GROBERSKI Michał
2000-06-10
UKS Barnim Goleniów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZAK Kacper 2003-01-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
2 ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
3 ADAMCZYK Adam 2000-09-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
4 ADAMKIEWICZ Zbigniew 2000-06-04 UKS Barnim Goleniów ZPO
5 ADAMSKI Daniel 1999-07-23 RAZ Szczecin ZPO
6 ANDRUT Mateusz 2000-02-07 MKL Szczecin ZPO
7 ANDRZEJEWSKI Filip 1999-08-11 MUKS SZS Cieszyn SLK
8 ANTOSZ Wiktor 2002-10-19 Kraków Athletics Team MLP
9 ARENDT Kacper 2002-04-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
10 ASTRACHANCEW Konrad 2005-07-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
11 AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
12 AUGUSTYNIAK Szymon 1999-05-11 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
13 BABIK Filip 1996-11-02 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
14 BABIK Patryk 1999-06-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
15 BAKAN Piotr 2000-01-18 KS Hanza Goleniów ZPO
16 BARAN Mikołaj 2003-03-19 ULKS Talex Borzytuchom POM
17 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
18 BARAŃSKI Przemysław 1993-07-11 MLUKS Trzebiatów ZPO
19 BARTCZAK Aleksander 2000-04-27 LKS Fenix Słupsk POM
20 BARTOSIŃSKI Miłosz 2000-11-15 RAZ Szczecin ZPO
21 BASIŃSKI Eryk 2000-05-16 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
22 BĄK Maciej 1999-11-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
23 BEDNAREK Damian 2000-01-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
24 BEDNAREK Jakub 1999-06-21 RLTL ZTE Radom MAZ
25 BIAŁAS Szymon 2005-01-13 UKS Barnim Goleniów ZPO
26 BIAŁY Michał 1991-08-22 SKB Kraśnik LBE
27 BIELAK Miłosz 2001-05-06 UKS Barnim Goleniów ZPO
28 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
29 BIERNACKI Michał 2000-04-17 MKS Polonia Warszawa MAZ
30 BISKUP Marcin 1999-12-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
31 BIZOŃ Karol 2002-03-15 MOSM Tychy SLK
32 BŁASZCZYK Adam 1999-08-12 UKS Olimpia Zabrze SLK
33 BŁASZCZYK Patryk 1996-10-22 LKS Jantar Ustka POM
34 BOGUCKI Norbert 1999-10-30 ZLKL Zielona Góra LBU
35 BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
36 BOROWIK Przemysław 2000-06-23 LUKS Orkan Września WLP
37 BOROWSKI Dawid 1999-07-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
38 BRESZKA Dawid 2000-07-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
39 BRODZIK Kamil 2000-08-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
40 BRUDŁO Piotr 2002-07-06 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
41 BRZEZIŃSKI Błażej 1987-07-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
42 BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
43 BURCZYK Robert 1994-04-06 LKS Zorza Gdynia POM
44 BUŚKO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom POM
45 CACH Łukasz 2002-03-22 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
46 CELIŃSKI Robert 1973-01-30 KS AZS AWF Warszawa MAZ
47 CENTKOWSKI Łukasz 2003-05-26 LKS Osuchów MAZ
48 CETNARSKI Wojciech 2000-07-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
49 CHATYS Przemysław 1990-05-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
50 CHEŁMIK Sergiusz 2000-01-10 RKS Łódź LDZ
51 CHLEBICKI Stanisław 2005-01-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
52 CHMIEL Filip 1999-06-16 KS Agros Zamość LBE
53 CHODURA Marcel 1999-01-14 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
54 CHOJECKI Radosław 2000-02-18 MLUKS Tarnów MLP
55 CIECIERSKI Patryk 1998-03-30 MKST Astra Nowa Sól LBU
56 CIERESZKO Alan 2006-04-17 MKS Hermes Gryfino ZPO
57 CIŻYŃSKI Błażej 2000-04-15 BKS Bydgoszcz KPO
58 CODOGNI Jakub 1998-12-12 LKS Lubusz Słubice LBU
59 CYRSON Dominik 2000-08-26 MLKS Baszta Bytów POM
60 CZECHOWICZ Mikołaj 2003-12-04 PLKS Gwda Piła WLP
61 CZERNIEWSKI Marcin 1990-12-27 AML Słupsk POM
62 CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
63 CZERWIŃSKI Adam 1988-10-02 UKS Lider Siercza MLP
64 CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 RKS Łódź LDZ
65 CZYŻEWSKI Jakub 1995-03-12 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
66 DAJNOWSKI Mateusz 1994-03-27 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
67 DANIELEWICZ Adrian 1999-01-01 MKS Kusy Szczecin ZPO
68 DĄBROWSKI Przemysław 1989-02-25 KS Prefbet-Sonarol POD
69 DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 RLTL Optima Radom MAZ
70 DOBBERSTEIN Paweł 2002-01-17 KUKS Remus Kościerzyna POM
71 DONAKIEWICZ Robert 2004-11-24 KB Dziesiątka Białogard ZPO
72 DRYKA Filip 1999-06-01 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
73 DUDZIAK Piotr 2000-04-20 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
74 DULIK Paweł 2000-03-22 LKS Stal Mielec PDK
75 DWORAK Dawid 1988-07-15 MKL Szczecin ZPO
76 DWORCZAK Nikodem 1998-03-02 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
77 DYDUCH Damian 1988-04-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
78 DZIDECZEK Michał 2002-01-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
79 DZIEDZIC Konrad 1998-07-21 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
80 DZIEWULSKI Dawid 1999-01-31 MKS Agros Chełm LBE
81 DZIJAK Tomasz 1998-01-20 LLKS Pomorze Stargard ZPO
82 DZIUBA Filip 2001-09-23 PLKS Gwda Piła WLP
83 EBEL Grzegorz 1997-11-28 LKB im. Braci Petk Lębork POM
84 ELIASZ Wiktor 2000-05-03 KU AZS UAM Poznań WLP
85 FABISIAK Mateusz 1996-04-04 OŚ AZS Poznań WLP
86 FALKOWSKI Bartłomiej 1989-12-19 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
87 FĄS Mateusz 2000-08-03 PLKS Gwda Piła WLP
88 FELCZAK Jakub 1994-07-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
89 FORMICKI Rafał 1995-06-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
90 FRĄSZCZAK Patryk 1995-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
91 GADOMSKI Paweł 2002-07-12 MKS Hermes Gryfino ZPO
92 GAJDA Michał 2003-07-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
93 GAŁGAŃSKI Marek 1997-09-02 OŚ AZS Poznań WLP
94 GAWORSKI Damian 1997-12-13 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
95 GĄSIOREK-PAWLAK Marcin 2000-01-30 MKS MOS Wrocław DOL
96 GĘSIAK Kacper 2000-01-09 KKB MOSiR Krosno PDK
97 GŁOGOWSKI Adam 1993-09-02 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
98 GŁOWALA Robert 1992-10-29 GKS Wilga Garwolin MAZ
99 GOŁĘBIEWSKI Tomasz 2000-10-11 UKS Wiking Rychnowy POM
100 GONTARCZYK Rafał 1989-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
101 GORZELAŃCZYK Jakub 1991-01-23 MKS Siechnice DOL
102 GOS Kacper 2001-01-29 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
103 GOS Mateusz 2002-06-07 RLTL Optima Radom MAZ
104 GOSIEWSKI Krzysztof 1988-05-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
105 GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 OŚ AZS Poznań WLP
106 GÓRSKI Łukasz 2001-10-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
107 GÓRZYŃSKI Robert 2001-01-13 KB Dziesiątka Białogard ZPO
108 GRABSKI Antoni 2006-03-14 KB Dziesiątka Białogard ZPO
109 GRAD Filip 2001-02-13 OŚ AZS Poznań WLP
110 GROBELNY Adam 2000-05-04 OŚ AZS Poznań WLP
111 GROSICKI Wit 1999-08-03 MKS MOS Wrocław DOL
112 GROTH Patryk 2000-01-23 GKS Żukowo POM
113 GRYCKO Tomasz 1992-09-16 UKS Bliza Władysławowo POM
114 GRZELKA Jakub 2000-11-05 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
115 GRZYBCZYK Szymon 1999-06-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
116 GRZYBOWSKI Piotr 2002-03-12 SKLA Sopot POM
117 GULBINOWICZ Antoni 2007-03-06 UKS Barnim Goleniów ZPO
118 GUMKOWSKI Szymon 1999-07-28 BKS Bydgoszcz KPO
119 GURDEK Dominik 1999-02-23 KS AZS AWF Kraków MLP
120 GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 KKB MOSiR Krosno PDK
121 HARĘŻA Maciej 2001-11-15 MKS-MOS Katowice SLK
122 HASIURA Jędrzej 1997-03-13 RKS Łódź LDZ
123 HOHMANN Sebastian 2000-01-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
124 IWAŃCA Jakub 2002-12-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
125 JAKUBIK Marcin 1999-04-18 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
126 JAKUBIK Sławomir 1998-04-29 MKS Hermes Gryfino ZPO
127 JANKOWSKI Karol 2001-07-23 UKS Czapla Białe Błota KPO
128 JANKOWSKI Radosław 1998-10-13 MLKS Baszta Bytów POM
129 JANTA Dawid 2003-11-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
130 JARCZOK Bartosz 1999-02-26 KS AZS AWF Katowice SLK
131 JAROMIN Mateusz 2000-03-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
132 JAROSZEWSKI Cezary 2000-08-01 LKS Maków Mazowiecki MAZ
133 JASICA Mateusz 2001-10-20 UKS Kusy Bukowno MLP
134 JASTRZĘBSKI Kamil 1992-08-26 Ducla Academy Warszawa MAZ
135 JASZEWSKI Kacper 2005-04-04 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
136 JATCZAK Łukasz 2000-03-11 LKS Pszczyna SLK
137 JEDRAS Jakub 2000-10-15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
138 JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 AML Słupsk POM
139 JURGA Jakub 2000-03-29 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
140 KABAT Damian 1989-10-20 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
141 KACPRZAK Michał 1999-04-25 MKL Szczecin ZPO
142 KACZMAREK Mateusz 1996-03-19 BKS Bydgoszcz KPO
143 KACZOR Mateusz 1997-03-03 RLTL Optima Radom MAZ
144 KANIGOWSKI Michał 1990-09-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
145 KARASIEWICZ Szymon 1998-11-24 LKS Lubusz Słubice LBU
146 KARBOWSKI Michał 1998-06-02 UKS MOSiR Działdowo WMZ
147 KARCZ Artur 1979-03-09 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
148 KASPROWICZ Adam 2001-01-08 KL Bałtyk Koszalin ZPO
149 KASPROWICZ Krzysztof 2004-07-27 MLKS Baszta Bytów POM
150 KAWCZAK Radosław 1997-10-12 MKL Szczecin ZPO
151 KICKI Mateusz 2000-02-05 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
152 KLATKA Łukasz 1999-03-04 KRT Jelenia Góra DOL
153 KLATKIEWICZ Bartosz 2002-09-30 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
154 KLEIN Oskar 2000-05-31 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
155 KLIMEK Bartosz 2000-05-30 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
156 KLIMEK Rafał 1999-11-18 MKS Żak Biała Podlaska LBE
157 KLIMIUK Łukasz 2004-12-06 KS Parkiet Hajnówka POD
158 KOŁECKI Adrian 2000-05-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
159 KOŁODZIEJ Adam 2001-04-24 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
160 KOŁODZIEJ Mateusz 1991-08-26 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
161 KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
162 KONIOR Jan 2000-10-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
163 KONOPKA Dawid 2001-02-07 KS Maków Biega MAZ
164 KORYCKI Patryk 1999-05-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
165 KOTŁOWSKI Bartosz 1992-09-03 LKS Ostromecko KPO
166 KOVALCHUK Oleh 2001-08-09 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
167 KOWALCZYK Alan 1995-06-02 MKL Szczecin ZPO
168 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Kraków Athletics Team MLP
169 KOWALCZYK Krzysztof 2001-07-25 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
170 KOWALSKI Marcin 2001-02-02 GKS Żukowo POM
171 KOWALSKI Wojciech 1982-09-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
172 KOZAK Paweł 2001-10-12 KL Bałtyk Koszalin ZPO
173 KOZIOŁ Przemysław 1999-01-23 MLUKS Tarnów MLP
174 KOZŁOWSKI Miłosz 2000-06-26 LKS Sana Kościan WLP
175 KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 RLTL Optima Radom MAZ
176 KROHN Marcin 2000-06-23 LŁKB Trucht Łobez ZPO
177 KROTLA Bartłomiej 1997-08-19 CMKL Człuchów POM
178 KRÓL Konstanty 1999-03-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
179 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
180 KUBIAK Jakub 2001-04-17 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
181 KUBIAK Kacper 2000-06-01 MKST Astra Nowa Sól LBU
182 KUBICA Marcin 1999-06-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
183 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
184 KUCHARSKI Jarosław 2000-01-15 RLTL Optima Radom MAZ
185 KUCZKOWSKI Miłosz 1998-07-03 KUKS Remus Kościerzyna POM
186 KUJAWA Wiktor 1993-08-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
187 KUJAWSKI Łukasz 1988-03-02 GKS Żukowo POM
188 KULESZA Robert 1999-02-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
189 KULIK Robert 2002-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
190 KUNA Krystian 2002-04-30 AZS UMCS Lublin LBE
191 KUROWSKI Tomasz 2000-03-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
192 KUŚMIDER Andrzej 1983-09-23 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
193 KWAPISZEWSKI Kacper 2000-01-17 OŚ AZS Poznań WLP
194 KWIATKOWSKI Andrzej 1999-09-10 KUKS Remus Kościerzyna POM
195 KWIATKOWSKI Krystian 1999-06-22 LUKS Orkan Września WLP
196 KWIECIEŃ Paweł 1997-03-28 OŚ AZS Poznań WLP
197 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 RLTL Optima Radom MAZ
198 LEMAN Patryk 2000-12-28 SL Olimpia Poznań WLP
199 LEPIARZ Sylwester 1993-01-03 LKB Rudnik SWK
200 LEWANDOWSKI Bogdan 2001-02-06 MKL Szczecinek ZPO
201 LEWANDOWSKI Jakub 2001-06-08 MKS Siechnice DOL
202 LEWANDOWSKI Jakub 2000-10-06 MKS Gniezno WLP
203 LEWINSKI Konrad 2001-09-17 MKL Toruń KPO
204 LEWNA Adam 1989-11-15 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
205 LIETZ Mateusz 2006-04-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
206 LINOWIECKI Cezary 1960-03-04 KL Bałtyk Koszalin ZPO
207 LINSTEDT Michał 2000-01-23 SSMKS Parasol Wrocław DOL
208 LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 AML Słupsk POM
209 LISIECKI Maksymilian 2007-01-10 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
210 ŁAKOMIEC Rafał 1998-06-14 MKL Szczecin ZPO
211 ŁAWECKI Adrian 1999-01-04 LLKS Osowa Sień LBU
212 ŁESZYK Tymoteusz 2000-04-28 LLKS Osowa Sień LBU
213 ŁUKASIK Michał 2002-09-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
214 ŁYSIAK Jędrzej 1999-01-26 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
215 ŁYSOŃ Marcel 2000-01-08 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
216 MACIASZCZYK Bartosz 1999-04-11 SL Olimpia Poznań WLP
217 MACKIEWICZ Jonatan 2001-02-02 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
218 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 OŚ AZS Poznań WLP
219 MAJDZIŃSKI Konrad 1997-03-09 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
220 MALICH Kacper 1999-05-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
221 MALINA Dawid 1991-11-18 TL ROW Rybnik SLK
222 MANIECKI Gabriel 2001-05-21 OŚ AZS Poznań WLP
223 MAŃSKI Patryk 1999-08-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
224 MARCINIAK Tymoteusz 2000-12-06 MKST Astra Nowa Sól LBU
225 MARKOWSKI Patryk 2000-02-08 KS Podlasie Białystok POD
226 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
227 MARSZAŁEK Patryk 1995-05-26 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
228 MARSZK Daniel 2002-02-15 GKS Cartusia Kartuzy POM
229 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
230 MARUT Tomasz 1999-05-28 MLKS Rakowice DOL
231 MARYSIAK Adam 1988-01-06 MKST Astra Nowa Sól LBU
232 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
233 MAZUREK Filip 2001-03-24 MKS Kusy Szczecin ZPO
234 MEGER Michał 1998-02-20 ZLKL Zielona Góra LBU
235 MEGIER Maciej 2003-04-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
236 MICHALSKI Dominik 1999-10-12 MKS MOS Wrocław DOL
237 MICHALSKI Filip 2001-02-28 LKS Vectra Włocławek KPO
238 MICHALSKI Jan 2001-04-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
239 MIELEWCZYK Bartłomiej 2000-02-23 MLKS Baszta Bytów POM
240 MIELEWCZYK Piotr 1990-08-08 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
241 MIERZOWIEC Mateusz 2001-05-17 RAZ Szczecin ZPO
242 MISARKO Maciej 2004-06-20 MKL Szczecin ZPO
243 MIZGIER Dawid 1999-12-04 MLKS Baszta Bytów POM
244 MLECZKO Krystian 1999-01-14 MLUKS Tarnów MLP
245 MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 SKB Kraśnik LBE
246 MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 KS Podlasie Białystok POD
247 MOKWA Karol 1999-06-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
248 MOLCZYK Jakub 2002-03-27 MLUKS Tarnów MLP
249 MROCZYŃSKI Michał 2000-04-03 KS Gwardia Piła WLP
250 MROŻEK Jakub 2001-02-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
251 MRÓZ Przemysław 1999-10-15 KS Agros Zamość LBE
252 MURAWSKI Jakub 1999-02-02 MKL Szczecin ZPO
253 MURKOWSKI Wiktor 2002-09-11 OŚ AZS Poznań WLP
254 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 TL ROW Rybnik SLK
255 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
256 NAWROT Mikołaj 2000-02-05 OŚ AZS Poznań WLP
257 NAZARUK Dariusz 2000-05-13 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
258 NOGALSKI Denis 1998-01-11 LKS Lubusz Słubice LBU
259 NOSEK Szymon 2000-01-05 LUKS Boguszyce LDZ
260 NOWAK Łukasz 1988-12-18 KU AZS UAM Poznań WLP
261 NOWAK Marcin 2000-01-01 PLMKS Chrobry Gryfice ZPO
262 NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 KS AZS AWF Kraków MLP
263 NOWAKOWSKI Igor 2005-04-21 LKS Osuchów MAZ
264 NOŻOWNIK Marcin 1998-01-01 PLMKS Chrobry Gryfice ZPO
265 OCHNIK Adam 2002-04-30 KS Polonia Pasłęk WMZ
266 OGONOWSKI Filip 2005-06-02 MKS Hermes Gryfino ZPO
267 OLEJARZ Artur 1988-09-19 MKL Szczecin ZPO
268 OLEJNICZAK Jakub 1997-02-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
269 OLESIŃSKI Marcin 1999-07-01 GKS Piast Gliwice SLK
270 OLSZEWSKI Igor 2000-02-18 MUKL Brodnica KPO
271 OLSZEWSKI Wojciech 2000-02-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
272 ONISZCZUK Karol 2000-01-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
273 ORŁOWSKI Paweł 2001-08-03 KS Hanza Goleniów ZPO
274 ORZEŁ Michał 1981-08-12 SKB Kraśnik LBE
275 OSET Piotr 2001-05-08 RKS Łódź LDZ
276 OSMULSKI Tomasz 1982-03-13 RKS Łódź LDZ
277 OSSOLIŃSKI Mateusz 2006-11-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
278 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 RKS Łódź LDZ
279 PALIGA Krzysztof 2000-02-14 MKS Piast Głogów DOL
280 PALMĄKA Karol 2000-07-05 KS Żak Wałcz ZPO
281 PALUCH Sylwester 2001-07-31 GUKS Asy Dywity WMZ
282 PAŁKA Piotr 1984-01-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
283 PANKRATOW Jakub 2001-11-23 MKS Hermes Gryfino ZPO
284 PANKRATOW Paweł 1995-04-10 MKS Hermes Gryfino ZPO
285 PAPLA Filip 1998-01-04 WKS Śląsk Wrocław DOL
286 PARUSZEWSKI Mikołaj 2000-04-18 MKS Gniezno WLP
287 PATECKI Marcin 1989-11-22 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
288 PAWELCZAK Karol 2000-01-20 MKS Siechnice DOL
289 PAWLACZYK Bartosz 1996-12-16 SSMKS Parasol Wrocław DOL
290 PAWŁOWSKI Szymon 1999-01-05 KL Bałtyk Koszalin ZPO
291 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
292 PELCZAR Wojciech 1995-02-03 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
293 PĘDZIWIATR Kajetan 2004-02-29 UKS Barnim Goleniów ZPO
294 PIĄTEK Alan 2006-02-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
295 PIĄTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
296 PIECHOTA Hubert 1999-12-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
297 PIETKIEWICZ Kacper 2002-05-24 UKS Barnim Goleniów ZPO
298 PIETRAK Piotr 1996-08-23 PLMKS Chrobry Gryfice ZPO
299 PIETRUSZKA Paweł 2002-03-22 MKL Szczecin ZPO
300 POBŁOCKI Piotr 1965-07-24 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
301 POCZEWSKI Jan 1999-07-10 PLKS Gwda Piła WLP
302 POCZWARDOWSKI Jacek 2000-07-27 LUKS Przecław ZPO
303 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
304 POGODA Adam 2001-04-25 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
305 POGODA Kamil 2000-01-19 MLKS Baszta Bytów POM
306 POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
307 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 KS Prefbet-Sonarol POD
308 POSTROŻNY Michał 2000-04-12 MKS Kusy Szczecin ZPO
309 PREDKO Łukasz 1999-02-04 KS Podlasie Białystok POD
310 PREJC Mikołaj 2002-12-20 LKS Zorza Gdynia POM
311 PRZESTRZELSKI Kajetan 2001-03-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
312 PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
313 PRZYBYSZ Adrian 1997-09-02 SKB Dzik Police ZPO
314 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
315 PSZCZOŁA Dominik 1999-04-07 LKS Spartakus Pyrzyce ZPO
316 PUKACZ Dawid 2000-02-22 SSMKS Parasol Wrocław DOL
317 PUSZKIEWICZ Karol 1989-12-25 UKL Feniks Świdwin ZPO
318 PYSZEL Florian 1995-03-24 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
319 PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 LUKS Start Nakło KPO
320 PYTEL Michał 2002-03-13 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
321 RACZAK Jakub 2000-02-26 LUKS Przecław ZPO
322 RADECKI Piotr 1999-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
323 RAJPOLD Arkadiusz 1999-05-07 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
324 RAK Filip 2003-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
325 RAMUSIEWICZ Szymon 2001-05-03 BKS Bydgoszcz KPO
326 RAPTA Paweł 2000-12-18 Kraków Athletics Team MLP
327 REETZ Bartosz 2002-03-24 GKS Olimpia Grudziądz KPO
328 ROKITA Wojciech 2003-03-14 UKL Feniks Świdwin ZPO
329 ROLA Damian 2002-06-02 ULKS Talex Borzytuchom POM
330 ROMAŃCZUK Marek 2001-09-09 KS Parkiet Hajnówka POD
331 ROMBERG Adrian 2003-04-21 MKS-MOSM Bytom SLK
332 RÓŻNICKI Krzysztof 2003-08-29 GKS Cartusia Kartuzy POM
333 RUDZIŃSKI Grzegorz 1999-09-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
334 RUGAŁA Dominik 2002-09-10 ULKS Gryf Rytwiany SWK
335 RUSZKIEWICZ Filip 2001-05-30 SL GKS Olsza Olszyna DOL
336 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
337 RYCHTER Przemysław 1999-01-03 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
338 RZEPECKI Aleksander 2000-08-22 LLKS Osowa Sień LBU
339 SACHMATA Adrian 1997-05-19 MKL Szczecin ZPO
340 SEMPER Mateusz 1999-01-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
341 SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 GKS Żukowo POM
342 SIADUL Bartłomiej 2000-05-08 SSR Olimp Strawczyn SWK
343 SIENKIEWICZ Adrian 1996-10-06 MKL Szczecinek ZPO
344 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
345 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
346 SIWEK Szymon 2001-07-19 KL Iskra Białogard ZPO
347 SKALSKI Szymon 2002-02-08 niestowarzyszony POL
348 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
349 SKIBIŃSKI Mikołaj 1986-12-03 Ducla Academy Warszawa MAZ
350 SKIERKOWSKI Paweł 2002-05-13 KS AZS AWF Warszawa MAZ
351 SŁAWIŃSKI Damian 1987-02-07 LKS Zorza Gdynia POM
352 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
353 SOKOŁOWSKI Ryszard 1987-06-16 LKB im. Braci Petk Lębork POM
354 SOLDAT Adam 2001-01-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
355 SOSZYŃSKI Patryk 2001-02-01 UKS Barnim Goleniów ZPO
356 SOWIK Wojciech 1996-02-12 RKS Łódź LDZ
357 STACHOWSKI Rafał 1991-05-29 AZS-AWF Katowice SLK
358 STACHURA Dawid 2000-07-17 SSMKS Parasol Wrocław DOL
359 STADNIK Jacek 1991-03-04 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
360 STAJNIAK Bartłomiej 1991-02-11 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
361 STASIK Damian 2000-02-21 UKS Olimp Duszniki WLP
362 STELMASZCZYK Piotr 2000-03-21 LUKS Przecław ZPO
363 STIPPA Adam 1981-03-31 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
364 STRONGOWSKI Nikodem 2001-10-24 GKS Cartusia Kartuzy POM
365 STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
366 STYPUŁKOWSKI Patryk 1995-02-01 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
367 SUCHY Jacek 1999-02-01 KS Podlasie Białystok POD
368 SUŁKOWSKI Rafał 1999-08-26 Kraków Athletics Team MLP
369 SUSZCZEWSKI Marcin 1996-10-08 WKS Śląsk Wrocław DOL
370 SZACHNOWSKI Jakub 2004-08-14 MKS Hermes Gryfino ZPO
371 SZCZEPANIUK Wojciech 1999-04-09 UKS Liderek Chwiram ZPO
372 SZCZEPAŃSKI Piotr 2000-06-15 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
373 SZCZERBA Mikołaj 2002-11-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
374 SZMIT Patryk 2003-02-28 KS SMS Szklarska Poręba DOL
375 SZRENIAWA Paweł 1999-02-27 UKS Chromik Mysłowice SLK
376 SZUBARTOWSKI Dominik 1999-12-18 KL Iskra Białogard ZPO
377 SZYMAŃSKI Dawid 2003-02-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
378 SZYMAŃSKI Jakub 1999-10-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
379 SZYMAŃSKI Krystian 1999-09-27 PLKS Gwda Piła WLP
380 SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 UKS Kusy Bukowno MLP
381 SZYMAŃSKI Norbert 2000-07-19 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
382 SZYMAŃSKI Przemysław 2000-08-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
383 SZYMAŃSKI Tomasz 1986-02-26 MKS Siechnice DOL
384 SZYMCZAK Bartłomiej 1999-04-12 MKS Piast Głogów DOL
385 SZYMCZAK Bartłomiej 2006-08-08 AKL Ursynów Warszawa MAZ
386 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 MKL Toruń KPO
387 ŚLEPOKURA Mateusz 1999-02-19 GLKS Świdnica DOL
388 ŚWIĄTEK Bartłomiej 2000-01-19 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
389 ŚWIERDZEWSKI Damian 1993-06-27 KS Prefbet-Sonarol POD
390 TABOR Dominik 1995-04-24 Kraków Athletics Team MLP
391 TANAŚ Patryk 2000-06-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
392 TANONA Paweł 1998-01-01 UKL Ósemka Police ZPO
393 TERKA Maciej 1998-02-22 AZS-AWF Gorzów LBU
394 TOBERA Mieszko 2001-06-04 PLKS Gwda Piła WLP
395 TOPOLNICKI Szymon 1994-02-04 AZS-AWF Katowice SLK
396 TRACZ Jakub 2001-08-31 OŚ AZS Poznań WLP
397 TRĘBICKI Ignacy 2000-10-04 OKS Skra Warszawa MAZ
398 TROĆ Daniel 2000-02-24 MKL Szczecin ZPO
399 TRZCIŃSKI Bartosz 2002-02-22 MKS Hermes Gryfino ZPO
400 TRZEBIATOWSKI Karol 2000-03-29 MLKS Baszta Bytów POM
401 TRZEBIATOWSKI Kewin 2000-02-16 KUKS Remus Kościerzyna POM
402 TSCHIRCH Krzysztof 1999-12-17 KRT Jelenia Góra DOL
403 TULEJA Jakub 2001-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
404 TURSKI Krzysztof 2000-06-08 RLTL Optima Radom MAZ
405 TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 KS Energetyk Poznań WLP
406 TYBOROWSKI Natan 2001-07-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
407 TYLKOWSKI Adam 2000-05-08 LIUKS Kruszwica KPO
408 WACHOWSKI Wiktor 2000-02-22 UKS 12 Kalisz WLP
409 WALCZAK Marcin 1999-08-03 SL Olimpia Poznań WLP
410 WARDĘGA Mateusz 1999-04-14 ULKS Barwice ZPO
411 WASIELEWSKI Sebastian 1999-08-21 LKS Sana Kościan WLP
412 WAWRZYKOWSKI Jakub 1997-12-21 MKST Astra Nowa Sól LBU
413 WAWRZYKOWSKI Łukasz 2001-05-07 MKST Astra Nowa Sól LBU
414 WENDLAND Michał 1989-03-24 MKS Siechnice DOL
415 WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 MKS Polonia Warszawa MAZ
416 WĘGLARZ Maciej 2000-10-09 ZLKL Zielona Góra LBU
417 WIATRZYK Hubert 2006-05-04 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
418 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
419 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
420 WICHARY Kamil 2000-08-24 LKS Kłos Olkusz MLP
421 WIDAWSKI Bazyli 2003-09-11 MKS-MOS Katowice SLK
422 WIECZOREK Alan 2000-05-12 AML Słupsk POM
423 WIECZOREK Michał 1999-02-12 LKS Koluszki LDZ
424 WIECZOREK Mikołaj 2001-03-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
425 WIECZOREK Zygmunt 2000-07-20 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
426 WIEJA Jonasz 2000-08-09 UKS Achilles Leszno WLP
427 WIETECHA Jakub 1999-05-17 LLKS Osowa Sień LBU
428 WILANOWSKI Błażej 2000-01-07 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
429 WINOWIECKI Przemysław 2000-01-01 MLKS Krajna Sępólno KPO
430 WIRKUS Kacper 2000-01-01 UKS Wiking Rychnowy POM
431 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
432 WIŚNIEWSKI Kacper 2000-01-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
433 WITKOWSKI Marcin 1985-02-20 SSMKS Parasol Wrocław DOL
434 WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
435 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
436 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
437 WOJCIECHOWSKI Krystian 2000-06-17 PLKS Gwda Piła WLP
438 WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 KB Witar Tarnobrzeg PDK
439 WOLENDER Jakub 2000-11-21 KS Warszawianka W-wa MAZ
440 WORETA Krystian 1999-06-09 MKL Szczecin ZPO
441 WOSIŃSKI Mikołaj 2000-05-10 UKS Filipides Teresin MAZ
442 WÓJCICKI Grzegorz 1999-01-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
443 WÓJCIK Michał 1999-10-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
444 WRÓBEL Daniel 1999-06-09 UKS Barnim Goleniów ZPO
445 WRÓBEL Jakub 1999-09-10 AZS-AWF Katowice SLK
446 WRÓBEL Sebastian 1999-01-06 ZLKL Zielona Góra LBU
447 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
448 WYSOKIŃSKI Seweryn 1999-12-08 LKS Jantar Ustka POM
449 ZADORA Michał 2000-03-17 UKS Kusy Bukowno MLP
450 ZALESKI Antoni 2005-11-03 KS Czempion Warszawa MAZ
451 ZARĘBA Mateusz 2001-01-02 OKS Skra Warszawa MAZ
452 ZASADA Mikołaj 2000-10-16 KS AZS AWF Kraków MLP
453 ZEMBIK Jan 2000-01-22 MKS Hermes Gryfino ZPO
454 ZIEGERT Maciej 2000-02-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
455 ZIELIŃSKI Radosław 1999-08-08 ULKS Lipinki MLP
456 ZIELIŃSKI Stanisław 2000-03-13 LUKS Przecław ZPO
457 ZIENTALAK Mateusz 1999-09-03 MKS Zduńska Wola LDZ
458 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
459 ZIMNICKI Adam 2000-11-12 Kraków Athletics Team MLP
460 ZWIRANOWSKI Władysław 2000-10-31 KB Dziesiątka Białogard ZPO
461 ŻYGENDA Krzysztof 1997-03-10 GKS Żukowo POM
462 ŻYRADZKI Patryk 1999-12-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
463 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.99480199813843sekund