SERAFIŃSKI Maciej 1996-01-07 KS Agros Zamość LBE
568 SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
569 SETLAK Michał 1999-09-28 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
570 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
571 SIERAŃSKI Daniel 2003-02-19 GKS Wilga Garwolin MAZ
572 SITKOWSKI Jan 2001-07-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
573 SIUDYM Daniel 1999-06-09 UKS Otrębusy MAZ
574 SKALSKI Szymon 2002-02-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
575 SKIBA Łukasz 1988-08-04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
576 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
577 SKIERKOWSKI Paweł 2002-05-13 KS AZS AWF Warszawa MAZ
578 SKIERSKI Mateusz 2005-08-26 MKS Bank BS Płońsk MAZ
579 SKROBIŃSKI Arkadiusz 2000-10-01 KS Sprintwarsaw MAZ
580 SKRZESZEWSKI Jacek 2004-09-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
581 SMYK Robert 2001-05-28 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
582 SOBCZYK Tomasz 1977-07-05 MKS Siechnice DOL
583 SOBSTEL Rafał 2004-07-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
584 SOKÓŁ Karol 2000-01-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
585 SOKÓŁ Wiktor 1999-11-22 AZS-AWF Warszawa MAZ
586 SOLDAT Adam 2001-01-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
587 SONIAK Piotr 1998-02-23 MKS Unia Hrubieszów LBE
588 SOSZYŃSKI Patryk 2001-02-01 UKS Barnim Goleniów ZPO
589 SOWIŃSKI Patryk 1996-05-04 MKS Sambor Tczew POM
590 STACHURA Ignacy 2001-11-27 MKS Polonia Warszawa MAZ
591 STANIAK Jakub 2001-12-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
592 STANKIEWICZ Radosław 1989-05-23 LKB im. Braci Petk Lębork POM
593 STARŻYŃSKI Andrzej 1990-06-18 LKB Rudnik SWK
594 STĘPIEŃ Paweł 1999-01-07 AZS UMCS Lublin LBE
595 STĘPKA Stanisław 2003-08-10 OKS Skra Warszawa MAZ
596 STOSIK Maciej 2004-08-03 BKS Bydgoszcz KPO
597 STRUBIŃSKI Konrad 1995-04-17 MKS Polonia Warszawa MAZ
598 STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
599 STRZELCZYK Jakub 2003-06-12 UKS Olimp Kozienice MAZ
600 STRZODA Marcin 1997-01-02 Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna SLK
601 STYPUŁKOWSKI Patryk 1995-02-01 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
602 SUŁKOWSKI Rafał 1999-08-26 Kraków Athletics Team MLP
603 SURMA Krystian 1997-02-24 SSR Olimp Strawczyn SWK
604 SUSZCZYŃSKI Maciej 1990-03-25 KU AZS SGH w Warszawie MAZ
605 SYNDERCZYK Daniel 2000-01-17 UKS Orlik Pionki MAZ
606 SZASTAK Mateusz 2000-04-12 KS AZS AWF Kraków MLP
607 SZATAN Kacper 2000-03-07 ULKS Jedlińsk MAZ
608 SZATECKI Maksymilian 1996-03-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
609 SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
610 SZCZEPAŃSKI Piotr 2000-06-15 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
611 SZEWCZYK Szymon 2006-03-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
612 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
613 SZON Wojciech 2000-06-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
614 SZPEJNA Paweł 2000-08-22 BKS Bydgoszcz KPO
615 SZTEJTER Jakub 2001-02-15 AZS-AWFiS Gdańsk POM
616 SZWAJKOWSKI Tomasz 2009-12-07 KKL Kielce SWK
617 SZYMANIAK Kamil 1990-07-20 MKL Toruń KPO
618 SZYMANOWSKI Przemysław 1986-11-30 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
619 SZYMANSKI Oliwier 2005-03-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
620 SZYMAŃSKI Dawid 2003-02-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
621 SZYMAŃSKI Jakub 1999-10-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
622 SZYMAŃSKI Karol 2005-02-26 AZS-AWF Gorzów LBU
623 SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 UKS Kusy Bukowno MLP
624 SZYMAŃSKI Przemysław 2000-08-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
625 SZYMBORSKI Rafał 1992-07-05 BKS Wataha Warszawa MAZ
626 SZYMCZAK Adrian 1999-06-02 MKS Pułtusk MAZ
627 SZYMCZAK Bartłomiej 1999-04-12 MKS Piast Głogów DOL
628 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
629 ŚMIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
630 ŚWIĄTEK Bartłomiej 2000-01-19 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
631 ŚWIĄTKOWSKI Bartosz 1989-04-18 LKS Sana Kościan WLP
632 ŚWIERCZYNA Jakub 2006-02-03 MKS-MOSM Bytom SLK
633 ŚWIERDZEWSKI Damian 1993-06-27 KS Prefbet-Sonarol POD
634 ŚWINIARSKI Aleksander 2000-01-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
635 ŚWIRGOŃ Adam 1994-05-19 AZS UMCS Lublin LBE
636 TANAŚ Patryk 2000-06-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
637 TARKA Sebastian 2000-03-18 MLKL Płock MAZ
638 TATERKA Kacper 2000-04-10 UKS Junior Nietążkowo WLP
639 TEIXEIRA Jory 2005-10-07 SKLA Sopot POM
640 TERESZKIEWICZ Damian 2000-02-14 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
641 TOBERA Mieszko 2001-06-04 PLKS Gwda Piła WLP
642 TOKARSKI Piotr 1995-01-01 niest. Warszawa MAZ
643 TOMALCZYK Michał 2007-05-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
644 TOMASIAK Piotr 2000-02-16 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
645 TOPOLNICKI Szymon 1994-02-04 AZS-AWF Katowice SLK
646 TRACZ Jakub 2001-08-31 OŚ AZS Poznań WLP
647 TRĘBICKI Ignacy 2000-10-04 OKS Skra Warszawa MAZ
648 TROĆ Daniel 2000-02-24 MKL Szczecin ZPO
649 TROJAN-ZAKRZEWSKI Dominik 2001-07-11 UKS Kusy Warszawa MAZ
650 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj 2001-12-13 GUKS Asy Dywity WMZ
651 TRZCIŃSKI Bartłomiej 2004-03-28 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
652 TRZCIŃSKI Dawid 1999-03-06 WLKS Nowe Iganie MAZ
653 TRZEBIŃSKI Piotr 2004-02-22 AKL Ursynów Warszawa MAZ
654 TSCHIRCH Krzysztof 1999-12-17 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
655 TULEJA Jakub 2001-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
656 TURSKI Krzysztof 2000-06-08 RLTL Optima Radom MAZ
657 TUSZYŃSKI Krystian 2002-02-27 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
658 TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 OŚ AZS Poznań WLP
659 TWORSKI Kacper 2002-08-05 UKS Lisy Zgierz LDZ
660 TYBOROWSKI Natan 2001-07-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
661 ULANICKI Piotr 2001-05-13 KS Agros Zamość LBE
662 ULIŃSKI Kacper 2006-02-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
663 UŁAŃSKI Łukasz 2007-07-17 KS Żeglina Sieradz LDZ
664 URBANOWICZ Iwo 2008-04-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
665 WACHOWSKI Wiktor 2000-02-22 UKS 12 Kalisz WLP
666 WALASZCZYK Klaudiusz 2001-11-28 KS Energetyk Poznań WLP
667 WALOTEK Artur 1999-02-22 AZS-AWF Katowice SLK
668 WAŁOWSKI Dominik 2001-02-11 LLKS Osowa Sień LBU
669 WARCHOŁ Kacper 2000-03-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
670 WARZECHA Henryk 1996-07-17 KS AZS AWF Kraków MLP
671 WASIAK Piotr 2000-03-09 RLTL ZTE Radom MAZ
672 WASIELEWSKI Wojciech 2006-01-18 UKS MOSiR Działdowo WMZ
673 WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
674 WASZKIEWICZ Kacper 2003-09-19 LKS Maków Mazowiecki MAZ
675 WAWRZYKOWSKI Łukasz 2001-05-07 MKST Astra Nowa Sól LBU
676 WĄCHAŁA Adam 2004-01-07 KKL Kielce SWK
677 WĄTŁY Mateusz 1997-10-29 RLTL ZTE Radom MAZ
678 WDOWIAK Karol 2004-03-24 SKLA Sopot POM
679 WENDLAND Michał 1989-03-24 MKS Siechnice DOL
680 WEREDA Bartosz 2001-06-13 MKS Pogoń Siedlce MAZ
681 WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 MKS Polonia Warszawa MAZ
682 WERNER Kamil 1999-12-03 SL GKS Olsza Olszyna DOL
683 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
684 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
685 WIECZOREK Alan 2000-05-12 AML Słupsk POM
686 WIECZOREK Michał 1999-02-12 LKS Koluszki LDZ
687 WIECZOREK Mikołaj 2001-03-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
688 WIEJA Jonasz 2000-08-09 UKS Achilles Leszno WLP
689 WIELECHOWSKI Piotr 2001-05-25 KS Maków Biega MAZ
690 WIELOGÓRSKI Mikołaj 2008-09-05 MKS Pogoń Siedlce MAZ
691 WIETECKI Łukasz 1984-07-29 OŚ AZS Poznań WLP
692 WIĘCKOWSKI Łukasz 1995-07-30 RLTL Optima Radom MAZ
693 WILANOWSKI Błażej 2000-01-07 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
694 WILKOSZ Tomasz 2001-02-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
695 WINIECKI Igor 2006-10-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
696 WIRKUS Kacper 2000-01-01 UKS Wiking Rychnowy POM
697 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
698 WIŚNIEWSKI Damian 1999-11-13 UKS Gimnazjon Płońsk MAZ
699 WIŚNIEWSKI Kacper 2000-01-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
700 WITKOWSKI Dariusz 2000-01-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
701 WITKOWSKI Jan 2008-06-22 niest. Warszawa MAZ
702 WITKOWSKI Michał 1989-07-05 SL Salos-Wodna Łódź LDZ
703 WITKOWSKI Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team MAZ
704 WITOWSKI Jan 2008-06-22 RK Athletics Warszawa MAZ
705 WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
706 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
707 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
708 WOJCIECHOWSKI Marcin 1998-11-20 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
709 WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 KB Witar Tarnobrzeg PDK
710 WOJCIECHOWSKI Mikołaj 2005-02-17 ULKS Talex Borzytuchom POM
711 WOJTCZAK Andrzej 1996-02-01 LKS Osuchów MAZ
712 WOLENDER Jakub 2000-11-21 KS Warszawianka W-wa MAZ
713 WOLSKI Norbert 2000-01-08 UKS Sprint Legnica DOL
714 WOŁKOWICZ Paweł 1999-03-31 OKS Skra Warszawa MAZ
715 WOSIŃSKI Mikołaj 2000-05-10 UKS Filipides Teresin MAZ
716 WÓJCICKI Grzegorz 1999-01-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
717 WÓJCIK Michał 1999-10-01 UKS Dwójka Milicz DOL
718 WÓJCIK Tomasz 1984-01-26 Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna SLK
719 WÓJTOWICZ Adam 2000-02-24 LKS Vectra Włocławek KPO
720 WÓJTOWICZ Sebastian 1982-03-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
721 WRÓBEL Jakub 1999-09-10 AZS-AWF Katowice SLK
722 WRÓBEL Jakub 1999-01-20 LKS MOSiR Sieradz LDZ
723 WRÓBEL Sebastian 2001-06-21 KS Agros Zamość LBE
724 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
725 WRÓBLEWSKI Paweł 2007-07-13 UKS Herkules Sulejówek MAZ
726 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
727 WYSOCKI Mikołaj 2005-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
728 WYSZOMIRSKI Patryk 2001-09-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
729 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Kraków Athletics Team MLP
730 ZABORSKI Mateusz 1993-06-25 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
731 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
732 ZAJDEL Jakub 2001-03-26 MTE Milanówek MAZ
733 ZAJMA Paweł 1999-08-10 RKS Łódź LDZ
734 ZALESKI Konrad 2007-01-22 KS Prefbet-Sonarol POD
735 ZALEWSKI Dominik 2000-08-16 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
736 ZARĘBA Mateusz 2001-01-02 OKS Skra Warszawa MAZ
737 ZARZYCKI Robert 2000-10-28 KS Agros Zamość LBE
738 ZASADA Mikołaj 2000-10-16 KS AZS AWF Kraków MLP
739 ZATORSKI Mikołaj 1999-07-13 MKS Iskra Pszczyna SLK
740 ZAWADA Mateusz 2001-01-01 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
741 ZAWADZKI Mateusz 2001-10-19 MKS Polonia Warszawa MAZ
742 ZAWICKI Arkadiusz 2006-11-25 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
743 ZAWIŚLAK Maksymilian 2005-04-17 LKS Omega Kleszczów LDZ
744 ZBLEWSKI Tadeusz 1984-05-15 LKB im. Braci Petk Lębork POM
745 ZDROJEWSKI Krystian 1998-10-09 MKL Jarocin WLP
746 ZIELIŃSKI Kamil 1997-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
747 ZIELIŃSKI Piotr 2002-03-06 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
748 ZIELONKA Jan 1999-08-19 LKS MOSiR Sieradz LDZ
749 ZIENKIEWICZ Piotr 1974-06-19 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
750 ZIENTALAK Mateusz 1999-09-03 MKS Zduńska Wola LDZ
751 ZIĘBA Mikołaj 1997-07-09 MKL Toruń KPO
752 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
753 ZIMNICKI Adam 2000-11-12 Kraków Athletics Team MLP
754 ZIÓŁKOWSKI Jan 2010-02-04 UKS 48 Warszawa MAZ
755 ZMYŚLONY Franciszek 2001-04-05 MKS Truso Elbląg WMZ
756 ZOSIUK Łukasz 1985-06-23 MKS Unia Hrubieszów LBE
757 ZYBOROWICZ Bartłomiej 1998-02-05 GKS Żukowo POM
758 ZYGMUNT Łukasz 2003-05-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
759 ŻAK Kamil 2003-08-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
760 ŻAKOWSKI Kamil 2002-02-27 UKS Filipides Teresin MAZ
761 ŻEBROWSKI Krzysztof 1990-07-09 SKS Feniks Siedlce MAZ
762 ŻMIJA Łukasz 2001-10-01 MUKS SZS Cieszyn SLK
763 ŻUCHOWSKI Michał 1998-12-10 RLTL Optima Radom MAZ
764 ŻUK Bartosz 2003-01-09 MKS Polonia Warszawa MAZ
765 ŻUK Łukasz 2001-11-29 MKS Pogoń Siedlce MAZ
766 ŻYDEK Kamil 1989-11-13 MKS Agros Chełm LBE
767 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.4015510082245sekund