BRACKI Jakub
2003-03-16
MKS Aleksandrów Łódzki
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 A E 2004-01-01 MOSM Tychy SLK
2 ABRAMOWSKI Rafał 1995-02-23 AZS-AWF Warszawa MAZ
3 ADAMIAK Bartosz 2004-05-14 LKS MOSiR Sieradz LDZ
4 ANDRUSIEWICZ Jerzy 2004-08-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
5 ANTONIEWICZ Kamil 2000-09-29 GKS Piast Gliwice SLK
6 BACHAR Patryk 1992-11-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
7 BACHMAN Alan 2007-05-29 RKS Łódź LDZ
8 BANASIAK Patryk 2005-06-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
9 BARANOWSKI Szymon 2004-11-09 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
10 BARAŃCZYK Piotr 2004-05-28 PLKS Gwda Piła WLP
11 BAREJA Filip 2003-06-25 WLKS Nowe Iganie MAZ
12 BARTECZKA Bartek 2003-03-03 BKS Bydgoszcz KPO
13 BARTKOWIAK Stanisław 2007-03-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
14 BARTŁOMIEJCZYK Radosław 2004-04-07 BKS Bydgoszcz KPO
15 BARTOSZEWICZ Bartosz 2003-09-20 LZS RELAX Krzyż Wlkp. WLP
16 BASAJ Szymon 2004-02-18 UKS Kresy Otwock MAZ
17 BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
18 BAUER Dominik 2004-02-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
19 BAZANIAK Bartek 2005-03-18 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
20 BEDRA Patryk 2004-03-06 KS Zawkrze Mława MAZ
21 BERLIŃSKI Rafał 2004-09-10 UKS Skoczek Władysławów WLP
22 BIDAS Oskar 2002-07-06 MKS Inowrocław KPO
23 BIELIŃSKI Mateusz 2007-03-14 MKS Junior Złocieniec ZPO
24 BIELSKI Michał 2008-02-11 MKS Sambor Tczew POM
25 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał 2007-07-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
26 BORKOWSKI Jakub 2009-01-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
27 BORKOWSKI Patryk 2004-07-12 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
28 BOURAS Nikitas 2006-04-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
29 BROŻEK Tobiasz 2003-11-04 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
30 BRUTKOWSKI Krystian 2003-10-23 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
31 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń KPO
32 BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 GKS Start Długołęka DOL
33 BRZEZIŃSKI Michał 2004-04-15 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
34 BUCZYŃSKI Kacper 2006-04-07 MKS Bank BS Płońsk MAZ
35 BUDUJ Mikołaj 2003-01-12 MUKS Kadet Rawicz WLP
36 BUDZIAK Oskar 2002-07-05 BKS Bydgoszcz KPO
37 BULIŃSKI Wiktor 2001-10-02 LUKS Strzałków LDZ
38 BURDA Adam 1999-06-10 KS AZS AWF Katowice SLK
39 BUSZ Sebastian 2004-06-15 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
40 BYCUL Jakub 2004-05-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
41 CABAN Kacper 2008-07-10 AL Międzyzdroje ZPO
42 CETLICER Filip 2001-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
43 CHAMIOŁO Daniel 2003-11-22 MKS Piast Głogów DOL
44 CHŁOND Kacper 1994-05-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
45 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
46 CHOMICZ Marcel 2006-02-07 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
47 CHROSTA Filip 2002-02-27 KS AZS AWF Kraków MLP
48 CIAPA Bartłomiej 2003-02-02 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
49 CIĄCIO Maksymilian 2004-08-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
50 CIELECKI Jarosław 1998-07-15 UKS Orlica Domaniów DOL
51 CIEŚLAK Szymon 2003-10-30 MKS Piast Głogów DOL
52 CZAJKOWSKI Szymon 2003-03-04 LKS Górnik Wałbrzych DOL
53 CZARNOCKI Damian 2000-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
54 CZEKALIŃSKI Krystian 2002-01-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
55 CZUCZWARA Remigiusz 2002-01-30 LUKS Namysłów OPL
56 DANIEL Arkadiusz 2004-01-03 MLKS Sokół Lubin DOL
57 DAROSZEWSKI Jakub 1991-11-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
58 DATA Szymon 2002-09-27 MLKS Sokół Lubin DOL
59 DIDYK Krystian 2003-08-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
60 DOBRZYŃSKI Igor 2003-01-01 niest. Łódź LDZ
61 DOŁĘGOWSKI Sebastian 2008-01-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
62 DOMARECKI Krzysztof 2000-01-10 AZS-AWFiS Gdańsk POM
63 DONACKI Adam 2002-02-21 SKS Feniks Siedlce MAZ
64 DROŻDŻ Mateusz 2002-03-01 LUKS Strzałków LDZ
65 DRÓŻDŻ Marcin 2002-01-05 KS AZS AWF Katowice SLK
66 DRZAZGA Krystian 2004-05-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
67 DUDA Szymon 2006-12-29 MKS-MOSM Bytom SLK
68 DUDEK Krzysztof 1995-07-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
69 DUDKA Filip 2006-08-31 MKLA Łęczyca LDZ
70 DUDKIEWICZ Rafał 2004-04-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
71 DULA Tomasz 1989-09-04 KS Warszawianka W-wa MAZ
72 DURAJ Dawid 2004-03-27 MKS Żywiec SLK
73 DURKALEC Maciej 2005-08-14 WLKS Wrocław DOL
74 DURLIK Jakub 2003-08-20 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
75 DYMIŃSKI Nikodem 2008-02-25 BKL Bełchatów LDZ
76 DZIEŁAKOWSKI Gabriel 2004-03-27 BKS Bydgoszcz KPO
77 DZIUBIŃSKI Grzegorz 2003-11-12 LKS Górnik Wałbrzych DOL
78 FICEK Grzegorz 2001-01-29 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
79 FLORCZAK Jakub 2002-11-05 MKLA Łęczyca LDZ
80 FORGHEIM Mateusz 2001-01-18 WKS Śląsk Wrocław DOL
81 FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
82 FORTUŃSKI Jan 2003-04-24 KKL Kielce SWK
83 GABRYSIAK Szymon 2003-03-14 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
84 GALIK Wojciech 2002-04-10 WKS Wawel Kraków MLP
85 GAMRACY Leszek 1950-09-19 UTW Gliwice SLK
86 GARBACZEWSKI Karol 2004-06-16 MLKS Sokół Lubin DOL
87 GARNCAREK Wojciech 2006-09-22 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
88 GLAPIŃSKI Sławomir 1994-03-16 AZS Łódź LDZ
89 GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
90 GLINKOWSKI Wiktor 2005-02-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
91 GŁOGOWSKI Stanisław 2010-04-21 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
92 GŁOWACKI Sambor 2003-04-11 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
93 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
94 GOŁASZEWSKI Aleksander 2008-04-01 AML Słupsk POM
95 GOŁĄB Jarosław 2000-03-15 LKS MOSiR Sieradz LDZ
96 GOŁYGOWSKI Dawid 2001-11-19 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
97 GORLEWSKI Szymon 2004-03-28 KS Zawkrze Mława MAZ
98 GÓRAL Jakub 2001-12-29 MKL Toruń KPO
99 GÓRECZNY Filip 2003-03-07 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
100 GRABOWICZ Konrad 2003-03-03 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
101 GRABOWSKI Bartłomiej 2003-02-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
102 GRACZYK Maciej 2001-06-11 UKS 55 Łódź LDZ
103 GRDEŃ Mateusz 2004-01-12 KKL Kielce SWK
104 GROCHOWSKI Krzysztof 2007-01-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
105 GRYTA Jacek 2003-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
106 GRZEGRZÓŁKA Jakub 2002-02-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
107 GRZELAK Mateusz 2001-01-18 RLTL Optima Radom MAZ
108 GZYLEWSKI Kacper 2005-05-16 AML Słupsk POM
109 HAJDUK Karol 2000-10-18 MKS MOS Wrocław DOL
110 HAMIELEC Marcin 1997-04-30 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
111 HANKE Szymon 2003-07-30 LKS Vectra Włocławek KPO
112 HARASIUK Jakub 2004-03-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
113 HOFFMANN Karol 1989-06-01 AZS UMCS Lublin LBE
114 IDZIASZEK Jakub 2007-07-31 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
115 ISKRA Bartosz 2003-01-28 UKB Szubin KPO
116 JAGURA Jakub 2002-09-30 UKS Jedynka Łowicz LDZ
117 JAKÓBCZAK Mikołaj 1998-05-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
118 JANAS Kamil 2002-03-02 RKS Łódź LDZ
119 JANCZYK Patryk 1999-03-04 UKS Azymut Pabianice LDZ
120 JANECKI Szymon 2008-02-25 UKS Vis Skierniewice LDZ
121 JANIA Mateusz 2003-11-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
122 JANIK Mateusz 2004-02-25 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
123 JANKOWSKI Oliwer 2003-03-02 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
124 JANKOWSKI Szymon 2007-02-24 STS Pomerania Szczecinek ZPO
125 JARCZEWSKI Antoni 2002-01-09 RKS Łódź LDZ
126 JARZYNA Paweł 2005-04-09 TL ROW Rybnik SLK
127 JASIŃSKI Karol 2003-05-18 KS AZS AWF Wrocław DOL
128 JEDYNAK Kacper 2004-10-08 RLTL Optima Radom MAZ
129 JERCHA Michał 2004-03-09 MKLA Łęczyca LDZ
130 JONASZEK Dawid 2004-10-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
131 JOPEK Mateusz 1996-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
132 JÓŹWIAK Kacper 2003-07-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
133 JÓŹWIAK Paweł 1997-02-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
134 JURCZAK Jerzy 2007-07-14 UKS Czempion Bełchatów LDZ
135 JUREK Paweł 1966-06-05 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
136 JUSZCZAK Mateusz 2002-05-08 UKS 55 Łódź LDZ
137 KACPRZAK Adam 2001-04-23 MKS Bank BS Płońsk MAZ
138 KACZMARCZYK Kacper 2002-07-18 LUKS Strzałków LDZ
139 KACZMAREK Mikołaj 2007-07-22 UKS Dąb Suchy Las WLP
140 KACZOR Marcin 2004-02-12 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
141 KAŁUŻA Kacper 2004-06-30 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
142 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
143 KAMAS Marek 2000-05-24 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
144 KAMIŃSKI Jakub 2003-11-27 MKLA Łęczyca LDZ
145 KAMIŃSKI Radosław 2003-01-01 niest. Łódź LDZ
146 KAMUDA Dominik 2004-02-07 KS AZS AWF Katowice SLK
147 KARASIŃSKI Bartosz 2001-07-22 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
148 KAROLEWSKI Marcin 2002-12-16 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
149 KAWCZYŃSKI Piotr 2004-01-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
150 KAWIŃSKI Karol 2003-03-06 GKS Start Długołęka DOL
151 KAZIMIERSKI Wiktor 2008-01-31 UKS Jedynka Łowicz LDZ
152 KAŻMIERCZAK Krystian 2003-01-08 MKLA Łęczyca LDZ
153 KEMPA Igor 2008-10-06 TL Athletics Jastrzębie SLK
154 KĘDZIA Kacper 2005-01-11 UMLKS START Wieruszów LDZ
155 KĘDZIA Krzysztof 2000-11-14 UMLKS START Wieruszów LDZ
156 KIERSKI Jan 1994-05-31 UKS Olimp Mazańcowice SLK
157 KILAŃSKI Kamil 2003-09-12 UKS Skoczek Władysławów WLP
158 KLĘSK Jakub 1998-03-05 KS Gwardia Piła WLP
159 KŁODAWSKI Kamil 2003-05-29 UKS Skoczek Władysławów WLP
160 KŁOSIŃSKI Szymon 2001-06-19 MKLA Łęczyca LDZ
161 KŁUSEK Sebastian 2004-03-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
162 KOŁODZIEJ Kacper 2005-04-18 MKL Toruń KPO
163 KOŁODZIEJSKI Jakub 2004-01-30 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
164 KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
165 KOMAR Patryk 1991-01-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
166 KOPERSKI Juliusz 2007-08-28 MKLA Łęczyca LDZ
167 KORNACKI Aleksander 2004-06-10 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
168 KORYCIŃSKI Kacper 2004-04-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
169 KORZENIOWSKI Łukasz 2003-06-04 MKS Bank BS Płońsk MAZ
170 KOŚCIELAK Kacper 2003-03-21 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
171 KOTOWSKI Jędrzej 2005-04-07 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
172 KOTYNIA Wiktor 2004-03-12 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
173 KOWALCZYK Dawid 2004-06-18 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
174 KOWALSKI Hubert 2007-06-12 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
175 KOWALSKI Jakub 2002-02-25 UKS Vis Skierniewice LDZ
176 KOZAK Marcin 2002-09-30 GKS Start Długołęka DOL
177 KOZIOŁ Kacper 2000-11-27 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
178 KRAJEWSKI Dominik 2002-05-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
179 KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 AZS Łódź LDZ
180 KRAWCZYK Mateusz 2004-06-10 AZS Łódź LDZ
181 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
182 KRĘCIKOWSKI Damian 2005-03-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
183 KRĘŻEL Dominik 1999-08-06 OŚ AZS Poznań WLP
184 KRÓLIKOWSKI Kacper 2002-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
185 KRYSZTOFIAK Jakub 2004-09-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
186 KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 RLTL Optima Radom MAZ
187 KUCH Andrzej 1991-10-27 AZS UMCS Lublin LBE
188 KUCHARSKI Antoni 2006-01-28 MKL Toruń KPO
189 KUDLA Nikodem 2000-07-24 MKL Szczecin ZPO
190 KULESZA Oktawiusz 2001-06-05 MKS-MOS Katowice SLK
191 KULMACZEWSKI Jan 1995-04-22 KS AZS AWF Warszawa MAZ
192 KULON Kacper 2004-06-20 WLKS Wrocław DOL
193 KUPIS Dawid 2002-06-05 MKLA Łęczyca LDZ
194 KUREK Aleksander 2003-05-17 MLKS Polonia Środa Śląska DOL
195 KURUC Jakub 2003-06-14 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
196 KURZYNOGA Artur 2004-05-18 RKS Łódź LDZ
197 KUŚ Emanuel 2000-01-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
198 KWIATKOWSKI Adam 2002-04-15 MKS Bank BS Płońsk MAZ
199 KWIATKOWSKI Filip 2006-04-27 MKS Bank BS Płońsk MAZ
200 KWIATKOWSKI Kornel 2002-10-16 MKS Inowrocław KPO
201 LACH Radosław 2006-03-02 MKL Toruń KPO
202 LASKOWSKI Mikołaj 2002-09-21 RMKS Rybnik SLK
203 LASOŃ Witold 2003-07-14 RKS Łódź LDZ
204 LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
205 LEMPACH Jakub 2001-08-21 AZS UMCS Lublin LBE
206 LEO Patryk 2007-03-13 RKS Łódź LDZ
207 LEO Paweł 2004-12-20 RKS Łódź LDZ
208 LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
209 LEWANDOWSKI Jakub 1999-12-06 PLKS Gwda Piła WLP
210 LEWANDOWSKI Jakub 2000-09-17 RKS Łódź LDZ
211 LEWANDOWSKI Oskar 2006-01-25 LKS Zantyr Sztum POM
212 LISIECKI Filip 2003-03-02 MKLA Łęczyca LDZ
213 LISZKA Nikodem 2004-07-19 KS Victoria Trzebinia MLP
214 LUDWICZAK Krzysztof 2004-10-14 TL ROW Rybnik SLK
215 LUŚTAK Mateusz 2004-09-28 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
216 ŁASOCHA Szymon 2004-01-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
217 ŁATKOWSKI Ernest 2003-01-21 RKS Łódź LDZ
218 ŁOWICKI Michał 2004-10-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
219 ŁUCKI Oskar 2002-04-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
220 ŁUKOWICZ Jakub 2004-06-20 WKS Flota Gdynia POM
221 ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 KS Prefbet-Sonarol POD
222 ŁYSKO Wiktor 2006-09-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
223 ŁYSZCZYŃSKI Wiktor 2002-04-25 RKS Łódź LDZ
224 MACIASZEK Szymon 2003-11-29 RKS Łódź LDZ
225 MACIESIAK Mikołaj 2003-01-12 UKS Vis Skierniewice LDZ
226 MADEJA Igor 2004-01-20 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
227 MAJER Mikołaj 2004-10-19 KSLZS Kruszwica KPO
228 MAJSAK Marcin 2002-03-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
229 MAKÓWKA Piotr 2002-08-11 UKS Sprinter Słodków WLP
230 MARCZYŃSKI Michał 2003-10-18 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
231 MARKIEWICZ Kamil 2003-02-06 GKS Piast Gliwice SLK
232 MARKOWSKI Mikołaj 2007-03-26 GKS Start Długołęka DOL
233 MARKOWSKI Miłosz 2003-06-23 UKS Clan Ostrołęka MAZ
234 MARUSA Maksymilian 2004-01-05 KS AZS AWF Katowice SLK
235 MASTALERZ Artur 2002-07-07 SSR Olimp Strawczyn SWK
236 MATECKI Dawid 2001-11-10 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
237 MATUSIAK Szymon 2005-03-29 MKLA Łęczyca LDZ
238 MAZUR Aleksander 2007-04-21 MKS Sambor Tczew POM
239 MELKOWSKI Marcel 2002-03-17 MKLA Łęczyca LDZ
240 MIARKA Dawid 2004-07-22 LKS Omega Kleszczów LDZ
241 MICHALAK Mateusz 2000-07-12 WLKS Nowe Iganie MAZ
242 MICHALSKI Hubert 2002-08-29 LKS Vectra Włocławek KPO
243 MICHALSKI Mateusz 2001-02-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
244 MIELCZAREK Bartosz 2006-05-11 MKL Toruń KPO
245 MIKUŚKIEIWCZ Julian 2001-09-19 KU AZS Politechniki Opolskiej OPL
246 MIKUŚKIEWICZ Julian 2001-09-19 LUKS Namysłów OPL
247 MILCZUK Jakub 2004-03-27 UKS Skoczek Władysławów WLP
248 MINKLEJ Adrian 2005-03-04 MKL Toruń KPO
249 MIŃCZUK Mateusz 2000-03-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
250 MIŚTAK Nikodem 2003-07-11 MLUKS Tarnów MLP
251 MŁYNOWSKI Stanisław 2005-07-12 UKS Dąb Suchy Las WLP
252 MOLEK Mateusz 2004-07-20 LKS Stal Mielec PDK
253 MOŻDŻEŃ Karol 2003-09-17 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
254 MRÓZEK Mikołaj 2003-05-20 GKS Piast Gliwice SLK
255 MURAWSKI Rafał 2004-03-21 AZS Łódź LDZ
256 MURIAS Mateusz 2002-01-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
257 MUSIAŁ Wiesław 1957-10-20 MKS-MOS Śrem WLP
258 NALIWAJSKI Jakub 2009-04-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
259 NAPIERALSKI Krzysztof 2003-12-07 MKL Toruń KPO
260 NIEDBAŁ Wojciech 2004-05-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
261 NIEKRASZEWICZ Kajetan 2004-04-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
262 NIERADA Tymon 2003-02-14 RMKS Rybnik SLK
263 NOWAK Igor 2001-02-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
264 NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 MKLA Łęczyca LDZ
265 NOWICKI Filip 2006-12-07 UKS Vis Skierniewice LDZ
266 NOWICKI Patryk 2002-07-07 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
267 OBRZUT Kacper 2005-10-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
268 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
269 OLCZAK Maciej 2002-03-13 KU AZS Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach SLK
270 OLEJNIK Kacper 2002-01-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
271 OLSZAŃSKI Kacper 2002-03-17 MLKS Echo Twardogóra DOL
272 OLSZEWSKI Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów DOL
273 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
274 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
275 OSIŃSKI Jan 2005-11-09 AML Słupsk POM
276 OSTAPOWICZ Daniel 2000-03-10 KS Podlasie Białystok POD
277 OSUCH Bartosz 1998-03-04 KS AZS AWF Kraków MLP
278 PAJĄK Bartosz 2004-05-06 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
279 PATRZYK Adam 2002-01-23 BKL Bełchatów LDZ
280 PAWELEC Wojciech 2004-02-06 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
281 PAWLUCZYK Adam 2002-05-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
282 PAWŁOWSKI Szymon 2006-03-12 MKLA Łęczyca LDZ
283 PAZIK Aleksander 2009-03-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
284 PETRUCZEŃKO Michał 2003-09-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
285 PĘDZIWIATR Jakub 1999-09-11 LKS MOSiR Sieradz LDZ
286 PĘDZIWIATR Marcin 2003-05-08 LKS MOSiR Sieradz LDZ
287 PIASECKI Kacper 2006-09-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
288 PIEKARCZYK Patryk 2000-04-27 AZS-AWF Katowice SLK
289 PIETUSZKO Kamil 2005-08-01 UKS MOSiR Działdowo WMZ
290 PILARCZYK Adam 2001-03-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
291 PIŁAT Oscar 2004-10-13 OŚ AZS Poznań WLP
292 PLESZCZYŃSKI Przemysław 2006-01-04 SKLA Sopot POM
293 PLUCIŃSKI Michał 2002-09-19 UKS Sprint Przeźmierowo WLP
294 PŁASKOWICKI Damian 2000-05-30 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
295 PŁAWIŃSKI Antoni 2007-02-02 UKS Skoczek Władysławów WLP
296 PODEMSKI Bartosz 2003-02-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
297 PODĘBSKI Bartosz 2003-01-01 niest. Łódź LDZ
298 PODSIADŁY Adam 2000-04-07 AZS-AWF Katowice SLK
299 PODURGIEL Kazimierz 2008-06-09 GKS Start Długołęka DOL
300 POJDA Paweł 2003-11-04 LKS Pszczyna SLK
301 POLAK Tomasz 1997-06-18 niest. Kielce SWK
302 POROŻYŃSKI Mateusz 2002-05-21 WKS Śląsk Wrocław DOL
303 PÓŁTORAK Seweryn 2003-08-22 OKS Skra Warszawa MAZ
304 PROKOPOWICZ Patryk 2001-07-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
305 PRYCIUK Hubert 2003-08-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
306 PRYK Mateusz 2008-03-13 UKS Jedynka Łowicz LDZ
307 PRZYBYLAK Jakub 2007-07-23 MKLA Łęczyca LDZ
308 PRZYBYLAK Łukasz 2004-04-20 RKS Łódź LDZ
309 PRZYBYLAK Wiktor 2006-07-11 RKS Łódź LDZ
310 PRZYBYLSKI Marcin 2003-07-03 MLKS Krajna Sępólno KPO
311 PRZYBYLSKI Piotr 2003-04-19 AZS Łódź LDZ
312 PRZYGODZKI Bartłomiej 2003-01-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
313 PRZYGODZKI Bartosz 2003-01-01 niest. Łódź LDZ
314 PRZYGODZKI Igor 2007-11-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
315 PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
316 PTASIEWICZ Jakub 2005-09-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
317 RACINOWSKI Jakub 2007-03-30 BKS Bydgoszcz KPO
318 RACZKOWSKI Kacper 2003-02-18 WKS Flota Gdynia POM
319 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
320 RAK Jakub 2000-10-20 MKS MOS Wrocław DOL
321 RATUSZNY Adrian 2004-03-02 AZS Łódź LDZ
322 RECLIK Piotr 2003-06-10 RMKS Rybnik SLK
323 REGIEL Igor 2004-04-08 KKL Kielce SWK
324 ROBACZEWSKI Nikodem 2007-01-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
325 ROBOTNIKOWSKI Jakub 2004-05-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
326 ROGAL Nikodem 2002-03-20 MUKS Kadet Rawicz WLP
327 ROGOWICZ Kamil 2003-03-09 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
328 ROSÓŁ Sebastian 1999-01-30 KS AZS AWF Katowice SLK
329 ROSZCZAK Bartosz 2003-06-02 UKS Achilles Leszno WLP
330 RÓG Jakub 2004-08-22 LKS Stal Mielec PDK
331 RÓŻYCKI Mateusz 2000-04-07 BKS Bydgoszcz KPO
332 RUBACHA Grzegorz 2004-03-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
333 RUDNIK Kacper 2001-03-24 MKL Toruń KPO
334 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 KS AZS AWF Katowice SLK
335 RYCZYŃSKI Mikołaj 2005-11-24 LKS Maraton Turek WLP
336 RYNDAK Antoni 2003-05-05 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
337 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
338 SARGALSKI Szymon 2003-11-01 SL GKS Olsza Olszyna DOL
339 SAS Mateusz 2004-05-27 MKLA Łęczyca LDZ
340 SIATKOWSKI Paweł 2003-03-28 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
341 SIECZCZYŃSKI Grzegorz 2006-08-03 UKS MOSiR Działdowo WMZ
342 SIEMEK Damian 2001-03-02 KS Warszawianka W-wa MAZ
343 SIENKIEWICZ Szymon 2003-07-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
344 SIKORSKI Jakub 2004-11-03 LKS Maraton Turek WLP
345 SITKOWSKI Paweł 2001-06-22 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
346 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
347 SKRZEK Bartłomiej 2005-03-25 GKS Start Długołęka DOL
348 SKRZYŃSKI Piotr 1967-10-08 W-MKLAM Olsztyn WMZ
349 SŁAWIŃSKI Sebastian 2003-02-19 AZS Łódź LDZ
350 SMARDZEWSKI Łukasz 2001-06-15 MKS Bank BS Płońsk MAZ
351 SMUS Artur 1999-04-19 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
352 SOBCZYK Krystian 2003-03-31 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
353 SOBORA Łukasz 1978-11-23 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
354 SOKOŁOWSKI Mariusz 2001-08-05 GKS Start Długołęka DOL
355 SOPEL Hubert 2002-07-22 UMLKS START Wieruszów LDZ
356 SOPORSKI Tomasz 2002-10-15 MKS-MOSM Bytom SLK
357 SOWA Kacper 2005-02-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
358 SPRENGER Denis 2003-02-03 LUKS Start Nakło KPO
359 STANKIEWICZ Mikołaj 2003-07-25 AZS Łódź LDZ
360 STELMASIK Krzysztof 2003-02-05 WLKS Wrocław DOL
361 STERLINGOW Borys 2003-07-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
362 STERNAL Piotr 2002-10-17 UKS przy SP Międzybórz DOL
363 STĘPKOWSKI Oliwier 2005-12-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
364 STROMSKI Grzegorz 2005-01-06 MKS Truso Elbląg WMZ
365 STRUJ Oskar 2007-10-06 BKS Bydgoszcz KPO
366 STYBOR Jakub 2000-08-19 SKLA Sopot POM
367 SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
368 SUMIŃSKI Michał 2001-03-12 KS AZS AWF Warszawa MAZ
369 SUT Jakub 2004-09-16 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
370 SZCZAWIŃSKI Jędrzej 2003-01-01 niest. Łódź LDZ
371 SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
372 SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 MKLA Łęczyca LDZ
373 SZCZYGIELSKI Oliwier 2008-09-11 RKS Łódź LDZ
374 SZEWCZYK Maciej 2004-01-23 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
375 SZEWCZYK Nikodem 2003-04-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
376 SZEWERA Paweł 1973-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
377 SZMAJA Przemysław 1992-10-29 UKS 12 Kalisz WLP
378 SZNAJDER Krystian 2001-02-13 UKS Sprinter Słodków WLP
379 SZTUKA Igor 2006-01-07 LKS Stal Mielec PDK
380 SZUBA Bartosz 2004-11-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
381 SZULER Kamil 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
382 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
383 SZURKIEWICZ Kacper 2004-10-26 UKS Wyspiański Szubin KPO
384 SZYLER Piotr 2005-01-12 LUKS Strzałków LDZ
385 SZYMAŃSKI Daniel 2005-05-22 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
386 ŚCIRA Paweł 2002-05-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
387 ŚNIEGULA Damian 2000-03-23 UKS 12 Kalisz WLP
388 ŚWIDERSKI Adrian 1986-09-27 WKS Śląsk Wrocław DOL
389 ŚWIERCZYNA Bartosz 1998-02-09 KS AZS AWF Katowice SLK
390 TABORSKI Andrzej 2003-04-24 MKS MOS Wrocław DOL
391 TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
392 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
393 TATARA Dawid 2004-07-27 KL Lumel Zielona Góra LBU
394 TEBEL Pawel 2002-07-07 RMKS Rybnik SLK
395 TERESHCHENKO Viktor 2001-06-26 AZS Łódź LDZ
396 TĘCZA Damian 1985-04-24 KS Sprintwarsaw MAZ
397 TŁOCZEK Filip 2007-11-22 UKS Czempion Bełchatów LDZ
398 TOMASIAK Krzysztof 1990-04-03 UKS Junior Kamesznica SLK
399 TOMASZEWSKI Kacper 2004-06-21 RKS Łódź LDZ
400 TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 KS Podlasie Białystok POD
401 TOMCZYŃSKI Adam 2001-04-27 LKS Maraton Turek WLP
402 TOMYS Jakub 2005-05-27 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
403 TUCZYŃSKI Jakub 2003-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
404 TURAJ Mateusz 2002-02-18 AZS Łódź LDZ
405 TURAJCZYK Paweł 2003-09-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
406 TURNO Patryk 2008-01-28 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
407 TWOREK Filip 2003-07-07 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
408 TYLAK Łukasz 1990-02-28 UKS Dąb Suchy Las WLP
409 UCHEREK Kacper 2002-03-01 RMKS Rybnik SLK
410 URBAN Norbert 2004-03-25 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
411 URBAŃSKI Grzegorz 2007-03-10 RKS Łódź LDZ
412 UWIJAŁA Krzysztof 1990-11-27 MKS Sambor Tczew POM
413 WAJDZIK Kamil 2002-04-08 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
414 WALCZAK Adrian 2002-02-09 MKLA Łęczyca LDZ
415 WALCZAK Andrzej 2005-05-31 TL ROW Rybnik SLK
416 WALCZAK Marcin 2005-02-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
417 WALĘCKI Wiktor 1997-07-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
418 WAŁĘSIŃSKI Marcel 2003-11-30 RKS Łódź LDZ
419 WANDZEL Kamil 2004-06-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
420 WARECKI Adam 2003-02-17 MOSM Tychy SLK
421 WAŚKIEWICZ Norbert 2000-05-05 MKS Juvenia Białystok POD
422 WATOŁA Maciej 1991-02-19 TS AKS Chorzów SLK
423 WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 GKS Start Długołęka DOL
424 WĄŻ Kamil 2001-10-25 LKS Stal Mielec PDK
425 WĄŻ Mateusz 2003-04-29 LKS Stal Mielec PDK
426 WĘCLEWSKI Dawid 2002-01-15 KSLZS Kruszwica KPO
427 WIĄCEK Tomasz 2004-01-28 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
428 WICZYŃSKI Franciszek 2008-03-08 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
429 WIDEŁ Marek 1968-01-26 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
430 WIECZOREK Jan 2004-04-17 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
431 WIETESKA Tomasz 2001-10-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
432 WILCZYŃSKI Kamil 2002-09-20 LKS Pogórze Skoczów SLK
433 WILCZYŃSKI Wiktor 2001-02-10 KKL Kielce SWK
434 WILIŃSKI Piotr 2007-01-16 AZS Łódź LDZ
435 WILK Cezary 2004-01-11 LLKS Pomorze Stargard ZPO
436 WIŃSKI Jakub 2002-06-05 MKS Bank BS Płońsk MAZ
437 WIŚNIEWSKI Dawid 2003-02-15 TL Athletics Jastrzębie SLK
438 WIŚNIEWSKI Jędrzej 2009-06-25 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
439 WIŚNIEWSKI Maciej 2004-08-06 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
440 WITOS Mikołaj 2004-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
441 WOJCIECHOWSKI Jacek 2002-01-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
442 WOJTYSIAK Bartosz 2002-09-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
443 WOLAŃSKI Nikodem 2003-05-19 WKS Wawel Kraków MLP
444 WOLIŃSKI Stanisław 2004-08-10 MKS MOS Wrocław DOL
445 WOLSKI Patryk 2002-11-01 KKB MOSiR Krosno PDK
446 WOŚ Karol 2006-01-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
447 WÓJCIAK Adrian 2005-07-11 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
448 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
449 WRÓBLEWSKI Kacper 2004-07-29 LUKS Strzałków LDZ
450 WYSOCKI Aleksander 2008-02-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
451 WYSZYŃSKI Paweł 2001-08-03 KS Podlasie Białystok POD
452 WZIĄTEK Szymon 2007-03-26 AML Słupsk POM
453 ZAMOJSKI Kacper 2002-01-01 KU AZS Politechniki Gdańskiej POM
454 ZAMOJSKI Kacper 2003-04-24 MKS-MOSM Bytom SLK
455 ZAMOROWSKI Bartosz 2003-03-31 LUKS Start Nakło KPO
456 ZARZYCKI Mateusz 2005-03-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
457 ZAZULA Michał 2003-10-23 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
458 ZDRAJKOWSKI Dominik 2008-03-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
459 ZDROJEWSKI Bartosz 2004-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
460 ZGLIŃSKI Hubert 2004-12-08 UKS Herkules Sulejówek MAZ
461 ZIELIŃSKI Michał 2001-03-16 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
462 ZIELIŃSKI Piotr 2002-03-06 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
463 ZŁOCH Aleksander 2006-09-03 KL Gdynia POM
464 ZNYK Stanisław 1984-10-11 UKS GOK Zduny LDZ
465 ŻACZKIEWICZ Bartosz 2006-08-10 UKS Vis Skierniewice LDZ
466 ŻEMIGAŁA Bartosz 2003-03-13 MKLA Łęczyca LDZ
467 ŻYŁA Rafał 2002-10-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
468 ŻYWICA Krystian 2008-03-05 MKL Toruń KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.80947303771973sekund