GRANASZEWSKA Marlena
1998-06-08
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Kinga 1999-09-17 OKLA Ostrołęka MAZ
2 ADAMCIO Dagmara 2005-11-14 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
3 ADAMEK Klaudia 1999-03-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
4 ANDRUKIEWICZ Oliwia 2004-04-05 UKS Czwórka Białystok POD
5 ANDRUSZKIEWICZ Julia 2000-06-25 KS Podlasie Białystok POD
6 ANTONOWICZ Dominika 2005-08-07 KS Podlasie Białystok POD
7 BACZEWSKA Kornelia 2007-09-05 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
8 BAĆMAGA Dominika 1995-11-21 KS AZS AWF Warszawa MAZ
9 BALCERZAK Joanna 1973-10-16 OKS Skra Warszawa MAZ
10 BARCZ-BUCH Weronika 2002-10-28 AZS Łódź LDZ
11 BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
12 BARTOSIEWICZ Natalia 1996-05-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
13 BASA Martyna 1996-02-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
14 BASIŃSKA Kinga 1998-02-02 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
15 BĄBEL Karolina 2005-11-14 KS AZS AWF Katowice SLK
16 BEDNAREK Monika 1999-05-24 MCKiS Jaworzno SLK
17 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 AZS-AWFiS Gdańsk POM
18 BERCZYŃSKA Paulina 1997-02-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
19 BHEBHE Urszula 1992-02-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
20 BIBIK Anna 2005-01-29 KS Agros Zamość LBE
21 BIELECKA Emilia 1999-09-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
22 BIELIŃSKA Weronika 2001-07-04 KS AZS AWF Warszawa MAZ
23 BŁASZKOWSKA Anna 1992-06-26 MKL Toruń KPO
24 BŁASZYK Wiktoria 1996-06-02 OŚ AZS Poznań WLP
25 BOGUSŁAWSKA Julia 2003-07-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
26 BOKINIEC Ewa 1999-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
27 BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 KS AZS AWF Kraków MLP
28 BRECZKO Magdalena 1997-07-08 KS Podlasie Białystok POD
29 BRENDEL Magdalena 2000-09-17 KS AZS AWF Katowice SLK
30 BRONIEWICZ Magdalena 1991-04-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
31 BRZESKA Wiktoria 1999-03-19 AZS-AWFiS Gdańsk POM
32 BUŃKOWSKA Katarzyna 1999-04-05 KS Podlasie Białystok POD
33 BUTKIEWICZ Anna 1999-04-13 LKS Lubusz Słubice LBU
34 BUTKIEWICZ Elwira 2000-01-12 KS Podlasie Białystok POD
35 CHALECKA Laura 1999-03-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
36 CHAŁUBIŃSKA Justyna 1997-09-16 STS Pomerania Szczecinek ZPO
37 CHMIELEWSKA Agnieszka 1998-06-17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
38 CHMIELEWSKA Katarzyna 1994-08-29 KS AZS AWF Kraków MLP
39 CHOJKA Weronika 1997-06-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
40 CIBA Kamila 1995-03-29 OŚ AZS Poznań WLP
41 CIESIELSKA Karolina 1996-02-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
42 CIESIELSKA Larysa 1998-10-17 AZS-AWF Katowice SLK
43 CIOS Angelika 2004-10-26 KS Agros Zamość LBE
44 CIUPEK Sylwia 2000-07-09 MKS Agros Chełm LBE
45 CUBER Karolina 1997-05-20 KS AZS AWF Kraków MLP
46 CYMBALAK Weronika 1998-06-11 UKS Gepard Warszawa MAZ
47 CZAJA Julia 1998-11-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
48 CZĘCZEK Michalina 2004-12-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
49 CZĘSZ Weronika 1996-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
50 DĄBEK Emilia 2001-11-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
51 DEC Elwira 1998-09-21 UKS Czwórka Białystok POD
52 DEFRATYKA Małgorzata 1999-06-21 KS Sprintwarsaw MAZ
53 DENKIEWICZ Aleksandra 1999-03-22 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
54 DERUS Agnieszka 1999-04-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
55 DERYŁO Aleksandra 1997-09-01 KS Agros Zamość LBE
56 DMOCHOWSKA Anna 1999-05-30 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
57 DMOCHOWSKA Monika 1993-12-28 KS Podlasie Białystok POD
58 DROZD Wiktoria 2001-09-20 AZS UMCS Lublin LBE
59 DRYJA Marta 1991-05-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
60 DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
61 DZIAMSKA Julia 2003-09-27 OŚ AZS Poznań WLP
62 EJZEMBERG Victoria 2000-08-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
63 FARASIEWICZ Monika 2002-01-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
64 FERENZ Katarzyna 2001-09-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
65 FLIS Katarzyna 1996-07-10 AZS Łódź LDZ
66 FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
67 FORMELLA Aleksandra 2001-10-27 SKLA Sopot POM
68 FORTUNA Milena 1999-12-15 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
69 FREJ Milena 2004-03-28 KKL Rodło Kwidzyn POM
70 GACKA Kinga 2001-10-25 BKS Bydgoszcz KPO
71 GADOMSKA Julia 2001-01-14 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
72 GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 KS AZS AWF Kraków MLP
73 GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
74 GALICKA Patrycja 2000-09-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
75 GAŁAJ Matylda 2008-06-11 AKL Ursynów Warszawa MAZ
76 GAWORSKA Aleksandra 1995-11-07 KS AZS AWF Kraków MLP
77 GAWZA Marta 1998-10-26 LKS Sprinter Siemiatycze POD
78 GĄSIOR Adriana 2001-10-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
79 GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 KS Agros Zamość LBE
80 GŁUPCZYK Karolina 1998-05-28 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
81 GOŁĘBIEWSKA Hanna 2001-09-08 MKL Toruń KPO
82 GORZKOWSKA Magdalena 1992-04-30 TS AKS Chorzów SLK
83 GÓRSKA Magdalena 1998-07-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
84 GRECKA Agnieszka 1999-02-07 MKS Juvenia Białystok POD
85 GREINER Olivia 2004-04-22 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
86 GRYC Anna Maria 1999-10-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
87 GRYK Aleksandra 1997-06-16 KS Podlasie Białystok POD
88 GRZYB Wiktoria 1997-10-14 MKL Szczecin ZPO
89 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
90 GUZIK Justyna 1997-04-05 MUKS SZS Cieszyn SLK
91 GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 KS AZS AWF Katowice SLK
92 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
93 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata 1992-10-30 AZS UMCS Lublin LBE
94 HOROWSKA Nikola 2001-01-03 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
95 IGNASIAK Małgorzata 1995-01-18 OŚ AZS Poznań WLP
96 IWANIUK Magdalena 2002-06-21 KS Podlasie Białystok POD
97 JABŁKOWSKA Monika 1969-12-02 Masters LA SGH Warszawa MAZ
98 JACKOWSKA Amelia 2006-08-21 RKS Łódź LDZ
99 JAKŚ Aleksandra 1998-01-28 RKS Łódź LDZ
100 JAKŚ Małgorzata 1998-01-28 RKS Łódź LDZ
101 JANKOWSKA Barbara 1994-01-05 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk WMZ
102 JANOWICZ Joanna 1999-12-15 KS Podlasie Białystok POD
103 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna 1995-04-16 AZS UMCS Lublin LBE
104 JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-07-31 AZS UMCS Lublin LBE
105 JASTRZĄB Izabela 2000-02-10 KS Agros Zamość LBE
106 JAŹWIŃSKA Aleksandra 1998-12-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
107 JEŻ Aleksandra 2007-08-03 AZS-AWF Gorzów LBU
108 JÓŹWIK Joanna 1991-01-30 KS AZS AWF Warszawa MAZ
109 JUSTYŃSKA Kamila 1999-11-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
110 KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 MKS Juvenia Białystok POD
111 KACZMAREK Natalia 1998-01-17 KS Podlasie Białystok POD
112 KAJEWSKA Paulina 1995-06-30 KS Podlasie Białystok POD
113 KALINOWSKA Kamila 2005-06-15 KS Podlasie Białystok POD
114 KANTOR Weronika 1999-06-14 AZS-AWF Katowice SLK
115 KARAŚ Mariola 1996-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
116 KARCZ Agnieszka 1999-05-11 AZS UMCS Lublin LBE
117 KASICA Monika 1996-02-09 SKLA Sopot POM
118 KASJANOWICZ Sylwia 1993-04-28 SKLA Sopot POM
119 KASPERKIEWICZ Karolina 1998-08-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
120 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 KS AZS AWF Kraków MLP
121 KIEŁBASIŃSKA Anna 1990-06-26 SKLA Sopot POM
122 KIEPURA Monika 2000-08-19 KS AZS AWF Katowice SLK
123 KISIEL Ayla 1992-06-28 UKS 19 Bojary Białystok POD
124 KLAR Oliwia 2005-01-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
125 KŁODAWSKA Karina 1996-08-22 AZS Łódź LDZ
126 KOGUT Zuzanna 2002-03-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
127 KOLENDA Dominika 2002-12-26 KS Podlasie Białystok POD
128 KOŁDEJ Małgorzata 1990-11-12 AZS UMCS Lublin LBE
129 KOŁECZEK Karolina 1993-01-15 GKS Olimpia Grudziądz KPO
130 KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
131 KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 LKS MOSiR Sieradz LDZ
132 KONOPKO Klaudia 1992-02-21 UKS 19 Bojary Białystok POD
133 KOROCIŃSKA Julia 1999-11-27 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
134 KORZUCH Julia 1995-12-27 KS AZS AWF Katowice SLK
135 KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
136 KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 RLTL Optima Radom MAZ
137 KOWALCZYK Julia 2003-07-28 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
138 KOWALSKA Małgorzata 1998-07-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
139 KOZAR Roksana 2004-03-04 KS Parkiet Hajnówka POD
140 KOZIOŁ Paulina 1998-01-13 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
141 KOZŁOWSKA Karolina 1997-01-09 KS AZS AWF Kraków MLP
142 KRAWCZYK Aleksandra 2003-04-28 KS Warszawianka W-wa MAZ
143 KROK Agnieszka 2004-08-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
144 KRÓLAK Marta 2006-11-23 SKLA Sopot POM
145 KRYŃSKA Ewelina 1991-05-08 KS Podlasie Białystok POD
146 KRZYWICKA Magda 1996-04-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
147 KSIĄŻEK Monika 1999-11-24 niest. Wrocław DOL
148 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
149 KURZ Daria 1997-02-23 AZS Łódź LDZ
150 KUŚ Anastazja 2007-05-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
151 KUŹMICKA Emilia 2004-04-17 MKS Juvenia Białystok POD
152 KUŹNIARZ Amelia 2005-03-15 KS Agros Zamość LBE
153 KWASIBORSKA Julia 2004-01-20 KS Ciechan Ciechanów MAZ
154 KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 MKS Juvenia Białystok POD
155 LASZKOWSKA Angelika 2000-08-31 LUKS Hańcza Suwałki POD
156 LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 KS Podlasie Białystok POD
157 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
158 LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 OKS Skra Warszawa MAZ
159 ŁOŚ Lucyna 2001-05-02 KL Iskra Białogard ZPO
160 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
161 MAJCHRZAK Maja 2004-03-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
162 MAKARA Julianna 2003-11-06 SKLA Sopot POM
163 MALINOWSKA Magda 1992-11-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
164 MALINOWSKA Marta 1999-07-29 KS Agros Zamość LBE
165 MALUS Patrycja 1991-07-29 AZS UMCS Lublin LBE
166 MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
167 MAŁKOWSKA Paulina 1997-01-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
168 MAŁYSZKO Joanna 1997-07-01 KS Podlasie Białystok POD
169 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
170 MARTUS Weronika 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
171 MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 MKL Toruń KPO
172 MECH Gabriela 2000-08-04 MKS Agros Chełm LBE
173 MICHALSKA Oliwia 1999-01-19 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
174 MICHNIEWICZ Aleksandra 1997-01-02 MKS Juvenia Białystok POD
175 MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
176 MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 KS AZS AWF Kraków MLP
177 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
178 MIKOŁANIS Karolina 2003-03-23 UKS Technik Augustów POD
179 MISTERKA Nikoletta 1997-09-19 AZS-AWF Katowice SLK
180 MISZCZUK Karolina 1998-06-28 MKS Żak Biała Podlaska LBE
181 MLECZEK Klaudyna 1997-11-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
182 MŁODAWSKA Karolina 1996-10-04 KKL Kielce SWK
183 MOJSA Marlena 1995-01-01 KS Podlasie Białystok POD
184 MORUSIEWICZ Weronika 1999-06-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
185 MOSIEJ Marlena 1992-10-20 MKS Juvenia Białystok POD
186 MRÓZ Katarzyna 1998-10-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
187 MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice WMZ
188 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 KS AZS AWF Kraków MLP
189 NAWROCKA Marta 1998-05-28 AZS Łódź LDZ
190 NEUMANN Sara 2000-09-30 OŚ AZS Poznań WLP
191 NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
192 NIEPOGODA Gabriela 2002-08-16 KS Parkiet Hajnówka POD
193 OCHOCKA Ewa 1996-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
194 OKO Wiktoria 2003-09-18 KS Wisła Puławy LBE
195 OKUNEVIČ Kornelija 1999-09-08 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
196 OLESZCZYŃSKA Amelia 2003-06-20 MKS Agros Chełm LBE
197 OLEWIECKA Aleksandra 2000-11-16 OKLA Ostrołęka MAZ
198 OŁOWNIUK Agnieszka 2010-01-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
199 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
200 ORYSIAK Aleksandra 1998-11-05 MKS Durasan Płońsk MAZ
201 OSIŃSKA Martyna 2001-07-03 RLTL Optima Radom MAZ
202 OSIPAK Izabela 2002-02-20 LKS Sprinter Siemiatycze POD
203 OZGA Aleksandra 2001-08-24 RKS Łódź LDZ
204 PAKOS Nina 1995-04-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
205 PALUCH Justyna 1997-02-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
206 PALUCH Paulina 1998-12-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
207 PAŁYS Anna 1995-03-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
208 PANAŚ Bożena 1996-07-25 KS Podlasie Białystok POD
209 PANEK Angelika 1989-04-20 OŚ AZS Poznań WLP
210 PETNIUNAS Wiktoria 2002-01-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
211 PETRYK Justyna 1998-06-03 KS Agros Zamość LBE
212 PIASECKA Karolina 2007-10-23 KS Podlasie Białystok POD
213 PIASZCZYŃSKA Ewa 2004-07-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
214 PIECHUTA Aleksandra 1989-09-28 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
215 PIETRZAK Olga 1998-12-16 AZS-AWFiS Gdańsk POM
216 PIĘTKA Monika 2000-05-21 UKS Czwórka Białystok POD
217 PIOTROWSKA Aleksandra 2004-11-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
218 PIOTROWSKA Diana 1999-11-23 SKLA Sopot POM
219 PIOTROWSKA Joanna 1995-09-28 KS Podlasie Białystok POD
220 PIÓRKOWSKA Nikola 2004-12-05 KS Podlasie Białystok POD
221 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
222 PLUSCHKE Anna 1999-05-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
223 PODŁASZCZYK Gabriela 1999-03-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
224 POJĘTA Małgorzata 2006-03-13 AZS UMCS Lublin LBE
225 POLAK Julia 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
226 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 1988-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
227 POTASZNIK Alicja 2000-04-24 RLTL Optima Radom MAZ
228 POTASZNIK Paulina 1998-12-09 GUKS Asy Dywity WMZ
229 PÓLKOWSKA Anna 1996-06-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
230 PRACZUKOWSKA Zofia 1998-01-26 RLTL ZTE Radom MAZ
231 PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
232 PRUSS Magdalena 2006-03-25 AML Słupsk POM
233 PRZEWIEŹLIK Julia 2006-08-23 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
234 PRZYBYLSKA Aleksandra 2008-09-23 UKS 20 Poznań WLP
235 PRZYBYSZ Aleksandra 2001-07-13 UKS Varsovia Warszawa MAZ
236 PSZCZOŁA Weronika 2004-01-12 MKS Agros Chełm LBE
237 PTAK Ewelina 1987-03-20 WKS Śląsk Wrocław DOL
238 PUZIO Dorota 2003-04-30 GKS Start Długołęka DOL
239 RACZKOWSKA Gabriela 2006-07-31 KS Podlasie Białystok POD
240 RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 KS AZS AWF Katowice SLK
241 RAJKO Karolina 1999-06-09 MLKS Agros Żary LBU
242 RĄCZKA Julia 2002-06-21 UKS Gepard Warszawa MAZ
243 RĘBIŚ Kinga 1995-08-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
244 ROMANIUK Nikola 2008-03-01 KS Podlasie Białystok POD
245 ROMASZKO Monika 2002-04-13 KS Agros Zamość LBE
246 ROSZKOWSKA Paulina 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
247 RUDUCHA Paula 1999-10-29 MKS Juvenia Białystok POD
248 RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 LUKS Orneta WMZ
249 RUTOWICZ Monika 2006-03-05 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
250 RYNKIEWICZ Oliwia 2010-04-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
251 RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 OŚ AZS Poznań WLP
252 SAŃCZYK Adrianna 1999-06-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
253 SATUŁA Małgorzata 1997-11-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
254 SHEPPARD Junise 2001-01-23 BKS Bydgoszcz KPO
255 SICIARZ Klaudia 1998-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
256 SIEWRUK Katarzyna 1995-12-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
257 SIROCKA Maria 2002-08-04 KS Sprintwarsaw MAZ
258 SKIERKOWSKA Martyna 2000-01-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
259 SKIMINA Emilia 2004-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
260 SKOMIAŁ Julia 2005-07-28 KM Aktywni Sochaczew MAZ
261 SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 KS Podlasie Białystok POD
262 SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 MKL Toruń KPO
263 SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 KS AZS AWF Warszawa MAZ
264 SŁUPECKA Julia 1999-09-02 MMKS Gdańsk POM
265 SMOLIŃSKA Izabela 1999-01-14 RLTL Optima Radom MAZ
266 SMORSZCZEWSKA Liliana 1999-05-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
267 SOCHAJ Izabela 1997-02-19 KS Agros Zamość LBE
268 SOKOŁOWSKA Julia 2000-01-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
269 SOKÓLSKA Katarzyna 1993-08-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
270 SOWA Aleksandra 1998-04-24 KS Agros Zamość LBE
271 STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 KS AZS AWF Katowice SLK
272 STRUZIK Alicja 2001-06-09 KS AZS AWF Kraków MLP
273 STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-15 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
274 SUCHECKA Kornelia 1998-01-12 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
275 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna 1999-04-03 KS Brda Bydgoszcz KPO
276 SUROWIECKA Justyna 1998-01-27 LUKS Zabrzeg SLK
277 SUSZYŃSKA Dominika 1998-03-05 KS Podlasie Białystok POD
278 SUSZYŃSKA Patrycja 2004-04-17 KS Podlasie Białystok POD
279 SWOBODA Ewa 1997-07-26 KS AZS AWF Katowice SLK
280 SYC Ewelina 1995-04-13 KS AZS AWF Kraków MLP
281 SYREK Małgorzata 1997-04-05 KKB MOSiR Krosno PDK
282 SZCZEPANIK Klaudia 2000-01-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
283 SZCZEPAŃSKA Katarzyna 1996-05-26 LKS Polkowice DOL
284 SZCZĘSNA Monika 1987-12-20 AZS-AWF Katowice SLK
285 SZECHNIUK Natalia 2000-01-23 AZS-AWFiS Gdańsk POM
286 SZKODA Dominika 1999-04-04 LKS Lubusz Słubice LBU
287 SZKUDLAR Klaudia 1999-08-06 MKS Hermes Gryfino ZPO
288 SZTEMBERG Julia 2003-07-18 UKS Kusy Warszawa MAZ
289 SZULC Marta 1994-09-04 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
290 SZUMAN Laura 1998-01-30 ZLKL Zielona Góra LBU
291 SZYDŁOWSKA Aneta 1995-01-31 MKS Juvenia Białystok POD
292 SZYMBORSKA Klaudia 2001-03-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
293 SZYMCZYK Julia 2010-04-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
294 SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
295 ŚLIWKA Maria 2005-06-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
296 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 1992-12-03 KS AZS AWF Katowice SLK
297 TOMASZYCKA Iga 1998-09-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
298 TOMCZYK Zofia 2008-06-17 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
299 TRZASKALSKA Agata 1999-03-31 PLKS Gwda Piła WLP
300 TRZCIŃSKA Wiktoria 2002-07-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
301 TSIMANOUSKAYA Krystsina 1996-11-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
302 TUNIEWICZ Katarzyna 1995-04-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
303 TUR Magda 1993-06-08 AZS UMCS Lublin LBE
304 UŁANOWICZ Wiktoria 2010-02-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
305 WASILUK Paulina 1997-05-10 niest. Olsztyn WMZ
306 WASITA Hanna 2006-07-13 MKL Toruń KPO
307 WEILAND Natasza 1997-05-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
308 WĘGLARZ Natalia 1998-01-17 AZS-AWF Katowice SLK
309 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
310 WINKOWSKA Marcelina 1998-07-30 OŚ AZS Poznań WLP
311 WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
312 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2000-05-12 KS Podlasie Białystok POD
313 WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
314 WOJTUNIK Klaudia 1999-05-15 AZS Łódź LDZ
315 WOLAK Adrianna 1997-03-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
316 WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
317 WOSZTYL Natalia 1999-08-29 RLTL Optima Radom MAZ
318 WOTA Gaja 1998-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
319 WOŹNIAK Maja 2007-10-25 LKS Vectra Włocławek KPO
320 WÓJCIK Natalia 2004-08-28 OŚ AZS Poznań WLP
321 WRONA-KUTRZEPA Alicja 1996-01-11 AZS UMCS Lublin LBE
322 WRONKA Magdalena 1995-01-01 AZS-AWF Katowice SLK
323 WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
324 WRÓBEL Katarzyna 1994-04-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
325 WRÓBEL Kornelia 1996-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
326 WRÓBEL Patrycja 2004-01-22 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
327 WRZESIŃSKA Karolina 1997-12-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
328 WSZELAKA Magdalena 1999-04-10 LUKS Orkan Września WLP
329 WYCISZKIEWICZ Patrycja 1994-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
330 WYRZYŃSKA Patrycja 1998-02-03 LKS Górnik Wałbrzych DOL
331 ZACZKIEWICZ Oliwia 2003-12-04 KS Podlasie Białystok POD
332 ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 KS Podlasie Białystok POD
333 ZAGAJEWSKA Karolina 1993-04-05 AZS Łódź LDZ
334 ZAGÓRSKA Patrycja 2001-07-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
335 ZAREMBA Magdalena 2007-03-19 KS Podlasie Białystok POD
336 ZAWADZKA Zuzanna 2004-11-01 AZS Łódź LDZ
337 ZIEBURA Martyna 2001-01-25 AZS-AWF Katowice SLK
338 ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 AZS UMCS Lublin LBE
339 ZIEMBICKA Julia 2001-06-21 KS AZS AWF Kraków MLP
340 ZIMNA Marta 2002-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
341 ZIMNY Antonina 1999-06-30 MKS Baszta Szamotuły WLP
342 ZMARZŁA Weronika 2001-01-12 AZS-AWFiS Gdańsk POM
343 ZWIAS Justyna 1999-08-19 KS AZS AWF Katowice SLK
344 ZWOLIŃSKA Judyta 2002-08-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
345 ŻUK Natalia 2000-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
346 ŻUROWSKA Julia 2001-03-18 KS AZS AWF Warszawa MAZ
347 ŻWAK Emilia 2001-12-12 LKS Pogórze Skoczów SLK
348 ŻYWCZYK Natalia 2003-07-06 KS Wisła Puławy LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.75324296951294sekund